Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-20, 06:25   #451
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

kliwia dziękuję
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 07:06   #452
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Serio do yadou teraz loteria jest?
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 08:22   #453
yazmat
Rozeznanie
 
Avatar yazmat
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 717
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

tak, można było wygrać printy zapisy są tak samo, jak wcześniej.
yazmat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 09:26   #454
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Dzięki za opinie i przyłączam się do dyskusji nt. żałowania.
Sama dojrzewałam do dziary ok. 10 lat. Na sam termin czekałam pół roku.

W końcu zrobiłam i żałowałam na następny dzień perfidnie. Głównie dlatego, że chciałam coś w stylu Timura (a nie mogłam się dopchać do niego), a tattoo robił mi Uncl Paul, który ma trochę inny styl, natomiast sam jest dość elastyczny. Zanim zrobiłam wzór to wysłałam mu dłuugą listę tego co mi się podoba i co nie. Zaproponował to, co mam. W czasie robienia też coś pomodyfikował, pod koniec roboty podobało mi się bardzo, a po 2-3 godzinach już nie

Teraz ogólnie jest ok, chociaż jak dla mnie ma za dużo wypełnień, ciężko już coś tam wpleść i dla mnie góry wcale się nie wybijają a na tym mi zależało. I jest za dużo niebieskiego, nosz kurna - nie lubię błękitów Powiedzcie, co się da zrobić z niebieskim kolorem? Można go wyszarzyć, by nie był tak oczo☠☠☠ny i odróżnił się od ptaka?
Niżej wzór dla przypomnienia

Dodam, że jestem perfekcjonistką, co wiele wyjaśnia pod kątem zadowolenia Więc widzicie, nie ma reguły
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png ewfgf.png (342,4 KB, 152 załadowań)
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 09:40   #455
kiitty
Zakorzenienie
 
Avatar kiitty
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 5 456
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Nixie, ja mialam podobnie zaraz po zrobieniu tatuaz mi sie mega podobal i sie nim "jaralam" a po kilku dniach zaczelam sie zastanawiac, czy to byla na pewno dobra decyzja ..
w tej chwili juz sie z kotem zaprzyjaznilismy i mysl o jego usunieciu na dobre mnie opuscila. rozwazam natomiast jego wypelnienie i zrobienie jeszcze dwoch tatuazy -rozy oraz osobnego znaczka damy kier. nie chcialabym jednk, aby kicius stracil swoj urok, takze z ostateczna decyzja jeszcze sie wstrzymam
dzisiaj wybieram sie do studia, aby pokazac jak goi sie tatuaz to byc moze przy okazji napomkne o moim pomysle, bo chcialabym sie dowiedziec co o tym mysli tatuator

co do kolorow, to niestety nie pomoge, poniewaz sama nie mam kolorowego tatuazu .. mysle jednak, ze cos z tym szarym moglabys pokombinowac, skoro nie przepadasz za blekitem. tatuaz wtedy na pewno bedzie delikatniejszy i taki bardziej stonowany
__________________
wymiankuję

Edytowane przez kiitty
Czas edycji: 2015-11-20 o 09:42
kiitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 09:54   #456
yazmat
Rozeznanie
 
Avatar yazmat
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 717
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

ja bym chyba jakos te góry mocniej szarym pojechała, żeby je wyciągnąć - bo tak jak mówisz, faktycznie nie rzucają się w oczy..
yazmat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 12:11   #457
angela_6
Rozeznanie
 
Avatar angela_6
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 745
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez kiitty Pokaż wiadomość
Nixie, ja mialam podobnie zaraz po zrobieniu tatuaz mi sie mega podobal i sie nim "jaralam" a po kilku dniach zaczelam sie zastanawiac, czy to byla na pewno dobra decyzja ..
w tej chwili juz sie z kotem zaprzyjaznilismy i mysl o jego usunieciu na dobre mnie opuscila. rozwazam natomiast jego wypelnienie i zrobienie jeszcze dwoch tatuazy -rozy oraz osobnego znaczka damy kier. nie chcialabym jednk, aby kicius stracil swoj urok, takze z ostateczna decyzja jeszcze sie wstrzymam
dzisiaj wybieram sie do studia, aby pokazac jak goi sie tatuaz to byc moze przy okazji napomkne o moim pomysle, bo chcialabym sie dowiedziec co o tym mysli tatuator

