Mamusie październikowe 2015 :D - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-20, 22:22   #2041
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Cytat:
Napisane przez ktosiula Pokaż wiadomość
Moja się właśnie obudziła. Chyba pierwszy raz przed północą
Ciekawe kiedy moja się obudzi. Ostatnio cos Jej się pokićkało i tak dłuuuuugo cyca w nocy. Przydało by się to ramie do selfie do podtrzymywania łba bo leci
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 22:43   #2042
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Jakos sie pesymistycznie zrobilo.
Swiat jest chory, prawda Jest tez jednak ta dobra część swiata i miejmy nadzieję, ze nasze dzieci ją zasila i rozbuduja. Będą lekiem na cale zlo hihi

Jakos przed świętami poklocilam sie z tz o jakas bzdure, nie pamiętam juz dokładnie, ale to było chyba cos zwiazanego z rachunkami. Mialam takie do d przedpołudnie. Poszlam sobie na spacer, weszlam do sklepow i w jednym zagadala mnie starsza pani, pytajac o mojego kwiatuszka. Powiedziała: dobrze, ze ja masz, nigdy nie bedziesz samotna. To rodzina sie liczy i zdrowie, zadne pieniądze nie sa wazne. Plakac mi sie zachcialo jak to mowila. Wspomniałam jak kilka godzin wcześniej pozarlismy sie o jakas bzdure. Później nazwałam ja w glowie moim aniolem swiatecznym
Nienawidzę zapominac, co istotne w życiu.

A propos w UK widzialam reklamę, ktora mowi, ze iles procent starszych ludzi czasem nie widuje (nie rozmawia) z nikim nawet miesiac? Samotność jest straszna.

MALINKA te Niemcy to jeszcze może być Wasz sukces. Na pewno nie jest to pasmo porazek, po prostu dzielisz się z nami tym, co Ci tam przeszkadza. Nie doluj sie i znajdz rozwiazanie, bo na pewno nie mozesz zyc taka nerwowa.
Nie spijcie w plesni. Niech Maly spi w jakimś w miare suchym pomieszczeniu.

Sent from my D5803 using Tapatalk

---------- Dopisano o 00:43 ---------- Poprzedni post napisano o 00:30 ----------

Cytat:
Napisane przez olibar Pokaż wiadomość
Frik, pewnie raz na jakis czas polece (do Szklarskiej Poreby ) ale nie za czesto bo jednak placenie za hotel itp..
Ponadto nie wiem kiedy do Indii sie przeprowadzimy. Wszystko to jedna wielka niewiadoma. Jesli nasz biznes bedzie sukcesem to szybciutko do Indii polecimy

Sent from my Samsung Galaxy Note 4 using Tapatalk
Jestes ze Szklarskiej Poreby?

Powodzenia

Sent from my D5803 using Tapatalk
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 22:58   #2043
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Cytat:
Napisane przez frik frik Pokaż wiadomość
Jakos przed świętami poklocilam sie z tz o jakas bzdure, nie pamiętam juz dokładnie, ale to było chyba cos zwiazanego z rachunkami. Mialam takie do d przedpołudnie. Poszlam sobie na spacer, weszlam do sklepow i w jednym zagadala mnie starsza pani, pytajac o mojego kwiatuszka. Powiedziała: dobrze, ze ja masz, nigdy nie bedziesz samotna. To rodzina sie liczy i zdrowie, zadne pieniądze nie sa wazne. Plakac mi sie zachcialo jak to mowila. Wspomniałam jak kilka godzin wcześniej pozarlismy sie o jakas bzdure. Później nazwałam ja w glowie moim aniolem swiatecznym
Nienawidzę zapominac, co istotne w życiu.

