Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-29, 15:55   #2701
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
+ nie jest w tym wszystkim agresywna. Argumenty i filozofię ma z odwłoka, ale odpisuje kulturalnie. Niektóre jutuberki mogłyby u Bogu odbierać lekcje ogłady
Bogu jest niereformowalna w pewnych kwestiach, ale hejtowi stawia czoło w kulturalny i dość dojrzały sposób. Mimo jej wad nadal ją lubię

Cytat:
Napisane przez akkikka Pokaż wiadomość
http://youtu.be/HdlrX1IHRVs co się raz zobaczyło, tego już się nie odzobaczy Przykład jak NIE nakładać podkładu
Równie dobrze mogłaby farbę na twarz nakładać... Jasne, True Match jest trudnym podkładem, a pędzel języczkowy do podkładu to chyba sam diabeł wymyślił, ale nic nakładane w takiej ilości nie miałoby prawa dobrze wyglądać.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 16:08   #2702
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV



kretka wygląda uroczo, ale jak się zbliżyła do kamery, to się zdziwiłam.
co tam się za ciastko zadziało?
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 16:43   #2704
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość

Ktoś w komentarzach napisał, że tak to ścianę można, a nie twarz
Trochę mi jej szkoda, ale z drugiej strony nie wierzę, że nie oglądała jak inne youtuberki się malują i że tyle się tego nie nakłada
Kiedyś się natknęłam na jej kanał i testowała inny podkład. Sytuacja byla odwrotna, bo kolor był pomarańczowy, ale podobno w swietle dziennym tak się nie odcinał jak w kamerze. No nie wiem.. ze 4pompki tam poszły jak nie 5.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 16:44   #2705
Nomi_
Raczkowanie
 
Avatar Nomi_
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 216
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
[/COLOR]

Poczytaj o msaverze w mbanku.
Dziękuję Właśnie myślałam o mbanku albo alior banku i coś mi się wydaje, że gdzieś czytałam o tym msaverze.
__________________
I was trained to turn loneliness into laziness.
Nomi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 16:47   #2706
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Kiedyś się natknęłam na jej kanał i testowała inny podkład. Sytuacja byla odwrotna, bo kolor był pomarańczowy, ale podobno w swietle dziennym tak się nie odcinał jak w kamerze. No nie wiem.. ze 4pompki tam poszły jak nie 5.
Duuuuuuużo :O Ale z drugiej strony, dziewczyna ma fajną oprawę filmów, tzn. widzę tam green screena, różne tła nałożone, info o snapie itd. Stara się, ale jednak dziwny efekt uzyskuje. I odpisuje na komentarze w stylu "nie podoba się, to nie rób" nawet jak to dobre rady są
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 16:50   #2707
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez gdziejestdori Pokaż wiadomość
Hej czytam was od miesiąca,co to za planer? wyglada super!

Jakbyś czytała od miesiąca, to byś wiedziała.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-29, 16:56   #2708
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez akkikka Pokaż wiadomość
http://youtu.be/HdlrX1IHRVs co się raz zobaczyło, tego już się nie odzobaczy Przykład jak NIE nakładać podkładu
wczoraj padlam na lozko i wlaczylam chlopakow do wziecia pani Aniela nakladala tyle samo podkladu tylko kolor byl gorszy
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 16:56   #2709
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
Duuuuuuużo :O Ale z drugiej strony, dziewczyna ma fajną oprawę filmów, tzn. widzę tam green screena, różne tła nałożone, info o snapie itd. Stara się, ale jednak dziwny efekt uzyskuje. I odpisuje na komentarze w stylu "nie podoba się, to nie rób" nawet jak to dobre rady są
Taaak. Duży progres jeśli chodzi o jakość filmów.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 17:09   #2710
gdziejestdori
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość

Jakbyś czytała od miesiąca, to byś wiedziała.
zaczełam 1 grudnia, może cos przeoczyłam
Edit: Juz mam juz mam!! ale 120 zl???

