Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie? - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-07, 13:31   #4681
ma_g_da
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 99
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Mojej koleżance EB cos nie podpasowalo ;( po kilku dniach paznokcie zaczeły odchodzić od wolnego brzegu (głwnie wskazujący u prawej ręki), napewno dobrze zabezpieczone były ale zastanawiam się czy winy nie zrzucic na to, że miala robine 2 tyg przed datą porodu, czy to nie wina hormnów wcześniej miała baze semilaka i chodziła po 5 tyg a pozniej robiła nowe
ma_g_da jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 08:37   #4682
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Witam jestem w wątku nowa, dopiero od kilku tygodni bawię się w hybrydy Semilac i mam pewien problem zestaw startowy kupowałam na allegro (miałam w sumie 3 kolory), ale przy okazji zamówienia na pewnej stronie (nie chcę póki co wymieniać nazwy, ale problemów z kosmetykami stamtąd nigdy nie miałam) dokupiłam 2 kolejne kolory, w tym 099 dark purple wine i tu wielkie zaskoczenie. Kolor jest słabo napigmentowany (po 3 warstwach mam przebitki paznokci na niektórych palcach), jest napigmentowany nierównomiernie (widać jakieś grudki koloru w lekko fioletowej mazi) i ogólnie bardzo się rozczarowałam kolorem czy któraś z Was ma z nim też takie problemy? Czy powinnam zareklamować w sklepie ? inne kolory, nawet jaśniejsze tego problemu nie mają.

Aa, jescze opakowanie jest ze starej wersji, z rok krótszą datą (ale 2016, więc nie powinno być problemów), tylko, że na naklejce na wieczku są bąble powietrza i jest jakby gumowa w dotyku, szczerze , to wygląda na podróbkę, albo źle magazynowany produkt
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 09:22   #4683
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Reklamuj u producenta
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 10:15   #4684
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Semilaki reklamuje się u producenta.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 10:19   #4685
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Reklamuj u producenta
Czyli do kogo na stronie DC mam pisać?
__________________


Edytowane przez XminorXlosX
Czas edycji: 2015-11-08 o 11:30
XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 11:40   #4686
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Czyli do kogo na stronie DC mam pisać?

www.semilac.pl jest podany kontakt na dole strony.
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 12:53   #4687
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
www.semilac.pl jest podany kontakt na dole strony.
Dziękuję bardzo !
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-08, 17:21   #4688
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Do przedluzania swietnie nadaja sie zele silikonowe z dobrejrady, ibd soak off builder, czy tez genialna extra base z neonail. Przy EB nie ma mowy o wyginaniu
ufff, tyle się naszukałam na forum co można zastosować zamiast harda i dzięki Ci za ten post! dzięki niemu zrobiłam teraz zamówienie na dobrej radzie i kupiłam żel silikonowy. Jak dostane wypłatę to zamówienie jeszcze EB mam jeszcze jedno pytanko ale to może na priv napisze :P
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 17:54   #4689
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Polecam sie
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 21:16   #4690
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Pomóżcie mi się zdecydować - 027 czy 028?
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 07:09   #4691
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Pomóżcie mi się zdecydować - 027 czy 028?
027 piękna czerwień, 028 wino dla mnie ten drugi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2102.jpg (117,7 KB, 70 załadowań)
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe

Edytowane przez Frutellka xD
Czas edycji: 2015-11-10 o 08:04
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-10, 09:33   #4692
mira80
Raczkowanie
 