Sent from my D5803 using Tapatalk
Dałaś mi do myślenia

A co do tych starszych ludzi to masakra Strasznie smutne jak niektórzy sa samotni. To chyba najgorsze co może być jak człowiek potrafi się czuć samotnie w tłumie :/ Trosze mam o tym pojęcie jak nikt mnie nie rozumiał z bliskich tak jak dziewczyny z wizaża na wątku o IVF Ciesze sie, że trafilam na wizaż i przy okazji na wątek mamusiowy
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 23:41   #2044
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Zdecydowanie musimy sobie przypominac jak wiele szczęścia mamy w swoim życiu
Wczoraj pisząc o tych całych naszych eskapadach po "zapalki" przypomniał mi sie jeszcze czyjs wpis z fejsbuka, moze go jutro znajde (lub dzis, zależnie od nocki).

Masz rację, samotność jest okropna. I brak zrozumienia... Dobrze, ze nie musimy sie z tym borykać. Zwłaszcza w dobie internetu

Sent from my D5803 using Tapatalk

---------- Dopisano o 01:41 ---------- Poprzedni post napisano o 01:28 ----------

Wklejam:
"Miałam iść na zakupy. W głowie miałam plan: Tiger, H&M, a potem jedzenie w knajpie. iPod włączony na "full volume". Nie wiem czemu, włączyła się Marika, ale byłam zbyt leniwa, żeby zmienić kawałek. Przy spożywczaku stoi starsza pani z dwoma bukietami. Mały - z nasturcji, większy - z polnych kwiatów. W tym piwonie, które zawsze kojarzyły mi się z moją babcią.
Pani spojrzała na mnie:
- A stoję tak, może kto kupi... - uśmiechając się niepewnie, wyraźnie zawstydzona. Tak, jakby te kwiatki to było coś, czego trzeba się wstydzić.
- Ile kosztują? - spytałam, nie chcąc jej urazić.
- Ojej, no nie wiem... Najmniej to chyba złotówkę. Najwięcej to chyba trzy złote. Wiesz córeczko, ja nie wiem, ile kosztują takie kwiatki. To z działki takie byle co. Trzy złote za te dwa razem może? Albo dwa? Dwa złote?

DWA ZŁOTE.

Mokrą szmatą w pysk. Witamy w prawdziwym świecie, pustaku. Myślisz, że masz gorszy dzień, że ci smutno, że nikt cię nie kocha, jesteś gruba, nie masz iPhone'a 6, ani buldożka francuskiego, a przecież byłabyś taką dobrą matką. Wieczorem wrócisz do dwupokojowego mieszkania na strzeżonym osiedlu i opowiesz komuś przez Skype'a, jak przez pół dnia odkopywałaś się z maili, potem zjadłaś burgera na lunch, ale sama musiałaś go sobie zrobić i w dodatku był mrożony. Potem napijesz się kilka łyków wina, które rano będziesz musiała wylać do zlewu, bo żywot zakończy w nim cała rodzina muszek-owocówek i położysz się spać w świeżo wymienionej pościeli z Zara Home. Wstaniesz rano, poćwiczysz jogę albo inny pilates, na YT obejrzysz nowy haul zakupowy na kanale laski, której nie znasz i w sumie gówno cię obchodzi, co wklepuje w ryj, ale patrzysz, bo wydaje ci się, że yerba z internetowego sklepu ze zdrową żywnością jest wtedy mniej gorzka i pasuje do twojego chleba-tekturki, posmarowanego pastą z tuńczyka, przywiezionej z ostatniej wycieczki zagranicznej. Postoisz chwilę przed szafą, marszcząc brwi, wkurzając się, że nie masz się w co ubrać, bo wszystko jest na ciebie za duże, dlatego że mniej żresz i zapominasz, że jeszcze dwa lata temu, siedząc w samej bieliźnie, przypominałaś ludzika Michelin. Znowu za późno wyjdziesz z domu, więc zaklniesz szpetnie pod nosem, czekając na windę, na co obruszy się sąsiadka stojąca obok z psem, który ostatnio przestał trzymać mocz i leje między 2 a 3 piętrem. Wciskasz guzik kilka razy, myśląc, że to coś da. Drugą ręką starasz się rozplątać słuchawki. Przypadkowo wrzucasz klucze do głównej kieszeni w przepastnej torbie i po chwili orientujesz się, że przecież musisz sobie nimi jeszcze bramkę otworzyć, więc grzebiesz w tym syfie, macasz dno, które wciąż pamięta plażę w Sopocie i piach włazi ci pod wypielęgnowane paznokcie. Znajdujesz, otwierasz, wychodzisz do ludzi. Widzisz tramwaj i próbujesz dojrzeć numer, ale słońce świeci ci prosto w oczy. Biegniesz więc na wszelki wypadek i wsiadasz do tego ze skróconą trasą. Wściekasz się. Wysiadasz na kolejnym przystanku i łapiesz kolejny, jadący w dobrym kierunku. Jest miejsce siedzące. Dwa miejsca. Obok ciebie siada żulian, a jego torba w kratę muska twoją napiętą łydkę w nowych spodniach, kupionych na wyprzedaży w sieciówce. Docierasz do pracy, robisz sobie kawę, otwierasz maila i odpalasz fejsa. Scrollujesz przez kolejnych kilka godzin. Od stukania w klawiaturę drętwieje ci prawy nadgarstek, a w lewej dłoni łapie cię skurcz kciuka. Pośmiejesz się z suchych żartów koleżanek z pracy, wyślesz grafikom kilka poprawek od Klienta, przypalisz sobie croissanta na drugie śniadanie i zjesz z przesadnie drogim dżemem z wiśni, w którym więcej jest cukru niż owoców. Zrobisz jeszcze kilka ważnych rzeczy, bez których bieguny ziemskie zamienią się miejscami, a z instagrama znikną wszyscy twoi followersi. Wyjdziesz z zamiarem wydania milionów monet na szmaty szyte w Bangladeszu i kolejny zszywacz w kształcie żaby z wystawionym językiem. Spotykasz starszą panią z dwoma bukiecikami i przekrwionymi oczami, która wykręca z ciebie śrubki krótką wymianą zdań, bo przecież spieszysz się na zajęcia z tańca.

