Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 część V - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-25, 10:44   #661
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez malinka103 Pokaż wiadomość
Dziewczyny musze sie troche pożalić. cycki bola, na dole leci a rana po cc jeszcze boli.
moj tz robi praktycznie wszystko przy małym a ja chodze i płacze :banghead: podziwiam go ze ma do mnie tyle sił.
Mam wyrzuty sumienia ze nie chce karmic piersia, czuje ze Franek bedzie mnie mniej kochał bo praktycznie ciagle karmi go tż.
Kocham go ale jestem tak beznadziejna ze totalnie sie załamałam.

Musialam troche wyrzucic to z siebie
Nie mów tak:-( początki są trudne, jak tylko hormony się ustabilizuja wszystko Będzie dobrze. Super ze masz takiego męża:-*




Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
Cornfloer_girl co do chustowania to myślałam o tym, nawet chusty już oglądałam, ale póki co nie zamówiłam bo trochę się obawiam, że mala już całkiem nie będzie chciała się ode mnie odkleić.
Póki co udaje mi się ją uspokoić na rękach, odkładam do łóżeczka, jak znowu płacze biorę na ręce, znowu uspokajam i znowu do łóżeczka. Zazwyczaj działa.

Poziomkowa pytałaś o wkladki laktacyjne.
Ja byłam bardzo zadowolona z tych z canpolu, ale stacjonarnie nie mogę ich nigdzie dostać. Są duże i chłonne.
Stacjonarnie kupuje w Rossmanie albo Carrefourze wkladki johnsons & johnsons , są minimalnie mniejsze od tych z canpola i też bardzo chłonne.
Te rossmanowskie z babydreama u mnie się nie sprawdziły, za male, przesuwały się i w efekcie byłam cała z mleka.
O dzięki wypróbuje te Johnsona:-*
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 10:55   #662
malinka103
Rozeznanie
 
Avatar malinka103
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 869
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Malinka trzymaj się, te emocje to hormony. Przejdzie, jak trzeba to płacz, mężowi w rękaw, to pomoże!!
Staram sie trzymac ale czasem jedno słowo i potok łez. Czekam az to przejdzie zeby moc sie zajmowac malym tak jak chcialam.


i jeszcze wszystko boli co doprowadza mnie do szału


Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Nie mów tak:-( początki są trudne, jak tylko hormony się ustabilizuja wszystko Będzie dobrze. Super ze masz takiego męża:-*
Też mu mowie ze nie dałabym rady teraz bez niego :-*
Mam nadzieje ze to wszystko nie bedzie sie ciagnelo za dlugo.

Ile moze bolec rana po cc? Jutro jade na zdjecie szwów i ciagle boli i ciagnie.
__________________
od 20.01.2010 - razem
Franek 12.11
malinka103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 10:58   #663
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez malinka103 Pokaż wiadomość
Staram sie trzymac ale czasem jedno słowo i potok łez. Czekam az to przejdzie zeby moc sie zajmowac malym tak jak chcialam.


i jeszcze wszystko boli co doprowadza mnie do szału




Też mu mowie ze nie dałabym rady teraz bez niego :-*
Mam nadzieje ze to wszystko nie bedzie sie ciagnelo za dlugo.

Ile moze bolec rana po cc? Jutro jade na zdjecie szwów i ciagle boli i ciagnie.
Ile dni jesteś po porodzie? Ja 3 tyg i od tygodnia już jej nie Czuję.
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 11:00   #664
malinka103
Rozeznanie
 
Avatar malinka103
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 869
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Ile dni jesteś po porodzie? Ja 3 tyg i od tygodnia już jej nie Czuję.
Jutro minie tydzien od cc.
Nadal ciezo mi sie zwlec z łożka i spie tylko na plecach.
__________________
od 20.01.2010 - razem
Franek 12.11
malinka103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 12:04   #665
india_love
Raczkowanie
 
Avatar india_love
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 283
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez malinka103 Pokaż wiadomość
Staram sie trzymac ale czasem jedno słowo i potok łez. Czekam az to przejdzie zeby moc sie zajmowac malym tak jak chcialam.


i jeszcze wszystko boli co doprowadza mnie do szału




Też mu mowie ze nie dałabym rady teraz bez niego :-*
Mam nadzieje ze to wszystko nie bedzie sie ciagnelo za dlugo.

