Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-15, 11:30   #1351
yarrowia
Zadomowienie
 
Avatar yarrowia
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 334
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez justka89 Pokaż wiadomość
Jeżeli ktoś będzie wybierał się do miejscowości Wicie to mogę polecić pewne lokale jak i nie polecić niektórych. Przez 2 tygodnie zwiedziłam lokali, nie miałam wyżywienia więc stołowałam się na "mieście".
Ja poproszę Zastanawiam się nad wakacjami tam, informacje na temat lokali jak i wszystkiego innego się przydadzą. Jest tam co robić w ogóle? Nie potrzeba mi wiele, nie chodzi mi o imprezy i nie wiadomo jakie atrakcje, ale gdyby nie było pogody to umrę z nudów, czy nie?
__________________
Mały mistrz na tropie
yarrowia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 20:24   #1352
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Wicie jest małą miejscowością. Nie znajdziesz tam portu rybackiego, promenady itp. Jest jedna, że tak powiem dyskoteka z muzyką disco polo co wieczór od 20. Jest tutaj gdzie pospacerować, po plaży, jak i piękna ścieżka leśna. Dobre obiady są w Magdalence, smazalni ryb nie podeszły mi tutaj surówki wiec brałam bez. Jeżeli miałam ochotę na obiad dwudaniowy to cchodziłam do tawerny. Jeżeli chodzi o słodkości to obok Magdalenki, kolor Cafe, na ul. Słonecznej budka z lodami i goframi. To chyba na tyle o tej wiosce. Gdy np nie ma pogody na kąpiel to można plaża pójść sobie spacerkiem do Jarosławca. Samochodem pojechać do Darłówka, bo jest blisko. W Wiciach bardzo wypoczelam, wyspałam się za wszystkie czasy. Za rok wracam do tej wioski i tego samego domu gościnnego.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 13:03   #1353
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Wróciłam z Sopotu-już więcej nigdy nie pojadę.
Nie dość,że cholernie drogo,ceny w sklepach przebijają wszystko,ceny noclegów również,gdzue warunki tragiczne. Miasto generalnie jest dla bogaczy,mafii,dziwkarstwa NO i zaczyna żyć w sumie nocą.
Plaża zabrudzona niesamowicie. Byłam kilka lat temu i wtedy mnie zachwycał,teraz niestety zostało miasto zniszczone przez ludzi.
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 16:05   #1354
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Wróciłam z Sopotu-już więcej nigdy nie pojadę.
Nie dość,że cholernie drogo,ceny w sklepach przebijają wszystko,ceny noclegów również,gdzue warunki tragiczne. Miasto generalnie jest dla bogaczy,mafii,dziwkarstwa NO i zaczyna żyć w sumie nocą.
Plaża zabrudzona niesamowicie. Byłam kilka lat temu i wtedy mnie zachwycał,teraz niestety zostało miasto zniszczone przez ludzi.
Tak jest od x lat. Półmetrowa warstwa glonów na brzegu od kiedy pamiętam (raz sprzątali częściej raz rzadziej). Ceny zawsze były wyższe niż niższe. To, że miasto żyje nocą wiadomo od zawsze. Choć w dzień też pustkami nie świeci. Może tylko więcej klubów i bananowej warszawki niż kiedyś. Jednak mimo to Sopot ma swój urok. Ale na pewno nie jest to cichy, tani i spokojny kurort. Raczej dla fanów rozrywki.

Poza sezonem jest tu zupełnie inaczej.

Edytowane przez _czarny_kot
Czas edycji: 2015-08-17 o 16:08
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 19:50   #1355
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Wróciłam z Sopotu-już więcej nigdy nie pojadę.
Nie dość,że cholernie drogo,ceny w sklepach przebijają wszystko,ceny noclegów również,gdzue warunki tragiczne. Miasto generalnie jest dla bogaczy,mafii,dziwkarstwa NO i zaczyna żyć w sumie nocą.
Plaża zabrudzona niesamowicie. Byłam kilka lat temu i wtedy mnie zachwycał,teraz niestety zostało miasto zniszczone przez ludzi.
Sopot jest najdroższy w 3mieście. Następnym razem polecam noclegi w Gdyni
Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
Tak jest od x lat. Półmetrowa warstwa glonów na brzegu od kiedy pamiętam (raz sprzątali częściej raz rzadziej). Ceny zawsze były wyższe niż niższe. To, że miasto żyje nocą wiadomo od zawsze. Choć w dzień też pustkami nie świeci. Może tylko więcej klubów i bananowej warszawki niż kiedyś. Jednak mimo to Sopot ma swój urok. Ale na pewno nie jest to cichy, tani i spokojny kurort. Raczej dla fanów rozrywki.

