Zamojskie panny młode :) - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-19, 19:32   #3271
mgielka98
Przyczajenie
 
Avatar mgielka98
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: lubelskie, świetokrzyskie
Wiadomości: 20
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Jeśli chodzi o salony ślubne w Zamościu to byłam w kilku, zorientowałam się również co nieco w Lublinie.

Jeśli chodzi o Zamojskie-salon na nowym mieście (przy telebimie) to Panie bardzo miłe wg mnie, jest dużo miejsca, dużo sukien ślubnych, można coś wybrać jeśli ktoś by chciał wypożyczyć, suknie zadbane, można kupić dodatki, Szyć też można -krawcowa jest na miejscu

Jeśli chodzi o salon Honorata, Pani właścicielka również miła, uprzejma, mają ładne suknie ale z tego co się dowiedziałam były one sprowadzane, nie było żadnej szytej własnoręcznie (być moze się mylę i coś źle zrozumiałam). Szyją też na miejscu, tkaniny sprowadzają.

Byłam też u Pani A. Kryk i w salonie koło Agory ale tak przelotem,
robiłam również dwa podejścia do Romeo i Julia ale Pani niezbyt pomocna (plus bo ma różne dodatki ślubne i sukienki -nie tylko ślubne).

Zainteresowała mnie właśnie ta krawcowa na Żdanowskiej TISSU, salon z zewnątrz niestety nie zachęca ale postanowiłam go nie skreślać.

Pojechałam tam z mamą i muszę przyznać ze zostałam obsłużona chyba najlepiej ze wszystkich salonów. Dlatego się dziwię że Catalina12 zostałaś tak potraktowana.
Nawet gdy weszła inna Pani nie przerwała rozmowy ze mną, nie skracała, tylko wytłumaczyła wszystko po kolei (a była już późna godzina)
Koszt usługi szycia sukni na ten rok to sztywna cena 700zł (mieści się w niej wszystko co dotyczy sukni ślubnej: suknia ślubna, halka, welon, bolerko). Póki suknia znajduje się w salonie wszystkie poprawki w cenie.
Reszta to koszt materiału, tyle ile materiału ubędzie tyle Pani dolicza, można sie na bieżąco dowiadywać ile użyto materiału. Pani przedstawiła mi niektóre materiały, różnice(grubość, kolor, cena) między tkaninami z pozoru takimi samymi. (szyfon, muslin, muslin jedwabny).
Mi bardzo ulżyło gdy Pani powiedziała ze istnieją rożne odcienie bieli(biel, perła, ivory, ecru, szampański) np. w Lublinie w niejednym salonie twierdzili że ivory to to samo co ecru. Mi się jednak wydaje że nie. Próbnik nowych tkanin prawdopodobnie będzie w styczniu 2016 r to bedę sie mogła w końcu przekonać.

Bardzo zależy mi na lekkim materiale(szyfonie/muślinie) w bardzo jasnym, mlecznym kolorze i poprostu widzę nadzieję u tej Pani bo widzę że jako tako wiedzę ta Pani ma ale zastanawiam sie nad jakością kreacji tam uszytych, wykończeniem itd.
Może ktoś szył cokolwiek tam ostatnio i może pomóc albo odradzić??
__________________
"Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni, niż leżąc w łóżku, z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem, którym żegnamy lub przeklinamy mijający dzień.."
Jonathan Carroll
mgielka98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 16:25   #3272
Catalina12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 14
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Widzę, że pierwsza piszę post w nowym roku, także życzę wszystkim Zamojskim Pannom Młodym szczęśliwego Nowego 2016 Roku i przede wszystkim powodzenia w organizacji ślubu i wesela, a tym Paniom, które stanęły już na ślubnym kobiercu i nam tutaj doradzają, szczęścia w małżeństwie i wszelkiej pomyślności
Chciałam napisać, że jeżeli ktoś jest zainteresowany poszukiwaniem sukni ślubnej w Lublinie to polecam salony Papa Michel na ul. Lipowej, Estelle na Narutowicza, Regina Diamante na Głębokiej, Zuzanna oraz Imperium. Barecka T.M. na Bernardyńskiej. W tych salonach jest duży wybór i panie są bardzo miłe
A czy któraś z Was może korzystała i może się wypowiedzieć na temat mobilnego salonu kosmetycznego FaceLook?
Catalina12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 18:46   #3273
Agniecha1204
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Witam Planujemy z narzeczonym ślub w sierpniu 2017, i mam do Was w związku z tym kilka pytań.
1. Czy warto już cokolwiek rezerwować? Od wszystkich znajomych słyszę, że jest jeszcze za wcześnie. Ile wcześniej Wy to załatwiałyście?
2. Jaki jest mniej więcej koszt zaliczki dla fotografa/ kamerzysty/ zespołu? Płaci się od razu przy podpisywaniu umowy?
Z góry dziękuje za odpowiedzi
Agniecha1204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 18:58   #3274
malami01
Raczkowanie
 
