Bukiety ślubne - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-16, 11:00   #1951
mollya
Raczkowanie
 
Avatar mollya
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: dolnośląskie\ 71
Wiadomości: 403
GG do mollya
Dot.: Bukiety ślubne

cos dla swiadkowej bardzo mi się podoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg F2-21l.jpg (25,5 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg F2-41l.jpg (28,2 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg F6-11l.jpg (30,1 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg F13-11l.jpg (22,2 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg F17-11l.jpg (27,4 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg F34-11l.jpg (30,1 KB, 18 załadowań)
__________________
ANIA
mollya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 11:16   #1952
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Bukiety ślubne

Cytat:
Napisane przez mgar Pokaż wiadomość
Hmm przesyłam też moje zdjęcie sukienki - mam nadzieję, że mi sie uda
Jej kolor przypomina mi delikatna kość słoniowa, czyli coś pomiędzy klasyczna bielą a ecru. Będzie trochę kontrastować z z założenia prostym bukietem....
Najpiękniej będą wyglądały kremowo-zielone cantadeski. Mogą być bardzo strojnie przewiązane. W tym przypadku można sobie na wiele pozwolić. Proponuję także inne bukiety ale...?

Cytat:
Napisane przez ksylwia Pokaż wiadomość
Ewalena - strasznie podobają mi się te pomarańczowo-żółte bukiety- oba Mój TŻ będzie miał taki przedłużony czarny garnitur z muszką, a ja białą suknię więc z kolorkiem bukietu chyba mogę zaszaleć dowolnie. Tylko moja mamcia się załamie bo ona nie wyobraża sobie nic żółtego, ani pomarańczowego do dukni
Pomarańcz ma tendencję do pogłębiania kolorów - biel będzie jeszcze bielsza, a czerń bardziej czarna. Wybierz bardziej pastelowy odcień pomarańczowego.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bouquet1.jpg (33,4 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bukier (1025).jpg (28,7 KB, 56 załadowań)

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-09-17 o 16:22 Powód: post pod postem
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 13:30   #1953
mgar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 90
Dot.: Bukiety ślubne

Zgadzam się, tracą świeżość jak wszystkie jabłka nieprzechowywane w chłodni. Zatem będziemy zbierać je przed ślubem - mamy zgodę ZDM - i przechowywać w niższej temp. Zrobiłam doświadczenie - zaczynają marszczyć sie po tygodniu od zerwania i to przechowywane w temp. pokojowej. Jak widzisz trochę już sie przgotowałam tematycznie
Jestem ciekawa jakie inne masz propozycje - no bo jabłek z zandeskiami nie za bardzo da sie połączyć...chyba? Te jabłka są już motywem przewodnim całego ślubu i żal by mi było z nich zrezygnować...zresztą pasują też do nas i naszego zawodu.
Początkowo znajomy szkółkarz chciał przywieść kilka drzewek jabłoni ozdobnej, ale zrezygnowałam, gdyż kościół jest mały i dość mroczny.
Dlatego chciałam połączyć jabłuszka (powbijamy na drutach) z mimo wszystko z kwiatami. Co do dalszego przechowywania bukietu - u nas jest tradycja ,że bukiet po roku spala się aby zapewnić szczęście
Dziękuję za podpowiedzi

Edytowane przez mgar
Czas edycji: 2007-09-16 o 13:51
mgar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 14:23   #1954
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Bukiety ślubne

Ewalena dziękuję za radę. Bliżej ślubu będę miała więcej pytań i próśb o poradę
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 16:39   #1955
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne

Cytat:
Napisane przez mgar Pokaż wiadomość
Zgadzam się, tracą świeżość jak wszystkie jabłka nieprzechowywane w chłodni. Zatem będziemy zbierać je przed ślubem - mamy zgodę ZDM - i przechowywać w niższej temp. Zrobiłam doświadczenie - zaczynają marszczyć sie po tygodniu od zerwania i to przechowywane w temp. pokojowej. Jak widzisz trochę już sie przgotowałam tematycznie
Jestem ciekawa jakie inne masz propozycje - no bo jabłek z zandeskiami nie za bardzo da sie połączyć...chyba? Te jabłka są już motywem przewodnim całego ślubu i żal by mi było z nich zrezygnować...zresztą pasują też do nas i naszego zawodu.
Początkowo znajomy szkółkarz chciał przywieść kilka drzewek jabłoni ozdobnej, ale zrezygnowałam, gdyż kościół jest mały i dość mroczny.
Dlatego chciałam połączyć jabłuszka (powbijamy na drutach) z mimo wszystko z kwiatami. Co do dalszego przechowywania bukietu - u nas jest tradycja ,że bukiet po roku spala się aby zapewnić szczęście
Dziękuję za podpowiedzi
Ja kilka razy robiłam śluby z motywem jabłek - urocze i zawsze wzbudza zachwyt.
Pomyśl o bukiecie z jabłka trzymanego w dłoni (kuszenie Ewy) z którego będą wychodziły kwiaty i mogą to być cantadeski. Jak będziesz zainteresowana podpowiem jak to zrobić.
Owoce wbijamy na patyczki np.na wykałaczki.

Edytowane przez ewalena
Czas edycji: 2007-09-16 o 20:41
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 17:22   #1956
nati86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Dot.: Bukiety ślubne

Cytat:
Napisane przez rusalka Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczynki chcialam sie wam pochwalic moim bukietem jest jeszcze calkiem swiezy bo z tej soboty , a wiecie co zauwazylam ze te kwiaty pachna dopiero gdy przekwitaja odpadla mi przy nim jedna kuleczka ale tak nic mu nie brakuje
Bukiet piękny!!!!
Miałąs różowe dodatki??? A mioże spotkałaś się z różową kamizelką i musznikiem?????
nati86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 22:09   #1957
mgar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 90
Dot.: Bukiety ślubne

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Ja kilka razy robiłam śluby z motywem jabłek - urocze i zawsze wzbudza zachwyt.
Pomyśl o bukiecie z jabłka trzymanego w dłoni (kuszenie Ewy) z którego będą wychodziły kwiaty i mogą to być cantadeski. Jak będziesz zainteresowana podpowiem jak to zrobić.
Owoce wbijamy na patyczki np.na wykałaczki.

Będę wdzięczna za podpowiedzi i Twoje rady! Jabłka załatwiamy we własnym zakresie...zresztą zależało mi na jabłkach ze względy na ich znaczenie symboliczne Panie w kwiaciarniach, odradzały...ale ja uparta jestem
mgar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-17, 23:00   #1958
blue_sky4
Przyczajenie
 
Avatar blue_sky4
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4
Bukiety ślubne

hallo!!! a ja? pomozecie?

ponizej załaczam zdjecie mojej sukienki, kolor to jasna smietanka, a slub mam w grudniu, nie wiem jakie kwiaty i w jakim kolorze najbardziej pasują? prosze o pomoc!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2986large.jpg (48,8 KB, 108 załadowań)

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-09-18 o 15:29 Powód: post pod postem
blue_sky4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 09:01   #1959
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Bukiety ślubne

Suknia śliczna Ogromnie mi się podoba - wołam właśnie mamę, żeby zobaczyła Zimowy ślub.. hmmm ja bym postawiła na jasny bukiet - nie lubię wielkich kontrastów. Możliwe, że nawet biały, kremowy lub morelowy z zielonymi dodatkami.
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 21:21   #1960
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne

Cytat:
Napisane przez blue_sky4 Pokaż wiadomość
hallo!!! a ja? pomozecie?

ponizej załaczam zdjecie mojej sukienki, kolor to jasna smietanka, a slub mam w grudniu, nie wiem jakie kwiaty i w jakim kolorze najbardziej pasują? prosze o pomoc!
Przyglądam sie tej sukni od momentu gdy zaprezentowałaś ja na forum, miałam z nią tylko jedno skojarzenie - wybrałam bym bukiet okrągły czerwono-bordowy. Dwa kolory, które powinny sie w bukiecie przenikać -ciemna czerwień prawie bordo i bordo. Jedyna ozdobą były by brylanciki lub perełki w środku niektórych róż. Róża powinna być ładnie rozwinięta.
Bez wstążek i zwisów z pędów czy traw.

