Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarby! - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-01, 22:22   #3421
paula_d
Zadomowienie
 
Avatar paula_d
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 228
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Ja po kąpieli stóp nie wycieram tylko czekam aż wyschna bo też nie umiem się zgiac...
Uśmiałam się ale mam tak samo ☺ ciężko mi się schylac i jak coś mi spadnie to skwituje to stwierdzeniem: pierdziele niech leży ☺
__________________

paula_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 22:29   #3422
peachella
Rozeznanie
 
Avatar peachella
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 865
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Ja może jestem przeraźliwiona po tym szpitalu, ale jak któregoś dnia cała spuchłam, okazało się, że to jest zatrucie ciążowe. Badania moczu i krwi to potwierdziły. Wcześniej bym to olała i zarzuciła na normalną dolegliwość ciążową, ale teraz przeszłabym się do lekarza.

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
W innej sytuacji bym tak zrobila, ale juz spuchnieta jestem dawno, a badania robilam ostatnio wiec wszystko ok

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Podrzuccie mi imiona dla dziewczynek, ktore Wam sie podobaja
peachella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 22:32   #3423
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez peachella Pokaż wiadomość
Podrzuccie mi imiona dla dziewczynek, ktore Wam sie podobaja
U mnie dziewczynka miałaby na imię Alicja i to imię nadal bardzo mi się podoba. Przed ciążą bardzo podobała mi się Sandra i zawsze chciałam mieć córkę o tym imieniu, ale w ciąży wszystko się zmienia. Nawet podobnie się imion

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 22:42   #3424
peachella
Rozeznanie
 
Avatar peachella
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 865
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
U mnie dziewczynka miałaby na imię Alicja i to imię nadal bardzo mi się podoba. Przed ciążą bardzo podobała mi się Sandra i zawsze chciałam mieć córkę o tym imieniu, ale w ciąży wszystko się zmienia. Nawet podobnie się imion

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
No wlasnie mnie zadne nie pasuje :-/ u mnie odpadaja: Zuzia, Ala, Hania, Tola, Zosia, Antosia no i imme najbardziej popularne i najbardziej wymyślne. Ciężka sprawa :-/
peachella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 23:02   #3425
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Peachella ja tez mialam problem.z tym imieniem. Nie jest to taka prosta sprawa jak mogloby sie wydawac.. U nas stanelo na Matyldzie ale nie jestem przekonana na 100% tak jak w przypadku Ninki to bylo
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 23:06   #3426
paula_d
Zadomowienie
 
Avatar paula_d
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 228
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez peachella Pokaż wiadomość
No wlasnie mnie zadne nie pasuje :-/ u mnie odpadaja: Zuzia, Ala, Hania, Tola, Zosia, Antosia no i imme najbardziej popularne i najbardziej wymyślne. Ciężka sprawa :-/
Kornelia, Melania, Michalina, Iga, Elwira, Helena ☺, Florentyna, Łucja, Laura, Stefania, Anastazja
__________________

paula_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 01:14   #3427
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Hej dziewczyny, jest tu jeszcze jakaś karmiąca mama? :P

My się nakarmiłyśmy, mała trochę spila z piersi, bo już mi się jak kamień robiła, teraz 20 minut walczyła z czkawką i mam nadzieję, że zaraz uśnie.
Od wczorajszej nocy jestesmy znowu tylko na cycku, oby tak już zostało.

