Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 część V - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-21, 06:29   #481
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez malinka103 Pokaż wiadomość
Nie no ja mialam do cc cewnik normalnie ale mialam tez w srode zalozony cewnik foleya wlasnie na rozwarcie.

Oj tak zdecydowanie lepiej ze szybko wstalam , moze jutrp.juz wyjdziemy do domu jak bedzie ok.
O kurczę to faktycznie przerobilas wszystkie opcje możliwe fajnie jakbyście jutro wyszli, ja mam wielką nadzieję na poniedziałek, chociaż widzę że mała się robi lekko żółta rosi:

Beautiful dream, trzymam kciuki żeby bolało jak najmniej powodzenia!


W ogóle dziewczyny taka przylepa mi się trafiła, najchętniej by tylko chciała być trzymana na rękach i ssac sobie pierś. Położna dała mi smoczek dla niej jak poszłam po pomoc bo nie wyrabialam. Wzięłam ja do spania do siebie i przynajmniej trochę się zdrzemnelam...

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-21, 06:39   #482
malinka103
Rozeznanie
 
Avatar malinka103
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 869
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
O kurczę to faktycznie przerobilas wszystkie opcje możliwe fajnie jakbyście jutro wyszli, ja mam wielką nadzieję na poniedziałek, chociaż widzę że mała się robi lekko żółta rosi:

Beautiful dream, trzymam kciuki żeby bolało jak najmniej powodzenia!


W ogóle dziewczyny taka przylepa mi się trafiła, najchętniej by tylko chciała być trzymana na rękach i ssac sobie pierś. Położna dała mi smoczek dla niej jak poszłam po pomoc bo nie wyrabialam. Wzięłam ja do spania do siebie i przynajmniej trochę się zdrzemnelam...

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
No po cewniku mialo pojsc szybko gladko no a wyszlo jak wyszlo.

Ja napatrzec sie nie moge na tego słodziaka swojego cala noc spalismy ze soba bo byl nie spokojny jak tylko.mnie nie bylo. Takie spanie uzaleznia

Ja tez balam sie tej nocy bo sama zostalam, ale dobrze ze pracuje na oddziale ciocia to mi pomogla. Strasznie ciezko sie wstaje.
__________________
od 20.01.2010 - razem
Franek 12.11
malinka103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-21, 07:20   #483
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez malinka103 Pokaż wiadomość
Hej zgłaszam siebie jako nowa mamusie. wczoraj o 22.20 urodzilam przez cc. Waga niunia to 3555 i 57cm. <3
Niestety poszlam na indukcje pomeczylam sie troche na skurczach i okazalo sie ze nie urodzilabym malego nigdy bo nie wstawial mi sie do kanalu rodnego. Ale jestem strasznie szczesliwa
Gratuluję, kolejna mamusia

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

Dziendobry dziewczyny, oj mało czasu mam na pisanie, dwójka dzieci = sajgon przedwczoraj była u nas polozna, malutka przybrała w tydzień 300 g moja klusia♥ męczą ja tylko bąki raz na jakis czas, wtedy troszkę pomarudzi a tak to kochana jest, wczoraj był pierwszy spacerek, dość późno ale balam się zeby jej nie zaziebic. Musze napisac w końcu opis porodu, ale ciężko mi do lapka usiąść bo zawsze jest coś pilniejszego do zrobienia, ale postaram się buziaki !
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-21, 07:27   #484
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez malinka103 Pokaż wiadomość
No po cewniku mialo pojsc szybko gladko no a wyszlo jak wyszlo.