Avatar malami01
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 96
Dot.: Zamojskie panny młode :)

moim zdaniem jest jeszcze za wcześnie spokojnie wystarczy rok przed ślubem. Ceny zaliczek zależne są od fotografów jeden bierze 200 a inny 1000 kwestia dogadania się tak samo zespołem zależy kogo sobie wybierzecie.
malami01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 21:36   #3275
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Moim zdaniem warto się rozejrzeć za lokalem i zarezerwować go żeby mieć to z głowy. Terminy w sierpniu są popularne i szybko znikają.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 10:04   #3276
ola_ty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 14
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez Agniecha1204 Pokaż wiadomość
Witam Planujemy z narzeczonym ślub w sierpniu 2017, i mam do Was w związku z tym kilka pytań.
1. Czy warto już cokolwiek rezerwować? Od wszystkich znajomych słyszę, że jest jeszcze za wcześnie. Ile wcześniej Wy to załatwiałyście?
2. Jaki jest mniej więcej koszt zaliczki dla fotografa/ kamerzysty/ zespołu? Płaci się od razu przy podpisywaniu umowy?
Z góry dziękuje za odpowiedzi
My planujemy ślub w czerwcu 2017 i mamy już to załątwione. Jeżeli chcesz jakiś konkretny , fajny lokal to rozglądajcie się, bo lato to najlepsza pora na ślub i może być cienko z terminami w tych miesiącach ( my zarezerwowaliśmy ostatni wolny termin w czerwcu). Jeżeli chodzi i zespół to tez wiele jest juz zarezerwowanych. U naszego fotografa zaliczka to 300 zl i płacilismy przy podpisaniu umowy.
ola_ty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 10:22   #3277
PatkaT90
Raczkowanie
 
Avatar PatkaT90
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 46
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Czy któraś z Was myślała o długim welonie? Z tego co zaobserwowałam większość z Was chce skromne, lejące suknie z dużą ilością koronek szczególnie na dekolcie, mi się takie nie podobają ale nie o to mi chodzi w tym poście. Taki welon dodaje wyjątkowości Tylko nie wiem czy pasowałby do klasycznej sukni A, delikatnie zdobionej perełkami. Takową kupiłam z OLXa ale bez welonu

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Agniecha1204 Pokaż wiadomość
Witam Planujemy z narzeczonym ślub w sierpniu 2017, i mam do Was w związku z tym kilka pytań.
1. Czy warto już cokolwiek rezerwować? Od wszystkich znajomych słyszę, że jest jeszcze za wcześnie. Ile wcześniej Wy to załatwiałyście?
2. Jaki jest mniej więcej koszt zaliczki dla fotografa/ kamerzysty/ zespołu? Płaci się od razu przy podpisywaniu umowy?
Z góry dziękuje za odpowiedzi
Jeśli chcecie konkretne miejsce czy zespół to załatwiałabym to już.
W naszym wypadku pomysł był spontaniczny - na początku października zaczęliśmy szukać sali na 2016r bez określonego miesiąca. To co było określone to bliska odległość, dobra cena, mała sala i w żadnym wypadki karczma. Spodobały nam się Carskie Koszary, i... tylko maj i koniec września. Takim sposobem wychodzę za mąż w maju, mi to nie przeszkadza, ale jeśli chcecie lato to już czas rezerwować, przynajmniej salę. Takie są moje doświadczenia Poza tym zaklepaliśmy kościół, dja i samochód. Teraz rozglądamy się za wódką, ja za fryzjerem, kosmetyczką i butami oraz chcemy na koniec stycznia zacząć nauki przedmałżeńskie. Reszta np zaproszenia to myślę o marcu. Więc na razie luz