Poza sezonem jest tu zupełnie inaczej.
Poza sezonem też jest drogo. Wiele knajp jest całorocznych,a ceny nie spadają.
Mieszkałam w 3mieście i Sopot był/jest ostatnim miejscem do wyjścia ze znajomymi. Warszawka pokupowała sobie apartamenty i się bawi. Dlatego takie chore ceny.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 23:59   #1356
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Sopot jest najdroższy w 3mieście. Następnym razem polecam noclegi w Gdyni

Poza sezonem też jest drogo. Wiele knajp jest całorocznych,a ceny nie spadają.
Mieszkałam w 3mieście i Sopot był/jest ostatnim miejscem do wyjścia ze znajomymi. Warszawka pokupowała sobie apartamenty i się bawi. Dlatego takie chore ceny.
Co do nie-sezonu chodziło mi tylko o ilość ludzi-turystów, nie sprecyzowałam
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 21:04   #1357
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Moi znajomi wrócili z Sopotu i Trójmiasta, są zachwyceni jak opowiadali. Mnie jednak nie przekonali. Nie odpoczęłabym tam. Jeżeli pojadę w przyszłym roku nad Bałtyk to do Wici, ten sam ośrodek. Totalny luz, odpoczynek. Mnóstwo ludzi, głośno mam na co dzień.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-25, 13:45   #1358
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
wybacz ale jak policzyłam wczasy za granicą za trzy osoby wyszło mi 6tyś. na tydzień,
za połowę ceny pojadę nad polskie morze i córka się jodu nawdycha ale każdy lubi co innego, a potem przyjeżdżają i obsmarowują biura podróży że jedzenie bleeee i karaluchy biegały
Ano właśnie.

Ciągle słyszę, że te same ceny tam i tu.
Figa.

Mnie w tym roku policzyło Rainbowtours 3500zł za mnie i dziecko, na tydzień. I to było tanio, w najtańszych krajach, Grecja i Bułgaria. Nie miałam tyle na zbyciu.

Tymczasem są nad Bałtykiem ośrodki, gdzie za dwa tygodnie zapłacę 1400 za siebie i połowę tego za syna, więc mam za 2100 nie tydzień, a dwa urlopu. To cena z wyżywieniem, oczywiście.
Nawet jak pojadę wagonem sypialnym z pościelą, najętym tylko dla naszej dwójki, to wyjdzie mi taniej i dwa razy dłużej.

Tylko kwestia pogody...
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 12:36   #1359
monika_lulo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Z marsa
Wiadomości: 29
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Ja zawsze chetnie jezdze do Ustki, kiedys bylam na wyjezdzie sluzbowym w grand hotelu lubicz i tak mi sie spodobalo, ze co roku tam wracam i polecam wszystkim znajomym. wybieram sie tam wlasnie w przyszlym tygodniu do mojego ukochanego spa

Edytowane przez monika_lulo
Czas edycji: 2015-09-22 o 12:52
monika_lulo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 15:19   #1360
jagnapik
Raczkowanie
 
Avatar jagnapik
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 149
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

A my pod koniec września wybieramy się do Dziwnowa. Mam nadzieję tylko że będzie pogoda. A jak nie będzie - to co tam Pojedziemy do Berlina
jagnapik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 12:39   #1361
mbrs
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 88
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

No to miałaś ładną pogodę w ostatni weekend... byłaś w Berlinie, czy odpuściłaś sobie ?
I jak tam ten Dziwnów? Warto jechać? Coś tam się jeszcze dzieje ciekawego?
mbrs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-08, 05:48   #1362
jagnapik
Raczkowanie
 