Jeśli ślub jest w święta zamiast brylancików czy perełek dała by złotą materiałową różę tak aby nie co wystawała z kuli żywych róż.

Ten zestaw jest zaprzeczeniem teorii jaką głoszę i już na tym forum prezentowałam tzn.że czerwony na białym wygląda jak kropla krwi. Ta suknia moim zdaniem jest idealna do takiego bukietu.
Pokazuje zdjęcie, ale chyba wolała bym aby był bez liści i bardziej zaokrąglony od dołu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 800x600_Bouquet.jpg (110,0 KB, 52 załadowań)
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 21:59   #1961
amiaga1
Przyczajenie
 
Avatar amiaga1
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 18
Dot.: Re: Bukiety slubne

Ja na ślubie miałam taki z kantadeski białej osobiście nie polecam chiba że zrobią go wam solidniej mnie ułamała się ta dłuższa gdyż drucik był za krótki ponadto na zimę nie polecam gdyż to baaaardzo wrażliwy kwiatek a ślub był właśnie w grudniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kwi8.jpg (2,7 KB, 863 załadowań)
amiaga1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-19, 13:35   #1962
Jadwiszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 30
Dot.: Bukiety ślubne

Cześć Dziewczyny

ja tak na świeżo, tuż po... narazie zdjęcia wykonane tylko rodzinnie, więc dokładnie nie widać- ale jakiś pogląd jest, będą zbliżenia od fotografa to może wrzucę

bukiet robiłam sama- typowo jesienny- bluszcz, plus amarantowe storczyki i wrzosy

dodatkowo robiłam stroiki na bryczkę, na stoły i na samochód- troszkę pracy w piątek wieczorem i w nocy było, ale i tak ze stresu spać nie mogłam, więc wykorzystywałam ostatnie chwile panieństwa na układanie kwiatów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00045.JPG (60,5 KB, 279 załadowań)
Jadwiszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 15:47   #1963
minia821
Przyczajenie
 
Avatar minia821
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9
Dot.: Bukiety ślubne

Czesc dziewczyny

Mam mega prosbe... chcialabym pochwalic sie moim bukietem ale mam za duze rozmiary fotek i nie wiem jak je wkleic. Czy ktoras z was wie jak zmniejszyc fotki i je wkleic???
Dzieki z gory
minia821 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 18:56   #1964
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Bukiety ślubne

Cytat:
Napisane przez Jadwiszka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

ja tak na świeżo, tuż po... narazie zdjęcia wykonane tylko rodzinnie, więc dokładnie nie widać- ale jakiś pogląd jest, będą zbliżenia od fotografa to może wrzucę

bukiet robiłam sama- typowo jesienny- bluszcz, plus amarantowe storczyki i wrzosy

dodatkowo robiłam stroiki na bryczkę, na stoły i na samochód- troszkę pracy w piątek wieczorem i w nocy było, ale i tak ze stresu spać nie mogłam, więc wykorzystywałam ostatnie chwile panieństwa na układanie kwiatów
Powiększyłam sobie obraz był nie ostry ale moim zdaniem wyszło ślicznie - dysponowałaś pięknym materiałem kwiatowym GRATULACJE!!!!

Cytat:
Napisane przez amiaga1 Pokaż wiadomość
Ja na ślubie miałam taki z kantadeski białej osobiście nie polecam chiba że zrobią go wam solidniej mnie ułamała się ta dłuższa gdyż drucik był za krótki ponadto na zimę nie polecam gdyż to baaaardzo wrażliwy kwiatek a ślub był właśnie w grudniu

