Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-10, 19:02   #721
fableux
Zadomowienie
 
Avatar fableux
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 591
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez wolfik25 Pokaż wiadomość
Ostatnio od oglądania filmików wolę czytać komentarze bo tam znajduję takie perełki :

MrOlimpia18 5 godzin temu
oooo ja tez bym chciala, zeby mi roaly 1,5 cm w koncu bym je zapuscila...to zamiast wlosow rosna mi paznokcie 😁
no pistacje straszne...ogolni slyszlam, ze jak idzie gdziekolwiek cos dla biedronki, tasma zostaje zatrzymana i do produktu idzie coa innego tanszego, zeby po prostu potem cenowo bylo dobrze...np z trufami wygladaja tak samo jak unnas w sklepie, ale zamiast alkoholu nie wiem co tam jest rum?idzie jakis syrop czy cos...zamiast kakao tez cos innego- i wtedy zamiast jak u na 24zl za kilo jest 19zl (strzelam z tym, ze 19zl moze nawet mniej) markety musza wyjsc na swoje 😁


Tak a jak cos idzie do sklepu gdzie pracuje pOlimpia to wszystko z górnej półki o matko

Zawsze jak coś tutaj jest wrzucane pisane ręką pana Olimpii muszę się nieźle nagłowić, żeby zrozumieć o co jej w ogóle chodzi i zawsze zastanawiam się, czy to aby na pewno jest po polsku :/
fableux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 19:02   #722
SandyClaws
Raczkowanie
 
Avatar SandyClaws
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 281
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez kaludia91 Pokaż wiadomość
jest normalnie w lodówce

dziołszki, ja też z prośbą o radę podkładową ;D ale mam cerę dość tłustą, do tej pory revlon colorstay 150 nakładany BB - spoko, ale trochę zachciało mi się zmiany. Myślę nad Bourjois, 123 Perfect CC Cream lub czymś ze Skin79, bo chciałabym zrobić zakupy na minti. A może ktoś też stosował korektor NYX HD concealer?
Z BB nie polecam Skin79, bo są bardzo "glow", natomiast fajny efekt dawała Misha ino zbyt szara była jak dla mnie

Swoją drogą Munka- z Twoich opisów wnioskuję, że to czego szukasz to prawdziwe, azjatyckie kremy BB. Próbowałaś kiedyś? Jestem na 100% pewna, że byłabyś zachwycona


Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Ja mam nałóg picia tabasco z gwinta
Nie mogę mieć go w domu bo chleję jak głupia. Boli ale piję dalej.


---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------


Ja najbardziej lubię jeździć bo Barbarze Włodkowskiej znanej jako Azjatycki Cukier. Niestety od dawna nie nagrała jakiejś żenady ;C
Przybijam pjone! Ech ciągle liczę, że Barbara do nas wróci
SandyClaws jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 19:06   #723
Thonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 27
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez fableux Pokaż wiadomość
Zawsze jak coś tutaj jest wrzucane pisane ręką pana Olimpii muszę się nieźle nagłowić, żeby zrozumieć o co jej w ogóle chodzi i zawsze zastanawiam się, czy to aby na pewno jest po polsku :/
Mam to samo. Trochę jak Kali jeść, Kali pić.
__________________
Wybieram grupę Color!
Thonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 19:08   #724
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez natuso Pokaż wiadomość
Oooo uwieczniłaś i moją wypowiedź, za którą też dostałam bana
O, rili? No to banan!
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 19:10   #725
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość


Ja najbardziej lubię jeździć bo Barbarze Włodkowskiej znanej jako Azjatycki Cukier. Niestety od dawna nie nagrała jakiejś żenady ;C
Ta, i to jej wciskanie niskopółkowych kosmetyków azjatyckich nie wspominając o innych średnio i wysokopółkowych markach, a taka niby jest zainteresowana kosmetykami koreańskimi i nowinkami ze świata urody haha ;D Kiedyś namiętnie czytywałam jej bloga, ale później na szczęście mnie oświeciło.