co do kolorow, to niestety nie pomoge, poniewaz sama nie mam kolorowego tatuazu .. mysle jednak, ze cos z tym szarym moglabys pokombinowac, skoro nie przepadasz za blekitem. tatuaz wtedy na pewno bedzie delikatniejszy i taki bardziej stonowany
Może masz jakiegoś znajomego, który ogarnia photoshopa i by zdjęcie z twoim tatuażem przerobił tak, że miałoby wypełnienie, zobaczyłabyś jak by to mniej więcej wygląda
angela_6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-20, 18:52   #458
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Melanchton gratulaaaaacje <3 hihihu
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 19:12   #459
kiitty
Zakorzenienie
 
Avatar kiitty
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 5 456
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

wlasnie wrocilam ze studia. 15 grudnia umowilam sie na poprawke kota (w kilku miejscach trzeba bedzie pogrubic kontur) i zdecydowalam, ze przy okazji wytatuuje sobie tez ten symbol damy kier w kolorze czerwonym -na 1 zdjeciu moja reka z narysowanym znaczkiem (kot jest akurat w fazie luszczenia, wiec przepraszam za paproch )
kot jednak jest bardziej kotem niz litera Q, tak wiec postanowilam wytatuowac sobie ten symboliczny znaczek jako osobny tatuaz
i teraz tak sie zastanawiam -czy zostawic kota tak jak jest w tej chwili czy moze troche zmienic ksztalt jego ogona (pogrubic go nieco u gory), aby nie byl serduszkowaty Michal (tatuator) mowil, ze fajnie beda wygladac razem oba tatuaze, ale tak sie teraz zastanawiam czy nie bedzie zbyt "serduszkowo" .. a Wy co myslicie?
(zalaczam fotki obraujace o jaka zmiane mi chodzi)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 111111.jpg (28,2 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1111.jpg (22,8 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11111.jpg (34,1 KB, 32 załadowań)
__________________
wymiankuję

Edytowane przez kiitty
Czas edycji: 2015-11-20 o 19:45
kiitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 19:55   #460
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez kiitty Pokaż wiadomość
wlasnie wrocilam ze studia. 15 grudnia umowilam sie na poprawke kota (w kilku miejscach trzeba bedzie pogrubic kontur) i zdecydowalam, ze przy okazji wytatuuje sobie tez ten symbol damy kier w kolorze czerwonym -na 1 zdjeciu moja reka z narysowanym znaczkiem
kot jednak jest bardziej kotem niz litera Q, tak wiec postanowilam wytatuowac sobie ten symboliczny znaczek jako odrebny tatuaz
i teraz tak sie zastanawiam -czy zostawic kota tak jak jest w tej chwili czy moze troche zmienic ksztalt jego ogona (pogrubic go nieco u gory), aby nie byl serduszkowaty Michal (tatuator) mowil, ze fajnie beda wygladac razem oba tatuaze, ale tak sie teraz zastanawiam czy nie bedzie zbyt "serduszkowo" .. a Wy co myslicie?
(zalaczam fotki obraujace o jaka zmiane mi chodzi)
Wszystko jest kwestią gustu. Sama mam tatuaż w takim klimacie i na twoim miejscu zacoverowałabym kota właśnie przy pomocy czegoś takiego. Może nawet niekoniecznie akwarelowego (nie każdy lubi), ale wybrałabym jakiś większy rysunek u znanego tatuatora o rozpoznawalnym stylu, prawdziwego artysty. Np. takiego Łukasza Zglenickiego z Cykady.
Nie wiem na ile moja rada będzie przydatna, bo moim zdaniem ważniejsze jest kto (i jak!) tatuaż robi niż co on symbolizuje/oznacza. Znak nieskończoności, literkę Q czy jakiś cytat może wykonać każdy tatuator, który opanował swoje rzemiosło (umie zrobić prostą linię, wyraźne i równe litery itd.), a mnie nie o to w posiadaniu tatuażu chodzi. To jest coś co będę mieć na ciele do końca życia i chcę, żeby to było świetne.