Pozdrawiamy
olilina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-02, 04:25   #3428
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Pobudka juz u mnie. Tez mam opuchnięte dolne rejony i majtki drażnią. Nie ciągle bo czasem przechodzi.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 04:38   #3429
agne19s
Zadomowienie
 
Avatar agne19s
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 106
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Pobudka juz u mnie. Tez mam opuchnięte dolne rejony i majtki drażnią. Nie ciągle bo czasem przechodzi.
U mnie też pobudka, a jak wam się z łóżka wstaje ? bo ja muszę napiac miesnie i szybko się podniesc co nieraz skutkuje małym skurczem :/
__________________
"Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień!"
agne19s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 04:39   #3430
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Agne u mnie skurcze przy wstawaniu to jest rzeź niewiniatek. Straszny ból, czasem to krzyczę aż.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 04:55   #3431
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez peachella Pokaż wiadomość
W innej sytuacji bym tak zrobila, ale juz spuchnieta jestem dawno, a badania robilam ostatnio wiec wszystko ok

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Podrzuccie mi imiona dla dziewczynek, ktore Wam sie podobaja
Julia, Emilia, Wiktoria
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-02, 05:25   #3432
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Kurcze no wczoraj już miałam takie skurcze że czułam dość i od Krzyża szły. Aż cała roztrzęsiona byłam. Aplikacje mam ale sama nie wiem kiedy się skurcz zaczyna kiedy kończy i kiedy to napewno ten skurcz a nie inny ból brzucha. Ale tz wczoraj taki kochany, on mniej więcej liczył, wywalił mnie pod prysznic, zmieniałam pozycję potem i że były mega nieregularne te skurcze to w końcu zasnęłam. I całą noc przespałam, dopiero o 4 siku.

olilina gratulacje że wrocilyscie do cycka samego trzymam kciuki żeby tak zostało

poziomkowa trzymamy kciuki,już za parę godzin przytulisz synka
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 05:39   #3433
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Poziomkowa89, powodzenia

Ja też już chce rodzić... Wszyscy już czekają na Julkę - mąż powiedział, że sama nie mam wracać :p Moja mama i mój tata też już się doczekać nie mogą
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 06:49   #3434
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Co tu taka cisza? Wszystkie poszłyście rodzic czy wizaz się zepsuł czy co?
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 06:58   #3435
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Witam się w 40 tygodniu! Cała ciąża zleciala mi nawet niewiem kiedy, wczoraj zaciskalam nogi, dzisiaj Dzień Zaduszny więc też taki słaby na rodzenie, ale od jutra...
Czemu nie? juz niemoge sie doczekać córeczki♥

---------- Dopisano o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

Poziomkowa89, trzymamy kciuki !
O ktorej godzinie ma mieć cc?
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 06:58   #3436
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
Sama nie wiem kiedy rozkręci się ta moja akcja porodowa już chyba chciałaby żeby się zaczęło bo z każdym dniem coraz więcej o tym myślę i mam coraz więcej obaw i lęków. No i w ogóle to chyba hormony zaczynają mi walić na głowę. Ostatnio popłakałam się bo nie mogłam sobie wytrzeć stóp po kąpieli (brzuch mi przeszkadzał).
Pewnie siedzisz jak na szpilkach
Twój mąż bardzo szybko dochodzi do siebie - i to jest najważniejsze
Coś jest w tych hormonami - końcówka ciąży jest straszna.


Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
tzn ja się dalej upieram przy Kai, tz mówi że do nazwiska nie pasuje. Naprawdę Kaja Kamińska brzmi głupio?
Wg mnie pasuje - krótkie imię do dłuższego nazwiska, jest charakterystyczne i rozpoznawalne.


Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja wam zazdroszczę tych objawów i niepewności, ja już nie mam na co oczekiwać, bo przecież u mnie się żadna akcja nie rozkręci jak mała sobie siedzi w najlepsze głową do góry - rozwarcia mi nie zrobi a skurcze mogą sobie być i nic nie dać zawiedziona jestem.

Byliśmy w kinie na Marsjaninie, jak zastanawiacie się nad filmem na ostatni wypad we dwoje to polecam właśnie ten
Nigdy nie mów nigdy - chyba u srebrnej akcja zaczęła się mimo nietypowego ułożenia dziecka. Ciekawe, co teraz powie lekarz.

