Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-14, 20:34   #331
werek serek
no witam
 
Avatar werek serek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 492
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
właśnie o to mi chodziło - co innego dostawać kosmetyki do testów i wspominać o nich przy okazji, porównywać, nawet dodawać do ulubieńców - ale kręcić cały film pełen peanów to już zalatuje grubą kasą za reklamę, która na pewno będzie miała lepszy efekt niż każda reklama w tv bo jednak pewien "autorytet" poleca dany produkt.... a szczerze mówiąc to sama ufam RLM w wielu kwestiach, bo do tej pory polecane przez nią produkty często się u mnie sprawdzały.
też jej ufam. zresztą wydaje mi się, że nie polecałaby bubla, bo przecież wiadomo, że prędzej czy później to by wyszło na jaw i na dłuższą metę nie byłoby opłacalne, bo straciłaby zaufanie. no ale nie wiem, mam zamiar przetestować ten krem bb, więc przekonam się na własnej skórze
werek serek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 20:37   #332
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez olusia_17 Pokaż wiadomość
Pragnę jednak zauważyć, że jeden z tych uchodźców zabił wczoraj ludzi... Na pewno są tacy co szukają w Europie schronienia, ale są też tacy, którzy przybyli tutaj w jednym celu i na pewno nie chodzi tutaj o szukanie bezpieczeństwa. Dzisiaj na Fb rzucił mi się kogoś wpis, który udostępnił mój znajomy. Osoba, która go napisała miała okazję przebywać w obozie, wśród tych ludzi i to opisała. Kobiet z dziećmi jest tam nie wiele, za to jest mnóstwo mężczyzn, którzy gwałcą, atakują, są bardzo agresywni...
To zamiast pragnąć zauważyć może czas zapragnąć się to wgłębić?. Proponuję logikę, historię, a na deser podstawy ekonomii.

Wtedy jest cień szansy, że miast ulegać obiegowym opiniom i zasłyszanym historiom prędzej czy później ogarniesz, że ISIS wyrosło na to co wyrosło z powodów czysto ekonomicznych i przez odpowiedni kontekst polityczny. Z historii znamy wiele grup terrorystycznych, w tym powołujących się na religię katolicką. Poziom organizacji i skalę możliwości zagwarantowała im kasa, a nie to, że są jakoś specjalnie bardziej zdegenerowani niż inni degeneraci z uwagi na religię.

Kazdy europejczyk ma prawo nie chcieć imigrantów u siebie z różnych powodów, głosować na formacje, które z tym walczą, o ile nie nawołuje do nienawiści. Szkoda tylko, kiedy potrafi operować tylko podstawówkowo-telewizyjnym argumentami.
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 20:38   #333
diorentynka
Zadomowienie
 