Avatar jagnapik
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 149
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Udał się, chociaż sama wielogodzinna podróż autem była męcząca.
Jeżeli chodzi o wypad do Berlina to był udany. Trafiliśmy akurat na święto zjednoczenia Niemiec i większość sklepów wielkopowierzchniowych była zamknięta - ale udało się zwiedzić wszystkie najważniejsze punkty łącznie z Bramą Brandenburską oraz Charlottenburg.
Jeżeli chodzi o Dziwnów to mają tam super piaszczyste i szerokie plaże. Wybraliśmy się na spacer z Dziwnowa do Dziwnówka plażą (jakieś 4km).
Jeżeli chodzi o nocleg, to był to Biały Domek w klimatycznej dzielnicy Osiedle Rybackie -> http://bialy-domek.com/kontakt.php
Dobry obiekt, czysty, zadbany, blisko do morza (wyjściu słychać było szum morza), miła obsługa.
jagnapik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 10:43   #1363
BlueDecoria
Rozeznanie
 
Avatar BlueDecoria
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 756
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Byłam w Dziwnowie parę lat temu i wspominam z nostalgią W zeszłym roku pojechaliśmy do Sopotu (kwatera u miłej starszej pani), ale ten wyjazd średnio mnie usatysfakcjonował z uwagi na wieelkie tłumy na plaży i w mieście. Po prostu nie dało się ruszyć. Dlatego w tym roku wybraliśmy się nad morze we wrześniu i dla odmiany do hotelu (mój luby się uparł, że raz można spędzić wakacje all inclusive ) http://newskanpol.pl/. Było fantastycznie, hotel w moim guście (może trochę zawyżone ceny), tylko pogoda średnio dopisała. Teraz kombinuję, jak się wyrwać nad Bałtyk zimą, bo jeszcze nigdy nie byłam o tej porze
BlueDecoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 14:14   #1364
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Fajnie jest zimą nad morzem tylko trzeba wybrać większe miejscowości. Ja miło wspominam ferie zimowe nad morzem.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 17:34   #1365
BlackLucy
Zadomowienie
 
Avatar BlackLucy
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 118
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

witam wiem ze do wakacji daleko ale co bardziej polecacie : Łebę czy Kołobrzeg? Jeśli chodzi o wydmy to każdy da radę je przejść ( w sensie czy się baardzo długo chodzi) czy to nie lada wyczyn ? w ogole gdzie warto iść coś zjeść smacznie i tanio?
A Kołobrzeg? co warto zobaczyć itd?
BlackLucy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 07:42   #1366
micia00
Wtajemniczenie
 
Avatar micia00
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 956
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez BlackLucy Pokaż wiadomość
witam wiem ze do wakacji daleko ale co bardziej polecacie : Łebę czy Kołobrzeg? Jeśli chodzi o wydmy to każdy da radę je przejść ( w sensie czy się baardzo długo chodzi) czy to nie lada wyczyn ? w ogole gdzie warto iść coś zjeść smacznie i tanio?
A Kołobrzeg? co warto zobaczyć itd?
Z jedzeniem w Łebie to bym musiala poszukac, bo nie pamietam gdzie jedlismy. Co do wydm- same wydmy sa do pokonania. Ale zeby do nich dojsc, to kawalek trzeba przejsc. Polecam wypozyczyc rower jak duzo nie chodzisz

My w jedna strone doszlismy na pieszo, ale spowrotem melexem wrocilismy. Wiec na drugi rok bylismy madrzejsi i w dwie strony obrocilismy rowerami
micia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 10:17   #1367
BlackLucy
Zadomowienie
 
Avatar BlackLucy
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 118
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez micia00 Pokaż wiadomość
Z jedzeniem w Łebie to bym musiala poszukac, bo nie pamietam gdzie jedlismy. Co do wydm- same wydmy sa do pokonania. Ale zeby do nich dojsc, to kawalek trzeba przejsc. Polecam wypozyczyc rower jak duzo nie chodzisz

My w jedna strone doszlismy na pieszo, ale spowrotem melexem wrocilismy. Wiec na drugi rok bylismy madrzejsi i w dwie strony obrocilismy rowerami
a powiedz mi, czy jest jakiś transport do sea park Sarbsk? Bo my ogólnie pojedziemy do Łeby pociągiem jak juz a ten park jest za Łebą i nie wiem czy jakiś autobus jeździ z Łeby czy tylko samochodem?
BlackLucy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 06:37   #1368
micia00
Wtajemniczenie
 
Avatar micia00
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 956
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez BlackLucy Pokaż wiadomość
a powiedz mi, czy jest jakiś transport do sea park Sarbsk? Bo my ogólnie pojedziemy do Łeby pociągiem jak juz a ten park jest za Łebą i nie wiem czy jakiś autobus jeździ z Łeby czy tylko samochodem?
Wydaje mi się ze tak; ale nie byliśmy
micia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 13:31   #1369
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 840
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Jeśli ktoś ma sprawdzone to poproszę o polecenie niedrogich i dobrych ośrodków w Kołobrzegu.
__________________
Jestem mamą!