Ile moze bolec rana po cc? Jutro jade na zdjecie szwów i ciagle boli i ciagnie.
U mnie miesiąc po CC i rana nie boli ale skórę mam wokoło niej bardzo wrażliwą

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Rozpakowane dziewczyny czy zrzuciłyście nadprogramowe kg po ciąży? Przytyłam 25 kg, zrzucviłam 15 ale dycha została i waga już ani drgnie
__________________
Już jestem! Sambor, 26.10.2015
india_love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 12:09   #666
Kasiula8708
Rozeznanie
 
Avatar Kasiula8708
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 733
Cool Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

malinka nie lam sie i placz,ja wczoraj ciagle ryczalam bo mala od poludnia nam spac nie chciala,ciagle na cycu wisiala ale zamiast jesc spala i tak jest nadal,mam mega dola nocy prawie nie przespalam,dobrze ze tak jak ty mam kochanego tz,bez niego nie dala bym rady


dzis juz jest troszke lepiej,podejrzewam ze przez stres mialam mniej pokarmu i niestety w ruch w nocy poszly butelki bo Lenka pomimo wiszenia na cycach glodna byla dzis mielismy wizyte poloznej,swietna kobieta,poradzila mi zeby kupic laktator i sprawdzic czy mam za malo pokarmu i wtedy bedziemy myslec co dalej,rana po cc czasem mnie ciagnie ale cos tam nie do konca dobrze z nia jest bo jest zaczerwieniona mam obserwowac jeszcze na dodatek jakby tego bylo malo pod pacha wyskoczyl mi guzek,tez go wybadala i powiedziala ze moze byc od karmienia ale rownie dobrze wezly chlonne Jesli przez jakis czas nie zniknie mam isc do lejatza,dziewczyny miala ktoras z was takie cos?
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko ..... a ja.... Twoja mama

Lenka,nasz mały wielki cud
Kasiula8708 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 13:11   #667
malinka103
Rozeznanie
 
Avatar malinka103
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 869
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez Kasiula8708 Pokaż wiadomość
malinka nie lam sie i placz,ja wczoraj ciagle ryczalam bo mala od poludnia nam spac nie chciala,ciagle na cycu wisiala ale zamiast jesc spala i tak jest nadal,mam mega dola nocy prawie nie przespalam,dobrze ze tak jak ty mam kochanego tz,bez niego nie dala bym rady


dzis juz jest troszke lepiej,podejrzewam ze przez stres mialam mniej pokarmu i niestety w ruch w nocy poszly butelki bo Lenka pomimo wiszenia na cycach glodna byla dzis mielismy wizyte poloznej,swietna kobieta,poradzila mi zeby kupic laktator i sprawdzic czy mam za malo pokarmu i wtedy bedziemy myslec co dalej,rana po cc czasem mnie ciagnie ale cos tam nie do konca dobrze z nia jest bo jest zaczerwieniona mam obserwowac jeszcze na dodatek jakby tego bylo malo pod pacha wyskoczyl mi guzek,tez go wybadala i powiedziala ze moze byc od karmienia ale rownie dobrze wezly chlonne Jesli przez jakis czas nie zniknie mam isc do lejatza,dziewczyny miala ktoras z was takie cos?
Musze plakac bo inaczej mnie sciska od srodka. tż swojego to bede do konca zycia wdzieczna za to jak teraz pomaga.

No mnie cycki od wczoraj tak bola ze tragedia. Musze rozmasowywac zeby troche oproznic ale i tak nie przykladam malego do cycka. przez to tez czuje sie gorzej.

I pytanie moze glupie
czy sciaganie szwow boli? Ja mam taki ze na koncach rany sa tylko słupeki.
__________________
od 20.01.2010 - razem
Franek 12.11
malinka103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-25, 13:19   #668
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Ja mam szwy rozpuszczalne. Mam nadzieję, że dzisiaj położna zdejmie mi opatrunek, bo bardzo mi z nim niewygodnie.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 13:53   #669
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Melduje sie ze szpitala, przyjechalismy z rana z tztem i jako tako nic sie nie dzialo, skonczyli mnie przyjmowac i robic badania o 13. Teraz mialam robione ktg drugi raz i jakies skurcze sa, i to nawet regularne. Ale jak skonczylo sie ktg to teraz nic nie czuje, wczesniej bolalo , ciezko mi bylo nawet nieraz przetrzymac. A teraz cisza. Trzymajcie kciuki zeby sie cos rozkrecilo bo mi sie tu nie chce siedziec
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 14:07   #670
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Ściąganie szwów nie boli, dziwne uczucie ale nie bolesne.

