Lipcowe Mamusie 2016 :) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-12, 10:07   #91
Elfka86
Zakorzenienie
 
Avatar Elfka86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 187
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Mam dziś wizytę

Co do pracy to mam nadzieję, że jest wszystko ok i dostanę dziś L4 pracuję po 12h na stojąco, a przy tym nie mam toalety - latam w razie czego do szaletów ale ileż mogę zamykać i biegać - klienci dostają szału dlatego muszę się zawijać
__________________
M
M
Elfka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 10:28   #92
MarcelkowaMama
Raczkowanie
 
Avatar MarcelkowaMama
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 69
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Ja na zwolnienie chciałabym iść jak najpóźniej najlepiej dopiero w kwietniu . Pracuje w pośrednictwie finansowym wiec jest to 8 h pracy przy biurku przyjemnej i w miłej atmosferze kierownikowi regionalnemu planuje powiedzieć w grudniu lub styczniu chce u mnie będzie szybko widać i zadeklarować chęć pracy jak najdłużej jeśli wszystko będzie tak jak teraz oo choć w zaszłym tyg musiałam wyjść do toalety drukując w miedzy czasie umowę kredytową dla kl ale wszystko da się ogarnąć tak mi się wdaje i tez będzie mi lepiej się trzymać jak będę musiała chodzić do pracy i się tak nie rozleniwie a cały rok macierzyńskiego będę siedzieć w domu .
MarcelkowaMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 10:49   #93
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Elfka86 Pokaż wiadomość
Mam dziś wizytę

Co do pracy to mam nadzieję, że jest wszystko ok i dostanę dziś L4 pracuję po 12h na stojąco, a przy tym nie mam toalety - latam w razie czego do szaletów ale ileż mogę zamykać i biegać - klienci dostają szału dlatego muszę się zawijać
Ale to nie planujesz informować pracodawcy wcale o ciąży tylko wręczyć l4? Czy już poinformowałaś a l4 chcesz dopiero dać?
Cytat:
Napisane przez MarcelkowaMama Pokaż wiadomość
Ja na zwolnienie chciałabym iść jak najpóźniej najlepiej dopiero w kwietniu . Pracuje w pośrednictwie finansowym wiec jest to 8 h pracy przy biurku przyjemnej i w miłej atmosferze kierownikowi regionalnemu planuje powiedzieć w grudniu lub styczniu chce u mnie będzie szybko widać i zadeklarować chęć pracy jak najdłużej jeśli wszystko będzie tak jak teraz oo choć w zaszłym tyg musiałam wyjść do toalety drukując w miedzy czasie umowę kredytową dla kl ale wszystko da się ogarnąć tak mi się wdaje i tez będzie mi lepiej się trzymać jak będę musiała chodzić do pracy i się tak nie rozleniwie a cały rok macierzyńskiego będę siedzieć w domu .
Ja też planuję pracować jeśli wszystko będzie ok to gdzieś do lutego /maraca. Też mam pracę biurową 8 godzin wiec nie jest źle, aczkolwiek minusy też są jak choćby toaleta mega daleko, bardzo zimno w biurze czy choćby fakt, że teraz już trochę martwy sezon się robi w branży w której pracuję w związku z czym więcej muszę udawać, że pracuję niż pracować a to też potrafi wkurzyć
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 10:50   #94
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Cytat:
Napisane przez *misia* Pokaż wiadomość
Ano widzisz, czasem gdzieś coś w planach przeznaczenia już jest zapisane i wystraczy tylko troszkę temu pomóc Moim zdaniem wynik jest ok, chociaż jak porównuję z moją to wydaje mi się że mi za wiele urosła przez te 4 dni
Im wyższa beta tym ten wzrost inaczej potem wygląda, ja uważam, że Twój jest jak najbardziej ok, a poza tym zawsze lepiej jak przyrasta za dużo niż za mało Może bliźniaki..?