Edytowane przez gdziejestdori
Czas edycji: 2015-12-29 o 18:36
gdziejestdori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 17:17   #2711
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Ale to jest chyba każdego prywatna sprawa co kupuje i czy to jest testowane na zwierzętach/pochodzenia zwierzęcego itp.?
Ale taka prywatna sprawa może się przecież komuś nie podobać, ten ktoś także może to wyrazić

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość


kretka wygląda uroczo, ale jak się zbliżyła do kamery, to się zdziwiłam.
co tam się za ciastko zadziało?
No, Kretka często ma ciastko na buziolu. Swoją drogą - Ania jest moim zdaniem kosmicznie seksi, mimo że dla mnie zbyt szczupła. Ale ma coś takiego w sobie, że mam ją za bardzo pociągającą i atrakcyjną kobietę, szczególnie jej uśmiech wydaje mi się ogromnym elementem jej seksapilu, ale i całokształt. Makijaże w jej wydaniu mi nie siedzą raczej, ale reszta - cacy.

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez gdziejestdori Pokaż wiadomość
Hej czytam was od miesiąca,co to za planer? wyglada super!
Hejka o tematach odbiegających od YT piszemy na szaro a to zezdjęć, to Happy Planner.

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez akkikka Pokaż wiadomość
http://youtu.be/HdlrX1IHRVs co się raz zobaczyło, tego już się nie odzobaczy Przykład jak NIE nakładać podkładu
Ojaa... jakby plakatówką jechała na plastyce

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Zupełnie serio - oczu kąpiel - najlepsze nieruchome co zobaczyłam w 2015 <3
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-29, 17:19   #2712
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
No, Kretka często ma ciastko na buziolu. Swoją drogą - Ania jest moim zdaniem kosmicznie seksi, mimo że dla mnie zbyt szczupła. Ale ma coś takiego w sobie, że mam ją za bardzo pociągającą i atrakcyjną kobietę, szczególnie jej uśmiech wydaje mi się ogromnym elementem jej seksapilu, ale i całokształt. Makijaże w jej wydaniu mi nie siedzą raczej, ale reszta - cacy.
Mnie z kolei jakoś jej uroda w ogóle nie pociąga, kojarzy mi się z Mandaryną No i te włosy są dla mnie nie do przyjęcia, o wiele lepiej według mnie wyglądała w swoich naturalnych.


Happy Planner też mi się marzy A widziałyście Pan Kalendarz?
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 17:19   #2713
mevi_evi
wow
 
Avatar mevi_evi
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 141
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
Duuuuuuużo :O Ale z drugiej strony, dziewczyna ma fajną oprawę filmów, tzn. widzę tam green screena, różne tła nałożone, info o snapie itd. Stara się, ale jednak dziwny efekt uzyskuje. I odpisuje na komentarze w stylu "nie podoba się, to nie rób" nawet jak to dobre rady są
O matko bosko! Wykopałam u niej filmik o jej sposobach na paznokcie... widziałam dużo rożnych faili i pomysłów na manicure, ale to, co ona wyprawia i tymi cążkami przy skórkach zmroziło mi krew
mevi_evi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 17:19   #2714
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
Ucieczka na wieś na DOMO+ (to jest chyba program BBC o ile się nie mylę)? Ja to oglądam jak mam czas i uwielbiam Aczkolwiek niektóre ceny zaporowe i pomarzyć można :P Ale ale, jak tylko wygram w totka, to znalazłam już dom, który kupuję:
http://www.daft.ie/dublin/houses-for...ublin-1101888/
Nic bym tam nie zmieniła, ideollo
A jak wygram trochę mniej to ten:
http://www.daft.ie/kerry/houses-for-...www.daft.ie%2F
W tym pierwszym najfajniejszy jest prysznic o takim marzę, ale niełatwo w blokowe mieszkanie wdrożyć, a blokowe mieszkania to to, co lubię najbardziej
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 17:20   #2715
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Mnie z kolei jakoś jej uroda w ogóle nie pociąga, kojarzy mi się z Mandaryną No i te włosy są dla mnie nie do przyjęcia, o wiele lepiej według mnie wyglądała w swoich naturalnych.