MOJA WYMIANKA!
No air jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-31, 19:18   #1370
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Poleci ktoś tanie, sprawdzone noclegi w Świnoujściu tak do 60 zł niedaleko do morza?
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 10:56   #1371
DziewczynaWampira
Raczkowanie
 
Avatar DziewczynaWampira
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 138
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Wraz z Tżtem chcemy się wybrać w połowie sierpnia nad morze, zastanawiamy się nad Władysławowem a Mielnem. Które miasto polecacie? Może któraś z Was zna jakiś niedrogi pensjonat ?
__________________
Remember that everyone you meet is afraid of something, loves something, and has lost something”.


Czytam
Oglądam filmy
Uczę się
Dbam o włosy
DziewczynaWampira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 05:51   #1372
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Mnie Mielno nie urzekło. O Władysławowie się nie wypowiem, bo nie byłam, ale chętnie poczytam, bo chciałabym tam pojechać.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 06:58   #1373
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DziewczynaWampira Pokaż wiadomość
Wraz z Tżtem chcemy się wybrać w połowie sierpnia nad morze, zastanawiamy się nad Władysławowem a Mielnem. Które miasto polecacie? Może któraś z Was zna jakiś niedrogi pensjonat ?
Zalezy co chcesz robic, czy sie byczyc na piasku glownie, czy zwiedzic cos przy okazji. Ja uwazam ze Mielno jest beznadziejne, nic ciekawego tam nie ma, no ale ktos moze miec inne zdanie. Polecam Rowy.
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 13:43   #1374
bakali
Raczkowanie
 
Avatar bakali
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 200
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Zdecydowanie Władysławowo, Mielno jest dużo bardziej zatłoczone i do tego nastawione raczej na hałaśliwą rozrywkę typu dyskoteki. Do Władysławowa jeżdżę od lat i zawsze mnie zachwyca. Warto wypożyczyć rower i przejechać się wzdłuż zatoki (kilometry tras rowerowych przez rezerwat: piękne widoki, żurawie na wyciągnięcie ręki i wszędzie morze ), jest lunapark, dużo atrakcji dla dzieci, klify, szeroka plaża...
Jeśli ktoś woli święty spokój i plaże zamiast zwiedzania, to polecam Chłapowo kilka km dalej.
__________________
Kosmetyki - wymiana:
-> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1246061
Książki - kryminały:
-> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1248056
bakali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 08:46   #1375
nesska89
Raczkowanie
 
Avatar nesska89
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 363
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Ja polecam Łebe. Idealne miasteczko, nie za duże i nie za małe Atrakcji też jest dużo i dla małżeństw z dziećmi i dla tych bezdzietnych lubiących się zabawić A plaża piękna, czysta i nie ma tłoku tak jak np. w Międzyzdrojach
__________________
D

K
nesska89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 23:51   #1376
_independent
Raczkowanie
 
Avatar _independent
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 127
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Cześć dziewczyny!

Czy możecie polecić jakąś kwaterę w Darłówku? Kryteria: przyjazna cena, przyjazny standard i blisko od morza.
_independent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 07:41   #1377
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Macie jakieś sprawdzone noclegi w Trójmieście, najlepiej w Gdańsku?
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 15:20   #1378
BlackLucy
Zadomowienie
 
Avatar BlackLucy
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 118
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Co myślicie o Ustce? jest coś tam ciekawego ?
BlackLucy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-20, 10:36   #1379
julitka_88
Przyczajenie
 
Avatar julitka_88
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 10
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Ja polecam wczasy nad morzem i z basenem xxx Ma to sens, zwłaszcza w przypadku miejscowości, w których jest problem z miejscem na plaży. W końcu jak będzie zatłoczona, można poleżeć nad basenem Ja w tamtym roku byłam właśnie w tym hotelu w Pobierowie i w tym roku też się wybieram. Pokoje są w fajnym standardzie z łazienką, telewizorem i jest bezprzewodowy internet. Hotel jest położony w pobliżu lasku i morza, a niedaleko są fajne atrakcje turystyczne.

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2016-04-22 o 16:49
julitka_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 11:11   #1380
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Był ktoś ostatnio w Mrzeżynie?
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-25 09:00:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:59.