Ja bym chciała tak z 3-4 miesiące jeszcze popracować, czyli tak do ok 5 miesiąca, mam nadzieję, że będę się dobrze czuła i nie będzie przeciwwskazań bo w domu bym się wynudziła jakbym już teraz miała iść na L4... Ale ja mam bardzo spokojną pracę przy biurku, blisko toaleta, także później jedynie ból pleców może być przeciwwskazaniem bo i bez ciąży często bolały mnie plecy..
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 10:54   #95
Elfka86
Zakorzenienie
 
Avatar Elfka86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 187
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Cytat:
Napisane przez *misia* Pokaż wiadomość
Ale to nie planujesz informować pracodawcy wcale o ciąży tylko wręczyć l4? Czy już poinformowałaś a l4 chcesz dopiero dać?
Powiedzmy, ze mój pracodawca to duża instytucja i mało się interesuje takimi szarakami jak ja mojego przełożonego poinformowałam, że prawdopodobnie pójdę na L4 i nie jest to dla niego żadnym problemem w poprzedniej ciąży byłam na L4 od 8 tyg. ciąży także spokojnie
Ja się w domu nie mogę nudzić mam 16 miesięczną córę
__________________
M
M
Elfka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 11:26   #96
MarcelkowaMama
Raczkowanie
 
Avatar MarcelkowaMama
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 69
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Ja bardzo lubię moja prace i bardzo cenię sobie możliwość wyjścia do ludzi konieczność umalowania się ubrania ładnie założenia szpilek w domu bym chyba za dużo myślała i bardziej przeżywała a tak mdłości nie mdłości trzeba się trzymać jedyny problem to kierowniczka mojejplacówki która może to osobiście bardziej odebrać bo od wielu lat się stara bezskutecznie wiec będzie mi przykro i tez wiem ze nie będę mogła się tak w pracy cieszyć tym
MarcelkowaMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 11:57   #97
Elfka86
Zakorzenienie
 
Avatar Elfka86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 187
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Gdybym miałam pracę po 8 h i z toaletą to też bym do niej w ciąży chodziła
z tym, że ze względu na poprzednią ciążę pewnie i tak by mnie chcieli na L4 wysłać, bo miałam niewydolność szyjki macicy i zagrożenie przedwczesnym porodem, oby teraz obyło się bez takich rewelacji
A na L4 zawsze na niani zaoszczędzę
__________________
M
M
Elfka86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-12, 12:00   #98
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Im wyższa beta tym ten wzrost inaczej potem wygląda, ja uważam, że Twój jest jak najbardziej ok, a poza tym zawsze lepiej jak przyrasta za dużo niż za mało Może bliźniaki..?

Ja bym chciała tak z 3-4 miesiące jeszcze popracować, czyli tak do ok 5 miesiąca, mam nadzieję, że będę się dobrze czuła i nie będzie przeciwwskazań bo w domu bym się wynudziła jakbym już teraz miała iść na L4... Ale ja mam bardzo spokojną pracę przy biurku, blisko toaleta, także później jedynie ból pleców może być przeciwwskazaniem bo i bez ciąży często bolały mnie plecy..
Ty mnie tu bliźniakami nie strasz Już ostatni po poście Marcelkowej analizowałam swoje drzewo genealogiczne czy mieliśmy jakieś bliźniaki z TŻ w przodkach
No to fajnie jak się ma dobre warunki pracy to rzeczywiście lepiej wyjść do ludzi niż się rozleniwiać siedząc w domu.

Cytat:
Napisane przez Elfka86 Pokaż wiadomość
Powiedzmy, ze mój pracodawca to duża instytucja i mało się interesuje takimi szarakami jak ja mojego przełożonego poinformowałam, że prawdopodobnie pójdę na L4 i nie jest to dla niego żadnym problemem w poprzedniej ciąży byłam na L4 od 8 tyg. ciąży także spokojnie
Ja się w domu nie mogę nudzić mam 16 miesięczną córę
No to skoro przełożony nie ma z tym problemu to super Ja przy moim 8 latku też nie mam za wiele czasu na nudzenie się
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 12:05   #99
marcylina
Wtajemniczenie
 
Avatar marcylina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 354
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Ja mam 8h przy kompie, płaskodupie wręcz ; -) fizycznie nie ciężka, ale psychcznie odlot..statystyki, naciski..połowa leczy sie u psychiatry ; -) wiec jeżeli z groszkiem będzie ok, to planuje zaświadczenie dać 7.12 i od 28.12 iść na L4.. przed świętami jeszcze 5 dni urlopu wykorzystam..
marcylina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 12:11   #100
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Hello Drogie Panie W poniedzialek moje przeczucie sie sprawdzily - jestem w ciazy. To moja druga ciaza. Niestety pierwsza poronilam w 11 tygodniu. Mam nadzieje, ze teraz obedzie sie bez przykrych niespodzianek i w lipcu urodze malenstwo.

data ostatniej miesiaczki: 10.10
Data owu 23/24.10

powodzenia
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 12:13   #101
marcylina
Wtajemniczenie
 
Avatar marcylina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 354
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Cześć Hawrodytka Gratulacje i witamy w Naszych skromnych progach, ściągaj płaszcz i sie rozgość na najbliższe miesiące Trzymamy kciuki, kiedy do gina idziesz?