Happy Planner też mi się marzy A widziałyście Pan Kalendarz?
Nie potrafie przyzwyczaic sie do niej w tych wlosach, to jakas tradza razy milion. Wyglada to tandetnie, jak z jakiejs kreskowki.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 17:22   #2716
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez xsun Pokaż wiadomość
Wy tu ciągle o tej Szusz, a u Bogusi jakie dramy o jej ortografię

https://www.instagram.com/p/_yrltNKl...niolnaresorach
Paranoja z tą dziewczyną i jej tłumaczeniami. Zastanawiam się, jak ona skleiła magisterkę, poważnie, przecież chyba prywatnego redaktora/edytora nie miała? A może?
Nie wiem, poziom tych błędów i jej uparta postawa nawiązują do późnej podstawówki, a przeca to dorosła kobieta jest. I jeszcze to jej gadanie o naturalności warunkowanej błędami językowymi, no sfrunę
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 17:23   #2717
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
W tym pierwszym najfajniejszy jest prysznic o takim marzę, ale niełatwo w blokowe mieszkanie wdrożyć, a blokowe mieszkania to to, co lubię najbardziej
Taką zmniejszoną wersję dałoby radę podejrzewam
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 17:23   #2718
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez mevi_evi Pokaż wiadomość
O matko bosko! Wykopałam u niej filmik o jej sposobach na paznokcie... widziałam dużo rożnych faili i pomysłów na manicure, ale to, co ona wyprawia i tymi cążkami przy skórkach zmroziło mi krew
Muszę obejrzeć, i przy okazji nauczyć się jak wykonać green screen
Człowiek uczy się przez całe życie
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 17:24   #2719
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Zanetka1990 Pokaż wiadomość
No ja będę w biedrze dopiero jutro, ale w gazetce jest napisane przy nich "dostępne tylko w tym tygodniu" więc pewnie nie mA ich w stałej sprzedazy :p
Bylam dzis
Kupilam 10 sztuk Kasjerka jak to zobaczyla popatrzyla na mnie jak na nienormalna
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-29, 17:28   #2720
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Mnie z kolei jakoś jej uroda w ogóle nie pociąga, kojarzy mi się z Mandaryną No i te włosy są dla mnie nie do przyjęcia, o wiele lepiej według mnie wyglądała w swoich naturalnych.


Happy Planner też mi się marzy A widziałyście Pan Kalendarz?
kocham pana kalendarza <3 miałam dwa kata z rzędu. teraz tez o nim mysle, ale w gre wchodzi tez ten co ma doncze #anowyrokzapasem

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

omg therozmarzona 2.0, kocham was <3
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 17:29   #2721
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez halszka5 Pokaż wiadomość
Mi też trudno uwierzyć, że jest tak dużo ochów i achów pod jej filmami/zdjęciami. Chyba że to nastolatki zachwycające się wszystkim.
Mi sie wydaje ze nie sa one podstawiane. Susz ma ponad 100 tys subow, jej filmiki przewaznie z 5o tys wyswietlen jak nie wiecej a i 60 tys obserwatorow na insta. Wsrod tych osob musza byc osoby co ja uwielbia
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 17:32   #2722
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Paranoja z tą dziewczyną i jej tłumaczeniami. Zastanawiam się, jak ona skleiła magisterkę, poważnie, przecież chyba prywatnego redaktora/edytora nie miała? A może?
Nie wiem, poziom tych błędów i jej uparta postawa nawiązują do późnej podstawówki, a przeca to dorosła kobieta jest. I jeszcze to jej gadanie o naturalności warunkowanej błędami językowymi, no sfrunę
Magisterka jak magisterka

Dziennikarz
Dziennikarz Freelancer
styczeń 2005 - grudzień 2011 (przez 7 lat)
Współpraca z :Polityka, Super Expres, Metro, Angora, Fronda oraz Nowy Dziennik (Nowy Jork) Tworzenie i redagowanie tekstów
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 17:36   #2723
mevi_evi
wow
 
Avatar mevi_evi
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 141
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
Magisterka jak magisterka

Dziennikarz
Dziennikarz Freelancer
styczeń 2005 - grudzień 2011 (przez 7 lat)
Współpraca z :Polityka, Super Expres, Metro, Angora, Fronda oraz Nowy Dziennik (Nowy Jork) Tworzenie i redagowanie tekstów
Poczytne czasopisma dla wymagających
mevi_evi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 17:38   #2724
floooowers
Raczkowanie
 
