Scend Barł czyli Scent Bar LVIII - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-06, 18:06   #571
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Mam Panienkę
Jest przepiękna
Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Jest, jest, na blogu widziałam - cudo!
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Szalenie Twoja nieprawdaż? Ta intensywność i wielosć barw. Taka jesteś prawda? Żywioł i energia.

W ogóle, to teraz wiem, że foty Justynowych obrazów, w porównaniu do lajfa, to je pikuś. Pan pikuś! Mimo, że na fotkach są rewela, to nie oddają rozmiaru piękna jakie widać w rzeczywistości.
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość

Tak, jest cudna
Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Trafiona idealnie
Tylko ladniejsza, no ale to wiadomo, Panienka, wizja artstki
Warto było

Już się nie mogę doczekać kiedy obejrzę na żywo Sfotografować taki obraz to wyzwanie, chyba nie da się
Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Ju , Stazja - Panienka przepiękna ! Oszałamiająca , cudna, szerokooddechowa i fogle fogle klask i:
Ju - z pracowego kompa nie mogę dodać komentarza u Ciebie , dlatego tylko tu .
Jejku, dziękuję Wam bardzo bardzo!

Cytat:
Napisane przez hellkitty Pokaż wiadomość
No ja wczoraj poszłam najpierw na zajęcia z medytacji - super, polecam, ale na taki hardkor jaki miałam to za mało - a potem do lekarki, która przepisała mi leki. Nie zasnęłam po nich szybko, więc zwiększyłam dawkę koło 1 w nocy, i sru - poszłam do łazienki i nagle myjąc ręce straciłam panowanie nad ciałem, wywaliłam się bo nie miałam siły ustać, no masakra!
To za duża dawka - bez przesady. Ja tabletki dzieliłam na 8 części - a były malutkie
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 18:09   #572
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
1.ja mam 53 szpara nie zniknie od mięśni , szpara znika od tószczu
Nogi masz słabe - bo mięśni nie masz . Popaczaj sobie na Corii , czy jak pudzian wygląda , a jest umięśniona aż miło i jest laska że hej Od zwykłej aktywności fizycznej mięsnie się pojawią , dojdą do jakiejś niewielkiej wielkości - i staną , nie będą rosnąć więcej bo jesteś babą same bez syntetycznego wspomagania nie przeskoczą progu genetycznego płci żeńskiej i nie zamienią sie w męskie
wystarczy nie lubić takiego wyglądu nóg
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 19:48   #573
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Nogi jak nogi, ale taki kamienny brzuch!

Mnie przybyły 2 kg i obwody też skoczyły - udo z 49ciu do 52.
Ale na gębie lepiej wyglądam, co znaczy, że wznawiam marszobiegi po Łazienkach - bardzo lubiłam, bo położenie na skarpie warszawskiej jest idealne

Rejcz - kupiłam mój pierwszy kompinezon!
W Reserved - i nie czarny
I nie kopertowy - wyjątkowo nie lubię tego patentu.

A w TKK Maxxxx był L'Artisan Skin to Skin za... 99,99
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 20:27   #574
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Nogi jak nogi, ale taki kamienny brzuch!

Mnie przybyły 2 kg i obwody też skoczyły - udo z 49ciu do 52.
Ale na gębie lepiej wyglądam, co znaczy, że wznawiam marszobiegi po Łazienkach - bardzo lubiłam, bo położenie na skarpie warszawskiej jest idealne

Rejcz - kupiłam mój pierwszy kompinezon!
W Reserved - i nie czarny
I nie kopertowy - wyjątkowo nie lubię tego patentu.

A w TKK Maxxxx był L'Artisan Skin to Skin za... 99,99
Poka!
To normalna cena w TK Maxx Ponoć Lutki mają być po 130-150. Kiedyś widziałam Royal Bain de Caron za 42 zł. I głupia nie wzięłam, bo kupowałam staniki hurtem
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 20:29   #575
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Poka!
To normalna cena w TK Maxx Ponoć Lutki mają być po 130-150. Kiedyś widziałam Royal Bain de Caron za 42 zł. I głupia nie wzięłam, bo kupowałam staniki hurtem
Lutki maja byc w tikeju?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 20:44   #576
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Lutki maja byc w tikeju?
Jo I to jeszcze przed Świętami.
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 20:53   #577
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Jo I to jeszcze przed Świętami.
Dobrze wiedziec
Bo miałabym ochotę na 2-3
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-06, 20:54   #578
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Nożesz w mordę go i nożem mać zrobiłam 16 dużych słoików dyni pasteryzowanej i wszystkie co do jednego wzięły i się zepsuły w ciągu 2 tygodni od zrobienia , takoż marynowane jabłka i jabłka w pomidorach też zaczęły bąblować więc je właśnie do pasteryzacji ponownej wstawiłam : baba:

Polly , Tobie się w zeszłym roku przecier z dyni spsuł , prawda ? chyba nowa klontfa barowa jak rany.....




Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
wystarczy nie lubić takiego wyglądu nóg
na taki wygląd nóg trzeba trenować ostro z 5 razy w tygodniu , nie wyjdzie od kilkunastu przysiadów co jakiś czas

Wystarczyło inposta i perfumerię skląć , a natychmiast był dzwonek do drzwi inna rzecz, że jedną próbkę nieszczelnie zapakowali i się połowa wylała
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 21:15   #579
hellkitty
Raczkowanie
 
Avatar hellkitty
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 308
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
1. [COLOR=White] Po Dormicum się tak odlatuje za pierwszym razem. A później przestaje działać, przynajmniej na mnie
2. Który przystanek? Mój Stokłosy.
3. Jakie?
1. No ja dostałam 4 różne recepty na różne leki, jakieś antydepresanty i inne szity, w razie czego jak coś nie zadziała to mam się przenosić na następne. Nie znoszę takich rzeczy, nie lubię nie mieć kontroli nad swoją świadomością

2. Kabaty

3. Kupiłam kilka na spróbowanie, olibanum, benzoes i bursztyn bałtycki. Do tego dostałam próbkę czegoś o wdzięcznej nazwie "pontyfikat"

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
O bosz Współczuję Toć można sobie zęby wybić albo i lepiej... I w końcu spałaś w łazience? Trzymam kciuki za poprawę, w weekend jest zazwyczaj mniej stresów i łatwiej.
Dzięki
Nie, zasnęłam w łóżku, dotarłam do niego jakoś obijając się o ściany. Na szczęście przed upadkiem się instynktownie skuliłam, no i dobrze że nie zarzuciło mnie np. na krawędź prysznica eh.
Tak mnie czasem nachodzą refleksje, że jesteśmy tacy mundrzy i dumni z naszej cywilizacji a tak naprawdę to często padamy ofiarami narzuconego trybu życia i braku poszanowania dla bardziej, powiedzmy, duchowej sfery (i nie mam tu na myśli religii). Ale może już narzekam ze zmęczenia

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
To za duża dawka - bez przesady. Ja tabletki dzieliłam na 8 części - a były malutkie
No teraz już na pewno nie będę szarżować a wracając do tego co poprzednio napisałaś - czy dobrze zrozumiałam, że nie śpisz w łóżku? Jeśli tak, to jak?

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Poka!
To normalna cena w TK Maxx Ponoć Lutki mają być po 130-150.
Ooo, ciekawe jakie, będę polować choć jak na razie w tikeju miałam szczęście jedynie do szamponów tigi, a to i tak kilka lat temu.
hellkitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 21:41   #580
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez hellkitty Pokaż wiadomość
Tak mnie czasem nachodzą refleksje, że jesteśmy tacy mundrzy i dumni z naszej cywilizacji a tak naprawdę to często padamy ofiarami narzuconego trybu życia i braku poszanowania dla bardziej, powiedzmy, duchowej sfery (i nie mam tu na myśli religii).
Niedawno właśnie narzekałam, że loty w kosmos, cuda wianki a wszak zwykłe z nas zwierzaki noszące małe w brzuchu, pfff. Gdzie godność, gdzie cyborgizacja!?

Parabelko, oj, a dodałaś odpowiednią ilość liści do każdego słoika?



Rejcz, niestety dla portfela ale ogólnie stety, minerałki CB bardzo ładnie zachowały się dziś w plenerze, później twardo przetrwały gorący prysznic (wiadomo, po twarzy nie lałam) i drzemkę. Żadnego ciasta, skórek, świecenia (trochę na nosie), wieczorem nadal robiłam za miss Gocławia Nie wiem czy nie lepsze od LL... Znaczy się dobiorę odcień i kupię biga.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 21:57   #581
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Nożesz w mordę go i nożem mać zrobiłam 16 dużych słoików dyni pasteryzowanej i wszystkie co do jednego wzięły i się zepsuły w ciągu 2 tygodni od zrobienia , takoż marynowane jabłka i jabłka w pomidorach też zaczęły bąblować więc je właśnie do pasteryzacji ponownej wstawiłam : baba:


Wystarczyło inposta i perfumerię skląć , a natychmiast był dzwonek do drzwi inna rzecz, że jedną próbkę nieszczelnie zapakowali i się połowa wylała
1. W tym roku warzywa i owoce sa takie nędzne wlaśnie/ nietrwale , podgotowane już na krzakach ....