Ps. Zrobilam dzis tez hcg po tygodniu i sprawdzilam na stronie ktora podalyscie, rosnie w normie

Edytowane przez marcylina
Czas edycji: 2015-11-12 o 12:23
marcylina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-12, 12:22   #102
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Dzięki za ciepłe przywitanie. Wizytę mam w środę, a dzisiaj robiłam betaHCG. Wieczorem będę pewnie mieć już wynik


Ja pracuję w korporacji. Stres jest, ale juz umiem sobie z nim radzić.
Z jednej strony chcialabym szybko iść na l4 ze wzgledu na to, ze już raz poroniłam ciążę. Nie wiem co było bezpośrednią przyczyną, ale myślę, że jednym z czynników mogło być przemęczenie (codziennie pobudka o 5 rano).

Z drugiej strony chciałabym posiedzieć do 4 miesiąca w pracy, bo dostałam podwyżkę i fajnie by było podnieść sobie średnią do przyszłego zasiłku. Także mam dylemat.
Ostatecznie chyba lekarz za mnie zdecyduje.

Edytowane przez hawrodytka
Czas edycji: 2015-11-12 o 12:28
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 12:25   #103
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Cytat:
Napisane przez marcylina Pokaż wiadomość
Ja mam 8h przy kompie, płaskodupie wręcz ; -) fizycznie nie ciężka, ale psychcznie odlot..statystyki, naciski..połowa leczy sie u psychiatry ; -) wiec jeżeli z groszkiem będzie ok, to planuje zaświadczenie dać 7.12 i od 28.12 iść na L4.. przed świętami jeszcze 5 dni urlopu wykorzystam..
No jasne, jak masz się spinać i niepotrzebnie stresować w pracy to lepiej sobie odpuścić.

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
Hello Drogie Panie W poniedzialek moje przeczucie sie sprawdzily - jestem w ciazy. To moja druga ciaza. Niestety pierwsza poronilam w 11 tygodniu. Mam nadzieje, ze teraz obedzie sie bez przykrych niespodzianek i w lipcu urodze malenstwo.

data ostatniej miesiaczki: 10.10
Data owu 23/24.10

powodzenia
Witaj u nas na kiedy planowany tp? Trzymam kciuki by teraz z Twoją fasolinką było wszystko ok i byś szczęśliwie doczekała z nami do lipca
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 12:26   #104
aclerya
Raczkowanie
 
Avatar aclerya
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 382
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Hej ja się rozchorowałam. Bylam dzis u lekarza i poszłam tez do gina przy okazji, według usg to 5/6 tydzien, serce juz bije
aclerya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 12:27   #105
mezzaluna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 344
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Misia, a propos kibelków, ja naszczęście w pracy mam swój gabinet zaraz przy kibelku, ale drzwi w drzwi z szefem Jak mnie zemdli, to przynajmniej daleko lecieć nie muszę, ale mogę się za to spektakularnie przed publiką zhaftować

Pracę swoją lubię, więc mam ambicję siedzieć do samego końca, jeśli zdrówko pozwoli, a powiem przełożonemu, jeśli wszystko będzie OK z ciążą, pewnie pod koniec grudnia. Na pewno będę musiała zrezygnować z cześci zajęć które prowadzę po południami w ramach działalności gospodarczej, szkoda, ale pewnie nie dam rady. Resztę pracy mam nadzieję wykonywać z domu na macierzyńskim. Ale wiecie jak to jest, plany planami a potem będę leżeć w ciaży jak wieloryb wyrzucony na brzeg i dyszeć, a na macierzyńskim czasu na pracę zabraknie:P
Co do bliźniaków, o jeżu, dlamnie jedno to już rewolucja w życiu

P.S. Jak pomyślałam o tej waszej makreli to mnie zemdliło :P Rano już haftowałam.