Avatar mira80
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 80
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Zgadzam się, ja używam harda do utwardzania płytki, dzięki niemu nie mam problemu z łamaniem się paznokci (od ponad roku nie miałam krótkich paznokci ), natomiast do przedłużania się nie nadaje (pierwsza wersja była ok, natomiast druga .... ) pierwszą wersją udało mi się bez problemów przedłużyć paznokcie koleżance, trzymały jej się aż do zdjęcia, natomiast nową wersją nie dałam rady, począkowo myślałam, że źle założyłam szablon czy coś, ale prób było co nie miara, a za każdym razem kończyło się tak samo...zdejmując szablonm hard schodził razem z szablonem takze więcej komentarza chyba nie trzeba
Kurcze, nie wiem o co chodzi, ale ja mam właśnie nowego harda i świetnei u mnie przedłuża! A miałaś z tych nowych tylko jedną buteleczkę? Może dostałaś jakiś wadliwy?
mira80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 09:58   #4693
kamcia2703
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 29
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Moja przygoda z hybrydami może nie trwa długo, ale już co nieco mogę w tym temacie powiedzieć. Na początku również denerwowały mnie pęcherzyki powietrza występujące głównie w jasnych kolorach, ale po wypróbowaniu kilku firm widzę, że to nie tylko problem semilaca. Ogólnie posiadam hybrydy firm Cosmetics Zone (najgorsza trwałość, kolory kiepsko kryją, na plus konsystencja i brak bąbelków), Indigo (świetna trwałość, niestety brakuje mi w ich ofercie niektórych kolorów, te które mam są bardzo ładne, ale inne firmy mają większą gamę kolorystyczną. Bąbelki powietrza pojawiają się bardzo rzadko, jednak ich gęsta konsystencja która na początku mi odpowiadała, teraz zaczyna mi przeszkadzać, ciężko je ładne rozprowadzić przy skórkach i warstwy wychodzą przez tę gęstość dosyć grube. Dodatkowo cena jest dosyć wysoka.) SPN (świetne kolory, jednak w przypadku jasnych kolorów jest więcej pęcherzyków powietrza niż w semilacu. Cena wysoka i jak dla mnie zbyt cienki pędzelek.) No i na koniec Semilac, który po ostatnim przemyśleniu chyba wygrywa biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw (w tym cena, jest najbardziej korzystna w stosunku do jakości, przynajmniej jak dla mnie). Duży wybór kolorów, całkiem niezła konsystencja, krycie przyzwoite (dla przykładu jasny kolor z SPN czasami nawet p 4 warstwach nie daje idealnego krycia), trwałość w porządku, a w kwestii bąbelków to też chyba jest kwestia wprawy w malowaniu, na początku miałam z tym problem, natomiast teraz udaje mi się równomiernie rozprowadzić warstwę lakieru. Więc chyba jak na razie gdybym miała zamawiać nowe kolory, zamówiłabym Semilaca.
kamcia2703 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 10:08   #4694
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez kamcia2703 Pokaż wiadomość
Moja przygoda z hybrydami może nie trwa długo, ale już co nieco mogę w tym temacie powiedzieć. Na początku również denerwowały mnie pęcherzyki powietrza występujące głównie w jasnych kolorach, ale po wypróbowaniu kilku firm widzę, że to nie tylko problem semilaca. Ogólnie posiadam hybrydy firm Cosmetics Zone (najgorsza trwałość, kolory kiepsko kryją, na plus konsystencja i brak bąbelków), Indigo (świetna trwałość, niestety brakuje mi w ich ofercie niektórych kolorów, te które mam są bardzo ładne, ale inne firmy mają większą gamę kolorystyczną. Bąbelki powietrza pojawiają się bardzo rzadko, jednak ich gęsta konsystencja która na początku mi odpowiadała, teraz zaczyna mi przeszkadzać, ciężko je ładne rozprowadzić przy skórkach i warstwy wychodzą przez tę gęstość dosyć grube. Dodatkowo cena jest dosyć wysoka.) SPN (świetne kolory, jednak w przypadku jasnych kolorów jest więcej pęcherzyków powietrza niż w semilacu. Cena wysoka i jak dla mnie zbyt cienki pędzelek.) No i na koniec Semilac, który po ostatnim przemyśleniu chyba wygrywa biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw (w tym cena, jest najbardziej korzystna w stosunku do jakości, przynajmniej jak dla mnie). Duży wybór kolorów, całkiem niezła konsystencja, krycie przyzwoite (dla przykładu jasny kolor z SPN czasami nawet p 4 warstwach nie daje idealnego krycia), trwałość w porządku, a w kwestii bąbelków to też chyba jest kwestia wprawy w malowaniu, na początku miałam z tym problem, natomiast teraz udaje mi się równomiernie rozprowadzić warstwę lakieru. Więc chyba jak na razie gdybym miała zamawiać nowe kolory, zamówiłabym Semilaca.
to z CZ masz chyba tylko jasne pastelowe kolory mam ok 20 kolorów CZ i problemy z kryciem mają tylko kolory pastelowe i czerwień 007, pozostałe kryją całkowicie po dwóch warstwach
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 10:16   #4695
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Indigo zmienilo konsystencje i juz nie sa takimi gesciochami
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 10:39   #4696
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez mira80 Pokaż wiadomość
Kurcze, nie wiem o co chodzi, ale ja mam właśnie nowego harda i świetnei u mnie przedłuża! A miałaś z tych nowych tylko jedną buteleczkę? Może dostałaś jakiś wadliwy?
Hard to wyższa szkołą jazdy dla mnie póki co, ale jak na razie to po przedłużeniu są strasznie miękkie te końcówki i wszystko trafia szlag myślałam, że wszystkie nowe wersje tak mają