Avatar floooowers
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 237
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez akkikka Pokaż wiadomość
http://youtu.be/HdlrX1IHRVs co się raz zobaczyło, tego już się nie odzobaczy Przykład jak NIE nakładać podkładu

Genialne!!!
__________________
https://youtu.be/l5NsnN3Hytc Makijaż od A do Z- Zoeva Rose Golden, romantyczne oko | Basia Make-up
floooowers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 17:40   #2725
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Ważne jest też to ze jak się kogoś nie lubi bo całokształtem ta osoba działa na nerwy to wszystko co zrobi będzie odbierane źle. W Youtube jak w życiu. Tyle ze Youtube można wyłączyć a np. głupia koleżankę z pracy nie

Oleska nie pokazuje chlopaka: ZMYSLONY!
Laura nie pokazuje chlopaka: och jak wspaniale to przecież jej sprawa

Glam Janusz i Jacek dodają zdjęcia kwiatków, dekoracji i jedzenia na instagramie: spoko
Chłopak Oleski dodaje podobne zdjęcia i ma w opisie ze jego zawod się z tym wiąże: przecież widać ze to konto prowadzi Oleska! Co za chłopak interesuje się dekoracjami i grafika!

Tak to działa więc logika Szusz żeby wyłączyć jak coś nam się nie podoba nie jest taka głupia. Tyle ze ona straci wówczas mnóstwo widzów bo część jest po to żeby regularnie jej przypominać ze jest do kitu. Ale dalej oglądają.

Szusz mogłaby zrobić coś lepszego, zgodzę się. Ale nie robi i pewnie nie zrobi, czas się z tym pogodzić. Nie wyjdzie na ulicę pokazac miasta bo może mieszka na Widzewie a jest za ŁKS :P, nie przestanie marudzic bo nie będzie miała tematów do nagrywania i nie zostanie Laura. Ma krótkie zrywy ze np. pokazała te podswietlone na kolorowo budynki ale nawet jej typowy vlog z wakacji wygląda jak przeżywanie żałoby po śmierci całej rodziny. Gdyby skrocila te vlogi do maksymalnie kilku minut i dodała muzykę już byłoby inaczej. Tyle ze tego nie zrobi bo ma wystarczająco dużo chętnych na oglądanie w obecnym wydaniu [COLOR="Silver"]
W koncu znalazłam post, do którego sie chciałam odnieść

wiadomo, ze duzo daje sympatia do danego twórcy. Ja np. bardzo lubie doncze czy anulke szczupło&zdrowo i wiecej im jestem w stanie wybaczyc niz takiej szuszy (która w sumie mnie bawi, ale wiekszych negatywnych uczuc nie budzi) czy olimpii (która juz bezposrednio negatywne odczucia budzi). Duzo tez zalezy od tego jak kiedys zachowywała sie dana jutuberka, bo ja to pamietliwa jestem (nos szusz, pinger olimpii i inne). ALE

1. co do tego porównania zachowania olgi do laury, w kwestii facetów. Mysle, ze gdyby laura zachowywała sie jak oleska w tej kwestii, czyli jak totalny gimb i to z początków gimbazy to mysle, ze tez nie byłaby tak milo odbierana w tej kwestii i tez by byly heheszki. Zresztą były - o W. ktore się stało M. i inne :P

W ogóle co do Laury jeszcze.
Ona jest dla mn9ie przykładem, ze mozna sie odciąc od niechlubnej juciuberskiej przeszłosci. Teraz ona i jej vlogi są odbierane dobrze i miło i w ogole glamlove sie wylewa. Ale jeszcze nie tak dawno temu przeciez to ona królowała w usuwaniu komci negatywnych i neutralnych i odstawiała różne ciekawe szopki (to retuszowane zdjecie w worku, na przykład). To co Szus zteraz robi to troche RGPStyle jakby nie patrzeć. Ale jednak jakos zmieniła to co pkazuje, ludziom bardziej podeszło i mimo, ze w komentarzach jeszcze wychodzi "stara" Laura czasami to jednak niesmak jakiś taki mniejszy już.

