Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarby! - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-04, 07:47   #3811
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez monic167 Pokaż wiadomość
Poznanianko ogromne gratulacje

i kciuki za dzisiejsze cesarki ! dziewczyny ale Wam fajnie że macie już maluszki obok !

ja mam "zamiar" rozpakować siępo 21wszym ktoś ze mną ?
Monic a na kiedy masz termin bo nie widzę Cię w pierwszym poście (nie wiem czy mi oczy szwankuja czy Cię nie ma na liscie)?

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Cały czas jest szansa na obrót A nawet jeśli zostanie w tej pozycji i zacznie się akcja, to będziesz spokojniejsza o to, że pojawiła się w najbardziej odpowiednim momencie



Keep calm and drink herbata z liści malin
Mnie sporo osób wróżyło przedwczesny, szybki i gwałtowny poród - jak widać nie ma się czym sugerować
Herbatkę zamówiłam do hygiei, dzięki jeszcze raz za cynk mąż mi to przywiózł wczoraj i się pyta po co mi to, a później już miał strach w oczach ze chce sobie poród wywołać w jeden dzień

Wiesiolka też zaczęłam brać i po 2 kapsułkach już widzę efekty




Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 07:50   #3812
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez monic167 Pokaż wiadomość
Poznanianko ogromne gratulacje

i kciuki za dzisiejsze cesarki ! dziewczyny ale Wam fajnie że macie już maluszki obok !

ja mam "zamiar" rozpakować siępo 21wszym ktoś ze mną ?
Ja bym chciała tp mam na 21, ale raczej nie dotrwam hmm...

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Monic a na kiedy masz termin bo nie widzę Cię w pierwszym poście (nie wiem czy mi oczy szwankuja czy Cię nie ma na liscie)?



Herbatkę zamówiłam do hygiei, dzięki jeszcze raz za cynk mąż mi to przywiózł wczoraj i się pyta po co mi to, a później już miał strach w oczach ze chce sobie poród wywołać w jeden dzień

Wiesiolka też zaczęłam brać i po 2 kapsułkach już widzę efekty




Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
He he faceci...
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 07:50   #3813
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Herbatkę zamówiłam do hygiei, dzięki jeszcze raz za cynk mąż mi to przywiózł wczoraj i się pyta po co mi to, a później już miał strach w oczach ze chce sobie poród wywołać w jeden dzień

Wiesiolka też zaczęłam brać i po 2 kapsułkach już widzę efekty
Jak smakuje ten susz? I jakie efekty widzisz?
Kiedy tylko wyjdę ze szpitala, pojadę po napar. Na pewno będę go pić podczas porodu.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 07:50   #3814
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Czekamy na fotkę spalas coś w ogóle? Jak się masz? Pozwalają Ci głowę podnosić? Mąż był przy porodzie?



Masz rację, jednak natura jest mądrzejsza niż człowiek

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Spałam może 2h. Mam łóżko tak wyżej podniesione ale nie mam nic pod głowę, nie mogę jeszcze podobno.
Przy CC mąż i tak by nie mógł być obecny, po drugie był w drodze do szpitala, to wszystko się tak nagle działo... Dojechał jak ja już byłam na sali poporodowej. Ale mógł zobaczyć Julkę w inkubatorze




Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
Poznanianka a jak Ty się czujesz po cięciu?
Cornflower rozumiem.. Jak się ma coś dziać to napewno niedługo się rozkręci a tak jak napisałaś, w domu będzie swobodniej i luźniej chociaż przy 3 cm rozwarcia raczej na długo nie wrócisz do swojego łóżeczka

Idę sobie zrobić śniadanie, tak się przejęłam porodami, że obudziło mnie dopiero burczenie w brzuchu

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

No to już nas jest czwórka liczących się, że zamkniemy stawkę na wątku


Dobrze Malutkiej w brzuszku chyba, że tak uparcie siedzi i nic ją nie rusza Co ile nie pamiętam, ale dosyć często i to nic przyjemnego Na początku pamiętam, że trwało to dłużej i było boleśniej może dlatego, że przy okazji fundowali masaż szyjki, a potem już szybciej trwało i tak nie boli, może dlatego, że przy bólu skurczów każdy inny to pikuś
Dziękuję, czuje się coraz lepiej, rana coraz mniej boli Już się nie mogę doczekać kiedy zobaczę malutką


