Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-14, 18:36   #4681
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Karolina wydaje mi się inteligentną laską i lubię ją, chociaż czasami jej filmy ewidentnie są bardziej dla gimbazy niż dla mnie. I trochę za dużo z chińskich sklepów.



Stryjeczny wuj szwagra mego drugiego męża ponoć mówił, to wiadomo, że wierzę.


Nie przepadam za nią jako za jutubreką, ani styl, ani treści mi nie pasują, ale też nie taki target Karolina obiera wg mnie Ostatnie co bym o niej powiedziała to to, że jest głupia i leniwa czy też to że się nie potrafi kulturalnie zachować.
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 18:36   #4682
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Co do weganchłopców, ostatnio zxnalazłam takiego - bardzo spoko się wydaje uroczy, ogarnięty z tego co słyszę po kilku filmach i bardzo sympatiko. Rozsądne i rzeczowe podejście do weganizmu, do tego inspirujący film pod kątem możliwości związanych z dietą roślinna

Zaraz sobie odpale, z chęcią
mi niestety męski youtube weganski sie kojarzy z Marcinem Mosiejko i nie są to raczej dobre skojarzenia. Do dzis pamiętam film o tym jak sushi nie jest weganskie, bo nori fuj i nieweganskie, bo gdzies hurra hurra przeczytał i hurra hurra musiał szybko film nagrac. Miał sprostowac w filmie, ale do dzis nie wstawił chyba
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 18:37   #4683
Zamarzona
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 600
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

To nie jest tak, że Karolina założyła kanał na YT i ma kupe kasy z tego. Ona studiowała marketing, później pracowała z zawodzie, jest współzałożycielką(?) pomysłodawczynią(?) Mediakraftu w Polsce itd.
Zamarzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 18:38   #4684
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Całkiem spoko

Ostatnio natknęłam się na aferę wegańską w roli głónej z Zoellą.
Freelee zrobiła film na temat podejścia Zoelli do zwierząt, tego, ze kocha swojego psiaka, a sama zjada słodkie świnki.
Niesmak masakryczny.

ja w takich chwilach mam ciagle w głowie jedno furious pete i "dobrze ci ze masz raka bo jesz zwierzęta" ze strony społecznosci weganskiej
ostatnio tez jedna z weganek jutubowych stwierdziła, ze weganizm jej zaszkodził, bo wpadła w zaburzenia odżywiania i ze z niego rezygnuje, bo jej nie służy. Prawie ją zjedli.
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 18:49   #4685
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Jednak Wiedeń obrałam jako cel mojego blokowego zwiedzania i powiem Wam, ze tyle sztosów, co tam, to mało gdzie - no nie licząć Belgradu na przykład, na który w przyszłym roku się jednak nie zdecydujemy. No i wiadomo - Rosji, Chin, Mołdawii.
Pewnie nikogo takie piękne potworynie interesują, ale muszę Wam pokazać nooo - chociaż to początki, bo szukam dalej

Najdłuższy budynek mieszkalny na świecie https://www.google.pl/search?q=karl-...2-IgG7YnkrM%3A

https://www.google.pl/search?q=karl-...IxMZuHvguxM%3A

https://www.google.pl/search?q=karl-...28ckroiFl0M%3A

http://bi.gazeta.pl/im/17/e5/10/z177...-Spittelau.jpg

Szkoda, że Austria nie wyraziła zgody na street view, tylewspomnień mam stamtąd i chciałam se połazić po tych wszystkich miejsach



---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
Zaraz sobie odpale, z chęcią
mi niestety męski youtube weganski sie kojarzy z Marcinem Mosiejko i nie są to raczej dobre skojarzenia. Do dzis pamiętam film o tym jak sushi nie jest weganskie, bo nori fuj i nieweganskie, bo gdzies hurra hurra przeczytał i hurra hurra musiał szybko film nagrac. Miał sprostowac w filmie, ale do dzis nie wstawił chyba
Oglądaj Nawet jeśli chłopak Cię nie porwie (niektóre żarty takie nieśmiałe, ale to początki, więć wybaczam ), to nie sądzę, aby czymkolwiek mógł zniechęcić

