Najlepsze Prostownice PART II - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-16, 22:38   #2401
Marta_
Raczkowanie
 
Avatar Marta_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 110
Dot.: Prostownica czy suszarka?

mam suszarke z zimnym nawiewem, nasadka prostujaca... i jej nie uzywam, bo kiepsko na mnie dziala, ale moze jak kreca ci sie wlosy przy koncach to by sie nadala, bo raczej mniej zniszczy wlosy niz prostownica...
Marta_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 22:42   #2402
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Prostownica czy suszarka?

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
mi fryzjerka prostowala wlosy z uzyciem bardzo grubej szczotki i zwyklej suszarki... bylam w szoku, ze tak jej sie udalo z moimi wlosami... ja tak nie potrafie no i chyba wlosy mniej zniszczone niz po prostownicy... no, ale niestety to trzeba miec umiejetnosci (ktorych ja nie mam )
Zdecydowanie jestem fanką DOBREJ -profesjonalnej szczotki ceramicznej plus szuszarka.Prostownica ,nawet ta profesjonalna nie dała takiego efektu.
Do wprawy dojdziesz,to tylko kwestia czasu i cierpliwości .(anielskiej)
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 23:32   #2403
agusiaAA 19
Rozeznanie
 
Avatar agusiaAA 19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 769
Dot.: Prostownica czy suszarka?

jesli masz włosy cienkie odradzam suszenie chłodnym nawiewem powietrza a tym bardziej przy kreconych beda ci sie nie dosc krecic to jeszcze beda oklapniete nie mozna ich w zaden sposob wymodelowac ( zasnanawialiscie sie dziewczyny dlaczego fryjerzy nie susza chłodnym nawiewem powietrza) i suszenie trwa masakrycznie długo tym bardziej jesli ktos ma długie to potrwa jakies pol godz chłodny nawiew jest na tyle dobry ze nie niszczy tak włosow i zamyka to łuski włosow a co za tym idzie sa one bardziej błyszczace jesli chcesz miec proste włosy zainwestuj w dobra prostownice i kosmetyki ktore chronia przed ciepłem ( poczytaj o nich na kwc jest ich duzo) mozesz rowniez zainwestowac w dobra suszarke ale jesli chcesz wyprostowac włosy z jej pomoca musisz uzyc okragłej szczotki i modelowac włosy tak jak fryzjer i suszyc tak jak pisałam z ciepłym powietrzem cos o prostowaniu i modelowaniu włosow juz wiem wyprobowałam juz masakrycznie duzo sposobow mam nadzieje ze pomogłam pozdrawiam
agusiaAA 19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 08:54   #2404
kociaczek1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

ja właśnie zamówiłam u Grabci prostownice Tondeo eco cerion Jak ją dostanę dam znać jak się sprawuje. buziaki
kociaczek1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 09:51   #2405
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez kociaczek1989 Pokaż wiadomość
ja właśnie zamówiłam u Grabci prostownice Tondeo eco cerion Jak ją dostanę dam znać jak się sprawuje. buziaki
I u mnie tez się chyba na tym skończy

truskawkowawiosna no dla mnie w sumie też,ile razy o tym pisałam,że mimo,że moja stara miała niby jakąś medżik jonizację,to zero spektakularnych efektów.Mam nadzieję tylko,ze pomiędyz Tondeo Active Cerion a Tondeo Eco Cerion nie ma wielkiej różnicy rzeczywiście
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 15:02   #2406
axel11
Przyczajenie
 
Avatar axel11
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Wink Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Ja to bym jeszcze ciekawa była,czy jest ktoś,kto miał/ma prostownice tondeo,ktorą używa dłużej niż 1 rok?Bo ja mam złe doswiadczenia i szkoda mi wyrzucać 280zł na prostownicę,którą bede musiała zaraz wymienić.Z góry dzięki za odp
axel11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 18:00   #2407
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

axel11 zagadaj do dziewczyn,które na KWC wystawiły recenzję prostowcnią z Tondeo,ja napisałam do LoLcI123 i mi napisała,że jest nadal zadowolona z niej

