Miłośniczki H&M cz. 20 - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-14, 15:12   #1591
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez CleoOo Pokaż wiadomość
ale miałam dzisiaj przeboje.... przyszła mi koszula http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0298804012.html r.34 wypada jak 40, na mnie strasznie wisi, zwrot. Mam już serdecznie dość, z tych wszystkich zamówień jestem jedynie zadowolona ze spodni sznurowanych które ostatnio zamawiałam, cała reszta za duża....

na dodatek wybrałam się dzisiaj po dłuuugiej przerwie do fryzjera, jedynie na pocięcie końcówek i deelikatne podcieniowanie, fryzjerka (młoda dziewczyna) tak mi spieeeeerniczyła włosy że myślałam że ją tam zabije i nożyczki wsadzę jej w oko. Chciałam jeszcze zrobić tam koloryzacje ale widząc efekt cięcia powiedziałam że nie dam sobie zrobić jeszcze większej masakry, po czym poszłam do drogerii i poprosiłam panią o dobranie mi farby, żeby wyszedł mi ładny kasztan (chciałam odświeżyć kolor, a przy okazji spróbować innej farby niż zwykle), efekt? czerwono-rudo-wypłowiałe włosy, krzywo ścięte.... kurrw......!@# mam ochotę na kilka mc zamknąć się w domu!
tez mialam kiedys przeboje z wlosami, znajdz fryzjera, ktory Ci to naprawi, moze z polecenia jakiegos od znajomych
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 15:15   #1592
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
a ja czekam na kuriera sie okaże ile zwrotów..
oby jak najmniej
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 15:30   #1593
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
a ja czekam na kuriera sie okaże ile zwrotów..
część zwrotów poszła, część☠pójdzie jutro
jestem zmęczona zamawianiem - odsyłaniem
dla mnie wyprzedaż skończona, chyba,że rzucą kaszmiry inne niż te, które są aktualnie na stronie przecenione
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 15:32   #1594
g0si4
Zakorzenienie
 
Avatar g0si4
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 946
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
nie polecam tej bluzy, musi być jakoś złożona do zdjęcia, bo xs była szeroka jak namiot a chciałam jakiegoś zwyklaka po domu...
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0354790001.html

kliknęłam tylko szarą torebeczkę i myślę, co tu jeszcze wziąć, bo po jedną paczkę nie opłaca mi się jechać (kurier zawsze mi zostawia przesyłki w punkcie paczki)
O nie, a ja ją kliknęłam. I to jeszcze S :/
__________________
IG
g0si4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 15:33   #1595
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
część zwrotów poszła, część☠pójdzie jutro
jestem zmęczona zamawianiem - odsyłaniem
dla mnie wyprzedaż skończona, chyba,że rzucą kaszmiry inne niż te, które są aktualnie na stronie przecenione
ja odesłałam kaszmira z rozcięciami, czekam tylko na półgolf kaszmirowy jestem go ciekawa.. porażka to wyprzedaż zarowa najbardziej
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 15:44   #1596
Lilotron
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotron
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 303
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
ja odesłałam kaszmira z rozcięciami, czekam tylko na półgolf kaszmirowy jestem go ciekawa.. porażka to wyprzedaż zarowa najbardziej

Ja ten półgolf jutro odbiore, tez ciekawa jestem
Lilotron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 15:50   #1597
Petrycja
Zakorzenienie
 
Avatar Petrycja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 035
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez CleoOo Pokaż wiadomość
ale miałam dzisiaj przeboje.... przyszła mi koszula http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0298804012.html r.34 wypada jak 40, na mnie strasznie wisi, zwrot. Mam już serdecznie dość, z tych wszystkich zamówień jestem jedynie zadowolona ze spodni sznurowanych które ostatnio zamawiałam, cała reszta za duża....