2. Super
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Parabelko, oj, a dodałaś odpowiednią ilość liści do każdego słoika?
.





Z Lutków nie kręci mnie nic oprócz Cedru i Pomarańczy....tak się sklada,ze oba mam w ilości sporej, więc nie bedzie mi szkoda że mnie promo ominie ;-)
Wogle jakoś ostatnio nie mam ochoty na nowe perfumy....dawno nic nie testowalam/nie kupowałam...jakiś przesyt chyba.

Edytowane przez anastazjaaa2
Czas edycji: 2015-11-06 o 21:59
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-06, 21:59   #582
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dobrze wiedziec
Bo miałabym ochotę na 2-3
Ciekawe jakie będą.

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Nożesz w mordę go i nożem mać zrobiłam 16 dużych słoików dyni pasteryzowanej i wszystkie co do jednego wzięły i się zepsuły w ciągu 2 tygodni od zrobienia , takoż marynowane jabłka i jabłka w pomidorach też zaczęły bąblować więc je właśnie do pasteryzacji ponownej wstawiłam : baba:

Polly , Tobie się w zeszłym roku przecier z dyni spsuł , prawda ? chyba nowa klontfa barowa jak rany.....

na taki wygląd nóg trzeba trenować ostro z 5 razy w tygodniu , nie wyjdzie od kilkunastu przysiadów co jakiś czas

Wystarczyło inposta i perfumerię skląć , a natychmiast był dzwonek do drzwi inna rzecz, że jedną próbkę nieszczelnie zapakowali i się połowa wylała
1.
2. TŻtowi trener powiedział, że powinien trenować 6 razy w tygodniu po 8 godzin dziennie jeśli z patyczaka ma wyglądać jak człowiek
3. Pewnikiem Baru czytajom

Cytat:
Napisane przez hellkitty Pokaż wiadomość
1. No ja dostałam 4 różne recepty na różne leki, jakieś antydepresanty i inne szity, w razie czego jak coś nie zadziała to mam się przenosić na następne. Nie znoszę takich rzeczy, nie lubię nie mieć kontroli nad swoją świadomością

2. Kabaty

3. Kupiłam kilka na spróbowanie, olibanum, benzoes i bursztyn bałtycki. Do tego dostałam próbkę czegoś o wdzięcznej nazwie "pontyfikat"



Dzięki
Nie, zasnęłam w łóżku, dotarłam do niego jakoś obijając się o ściany. Na szczęście przed upadkiem się instynktownie skuliłam, no i dobrze że nie zarzuciło mnie np. na krawędź prysznica eh.
Tak mnie czasem nachodzą refleksje, że jesteśmy tacy mundrzy i dumni z naszej cywilizacji a tak naprawdę to często padamy ofiarami narzuconego trybu życia i braku poszanowania dla bardziej, powiedzmy, duchowej sfery (i nie mam tu na myśli religii). Ale może już narzekam ze zmęczenia


Ooo, ciekawe jakie, będę polować choć jak na razie w tikeju miałam szczęście jedynie do szamponów tigi, a to i tak kilka lat temu.
1. A jak zadziała z opóźnieniem?
2. Czyli 2 rzuty beretem
3. A ten pontyfikat pachnie tak jak w kościołach kadzielnica czy inaczej?
4. No niestety, to prawda.
5. Na mnie z Lutków lutownica wychodzi, więc mnie do nich nie ciągnie. Jak zobaczę, to dam znać. Teraz będę tam czatować na jakąś zacną kurtałkę skórzaną, bo przejściową między skórą a puchówką już upolowałam. I to dokładnie taką jak chciałam
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 22:32   #583
Florens
Zakorzenienie
 