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Cytat:
Napisane przez aclerya Pokaż wiadomość
Hej ja się rozchorowałam. Bylam dzis u lekarza i poszłam tez do gina przy okazji, według usg to 5/6 tydzien, serce juz bije
O, to szybciutko widac Kuruj się!!!!
mezzaluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 12:36   #106
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Cytat:
Napisane przez aclerya Pokaż wiadomość
Hej ja się rozchorowałam. Bylam dzis u lekarza i poszłam tez do gina przy okazji, według usg to 5/6 tydzien, serce juz bije
Dużo zdrówka dla Ciebie Super, że na usg już widać serduszko i że fasolka ma się dobrze

Cytat:
Napisane przez mezzaluna Pokaż wiadomość
Misia, a propos kibelków, ja naszczęście w pracy mam swój gabinet zaraz przy kibelku, ale drzwi w drzwi z szefem Jak mnie zemdli, to przynajmniej daleko lecieć nie muszę, ale mogę się za to spektakularnie przed publiką zhaftować

Pracę swoją lubię, więc mam ambicję siedzieć do samego końca, jeśli zdrówko pozwoli, a powiem przełożonemu, jeśli wszystko będzie OK z ciążą, pewnie pod koniec grudnia. Na pewno będę musiała zrezygnować z cześci zajęć które prowadzę po południami w ramach działalności gospodarczej, szkoda, ale pewnie nie dam rady. Resztę pracy mam nadzieję wykonywać z domu na macierzyńskim. Ale wiecie jak to jest, plany planami a potem będę leżeć w ciaży jak wieloryb wyrzucony na brzeg i dyszeć, a na macierzyńskim czasu na pracę zabraknie:P
Co do bliźniaków, o jeżu, dlamnie jedno to już rewolucja w życiu

P.S. Jak pomyślałam o tej waszej makreli to mnie zemdliło :P Rano już haftowałam.

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------


O, to szybciutko widac Kuruj się!!!!
No to nic tylko pozostaje mi zazdrościć Wam bliskości toalety Dla mnie nawet pójście siku to już wyprawa 5 par drzwi przede mną i to zamykanych Pozostaje mi wierzyć, że mdłości mnie nie dopadną A co do rewolucji dla nas również teraz ta ciąża to rewolucja. Bo my raczej zawsze twierdziliśmy że chcemy mieć jedno dziecko, a tu nagle nam się odmieniło
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 12:44   #107
MarcelkowaMama
Raczkowanie
 
Avatar MarcelkowaMama
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 69
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Moja poranna makrela juz dawno popłynela teraz na obiadek był kurczak na chrupko z frytkami będę gruba
jak tak dalej pójdzie to już w 3 miesiącu będę chodzić w ciazowkach
MarcelkowaMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 12:47   #108
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Cytat:
Napisane przez *misia* Pokaż wiadomość
Ty mnie tu bliźniakami nie strasz Już ostatni po poście Marcelkowej analizowałam swoje drzewo genealogiczne czy mieliśmy jakieś bliźniaki z TŻ w przodkach
No to fajnie jak się ma dobre warunki pracy to rzeczywiście lepiej wyjść do ludzi niż się rozleniwiać siedząc w domu.
Hehe no wiesz, zawsze trzeba brać taką opcję pod uwagę Ciekawe czy będziemy mieli jakieś bliźnięta na wątku

Cytat:
Napisane przez aclerya Pokaż wiadomość
Hej ja się rozchorowałam. Bylam dzis u lekarza i poszłam tez do gina przy okazji, według usg to 5/6 tydzien, serce juz bije
Ale super Gratuluję serduszka! I wracaj do zdrówka
Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
Hello Drogie Panie W poniedzialek moje przeczucie sie sprawdzily - jestem w ciazy. To moja druga ciaza. Niestety pierwsza poronilam w 11 tygodniu. Mam nadzieje, ze teraz obedzie sie bez przykrych niespodzianek i w lipcu urodze malenstwo.

data ostatniej miesiaczki: 10.10
Data owu 23/24.10

powodzenia
Witaj Tym razem na pewno będzie dobrze, trzymam kciuki i powodzenia
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 12:54   #109
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Cytat:
Napisane przez MarcelkowaMama Pokaż wiadomość
Moja poranna makrela juz dawno popłynela teraz na obiadek był kurczak na chrupko z frytkami będę gruba
jak tak dalej pójdzie to już w 3 miesiącu będę chodzić w ciazowkach
hahah teraz miałam już brzuszek i zabierałam się za jego zrucenie niestety bezkutecznie bo nie lubię ćwiczyć, a potem doszłam do wniosku, że mam nadzieję, ze już nie warto Ale zaczynam mieć wątpliwości czy nie dopadnie mnie wygląd wieloryba niedługo U mnie w domu głównie TŻ gotuje i czego się nie tknie wychodzi coś pysznego więc jak tu nie jeść.