A jak to jest,jeżeli Tondeo i Ga.Ma produkują ten sam model,to lepiej u kogo kupić?Wszędize pisza,że Ga.Ma jest najlepsza,a jej prostownice są tańsze niż te same z Tondeo
Kupuje dzisiaj Eco Cerion tylko właśnie nie wiem - z Ga.My cyz z Tondeo(Ga.Ma na allegro jest 20zł tańsza)
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-17, 20:29   #2408
marcelqaaa
Raczkowanie
 
Avatar marcelqaaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 105
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez marthusia Pokaż wiadomość
A jak to jest,jeżeli Tondeo i Ga.Ma produkują ten sam model,to lepiej u kogo kupić?Wszędize pisza,że Ga.Ma jest najlepsza,a jej prostownice są tańsze niż te same z Tondeo
Kupuje dzisiaj Eco Cerion tylko właśnie nie wiem - z Ga.My cyz z Tondeo(Ga.Ma na allegro jest 20zł tańsza)
Nad tym samym się zastanawiałam. (??)
marcelqaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 20:38   #2409
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

No właha,jak to jest...czy Ga.Ma ma już takie zarobki i jest taki popyt na nią,że może sobie pozwolić na takie opuszczenie ceny(w końcu co to jest 20zł/10marek?)czy na czyms sobie oszczedza...chociaż za 20zł,to chyba na kartonie ;p
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 11:56   #2410
day-dream
Przyczajenie
 
Avatar day-dream
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: zmienna :)
Wiadomości: 15
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Też planuje zakup prostownicy, bardzo dużo już przejrzałam wiadomości na forach (chyba już to z tydzień czytam i coraz mniej jestem zdecydowana). Na początku byłam niemalże pewna, iż moją prostownicą będzie Babyliss Pro New Tech 35mm, skłoniłam się ku temu po najlepszej opinii na KWC wśród prostownic i pochlebnych opiniach na strasznieee długim wątku o najlepszych prostownicach do włosów cz I, jednak gdy wpadłam na drugie forum to ono z kolei zachwalało te Efalocki, które jednak nie przypadły mi do gustu, poza tym ich użytkowniczki po roku nie były już tak zadowolone, ze względu na schodzącą powłoke. Potem zaczełam myśleć nad Babyliss Tourmaline 24mm, która nie ma pełnoceramicznych płytek, dlatego miałam obawy, że i mi zacznie powłoka schodzić, chociaż nie przeczytałam jeszcze, żeby komuś tak sie w tym modelu stało, ale opinie były dosyć świeże, bo po miesiącu użytkowania, a co za rok sie może stać? Niby Babyliss New Tech ma pełnoceramiczne, ale wczoraj już chyba zrezygnowałam z tej firmy, ze względu nie na złe prostowanie, a awaryjność, bo tak to się bym chyba zdecydowała na tą tourmalinową (ale też sie bałam tej powłoki że może i ona zacznie schodzić),
nie zamierzałam wydawać wiecej niż 200zł, a być może warto wydać nieco więcej.
Myślę teraz nad tondeo eco cerion, tylko, że na samym początku przeglądania przeczytałam bardzo niepochlebną opinie i się strasznie zraziłam, chodziło chyba o schodzącą ceramike, niby ma pełnoceramiczne płytki, ale gdzieś sie jednka z Was wypowiadała,że nie jest to w 100% ceramika, wiec jak wydam tyle kasy i z tego zacznie mi ona schodzić??? Ciekawa jestem jak po roku użytkowania się ten model sprawuje??
I ktoś też pisał, że z modelu tonedo cerion activ też mu powłoka zaczeła schodzić.
I już nie wiem na co się mam decydować, nie chce takiej sumy wyrzucać w błoto. Chce mieć pewnośc, że nic mi nie będzie schodzić, ale czy to możliwe?
W międzyczasie przeplatał się przez moje myśli Remington s1031, tylko, że on też nie jest pełnoceramiczny, ma go koleżanka, kiedyś mi prostowała nim włosy było nawet ok, jest też zdecydowanie tańszy od poprzednich i też ma pochlebne opinie.
Ale najbardziej w chwili obecniej interesuje mnie Tondeo eco cerion i opinia po roku użutkowania, może ma go ktoś nieco dłużej i się wypowie??
day-dream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 12:11   #2411
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

day-dream tuż nad twoją wypowiedzią toczy się na ten temat rozmowa
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-18, 12:20   #2412
day-dream
Przyczajenie
 