Avatar diorentynka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Złe Miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Tak, jest. Jednak wszyscy uchodźcy traktowani są jak ci powiązani z ISIS i to jest totalnie niesprawiedliwe. Wiem, że zagrożenie jest, nie jestem głupia, ale nie ma z mojej strony zgody na taką nienawiść wobec WSZYSTKICH uchodźców i koniec. I nie mówię tu tylko o kobietach z dziećmi, mężczyźni też potrzebują pomocy, czemu mają być represjonowani. Nie wszyscy wyznawcy Islamu to terroryści. Nie wszystkie artykuły na temat wydarzeń w Paryżu to wiarygodne artykuły. Za to wypowiedzi wielu ludzi o WSZYSTKICH wyznawcach Islamu jako jednej masie są obrzydliwe, przerażające i daleko im do ludzkich.
Jest mi ogromnie przykro w związku z tym, co się dzieje, w związku z przerażającymi zamachami, atakami, terrorem. Ale jest mi równie przykro w związku z nienawiścią jaka falami napływa na niewinnych ludzi, także tym o innym kolorze skóry i innego wyznania, to straszne, że muszą dźwigać na swoich barkach brzemię mordu, za który nie odpowiadają.
Na koniec pragnę też zauważyć, że mężczyźni w Europie też gwałcą i mordują - a kolor ich skóry jest jasny i deklarują się jako chrześcijanie.
Sporo w tym racji, ale jednak uważam że kraje europejskie powinny mieć na względzie najpierw bezpieczeństwo własnych obywateli. Jeśli nie potrafią go im zapewnić i odsiać ziaren od plew wśród fali uchodźców, to rzeczywiście najrozsądniej jest ich po prostu nie wpuszczać.
__________________
But my dear, this is not Wonderland and you are not Alice...
diorentynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 20:39   #334
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Tak, jest. Jednak wszyscy uchodźcy traktowani są jak ci powiązani z ISIS i to jest totalnie niesprawiedliwe. Wiem, że zagrożenie jest, nie jestem głupia, ale nie ma z mojej strony zgody na taką nienawiść wobec WSZYSTKICH uchodźców i koniec. I nie mówię tu tylko o kobietach z dziećmi, mężczyźni też potrzebują pomocy, czemu mają być represjonowani? Nie wszyscy wyznawcy Islamu to terroryści. Nie wszystkie artykuły na temat wydarzeń w Paryżu to wiarygodne artykuły. Za to wypowiedzi wielu ludzi o WSZYSTKICH wyznawcach Islamu jako jednej masie są obrzydliwe, przerażające i daleko im do ludzkich.
Jest mi ogromnie przykro w związku z tym, co się dzieje, w związku z przerażającymi zamachami, atakami, terrorem. Ale jest mi równie przykro w związku z nienawiścią jaka falami napływa na niewinnych ludzi, także tych o innym kolorze skóry i innego wyznania, to straszne, że muszą dźwigać na swoich barkach brzemię mordu, za który nie odpowiadają.
Na koniec pragnę też zauważyć, że mężczyźni w Europie także gwałcą i mordują - a kolor ich skóry jest jasny i deklarują się jako chrześcijanie - porównanie kulawe, wiem, ale dziwi mnie, że gwałty na kobietach nagle stały się w oczach innych czymś na co warto zwracać uwagę w każdym zdaniu, a wcześniej ludzie traktowali je często jako podrzędny problem. Nagle wszyscy są feministami - martwią się o kobiety, zgwałcone, represjonowane w Islamie - to bardzo dobrze, ale wcześniej trudno było kogoś w ogóle przekonać, że to złe i że to się dzieje.
Jezuniu Munka.. niczym krople Visine na moje zmęczone oczy. :thumbup:
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 20:39   #335
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez diorentynka Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej rozbraja, jak Szusz mówi coś w stylu 'bo wy WSZYSCY zawsze piszecie: nagraj vloga na kacu, nagraj vloga na kacu, chcemy słyszeć jak LEW chrapie' i moduluje przy tym głos, jakby chciała tę "prośbę" wykrzyczeć No boki zrywać. Wszyscy chcą oglądać Szusz i bezgłowego LWA LWA. Żenada.
może nie powinnam sie wypowiadać, bo sama oglądam glupoty totalne, ale: SERIO?!
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 20:41   #336
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez diorentynka Pokaż wiadomość
Sporo w tym racji, ale jednak uważam że kraje europejskie powinny mieć na względzie najpierw bezpieczeństwo własnych obywateli. Jeśli nie potrafią go im zapewnić i odsiać ziaren od plew wśród fali uchodźców, to rzeczywiście najrozsądniej jest ich po prostu nie wpuszczać.
terroryści działają w Europie od czasów WTC. Zwyczajnie, o udaremnionych atakach się nie mówi.
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 20:41   #337
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez werek serek Pokaż wiadomość
też jej ufam. zresztą wydaje mi się, że nie polecałaby bubla, bo przecież wiadomo, że prędzej czy później to by wyszło na jaw i na dłuższą metę nie byłoby opłacalne, bo straciłaby zaufanie. no ale nie wiem, mam zamiar przetestować ten krem bb, więc przekonam się na własnej skórze
to daj znać, jak się sprawdzi