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Hehe no wiesz, zawsze trzeba brać taką opcję pod uwagę Ciekawe czy będziemy mieli jakieś bliźnięta na wątku
No ale to byłby niezły szok zobaczyć u lekarza dwa serduszka zamiast jednego
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-12, 13:00   #110
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Cytat:
Napisane przez *misia* Pokaż wiadomość
Witaj u nas na kiedy planowany tp? Trzymam kciuki by teraz z Twoją fasolinką było wszystko ok i byś szczęśliwie doczekała z nami do lipca
Dzięki


Cytat:
Napisane przez MarcelkowaMama Pokaż wiadomość
Moja poranna makrela juz dawno popłynela teraz na obiadek był kurczak na chrupko z frytkami będę gruba
jak tak dalej pójdzie to już w 3 miesiącu będę chodzić w ciazowkach
Qrde, ja tez mam ostatnio apetyt. Musze skończyć ze słodyczami. Dzis planuje zrobić sobie na kolację koktajl z jarmuzu, banana i awokado.

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość

Witaj Tym razem na pewno będzie dobrze, trzymam kciuki i powodzenia
Oby. Dziękuję!
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 13:05   #111
MarcelkowaMama
Raczkowanie
 
Avatar MarcelkowaMama
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 69
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Ja mam taką chęć działania wymyśliłam ze wymieniamy kanapy w domu i kupujemy komodę i znów trzeba będzie wiercic i tv na i na ścianę przenosić tz mnie chyba udusić jak się dowie
MarcelkowaMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 13:40   #112
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Cytat:
Napisane przez MarcelkowaMama Pokaż wiadomość
Ja mam taką chęć działania wymyśliłam ze wymieniamy kanapy w domu i kupujemy komodę i znów trzeba będzie wiercic i tv na i na ścianę przenosić tz mnie chyba udusić jak się dowie
czyżby syndrom wicia gniazdka już Ci się uruchomił ?
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 13:43   #113
Lazurowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazurowa1
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2 670
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
Hello Drogie Panie W poniedzialek moje przeczucie sie sprawdzily - jestem w ciazy. To moja druga ciaza. Niestety pierwsza poronilam w 11 tygodniu. Mam nadzieje, ze teraz obedzie sie bez przykrych niespodzianek i w lipcu urodze malenstwo.

data ostatniej miesiaczki: 10.10
Data owu 23/24.10

powodzenia
Witaj tym razem będzie dobrze

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Cytat:
Napisane przez MarcelkowaMama Pokaż wiadomość
Moja poranna makrela juz dawno popłynela teraz na obiadek był kurczak na chrupko z frytkami będę gruba
jak tak dalej pójdzie to już w 3 miesiącu będę chodzić w ciazowkach
tez miałam ostatnio etap na ryby. Przed chwilą zjadłam 3 ogórki kiszone i przegryzłam żelkami owocowymi

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Cytat:
Napisane przez marcylina Pokaż wiadomość
Cześć Hawrodytka Gratulacje i witamy w Naszych skromnych progach, ściągaj płaszcz i sie rozgość na najbliższe miesiące Trzymamy kciuki, kiedy do gina idziesz?

Ps. Zrobilam dzis tez hcg po tygodniu i sprawdzilam na stronie ktora podalyscie, rosnie w normie
Super że przyrasta. Ja nie robiłam. W zasadzie tylko testy, brak @ i dolegliwości świadczą o ciąży. Za tydzień wizyta.

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez aclerya Pokaż wiadomość
Hej ja się rozchorowałam. Bylam dzis u lekarza i poszłam tez do gina przy okazji, według usg to 5/6 tydzien, serce juz bije

brawo, pierwsze wątkowe serduszko

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez *misia* Pokaż wiadomość
hahah teraz miałam już brzuszek i zabierałam się za jego zrucenie niestety bezkutecznie bo nie lubię ćwiczyć, a potem doszłam do wniosku, że mam nadzieję, ze już nie warto Ale zaczynam mieć wątpliwości czy nie dopadnie mnie wygląd wieloryba niedługo U mnie w domu głównie TŻ gotuje i czego się nie tknie wychodzi coś pysznego więc jak tu nie jeść.