Avatar day-dream
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: zmienna :)
Wiadomości: 15
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

marthusia masz racje:p nie wiem jak tego nie przyuważyłam, tyle już tego przeczytałam a ten temat cały co prawda jedne posty bardziej uważnie drugie mniej, no ale to chyba efekt ogromu informacji, które co chwila się pojawiają już cała się w tym wszytskim nieco pogubiłam.
day-dream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 12:36   #2413
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Rozumi rozumi tak jak pisalam,odezwij sie od ludziów co w KWC oceniały.
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 12:40   #2414
meg.888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 21
Question Tondeo Activ Cerion - Co z tą jonizacją?

Witam!
Przymierzam się do zakupu prostownicy Tondeo Activ Cerion lub Eco Cerion. Activ Cerion kusi mnie tą aktywna jonizacją tylko zastanawiam się czy ta jonizacja jakoś szczególnie działa? Bo z tego co wiem Eco Cerion tez ma jonizację, ale pasywną a nie aktywną, ale ma za to regulację temp. Bardziej niż na regulacji temp. zależałoby mi na Aktywnej Jonizacji bo mam zniszczone włosy, ale zastanawiam się czy to nie jest pic na wodę

Przepraszam, że zakładam nowy wątek, ale przeszukałam watki o prostownicach i nie ma tam konkretnych wypowiedzi czy ta jonizacja działa i czy choć w małym stopniu działa coś pozytywnego na włosy.

Bardzo prosze o wypowiedzi na ten temat, bo jestem w kropce i wstrztmuje mnie to przed zakupem którejś z prostownic.
meg.888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 12:45   #2415
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Tondeo Activ Cerion - Co z tą jonizacją?

Podczepiam się pod wątek. Też się czaję na Tondeo i nie wiem jaką wybrac.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 13:46   #2416
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Tondeo Activ Cerion - Co z tą jonizacją?

wiesz co... skoro masz zniszczone wlosy to nie licz na to, ze ta aktywna jonizacja pomoze, bo ta prostownica jest ustawiona na 190 stopni, a to naprawde duzo, jak na przesuszone wlosy

sama sie wahalam miedzy active a eco i jednak wzielam te druga. tylko szkoda, ze nie ma ani jednej opinii dziewczyny, ktora testowala obie
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 19:34   #2417
kacha2004
Raczkowanie
 
Avatar kacha2004
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 381
Arrow Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Moje włosy są bardzo kręcone,można powiedzieć kompletne sprężynki,a dlatego,że są kręcone są bardzo lekkie i bardzo szybko się puszą,prostuję je prawie codziennie.Po dłuższym czasie stały sie zniszczone i łamliwe,były jakby suche w dotyku.I powiem wam,że kupiłam z Pantene szampon z pro-witaminami,odżywczy i odżywke zieloną (do spłukiwania) i jestem bardzo zadowolona z moich włosó.Zawsze jak prostowałam to po 5 minutach miałam napuszoną szopę,teraz są gładkie i proste i przede wszystkim miłe w dotyku,czuć,że są nawilżone i odżywione.Jedyne z czym mam problem to koncowki.Nie chce sie wyprostować tak jak pozostałe partie włosó,odstają.Jeśli macie jakieś rady co do końcówek bardzo proszę o pomoc.Mam nadzieję,że ja też wam pomogłam,bo ten szmpon w połączeniu z tą odżywką to już 3/4 efektu prostowania u fryzjera
kacha2004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 19:45   #2418
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
Dziewczyny tylko u mnie jest tak, że ja nie prostuję całych włosów. Mam pozostałości po grzywce, baardzo odrośnięte i tylko ten mały kawałek prostuję. Dlatego nie mam ochoty wydawać ponad 200zł na prostownicę, którą tylko prostuję mały odcinek włosów..
Może jednak kupić taką za 100zł..
Up, up...
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 20:31   #2419
meg.888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 21
Dot.: Tondeo Activ Cerion - Co z tą jonizacją?