Poziomkowa pytałam się w szpitalu o kupy, może ich nie być nawet do tygodnia. Wtedy można się niepokoić.

Byłam w poradni laktacyjnej. Zważyli mi mała, przybrała 50gr w ciągu dwóch dni położna sprawdziła tez wędzidelko. Pocwiczylysmy przykładanie do piersi, generalnie wizyta trwała godzinę i czuje się po niej super.
Pokazałam położnej tabelkę jaka prowadzę ile jakiego pokarmu daje, ile minut na cycku, co było w pampku i dostałam pochwałę.

Poza tym umalowalam się i wyszłam ze murów od tygodnia wiec czuje się za☠☠☠iście z tego choćby powodu Jutro planuje spacerek jak będzie pogoda!!

Kupiłam tez dziś sterylizator i pojemniki na pokarm. Chodź planuje odejść od butelki całkowicie to ciągle ściągam mleko tyle ile mogę żeby w razie czego moc dać małej, bo ona jak ma mega gloda to nie chce męczyć się na sucie.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 14:15   #671
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Melduje sie ze szpitala, przyjechalismy z rana z tztem i jako tako nic sie nie dzialo, skonczyli mnie przyjmowac i robic badania o 13. Teraz mialam robione ktg drugi raz i jakies skurcze sa, i to nawet regularne. Ale jak skonczylo sie ktg to teraz nic nie czuje, wczesniej bolalo , ciezko mi bylo nawet nieraz przetrzymac. A teraz cisza. Trzymajcie kciuki zeby sie cos rozkrecilo bo mi sie tu nie chce siedziec
Trzymam kciuki, by akcja się rozkręcila


Ja też mam szwy rozpuszczalne. Tylko końcówki mi położna obciela, takie dziwne uczucie, może trochę szczypalo, ale nie bolało.


Dziś mamy wizytę u pediatry - trzymajcie kciuki by wszystko było ok
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-25, 14:53   #672
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Malinka ściąganie szwów nie boli a rana po cc to niestety też bardzo indywidualna sprawa,jak cała ciąża i poród. Mnie rana w ogóle nie bolała i nie boli, jestem 12 dni po cc, cięcie mam ponoć dość duże - moja mama i siostry tz jakoś mniejsze blizny mają. Rana mi się beznadziejnie goi,byłam na antybiotyku, krwawiła długo, w niedziele -9 dni po cc miałam na nowo szytą, więc teraz mam dość świeże szwy jeszcze ale jakimś cudem mnie to nie boli... Znajoma opowiadała że jeszcze miesiąc po cierpiała okrutnie.
Za to ból piersi dla mnie nie do przejścia, też się szybko z kp poddałam, ale butelką to ja karmie małą, tz tylko raz czy dwa razy karmił...

A wiecie może czy początek ciemieniuchy wygląda jak łupież? Czy to po prostu jest łupież...?
I jak wygląda pierwsza wizyta u pediatry? Jutro mamy, kazali wziąć ze sobą dwie pieluchy tetrowe...
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 15:15   #673
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Dziewczyny jak dobrze, że jesteście. Czytając Was widzę, że nie tylko ja mam problemy z małą i czasami nie daję rady. Dobrze, że mam pomoc męża, na prawdę fajnie zajmuje się Julką. Czasami mam wrażenie, że lepiej niż ja dla mnie najgorsze są nocki, mąż już wrócił do pracy i też musi się wyspać żeby jakoś funkcjonować więc nie budzę go, żeby mi w czymś pomógł. Czasami nie wiem czemu Julka płacze i to mnie dobija. Mam tylko nadzieję, że z czasem będzie coraz lepiej.
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 15:28   #674
malinka103
Rozeznanie
 
Avatar malinka103
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 869
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Malinka ściąganie szwów nie boli a rana po cc to niestety też bardzo indywidualna sprawa,jak cała ciąża i poród. Mnie rana w ogóle nie bolała i nie boli, jestem 12 dni po cc, cięcie mam ponoć dość duże - moja mama i siostry tz jakoś mniejsze blizny mają. Rana mi się beznadziejnie goi,byłam na antybiotyku, krwawiła długo, w niedziele -9 dni po cc miałam na nowo szytą, więc teraz mam dość świeże szwy jeszcze ale jakimś cudem mnie to nie boli... Znajoma opowiadała że jeszcze miesiąc po cierpiała okrutnie.
Za to ból piersi dla mnie nie do przejścia, też się szybko z kp poddałam, ale butelką to ja karmie małą, tz tylko raz czy dwa razy karmił...