Ja napatrzec sie nie moge na tego słodziaka swojego cala noc spalismy ze soba bo byl nie spokojny jak tylko.mnie nie bylo. Takie spanie uzaleznia

Ja tez balam sie tej nocy bo sama zostalam, ale dobrze ze pracuje na oddziale ciocia to mi pomogla. Strasznie ciezko sie wstaje.
Mnie też się podooba spanie z malutką. A ciocia na oddziale to musi być skarb, dużo bym dała za taką pomoc. W moim szpitalu niektóre położne są ok ale niektóre to chyba tylko szukają tematu w którym mogłyby dowalic. Jedna do mnie przyszła pobrać krew i zaczęła mnie krytykować ze mała śpi ze smokiem, bo mogłabym ja trzymać na piersi. Trzymać na piersi 20 h/dobę

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-21, 07:29   #485
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

My dopiero w czwartek odebralismy wózek (równe 2 miesiące realizacja zamówienia...) , wczoraj pierwszy raz werandowałam Julkę, dziś też będę (chociaż u mnie pada...), a jutro chcemy wyjść na pierwszy spacer
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-21, 08:21   #486
malinka103
Rozeznanie
 
Avatar malinka103
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 869
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Mnie też się podooba spanie z malutką. A ciocia na oddziale to musi być skarb, dużo bym dała za taką pomoc. W moim szpitalu niektóre położne są ok ale niektóre to chyba tylko szukają tematu w którym mogłyby dowalic. Jedna do mnie przyszła pobrać krew i zaczęła mnie krytykować ze mała śpi ze smokiem, bo mogłabym ja trzymać na piersi. Trzymać na piersi 20 h/dobę

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
Oj ciocia mi bardzo duzo pomogla tej nocy przychodzila mi malego karmila bo ja jeszcze z lozka ciezko wstaje.
Mnie dzis pani doktor rano pochwalila ze sobie radze a polozne sa spoko mozna isc sie pytac o co chce i nie ma problemu.
Ja szczerze powiem ze dalam swojemu smoczek bo musze chodzic a tak bym musiala caly czas lezec.
Kazda polozna inna niestety
__________________
od 20.01.2010 - razem
Franek 12.11
malinka103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-21, 08:26   #487
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Mam pytanie do doświadczonych mam. Nasza Julka od kilku dni po jedzeniu strasznie się pręży, stęka i odgina główkę do tyłu. Tak jakby męczyła się z kupką. Myślałam, że to przez mm, bo rzadko podawaliśmy jej wodę. Ale teraz dopajamy i ciągle jest tak samo. Dodam, że przy tym prężeniu nie płacze. Czy to są kolki? Zaparcia? Wczoraj w nocy podałam jej espumisan, nad ranem zrobiła dwie porządne kupki i u lekarza była bardzo spokojna.
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-21, 08:54   #488
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Nie wiem czy wyjdę dzisiaj, spadek ciągle mamy ma wadze, niby w normie i przyrost dopiero konieczny byłby jutro. A tak ładnie ja karmiłam ostanie 24godziny. Cholera jasna Czekam na pediatre.
Moja mała ma szpotawe nóżki leciutko i czekają mnie pewnie ortopedzi po wyjściu. Jestem przerażona bo juz się naczytalam o jakiś szynach, gipsach i operacjach
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-21, 10:59   #489
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Nie wiem czy wyjdę dzisiaj, spadek ciągle mamy ma wadze, niby w normie i przyrost dopiero konieczny byłby jutro. A tak ładnie ja karmiłam ostanie 24godziny. Cholera jasna Czekam na pediatre.
Moja mała ma szpotawe nóżki leciutko i czekają mnie pewnie ortopedzi po wyjściu. Jestem przerażona bo juz się naczytalam o jakiś szynach, gipsach i operacjach
My też spadki codziennie. Początkowo 2540, wczoraj 2440 a dziś 2420 boję się w ogóle pytać kiedy nas puszczą. No i zoltaczka lekka już jest ale taka fizjologiczna i nawet nie będą badać bilirubiny. Czym się te szpotawe nóżki objawiają?

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-21, 13:06   #490
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Lekko krzywe po łuku na zewnątrz. Pediatra mówi ze ułożeniowe to jest z brzucha i zniknie. Ja mam drugie ważenie wieczorem, zobaczymy czy coś urosła. Wtedy jutro bym wyszła.