Ten film w sumie też spoko to znaczy dalej - niektóre żarty o kant tyłka, widać, że chłopak próbuje i to są początki, ale ładnie wyśmiewa te wsyztskie stereotypy związane z pierwotnym wyobrażeniem roli mięsa na talerzu faceta. Choć tu już trochę popłynął, ale no - jest okej


Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2015-12-14 o 18:58
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 18:52   #4686
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość

ja w takich chwilach mam ciagle w głowie jedno furious pete i "dobrze ci ze masz raka bo jesz zwierzęta" ze strony społecznosci weganskiej
ostatnio tez jedna z weganek jutubowych stwierdziła, ze weganizm jej zaszkodził, bo wpadła w zaburzenia odżywiania i ze z niego rezygnuje, bo jej nie służy. Prawie ją zjedli.
powtórzę się, ale z utęsknieniem czekam na moment kiedy społeczności wege skupią się na nieagresywnym przekonywaniu do etycznego aspektu tego co robią czyli jedynego ogarnialnego powodu, żeby nie jeść do końca życia ani grama produktu odzwierzęcego i wokół tego skupiać swoje "zasady żywieniowe"

Edytowane przez roseplum
Czas edycji: 2015-12-14 o 18:54
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 19:03   #4687
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość
powtórzę się, ale z utęsknieniem czekam na moment kiedy społeczności wege skupią się na nieagresywnym przekonywaniu do etycznego aspektu tego co robią czyli jedynego ogarnialnego powodu, żeby nie jeść do końca życia ani grama produktu odzwierzęcego i wokół tego skupiać swoje "zasady żywieniowe"
Czy ty jesteś zawodowo związana z tematem odżywiana albo pracujesz w służbie zdrowia? Pisałaś ostatnio, że bardzo wiele osób zwraca się do ciebie z prośbą o poradę.
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-14, 19:06   #4688
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

swoją drogą jestem przeciekawa ilu jest ludzi, którzy wierzą, że Maja pszczółka i jej chłopak jedzą zdrowiej (bo wegańsko!) niż taka nissiax sprzed weganizmu z niedzielną jajecznicą i rybką od czasu do czasu
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 19:08   #4689
Zanetka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Honolulu
Wiadomości: 311
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Klasyk - ważny dzień - opryszczka - #storyofmylife. Polecam plasterki na opryszczkę na zmianę z Sonolem.
Dzięki za rady, dziś już i tak do apteki nie dam rady jechać, ale zapiszę sobie na przyszłość . Olejek herbaciany i Hascovir musi na tę chwilę wystarczyć . Miewam opryszczkę średnio 2x do roku, dopiero 2 tygodnie temu wyleczyłam więc myślałam, że zimowa już odbębniona, a tu mi dzisiaj wylazło dokładnie w tym samym miejscu...


Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
Zaraz sobie odpale, z chęcią
mi niestety męski youtube weganski sie kojarzy z Marcinem Mosiejko i nie są to raczej dobre skojarzenia. Do dzis pamiętam film o tym jak sushi nie jest weganskie, bo nori fuj i nieweganskie, bo gdzies hurra hurra przeczytał i hurra hurra musiał szybko film nagrac. Miał sprostowac w filmie, ale do dzis nie wstawił chyba


Też oglądałam trochę jego kanał i niestety to jeden z tych "nawiedzonych" (bez obrazy oczywiście). Wszystko oprócz surowych warzyw i owoców jest złe, oleje złe, kosmetyki złe, urozmaicone wegańskie przepisy złe, a pieczone ziemniaki to wielka zachcianka . Sebastian od Mai też jest irytujący, także chętnie obejrzę coś nowego w tym temacie.
Zanetka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 19:10   #4690
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość
powtórzę się, ale z utęsknieniem czekam na moment kiedy społeczności wege skupią się na nieagresywnym przekonywaniu do etycznego aspektu tego co robią czyli jedynego ogarnialnego powodu, żeby nie jeść do końca życia ani grama produktu odzwierzęcego i wokół tego skupiać swoje "zasady żywieniowe"
obawiam się, ze ten moment może nigdy nie nadejść.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 19:12   #4691
lonelyrun
lonelyrun
 