Już jutro mąż odbiera akt urodzenia
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 08:04   #3815
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Spałam może 2h. Mam łóżko tak wyżej podniesione ale nie mam nic pod głowę, nie mogę jeszcze podobno.
Przy CC mąż i tak by nie mógł być obecny, po drugie był w drodze do szpitala, to wszystko się tak nagle działo... Dojechał jak ja już byłam na sali poporodowej. Ale mógł zobaczyć Julkę w inkubatorze






Dziękuję, czuje się coraz lepiej, rana coraz mniej boli Już się nie mogę doczekać kiedy zobaczę malutką


Już jutro mąż odbiera akt urodzenia
Ale Ci zazdroszczę... trzymaj się tam

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

A któraś z Was masuje sobie krocze?? Ja się jakoś zabrać nie mogę
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 08:04   #3816
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Jak smakuje ten susz? I jakie efekty widzisz?
Kiedy tylko wyjdę ze szpitala, pojadę po napar. Na pewno będę go pić podczas porodu.
Ja chciałam tą herbatkę kupić, za każdym razem jak byłam w zielarskim sklepie to babki mówiły, że już wykupiona 😐 prosiłam nawet, żeby mi zostawiły jedno opakowanie, i dopiero dziś ma być dostawa.. No chyba poturlam się po nią, bo jak ciągle jest wykupywana, to może coś w tym jest 😑

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 08:07   #3817
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Poznanianka - Spore przeżycie dla męża

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Ja chciałam tą herbatkę kupić, za każdym razem jak byłam w zielarskim sklepie to babki mówiły, że już wykupiona 😐
Może zamów w sieciowej aptece, która ma dojście do hurtowni?
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-04, 08:10   #3818
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

No dziewczyny nie wiem czy nie za późno się za wiesiołka i herbatke bierzecie. Ja wiesiołka już półtora opakowania wyjadłam a bardzo mało systematycznie biorę, raz 2x2, jak nie zapomnę to 3x2 i herbatki też już właśnie pierwsze opakowanie skończyłam, a piłam tylko 1 dziennie zazwyczaj.
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 08:13   #3819
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Jak smakuje ten susz? I jakie efekty widzisz?
Kiedy tylko wyjdę ze szpitala, pojadę po napar. Na pewno będę go pić podczas porodu.
Taki nieokreślony ziołowy smak, nie przypomina mi w sumie niczego szczególnego.


Efekty w postaci nawilżenia miałam na myśli przy porodzie sn powinno się przydać. To od wiesiolka oczywiście, po herbatce żadnych skurczów nie miałam.

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Spałam może 2h. Mam łóżko tak wyżej podniesione ale nie mam nic pod głowę, nie mogę jeszcze podobno.
Przy CC mąż i tak by nie mógł być obecny, po drugie był w drodze do szpitala, to wszystko się tak nagle działo... Dojechał jak ja już byłam na sali poporodowej. Ale mógł zobaczyć Julkę w inkubatorze






Dziękuję, czuje się coraz lepiej, rana coraz mniej boli Już się nie mogę doczekać kiedy zobaczę malutką


Już jutro mąż odbiera akt urodzenia
To dobrze ze chociaż mąż zdążył zobaczyć malutka w inkubatorze, pewnie był przeszczesliwy

Ciekawe kiedy pozwolą Ci wstać.
Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Ja chciałam tą herbatkę kupić, za każdym razem jak byłam w zielarskim sklepie to babki mówiły, że już wykupiona 😐 prosiłam nawet, żeby mi zostawiły jedno opakowanie, i dopiero dziś ma być dostawa.. No chyba poturlam się po nią, bo jak ciągle jest wykupywana, to może coś w tym jest 😑

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
Jakiś baby boom się u Ciebie szykuje w mojej aptece pani nie wiedziała co chce kupić.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 08:15   #3820
monic167
Rozeznanie
 
Avatar monic167
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 691
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Monic a na kiedy masz termin bo nie widzę Cię w pierwszym poście (nie wiem czy mi oczy szwankuja czy Cię nie ma na liscie)?