Marsjanina obejrzeliśmy w sobotę - tez polecam


Cytat:
Napisane przez peachella Pokaż wiadomość
Podrzuccie mi imiona dla dziewczynek, ktore Wam sie podobaja
Jeśli Mają jest tym wyczekanym, ukochanym imieniem - zostawcie.
Co do imion dziewczynek - Blanka, Lidia, Alicja, Rita, Natalia, Aleksandra, Marta.


Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
Od wczorajszej nocy jestesmy znowu tylko na cycku, oby tak już zostało.
Trzymam kciuki

Poziomkowa Dobrego porodu, oby z maluszkiem wszystko było ok
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 07:13   #3437
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Poziomkowa kciuki za dzisiaj

mam nadzieję że da nam znać jak już będzie po

Ale miałam piękny sen - że byłam już po porodzie i szczupła jak marzenie

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość


Nigdy nie mów nigdy - chyba u srebrnej akcja zaczęła się mimo nietypowego ułożenia dziecka. Ciekawe, co teraz powie lekarz.
Właśnie u srebrnej fajnie wyszło z taką spontaniczna cesarka, przynajmniej wiadomo, że malutka była gotowa do porodu. Też bym tak chciała

Ciekawe co powie, ale pewnie nic korzystnego bo mała leży uparcie z głową pod moimi zebrami

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 07:18   #3438
Dzika Ropucha
Zadomowienie
 
Avatar Dzika Ropucha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 301
GG do Dzika Ropucha
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Dzień dobry ja też się witam w 40 tyg!!

Poziomkowa 3mam kciuki
Olilina To świetnie Ja też bym chciała karmić tylko KP..będziesz doradzać co robić jakby co

Poznanianka rozpakujesz się wreszcie czy nie bo wchodzę od środy na wizaż i myślę, że pewnie jesteś już po a Ty tylko nas tak w niecierpliwości trzymasz Nie no, na poważnie kręćka bym dostała..latasz na to ktg skurcze masz, leżysz w szpitalu i nic...no nuda

wonderka łooo no to aż tak? ja to pojęczę sobie bo mi ciąży ten brzuch i niewygodnie...ale skurczy bolesnych to nie mam wcale...tylko napinanie się bebzola.

Przypomniało mi sie w nocy, że nie wyparzyłam laktatora i osłonek na cycki i smoczka....i muszę wyciągnąć walizę z auta i wyparzyć..Ale w co zapakować? może sobie to tak leżeć?
__________________
13.08.2010- Razem
09.2011- Zaręczyny
29.06.2013- Ślub

12.03.2015 II Kreski
Dzika Ropucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 07:21   #3439
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

No te śkurcze w nogach mam bardzo bolesne.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-02, 07:39   #3440
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Julia, Emilia, Wiktoria
Jeszcze ładne są Barbara i Patrycja

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 07:49   #3441
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Olilina, ja z ciekawością czytam co piszecie, bo niedługo pewnie sama będę w podobnej sytuacji z karmieniem itp więc pisz jak najczęściej mam nadzieję, że uda wam się jakoś z małą dogadać co do kp a położna nie miała żadnych rad w tym temacie?

Peachella
, udało Ci się kupić gdzieś herbatkę?

dobry pomysł z tym Jasminem, a jak już się tam wybiorę to pewnie na samym olejku się nie skończy


po usg jestem raczej niezadowolona. Na szczęście u małej wszystko ok, waży teraz 2665 g więc bardzo ładnie urosła, przepływy i wszystko w porządku. Niestety obróciła się główką do góry a jutro zaczynamy 37 więc szanse na powrót do dobrej pozycji są małe...
Kurczę, szkoda że się odwróciła na sam koniec może jeszcze zrobi jej się nie wygodnie i wróci do pozycji nietoperka