+ ona z tego co pamiętam prowadzi bądź prowadziła bliźniaczego bloga do Azjatyckiego Cukru w języku angielskim, do którego dostęp został zablokowany ludziom mieszkającym z Polsce, dało się wejśc dopiero używając proxy

Edytowane przez Hermiona111
Czas edycji: 2016-01-10 o 19:12
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 19:10   #726
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Azjatycki Cukier bardzo chciała się upodobnić do azjatyckiego kanonu urody, więc się nie zdziwię, jak poszła na kruszenie kości żuchwy albo coś takiego
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 19:10   #727
Thonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 27
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Podziemne teorie mówią, że miałą operację plastyczną

Taki żart. Ale serio ludzie tak tam wypisują. W każdym razie niby się ciesze, że jej nie ma a jednak nie mam po czym jeździć ;< Tak się nie traktuje hejterów, Basiu.
Dziewczyny a w temacie starych vlogerek, nie wiem czy pamiętacia taka Lindę, Lindonesja czy jakoś tak. Nagle zniknęła z You Tuba, lubiłam ją, nawet bardzo. Nie wiecie co się stało?? Dlaczego odeszła?

Wiem że mieszka chyba w Holandii?? Nie pamiętam dobrze tematu ale bardzo żałowałam gdy zniknęła.
__________________
Wybieram grupę Color!

Edytowane przez Thonia
Czas edycji: 2016-01-10 o 19:13
Thonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-10, 19:11   #728
ghanii
Przyczajenie
 
Avatar ghanii
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 25
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Jeśli subskrybent zostanie zbanowany, to czy usuwa go to automatycznie z licznika subskrybentów? Czy może wisi sobie jako pusty numer?
ghanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 19:11   #729
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Ja znalazłam coś takiego, ale trudno mi - póki co - coś na ten temat powiedzieć:

Bo pewnie nie umiesz się pysznie bawić

Edytowane przez loczek88
Czas edycji: 2016-01-27 o 17:12
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 19:21   #730
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez fableux Pokaż wiadomość
Zawsze jak coś tutaj jest wrzucane pisane ręką pana Olimpii muszę się nieźle nagłowić, żeby zrozumieć o co jej w ogóle chodzi i zawsze zastanawiam się, czy to aby na pewno jest po polsku :/
A nie domyślisz się, możesz sobie darować . Moje nierozumienie osoby swój początek ma już na etapie Pana Olimpii, a gdzie tam dopiero inne treści.
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 19:21   #731
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Thonia Pokaż wiadomość
Dziewczyny a w temacie starych vlogerek, nie wiem czy pamiętacia taka Lindę, Lindonesja czy jakoś tak. Nagle zniknęła z You Tuba, lubiłam ją, nawet bardzo. Nie wiecie co się stało?? Dlaczego odeszła?

Wiem że mieszka chyba w Holandii?? Nie pamiętam dobrze tematu ale bardzo żałowałam gdy zniknęła.
lindusia pamiętam jej odpałowy styl ubierania i wspomninanie teściowej
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-10, 19:25   #732
Thonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 27
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
lindusia pamiętam jej odpałowy styl ubierania i wspomninanie teściowej
Tak, to ta właśnie Styl z poprzedniej dekady a teściowa ...no pamiętam
__________________
Wybieram grupę Color!
Thonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 19:36   #733
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
A nie domyślisz się, możesz sobie darować . Moje nierozumienie osoby swój początek ma już na etapie Pana Olimpii, a gdzie tam dopiero inne treści.
Olimpia - pojazd po marketach, z których ma większość zakupów- logiczne <3
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 19:36   #734
kokillka
Raczkowanie
 
Avatar kokillka
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 402
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Zamarzona Pokaż wiadomość
Też mi się tak wydaje. Widać, że podobnie jak Glam Paula poświęciła wiele dla YT, nawet studia wybrała pod YT, a tak ją widzki hejtują.