Edytowane przez PatkaT90
Czas edycji: 2016-01-02 o 10:31
PatkaT90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-02, 16:04   #3278
z_milosci_pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 8
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Dokładnie, jak macie już termin to nie ma na co czekać, czy to z salą, czy z zespołem czy z zaproszeniami - im szybciej macie tym mniej stresu później

z_milosci_pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 16:53   #3279
malami01
Raczkowanie
 
Avatar malami01
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 96
Dot.: Zamojskie panny młode :)

czytałam wasze opinie o o rożnych salonach, szukam dobrej fryzjerki i kosmetyczki kogo byście poleciły
malami01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 19:33   #3280
dream7
Zakorzenienie
 
Avatar dream7
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 3 495
GG do dream7
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez Agniecha1204 Pokaż wiadomość
Witam Planujemy z narzeczonym ślub w sierpniu 2017, i mam do Was w związku z tym kilka pytań.
1. Czy warto już cokolwiek rezerwować? Od wszystkich znajomych słyszę, że jest jeszcze za wcześnie. Ile wcześniej Wy to załatwiałyście?
2. Jaki jest mniej więcej koszt zaliczki dla fotografa/ kamerzysty/ zespołu? Płaci się od razu przy podpisywaniu umowy?
Z góry dziękuje za odpowiedzi
Dokładnie tak jak napisały Ci dziewczyny. Ja biorę ślub w czerwcu 2017 i mam już wszystkie te podstawowe sprawy zarezerwowane po prostu dla pewności i świętego spokoju Co do dostępności to różnie to bywa z salą nie było problemu, zespół miał kilka terminów zajętych a z kolei fotograf miał już prawie wszystko zajęte na 2017. Im wcześniej zaczniesz się rozglądać tym lepiej
__________________
Niepojęte są pokłady ludzkiej niekumacji
dream7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 08:33   #3281
becia2612
Przyczajenie
 
Avatar becia2612
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 12
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez Agniecha1204 Pokaż wiadomość
Witam Planujemy z narzeczonym ślub w sierpniu 2017, i mam do Was w związku z tym kilka pytań.
1. Czy warto już cokolwiek rezerwować? Od wszystkich znajomych słyszę, że jest jeszcze za wcześnie. Ile wcześniej Wy to załatwiałyście?
2. Jaki jest mniej więcej koszt zaliczki dla fotografa/ kamerzysty/ zespołu? Płaci się od razu przy podpisywaniu umowy?
Z góry dziękuje za odpowiedzi


my też mamy w sierpniu 2017 i mamy już sale, fotografa, zespół, samochód. Im wcześniej zaklepane tym mniej stresu póżniej co do zaliczek to róznie ale zawsze można się dogadać my zmieściliśmy się w 2tys.
becia2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-04, 09:19   #3282
goshja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 23
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Czesc Dziewczyny!
My tez planujemy ślub w 2017, ale jeszcze nie mamy przyblizonej daty. Jakie lokale polecacie? Jak to wygląda cenowo?
goshja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 09:42   #3283
PatkaT90
Raczkowanie
 
Avatar PatkaT90
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 46
Dot.: Zamojskie panny młode :)

powtarzam pytanie o wódkę mimo tych wszystkich spraw z fryzjerami itp trzeba też coś bardziej przyziemnego załatwić Może ktoś jest zorientowany gdzie kupić najtaniej? Miałam opcję złożyć ze znajomą zamówienie w hurtowni na 300 butelek po 0,5l ale za późno się dogadałyśmy, w ten sposób miałybyśmy 20% rabat.... a tak kupili sami ech z tego co widziałam to w marketach mniej niż za 20zł nie znajdziemy, np Żubrówkę Białą.