Chyba miałaś pecha, ja od lat robię bukiety z cantadeski i uważam ja za bardzo wytrzymały kwiat - długo wytrzymuje bez wody jedynym objawem po 48 godzinach jest mięknięcie łodyg. Kielich więdnie no raczej zaczyna się marszczyć po ok.55 godz. Sprawdzałam różne odmiany. Myślę że w wiązance miałaś starą odmianę, powszechnie znaną jako calla, która jest inna w pokroju szeroka i śnieżno biały kielich.
A to że kwiaty się łamią to brak umiejętności technik florystycznych. Zdarza się że kwiat się ułamie, ale powinien pozostać na miejscu umocowany na drucie.
Zamawiając wydłużoną wiązankę trzeba się liczyć z tym, że jest nieporęczna i niestety trzeba na nią uważać .
UWAGA!!! Jeśli zima jest mroźna polecam w pierwszej kolejności gożdziki.

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-09-19 o 22:41 Powód: post pod postem
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 19:35   #1965
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Bukiety ślubne

Cytat:
Napisane przez minia821 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny

Mam mega prosbe... chcialabym pochwalic sie moim bukietem ale mam za duze rozmiary fotek i nie wiem jak je wkleic. Czy ktoras z was wie jak zmniejszyc fotki i je wkleic???
Dzieki z gory
Najlatwiej w programie do obrobki zdjec, nawet najprostrze maja funkcje kompresowania - czesto mozna wybrac pomiedzy "document size" i "web size", oczywiscie ten drugi to mniejsze zdjecia. Rozumiem, ze nie wszyscy dysponuja tego rodzaju programami. Ale da sie to zrobic nawet w Paint Brush'u; tak to wyglada krok po kroku (wersja angielska) Image -> Stretch and Skew -> w "horizontal" wpisujesz 50% w "vertical" 50% i juz masz obrazek o polowe mniejszy To taki dziewczynski sposob, jak to okreslil kiedys moj brat

Cytat:
Napisane przez Jadwiszka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

ja tak na świeżo, tuż po... narazie zdjęcia wykonane tylko rodzinnie, więc dokładnie nie widać- ale jakiś pogląd jest, będą zbliżenia od fotografa to może wrzucę

bukiet robiłam sama- typowo jesienny- bluszcz, plus amarantowe storczyki i wrzosy

dodatkowo robiłam stroiki na bryczkę, na stoły i na samochód- troszkę pracy w piątek wieczorem i w nocy było, ale i tak ze stresu spać nie mogłam, więc wykorzystywałam ostatnie chwile panieństwa na układanie kwiatów
Jestem pod wrazeniem - niezwykle odwazne kolory i pieknie wykonana wiazanka. Czekam na zblizenia!
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-09-19 o 22:41 Powód: post pod postem
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 19:57   #1966
blue_sky4
Przyczajenie
 
Avatar blue_sky4
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4
Bukiety ślubne

Ciesze sie bardzo ze Ci sie moja suknia spodobała, strasznie sie martwiłam ze nie znajde takiej która powaliła by mnie na kolana, ale JEST!!!
Pozdrawiam!!!!

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Przyglądam sie tej sukni od momentu gdy zaprezentowałaś ja na forum, miałam z nią tylko jedno skojarzenie - wybrałam bym bukiet okrągły czerwono-bordowy. Dwa kolory, które powinny sie w bukiecie przenikać -ciemna czerwień prawie bordo i bordo. Jedyna ozdobą były by brylanciki lub perełki w środku niektórych róż. Róża powinna być ładnie rozwinięta.
Bez wstążek i zwisów z pędów czy traw.

Jeśli ślub jest w święta zamiast brylancików czy perełek dała by złotą materiałową różę tak aby nie co wystawała z kuli żywych róż.

Ten zestaw jest zaprzeczeniem teorii jaką głoszę i już na tym forum prezentowałam tzn.że czerwony na białym wygląda jak kropla krwi. Ta suknia moim zdaniem jest idealna do takiego bukietu.
Pokazuje zdjęcie, ale chyba wolała bym aby był bez liści i bardziej zaokrąglony od dołu.
bardzo ładny bukiet, moja mam sie własnie upierała ze powinien byc klasyczny okrągły z czerwonych róz, ale zastanawiam sie czy taki kolor bukietu jaki mi zaproponowałas nie bedzie zbyt ostry, bo jasniutka sukienka i do tego moja blada karnacja i rude włosy? czy ona bardziej nie pasuje do brunetek? hmmmm...
Myslałam na poczatku o prostym bukiecie z kali albo kantadesek z wpietymi gdzie niegdzie kryształkami? Myslisz ze by pasowały, czy zdecydowac sie na róze?