Póki co taka polityka się sprawdza, Yadou jest rozpoznawana na ulicy, a wśród nowo-poznanych ludzi (zwłaszcza dziewczyn) słychać nawet piski zachwytu. Podchodzę do tego z wyrozumiałością, sam ostatnio zagadnęłam dziewczynę z Bamem.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 20:07   #461
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Wszystko jest kwestią gustu. Sama mam tatuaż w takim klimacie i na twoim miejscu zacoverowałabym kota właśnie przy pomocy czegoś takiego. Może nawet niekoniecznie akwarelowego (nie każdy lubi), ale wybrałabym jakiś większy rysunek u znanego tatuatora o rozpoznawalnym stylu, prawdziwego artysty. Np. takiego Łukasza Zglenickiego z Cykady.
Nie wiem na ile moja rada będzie przydatna, bo moim zdaniem ważniejsze jest kto (i jak!) tatuaż robi niż co on symbolizuje/oznacza. Znak nieskończoności, literkę Q czy jakiś cytat może wykonać każdy tatuator, który opanował swoje rzemiosło (umie zrobić prostą linię, wyraźne i równe litery itd.), a mnie nie o to w posiadaniu tatuażu chodzi. To jest coś co będę mieć na ciele do końca życia i chcę, żeby to było świetne.

Póki co taka polityka się sprawdza, Yadou jest rozpoznawana na ulicy, a wśród nowo-poznanych ludzi (zwłaszcza dziewczyn) słychać nawet piski zachwytu. Podchodzę do tego z wyrozumiałością, sam ostatnio zagadnęłam dziewczynę z Bamem.
Moj wrobel autorstwa Lukasza zrobil furore w Tajlandii.
Tam w ogole nie znaja tego stylu
jak jest dobra technika i to 'cos' to reszta jest kwestia gustu. Mi sie watercolor i yadou kompletnie nie podoba-aczkolwiek doceniam zawsze kunszt
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-20, 20:10   #462
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

a mi przeszło z watercolorem. nie wiem czemu pewnie jakby mój rajski ptak od yadou doszedł do skutku to bym się cieszyła, ale obecnie wydaje mi się, że nie zrobię go

strasznie zafascynowały mnie prace czarno-białe (dziwne, kiedyś jedynie kolor), dotworki i te klimaty. no i neotradycyjne. a kiedys jedynie realistyczne człowiek się zmienia.

czekam na wiadomość od Kasi kiedy ma wolne terminy i się umawiam na kropkowanie
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 20:13   #463
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
a mi przeszło z watercolorem. nie wiem czemu pewnie jakby mój rajski ptak od yadou doszedł do skutku to bym się cieszyła, ale obecnie wydaje mi się, że nie zrobię go

strasznie zafascynowały mnie prace czarno-białe (dziwne, kiedyś jedynie kolor), dotworki i te klimaty. no i neotradycyjne. a kiedys jedynie realistyczne człowiek się zmienia.

czekam na wiadomość od Kasi kiedy ma wolne terminy i się umawiam na kropkowanie
Heh, tez odchodze od realizmu.
Chyba sie starzeje bo ciagnie mnie bardzo do oldschoolu i mocnych wyrazistych linii.
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 20:13   #464
kiitty
Zakorzenienie
 
Avatar kiitty
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 5 456
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