na dodatek wybrałam się dzisiaj po dłuuugiej przerwie do fryzjera, jedynie na pocięcie końcówek i deelikatne podcieniowanie, fryzjerka (młoda dziewczyna) tak mi spieeeeerniczyła włosy że myślałam że ją tam zabije i nożyczki wsadzę jej w oko. Chciałam jeszcze zrobić tam koloryzacje ale widząc efekt cięcia powiedziałam że nie dam sobie zrobić jeszcze większej masakry, po czym poszłam do drogerii i poprosiłam panią o dobranie mi farby, żeby wyszedł mi ładny kasztan (chciałam odświeżyć kolor, a przy okazji spróbować innej farby niż zwykle), efekt? czerwono-rudo-wypłowiałe włosy, krzywo ścięte.... kurrw......!@# mam ochotę na kilka mc zamknąć się w domu!
Raczej nie pomoże to co napiszę, ale szybko się przyzwyczaisz. Kiedyś też chodziłam, prosiłam o 2 cm a wracałam o 7 cm krótsze włosy. Ja piłam wtedy drożdże, wcierałam Jantar i na szczęście szybko rosły. Może niedługo warto iść do polecanego fryzjera to coś poradzi?

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Cytat:
Napisane przez g0si4 Pokaż wiadomość
O nie, a ja ją kliknęłam. I to jeszcze S :/
Ja widziałam podobną stacjonarnie i wcale nie wydawała się taka duża
__________________
sh
Petrycja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-14, 15:51   #1598
g0si4
Zakorzenienie
 
Avatar g0si4
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 946
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
Dostałam dziś sweterek i bluzkę w serek białą
Sweterek bardzo fajny ,lubę takie zwyklaki.Mka jest duża więc będzie luźniejszy niż na modelce.Ale ja takie lubię.Bluzka też się wydaje fajna ,tylko jakaś wąska w ramionach Muszę przymierzyć w domu.A kliknęłam te gacie i koszulkę białą z kodem za 3,68

Aha bluzka w serek nie jest biała,wiecie jak wygląda biel w hamie ;
Fajny ten sweterek i nawet wełny ma trochę w składzie

Cytat:
Napisane przez CleoOo Pokaż wiadomość
ale miałam dzisiaj przeboje.... przyszła mi koszula http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0298804012.html r.34 wypada jak 40, na mnie strasznie wisi, zwrot. Mam już serdecznie dość, z tych wszystkich zamówień jestem jedynie zadowolona ze spodni sznurowanych które ostatnio zamawiałam, cała reszta za duża....

na dodatek wybrałam się dzisiaj po dłuuugiej przerwie do fryzjera, jedynie na pocięcie końcówek i deelikatne podcieniowanie, fryzjerka (młoda dziewczyna) tak mi spieeeeerniczyła włosy że myślałam że ją tam zabije i nożyczki wsadzę jej w oko. Chciałam jeszcze zrobić tam koloryzacje ale widząc efekt cięcia powiedziałam że nie dam sobie zrobić jeszcze większej masakry, po czym poszłam do drogerii i poprosiłam panią o dobranie mi farby, żeby wyszedł mi ładny kasztan (chciałam odświeżyć kolor, a przy okazji spróbować innej farby niż zwykle), efekt? czerwono-rudo-wypłowiałe włosy, krzywo ścięte.... kurrw......!@# mam ochotę na kilka mc zamknąć się w domu!
Ojj, na pewno nie jest tak źle


Moje dzisiejsze kliki. Bluzę zamówiłam S, bo nie chciałam żeby była przymała, nie doczytałam że jest ona z tym luźnych . Niby tylko 8 zł, ale i tak jestem zła, bo co ja z nią zrobią ? :/
Botki na wszelki wypadek zamówiłam w 2 rozmiarach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hmprod (2).jpg (24,9 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hmprod.jpg (39,2 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hmprod (1).jpg (18,9 KB, 29 załadowań)
__________________
IG
g0si4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 15:56   #1599
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez g0si4 Pokaż wiadomość
Fajny ten sweterek i nawet wełny ma trochę w składzie


