Tania waluta przez kantor internetowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-08, 12:05   #1
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432

Tania waluta przez kantor internetowy


Czy faktycznie różnice są warte świeczki? Spłacamy kredyt hipoteczny - kwoty w sumie nie są kosmiczne, prawie 300 franków miesięcznie. Przy takich warto kombinować? I czy przy kantorach sieciowych nie ma dodatkowych kosztów? Założenie konta, operacje?
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 12:35   #2
mirka1025
Raczkowanie
 
Avatar mirka1025
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 108
Dot.: Tania waluta przez kantor internetowy

Też się nad tym zastanawiam, może ktoś doświadczony podzielić się opinią?
mirka1025 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 11:52   #3
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Tania waluta przez kantor internetowy

Założyłam wczoraj konto na jednym kantorze - nie znalazłam żadnych informacji o kosztach transakcji. Jest za to tabela kosztów transakcji związanych z przelewami i tutaj jest długa lista banków, w przypadku których te przelewy są darmowe. Ponad 4 grosze różnicy w kursie sprzedaży w stosunku do ceny, którą widziałam na mieście. Na korzyść internetu. Sporo, co nie?
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 18:34   #4
ksieciunio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 69
Dot.: Tania waluta przez kantor internetowy

Cytat:
Napisane przez kajankas Pokaż wiadomość
Czy faktycznie różnice są warte świeczki? Spłacamy kredyt hipoteczny - kwoty w sumie nie są kosmiczne, prawie 300 franków miesięcznie. Przy takich warto kombinować? I czy przy kantorach sieciowych nie ma dodatkowych kosztów? Założenie konta, operacje?
Ja polecam. Mieszkam w niezbyt dużym mieście i kursy walut są tu dużo gorsze niż w poprzednim dużym mieście studenckim, w którym mieszkałam. Korzystanie z takiego kantoru nie pociąga żadnych opłat - wymagane jest za to podanie danych osobowych. Dla mnie jest to też wygodniejsza forma, cała wymiana zajmuje zwykle 30 min. i nie trzeba wychodzić z domu Moim zdaniem warto nawet dla kilkudziesięciu złotych różnicy, po kilku miesiącach robi się z tego spora kwota, która została w Twoim portfelu
__________________





ksieciunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 11:55   #5
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Tania waluta przez kantor internetowy

No właśnie widzę te różnice. Tak bardziej z ciekawości założyłam to konto, i przez https://ekantor.pl/ faktycznie kupiłam tak z czystej ciekawości 10 franków. Proste to jest. Zakładam, że będziemy robili tak, że kiedy kurs poleci, to kupimy większy zapach waluty, na kilka rat - przy necie faktycznie duże znaczenie ma to, że dostępność waluty jest w zasadzie nieograniczona.
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-13, 17:58   #6
telek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 69
Dot.: Tania waluta przez kantor internetowy

Kupowanie waluty jest bardzo proste - musicie tylko sprawdzać jakie obowiązują w poszczególnych opłaty. W tym w którym linkujesz masz całą listę banków do których masz darmowe przelewy i wiadomo, że trzeba to łączyć w taki sposób, aby nie było kosztów dodatkowych. Wymieniam walutę online od kilku lat. Nawet kiedy chodzi o kilkaset dolarów kupowanych na wakacje, to i tak warto - nawet kilka dyszek można zaoszczędzić.
telek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 13:22   #7
mirka1025
Raczkowanie
 
Avatar mirka1025
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 108
Dot.: Tania waluta przez kantor internetowy

Ja wczoraj kupiłam euro na cinkciarzu i nie wiem, dlaczego mam włączoną płatna usługe informacji sms....?!
mirka1025 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-15, 11:53   #8
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Tania waluta przez kantor internetowy

Hehe... wy&*() cię ;-) Na ekantorze nie mam żadnych płatnych usług, a przynajmniej nie poznałam jak dotąd takich, które tej płatności by wymagały. Raczej na pewno wszystkie podstawowe operacje są według mnie darmowe.
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 13:15   #9
mirka1025
Raczkowanie
 
Avatar mirka1025
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 108
Dot.: Tania waluta przez kantor internetowy

Cytat:
Napisane przez kajankas Pokaż wiadomość
Hehe... wy&*() cię ;-) Na ekantorze nie mam żadnych płatnych usług, a przynajmniej nie poznałam jak dotąd takich, które tej płatności by wymagały. Raczej na pewno wszystkie podstawowe operacje są według mnie darmowe.
Nie bez powodu nazywa się cinkciarz.....
mirka1025 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 19:33   #10
telek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 69
Dot.: Tania waluta przez kantor internetowy

Trzeba uważać na to, gdzie się konto zakłada. Opłaty mogą być ukryte, przede wszystkim starajcie się bardzo dokładnie zapoznać z zasadami współpracy, regulaminem, ale jeśli chodzi o koszty to wszystko moim zdaniem powinnno być pokazane czarno na białym - klient nie powinien tego musieć szukać nie wiadomo gdzie!
telek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 11:50   #11
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Tania waluta przez kantor internetowy

Kupię teraz tej waluty trochę więcej. Przekonałam się do tego. Jeśli da się taniej to czemu nie. Pamiętam, że nawet w tv był jakiś czas temu program o ludziach z problemami finansowymi. Każdy kto miał kredyt w walucie zaczynał wymienianie środków przez internet i to mu dawało kilka dyszek miesięcznie. Warto.
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-20, 19:30   #12
telek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 69
Dot.: Tania waluta przez kantor internetowy

Zawsze kiedy pojawia się dołek kursowy to robię większe zapasy waluty, kupuję również wcześniej na wakacje, ale nie widzę, aby ten dołek był właśnie teraz. O ile nie masz takiej konieczności, to chyba nie ma sensu wymieniać teraz. Poczekaj jeszcze trochę... Z drugiej strony im bliżej świąt, tym teoretycznie waluta powinna zyskiwać. Chociaż ciężko powiedzieć...
telek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 11:56   #13
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Tania waluta przez kantor internetowy

Akurat potrzebne są teraz, ale w przyszłości planuję kupować wtedy, gdy faktycznie będą do tego podstawy - spokojnie, rozumiem już o co w tym chodzi, śledzę nawet informacje o wydarzeniach rynkowych, które pojawiają się na stronie kantoru. Damy radę.
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-21 12:56:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:59.