Herbatkę zamówiłam do hygiei, dzięki jeszcze raz za cynk mąż mi to przywiózł wczoraj i się pyta po co mi to, a później już miał strach w oczach ze chce sobie poród wywołać w jeden dzień

Wiesiolka też zaczęłam brać i po 2 kapsułkach już widzę efekty




Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
Iclosemyeyes- ja z OM mam na 17.11 ,ale mialam pozniejsza owulacje,pozniej wychodzil mi termin na 22.11 jako ze Zuzka drobna dziewczyna po mamusi- to bywaly momenty ze usg wyliczalo nam termin na grudzień a to raczej niemożliwe ,tzn mam nadzieje

ps. czy mozecie mi powiedziec o co kaman z tym wiesiołkiem? może w sumie też powinnam go brać ?(gin nic nie mowil ) no i ta herbatke z lisci malin ?
__________________
monic167 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 08:21   #3821
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Fasterka: zawsze można liczyć na efekt placebo 😅

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-04, 08:32   #3822
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez monic167 Pokaż wiadomość
Iclosemyeyes- ja z OM mam na 17.11 ,ale mialam pozniejsza owulacje,pozniej wychodzil mi termin na 22.11 jako ze Zuzka drobna dziewczyna po mamusi- to bywaly momenty ze usg wyliczalo nam termin na grudzień a to raczej niemożliwe ,tzn mam nadzieje

ps. czy mozecie mi powiedziec o co kaman z tym wiesiołkiem? może w sumie też powinnam go brać ?(gin nic nie mowil ) no i ta herbatke z lisci malin ?
To faktycznie malutka się Twoja córcia szykuje skoro aż takie przesunięcie w terminie. U mnie tez się termin przesuwal na grudzień czyli o jakies 5 dni, ale nie wiem czemu takie drobne dziecko mi się szykuje bo sama nie jestem jakaś drobna


Olejek z wiesiolka bierze się żeby przy porodzie szyjka się łatwiej rozwierala. Natomiast herbata z liści malin wzmacnia mięsień macicy co też się przyda przy porodzie żeby wzmocnić skurcze.


Ehh teraz doczytałam ze planowane cc jest przeciwwskazaniem do picia tej herbatki więc chyba muszę zrezygnować.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 08:35   #3823
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Ja wiesiołka biorę od 1,5 tygodnia, 3x2 cały czas. Liczę na "gładkie przejście" TAM i od wczoraj zaczęłam siemię lniane pić
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 08:43   #3824
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Zawsze byłam taka dokładna w braniu leków,witamin itd, a teraz mam jakiś totalny nieogar i często nawet nie pamiętam czy juz brałam tego wiesiołka czy nie :p
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 08:49   #3825
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Julka jest już na świecie Waży 2740g, mierzy 51 cm i dostała 10 pkt Apgar. Jest śliczna
gratualacje
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 08:50   #3826
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Agusiek, pytalas czy ktoras z nas nie zna wagi dzieciątka. Ostatnie usg mialam 15.09 wtedy coreczka miala +/- 2100, jak dotrwam (a pewnie tak będzie) to w dniu tp będę miała badanie dowcipne i usg, to dowiem się co tam słychać u mojej ksiezniczki
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 08:56   #3827
peachella
Rozeznanie
 
Avatar peachella
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 865
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Spałam może 2h. Mam łóżko tak wyżej podniesione ale nie mam nic pod głowę, nie mogę jeszcze podobno.
Przy CC mąż i tak by nie mógł być obecny, po drugie był w drodze do szpitala, to wszystko się tak nagle działo... Dojechał jak ja już byłam na sali poporodowej. Ale mógł zobaczyć Julkę w inkubatorze






Dziękuję, czuje się coraz lepiej, rana coraz mniej boli Już się nie mogę doczekać kiedy zobaczę malutką


Już jutro mąż odbiera akt urodzenia
Kurcze, chyba nie jest tak źle? Ja właśnie leżę po kroplówką. Już w koszuli, nie wiem ile jeszcze to potrwa i co mi będą robić czekalismy przez sala zabiegowa to co chwile babki wjezdzaly ma operacje i wyjezdzaly i w miedzyczasie dzieci a tatusie za nimi na Noworodki. Moj siedzi i czeka w poczekalni, chyba moja mama jeszcze zdazy przyjechac zanim wjade na blok nie wiem jak dam rafe bie plakac, bo jak widzialam dzieciaczki wyjezdzajace i kobiety juz po placzace w lozkach to bedzie ciezko :-( miętka jestem.