te 190 stopni mnie tak nie przeraza bo na co dzien swoja prostownica prostuje na temp 180 stopni i wlosy na drugi dzien sa juz troche poskrecane wiec nawet chyba lepiej by bylo wyprostowac jeden raz a porzadnie temperatura 190 czy 200 stopni? zalezaloby mi poprostu zeby ta aktywna jonizacja COś nie coś działała..
meg.888 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-18, 20:37   #2420
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Tondeo Activ Cerion - Co z tą jonizacją?

Cytat:
Napisane przez meg.888 Pokaż wiadomość
te 190 stopni mnie tak nie przeraza bo na co dzien swoja prostownica prostuje na temp 180 stopni i wlosy na drugi dzien sa juz troche poskrecane wiec nawet chyba lepiej by bylo wyprostowac jeden raz a porzadnie temperatura 190 czy 200 stopni? zalezaloby mi poprostu zeby ta aktywna jonizacja COś nie coś działała..
wiesz co? jak kiedys prostowalam efalockiem to musialam na maxa 200stopni i na moich wlosach robilo to male wrazenie. tondeo(sama nawet grabcia to napisala) ma troche inna skale. 160stopni w tondeo to nie to samo co w innych, naprawde. moje trudne do wyprostowania wlosy spokojnie wyprostuje w 170 stopni, gdy prostuje sama grzywke wystarczy 160
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 16:04   #2421
Justyneczkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 227
Dot.: Tondeo Activ Cerion - Co z tą jonizacją?

Też się czaję na prostownicę z Tondeo dlatego chętnie się dowiem jeżeli ktoś posiada jakieś bardziej szczegółowe informacje. Ale ja jestem bardziej skłonna kupić tą z regulacją temp. A dokłądnie tą http://netan.bazarek.pl/opis.php/tid,39723 czy ktoś zamawiał z tej strony coś? Truskawkowawiosna zadowolona jesteś z niej?
Justyneczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 16:48   #2422
marcelqaaa
Raczkowanie
 
Avatar marcelqaaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 105
Dot.: Tondeo Activ Cerion - Co z tą jonizacją?

Cytat:
Napisane przez Justyneczkaa Pokaż wiadomość
Też się czaję na prostownicę z Tondeo dlatego chętnie się dowiem jeżeli ktoś posiada jakieś bardziej szczegółowe informacje. Ale ja jestem bardziej skłonna kupić tą z regulacją temp. A dokłądnie tą http://netan.bazarek.pl/opis.php/tid,39723 czy ktoś zamawiał z tej strony coś? Truskawkowawiosna zadowolona jesteś z niej?

http://allegro.pl/item243239175_pros...jonizacja.html
a ta się od tej, którą podałaś różni tylko brakiem regulacji temperatury ?

a i może tutaj ktoś może odpowiedzieć jakiej firmy lepiej kupić prostownice Tondeo czy Ga.Ma (Ga.Ma dużo tańsza. (; )
marcelqaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 10:48   #2423
malaaa18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 9
Question Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

dostałam dziś tondeo eco cerion.wypróbowałam ją na małym kawałku włosów, prostuje oki, ale podczas ściskania płytek słychać sprężynkę, która właśnie powoduje to, że można je ścisnąć. zamotałam chyba może wiecie czy tak jest prawidłowo, czy ją zareklamować?? sąsiadka mi powiedziała, że to dlatego że nowa prostownica i to się 'wyrobi' no ale ja nie jestem pewna POMOCY!!:conf used:
malaaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 13:10   #2424
Justyneczkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 227
Dot.: Tondeo Activ Cerion - Co z tą jonizacją?