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

U mnie 3750, wczoraj 3560 i dziś 3430. Niby norma ale za dużo.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-21, 17:31   #491
laszczmagdalena
Zadomowienie
 
Avatar laszczmagdalena
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 1 692
GG do laszczmagdalena
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Lista dzieciaczków zaktualizowana

my dziś po kolejnym ktg u położnej, stwierdziła, że nie dotrzymamy do poniedziałku, skurcze się piszą, nawet w miarę regularnie. Wysprzątałam dziś kącik małej i wyodkurzałam cały dom, liczę na to, że córa się jednak skusi dzięki temu na wyjście
__________________
Czasem stracić równowagę dla miłości, to część życia w równowadze.


laszczmagdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-21, 17:43   #492
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Lekko krzywe po łuku na zewnątrz. Pediatra mówi ze ułożeniowe to jest z brzucha i zniknie. Ja mam drugie ważenie wieczorem, zobaczymy czy coś urosła. Wtedy jutro bym wyszła.

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

U mnie 3750, wczoraj 3560 i dziś 3430. Niby norma ale za dużo.
No to jak ma zniknąć to gites nas też czeka ważenie wieczorne ale nie znamy godziny. Śmiejemy się z dziewczynami z sali, że biorą z zaskoczenia żeby nie było ze damy butelkę chwilę przed wazeniem ale ogólnie trochę panuje tutaj paranoja na punkcie tej wagi, teraz wszystkie tu siedzimy i czekamy na wyrok... Ja się przyznam, że ciężko pod kątem psychiki znoszę pobyt tutaj i ledwo panuje nad swoimi emocjami, więc bardzo się boję ze mnie zostawią.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-21, 19:25   #493
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

No ja mam dosyć. Przebiera za mało, pediatra mówi ze może mam za mało mleka i za godzinie idę ściągnąć laktatorem i sprawdzimy.

Wkurza mnie to bo tyle czytałam o tym, że laktacja jest w głowie i nie ma takiego czegoś jak za mało mleka. To w końcu jak to jest? Dosyć mam.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-21, 19:46   #494
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Julka dziś od 16 strasznie płakała, prężyła się, nie dało się jej uspokoić, więc po 18 wsiadlam w samochód i pojechalam do Auchan do apteki po Espumisan, bo u mnie wszystkie już były zamknięte.
Jak wróciłam to mała pięknie spała u męża na rękach. Dopiero przed chwilą się obudziła, teraz cycujemy, zobaczymy co będzie po karmieniu...
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-21, 20:07   #495
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
No ja mam dosyć. Przebiera za mało, pediatra mówi ze może mam za mało mleka i za godzinie idę ściągnąć laktatorem i sprawdzimy.

Wkurza mnie to bo tyle czytałam o tym, że laktacja jest w głowie i nie ma takiego czegoś jak za mało mleka. To w końcu jak to jest? Dosyć mam.
To w tych szpitalach jest taka obsesja na punkcie laktacji... A z drugiej strony obsesja na punkcie przybierania. Zwariować można. A Ty jak czujesz jaka masz ilość mleka?

U mnie z ilością jest ok, mała też umie się złapać ale po 3 minutach zasypia. Powiedzieli mi ze mam walczyć i ja budzić żeby ssala. Niestety nie wyobrażam sobie tego szczególnie nocą kiedy sama jestem padnieta po niespaniu. Jednak wolę nocą dawać mm, w dzień będę kp i dokarmiac mieszanka, bo chce żeby przybrała na wadze i zebysmy mogły wyjść do domu i tam sobie spokojnie działały z kp

Od rana przybralysmy zawrotne 8 gram ale ważne, że na plus.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-21, 21:13   #496
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Dobra, dali medele i robiłam 775533 i nie było prawie nic. Dokarmimy i ja będę laktatorem pracować. Im obojętnie jak i co, byleby mała jadła i iść do domu. Juz mi trochę lepiej bo tak dwie ostatnie głodzie ryczałam.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-21, 21:46   #497
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

U nas jest katastrofa i hardcore. Ninka jest okropna i nie mozemy jej okielznac. Nie ma nic do malutkiej, przychodzi ja calowac ale cala sytuacja chyba ja przerosla bo nie spi po nocach i przez to my tez spac nie mozemy bo ciagle placze Nie wiemy co poczac i przyszlosc widze w czarnych barwach. Jak tylko Matylda placzevto ona tez... Nie dam rady sama z dwojka i brakiem snu. No nie dam rady no.