Co do szusz i tego, ze są ludzie, ktorzy chca tę jej sieczkę oglądac - pełna zgoda Ale mnie mimo wszystko te komcie dałyby sporo do myslenia.
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 17:43   #2726
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Alessandra89 Pokaż wiadomość
magdalenamrozowskaZawiodl am sie troche Szusz, tyle Cie ogladalam i zawsze mowisz ze trzeba robic to co sie chce, nie przejmowac innymi i wgl a pare osob skomentowalo i dalo kciuki w dol pod tym filmem sylwestrowym a ty usuwasz kom i blokujesz kciuki. Pokazalas im ze sie jednak przejmujesz. ;(
kiciaczkaaNiestety mam takie same odczucia. Ogladalam Szusz czesto i mialam takie momenty, ze cos mi switalo ze to wszystko na pokaz. Takie nie prawdziwe. No i mamy efekty.


eweliinkaa_Boże ludzie nikt nie karze wam ich kupować ogarnijcie się bo zachowujecie się jak cebulaki.
szusz1313@eweliinkaa_ i tak nie ma co kupować bo wszystkie się sprzedały 😂


A ile tych czapek było? Z 40? Szusz jak jej czapki-na fotach, filmach dopieszczone a 'na żywo nic specjalnego i mam tu na myśli jej zachowanie. W filmie słodko aż do porzygu, w komentarzach prawdziwa natura. Przez pół życia ją gnoili czy jak, że teraz wszystko jest dla niej obrażaniem i przytykiem? Tomek 'spec od marketingu jej tak doradza takie działania? Ładny popis na koniec roku. Jak widać nie da się udawać kogoś kim się nie jest i pozować na damulkę bez końca.
A ja mysle ze wrecz przeciwnie. Cale zycie wszyscy ja chwalili, a na yt jest troszeczke inaczej i jest w szoku bo nie wie co sie dzieje
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 17:57   #2727
Telephone
Meh.
 
Avatar Telephone
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 183
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Elo, wciskam się wam na chwilę i zupełnie z czymś innym - kliknęłam dzisiaj na podpis Gabrielki92, po obejrzeniu kilku filmików stwierdzam: jesteś przeurocza, mogłabym Cię słuchać godzinami. Uśmiech 11/10, głos 11/10, nagrywaj dalej i życzę jak najwięcej subskrypcji. Telephone out
Telephone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 17:59   #2728
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość

Zupełnie serio - oczu kąpiel - najlepsze nieruchome co zobaczyłam w 2015 <3
Jestem za równą repreazentacją płci w mediach w temacie mycia ócz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kapiel ocz.jpg (61,2 KB, 62 załadowań)

Edytowane przez 201607131114
Czas edycji: 2015-12-29 o 18:01
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 18:00   #2729
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Telephone Pokaż wiadomość
Elo, wciskam się wam na chwilę i zupełnie z czymś innym - kliknęłam dzisiaj na podpis Gabrielki92, po obejrzeniu kilku filmików stwierdzam: jesteś przeurocza, mogłabym Cię słuchać godzinami. Uśmiech 11/10, głos 11/10, nagrywaj dalej i życzę jak najwięcej subskrypcji. Telephone out
Gabso jest supcio :3
nie moge sie doczekac az w przyszłym tygodniu bede miala dostep do yt i obejrze jej nowy film
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 18:01   #2730
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Telephone Pokaż wiadomość
Elo, wciskam się wam na chwilę i zupełnie z czymś innym - kliknęłam dzisiaj na podpis Gabrielki92, po obejrzeniu kilku filmików stwierdzam: jesteś przeurocza, mogłabym Cię słuchać godzinami. Uśmiech 11/10, głos 11/10, nagrywaj dalej i życzę jak najwięcej subskrypcji. Telephone out
Czemu na szaro?

Kliknęłam dzisiaj MUR Fizz Pink. Przekonało mnie pomacanie Death by Chocolate i tej żółtej palety, Caramel chyba. Cienie wydają się bardzo przyjemne.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-07 18:14:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:15.