Munka, zgadzam się
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-14, 20:42   #338
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez werek serek Pokaż wiadomość
ale nikt nie wrzuca wszystkich do jednego wora. każdy wie, że wśród uchodźców są dobrzy i źli ludzie. jednak nie da się zweryfikować, którzy są tymi dobrymi, dlatego część osób twierdzi, że bezpieczniej jest nie wpuszczać nikogo. ja też jestem tego zdania, aczkolwiek rozumiem, że ktoś może mieć inne i pisanie wiadomości do tej jutuberki, że niby jest winna temu, co się wydarzyło to jakiś nonsens.
Wierz mi - nie każdy. Są ludzie, którzy uważają, że muzułmanie i w ogóle cały islam to zło.
Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Tak, jest. Jednak wszyscy uchodźcy traktowani są jak ci powiązani z ISIS i to jest totalnie niesprawiedliwe. Wiem, że zagrożenie jest, nie jestem głupia, ale nie ma z mojej strony zgody na taką nienawiść wobec WSZYSTKICH uchodźców i koniec. I nie mówię tu tylko o kobietach z dziećmi, mężczyźni też potrzebują pomocy, czemu mają być represjonowani. Nie wszyscy wyznawcy Islamu to terroryści. Nie wszystkie artykuły na temat wydarzeń w Paryżu to wiarygodne artykuły. Za to wypowiedzi wielu ludzi o WSZYSTKICH wyznawcach Islamu jako jednej masie są obrzydliwe, przerażające i daleko im do ludzkich.
Jest mi ogromnie przykro w związku z tym, co się dzieje, w związku z przerażającymi zamachami, atakami, terrorem. Ale jest mi równie przykro w związku z nienawiścią jaka falami napływa na niewinnych ludzi, także tym o innym kolorze skóry i innego wyznania, to straszne, że muszą dźwigać na swoich barkach brzemię mordu, za który nie odpowiadają.
Na koniec pragnę też zauważyć, że mężczyźni w Europie też gwałcą i mordują - a kolor ich skóry jest jasny i deklarują się jako chrześcijanie.
Bardzo mądre słowa Munia . Znam kilka osób (muzułmanów), którzy na słowo ISIS się krzywią i mówią wprost, aby ich do nich nie porównywać. Szkoda, że w Europie nie mówi się o tym, co ISIS wyprawia również w krajach muzułmańskich - np. zamachy w meczetach, mordowanie innych muzułmanów itp.

Edytowane przez 201607250928
Czas edycji: 2015-11-14 o 20:43
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 20:42   #339
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez pazza_polacca Pokaż wiadomość
bardzo sensowny filmik i z dobrymi racjonalnymi argumentami (ten dotyczący wydarzeń we Francji)

Ktoś ostatnio mówił, że Maxi wydaje się bardzo zarozumiała, a co powiecie na jej starszy film z BB?
ja uważam, że tutaj jest Maxi zarozumiała, w jej nowszych filmach raczej nie zauważyłam takiego zachowania ani wypowiadania się na dany produkt (ale mogę się mylić)

Zarozumiala jak zarozumiala, ale ten makijaz na Dode
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 20:44   #340
werek serek
no witam
 
Avatar werek serek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 492
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
Wierz mi - nie każdy. Są ludzie, którzy uważają, że muzułmanie i w ogóle cały islam to zło.
no, może faktycznie przesadziłam z tym "każdy"
werek serek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 20:46   #341
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez olusia_17 Pokaż wiadomość
Pragnę jednak zauważyć, że jeden z tych uchodźców zabił wczoraj ludzi... Na pewno są tacy co szukają w Europie schronienia, ale są też tacy, którzy przybyli tutaj w jednym celu i na pewno nie chodzi tutaj o szukanie bezpieczeństwa. Dzisiaj na Fb rzucił mi się kogoś wpis, który udostępnił mój znajomy. Osoba, która go napisała miała okazję przebywać w obozie, wśród tych ludzi i to opisała. Kobiet z dziećmi jest tam nie wiele, za to jest mnóstwo mężczyzn, którzy gwałcą, atakują, są bardzo agresywni...
to jest wina ISIS i idiotycznej postawy władz wpuszczania ludzi jak leci, bez weryfikacji a nie muzułmanów i uchodźców jako całości. obwinianie całej zbiorowości jest słabe
Sprawa uchodźców od początku była kiepsko rozegrana, bardzo krótkowzrocznie i niestety teraz zbieramy tego żniwo - i w postaci zamachów i wszystkich innych niefajnych rzeczy, które się dzieją

ja sie dodatkowo boje, bo grozili zamachami w Rosji a się tam właśnie wybieram. Może za bardzo panikuje, ale sie boje.