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Hej. Siedzę sobie sama na sali, małą zabrali na pielęgnację wiec skrobne wam opis porodu.
W poniedziałek tak jak wam pisałam odszedł mi czop a w zasadzie jego część. Położyłam się spać, no ale nie pospalam długo bo przed 1 w nocy wystrzelilam jak z procy z łóżka bo odeszły mi wody. Byłam w totalnym szoku. Raz że przecież jeszcze tyle czasu do terminu a dwa to myślałam że pewnie zacznie się u mnie od skurczy. Mówię mężowi że wody mi odeszły i oboje zaczęliśmy się trzasc. Mąż się szybko ogarnął a mnie trochę trzymało. Chodziłam z ręcznikiem między nogami raz do wc raz do prysznica bo co chwila coś leciało. Mąż jeszcze dorzucal rzeczy do torby chociaż ja nie umiałam się wyslowic co ja od niego chcę. Zeszło nam z godzinę no i pojechaliśmy na porodowke. Na początek papierologia i ktg i od razu na salę porodowa. Rozwarcia brak, skurczy brak i czekamy. Miałam się zdrzemnac żeby mieć siłę ale jakoś nie mogłam zasnąć. Oczywiście lewatywa i powoli zaczynały się skurcze. O 7 była zmiana, przyszła nowa położna, dostałam kroplowke i czekamy. Badania Rozwarcia były ciężkie aż sama wyjmowalam położnej rękę. Po kroplowce coś tam zaczęło się ruszać z rozwarciem, zaczęły mnie męczyć okropne skurcze z krzyża. Dostałam gaz rozweselajacy ale zaczął mnie strasznie zamulac, byłam śpiąca i w końcu leglam na łóżku. Gaz pomagał, ale ciągle nie było skurczy z brzucha. Jedynie trochę się napinal. A na koniec skurczu strasznie cisnelo mnie do toalety i tak chodziłam do toalety. Dostałam tez czopek i już tak konkretnie dostałam skurczy a te z krzyża przeszły. Zamulenie tez minęło. Była godzina może 8-9. Meczylam się strasznie na skurczach i strasznie spinalam. Koło 10 dostałam zastrzyk na zgladzenie szyjki i tu juz poszło raz dwa. Przy rozwarciu 8cm odczuwalam skurcze parte ale musiałam jeszcze poczekać co było okropne. Położna szybko przygotowała salę na przyjście maluszka, pojawiło się więcej osób na sali i chyba przed 11 zaczęłam przeć. Nie umiałam sobie z tym poradzić bo za dużo siły kierowała w nogi. Położna tłumaczyła że muszę się rozluźnić bo byłam za bardzo spieta. Próbowałam też przeć na boku i tak mi lepiej szło, zalapalam o co chodzi i wróciłam do normalnej pozycji. Mąż trzymał mi głowę, położne nogi i gdzieś przy 5 parciu uurodziłam. Położyli mi ją na brzuch, jakoś szybko odcieli pepowine i zabrali ją do badania. Łożyskosamo jjakoś poszło nawet niewiem kiedy. Także poród był w miarę w porządku i nie wspominam go jakoś tragicznie
Super poród też bym taki chciała

Cytat:
Napisane przez Dzika Ropucha Pokaż wiadomość
Ale mi teraz brzuch twardnieje..co chwilę. A mam go wysoko. Mała mi żebra szturcha a głową w dół ciśnie, na dodatek na tyłek ciśnie mi coś teraz non stop..

Jutro KTG moje pierwsze w szpitalu ciekawe jak to będzie..
A cały dzień się świetnie czułam byłam na cmentarzach, łaziłam z rodzicami
Cytat:
Napisane przez paula_d Pokaż wiadomość
Uśmiałam się ale mam tak samo ☺ ciężko mi się schylac i jak coś mi spadnie to skwituje to stwierdzeniem: pierdziele niech leży ☺
Moja tak samo czasem mi się wydaje, że brzuch mi rozpruje bo tak się rozciąga

Ja się witam w 38 tyg ciąża donoszona, ale niech Ala jeszcze trochę posiedzi w brzuszku
Niedługo jadę na ktg, zobaczę jak tam z moimi skurczami...