Nie chcę mi się wierzyć, że te komentarze wypływają spod osób, które mają więcej niż 17lat
kokillka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 19:38   #735
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez SandyClaws Pokaż wiadomość
Z BB nie polecam Skin79, bo są bardzo "glow", natomiast fajny

Swoją drogą Munka- z Twoich opisów wnioskuję, że to czego szukasz to prawdziwe, azjatyckie kremy BB. Próbowałaś kiedyś? Jestem na 100% pewna, że byłabyś zachwycona


Tak, próbowałam kiedyś Ginvery z zieloną herbatą, ale powiem szczezrze, że to co mnei hamuje, to brak możliwości sprawdzenia koloru.

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość
Bo pewnie nie umiesz się pysznie bawić
No... zdecydowanie nie umiem
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 19:50   #736
Gopherowate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 35
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Witajcie dziewczyny. Przepraszam, że tak offtopowo, ale podczytuję Was od dawna i mam do Was kosmetyczne zaufanie Miałyście może styczność z matowymi cieniami Kobo? Co o nich sądzicie? Generalnie szukam palety, która zawierałaby brudne, matowe brązy/beże, ale jeszcze nic nie znalazłam coby mnie kolorystycznie usatysfakcjonowało. A za inglotem średnio przepadam.
Gopherowate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 19:53   #737
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
mam ten puder ecocera i bardzo sobie chwale lepszy niz sypki z mysecret




inglot fixer


Cytat:
Napisane przez Gopherowate Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny. Przepraszam, że tak offtopowo, ale podczytuję Was od dawna i mam do Was kosmetyczne zaufanie Miałyście może styczność z matowymi cieniami Kobo? Co o nich sądzicie? Generalnie szukam palety, która zawierałaby brudne, matowe brązy/beże, ale jeszcze nic nie znalazłam coby mnie kolorystycznie usatysfakcjonowało. A za inglotem średnio przepadam.
Maty są kredowe,nie lubię. Natomiast duochromy - specyficzne. Są jakby lekko mokre, ciężkie do roztarcia, ale warto się z nimi pomęczyć, bo dają cudny efekt. Pigmentacja jak najbardziej na plus.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 20:08   #738
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

To i ja uderzę w offtopowy ton: warszawianki, może wiecie gdzie można tu dostać koreańskie kosmetyki stacjonarnie? Że byłabym dozgonnie wdzięczna, to za mało powiedziane...

Edytowane przez loczek88
Czas edycji: 2016-01-27 o 17:12
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 20:08   #739
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Piękne, aczkolwiek interpunkcja zbyt nachalna
Poprawię, się. Napewno następnym razem uda mi się postawić przecinki tak abyś była zadowolona to na prawdę dla mnie ważne.

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
mało naturalna, rzekłabym
sztucznie idealna, czyni piszącego nieprawdziwym


Cytat:
Napisane przez heater Pokaż wiadomość
Jak Bogusia, to także.

Przeczytałam jej bloga pisanego wieki temu. I tak samo to wygląda, po tych 10-12 latach, jak dziś. Tak samo merytorycznie, tak samo stylistycznie, tak samo interpunkcyjnie, tak samo ortograficznie, tak samo cytatowo-natchnieniowo - no po prostu ta sama Bogu. Dziś i jak była nastolatką
Chociaż nie, ortograficznie wtedy było jeszcze ciekawiej
Tak przy okazji: dziękuję za zwrócenie uwagi na także/tak że! Robiłam ten błąd ciągle...

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość

jestem fanką anioła na jamajce <3
o, wypraszam sobie.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-10, 20:10   #740
SandyClaws
Raczkowanie
 
Avatar SandyClaws
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 281
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Tak, próbowałam kiedyś Ginvery z zieloną herbatą, ale powiem szczezrze, że to co mnei hamuje, to brak możliwości sprawdzenia koloru.