Edytowane przez 201605301111
Czas edycji: 2015-11-14 o 20:48
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-14, 20:53   #342
pazza_polacca
Raczkowanie
 
Avatar pazza_polacca
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 404
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
to jest wina ISIS i idiotycznej postawy władz wpuszczania ludzi jak leci, bez weryfikacji a nie muzułmanów i uchodźców jako całości. obwinianie całej zbiorowości jest słabe
Sprawa uchodźców od początku była kiepsko rozegrana, bardzo krótkowzrocznie i niestety teraz zbieramy tego żniwo - i w postaci zamachów i wszystkich innych niefajnych rzeczy, które się dzieją

ja sie dodatkowo boje, bo grozili zamachami w Rosji a się tam właśnie wybieram. Może za bardzo panikuje, ale sie boje.

wydaje mi się, że po zamachu w Paryżu bezpieczeństwo w dużych miastach jest naprawdę na wysokim stopni (co nie oznacza, że nie można mieć swoich obaw), dla przykładu do Rzymu wysłano 700 policjantów i znowu wprowadzono kontrolę na granicy (przynajmniej tak podają włoskie media), więc wydaje mi się, że Rosja też powinna się ogarnąć (choć pewnie już wcześniej to zrobili)

PS. Czocher, USA dogadało się z Rosją, będzie pokojowa misja w Syrii - nie ma się co bać, Amerykanie uratujo świat.

Edytowane przez pazza_polacca
Czas edycji: 2015-11-14 o 21:11
pazza_polacca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 20:55   #343
diorentynka
Zadomowienie
 
Avatar diorentynka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Złe Miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
to jest wina ISIS i idiotycznej postawy władz wpuszczania ludzi jak leci, bez weryfikacji a nie muzułmanów i uchodźców jako całości. obwinianie całej zbiorowości jest słabe
Sprawa uchodźców od początku była kiepsko rozegrana, bardzo krótkowzrocznie i niestety teraz zbieramy tego żniwo - i w postaci zamachów i wszystkich innych niefajnych rzeczy, które się dzieją

ja sie dodatkowo boje, bo grozili zamachami w Rosji a się tam właśnie wybieram. Może za bardzo panikuje, ale sie boje.
O to właśnie mi chodzi, że władze nie mają pomysłu na to, jak to rozwiązać. Rzucili się trochę z motyką na słońce i efekt jest taki, że przez nieprzemyślaną, niemądrą pomoc zaszkodzili sobie, poniekąd nam wszystkim. I sytuacja wygląda tak, że ISIS rośnie w siłę, a cała Europa zdaje się stać i spokojnie na to patrzeć. I ta wieczna demagogiczna paplanina o tolerancji, multikulti i temu podobne pierdy. A tymczasem coraz więcej ludzi ginie z rąk szmatogłowych popaprańców. Pomagać trzeba mądrze, a nie wpuszczać wszystkich jak leci, kosztem własnego bezpieczeństwa. Bo to jest po prostu przerażające.
__________________
But my dear, this is not Wonderland and you are not Alice...
diorentynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 21:10   #344
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Jestem przeciwko przyjmowaniu uchodźców do Europy w ogóle i za odsyłaniem reszty muzułmanów, widać dostali się tu też terroryści, dlatego film Niegowskiego z przykładem na samochodach mnie ostatecznie do tego przekonał.
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 21:11   #345
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez pazza_polacca Pokaż wiadomość

wydaje mi się, że po zamachu w Paryżu bezpieczeństwo w dużych miastach jest naprawdę na wysokim stopni (co nie oznacza, że nie można mieć swoich obaw), dla przykładu do Rzymu wysłano 700 policjantów i znowu wprowadzono kontrolę na granicy (przynajmniej tak podają włoskie media), więc wydaje mi się, że Rosja też powinna się ogarnąć (choć pewnie już wcześniej to zrobili)

PS. Czocher, USA dogadało się z Rosją, będzie pokojowa misja w Syrii - nie ma się co bać, Amerykanie uratujo świat.
niby wiem, ale takie "a co jeśli" nadal sie tli gdzieś z tyłu głowy :C
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 21:24   #346
Enpleurs
profesor nadzwyczajny
 
Avatar Enpleurs
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 243
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
niby wiem, ale takie "a co jeśli" nadal sie tli gdzieś z tyłu głowy :C

Wiem co czujesz. Przeprowadzam sie do Niemiec.
Enpleurs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 21:31   #347
pazza_polacca
Raczkowanie
 