A wiecie może czy początek ciemieniuchy wygląda jak łupież? Czy to po prostu jest łupież...?
I jak wygląda pierwsza wizyta u pediatry? Jutro mamy, kazali wziąć ze sobą dwie pieluchy tetrowe...
Mam nadzieje ze jutro jak pojade na sciaganie to nie zemdleje bo czesto mi sie to zdarza przy takich zabiegach :p
Ja przynajmniej raz dziennie musze wziasc przeciwbolowy bo jak nie rana ciagnie to glowa boli albo plecy.

Najgorzej mi sie jeszcze spi, tez spisz tylko na plecach?

Staram sie jak najwiecej byc z malym no ale nie chce go brac jak mam lzy w oczach.
__________________
od 20.01.2010 - razem
Franek 12.11
malinka103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 15:43   #675
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez malinka103 Pokaż wiadomość
Mam nadzieje ze jutro jak pojade na sciaganie to nie zemdleje bo czesto mi sie to zdarza przy takich zabiegach :p
Ja przynajmniej raz dziennie musze wziasc przeciwbolowy bo jak nie rana ciagnie to glowa boli albo plecy.

Najgorzej mi sie jeszcze spi, tez spisz tylko na plecach?

Staram sie jak najwiecej byc z malym no ale nie chce go brac jak mam lzy w oczach.
Od paru dni śpię już też na bokach, ale chyba tydzień po też jeszcze tylko na plecach
Jak ściągali mi szwy po wyrostku to zemdlałam więc w sumie jest to możliwe, chociaż wtedy stara pielęgniarka była w szoku i mówiła że pierwszy raz ma taki przypadek :p ogólnie po wyrostku 3razy mniejsza rana a bolała mnie dużo dużo bardziej...
Ból głowy i pleców może być po tym znieczuleniu do cc
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 17:06   #676
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

My już po wizycie położnej, fajna babka. Wykąpaliśmy małą (w sumie głównie ona, my patrzyliśmy ), później zdjęła mi opatrunek, pogadałyśmy. Starsza pani ale podejście ma w miarę nowoczesne, więc raczej się dogadamy

Moja rana podobno goi się dobrze, mąż zdziwiony że tak ładnie to wygląda ale boli mnie ciągle
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 19:09   #677
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

U mnie położna jest jutro
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 19:24   #678
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

A my po wizycie u pediatry

Julka pięknie przybiera na wadze - waży 2860g, a tydzień temu miała 2635g więc przybrała ponad 200g A jest tylko na moim cycku
Jak ją rozebrałam to zaczęła strasznie głośno płakać. Pani doktor stwierdziła, że mała jest bardzo zywotna i płuca ma zdrowe
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 19:39   #679
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Poznanianka no to brawo, ładnie przybiera Twoja maleńka ciekawe ile moja Głodomorra przybrała przez tydzień, jutro my mamy wizytę to zobaczę
Ola już załatwiła dwa ręczniki przy kąpieli - jeden kupką, drugi dziś sikami mi się siśkami też dostało :p
iclosemyeyes mój tz przerażony i obrzydzony moją raną, no ale moja faktycznie kiepsko wygląda ale przez to mam taryfę ulgową w domu,nic mi nie pozwala robić
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-25, 23:20   #680
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Dziewczyny czy ja z tygodniowa Kira mogę wyjść na spacer juz? Bo coś mi się wydaje, że pediatra mówiła ze tak a w necie piszą 3 tygodnie, żeby odczekać!!
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 01:01   #681
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Wonderka nam położna powiedziała, że raczej jeszcze za wcześnie. Ale jakoś mi się nie spieszy do tego syfiastego powietrza
Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
A my po wizycie u pediatry

Julka pięknie przybiera na wadze - waży 2860g, a tydzień temu miała 2635g więc przybrała ponad 200g A jest tylko na moim cycku
Jak ją rozebrałam to zaczęła strasznie głośno płakać. Pani doktor stwierdziła, że mała jest bardzo zywotna i płuca ma zdrowe :
Brawo, piękny przyrost