watercolor nie bardzo jest w moim stylu ..
podobaja mi sie tatuaze proste, geometryczne, najlepiej wykonane w pelni czarnym tuszem
__________________
wymiankuję
kiitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 20:17   #465
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Moj wrobel autorstwa Lukasza zrobil furore w Tajlandii.
Tam w ogole nie znaja tego stylu
jak jest dobra technika i to 'cos' to reszta jest kwestia gustu. Mi sie watercolor i yadou kompletnie nie podoba-aczkolwiek doceniam zawsze kunszt
Mnie się Łukasz podoba bardzo, niemal codziennie sprawdzam, czy nie wrzucił czegoś nowego. Natomiast, niestety, jego styl nie pasuje do mnie. Przynajmniej na razie, może jak już będę miała rękaw to taki "cięższy" tatuaż dobrze siądzie na tym tle. Więc na razie tylko wzdycham. Mnie w watercolorze też nie wszystko się podoba, bardzo łatwo zrobić sobie kiczowatego babolka, ale akurat łączka, którą wytatuowała mi Yadou jest pierwsza klasa. Teraz zamierzam zrobić drugą, do pary, na łydce, bo mam tam taki "katalogowy" bluszczyk, niezbyt ładny.
Tatuaże, których bym sobie nie zrobiła to czachy, oczy, portrety i nic w stylu oldschool, który w ogóle mi się nie podoba. Natomiast wszelkie abstrakcje, maziaje - bardzo spoko. Na szczęście jest w czym wybierać, dlatego przestrzegam znajomych przed tatuowaniem w "tanim studio" i "po znajomości" napisów i znaczków nieskończoności, bo w Polsce można bez problemu zrobić coś naprawdę wow!
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on

Edytowane przez Melanchton
Czas edycji: 2015-11-20 o 20:19
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 20:18   #466
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Heh, tez odchodze od realizmu.
Chyba sie starzeje bo ciagnie mnie bardzo do oldschoolu i mocnych wyrazistych linii.
no mi kiedyś kompletnie nie podobały się kontury.
a obecnie bardzo i bądź tu człowieku mądry.
coś czuję, że w przyszłości czeka mnie duży cover pleców

jestem bardzo ciekawa jak wyjdzie Twój rękaw poprawiony końcowo

a póki co pewnie dorobię się boków ciała w neo i dotworku.
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 20:44   #467
kiitty
Zakorzenienie
 
Avatar kiitty
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 5 456
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Dziewczyny, a czy zmienilybyscie na moim miejscu cos w kocie (ogon), jezeli bede robic ten symbol damy kier? czy oba tatuaze beda do siebie pasowac i zmiany w kocie nie sa konieczne?
__________________
wymiankuję
kiitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 20:46   #468
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez kiitty Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy zmienilybyscie na moim miejscu cos w kocie (ogon), jezeli bede robic ten symbol damy kier? czy oba tatuaze beda do siebie pasowac i zmiany w kocie nie sa konieczne?
ja bym nie zmieniła.
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 21:24   #469
4d88b8945be75952c39c61b9b17b2a8019c982be_5fd16501de8d4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 733
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Treść usunięta
4d88b8945be75952c39c61b9b17b2a8019c982be_5fd16501de8d4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-20, 22:13   #470
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez kiitty Pokaż wiadomość
wlasnie wrocilam ze studia. 15 grudnia umowilam sie na poprawke kota (w kilku miejscach trzeba bedzie pogrubic kontur) i zdecydowalam, ze przy okazji wytatuuje sobie tez ten symbol damy kier w kolorze czerwonym -na 1 zdjeciu moja reka z narysowanym znaczkiem (kot jest akurat w fazie luszczenia, wiec przepraszam za paproch )
kot jednak jest bardziej kotem niz litera Q, tak wiec postanowilam wytatuowac sobie ten symboliczny znaczek jako osobny tatuaz
i teraz tak sie zastanawiam -czy zostawic kota tak jak jest w tej chwili czy moze troche zmienic ksztalt jego ogona (pogrubic go nieco u gory), aby nie byl serduszkowaty Michal (tatuator) mowil, ze fajnie beda wygladac razem oba tatuaze, ale tak sie teraz zastanawiam czy nie bedzie zbyt "serduszkowo" .. a Wy co myslicie?
(zalaczam fotki obraujace o jaka zmiane mi chodzi)
a nie mógł symbol damy kier być tym serduszkiem w ogonie? ;P
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 22:20   #471
kiitty
Zakorzenienie
 