Avatar lonelyrun
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 322
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Ojoj panu Olimpii brakło w tym miesiącu na fryzjera jak mówi w dzisiejszym vlogu.
lonelyrun jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-14, 19:15   #4692
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość
swoją drogą jestem przeciekawa ilu jest ludzi, którzy wierzą, że Maja pszczółka i jej chłopak jedzą zdrowiej (bo wegańsko!) niż taka nissiax sprzed weganizmu z niedzielną jajecznicą i rybką od czasu do czasu
nie wiem czy jedza zdrowiem ale akbym ja jadła ryż z kiszoną kapustą, przecierem pomidorowym i tofu zazwwyczaj na obiad to chyba bym umarła
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 19:16   #4693
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
obawiam się, ze ten moment może nigdy nie nadejść.
Mam sporo wege znajomych, którzy nie są ani agresywni, ani nawiedzeni. Takie uogólnianie też nie jest spoko - są wege faszyści, tak jak i inni napaleńcy, ale oni nie mają żadnych szczególnych praw do reprezentowania wege społeczności
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 19:17   #4694
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Zanetka1990 Pokaż wiadomość

Też oglądałam trochę jego kanał i niestety to jeden z tych "nawiedzonych" (bez obrazy oczywiście). Wszystko oprócz surowych warzyw i owoców jest złe, oleje złe, kosmetyki złe, urozmaicone wegańskie przepisy złe, a pieczone ziemniaki to wielka zachcianka . Sebastian od Mai też jest irytujący, także chętnie obejrzę coś nowego w tym temacie.
[/COLOR]
jest masakryczny. A orzynajmniej jego supersmieszne zarciki i superironiczne teksty

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Mam sporo wege znajomych, którzy nie są ani agresywni, ani nawiedzeni. Takie uogólnianie też nie jest spoko - są wege faszyści, tak jak i inni napaleńcy, ale oni nie mają żadnych szczególnych praw do reprezentowania wege społeczności
niestety - mysle ze zazwyczaj w jakiejkolwiek społeczności to własnie krzykaczy i faszystów najgłosniej słychac
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 19:21   #4695
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Mam sporo wege znajomych, którzy nie są ani agresywni, ani nawiedzeni. Takie uogólnianie też nie jest spoko - są wege faszyści, tak jak i inni napaleńcy, ale oni nie mają żadnych szczególnych praw do reprezentowania wege społeczności
ja też
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 19:23   #4696
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość
ja też
Fajnie, no to piątka.

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
niestety - mysle ze zazwyczaj w jakiejkolwiek społeczności to własnie krzykaczy i faszystów najgłosniej słychac
A w tym akurat sporo prawdy, niestety. No w każdym razie - szkoda.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 19:27   #4697
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Czy ty jesteś zawodowo związana z tematem odżywiana albo pracujesz w służbie zdrowia? Pisałaś ostatnio, że bardzo wiele osób zwraca się do ciebie z prośbą o poradę.
to ile ludzi pyta o coś w internecie nie jest raczej dobrym wyznacznikiem kwalifikacji obstawiam, że Maję pszczółkę pyta kilka czy kilkanaście razy tyle ludzi


---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Fajnie, no to piątka.
i świetnie gotują zresztą sama z mięsa jem raczej tylko ryby i kilka lat unikam nabiału, więc kulinarnie gdzieśtam zawsze się spotkamy
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 19:32   #4698
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość
to ile ludzi pyta o coś w internecie nie jest raczej dobrym wyznacznikiem kwalifikacji obstawiam, że Maję pszczółkę pyta kilka czy kilkanaście razy tyle ludzi
Skąd te pytania do ciebie w takim razie?
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 19:44   #4699
akna1102
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 504
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Przez Vlog Laury przypomniałam sobie o świątecznej piosence w wykonaniu mojego Micheala Buble