Avatar Florens
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 14 994
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez hellkitty Pokaż wiadomość
1. No ja dostałam 4 różne recepty na różne leki, jakieś antydepresanty i inne szity, w razie czego jak coś nie zadziała to mam się przenosić na następne. Nie znoszę takich rzeczy, nie lubię nie mieć kontroli nad swoją świadomością
ale antydepresanty często wkręcają się ok. 3-4 tygodni, zanim poczuje się działanie i czasem! na początku dają dość nieprzyjemne uboki. Skakanie z leku na lek to b. zły pomysł i ewent. zmianę powinno to się robić po konsultacji z lekarzem. No i nie wprowadza się od razu dawki docelowej, tylko zwiększa stopniowo, a to trochę czasu też zajmuje. I przy dobrze dobranym leku raczej nie stracisz kontroli nad świadomością.
Napisz jakie leki dostałaś (może być na PW) to zobaczę czy coś wiem nt.

dobry wieczór i dobranoc
__________________
pomóż koniom

Prawdziwe piekło, to źle przeżyte życie

Toficzku zabrałaś ze sobą kawał mojego serca
28.05.2010
Fanaberia Fanybery Fany Fancia 06.04.2017
Florens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 23:30   #584
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez hellkitty Pokaż wiadomość
Dzięki
Nie, zasnęłam w łóżku, dotarłam do niego jakoś obijając się o ściany. Na szczęście przed upadkiem się instynktownie skuliłam, no i dobrze że nie zarzuciło mnie np. na krawędź prysznica eh.
Tak mnie czasem nachodzą refleksje, że jesteśmy tacy mundrzy i dumni z naszej cywilizacji a tak naprawdę to często padamy ofiarami narzuconego trybu życia i braku poszanowania dla bardziej, powiedzmy, duchowej sfery (i nie mam tu na myśli religii). Ale może już narzekam ze zmęczenia



No teraz już na pewno nie będę szarżować a wracając do tego co poprzednio napisałaś - czy dobrze zrozumiałam, że nie śpisz w łóżku? Jeśli tak, to jak?
Śpię w łóżku - tylko innym i w innym miejscu, uff

Duchowość zawsze z tyłu, niestety - i też nie mam na myśli religii

Dobrze, że się nic nie stało....
Ja kiedyś dostałam prochy na sen - siedzę sobie przy kompie po łyknięciu, paczę - a tu klawiatura się gnie - środek jakby do doły, a rogi w górę - no i się doczołgałam po falach podłogi do tratwy łóżkowej - nast. dnia zmniejszyłam dawkę o 2/3

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Nożesz w mordę go i nożem mać zrobiłam 16 dużych słoików dyni pasteryzowanej i wszystkie co do jednego wzięły i się zepsuły w ciągu 2 tygodni od zrobienia , takoż marynowane jabłka i jabłka w pomidorach też zaczęły bąblować więc je właśnie do pasteryzacji ponownej wstawiłam : baba:

Polly , Tobie się w zeszłym roku przecier z dyni spsuł , prawda ? chyba nowa klontfa barowa jak rany.....
Och, jaka szkoda, tyle (niewyobrażalnej dla mnie) roboty na nic!

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Niedawno właśnie narzekałam, że loty w kosmos, cuda wianki a wszak zwykłe z nas zwierzaki noszące małe w brzuchu, pfff. Gdzie godność, gdzie cyborgizacja!?
.
No właśnie? Gdzie?
Skandal

A ja namalowałam postać nast. Panienki - bez głowy jeszcze
Figurka jak ta lala
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 08:29   #585
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
wystarczy nie lubić takiego wyglądu nóg
A ja uwielbiam. Taki i bardziej.
W czasach świetności miałam tak, że było widać, że mięsień dwugłowy ma dwie głowy. Meh...

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Mnie przybyły 2 kg i obwody też skoczyły - udo z 49ciu do 52.
Ale na gębie lepiej wyglądam, co znaczy, że wznawiam marszobiegi po Łazienkach - bardzo lubiłam, bo położenie na skarpie warszawskiej jest idealne
Ja też odkąd przytyłam na gębie lepiej.

Cytat:
Napisane przez hellkitty Pokaż wiadomość
3. Kupiłam kilka na spróbowanie, olibanum, benzoes i bursztyn bałtycki. Do tego dostałam próbkę czegoś o wdzięcznej nazwie "pontyfikat"
Skont? Skont?
Zara będę doczytywać, ale już mnie kręci z niecierpliwości.