Avatar kiitty
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 5 456
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
a nie mógł symbol damy kier być tym serduszkiem w ogonie? ;P
o tym tez myslalam ..
ale stwierdzilam, ze jednak chcialabym te dwa tatuaze oddzielic..
kot w sumie nie do konca przypomina ta litere Q, bardziej po prostu wyglada na kota stad tez pomyslalam o zrobieniu osobnego symbolu damy kier w kolorze czerwonym -w takim jakim wystepuje w talii kart.
wedlug mnie wyglada to calkiem okej, ale chcialam tez poznac Wasze zdanie jak Wy to widzicie
__________________
wymiankuję
kiitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 22:23   #472
1dorot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 15
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

może ktoś polecić jakiegoś dobrego tatuażystę z Łodzi?
1dorot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 23:12   #473
4d88b8945be75952c39c61b9b17b2a8019c982be_5fd16501de8d4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 733
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Treść usunięta

Edytowane przez 4d88b8945be75952c39c61b9b17b2a8019c982be_5fd16501de8d4
Czas edycji: 2015-11-20 o 23:17
4d88b8945be75952c39c61b9b17b2a8019c982be_5fd16501de8d4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 11:14   #474
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez 4d88b8945be75952c39c61b9b 17b2a8019c982be_5fd16501d e8d4 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Znajdź tatuatora, którego styl Ci odpowiada i przejrzyj sobie jego niewielkie prace.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 12:18   #475
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez kiitty Pokaż wiadomość
watercolor nie bardzo jest w moim stylu ..
podobaja mi sie tatuaze proste, geometryczne, najlepiej wykonane w pelni czarnym tuszem
ja bym nie wypełniała tego kotka, a już na pewno nie na czarną blachę, bo tatuaż stanie się "ciężki" i trudny do ewentualnego zakrycia, jeżeli się faktycznie z nim nie oswoisz. Jeżeli już koniecznie wypełniać to może coś w takim delikatnym stylu, wtedy tatuaż nie straci swojej lekkości.
https://www.facebook.com/jazztattoo....type=3&theater
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 12:35   #476
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Naprawdę potraficie rozpoznac na kimś autora tatuazu?
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 12:52   #477
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
Naprawdę potraficie rozpoznac na kimś autora tatuazu?
Kose, Tofiego, Age Mlotkowska, Daavee, Stara Brode, Rudzinskiego raczej sie rozpozna na pierwszy rzut oka
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 12:54   #478
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Kose, Tofiego, Age Mlotkowska, Daavee, Stara Brode, Rudzinskiego raczej sie rozpozna na pierwszy rzut oka
Jeszcze Zglenickiego i Marcina Surowca bym dodała .
W pracach Zglenickiego jestem zakochana.
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks



Edytowane przez Whim
Czas edycji: 2015-11-21 o 12:57
Whim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 13:06   #479
kiitty
Zakorzenienie
 
Avatar kiitty
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 5 456
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
ja bym nie wypełniała tego kotka, a już na pewno nie na czarną blachę, bo tatuaż stanie się "ciężki" i trudny do ewentualnego zakrycia, jeżeli się faktycznie z nim nie oswoisz. Jeżeli już koniecznie wypełniać to może coś w takim delikatnym stylu, wtedy tatuaż nie straci swojej lekkości.
https://www.facebook.com/jazztattoo....type=3&theater
wlasnie myslalam o czyms w tym stylu to sie chyba dotwork nazywa?
z tym ze moj kociak musialby miec zrobiony nieco grubszy kontur na dole, zeby go zamknac i pozniej np. do polowy moznaby go stopniowo wydotworkowac a glowe zostawic niewypelniona, z wasami. no i ogon chyba caly czarny, zaokraglony.
do 15 grudnia jeszcze mam czas do namyslu, chociaz nie wiem czy wtedy zdazymy cos zmienic w kocie, bo umowilam sie tylko na poprawienie jego konturow i wytatuwanie tego znaczka damy kier. najwyzej po nowym roku zajmiemy sie kotem .. bo mimo ze juz sie z nim oswoilam i polubilam, to nie jestem do konca przekonana czy bedzie sie dobrze komponowal z ta dama kier nie chcialabym, zeby wydawal sie jakis niedorobiony ..
ale z drugiej strony nie chce tez przedobrzyc
__________________
wymiankuję

Edytowane przez kiitty
Czas edycji: 2015-11-21 o 13:12
kiitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 13:14   #480
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Dla mnie rozpoznawalne są też prace Timura i Łukasza Sokołowskiego.
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-24 14:49:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.