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez goshja Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny!
My tez planujemy ślub w 2017, ale jeszcze nie mamy przyblizonej daty. Jakie lokale polecacie? Jak to wygląda cenowo?
masz jakieś ok 100 stron odpowiedzi, wyżej
PatkaT90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 12:01   #3284
goshja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 23
Dot.: Zamojskie panny młode :)

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

[/COLOR]
masz jakieś ok 100 stron odpowiedzi, wyżej [/QUOTE]


Wiem, już przejrzałam, sory za powtórkę jak zobaczyłam, że dziewczyny mają już porezerwowane na 2017 to się zestresowałam, bo ja dopiero jestem kilka dni po zaręczynach....
I jak widzę trzeba już myśleć jeśli chce się mięć wymarzony termin
goshja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 17:19   #3285
mgielka98
Przyczajenie
 
Avatar mgielka98
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: lubelskie, świetokrzyskie
Wiadomości: 20
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Wodka
Jesli chodzi o wodke my kupowalismy w listopadzie 2015 w Selgrosie w lublinie po 21.88 teraz ponoc potaniala o jakies 90 gr, kupowalismy Stocka 0,5l
__________________
"Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni, niż leżąc w łóżku, z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem, którym żegnamy lub przeklinamy mijający dzień.."
Jonathan Carroll
mgielka98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 13:26   #3286
PetitChat
Raczkowanie
 
Avatar PetitChat
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 86
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Hej,
ślicznie proszę o polecenie wizażystki i fryzjera w okolicach Zamość, Zwierzyniec, Biłgoraj...
PetitChat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 13:59   #3287
Weridianaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 42
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Odnosnie zakupu wodki- Z tego co widze trzeba miec karte klienta do Selgrosa?

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Ja rowniez mam slub w czerwcu 2017 i juz zalatwione poczatkowe sprawy: sala, zespol, fotograf. Mielismy problem z zespolem. Wszystkie ktore lubimy i znamy byly juz zarezerwowane na czerwiec. Ale ostatecznie znalezlismy i mamy nadzieje ze bedzie rownie fantastycznie! Zaliczki wyniosly nas 1600zl
Weridianaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 16:34   #3288
filozofffka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 9
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez Agniecha1204 Pokaż wiadomość
Witam Planujemy z narzeczonym ślub w sierpniu 2017, i mam do Was w związku z tym kilka pytań.
1. Czy warto już cokolwiek rezerwować? Od wszystkich znajomych słyszę, że jest jeszcze za wcześnie. Ile wcześniej Wy to załatwiałyście?
2. Jaki jest mniej więcej koszt zaliczki dla fotografa/ kamerzysty/ zespołu? Płaci się od razu przy podpisywaniu umowy?
Z góry dziękuje za odpowiedzi
Tak, ja też polecam załatwianie już wszystkiego.
Ja biorę ślub w czerwcu 2017 i w grudniu- kiedy załatwialiśmy wszystko było już ciężko. Wszyscy fotografowie z wyższej albo średniej półki mieli już zajęte terminy, z filmowaniem podobnie. Zespoły lepsze też pozajmowane- zdecydowaliśmy się na DJ z wodzirejem (Z Puław i Warszawy). Z salami trochę lepiej, ale np. w naszym lokalu był już tylko jeden wolny termin...
Polecam załatwiać wszystko wcześniej
filozofffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 19:17   #3289
monius_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez Weridianaa Pokaż wiadomość
Odnosnie zakupu wodki- Z tego co widze trzeba miec karte klienta do Selgrosa?

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Ja rowniez mam slub w czerwcu 2017 i juz zalatwione poczatkowe sprawy: sala, zespol, fotograf. Mielismy problem z zespolem. Wszystkie ktore lubimy i znamy byly juz zarezerwowane na czerwiec. Ale ostatecznie znalezlismy i mamy nadzieje ze bedzie rownie fantastycznie! Zaliczki wyniosly nas 1600zl

W Selgrosie do wejścia potrzebna jest karta, ale kartę można wyrobić na miejscu od ręki. Nie trzeba mieć żadnej działalności, dla indywidualnych użytkowników też wyrabiają