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-09-19 o 22:39 Powód: post pod postem
blue_sky4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 20:58   #1967
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne

Cytat:
Napisane przez blue_sky4 Pokaż wiadomość
bardzo ładny bukiet, moja mam sie własnie upierała ze powinien byc klasyczny okrągły z czerwonych róz, ale zastanawiam sie czy taki kolor bukietu jaki mi zaproponowałas nie bedzie zbyt ostry, bo jasniutka sukienka i do tego moja blada karnacja i rude włosy? czy ona bardziej nie pasuje do brunetek? hmmmm...
Myslałam na poczatku o prostym bukiecie z kali albo kantadesek z wpietymi gdzie niegdzie kryształkami? Myslisz ze by pasowały, czy zdecydowac sie na róze?
Jakoś tego nie widzę .
Rude włosy w odcieniu czerwieni czy rude w odcieniu pomarańczowym?
Bo jesli w odcieniu czerwieni bukiet może byc bordowy tylko pamiętaj wtedy usta maznięte tylko błyszczykiem.
Jeśli jesteś "pomarańczowa"( tak jak ja) to zrobiła bym okrągły bukiet z róż i gożdzików w kolorze herbacianym i pistacjowym,wtedy usta złote.
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 21:19   #1968
Meg9
Raczkowanie
 
Avatar Meg9
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 244
Dot.: Bukiety ślubne

A to mój bukiet
Pani zrobiła mi go dokładnie tak jak chciałam, byłam z niego bardzo zadowolona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Resize of DSC_0212.JPG (87,8 KB, 197 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Resize of Rotation of DSC_0193.JPG (89,3 KB, 83 załadowań)
__________________
26.06.2007 - obrona pracy magisterskiej - od teraz Pani mgr inż.

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200109082441.png

Nasze zaręczyny
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200402030926.png

15.09.2007 - żoncia to ja
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20070915060114.png
Meg9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 02:27   #1969
mgar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 90
Dot.: Bukiety ślubne

Jadwiszka cudne! Kurcze i mialas czas? Ja sie ograniczam do wystroju jabłowo-ogrodowego sal i holu, ale na bukiet wlasnorecznie wykonywany juz sie nie pisze...

Gratulacje!
mgar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-20, 08:56   #1970
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Bukiety ślubne

kilka propozycji- podoba mi sie ten 1.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img.jpg (80,2 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img1.jpg (27,3 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img2.jpg (58,3 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z2555573X.jpg (21,5 KB, 61 załadowań)
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 09:02   #1971
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne

Zdjęcie dla mgra - ja zrobiła bym mniejszy i niższy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg slub_ver_40.jpg (48,2 KB, 82 załadowań)
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 11:50   #1972
mgar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 90
Dot.: Bukiety ślubne

Ewelena...dziekuje serdecznie! Moja wyobraxnia zaczęła działac!
mgar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 19:35   #1973
monig1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7
Smile Dot.: Bukiety ślubne

Oto mój własnoręcznie zrobiony bukiet ślubny (z pomocą merytoryczną Ewaleny).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _MG_0001.JPG (116,4 KB, 196 załadowań)
monig1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 23:06   #1974
mgar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 90
Dot.: Bukiety ślubne

Ewaleno! Widzisz ile kobiet na forum uszczęśliwiasz
mgar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 23:30   #1975
blue_sky4
Przyczajenie
 
Avatar blue_sky4
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4
Dot.: Bukiety ślubne