A Matylda tez mnie martwi bo ma juz 5 dni a jest bardzo bardzo spokojna. Tylko je i spi i robi kupki. Malo je troche Czesto zdarza sie tez zwymiotowac podczas jedzenia Kupek duzo bo przy kazdym karmieniu jest mala jajecznica. Nie wiem sama Jutro przyjdzie jeszcze polozna to zobaczymy jak z waga bo po szpitalu stracila 100g.

A ja sie trzymam fizycznie dobrze. Rana jakby jej nie bylo ale psychicznie... Totalny dolek. Placze non stop...
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 03:41   #498
malinka103
Rozeznanie
 
Avatar malinka103
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 869
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

U mnie dziewczyny nie lepiej. dołuje mnie to ze musze sie prosic o mleko dla małego bo sama nie mam swojego, nic totalne zero ten szpital mnie strasznie dołuje chce juz do domu i mam nadzieje ze dzis sie to stanie.
Moj caly czas na mm, tez troche wczoraj ryczałam bo moj tz jechal do domu a ja tak bardzo chcialam zeby nas zabral ze soba.

Ile wasze dzieciaczki zjadaja?
Moj na samym mm 20-25ml, srednio co 3,5godz.
__________________
od 20.01.2010 - razem
Franek 12.11
malinka103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 07:05   #499
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez malinka103 Pokaż wiadomość
U mnie dziewczyny nie lepiej. dołuje mnie to ze musze sie prosic o mleko dla małego bo sama nie mam swojego, nic totalne zero ten szpital mnie strasznie dołuje chce juz do domu i mam nadzieje ze dzis sie to stanie.
Moj caly czas na mm, tez troche wczoraj ryczałam bo moj tz jechal do domu a ja tak bardzo chcialam zeby nas zabral ze soba.

Ile wasze dzieciaczki zjadaja?
Moj na samym mm 20-25ml, srednio co 3,5godz.
Z tego co zauważyłam to wiele dziewczyn ma problemy z ilością pokarmu na początku i muszą dokarmiac mm. Nie znaczy to, że pokarmu wcale nie będzie, nie poddawaj się

Mnie tez bardzo dołuje siedzenie w szpitalu. Aż się boję spytać kiedy nas wypuszcza, bo jak usłyszę co innego niż poniedziałek to się zaplacze...


Moja je co mniej więcej 3 h, najpierw cyca (czasami prawie wcale może 3 minuty pociągnie a czasami ładnie aktywnie po 10 minut z każdej) a później mm, różnie po 20-35 ml.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-22, 07:26   #500
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