Avatar pazza_polacca
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 404
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Enpleurs Pokaż wiadomość
Wiem co czujesz. Przeprowadzam sie do Niemiec.
Jeżeli nie jest to Berlin, Frankfurt albo Monachium to nie masz się czym przejmować, moim zdaniem
pazza_polacca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 21:36   #348
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

ja uważam ze trzeba się zastanowić od czego się to tak właściwie zaczęło- wiosna ludów. Zainteresować się geopolityka i tym, że tak na prawdę to nic nie wiemy i cały czas toczy się wojna informacyjna. Dla większości polityków ludzie ci są narzędziem i niczym więcej. Poza tym idea multikulti jest skazana na niepowodzenie od początku poniewaz zawsze się znajdzie ktoś kto będzie chciał namieszać i nie będzie miał dobrych intencji. Idea ta sprawdziła by się w warunkach w których każda nacja byłaby nastawiona pokojowo, miała podobne poglądy i kulturę. Dodatkowo oni nie zamierzaja się asymilowac. Jest to zupełnie inna kultura a my jej nie rozumiemy. Oni nie chcą żadnej demokracji, tego zostali nauczeni a jak przypomnę, wiele zaczęło się od stanów Zjednoczonych ich niby pokojowej misji w imię demokracji... Kpina. Albo skąd się wzięła al kaida? Z tego co kojarzę na początku była to organizacja przeciwko okupantowi jakim była Rosja. Czyli niby w słusznej sprawie, potem stwierdzili ze cala Europa to zło i stali się bardziej radykalni. Jeśli się mylę to poprawcie. Dodatkowo, tak jak ktoś już to powiedział, najważniejsi w tym wszystkim są europejczycy, nasze dobro i tyle. Chociażby nie wiem jak brzmiało to okrutnie, taka jest prawda. Skoro nie potrafimy sobie poradzić z ich przesianiem i rozróżnieniem dobrych od złych to o czym my mówimy? Narażamy w ten sposób Europejczyków żeby mieć czyste sumienie? Nie byc posadzonym o ksenofobie czy rasizm? Najbardziej nie wkurza takie gadanie ze trzeba pomóc ludziom, być solidarnym. no dobrze, ale gdzie jest w t złoty środek? Nie ma. W takich sytuacjach niestety trzeba myśleć co będzie za x lat a nie do następnych wyborów. Kalkulowac i chłodno myśleć bo na szali jest życie milionów ludzi i bezpieczeństwo i zagrożenie dla stabilności i integralności całego kontynentu. Problem trzeba zwalczyć u źródła i na prawdę zastanowić się o co tak na prawdę chodzi a nie działać pochopnie. Ale stało się i trzeba z tego wyciągnąć wnioski
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 21:38   #349
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

A ja miałam w przyszły weekend jechać do Berlina, a podczas robienia planów na wyjazd nawet przez moment gadaliśmy o Paryżu Ostatecznie skończymy na Kaszubach
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-14, 21:39   #350
Enpleurs
profesor nadzwyczajny
 
Avatar Enpleurs
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 243
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez pazza_polacca Pokaż wiadomość
Jeżeli nie jest to Berlin, Frankfurt albo Monachium to nie masz się czym przejmować, moim zdaniem

mam 3 miesiące zeby ostatecznie wybrać miasto. Monachium, Hannover ew Wiedeń. I nie wiem co robic.
Enpleurs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 21:50   #351
pazza_polacca
Raczkowanie
 
Avatar pazza_polacca
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 404
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Enpleurs Pokaż wiadomość
mam 3 miesiące zeby ostatecznie wybrać miasto. Monachium, Hannover ew Wiedeń. I nie wiem co robic.
unikałam bym dużych miast, więc pewnie na Twoim miejscu wybrałabym Hannover (no i językowo bardzo zrozumiali są, ale to Twoja decyzja, a moje "rady" wynikają z osobistych obserwacji - nie trzeba się z nimi zgadzać.

widziałyście to? Naprawdę musiałam głośno parsknąć śmiechem z ludzkiej głupoty )))
pazza_polacca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 21:50   #352
cantmakeit
Raczkowanie
 
Avatar cantmakeit
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 137
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Enpleurs Pokaż wiadomość
mam 3 miesiące zeby ostatecznie wybrać miasto. Monachium, Hannover ew Wiedeń. I nie wiem co robic.
Ja mieszkam w Berlinie i strach jest wielki. To jedno z tych miast w którym ataku nigdy nie było, a wiadomo jaka tutaj jest sytuacja z uchodźcami... a do tego pracuję w samym centrum na alexanderplatz
cantmakeit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 21:52   #353
werek serek
no witam
 