Cytat:
Napisane przez marcelqaaa Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/item243239175_pros...jonizacja.html
a ta się od tej, którą podałaś różni tylko brakiem regulacji temperatury ?

a i może tutaj ktoś może odpowiedzieć jakiej firmy lepiej kupić prostownice Tondeo czy Ga.Ma (Ga.Ma dużo tańsza. (; )


Powiem Ci szczerze, że nie wiem, dlatego chciałam się dokłądniej dowiedzieć. Wiem, że jeszcze czymś z jonizacją się różni, ale nie wiem o co chodzi.
Justyneczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 14:00   #2425
day-dream
Przyczajenie
 
Avatar day-dream
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: zmienna :)
Wiadomości: 15
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez marthusia Pokaż wiadomość
axel11

A jak to jest,jeżeli Tondeo i Ga.Ma produkują ten sam model,to lepiej u kogo kupić?Wszędize pisza,że Ga.Ma jest najlepsza,a jej prostownice są tańsze niż te same z Tondeo
Kupuje dzisiaj Eco Cerion tylko właśnie nie wiem - z Ga.My cyz z Tondeo(Ga.Ma na allegro jest 20zł tańsza)
Mnie też to nurtowało, więc postanowiłam zapytać kogoś kto ten sprzęt sprzedaje i uzyskałam odpowiedź, że Ga.ma i Tondeo to bardzo podobne prostownice z tym, że Ga.ma jest produkowana na technologii Tondeo.

Mi sie wydawało, że jest odwrotnie, znaczy się, że Ga.ma to włoska firma, a Tondeo to poprostu jej niemiecki odpowiednik. Nawet jedna z posiadaczek prostownicy Tondeo na jakimś innym forum napisała cytuje

" na pudelku pisze po niemiecku cytkeramik-kristallbeschichtung)czyl i tlumaczac na polski ze jest pokryte ceramika i tymi krysztaklami)Tondeo nie jest vool ceramik I jeszcze chcialam napisac ze Tondeo jest produkowane w Italy nie w niemczech w niemczech jest tylko siedziba pisze nawet na pudelku"

Więc całkowice już zgupiałam a co do tej niby pełnoceramicznych płytek też się pytałam tej sprzedawczyni i ona sama nie była mi w stanie powiedzieć a napisała tak:

"Jesli chodzi o płytki to sama do konca nie jestem juz tego pewna, w katalogu napisane mamy , ze tondeo jest pełnoceramiczne, jak sie tłumaczy to wychodzi ,ze jest to jakas powłoka, w kazdym razie naprawde szczerze jeszcze nigdy nie mielismy reklamacji na ceramikę w tondeo czy gamie, wiec albo jest to pełnaceramika , albo naprawde świetane pokrycie."

Tak więc to już wie pewnie tylko producent

A Ty marthusia już zakupiłaś ta prostownice?? jeśli tak to się pochwal na którą się wkońcu zdecydowałaś i czy jesteś zadowolona

Edytowane przez day-dream
Czas edycji: 2007-09-21 o 09:54
day-dream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 16:12   #2426
Ma_nek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Witam wizazanki Potrzebuje pomocy...
Jaka bedzie najlepsza (i najtansza ) prostownica do wlosow srednich (lekko falowane)?
Glownie chodzi mi o wyprostowanie grzywki bo to jest moj najwiekszy problem. Efekt nie musi sie utrzymywac zbyt dlugo no ale zeby od rana do wieczora wloski proste byly...

Pozdrawiam
Ma_nek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 17:30   #2427
holyluxas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4
Post Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Witam wszystkich bardzo serdecznie w moim pierwszym poście na tym forum. ;]
Bez bicia przyznam się, że nie przeczytałem całego wątku, a tylko kilka - kilkanaście pierwszych stron... i to dość dawno.
W każdym bądź razie mam zamiar kupić prostownice do włosów... hmm... jeżeli powiem średnich- nie skłamię :P

No i po okrojeniu budżetu spędzeniu kilku godzin w necie na poszukiwaniach znalazłem 2 modele, które mnie interesują:

MPM PRODUCT BWT-54 - http://mpmproduct.pl/?link:detale,cid:9,scid:25,pid:102
- cermiczne płytki idealnie wygladzają włosy
- nie niszczy i nie przypala włosów
- termostat z płynną regulacją temp.
- lampka kontrolna stanu pracy
- lampka kontrolna podłączenia do sieci
- obudowa pokryta powłoka antypoślizgową

EUROLUX 1519 - http://www.elektrotel.pl/product_inf...roducts_id=672
- Moc urządzenia: 75W
- Zasilanie: 230V
- Przewód: 1,5 m
- Płytki ceramiczne o wymiarach: 30x90 mm
- Wyświetlacz: ciekłokrystaliczny LCD
- Regulator temperatury
- Lampka kontrolna
- Wyłącznik
- Opływowy wygodny uchwyt
- Przewód zasilający z elementem obrotowym
- Szybkie nagrzewanie

A teraz kilka pytań do tych, które wiedzą- znawczyń (mam nadzieję :P)

0. MPM kosztuję w przybliżeniu 65zł, zaś EL- 55zł, BWT54 nie opsiada LCD a mimo wszystko jest droższy... jakość podzespołów? Czy nowa marka- większe koszta?
1. Jakie znaczenie ma moc urządzenia w odniesieniu do prostownicy? (MPM-40W, EL- 75W)
2. Jakie znaczenie ma regulacja temp. prostownicy?
3. Czym się różnią włosy prostowane w temp 160stopni od włosów, które są karane temp. 200?
4. Jak często prostuje się włosy z mniejszą, niż maksymalną możliwą temp.?
5. Czy EL1519 ma ceramiczny płytki, czy tylko nakładki? (tak mi coś świta >.>)
6. A może bardziej opłaca się kupic MPM BWT54/b? Jest to nice okrojona wersja, bez regulatora temp.

No i dochodzi jeszcze wykonanie urządzeń. Myślę, że pomimo napisu "KOBIECA" na produkcie firmy MPM jest o wiele "ładniejsza" od dość znanych produktów EL ;]
7. Która Ci przypadła do gustu? (wizualnie)
holyluxas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 18:06   #2428
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Ma_nek Pokaż wiadomość
Witam wizazanki Potrzebuje pomocy...
Jaka bedzie najlepsza (i najtansza ) prostownica do wlosow srednich (lekko falowane)?
Glownie chodzi mi o wyprostowanie grzywki bo to jest moj najwiekszy problem. Efekt nie musi sie utrzymywac zbyt dlugo no ale zeby od rana do wieczora wloski proste byly...

Pozdrawiam
Nikt Ci jednoznacznie nie okresli i nie powie ktora prostownice masz wziasc Musisz sie bardziej okreslic m.in.: ile max. kasy mozesz wydac bo mozna kupic prostownice od 19,99-300zł albo nawet i wiecej (ale do uzytku domowego az taka nie jest potrzebna) i czy możesz sobie pozwolic na spore znisczenie wlosow prostownica za 20zł?

Cytat:
Napisane przez holyluxas Pokaż wiadomość
Witam wszystkich bardzo serdecznie w moim pierwszym poście na tym forum. ;]
Bez bicia przyznam się, że nie przeczytałem całego wątku, a tylko kilka - kilkanaście pierwszych stron... i to dość dawno.
W każdym bądź razie mam zamiar kupić prostownice do włosów... hmm... jeżeli powiem średnich- nie skłamię :P

No i po okrojeniu budżetu spędzeniu kilku godzin w necie na poszukiwaniach znalazłem 2 modele, które mnie interesują:

MPM PRODUCT BWT-54 - http://mpmproduct.pl/?link:detale,cid:9,scid:25,pid:102
- cermiczne płytki idealnie wygladzają włosy
- nie niszczy i nie przypala włosów
- termostat z płynną regulacją temp.
- lampka kontrolna stanu pracy
- lampka kontrolna podłączenia do sieci
- obudowa pokryta powłoka antypoślizgową