Odnośnie wódki, nie pomogę bo my mieliśmy załatwiane przez znajomego po tańszej cenie, ale mogę powiedzieć, że wino kupowaliśmy w Selgrosie i w Auchan w Lublinie. Wzięliśmy różne rodzaje El Sol i butelka była ok 1-3 zł tańsza niż w Zamościu.
monius_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-06, 19:41   #3290
Agniecha1204
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Dziewczyny dzięki za szybkie odpowiedzi. Trochę spanikowałam i szybko wszystko załatwiłam w tym tygodniu. Jeszcze tylko podpisanie umów i z głowy jak na razie. Nawet nie sądziłam, że to poszukiwanie jest takie stresujące.
Agniecha1204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 09:22   #3291
Catalina12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 14
Dot.: Zamojskie panny młode :)

A ja ponawiam pytanie: czy ktos korzystał z usług mobilnego salonu kosmetycznego FaceLook? Warty polecenia?
Catalina12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 20:13   #3292
mgielka98
Przyczajenie
 
Avatar mgielka98
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: lubelskie, świetokrzyskie
Wiadomości: 20
Dot.: Zamojskie panny młode :)

POLSKI podkład muzyczny do filmu??
Dziewczyny tak sie ostatnio zastanawiam nad polskim podkładem muzycznym do filmu ślubnego jednocześnie żeby nie brzmiało to zbyt disco-polowo.
Z angielskich piosenek to podobają mi się 2 góra 3 np. Westlife - Beautiful in White, You Are Mine - Spencer Combs.
Teraz wszędzie widzę teledyski z anglojęzycznymi piosenkami, a mi się podoba właśnie coś innego. Tak tradycyjnie po polsku
Najgorsze że ostatnio nie mam w ogóle czasu żeby coś pogrzebać w starych folderach i posiedzieć na necie żeby posłuchać może czegoś nowego.
Podobają mi się piosenki typu:
Piotr Rubik- Miłość cierpliwa jest,
Michał Bajor- Ja jestem bogaty,
Czerwone Gitary Wezmę Cie ze sobą
PIN - Miłość tak piękna
Pectus
na koniec: Weselne preludium -w wykonaniu Krzysztofa Krawczyka
Może wy macie jakieś pomysły?? albo jakieś ulubione nutki- chętnie posłucham
__________________
"Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni, niż leżąc w łóżku, z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem, którym żegnamy lub przeklinamy mijający dzień.."
Jonathan Carroll
mgielka98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 08:29   #3293
Sunset89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 793
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Nie wiem, czy znasz, ale z polskich piosenek to mi się podobają jeszcze:
Krzysztof Krawczyk - Kochaj mnie w niepogodę
Sławek Uniatowski - Kocham Cię
Chłopcy z Placu Broni - Kocham Cię
Rubik - Psalm kochania

__________________
Razem: 28.10.2011
Zaręczyny: 25.10.2013
Ślub: 4.10.2014
Sunset89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 08:57   #3294
Eva1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Czy słyszała któraś z was od dj Struś z lublina lub dj Andrew z Biłgoraja albo była na prowadzonych przez nich weselach?
Eva1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 11:36   #3295
plecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 14
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Witam wszystkich!
jestem nowa na forum, slub planuje na 2017, czytam dzis caly dzien forum i probuje doszukac sie ciekawego miejsca. Glowa mnie juz boli, bo wiem jak wazne jest miejsce a nie moge sie zdecydowac! pomocy! czy zaproponujecie cos w stylu karczmy, ale okolice Zwierzynca, Szczebrzeszyna, Krasnobrodu?
marzy mi sie dworek, albo karczma z klimatem, ale mimo wszystko elegancka. Z ladnym otoczeniem, duza przestrznia i duzym parkietem,
Wesele na okolo 110sob

Pozdrawiam
plecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 16:31   #3296
Sunset89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 793
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez plecka Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!
jestem nowa na forum, slub planuje na 2017, czytam dzis caly dzien forum i probuje doszukac sie ciekawego miejsca. Glowa mnie juz boli, bo wiem jak wazne jest miejsce a nie moge sie zdecydowac! pomocy! czy zaproponujecie cos w stylu karczmy, ale okolice Zwierzynca, Szczebrzeszyna, Krasnobrodu?
marzy mi sie dworek, albo karczma z klimatem, ale mimo wszystko elegancka. Z ladnym otoczeniem, duza przestrznia i duzym parkietem,
Wesele na okolo 110sob