dzień dobry
My narazie sobie jakoś radzimy mimo że Ola w nocy nie daje pospać ale jestem przerażona tym jak tz wróci do pracy...
Olcia nie płacze, nie wygląda jakby coś ją bolało, ciągle się uśmiecha ale kwęka i macha rękami i nogami, po chwili zaczyna marudzić i chce na ręce... Na rękach jak już uśnie to i tak od nowa zabawa jak chcemy ją odłożyć... No i z jedzeniem wtedy wymyśla - niby głodna, ale wypycha butelkę,za chwilę znowu chce, potem zaśnie na 3 minuty,już ją chce dać do łóżeczka to znowu niby chce jeść i tak w kółko. Wasze też tak robią?
Tak od 1:30 do 4,wczoraj popołudniu to samo od 14 do 18...obudziła się tylko na jedzenie, przebrałam ją na śpiocha i dopiero potem w nocy znów szaleństwo ... Teraz śpi już 4h, musze ją zaraz obudzić...
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 07:31   #501
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
dzień dobry
My narazie sobie jakoś radzimy mimo że Ola w nocy nie daje pospać ale jestem przerażona tym jak tz wróci do pracy...
Olcia nie płacze, nie wygląda jakby coś ją bolało, ciągle się uśmiecha ale kwęka i macha rękami i nogami, po chwili zaczyna marudzić i chce na ręce... Na rękach jak już uśnie to i tak od nowa zabawa jak chcemy ją odłożyć... No i z jedzeniem wtedy wymyśla - niby głodna, ale wypycha butelkę,za chwilę znowu chce, potem zaśnie na 3 minuty,już ją chce dać do łóżeczka to znowu niby chce jeść i tak w kółko. Wasze też tak robią?
Tak od 1:30 do 4,wczoraj popołudniu to samo od 14 do 18...obudziła się tylko na jedzenie, przebrałam ją na śpiocha i dopiero potem w nocy znów szaleństwo ... Teraz śpi już 4h, musze ją zaraz obudzić...
My mamy ten sam problem z niezdecydowaniem czy chce jeść czy spać. Nie wiem czy to znaczy, że jest głodna i mam ja na siłę dopychac czy po prostu chce sobie poleżeć ze mną... Próbuje to rozwiązać tak ze kładę ją ze mną w łóżku zawinięta ciasno w kocyk i wtedy sen ja bierze. Ale nie zawsze mogę tak zrobić, przecież nie pójdę się kąpać albo jeść jak ona leży w łóżku np i takie akcje oczywiście tylko w nocy, bo w dzień przy tacie elegancko po jedzeniu od razu odpływa A ja wychodzę na marude, że narzekam na takie grzeczne dziecko

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 07:34   #502
malinka103
Rozeznanie
 
Avatar malinka103
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 869
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Z tego co zauważyłam to wiele dziewczyn ma problemy z ilością pokarmu na początku i muszą dokarmiac mm. Nie znaczy to, że pokarmu wcale nie będzie, nie poddawaj się

Mnie tez bardzo dołuje siedzenie w szpitalu. Aż się boję spytać kiedy nas wypuszcza, bo jak usłyszę co innego niż poniedziałek to się zaplacze...


Moja je co mniej więcej 3 h, najpierw cyca (czasami prawie wcale może 3 minuty pociągnie a czasami ładnie aktywnie po 10 minut z każdej) a później mm, różnie po 20-35 ml.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
Tylko zeby chociaz troche tego pokarmu u mnie bylo to pol biedy ale ja nie mam go wgl. Naciskam i nic. Przystawiam malego zeby pobudzil mi troche cyce no ale zobaczymy. no my czekamy na obchod i mam nadzieje ze dzis wypis. Tragedia te szpitale.
Ja boje sie ze za duzo mu dam tego mm i go przekarmie. Dzis w nocy zjadl raz 30ml i sie przestraszylam ze za duzo.
__________________
od 20.01.2010 - razem
Franek 12.11
malinka103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 07:55   #503
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez malinka103 Pokaż wiadomość
Tylko zeby chociaz troche tego pokarmu u mnie bylo to pol biedy ale ja nie mam go wgl. Naciskam i nic. Przystawiam malego zeby pobudzil mi troche cyce no ale zobaczymy. no my czekamy na obchod i mam nadzieje ze dzis wypis. Tragedia te szpitale.
Ja boje sie ze za duzo mu dam tego mm i go przekarmie. Dzis w nocy zjadl raz 30ml i sie przestraszylam ze za duzo.
Malinka u mnie też nic nie ma. 3 krople może Teraz to mała zjadła mi tylko 15 ml i nawet nie mogę jej przystawic do piersi żeby je postymulowac bo tam nic nie ma, ona się denerwuje i nie chce ssać. Narazie dla mnie najważniejsze jest żeby ona mi przybrała. Obojętnie na jakim mleku. I do domu iść a tam będę walczyć o laktacje.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 07:56   #504
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez malinka103 Pokaż wiadomość
Tylko zeby chociaz troche tego pokarmu u mnie bylo to pol biedy ale ja nie mam go wgl. Naciskam i nic. Przystawiam malego zeby pobudzil mi troche cyce no ale zobaczymy. no my czekamy na obchod i mam nadzieje ze dzis wypis. Tragedia te szpitale.
Ja boje sie ze za duzo mu dam tego mm i go przekarmie. Dzis w nocy zjadl raz 30ml i sie przestraszylam ze za duzo.
Nie martw się, to dopiero trzeci dzień po cc, chyba takie opóźnienie jest normalne. Jak przystawiasz małego to powinno w końcu polecieć