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

A ten wiesiołek to nie wiem na co mi był potrzebny :-D
peachella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 08:57   #3828
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Agusiek, pytalas czy ktoras z nas nie zna wagi dzieciątka. Ostatnie usg mialam 15.09 wtedy coreczka miala +/- 2100, jak dotrwam (a pewnie tak będzie) to w dniu tp będę miała badanie dowcipne i usg, to dowiem się co tam słychać u mojej ksiezniczki
Ja miałam 16.09 i ważyła wtedy 1800g. Ja to pewnie nie będę miała już wcale usg uroki opieki nfz

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Cytat:
Napisane przez peachella Pokaż wiadomość
Kurcze, chyba nie jest tak źle? Ja właśnie leżę po kroplówką. Już w koszuli, nie wiem ile jeszcze to potrwa i co mi będą robić czekalismy przez sala zabiegowa to co chwile babki wjezdzaly ma operacje i wyjezdzaly i w miedzyczasie dzieci a tatusie za nimi na Noworodki. Moj siedzi i czeka w poczekalni, chyba moja mama jeszcze zdazy przyjechac zanim wjade na blok nie wiem jak dam rafe bie plakac, bo jak widzialam dzieciaczki wyjezdzajace i kobiety juz po placzace w lozkach to bedzie ciezko :-( miętka jestem.

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

A ten wiesiołek to nie wiem na co mi był potrzebny :-D
A płacz sobie, nie kryj swoich uczuć to najpiękniejszy moment w Twoim życiu
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 09:01   #3829
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Poznanianko ogromne gratulacje nasze Julki urodziły się w podobnym tygodniu ciąży

My na szczęście od wczoraj w domu mała zaczęła przybierać na wadze także nas wypuścili. Leży sobie teraz na brzuszku i smacznie śpi. Musimy ją pilnować żeby jadła co 2-3 godziny i do pokarmu odciągniętego dodawać wzmacniacz pokarmu.
Ze mną coraz lepiej ale ciężko jeszcze siąść normalnie na tyłku. Najgorsze, że szwy ściągną mi dopiero w następny piątek. Miałam wam opisać moje przejścia po porodzie. Napiszę tak w skrócie, bo chcę o tym zapomnieć.
W ten sam dzień w którym urodziłam robiło mi się strasznie słabo, prawie mdlałam na leżąco i strasznie krwawiłam. Leżąc na boku wszystko się ze mnie wylewało. Lekarze przychodzili oglądać krocze i wieczorem decyzja o operacji i wycięciu krwiaka który mi się zrobił. Na sali operacyjnej odleciałam, chyba ze 4 osoby mnie trzymały przy wkłuciu znieczulenia. Po operacji dostałam dwie jednostki krwi. Każdy następny dzień był ciężki, ale jednocześnie z każdym dniem było lepiej. Po pierwszym prysznicu miałam mega załamkę, że jestem w takim stanie i że minie pewnie dużo czasu zanim stanę porządnie na nogi. Na szczęście widziałam codziennie poprawę. No i wiedziałam, że mam Julkę i muszę dla niej być silna i dzielna, bo ona potrzebuje szczęśliwej mamy. Teraz już praktycznie opuchlizna zeszła ale mam jeszcze te szwy które czasami ciągną.

Edytowane przez lexie42
Czas edycji: 2015-11-04 o 09:05
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-04, 09:05   #3830
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Tylkokasia i Poznanianka

gratulację!!! Super, że macie już dzieciaczki przy sobie


Peachella
3mamy kciuki!!!

byłam wczoraj na pomiarach, Milenka waży 3090 gram, niestety lekarka zwróciła uwagę, że ma główkę młodszą o 3 tyg niż mój wiek ciąży a reszta idzie w miarę miarowo. Mierzyła ją 2 razy, powiedziała że nic to nie wynika bo to o tydzień odstępstwo od normy, kazała się nie martwić bo miała takie przypadki i było ok i powiedziała że prowadzący ma mi dać skierowanie do patologii ciąży na Kopernika. Idę dziś do niego zobaczymy co powie. Ostatnie USG miałam pod koniec września z Lux Medu i gdyby nie to, że sama się do lekarzy i mąż mnie wygania to bym o tym nie wiedziała bo w Lux Medzie nawet przepływów nie sprawdzają, biorą tylko kasę ! Byłam prywatnie u lekarza 4 tyg temu i Mała szła miarowo z ciążą i generalnie cały czas było OK więc mam nadzieję, że ta babka wczoraj coś źle zmierzyła...
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 09:25   #3831
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Poznanianko ogromne gratulacje nasze Julki urodziły się w podobnym tygodniu ciąży