Cytat:
Napisane przez kamcia2703 Pokaż wiadomość
Moja przygoda z hybrydami może nie trwa długo, ale już co nieco mogę w tym temacie powiedzieć. Na początku również denerwowały mnie pęcherzyki powietrza występujące głównie w jasnych kolorach, ale po wypróbowaniu kilku firm widzę, że to nie tylko problem semilaca. Ogólnie posiadam hybrydy firm Cosmetics Zone (najgorsza trwałość, kolory kiepsko kryją, na plus konsystencja i brak bąbelków), Indigo (świetna trwałość, niestety brakuje mi w ich ofercie niektórych kolorów, te które mam są bardzo ładne, ale inne firmy mają większą gamę kolorystyczną. Bąbelki powietrza pojawiają się bardzo rzadko, jednak ich gęsta konsystencja która na początku mi odpowiadała, teraz zaczyna mi przeszkadzać, ciężko je ładne rozprowadzić przy skórkach i warstwy wychodzą przez tę gęstość dosyć grube. Dodatkowo cena jest dosyć wysoka.) SPN (świetne kolory, jednak w przypadku jasnych kolorów jest więcej pęcherzyków powietrza niż w semilacu. Cena wysoka i jak dla mnie zbyt cienki pędzelek.) No i na koniec Semilac, który po ostatnim przemyśleniu chyba wygrywa biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw (w tym cena, jest najbardziej korzystna w stosunku do jakości, przynajmniej jak dla mnie). Duży wybór kolorów, całkiem niezła konsystencja, krycie przyzwoite (dla przykładu jasny kolor z SPN czasami nawet p 4 warstwach nie daje idealnego krycia), trwałość w porządku, a w kwestii bąbelków to też chyba jest kwestia wprawy w malowaniu, na początku miałam z tym problem, natomiast teraz udaje mi się równomiernie rozprowadzić warstwę lakieru. Więc chyba jak na razie gdybym miała zamawiać nowe kolory, zamówiłabym Semilaca.
Ja również nie miałam problemów z CZ, zmywałam po dokładnie 19 dniach , ze względu na odrost i przy 2 warstwach miałam 100% krycia, dużo lepiej niż w przypadku Semilacowego 099

Swoją drogą, któraś go ma? bo babka z DC próbuje mi wmówić, że kolory mają różną pigmentację i to nie jest żadna wada. Zazwyczaj ciemne kolory mają się lepiej w tej kwestii (tak z mojego doświadczenia zauważyłam)
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 10:41   #4697
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Jakie firmy matowy top polecacie? Jaka jest jakość matowego topu Semilac?
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 11:01   #4698
aniaem84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 522
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Ma top matt z semilaca i nie jestem zadowolona- jest jak woda, baaardzo rzadki, do tego glucieje strasznie i często potrzebuje dwóch warstw. Poza tym trwałość np. koloru cz i topu matt jest niezadowalająca- szybko mi coś takie połączenie odchodzi.
aniaem84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 12:04   #4699
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez mira80 Pokaż wiadomość
Kurcze, nie wiem o co chodzi, ale ja mam właśnie nowego harda i świetnei u mnie przedłuża! A miałaś z tych nowych tylko jedną buteleczkę? Może dostałaś jakiś wadliwy?
Miałam jedną buteleczkę starej wersji i mam jedną nowej (odnośnie utwardzania różnicy nie widzę, pazury są mega twarde), jesli chodzi o przedłużanie, to tak jak pisałam ten jeden przykład, raz przedłużane starą wersją trzymały się aż do zdjęcia, raz nową nie dały się nawet przedłużyć. Więcej razy nie próbowałam, bo pazury robię tylko sobie teraz, a odkąd używam harda dla utwardzenia żaden się nie złamał, więc nie musiałam przedłużać.