Pozdrawiam
Okolice, które Ciebie interesują:
Kamienny Zajazd w Rozłopach, Przystanek Kawęczynek w Kawęczynku, Karczma Ordynat w Wielączy albo Karczma Zacisze w Krasnobrodzie.
Gdybym miała teraz wybierać spośród tych czterech, to wybierałabym pomiędzy Rozłopami a Kawęczynkiem
__________________
Razem: 28.10.2011
Zaręczyny: 25.10.2013
Ślub: 4.10.2014
Sunset89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 05:47   #3297
plecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 14
Dot.: Zamojskie panny młode :)

dziekuje bardzo za dpowiedz, wszystkie brałam pod uwagę. Jednak w każdym brakuje mi elegancji, wiem ze cena jest niska i nie moge wymagac za wiele, ale moge doplacic, byle miec w pieknym miejscu.
Czy wiecie cos o Dworku w Ujazdowie? nie dziala im strona internetowa niestety.
Czy jeszcze jakies propozycje?
podoba mi sie Pensjonat Roztocze http://www.pensjonatroztocze.pl/ ale niestety sala duza jest na ok 150os , a my bedziemi mieli ok 110:/ czy ktos zna podobny styl gdzies?
plecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 08:32   #3298
Canever
Przyczajenie
 
Avatar Canever
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 8
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Hej,
Czy któraś z Was ma może Ślub w Parafii Św. Michała Archanioła w dniu 20 maja 2017 r.?
Canever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 13:37   #3299
Sunset89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 793
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez plecka Pokaż wiadomość
dziekuje bardzo za dpowiedz, wszystkie brałam pod uwagę. Jednak w każdym brakuje mi elegancji, wiem ze cena jest niska i nie moge wymagac za wiele, ale moge doplacic, byle miec w pieknym miejscu.
Czy wiecie cos o Dworku w Ujazdowie? nie dziala im strona internetowa niestety.
Czy jeszcze jakies propozycje?
podoba mi sie Pensjonat Roztocze http://www.pensjonatroztocze.pl/ ale niestety sala duza jest na ok 150os , a my bedziemi mieli ok 110:/ czy ktos zna podobny styl gdzies?
No to jak zależy Ci na elegancji, to ja myślałabym raczej o Artisie, Hotelu Koronnym, Wojto, Pensjonacie Myka albo Magnacie, ale to wszystko Zamość
__________________
Razem: 28.10.2011
Zaręczyny: 25.10.2013
Ślub: 4.10.2014
Sunset89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 15:43   #3300
ola_ty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 14
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez plecka Pokaż wiadomość
dziekuje bardzo za dpowiedz, wszystkie brałam pod uwagę. Jednak w każdym brakuje mi elegancji, wiem ze cena jest niska i nie moge wymagac za wiele, ale moge doplacic, byle miec w pieknym miejscu.
Czy wiecie cos o Dworku w Ujazdowie? nie dziala im strona internetowa niestety.
Czy jeszcze jakies propozycje?
podoba mi sie Pensjonat Roztocze http://www.pensjonatroztocze.pl/ ale niestety sala duza jest na ok 150os , a my bedziemi mieli ok 110:/ czy ktos zna podobny styl gdzies?
Moje wesele odbędzie się w Pensjonacie Myka, duzo osob nam polecalo i zdecydowaliśmy, że tam. Sala jest naprawdę bardzo elegancka.. Robi wrażenie, ale jest duża, wiec nie wiem czy by Ci odpowiadala. Planujemy wesele na ok. 150 osób i tez mialam obawy, że może zostać za duzo wolnego miejsca, ale Pani manager mowila, ze mozna ta sale optycznie zmniejszyć stołami. Także jeżeli zależy Ci na elegancji to polecam ją wziąć pod uwagę. A z własnego doświadczenia Magnatu nie polecam..
ola_ty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-17 04:12:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:16.