My na szczęście od wczoraj w domu mała zaczęła przybierać na wadze także nas wypuścili. Leży sobie teraz na brzuszku i smacznie śpi. Musimy ją pilnować żeby jadła co 2-3 godziny i do pokarmu odciągniętego dodawać wzmacniacz pokarmu.
Ze mną coraz lepiej ale ciężko jeszcze siąść normalnie na tyłku. Najgorsze, że szwy ściągną mi dopiero w następny piątek. Miałam wam opisać moje przejścia po porodzie. Napiszę tak w skrócie, bo chcę o tym zapomnieć.
W ten sam dzień w którym urodziłam robiło mi się strasznie słabo, prawie mdlałam na leżąco i strasznie krwawiłam. Leżąc na boku wszystko się ze mnie wylewało. Lekarze przychodzili oglądać krocze i wieczorem decyzja o operacji i wycięciu krwiaka który mi się zrobił. Na sali operacyjnej odleciałam, chyba ze 4 osoby mnie trzymały przy wkłuciu znieczulenia. Po operacji dostałam dwie jednostki krwi. Każdy następny dzień był ciężki, ale jednocześnie z każdym dniem było lepiej. Po pierwszym prysznicu miałam mega załamkę, że jestem w takim stanie i że minie pewnie dużo czasu zanim stanę porządnie na nogi. Na szczęście widziałam codziennie poprawę. No i wiedziałam, że mam Julkę i muszę dla niej być silna i dzielna, bo ona potrzebuje szczęśliwej mamy. Teraz już praktycznie opuchlizna zeszła ale mam jeszcze te szwy które czasami ciągną.
Na szczęście już po wszystkim najlepiej te złe rzeczy wymazać z pamięci a zostawić tylko te piękne chwile teraz będzie już tylko lepiej

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
Tylkokasia i Poznanianka

gratulację!!! Super, że macie już dzieciaczki przy sobie


Peachella
3mamy kciuki!!!

byłam wczoraj na pomiarach, Milenka waży 3090 gram, niestety lekarka zwróciła uwagę, że ma główkę młodszą o 3 tyg niż mój wiek ciąży a reszta idzie w miarę miarowo. Mierzyła ją 2 razy, powiedziała że nic to nie wynika bo to o tydzień odstępstwo od normy, kazała się nie martwić bo miała takie przypadki i było ok i powiedziała że prowadzący ma mi dać skierowanie do patologii ciąży na Kopernika. Idę dziś do niego zobaczymy co powie. Ostatnie USG miałam pod koniec września z Lux Medu i gdyby nie to, że sama się do lekarzy i mąż mnie wygania to bym o tym nie wiedziała bo w Lux Medzie nawet przepływów nie sprawdzają, biorą tylko kasę ! Byłam prywatnie u lekarza 4 tyg temu i Mała szła miarowo z ciążą i generalnie cały czas było OK więc mam nadzieję, że ta babka wczoraj coś źle zmierzyła...
Oby się pomyliła z pomiarami. Nie martw się na zaś
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 09:26   #3832
laszczmagdalena
Zadomowienie
 
Avatar laszczmagdalena
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 1 692
GG do laszczmagdalena
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
mi też czop nie odszedł. albo nie wiedziałam że to to
ale raczej nie.
brzuch jedynie mam chyba opadnięty (??) ale nie jestem pewna, jak sądzicie?




noto super, będziemy czekac na wieści!
pięknie opadnięty brzusio <3

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Julka jest już na świecie Waży 2740g, mierzy 51 cm i dostała 10 pkt Apgar. Jest śliczna
gratulacje!

Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
Poznanianka wreszcie Juleczka jest przy Tobie!!! Wcale nie taka malutka i drobniutka, dużo zdrówka dla Was obu
Tylkokasia fajnie, że chociaż teraz napisałaś na wątku, gratulacje
Peachella czekamy razem z Tobą na córeczkę, ale cudowna nowina!!!!