Nie wiem czy da się przekarmic. Wydaje mi sie, że jak już dziecko jest full to więcej fizycznie nie przyjmie tzn zamknie buzię tak, że nie wsadzisz mi butli albo zacznie wypluwac wszystko. Ale to tylko moje przypuszczenia może któraś doświadczona mama się wypowie?


Kciuki za wyjście dzisiejsze ja dzisiaj jeszcze mogę zostać, ale jutro wybywam koniecznie rosi:



Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 07:57   #505
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Nie przekarmisz, 30ml to normalna dawka dla takiego malca.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 08:07   #506
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Powiedzieli mi na obchodzie położniczym, że ja jestem do wypisu oczywiście jeśli mała też będzie do wypisu wg neonatologii. Ale połowa sukcesu za nami

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 08:26   #507
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Wy Dziewczyny po cc to jeszcze rozumiem ale ja po SN to nie wiem skąd taka susza w piersiach.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 08:30   #508
malinka103
Rozeznanie
 
Avatar malinka103
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 869
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Malinka u mnie też nic nie ma. 3 krople może Teraz to mała zjadła mi tylko 15 ml i nawet nie mogę jej przystawic do piersi żeby je postymulowac bo tam nic nie ma, ona się denerwuje i nie chce ssać. Narazie dla mnie najważniejsze jest żeby ona mi przybrała. Obojętnie na jakim mleku. I do domu iść a tam będę walczyć o laktacje.
Dokladnie ja tez przykladam go do cycka i tylko sie denerwuje bo nic nie leci wrocimy do domu to moze sie wszystko poprawi a narazie to musi przybierac tak jak mowisz.





Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Nie martw się, to dopiero trzeci dzień po cc, chyba takie opóźnienie jest normalne. Jak przystawiasz małego to powinno w końcu polecieć

Nie wiem czy da się przekarmic. Wydaje mi sie, że jak już dziecko jest full to więcej fizycznie nie przyjmie tzn zamknie buzię tak, że nie wsadzisz mi butli albo zacznie wypluwac wszystko. Ale to tylko moje przypuszczenia może któraś doświadczona mama się wypowie?


Kciuki za wyjście dzisiejsze ja dzisiaj jeszcze mogę zostać, ale jutro wybywam koniecznie rosi:



Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
No mi mowia ze za duzo tez nie dobrze, zobaczymy jak w domu bedzie.
A ja trzymam kciuki zebyscie jutro wyszli bo wiem jakie to jest frustrujace nie moc byc w domu.
__________________
od 20.01.2010 - razem
Franek 12.11
malinka103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 08:38   #509
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Mała wróciła do wagi z wczoraj czyli ma tyle ile wczoraj rano bo na wieczór spadła 40gr.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 08:42   #510
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

malinka i wonderka najlepiej pobudzić laktacje laktatorem. U mnie też była susza totalna, nawet odciągnie na początku ani kropli, trzeba było z 4 sesje po 7-5-3 żeby naleciały pojedyncze kropelki. A potem nagle nawał że myślałam że z bólu oszaleje. I na tym skończyła się moja przygoda z kp
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-07 14:23:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:44.