Ojj, na pewno nie jest tak źle


Moje dzisiejsze kliki. Bluzę zamówiłam S, bo nie chciałam żeby była przymała, nie doczytałam że jest ona z tym luźnych . Niby tylko 8 zł, ale i tak jestem zła, bo co ja z nią zrobią ? :/
Botki na wszelki wypadek zamówiłam w 2 rozmiarach.
Też zamówiłam te botki, mam nadzieje, że będą śliczne, akurat takich potrzebowałam
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 15:56   #1600
karola200611
Raczkowanie
 
Avatar karola200611
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 467
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez SuLoVa Pokaż wiadomość
u mnie dzisiaj skromnie, kusiło mnie dużo tanich rzeczy ale nie chce mi się bawić ze zwrotami, kliknęłam tylko 3 rzeczy

O której udało Ci się złapać kamizelkę? Też na nią poluje, może jeszcze się uda
karola200611 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 15:58   #1601
asullka00
Zakorzenienie
 
Avatar asullka00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 673
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez g0si4 Pokaż wiadomość
Fajny ten sweterek i nawet wełny ma trochę w składzie


Ojj, na pewno nie jest tak źle


Moje dzisiejsze kliki. Bluzę zamówiłam S, bo nie chciałam żeby była przymała, nie doczytałam że jest ona z tym luźnych . Niby tylko 8 zł, ale i tak jestem zła, bo co ja z nią zrobią ? :/
Botki na wszelki wypadek zamówiłam w 2 rozmiarach.

jaki wzielas rozmiar botkow?
asullka00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-14, 16:03   #1602
g0si4
Zakorzenienie
 
Avatar g0si4
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 946
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
Też zamówiłam te botki, mam nadzieje, że będą śliczne, akurat takich potrzebowałam
I wygodne...

Cytat:
Napisane przez asullka00 Pokaż wiadomość
jaki wzielas rozmiar botkow?
39 i 40


Popłynęłam też w mango i zarze i wiecie co? z utęsknieniem czekam na wypłatę
__________________
IG
g0si4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 16:10   #1603
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0290314008.html

ma ktoras ten sweter?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 16:16   #1604
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez Bezcielesna Pokaż wiadomość
160cm (gapa mogłam napisać) trzeba by wrzucać poduszki w ramiona inaczej linia rękawów zbytnio opada, powyżej 165cm na pewno będzię lepiej leżał
pytałam bo ja mam 164cm i zastanawiałam się czy mogłabym brać taki płaszcz pod uwagę, dzięki

miałam śnieżynki XS w koszyku ale teraz te wszystkie spodnie wróciły do ceny regularnej (45zł z kuponem) i nie wiem, wydały mi się trochę drogie może już mi się w głowie poprzewracało od tej wyprzedaży
__________________
instagram: @uttterly
karton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 16:30   #1605
CleoOo
Wtajemniczenie
 
Avatar CleoOo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 840
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez Petrycja Pokaż wiadomość
Raczej nie pomoże to co napiszę, ale szybko się przyzwyczaisz. Kiedyś też chodziłam, prosiłam o 2 cm a wracałam o 7 cm krótsze włosy. Ja piłam wtedy drożdże, wcierałam Jantar i na szczęście szybko rosły. Może niedługo warto iść do polecanego fryzjera to coś poradzi?
ja chciałam podcięcie 3cm i lekkie cieniowanie, to połowe włosów ścieła mi do ucha i poszarpała jak nie wiem! pierwszy raz z czymś takim się spotkałam! nawet nie ma tego jak nożyczkami poprawić, ani spiąć, ani związać... kolor kolorem bo można zaraz zmienić, ale włosy pół roku rosnąć będą, trudno, pół roku w czapce do takich włosów nie idzie się przyzwyczaić, bo już mnie sie pytali co mi się stało, czy pod kosiarke wpadłam do dupy dzień!
CleoOo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 16:37   #1606
asullka00
Zakorzenienie
 
Avatar asullka00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 673
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez g0si4 Pokaż wiadomość
I wygodne...