Avatar werek serek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 492
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez pazza_polacca Pokaż wiadomość
usiałam głośno parsknąć śmiech z ludzkiej głupoty )))
jeden z nich ma flagę Francji na profilowym, więc to raczej trolle.
werek serek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 21:53   #354
javeira
Raczkowanie
 
Avatar javeira
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 69
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez werek serek Pokaż wiadomość
ona chyba współpracuje z Golden Rose, chyba nawet to wprost mówi? nie wiem, rzadko ją oglądam, ten ostatni filmik też tak po łebkach przejrzałam. no ale współpracować to jedno, a robić szczere recenzje to drugie ;p też się zastanawiam czy faktycznie ten krem taki genialny, bo znalezienie podkładu/kremu bb bez żadnych minusów graniczy z cudem... ale z drugiej strony nie chce mi się wierzyć, że RLM tak perfidnie by okłamywała widzów.
A ja jestem pewna na 100% , że RLM współpracuje z Golden Rose. W jej książce jest duzo zdjęć kosmetyków ale na żadnych oprócz.. zgadnijcie .. :P GR nie ma logo. Golden Rose są wszędzie fantastycznie widoczne xD
__________________
Instagram
javeira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 21:54   #355
werek serek
no witam
 
Avatar werek serek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 492
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez javeira Pokaż wiadomość
A ja jestem pewna na 100% , że RLM współpracuje z Golden Rose. W jej książce jest duzo zdjęć kosmetyków ale na żadnych oprócz.. zgadnijcie .. :P GR nie ma logo. Golden Rose są wszędzie fantastycznie widoczne xD
poważnie? to już lekka przesada.
werek serek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 22:01   #356
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

serio ktoś ma wątpliwości czy RLM współpracuje z GR? xD przeciez to raczej oczywiste :P
generalnie to spoko, tylko mogłaby oznaczyc
chyba ze sie ukrywa i znowu by sie prawie popłakała jakby ktoś jej cos napisał na ten temat #niveapamietamy
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 22:02   #357
Arturo Sadi
Zdegustowanie
 
Avatar Arturo Sadi
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 357
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez werek serek Pokaż wiadomość
poważnie? to już lekka przesada.
przesada ? oj tam zwykla wspólpraca
podobnie jak Katarzyna Kozłowska- Kołodziejska i jej książka hołdująca marce Kobo ;-)
Bobbi Brown - hołdujaca - sama sobie ;-)
Francois Nars - jak wyżej ;-)
zestaw ksiazkowo płytowy - szkola makijazu - gdzie az kipiało od kosmetyków i pędzli MAC
Arturo Sadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 22:04   #358
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

ja już po dwóch próbach z en taupe
jak ktoś ciekawy szerszych wrażeń i mam się rozpisać niech pisze
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 22:07   #359
javeira
Raczkowanie
 
Avatar javeira
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 69
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Kilka fotek na szybko xD Dla mnie sprawa jest oczywista xD
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1073.jpg (124,9 KB, 360 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1077.jpg (124,1 KB, 332 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1078.jpg (111,9 KB, 255 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1079.jpg (132,0 KB, 241 załadowań)
__________________
Instagram
javeira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 22:08   #360
Enpleurs
profesor nadzwyczajny
 
Avatar Enpleurs
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 243
Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez pazza_polacca Pokaż wiadomość
unikałam bym dużych miast, więc pewnie na Twoim miejscu wybrałabym Hannover (no i językowo bardzo zrozumiali są, ale to Twoja decyzja, a moje "rady" wynikają z osobistych obserwacji - nie trzeba się z nimi zgadzać.

dziękuje za opinie, każda jest dla mnie cenna moj wybór jest zdeterminowany przez obecnosc uczelni, wiec musi to byc niestety duże miasto


Cytat:
Napisane przez cantmakeit Pokaż wiadomość
Ja mieszkam w Berlinie i strach jest wielki. To jedno z tych miast w którym ataku nigdy nie było, a wiadomo jaka tutaj jest sytuacja z uchodźcami... a do tego pracuję w samym centrum na alexanderplatz

Teraz to tak naprawdę juz nigdzie nie jest w pełni bezpiecznie, a tym bardziej w stolicy... Nie dziwie sie ze sie obawiasz. Trzymaj sie tam.

Edytowane przez Enpleurs
Czas edycji: 2015-11-14 o 22:10
Enpleurs jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 12:53:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:01.