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Poznanianka no to brawo, ładnie przybiera Twoja maleńka ciekawe ile moja Głodomorra przybrała przez tydzień, jutro my mamy wizytę to zobaczę
Ola już załatwiła dwa ręczniki przy kąpieli - jeden kupką, drugi dziś sikami mi się siśkami też dostało
iclosemyeyes mój tz przerażony i obrzydzony moją raną, no ale moja faktycznie kiepsko wygląda ale przez to mam taryfę ulgową w domu,nic mi nie pozwala robić
Współczuję moja wygląda ok, ale co z tego skoro wczoraj jak sobie źle usiadłam to aż się z bólu poplakalam...

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 02:55   #682
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
U mnie chwilow przerwa w kp. Moja rana po cc jest zainfekowana jakąś bakterią i stąd biegunki u małego. Mam brać jakiś antybiotyk, przy którym nie można karmić... No więc laktator i wszystko do zlewu.
Współczuję
Zdrowiej szybko.



Cytat:
Napisane przez JoyceSky Pokaż wiadomość
Oprocz tego walczymy z problemami brzuszkowymi - nie wiem czy to kolka czy co, ale Bianka strasznie sie meczy i nic nie pomaga. Wczoraj wieczorem byl ryk jakby ja obdzierali ze skory, a dzisiaj od rana jest niespokojna i ciagle sie prezy, steka i poplakuje :-( od dzisiaj daje jej infacol, ale jakos nie wierze, ze pomoze :-I
Mnie by było ciężko przy takim płaczu i świadomość, że nic nie pomaga. Oby szybko przeszło...


Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
U nas problem kupkowy zażegnany, mała ma coraz większy apetyt. Dzisiaj nawet dała mi ładnie pospać nad ranem. Oddałam dzisiaj jej mocz do badania i niestety wyszły pojedyncze bakterie. W piątek też miała badany mocz i nic nie było. Dziwne, nic nie wskazuje na infekcję więc jutro powtórzę badanie, bo mogłam źle pobrać siki, albo źle ją podmyć po kupce. Oby jutro nic nie wyszło, bo ja nie chcę wracać do szpitala
Infekcje mogą być bezobjawowe...
Podobno w niektórych przypadkach można leczyć antybiotykiem w domu.


Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Jakie używacie wkładki laktacyjne? Te babydream jedne i drugie są za cienkie. Canpola miałam próbki to też cienkie.
Babydream są jedne z grubszy (premium).


Cytat:
Napisane przez paula_d Pokaż wiadomość
A ja mam się zgłosić dopiero 30 listopada jak się Mała do tego momentu nie zdecyduje. Trzymam kciuki za rozwój akcji i proszę ilo to samo bo już chce rodzić 😢
Nie dziwię się. Do 30 jest juz niewiele czasu, szybko zleci


Cytat:
Napisane przez iclosemyeyes
Mialyscie już sesję noworodkowa? Do nas fotografka przyjedzie w poniedziałek zestresowalam się, bo będzie też robić fotki rodzinne, a ja czuję, że wyglądam jak "idź stąd i mię wracaj"
My juz po sesji
Generalnie jest tak, że makijaż jest wskazany, sporo ukryje. Dwa, że w post produkcji retusz też pomoże. Sama nie czuje się jak królowa piękności, ale z tego co podejrzalam - ujęcia ładnie wyszły. Zaufaj dobremu oku fotografa.


Cytat:
Napisane przez india_love Pokaż wiadomość
Rozpakowane dziewczyny czy zrzuciłyście nadprogramowe kg po ciąży? Przytyłam 25 kg, zrzucviłam 15 ale dycha została i waga już ani drgnie
Może to chwilowy zastój. Karmisz piersią? Masz trochę ruchu?


Cytat:
Napisane przez Kasiula8708 Pokaż wiadomość
dzis mielismy wizyte poloznej,swietna kobieta,poradzila mi zeby kupic laktator i sprawdzic czy mam za malo pokarmu
Laktator nie zawsze pokazuje, ile mamy pokarmu. Już lepiej ważyć przed i po karmieniu.



Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Melduje sie ze szpitala, przyjechalismy z rana z tztem i jako tako nic sie nie dzialo, skonczyli mnie przyjmowac i robic badania o 13. Teraz mialam robione ktg drugi raz i jakies skurcze sa, i to nawet regularne. Ale jak skonczylo sie ktg to teraz nic nie czuje, wczesniej bolalo , ciezko mi bylo nawet nieraz przetrzymac. A teraz cisza. Trzymajcie kciuki zeby sie cos rozkrecilo bo mi sie tu nie chce siedziec
Ode mnie masz mocne kciuki




Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
A my po wizycie u pediatry

Julka pięknie przybiera na wadze - waży 2860g, a tydzień temu miała 2635g więc przybrała ponad 200g A jest tylko na moim cycku
Jak ją rozebrałam to zaczęła strasznie głośno płakać. Pani doktor stwierdziła, że mała jest bardzo zywotna i płuca ma zdrowe
Same dobre wieści


Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ja z tygodniowa Kira mogę wyjść na spacer juz? Bo coś mi się wydaje, że pediatra mówiła ze tak a w necie piszą 3 tygodnie, żeby odczekać!!
U mnie była mowa o werandowaniu po skończeniu 3 tygodnia.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 07:53   #683
paula_d
Zadomowienie
 
Avatar paula_d
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 228
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Oho dziewczyny chyba się coś u mnie zaczyna dziać. Mam skurcze co prawda nieregularne ale bolesne. Trzymajcie kciuki 😊
__________________

paula_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 08:40   #684
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez paula_d Pokaż wiadomość
Oho dziewczyny chyba się coś u mnie zaczyna dziać. Mam skurcze co prawda nieregularne ale bolesne. Trzymajcie kciuki 😊
Trzymam kciuki Daj znać jak się coś rozwinie
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 09:26   #685
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Paula powodzenia, kciuki!

My na pierwszym spacerze byliśmy 10 dni po porodzie (wiem że to chore ale nie umiem myśleć, mówić o moim porodzie "poród"... Chciałam cc,z perspektywy czasu ciesze się że było cc ale dla mnie to nie poród...), chodzimy codziennie i nawet udaje nam się o tej samej porze :p
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 09:37   #686
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Zalozyli mi balonik na rozwarcie i jak nie ruszy nic to jutro wywolywanie. Ale czuje pobolewanie brzucha to moze sie zacznie. Boje sie jak cholera...........
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 09:38   #687
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ja z tygodniowa Kira mogę wyjść na spacer juz? Bo coś mi się wydaje, że pediatra mówiła ze tak a w necie piszą 3 tygodnie, żeby odczekać!!
W szpitalu miałam hardcorową pediatrę i ona uważała, że jak nie ma wiatru i deszczu, które wzmagają poczucie zimna, można spacerować od 1 dnia. Żadne werandowania, itd, tylko spacer. A i tak wyjście będzie krótkie, bo jesteśmy osłabione po porodzie. Cc, czy sn - nie ma znaczenia. My odczekaliśmy do prawie 2 tygodni, ale tylko dlatego, że była typowo listopadowa pogoda: ziąb, wiatr, trochę śniegu... Sama marzłam, mimo ciepłych ubrań. Ale teraz nawet, gdy jest temperatura bliska 0, ale nie ma wiatru i deszczu, normalnie wychodzimy na tyle, na ile temperatura pozwala. Mamy już 40 minut za sobą.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 09:54   #688
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Zalozyli mi balonik na rozwarcie i jak nie ruszy nic to jutro wywolywanie. Ale czuje pobolewanie brzucha to moze sie zacznie. Boje sie jak cholera...........
Trzymam kciuki, by się samo rozwinęło
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 09:55   #689
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Zalozyli mi balonik na rozwarcie i jak nie ruszy nic to jutro wywolywanie. Ale czuje pobolewanie brzucha to moze sie zacznie. Boje sie jak cholera...........
Powodzenia

Dużo dziewczyn zostało jeszcze w dwupaku?
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 10:05   #690
agne19s
Zadomowienie
 
Avatar agne19s
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 106
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Powodzenia

Dużo dziewczyn zostało jeszcze w dwupaku?
jestem jako ostatnia w kolejce, termin mialam na dzis ale z wymiarow mam dwa tyg mniejszego bobasa bylam na wizycie i za tydzien na oddzial mam sie zglosic, wtedy bede miala skonczony 40 tc wedlug terminu z okresu
__________________
"Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień!"
agne19s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-07 14:23:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:51.