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------



No... zdecydowanie nie umiem
Można jakby co zamówić zestawy próbek, generalnie jestem 150 Buff/ NC15 i większość była dla mnie za jasna.
Ale nie namawiam, tak tylko sugeruję delikatnie
SandyClaws jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 20:11   #741
Gopherowate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 35
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość




Maty są kredowe,nie lubię. Natomiast duochromy - specyficzne. Są jakby lekko mokre, ciężkie do roztarcia, ale warto się z nimi pomęczyć, bo dają cudny efekt. Pigmentacja jak najbardziej na plus.
A przez to są bardzo pylace? Dziękuję bardzo za odpowiedź

Edytowane przez Gopherowate
Czas edycji: 2016-01-10 o 20:22
Gopherowate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 20:23   #742
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Rzucisz przepis?
W sumie za każdym razem robię trochę inaczej ; P Ale wczoraj:
pokroiłam cebulę (1szt.), zeszkliłam na patelni, dorzuciłam pieczarki (ok. 50dkg), potem doprawiłam solą, pieprzem i jak już były gotowe - odstawiłam.
Patelnia od nowa - olej ryżowego kapkę + czosnek, do tego szpinak (mieszam mrożony z pakowanymi liśćmi z lodówki, np. 2 mrożone + 1 świeży, robię zawsze sporą ilość na kilka dni), pod koniec przyprawiam solą, pieprzem, dodaję jeszcze czosnku, jeśli trzeba, dorzucam na ostatnim etapie ser żółty na tarce starty, niebieski ser pleśniowy (1 opakowanie) i czasem ser brie. Potem mieszam to z pieczarkami (czasem na patelni, żeby jeszcze się poddusiło razem chwilkę, czasem po prostu w misce) i tym nadziewam naleśniki. Ważne, żeby z pieczarek i szpinaku większość wody wyparowała, ale nie całkiem. Przepisu na ciasto nie podam dokładnego, bo też "na oko" - mąka, mleko, olej, jajka, woda mineralna gazowana, pieprz i sól, zawsze po troszkę wrzucę, zmiksuję i dodaję tego, co zapewni odpowiednio leistą konsystencję
Nadzienie z takiej ilości produktów starcza mi na 20-30 naleśników (zależnie od wielkości placków, no i ile napakuję do jednego naleśnika) robię sporo na zapas kilkudniowy
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 20:24   #743
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Thonia Pokaż wiadomość
Ja też lubię komentować vlogerki które lubię i których nie lubię. Dlatego teraz skomentuję AGGIE. POMADKA!!! na ustach z ostatniego vloga - tradżedia!! Może ktoś mi wytłumaczy o co chodzi?? Spóźnione Halloween???

Oto i link:

https://www.youtube.com/watch?v=XBMveRHuAis
Okropieństwo...

A będąc przy Aggie: czy was też tak niemiłosiernie drażni ciągłe powtarzanie w filamch "canon 70d"???? zepsuł się canon 70d, dalismy do serwisu naszego canona 70d.... od kilkunastu filmów po kilka razy w jednym ciągle to samo. ja się nie znam na sprzęcie, jest się czym chwalić?? no oprócz tym, że kosztował ponad 1000 euro o czym Aga poinformowala we wczorajszym vlogu.
Na moj komentarz o tym nie odpisala. O ile jeszcze jest

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Ja dostałam bana za to:
Załącznik 6118934
Mogła zrobić na złość i nie blokować. Zagrać mi na nosie
hahaha, Mostly, rządzisz
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 20:26   #744
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Okropieństwo...