No ale to byłby niezły szok zobaczyć u lekarza dwa serduszka zamiast jednego
o to, to u mnie to samo

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Cytat:
Napisane przez MarcelkowaMama Pokaż wiadomość
Ja mam taką chęć działania wymyśliłam ze wymieniamy kanapy w domu i kupujemy komodę i znów trzeba będzie wiercic i tv na i na ścianę przenosić tz mnie chyba udusić jak się dowie
i tak wyjdzie na Twoje, ciężarnej się nie odmawia
Lazurowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 14:00   #114
mezzaluna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 344
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Lazurowa1 Pokaż wiadomość

tez miałam ostatnio etap na ryby. Przed chwilą zjadłam 3 ogórki kiszone i przegryzłam żelkami owocowymi

Mi się też od ryby zaczęło, miałam ochotę na łososia, na zmianę-rybe i jajka na miękko, jeszcze przed testem. A TŻ się pokapował przede mną, jak go o 23 wysłałam biedaka po chipsy solone, a potem zagryzłam je bułką z powidłami. Ale to było jakieś 10 dni temu. Teraz mi się cofa na samą myśl o jedzeniu, wszystko jest bleeee. Fajna jest chyba tylko bułka z masłem i taki wędzony podsuszany schab wiśniowy z Lidla.
mezzaluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 14:53   #115
MarcelkowaMama
Raczkowanie
 
Avatar MarcelkowaMama
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 69
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Jak zacznę robić listę zakupów na jutro to będę musiała wziąć kartlkę A4 minimum ale musze zrobić jednego dnia bo w sobotę jedziemy oglądać kanapy
MarcelkowaMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 14:59   #116
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

A ja na razie nie mam zachcianek ciążowych, wręcz nie mam apetytu.... Słodyczy nie jem wcale, wybieram raczej zdrowe rzeczy i kilogram mi spadł. Ale potem pewnie nadrobię aż nadto
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 15:17   #117
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Mam wynik Beta HCG - 430
tylko te normy jakies dziwne
Ciąża
3 tydz = 5.8-71.2
4 tydz = 9.5-750
5 tydz = 217-7138
6 tydz - 158-31795
7 tydz = 3697-163563
8 tydz = 32065-149571
9 tydz = 63803-151410
10tydz = 46509-186977
12tydz = 27832-210612
14tydz = 13950-62530
15tydz = 12039-70971
16tydz = 9040-56451
17tydz = 8175-55868
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 15:19   #118
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
Mam wynik Beta HCG - 430
tylko te normy jakies dziwne
Ciąża
3 tydz = 5.8-71.2
4 tydz = 9.5-750
5 tydz = 217-7138
6 tydz - 158-31795
7 tydz = 3697-163563
8 tydz = 32065-149571
9 tydz = 63803-151410
10tydz = 46509-186977
12tydz = 27832-210612
14tydz = 13950-62530
15tydz = 12039-70971
16tydz = 9040-56451
17tydz = 8175-55868
Wychodzi 4/5 tydzień Robiłaś bętę po raz pierwszy czy już drugi raz?
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 15:29   #119
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Bete robilam po raz pierwszy. Ostatnia miesiaczka byla 10.10, to chyba juz piaty. Wg appki na telefonie termin porodu mam na 16 lipca Zobaczymy co mi doktorek w srode powie


edit
Ciążę planowałam. Jak tylko wyszedł mi test ciążowy, zaczęłam brać duphaston ze względu na moje wczesniejsze poronienie.

Jakie suplementy bierzecie?
Ja biorę Femibion, Infolic i Kwas Foliowy 5mg z Hasco Lek

Edytowane przez hawrodytka
Czas edycji: 2015-11-12 o 15:32
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 15:32   #120
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
Bete robilam po raz pierwszy. Ostatnia miesiaczka byla 10.10, to chyba juz piaty. Wg appki na telefonie termin porodu mam na 16 lipca Zobaczymy co mi doktorek w srode powie
Ja bym na Twoim miejscu powtórzyła betę po 48-72h bo przyrost najważniejszy
Ja miałam podobną betę zaraz na początku 5tyg od ostatniej miesiączki
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-10 18:08:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:04.