Wczoraj byliśmy na cmentarzu, 5 km od domu. Pochodziłam trochę (trzymając rękami brzuch, bo Mała mi się wbijała ciągle w "Bożenę"), może łącznie jakiś 1 km zrobiłam, a jak wróciłam do domu to miednicę i nogi miałam takie ciężkie jak z betonu nie wiem, czy za dużo chodziłam? ciężki brzuch mam strasznie chodząc... przeszło dopiero wieczorem.

Poziomkowa bądź dziś dzielna, jesteśmy z Tobą
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 08:12   #3442
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Jeszcze ładne są Barbara i Patrycja

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
Ja mam na imię Patrycja, ale mi się to imię nie podoba


Martwię się, bo miałam przed chwilą usg - przepływy w pepowinie ok, ale te mózgowe (to jak krew płynie w mózgu) są na granicy normy... I teraz porównują czy takie wtedy też były i taka uroda czy coś się pogorszylo... I obserwują czy nie rozwija się jakieś zakażenie Ja tu zwariuje
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 08:18   #3443
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Poznanianka: ja to bym na Twoim miejscu ześwirowała :/ ciągle coś kombinują, no tragedia namawiaj małą do wyjścia, bo szpital Cię wykończy

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 08:18   #3444
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

I właśnie się zorientowałam, bo położna przyniosła wyniki a tu w sali leży moja dokumentacja - gbs ujemny
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 08:24   #3445
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
I właśnie się zorientowałam, bo położna przyniosła wyniki a tu w sali leży moja dokumentacja - gbs ujemny
Dobrze, że gbs ujemny matkoo ale wydziwiają tam... pobiegaj trochę po schodach i niech Jula już wyłazi
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 08:24   #3446
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Poznanianka ale Cię tam męczą i stresują... Julka wychodź z brzucha bo mama na zawał padnie zanim Cie urodzi!
Ja tu tak się chce wepchnąć w kolejkę do rodzenia a przecież przede mną jeszcze tyle dziewczyn...
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 08:25   #3447
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

A mnie tam się nie spieszy rodzcie sobie dziewczyny, ja ustąpię Wam w kolejce
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 08:27   #3448
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Dobrze, że gbs ujemny matkoo ale wydziwiają tam... pobiegaj trochę po schodach i niech Jula już wyłazi
No właśnie chodzę po korytarzu, bo tu schodów na oddziale nie ma... Niech już wyjdzie , nawet i dziś Już przeżyje tą datę. Mam już po prostu dość
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 08:29   #3449
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV  to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Hej. Ja właśnie czekam na obchod dla mmaluszków i decyzje czy dzisiaj wychodzimy. Już wczoraj prawie nas wypuścili ale w ostatnim momencie lekarka zmieniła zdanie bo Julka za dużo straciła z wagi. Dzisiaj w nocy musiałam ją karmić co dwie godziny, ważyć i jak za mało zjadła to dokarmic ze strzykawki. Oby nas dzisiaj wypuścili
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 08:31   #3450
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
No właśnie chodzę po korytarzu, bo tu schodów na oddziale nie ma... Niech już wyjdzie , nawet i dziś Już przeżyje tą datę. Mam już po prostu dość
Może jakieś kucaki porób. A piłki tam nie masz?

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Hej. Ja właśnie czekam na obchod dla mmaluszków i decyzje czy dzisiaj wychodzimy. Już wczoraj prawie nas wypuścili ale w ostatnim momencie lekarka zmieniła zdanie bo Julka za dużo straciła z wagi. Dzisiaj w nocy musiałam ją karmić co dwie godziny, ważyć i jak za mało zjadła to dokarmic ze strzykawki. Oby nas dzisiaj wypuścili
Trzymam kciuki, żebyście już dziś wróciły do domku
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-13 16:02:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:06.