Cytat:
Napisane przez DreamQueen Pokaż wiadomość
Jakie firmy matowy top polecacie? Jaka jest jakość matowego topu Semilac?
Ja mam top z Semilac i również efekt moim zdaniem nie powala. Wychodzi bardziej satyna niż mat :/
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-10, 14:16   #4700
ma_g_da
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 99
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
to z CZ masz chyba tylko jasne pastelowe kolory mam ok 20 kolorów CZ i problemy z kryciem mają tylko kolory pastelowe i czerwień 007, pozostałe kryją całkowicie po dwóch warstwach

Moja kolorówka to glownie C.Z. i bardzo jestem zadowolona. Wciąż wraz z możliwościami budżetowymi zamawiam nowe kolory. Ja polecam!
ma_g_da jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 09:19   #4701
paulina.t11
Zadomowienie
 
Avatar paulina.t11
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 956
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Wczoraj byłam w hurtowni kosmetycznej i stwierdziłam, że zaryzykuję, bo kończy mi się hard. Kupiłam. Mam buteleczkę z nowym logo (semi hardi) i kurczę, to jest całkowicie inny żel! Gęsty, pięknie utwardza.
No i kupiłam jeszcze dwa kolory - 138 i 027. Czerwony troszkę bąbluje, ale przeżyję

Czy w Poznaniu są gdzieś sklepy z lakierami CZ? Pytam, bo wiele kolorów semilaka, na które się napaliłam patrząc na swatche w internecie nie pasowało do mojego odcienia skóry.
__________________
25.11.08r - 8.06.2010 - APARAT góra i dół

wątek wymiankowy
paulina.t11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 11:25   #4702
samantagrey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 254
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

CZ jest tylko w Łodzi
__________________
" Piekło jest puste. Wszystkie diabły są tutaj. "
samantagrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 11:40   #4703
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 787
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

co do harda semilaca to mam pytanie, Wam też tak ciężko potem zdjąć harda? Lakier ładnie odchodzi po odmoczeniu acetonem,a hard(w moim przypadku hard rosa) zostaje częściowo...moczyłam paznokcie prawie godzine!!
inmemoriaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 13:06   #4704
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

W takim razie jaki matowy top jest godny polecenia?
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 13:28   #4705
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez inmemoriaa Pokaż wiadomość
co do harda semilaca to mam pytanie, Wam też tak ciężko potem zdjąć harda? Lakier ładnie odchodzi po odmoczeniu acetonem,a hard(w moim przypadku hard rosa) zostaje częściowo...moczyłam paznokcie prawie godzine!!
Mój też nie odchodzi do końca (zostaje na końcówkach), ale po prostu go tak zostawiam i nakładam nowe warstwy na te "resztki", nie ma to wpływu na mani
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 17:36   #4706
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

dziewczyny przychodzi wyplata i chce kupic baze, top i harda czystego do utwardzenia samej plytki (bez przedluzania) i teraz jak technicznie to ugryzc.

matowie, szykuje paznokcie jak do hybryd klade ew primer i nakladam:
a) baza - hard - kolor -top
b) hard - baza/kolor
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 17:40   #4707
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Baza, hard, kolor, top
Podobno sam hard nie jest baza.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 17:42   #4708
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez kasienka129 Pokaż wiadomość
dziewczyny przychodzi wyplata i chce kupic baze, top i harda czystego do utwardzenia samej plytki (bez przedluzania) i teraz jak technicznie to ugryzc.

matowie, szykuje paznokcie jak do hybryd klade ew primer i nakladam:
a) baza - hard - kolor -top
b) hard - baza/kolor
Najpierw baza, potem hard.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 17:46   #4709
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

jeszcze myslalam zeby usunac tylko skorki, nalozyc ta baze, potem hard i zmatowic przed kolorem ale to bez sensu scierac "utwardzacz"?
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 17:50   #4710
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez kasienka129 Pokaż wiadomość
jeszcze myslalam zeby usunac tylko skorki, nalozyc ta baze, potem hard i zmatowic przed kolorem ale to bez sensu scierac "utwardzacz"?
Ja matowię harda choć to chyba nie jest konieczne. Tak robił ktoś na yt i ja tak robię :P
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-18 10:48:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:58.