39 i 40


Popłynęłam też w mango i zarze i wiecie co? z utęsknieniem czekam na wypłatę
Tez zamowiłam 39, na 38 juz nie zdązyłam, mam nadzieje, że będą dobre, bo własnie takich szukałam

Edytowane przez asullka00
Czas edycji: 2016-01-14 o 16:58
asullka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 16:37   #1607
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez CleoOo Pokaż wiadomość
ja chciałam podcięcie 3cm i lekkie cieniowanie, to połowe włosów ścieła mi do ucha i poszarpała jak nie wiem! pierwszy raz z czymś takim się spotkałam! nawet nie ma tego jak nożyczkami poprawić, ani spiąć, ani związać... kolor kolorem bo można zaraz zmienić, ale włosy pół roku rosnąć będą, trudno, pół roku w czapce do takich włosów nie idzie się przyzwyczaić, bo już mnie sie pytali co mi się stało, czy pod kosiarke wpadłam do dupy dzień!
fatalnie, a zapłaciłaś za to? ja bym wyszła i powiedziała, że tak wykonaną prace może sobie wsadzić w
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 16:40   #1608
Majessa
Zadomowienie
 
Avatar Majessa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 162
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez CleoOo Pokaż wiadomość
ja chciałam podcięcie 3cm i lekkie cieniowanie, to połowe włosów ścieła mi do ucha i poszarpała jak nie wiem! pierwszy raz z czymś takim się spotkałam! nawet nie ma tego jak nożyczkami poprawić, ani spiąć, ani związać... kolor kolorem bo można zaraz zmienić, ale włosy pół roku rosnąć będą, trudno, pół roku w czapce do takich włosów nie idzie się przyzwyczaić, bo już mnie sie pytali co mi się stało, czy pod kosiarke wpadłam do dupy dzień!
tak to jest z tymi fryzjerami, ja znalazłam świetnego fryzjera już chyba 8 lat temu i ufam mu bezgranicznie, nikomu innemu nie dam się dotknąć. Jak chcę końcówki to będą końcówki + od tylu lat do niego chodzę, a zawsze ma coś nowego do zaoferowania, ale też wie jak lubię, miałam szczęście
Majessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 16:43   #1609
CleoOo
Wtajemniczenie
 
Avatar CleoOo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 840
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
fatalnie, a zapłaciłaś za to? ja bym wyszła i powiedziała, że tak wykonaną prace może sobie wsadzić w
zapłaciłam??? zrobiłam taką awanturę, ze dziewczyna omal się nie popłakała, właścicielka zaproponowała mi że poprawi, powiedziałam że mają ich już nie ruszać i nigdy tak tragicznie nie wyglądałam! dlatego nienawidzę chodzić po fryzjerach

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Majessa Pokaż wiadomość
tak to jest z tymi fryzjerami, ja znalazłam świetnego fryzjera już chyba 8 lat temu i ufam mu bezgranicznie, nikomu innemu nie dam się dotknąć. Jak chcę końcówki to będą końcówki + od tylu lat do niego chodzę, a zawsze ma coś nowego do zaoferowania, ale też wie jak lubię, miałam szczęście
ja kiedyś mieszkałam w innym mieście i tam chodziłam do fryzjera, jednak nie bede jechać 100km, gdzie chciałam je jedynie podciąć, nie sądziłam że to jest aż tak bardzo skomplikowane i że aż tak bardzo można spieprzyć
CleoOo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-14, 16:45   #1610
mlenka_85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 874
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Jejuu w super cenie te botki dorwalyscie. Była pełna rozmiarowka? Może dorzucą bo znów za taką cenę przydałyby mi się botki na obcasie jak nic.
Ciągle myślę nad kaszmirem turkusowym. Zamówiłam zwrot płaszcza na jutro i myślę cy go dorzucić do paki czy zostawić
mlenka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 16:50   #1611
iceina
Zadomowienie
 
Avatar iceina
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 681
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez CleoOo Pokaż wiadomość
zapłaciłam??? zrobiłam taką awanturę, ze dziewczyna omal się nie popłakała, właścicielka zaproponowała mi że poprawi, powiedziałam że mają ich już nie ruszać i nigdy tak tragicznie nie wyglądałam! dlatego nienawidzę chodzić po fryzjerach