A tu wersja płytowa

Edytowane przez akna1102
Czas edycji: 2015-12-14 o 19:47
akna1102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-14, 19:46   #4700
pesstka90
Raczkowanie
 
Avatar pesstka90
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 365
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Jest już cały wątek o youtuberkach
Wyraźnie napisała dziewczyna, że chce swoje zdanie wyrazić tego na wątku nie ma raczej. Nie widzę problemu

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Doncia&Doncia Jak ta psinka sie cieszy na widok Marty 2;59
https://www.youtube.com/watch?v=aWyYKf8U0dI
Jaki słooodziaaak uroczy
vlogmasy u Ogrodowczyków
i Kretki
__________________
“Success is 1% inspiration, 98% perspiration and 2% attention to detail.” - Phil’s-osophy


Edytowane przez pesstka90
Czas edycji: 2015-12-14 o 19:48
pesstka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 19:47   #4701
201607111047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 085
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Dziewczyny, mam pytanie offtop.
Posiadam pędzel Maestro nr 490 rozmiar 10 i szukam czegoś podobnego kształtem, czyli puchacz okrągły w przekroju. Ten pędzel najlepiej mi się sprawdza do cieniowania załamania powieki i blendowania. Mam Hakuro h79 i h74, ale nie sprawdzają mi się tak dobrze.
Jakie inne pędzle mogłybyście mi polecić o takim kształcie, ale z innym włosiem, bo to mnie kłuje w oczy.
Wrzucam zdjęcie podglądowe.
Edit: coś mi nie chce wyświetlić się link.

Edytowane przez 201607111047
Czas edycji: 2015-12-14 o 19:53
201607111047 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 19:54   #4702
akna1102
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 504
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Klasyk - ważny dzień - opryszczka - #storyofmylife. Polecam plasterki na opryszczkę na zmianę z Sonolem.
A na gojenie strupka, maść tribiotic, świetnie koi, nawilża i zapobiega wiecznemu pękaniu i krwawieniu, co powoduje, że gojenie trwa wieczność <koszt około 2 zł za saszetkę>
akna1102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 20:02   #4703
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez lonelyrun Pokaż wiadomość
Ojoj panu Olimpii brakło w tym miesiącu na fryzjera jak mówi w dzisiejszym vlogu.
E eee tym miesiącu? Fajnie, że zakłada jedna wizytę u fryzjera w miesiącu! Inni maja kredyt i do fryzjera chodzą raz na pół roku

y;53800867]nie wiem czy jedza zdrowiem ale akbym ja jadła ryż z kiszoną kapustą, przecierem pomidorowym i tofu zazwwyczaj na obiad to chyba bym umarła[/QUOTE]
Ja też.

A swoja drogą Nisiax z czasów przedweganskich jadła ultrazdrowo.

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Mam sporo wege znajomych, którzy nie są ani agresywni, ani nawiedzeni. Takie uogólnianie też nie jest spoko - są wege faszyści, tak jak i inni napaleńcy, ale oni nie mają żadnych szczególnych praw do reprezentowania wege społeczności

Nie znam wege nieagresywnych. Brdzo często zaglądają w mój talerz i oburzają się za moje jedzenie miesa, robią to w dość niemiły sposób.

Edytowane przez dacn
Czas edycji: 2015-12-14 o 20:06
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 20:05   #4704
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

ja się nie interesuję cudzym talerzem, dopóki ktoś nie zacznie się nabijać z mojego. po tekstach "hehe, zobacz, świnka na widelcu hehe" przestaję być miła i zaczynam być czymś, co potem urażone dowcipnisie określają agresywnym wojującym wege
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 20:07   #4705
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość

Nie znam wege nieagresywnych. Brdzo często zaglądają w mój talerz i oburzają się za moje jedzenie miesa, robią to w dość niemiły sposób.
To dosyć smutne, że masz takie doświadczenia
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 20:09   #4706
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Mam sporo wege znajomych, którzy nie są ani agresywni, ani nawiedzeni. Takie uogólnianie też nie jest spoko - są wege faszyści, tak jak i inni napaleńcy, ale oni nie mają żadnych szczególnych praw do reprezentowania wege społeczności
Wiadomo ze nie mona wszystkich pakować do jednego worka, ale sama też zauważyłam że mimo wszystko wśród wegan jest bardzo dużo agresji w stosunku do 'normalnych' ludzi, próby nawracania i wykazania swojej wyższości. Z kolei np nigdy nie spotkałam się z czymś takim wśród ludzi 'fit', żeby narzucać wszystkim ryż i kurczaka albo pouczania jednego miesozercy przez drugiego
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 20:12   #4707
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Wiadomo ze nie mona wszystkich pakować do jednego worka, ale sama też zauważyłam że mimo wszystko wśród wegan jest bardzo dużo agresji w stosunku do 'normalnych' ludzi, próby nawracania i wykazania swojej wyższości. Z kolei np nigdy nie spotkałam się z czymś takim wśród ludzi 'fit', żeby narzucać wszystkim ryż i kurczaka albo pouczania jednego miesozercy przez drugiego
ja miałam takie ultrafit kolege, ktory uznał za swoj obowiązek dbac, by kazdy był tak fit jak on :"D
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 20:14   #4708
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Wiadomo ze nie mona wszystkich pakować do jednego worka, ale sama też zauważyłam że mimo wszystko wśród wegan jest bardzo dużo agresji w stosunku do 'normalnych' ludzi, próby nawracania i wykazania swojej wyższości. Z kolei np nigdy nie spotkałam się z czymś takim wśród ludzi 'fit', żeby narzucać wszystkim ryż i kurczaka albo pouczania jednego miesozercy przez drugiego
To 'normalnych' mogłaś zastąpić czymś, brzmi słabo mimo cudzysłowia.
Ja dużo częściej spotykam się z fitobsesją niż z wegefaszyzmem - to raczej kwestia poznanych ludzi, a nie ich wyborów trybu życia czy diety.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 20:16   #4709
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
ja się nie interesuję cudzym talerzem, dopóki ktoś nie zacznie się nabijać z mojego. po tekstach "hehe, zobacz, świnka na widelcu hehe" przestaję być miła i zaczynam być czymś, co potem urażone dowcipnisie określają agresywnym wojującym wege
Za nastoletnich czasów na jakimś grillu, jakiś idiota uczepił się kompletnie bez powodu wegetarianki, nie znałam jej ani jego. Chamstwo do entej potęgi odchodziło. Wypaliłam mu dziurę w bluzie i bucie rozżarzonym patykiem.

Edytowane przez rickybobby
Czas edycji: 2015-12-14 o 20:17
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 20:18   #4710
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Wiadomo ze nie mona wszystkich pakować do jednego worka, ale sama też zauważyłam że mimo wszystko wśród wegan jest bardzo dużo agresji w stosunku do 'normalnych' ludzi, próby nawracania i wykazania swojej wyższości. Z kolei np nigdy nie spotkałam się z czymś takim wśród ludzi 'fit', żeby narzucać wszystkim ryż i kurczaka albo pouczania jednego miesozercy przez drugiego
A ja w ogóle nie ogarniam tych podziałów żywieniowych/alkoholowych/ćwiczeniowych/innychowych... podziały nie są dobre, podziały każą oceniać, poza tym w życiu nie pomyślałabym o koleżance, która biega, zdrowo je, wpada na siłkę itp., że jest "fit" albo "wege", albo cokolwiek w cudzysłowie. I od nikogo nie usłyszałam krytyki, opinii o moim jedzeniu (nie licząc babci, której wiecznie wydaje się, że mój talerz zbyt pusty). Nie wiem, czy ja żyję w jakiejś alternatywnej rzeczywistości...
A jeśli nawet ktoś próbuje się wywyższać tym, że je to, a nie tamto, to mnie to śmieszy po prostu. Nie ma dla mnie tematu.
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 12:53:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:21.