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
A ja namalowałam postać nast. Panienki - bez głowy jeszcze
Figurka jak ta lala
Wiesz... Ja bym te Twoje panienki w wielkim formacie widziała. Szczególnie te dopracowane, misterne, warstwowe. No i moje skrzydła.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 09:46   #586
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Dobrze, że się nic nie stało....
Ja kiedyś dostałam prochy na sen - siedzę sobie przy kompie po łyknięciu, paczę - a tu klawiatura się gnie - środek jakby do doły, a rogi w górę - no i się doczołgałam po falach podłogi do tratwy łóżkowej - nast. dnia zmniejszyłam dawkę o 2/3
Wiem, że to koszmar, ale kolejny dowód na to, że Twoje pisanie powinno być dostępne dla szerszej publiczności

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Niedawno właśnie narzekałam, że loty w kosmos, cuda wianki a wszak zwykłe z nas zwierzaki noszące małe w brzuchu, pfff. Gdzie godność, gdzie cyborgizacja!?


Rejcz, niestety dla portfela ale ogólnie stety, minerałki CB bardzo ładnie zachowały się dziś w plenerze, później twardo przetrwały gorący prysznic (wiadomo, po twarzy nie lałam) i drzemkę. Żadnego ciasta, skórek, świecenia (trochę na nosie), wieczorem nadal robiłam za miss Gocławia Nie wiem czy nie lepsze od LL... Znaczy się dobiorę odcień i kupię biga.
1.

2. No super super, tylko pozwolisz, że poczekam na ponowną relację po porodzie ok ? Teraz wszystko jest cacy!

Próbki zamówiłam, mam najgorszy etap skórny ever - będzie hard test. Drożyzna to fakt.

Boli mnie każdy mięsień, ścięgno, kostka, skóra wszystko. Oddałam do pralni pokrowce na materac i spaliśmy na sofie. Tragedy!!!! Masakra. Teraz wiem, o czym mówili przyjaciele jak u nas spali - Ci co wylosowali sofę, bo jak jest 4 to ktoś ją siłą rzeczy losuje. Matko i córko toż to japońskie tortury były.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 10:03   #587
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
A ja uwielbiam. Taki i bardziej.
W czasach świetności miałam tak, że było widać, że mięsień dwugłowy ma dwie głowy. Meh...
Przyznam, ze na samym poczatku jak zaczełam ćwiczyć i zaczeły mi sie tworzyć widoczne mięsnie dwugłowe, to nie podobało mi się to, ale ze jak zaczełam coś to nie niweczę tego, więc cwiczyłam dalej i szczerze? Teraz nie wyobrażam sobie odnózy bez takich widocznych mięsni Chociaz jeszcze bardziej kręci mnie widoczny 6-pak
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 10:26   #588
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
No super super, tylko pozwolisz, że poczekam na ponowną relację po porodzie ok ? Teraz wszystko jest cacy!

Próbki zamówiłam, mam najgorszy etap skórny ever - będzie hard test. Drożyzna to fakt.
Aż tak bosko to nie jest, Mad Minerals nadal robi mi szpachlę a L Cashmere kiepsko się rozprowadza jak zawsze. Wniosek taki, że formuła CB jest w sam sedes i nie powinno się to odmienić po porodzie Ale dam znać.
A cóż Ci się ze skórą dzieje?