A będąc przy Aggie: czy was też tak niemiłosiernie drażni ciągłe powtarzanie w filamch "canon 70d"???? zepsuł się canon 70d, dalismy do serwisu naszego canona 70d.... od kilkunastu filmów po kilka razy w jednym ciągle to samo. ja się nie znam na sprzęcie, jest się czym chwalić?? no oprócz tym, że kosztował ponad 1000 euro o czym Aga poinformowala we wczorajszym vlogu.
Na moj komentarz o tym nie odpisala. O ile jeszcze jest
Nie wiem czy Aggie mówi w ten sam sposób, ale "robiłam zdjęcia iphonem, rozmawiałam przez iphone" to miód na moje uszka
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 20:28   #745
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość




Maty są kredowe,nie lubię. Natomiast duochromy - specyficzne. Są jakby lekko mokre, ciężkie do roztarcia, ale warto się z nimi pomęczyć, bo dają cudny efekt. Pigmentacja jak najbardziej na plus.
Zgadzam się z każdym słowem. Dodatkowo maty bardzo znikają u mnie z oka przy intensywmym rozcieraniu. Duochromy looove
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 20:35   #746
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Okropieństwo...

A będąc przy Aggie: czy was też tak niemiłosiernie drażni ciągłe powtarzanie w filamch "canon 70d"???? zepsuł się canon 70d, dalismy do serwisu naszego canona 70d.... od kilkunastu filmów po kilka razy w jednym ciągle to samo. ja się nie znam na sprzęcie, jest się czym chwalić?? no oprócz tym, że kosztował ponad 1000 euro o czym Aga poinformowala we wczorajszym vlogu.
Na moj komentarz o tym nie odpisala. O ile jeszcze jest



hahaha, Mostly, rządzisz
to jest jedna z tych osób, których nie wiem, jak można oglądać ona mnie tak drażni, zupełnie nie trafia w moją estetykę razem z boogie
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 20:38   #747
Gopherowate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 35
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Zgadzam się z każdym słowem. Dodatkowo maty bardzo znikają u mnie z oka przy intensywmym rozcieraniu. Duochromy looove
No i teraz mi smutno
Gopherowate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 20:40   #748
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Dobra dziewczyny Teraz ja "dorzucę do pieca" :P https://www.instagram.com/p/_92zYxpZ...by=mrolimpia18 Na załączonym obrazku widzimy "blub blub", coś a'la Piccolo tylko, że z Lidla ALE...widzimy na nim cenę! Więc znając życie Pan Olimpia kupiła go u "siebie" w sklepie,czyli właściciel owego sklepu kupuje produkty w marketach a sprzedaje u siebie... czyyyyli pojazd po marketach ale sama sprzedaje ich produkty. xDDD

Jako dowód znalazłam tylko wycinek z Niemieckiej gazetki Lidla.. http://www.marktguru.at/content/Lidl...ink-209798.jpg
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 20:42   #749
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość
Dobra dziewczyny Teraz ja "dorzucę do pieca" :P https://www.instagram.com/p/_92zYxpZ...by=mrolimpia18 Na załączonym obrazku widzimy "blub blub", coś a'la Piccolo tylko, że z Lidla ALE...widzimy na nim cenę! Więc znając życie Pan Olimpia kupiła go u "siebie" w sklepie,czyli właściciel owego sklepu kupuje produkty w marketach a sprzedaje u siebie... czyyyyli pojazd po marketach ale sama sprzedaje ich produkty. xDDD

Jako dowód znalazłam tylko wycinek z Niemieckiej gazetki Lidla.. http://www.marktguru.at/content/Lidl...ink-209798.jpg

Sherlocku...
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 20:46   #750
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
to jest jedna z tych osób, których nie wiem, jak można oglądać ona mnie tak drażni, zupełnie nie trafia w moją estetykę razem z boogie
Boogie akurat lubie, nie wnosi nic wartościowego, ale wg mnie jest przesympatyczna i fajnie się w miarę to ogląda. ale czasem jest za słodka.
A dlaczego mam Aggie jeszcze w subach to jakos nie wiem, ale drazni mnie mniej niż Szusz przynajmniej (ta powinna częsciej wyjezdzac, bo vlogi z podrozy miala w miarę fajne. I nie mam tu na mysli wyjazdu na hel )
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-31 12:05:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:42.