Agusiek śliczny brzuszek, faktycznie mocno już na dole
Czekoolada ale nisko brzuszek, wooow jeszcze wczoraj pisałaś, że jesteś bezobjawowa a tu proszę już jakieś skurczyki się pojawiają nie znamy dnia ani godziny
Cornflowerza rozkręcenie akcji raz a porządnie!
Fasterka może strzelił Ci jakiś masaż szyjki po którym coś ruszy?
Laszczmagdalena ciekawe czy u Ciebie coś się nakręci faktycznie

A ja się melduję odczopowana wczoraj w dwóch partiach odszedł żołtawo-przejrzysty glutek niczym nie podbarwiony to pewnie efekt przedwczorajszych rewelacji, poza tym zero skurczy, pełna cisza, tak to sobie mogę jeszcze ze 2 tygodnie jak nic pochodzić
heh, u mnie nakręcenie chyba na zasadzie efektu placebo - wczoraj na sr mieliśmy temat zwiastuny i etapy porodu i po powrocie do domu miałam 3 takie dość długie skurcze a później rozbolała mnie głowa i ból się niestety dziś rano nasilił aż mi trochę krwi z nosa poszło a teraz jak gdyby nigdy nic - żadnych bóli czy innych dolegliwości...

Przy okazji wrzucam pierwsze próbki z tej sesji ciążowej - szczerze przyznam, że nie widziałam, że jestem aż taka gruba w tej ciąży
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12200622_976890085711317_1786900576_n.jpg (53,7 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12208186_976890005711325_557493802_n.jpg (58,3 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12212439_976890135711312_1450163731_n.jpg (86,3 KB, 46 załadowań)
__________________
Czasem stracić równowagę dla miłości, to część życia w równowadze.


laszczmagdalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 10:03   #3833
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Lexie na pewno szybko zapomnisz o tym co zle a rana szybko sie zagoi. Teraz z dnia na dzien bedzie coraz lepiej

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Peachella denerwuje sie juz za Ciebie. Dawaj znac jak tylko bedziesz mogla.
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 10:07   #3834
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

leszczmagdalena piękne zdjęcia
Mój tz żadnego zdjęcia z brzuchem nie ma a teraz nie chce bo znów mu okropne plamy wyszły Nie mam już do nich sił, muszą być od stresu bo innej opcji nie ma.

Ja się wzięłam za sprzątanie, nawet okna u małej przetarłam (trudno to myciem nazwać), może jak będzie miała czysto to zdecyduje się wyjść :p

Wszyscy do mnie dzisiaj dzwonią i pytają czy już i kiedy... Jeszcze bliscy to rozumiem, ale na fb pisze do mnie ciągle dziewczyna którą wiele lat temu poznałam na obozie, prawie kontaktu nie mamy a ona się pyta kiedy się widzimy. No jakaś... Dziwna napisałam jej w końcu że raczej mam teraz inne rzeczy na głowie
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 10:20   #3835
Kasiula8708
Rozeznanie
 
Avatar Kasiula8708
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 733
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Laszczmagdaleba sliczne zdjecia,klimatyczne


Robusta nie denerwuj sie,moze lekarka zle pomierzyla a jesli nie to moze rzeczywiscie tydzien to nieduzo


Lexie wspolczuje przezyc,mam nadzieje ze szybko zapomnisz o tych przykrych chwilach,super ze juz w domku jestes z malutka poprosimy o fotke malej ksiezniczki



Jej jak ja zazdroszcze tym ktore juz maja dzieciaczki przy sobie,jak ja wytrzymam to nie wiem wiesiolka juz prawie cala paczke koncze,herbatke druga zaczelam mam nadzieje ze cos to da

Widzialam reklamuja Listy do M 2,wybrala bym sie do kina ale od 13jest i to dzien po terminie,wolala bym nie rodzic w kinie
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko ..... a ja.... Twoja mama

Lenka,nasz mały wielki cud
Kasiula8708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 10:20   #3836
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
leszczmagdalena piękne zdjęcia


Mój tz żadnego zdjęcia z brzuchem nie ma a teraz nie chce bo znów mu okropne plamy wyszły Nie mam już do nich sił, muszą być od stresu bo innej opcji nie ma.