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Przyznam, ze na samym poczatku jak zaczełam ćwiczyć i zaczeły mi sie tworzyć widoczne mięsnie dwugłowe, to nie podobało mi się to (...)
U mnie w ogóle nie było tego etapu tylko uda robiły się coraz bardziej spuchnięte, i spuchnięte, szpara coraz mniejsza i mniejsza, potem przestałam się mieścić w spodnie i po dwóch miesiącach sobie darowałam - obwody spadły kiedy wróciłam do zwykłych aerobów, phi :/
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 10:28   #589
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Aż tak bosko to nie jest, Mad Minerals nadal robi mi szpachlę a L Cashmere kiepsko się rozprowadza jak zawsze. Wniosek taki, że formuła CB jest w sam sedes i nie powinno się to odmienić po porodzie Ale dam znać.
A cóż Ci się ze skórą dzieje?
Nadmierny łojotok i jego wszystkie nieprzyjemne skutki (wągry brrrr, pory itd) to co zawsze, choć w zeszłym roku było znacznie lepiej. Walczę sobie tonikami z kwasem, glinkami, skinorenem, i jakoś to trzymam w ryzach, ale walka to bardzo nierówna, niczym faktura skóry. Rok temu o tej porze musiałąm już nakładac rokitnikowy krem. A teraz, wciąż bez kremu. Jest nieświeżo Minerały po godz ciastują jak latem
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-07, 10:31   #590
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
U mnie w ogóle nie było tego etapu tylko uda robiły się coraz bardziej spuchnięte, i spuchnięte, szpara coraz mniejsza i mniejsza, potem przestałam się mieścić w spodnie i po dwóch miesiącach sobie darowałam - obwody spadły kiedy wróciłam do zwykłych aerobów, phi :/
Z czasem i ja mialam ciasno w gaciach, ale póki co mieszscze sie we wszystkie posiadane, moze tylko ciezej mi sie w nie włazi, taki urok rozwinietych miesni
Ale również przez pierwsze pare meisiecy mialam ochotę dac sobie spokój, jak patzrałam na uda, ale jestem uparta i w sumie opłaciło się.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-11-07 o 10:32
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 10:48   #591
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale również przez pierwsze pare meisiecy mialam ochotę dac sobie spokój, jak patzrałam na uda, ale jestem uparta i w sumie opłaciło się.
Ja się wtedy laszczyłam na jakąś okazję, już nie pamiętam jaką, specjalnie zaczęłam dużo wcześniej i przeraziły mnie efekty więc szybko wróciłam do zwykłego odchudzania.
Teraz to już nie mam takiego samozaparcia... Wolę skakankę.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 10:53   #592
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ja się wtedy laszczyłam na jakąś okazję, już nie pamiętam jaką, specjalnie zaczęłam dużo wcześniej i przeraziły mnie efekty więc szybko wróciłam do zwykłego odchudzania.
Teraz to już nie mam takiego samozaparcia... Wolę skakankę.
No tak, ale moim zdaniem niepotrzebnie zrejterowałas, trzeba przeczekać początki, organizm sie przestawia, przyzwyczaja i troche mija nim osiągnie się stały efekt Mnie kusiło rzucic w 3 diabły na początku, ale się przemogłam.

Skakanka na dłuzsza mete jest szkodliwa dla stawów, mozna sieźle sie załatwić. Ta forme mozna dodawać do inncyh terningów, ale raczej nie mozna na niej tylko bazować dłuzszy czas
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 11:13   #593
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Skakanka na dłuzsza mete jest szkodliwa dla stawów, mozna sieźle sie załatwić. Ta forme mozna dodawać do inncyh terningów, ale raczej nie mozna na niej tylko bazować dłuzszy czas
Potem to już skakałam co drugi albo trzeci dzień, znaczy jak byłam zadowolona z efektów - tak aby podtrzymać. No i nigdy dłużej niż jakieś 20 min.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 11:15   #594
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Potem to już skakałam co drugi albo trzeci dzień, znaczy jak byłam zadowolona z efektów - tak aby podtrzymać. No i nigdy dłużej niż jakieś 20 min.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 11:23   #595
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

A mi spadł pierwszy kilogram po miesiącu diety! jeszcze dwa także także ten... na redukcji nic mi nie urośnie na nogach o tak
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 11:26   #596
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
39 ----------

Katty, poka kieckę i tunikę
Karkki o takie:


Słit różyk na letnie wyjazdy memłonowe http://www.mysize.com.pl/ZAY-UROCZA-...WA-025A,p,2118


Tunika dobra na wszystko (łącznie z wizytami w hospitalu ze względu na rękawek) http://www.mysize.com.pl/ZIZZI-MODNA...YM-735A,p,2346


Miłego szarego dnia Baru
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 11:27   #597
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
A mi spadł pierwszy kilogram po miesiącu diety! jeszcze dwa także także ten... na redukcji nic mi nie urośnie na nogach o tak
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 12:44   #598
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Macham znad 3 kawy i oparów Misi

Jakkolwiek by to brzmiało, to dziś mnie olśniło jaki powinien być mój idealny zapach - powinien być jak dobry chleb razowy z masłem

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Wiesz... Ja bym te Twoje panienki w wielkim formacie widziała. Szczególnie te dopracowane, misterne, warstwowe. No i moje skrzydła.


Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Boli mnie każdy mięsień, ścięgno, kostka, skóra wszystko. Oddałam do pralni pokrowce na materac i spaliśmy na sofie. Tragedy!!!! Masakra. Teraz wiem, o czym mówili przyjaciele jak u nas spali - Ci co wylosowali sofę, bo jak jest 4 to ktoś ją siłą rzeczy losuje. Matko i córko toż to japońskie tortury były.


Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
A mi spadł pierwszy kilogram po miesiącu diety! jeszcze dwa także także ten... na redukcji nic mi nie urośnie na nogach o tak


Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Karkki o takie:


Słit różyk na letnie wyjazdy memłonowe http://www.mysize.com.pl/ZAY-UROCZA-...WA-025A,p,2118


Tunika dobra na wszystko (łącznie z wizytami w hospitalu ze względu na rękawek) http://www.mysize.com.pl/ZIZZI-MODNA...YM-735A,p,2346
Bardzo ładne Zay i Zizzi to bardzo przyzwoite firmy. Mam ich kilka tunik i są nie do zdarcia Byłam w sklepie i teraz czekam aż cenę tej obniżą http://www.mysize.com.pl/CARMAKOMA-M...KA-752D,p,2552
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 13:34   #599
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Wielkie Panienki? Mogę zrobić jakiś eksperyment - w wolnej chwili... bo obliczyłam, że jeśli na jedno zamówienie poświęcę 2 tyg to mam robotę do października 2016
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 14:31   #600
hellkitty
Raczkowanie
 
Avatar hellkitty
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 308
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Niedawno właśnie narzekałam, że loty w kosmos, cuda wianki a wszak zwykłe z nas zwierzaki noszące małe w brzuchu, pfff. Gdzie godność, gdzie cyborgizacja!?
Tak aczkolwiek jak nie można wprowadzić cyborgizacji, to można ludzi przynajmniej uświadamiać, jak radzić sobie z problemami drogą inną niż leki, zakupy i "nie przejmuj się". Podobno Iyengar uważał białych ludzi za idiotów i czasem mu się nie dziwię

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość

1. A jak zadziała z opóźnieniem?
2. Czyli 2 rzuty beretem
3. A ten pontyfikat pachnie tak jak w kościołach kadzielnica czy inaczej?
4. No niestety, to prawda.
5. Na mnie z Lutków lutownica wychodzi, więc mnie do nich nie ciągnie. Jak zobaczę, to dam znać. Teraz będę tam czatować na jakąś zacną kurtałkę skórzaną, bo przejściową między skórą a puchówką już upolowałam. I to dokładnie taką jak chciałam
1. No podobno to co mi zapisała to nie są jakieś hardkory, to ja głupio zrobiłam że tyle wzięłam. Ale przy efekcie nasennym podobno mają działać dość szybko.

2.

3. Nie próbowałam jeszcze, ale zarówno benzoes jak i olibanum zalatują kościołem na pewno bardziej niż te wszystkie kadzidła - patyki z india shopów myślę, że mirra dawałaby taki efekt.

5. Dla mnie wszystkie lutki są strasznie słodkie, ale myślałam żeby coś capnąć i mieć wybór szerszy niż seria seria kadzidlana CdG i Bois d'Encens

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
ale antydepresanty często wkręcają się ok. 3-4 tygodni, zanim poczuje się działanie i czasem! na początku dają dość nieprzyjemne uboki. Skakanie z leku na lek to b. zły pomysł i ewent. zmianę powinno to się robić po konsultacji z lekarzem. No i nie wprowadza się od razu dawki docelowej, tylko zwiększa stopniowo, a to trochę czasu też zajmuje. I przy dobrze dobranym leku raczej nie stracisz kontroli nad świadomością.
Napisz jakie leki dostałaś (może być na PW) to zobaczę czy coś wiem nt.
Dziękuję, napiszę później na pw i powiem co i jak

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Śpię w łóżku - tylko innym i w innym miejscu, uff

Dobrze, że się nic nie stało....
Ja kiedyś dostałam prochy na sen - siedzę sobie przy kompie po łyknięciu, paczę - a tu klawiatura się gnie - środek jakby do doły, a rogi w górę - no i się doczołgałam po falach podłogi do tratwy łóżkowej - nast. dnia zmniejszyłam dawkę o 2/3
1. Uff

2. Omatko

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Skont? Skont?
Zara będę doczytywać, ale już mnie kręci z niecierpliwości.
Z aległo, ten sprzedawca : http://allegro.pl/olibanum-70g-kadzi...311296745.html .
hellkitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-05 23:54:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:03.