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------



ja kiedyś mieszkałam w innym mieście i tam chodziłam do fryzjera, jednak nie bede jechać 100km, gdzie chciałam je jedynie podciąć, nie sądziłam że to jest aż tak bardzo skomplikowane i że aż tak bardzo można spieprzyć
Współczuję Ci bardzo! miałam kiedyś podobną sytuację. Miałam takie ładne, zdrowe włosy, zapuszczałam i dbałam o nie dłuuugo, a ona mi je cieniować zaczęła od tyłu (bez pytania ) i ciąć tam z 10 cm końcówek. Jak ja to zobaczyłam to myślałam że zawału dostanę... Moje ładne włosy szlag wtedy trafił. Było to jakoś 2 lata temu a pamiętam to do dziś niestety
iceina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 16:51   #1612
asullka00
Zakorzenienie
 
Avatar asullka00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 673
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez mlenka_85 Pokaż wiadomość
Jejuu w super cenie te botki dorwalyscie. Była pełna rozmiarowka? Może dorzucą bo znów za taką cenę przydałyby mi się botki na obcasie jak nic.
Ciągle myślę nad kaszmirem turkusowym. Zamówiłam zwrot płaszcza na jutro i myślę cy go dorzucić do paki czy zostawić
Tak rano byla pelna. Ale szybko sie rozeszly
asullka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 16:53   #1613
videl94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 89
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Dziś kupiłam http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0349330001.html
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0302077001.html
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0364605002.html
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0273187001.html

I ten top, ale nie będę go odbierać. Wolę ten z biustonoszem
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0239356001.html

Poza tym rzuciło mi się jeszcze w oczy
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0314603002.html
videl94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 16:54   #1614
iceina
Zadomowienie
 
Avatar iceina
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 681
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Kliknęłam dziś sweterek (17,17 zł) i wiosenny szalik (14,17 zł)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg hmprod.jpeg (22,0 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg hmprod2.jpeg (46,4 KB, 61 załadowań)
iceina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 16:55   #1615
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez CleoOo Pokaż wiadomość
zapłaciłam??? zrobiłam taką awanturę, ze dziewczyna omal się nie popłakała, właścicielka zaproponowała mi że poprawi, powiedziałam że mają ich już nie ruszać i nigdy tak tragicznie nie wyglądałam! dlatego nienawidzę chodzić po fryzjerach [COLOR="Silver"]
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 16:59   #1616
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Mnie tak zrobił kiedyś "najlepszy" w mieście stylista fryzur co jeździ ciągle na międzynarodowe szkolenia
Wstyd mi było nos z domu wystawiać przez pół roku zanim to odrosło i można było coś z tym zrobić

Do której godziny można zamawiać zwrot żeby jutro kurier wziął?
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 17:06   #1617
Majessa
Zadomowienie
 
Avatar Majessa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 162
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Mnie tak zrobił kiedyś "najlepszy" w mieście stylista fryzur co jeździ ciągle na międzynarodowe szkolenia
Wstyd mi było nos z domu wystawiać przez pół roku zanim to odrosło i można było coś z tym zrobić

Do której godziny można zamawiać zwrot żeby jutro kurier wziął?
Do 18 jest chyba infolinia dpd
Majessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 17:06   #1618
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
ja odesłałam kaszmira z rozcięciami, czekam tylko na półgolf kaszmirowy jestem go ciekawa.. porażka to wyprzedaż zarowa najbardziej
Który to z rozcięciami? Nie załamuj mnie....
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 17:07   #1619
saandy
Wtajemniczenie
 
Avatar saandy
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 154
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Dziewczyny czy któraś ma to body? Albo to samo, tylko w jasnym kolorze? Mam jedno i chciałam dokupić, ale podwyższyli cenę Może ktoś chcę zwrócić to chętnie przygarnę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hmprod.jpg (44,3 KB, 26 załadowań)
__________________
http://instagram.com/sandii52#
saandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 17:08   #1620
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez Majessa Pokaż wiadomość
Do 18 jest chyba infolinia dpd
A to przespałam
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-02 20:47:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:54.