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Jakoś tego nie widzę .
Rude włosy w odcieniu czerwieni czy rude w odcieniu pomarańczowym?
Bo jesli w odcieniu czerwieni bukiet może byc bordowy tylko pamiętaj wtedy usta maznięte tylko błyszczykiem.
Jeśli jesteś "pomarańczowa"( tak jak ja) to zrobiła bym okrągły bukiet z róż i gożdzików w kolorze herbacianym i pistacjowym,wtedy usta złote.
jestem "pomaranczowa" bardzo podoba mi sie bukiet który własnie znalazłam w tym watku, zdjecie ponizej, myslisz ze bedzie pasował?
a czy do tego bukietu który mi zaproponowałas w kolorze herbacianym i pistacjowym mozna zastapic gozdziki innymi kwiatami, za bardzo za gozdzikami nie przepadam ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pict2467.jpg (49,6 KB, 151 załadowań)
blue_sky4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 06:51   #1976
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: Bukiety ślubne

Cytat:
Napisane przez monig1 Pokaż wiadomość
Oto mój własnoręcznie zrobiony bukiet ślubny (z pomocą merytoryczną Ewaleny).
Jejku, ale to jest SUPER!!! Co to za kwiaty, jak to jest zrobione??

To prawda ze Ewalena niejedna z nas juz uszczesliwila na tym forum
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 10:19   #1977
agusia1981
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 996
Dot.: Bukiety ślubne

Cytat:
Napisane przez monig1 Pokaż wiadomość
Oto mój własnoręcznie zrobiony bukiet ślubny (z pomocą merytoryczną Ewaleny).
Bardzo orginalny i interesujący bukiet.
Też jestesm ciekawa jakie to kwiaty i czy będą takie dostępne w listopadzie??
agusia1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 10:46   #1978
monig1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7
Dot.: Bukiety ślubne

To są zielone storczyki na mikrofonie florystycznym Elegant firmy Oasis kupiony na giełdzie kwiatowej (nie wiem kiedy są dostępne nie jestem florystką). Instrukcję wykonania dostałam tu na forum - proszę zobaczyć moje pytanie i odpowiedź Ewaleny dot. lilii (wielkie dziękuję).
Jest to najprostszy, moim zdaniem, sposób wykonania bukietu - u mnie podyktowane to było ślubem za granicą i brakiem sprawdzonej florystki. Gdybym mogła skorzystać z profesjonalisty to wybrałabym bardziej oryginalny bukiet.
Zrobiłam jeszcze kwiat we włosy i butonierkę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _MG_0020.JPG (49,7 KB, 93 załadowań)
monig1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 18:04   #1979
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne

Cytat:
Napisane przez blue_sky4 Pokaż wiadomość
jestem "pomaranczowa" bardzo podoba mi sie bukiet który własnie znalazłam w tym watku, zdjecie ponizej, myslisz ze bedzie pasował?
a czy do tego bukietu który mi zaproponowałas w kolorze herbacianym i pistacjowym mozna zastapic gozdziki innymi kwiatami, za bardzo za gozdzikami nie przepadam ?

Ten bukiet i bukiet Monig1 jest wykonany ze storczyka cymbidiom.To ładny i elegancki kwiat dostępny od października do czerwca. W miesiącach letnich bywa ale jest drogi i raczej "marny". Występuje w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej nie spotkaam tylko czerwieni i intensywnego pomarańczu. Wielkość kwiatów także jest różna. Niezwykle efektowny. Bywa kłopotliwy w wiązankach wydłużonych bo ma sztywne i kruche gałęzie.

Jeśli Ci się podoba taki bukiet można go zrobić w kolorze rdzawym lu dla przekory białym (środki bywaja w różnych kolorach).
Pistacjowe są też róże i drobne chryzantemy.
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 10:04   #1980
minia821
Przyczajenie
 
Avatar minia821
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9
Dot.: Bukiety ślubne

Vedma bardzo dziekuje za podpowiedz, mam nadzieje ze dobrze wszystko zrobilam.

A teraz chcialabym sie pochwalic moimi fotkami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg my2.jpg (20,4 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg my3.jpg (20,9 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg my4.jpg (28,7 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg my5.jpg (46,3 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg my6.jpg (24,0 KB, 99 załadowań)
minia821 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:27.