EUROLUX 1519 - http://www.elektrotel.pl/product_inf...roducts_id=672
- Moc urządzenia: 75W
- Zasilanie: 230V
- Przewód: 1,5 m
- Płytki ceramiczne o wymiarach: 30x90 mm
- Wyświetlacz: ciekłokrystaliczny LCD
- Regulator temperatury
- Lampka kontrolna
- Wyłącznik
- Opływowy wygodny uchwyt
- Przewód zasilający z elementem obrotowym
- Szybkie nagrzewanie

A teraz kilka pytań do tych, które wiedzą- znawczyń (mam nadzieję :P)

0. MPM kosztuję w przybliżeniu 65zł, zaś EL- 55zł, BWT54 nie opsiada LCD a mimo wszystko jest droższy... jakość podzespołów? Czy nowa marka- większe koszta?
1. Jakie znaczenie ma moc urządzenia w odniesieniu do prostownicy? (MPM-40W, EL- 75W)
2. Jakie znaczenie ma regulacja temp. prostownicy?
3. Czym się różnią włosy prostowane w temp 160stopni od włosów, które są karane temp. 200?
4. Jak często prostuje się włosy z mniejszą, niż maksymalną możliwą temp.?
5. Czy EL1519 ma ceramiczny płytki, czy tylko nakładki? (tak mi coś świta >.>)
A ile masz kasy do wydania? Bo jak dla mnie te modele nie sa zbyt dobre Wydaje mi sie ze szybko znisczysz wlosy (ja metalowa zrobilam sobie niezle sianko) i nie warto inwestowac w taki (jak dla mnie) bubel. Może uzbieraj jeszcze troche kasy i kup cos lepszego? A co do Twoich pytań:

0. nie wiem, ale możliwe ze biora wiecej kasy za sama marke ktora wydaje mi sie byc troche lepsza
1. z tego co wiem to moc nie ma znaczenia bo np. takie Tondeo, ktore jest jedna z lepszych prostownic ma chyba 25W a b.dobrze prostuje. Chodzi tutaj chyba o zużycie prądu.
2. patrz niżej
3. Im mniejsza temeratura tym mniej niszczysz wlosy, ale tez krocej będa sie trzymały proste bo mnie wilgoci z nich wyparuje, wiec cos za cos. Aha i jeszcze jak masz krecone wlosy to np. 160 stopni może sobie nie poradzic, potrzebna jest wieksza tem.
4. nie rozumiem troche ale spojrz na 3 pytanie
5. Powloke jak cos a nie nakladki, ale to szczegół Sądze ze plytki sa powlekane a nie pełnoceramiczne ze wzgledu na cene. Wiem ze pełnoceramiczna prostownica kosztuje od ok. 150zł wzwyż ale uważam ze sie lepiej oplaca bo przynajmniej nic sie nie sciera
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 18:44   #2429
Ma_nek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Nikt Ci jednoznacznie nie okresli i nie powie ktora prostownice masz wziasc Musisz sie bardziej okreslic m.in.: ile max. kasy mozesz wydac bo mozna kupic prostownice od 19,99-300zł albo nawet i wiecej (ale do uzytku domowego az taka nie jest potrzebna) i czy możesz sobie pozwolic na spore znisczenie wlosow prostownica za 20zł?
Chcialem kupic prostownice tak do 150 zl... Zeby w miare prostowala i nie niszczyla za bardzo wlosow Jak juz wspomnialem wystarczy mi jezeli rano wyprostuje i do wieczora beda proste Czy do krotszych wlosow wystarczy jakas gorszej jakosci prostownica czy nie ma to znaczenia?
Ma_nek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 19:16   #2430
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Dziewczyny to w końcu jakie najlepsze są płytki?

btw. ma nek- mam tak samo jak ty-chcę prostownicę do góra 130zł, tylko, że ja nie prostuję całych włosów a tylko po boku pozostałość po grzywce.. Dlatego nie potrzebna mi (tak mi się wydaje) jakaś droga..


Chociaż dzisiaj byłam podciąć końcówki i fryzjer prostował mi włosy prostownicą. Oczywiście zapytałam się co to za prostownica itp.
Po jednym pociągnięciu włosy miałam prościutkie Jak na filmach

btw. kosztowała 500zł..
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:00.