Ja się wzięłam za sprzątanie, nawet okna u małej przetarłam (trudno to myciem nazwać), może jak będzie miała czysto to zdecyduje się wyjść :p





Wszyscy do mnie dzisiaj dzwonią i pytają czy już i kiedy... Jeszcze bliscy to rozumiem, ale na fb pisze do mnie ciągle dziewczyna którą wiele lat temu poznałam na obozie, prawie kontaktu nie mamy a ona się pyta kiedy się widzimy. No jakaś... Dziwna napisałam jej w końcu że raczej mam teraz inne rzeczy na głowie


Haha moze lubi dzieci
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 10:33   #3837
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Poznanianka gratuluje!

Peachella trzymam kciuki!!

Lexi najgorsze jyz za toba teraz bedzie tylko lepiej kochana:-*

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
__________________
----------------------------------------
13.09.2014
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 10:33   #3838
laszczmagdalena
Zadomowienie
 
Avatar laszczmagdalena
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 1 692
GG do laszczmagdalena
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
leszczmagdalena piękne zdjęcia
Mój tz żadnego zdjęcia z brzuchem nie ma a teraz nie chce bo znów mu okropne plamy wyszły Nie mam już do nich sił, muszą być od stresu bo innej opcji nie ma.

Ja się wzięłam za sprzątanie, nawet okna u małej przetarłam (trudno to myciem nazwać), może jak będzie miała czysto to zdecyduje się wyjść :p

Wszyscy do mnie dzisiaj dzwonią i pytają czy już i kiedy... Jeszcze bliscy to rozumiem, ale na fb pisze do mnie ciągle dziewczyna którą wiele lat temu poznałam na obozie, prawie kontaktu nie mamy a ona się pyta kiedy się widzimy. No jakaś... Dziwna napisałam jej w końcu że raczej mam teraz inne rzeczy na głowie
dziękuję

Cytat:
Napisane przez Kasiula8708 Pokaż wiadomość
Laszczmagdaleba sliczne zdjecia,klimatyczne


Robusta nie denerwuj sie,moze lekarka zle pomierzyla a jesli nie to moze rzeczywiscie tydzien to nieduzo


Lexie wspolczuje przezyc,mam nadzieje ze szybko zapomnisz o tych przykrych chwilach,super ze juz w domku jestes z malutka poprosimy o fotke malej ksiezniczki



Jej jak ja zazdroszcze tym ktore juz maja dzieciaczki przy sobie,jak ja wytrzymam to nie wiem wiesiolka juz prawie cala paczke koncze,herbatke druga zaczelam mam nadzieje ze cos to da

Widzialam reklamuja Listy do M 2,wybrala bym sie do kina ale od 13jest i to dzien po terminie,wolala bym nie rodzic w kinie
dziękuję
swoją drogą-pod koniec listów do m. chyba jakiś poród był, to akurat w klimacie by było
__________________
Czasem stracić równowagę dla miłości, to część życia w równowadze.


laszczmagdalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 10:36   #3839
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

fasterka: mnie denerwuje pseudo zainteresowanie, żony brata mojego męża. Najpierw się odzywa, wypytuje jak się czuję, czy wszystko ok, a zaraz po krótkim wstępie zalewa mnie żalami, jak ją niby boli to czy tamto (jest w 5 msc ciąży), wykańcza mnie ona psychicznie, a co gorsza za kilka dni przylatuje do PL i jestem pewna, że będzie chciała swoimi "boleściami" zwrócić na siebie uwagę, mam cichą nadzieję, że mały zdecyduje się wtedy wyjść i ona da sobie na wstrzymanie
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 10:38   #3840
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Leszczmagdalena super fotki, bardzo mi sie podobaja

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
fasterka: mnie denerwuje pseudo zainteresowanie, żony brata mojego męża. Najpierw się odzywa, wypytuje jak się czuję, czy wszystko ok, a zaraz po krótkim wstępie zalewa mnie żalami, jak ją niby boli to czy tamto (jest w 5 msc ciąży), wykańcza mnie ona psychicznie, a co gorsza za kilka dni przylatuje do PL i jestem pewna, że będzie chciała swoimi "boleściami" zwrócić na siebie uwagę, mam cichą nadzieję, że mały zdecyduje się wtedy wyjść i ona da sobie na wstrzymanie


Nie cierpie takich ludzi egoistow :P Wstyd przyznac ale moja mamatez taka jest. Niby pyta jak sie czuje ale nie chce jej sie w sumie sluchac bo od razu zaczyna o swoich problemach i bolaczkach opowiadac :P Zal... Az nie chce mi sie dzwonic
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-13 16:02:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:13.