W portfelu miałam tylko dychę. Wręczam ją staruszce. Cofa chudą dłoń, którą wcześniej wyciągnęła w moim kierunku i zaczyna tłumaczyć, że to za dużo i że ona nie chce, bo będzie miała wyrzuty sumienia. W końcu udaje mi się ją przekonać. Łamiącym się głosem dziękuje mi, oczy zachodzą jej łzami, pyta o moje imię. Obiecuje, że będzie się za mnie modlić do końca życia, nawet jeśli niewiele jej go zostało.

Rozryczałam się kilka kroków dalej..."
Od Edie Maciejewska

Sent from my D5803 using Tapatalk
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 04:01   #2045
krolewna1986
Wtajemniczenie
 
Avatar krolewna1986
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 638
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Frik jakie to prawdziwe...i chwytające za serce..Ehh
__________________
Mężuś

Juliś 

Aniołek[*]30tc
krolewna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 08:13   #2046
olibar
Raczkowanie
 
Avatar olibar
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: green island
Wiadomości: 416
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Nie nir jestem ze Szklarskiej ale nie bede w miescie siedziec to juz bym chciala gory pokazac synkowi

Sent from my Samsung Galaxy Note 4 using Tapatalk
olibar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 08:13   #2047
malinowa4
Zakorzenienie
 
Avatar malinowa4
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 030
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Cytat:
Napisane przez frik frik Pokaż wiadomość
Jakos sie pesymistycznie zrobilo.
Swiat jest chory, prawda Jest tez jednak ta dobra część swiata i miejmy nadzieję, ze nasze dzieci ją zasila i rozbuduja. Będą lekiem na cale zlo hihi

Jakos przed świętami poklocilam sie z tz o jakas bzdure, nie pamiętam juz dokładnie, ale to było chyba cos zwiazanego z rachunkami. Mialam takie do d przedpołudnie. Poszlam sobie na spacer, weszlam do sklepow i w jednym zagadala mnie starsza pani, pytajac o mojego kwiatuszka. Powiedziała: dobrze, ze ja masz, nigdy nie bedziesz samotna. To rodzina sie liczy i zdrowie, zadne pieniądze nie sa wazne. Plakac mi sie zachcialo jak to mowila. Wspomniałam jak kilka godzin wcześniej pozarlismy sie o jakas bzdure. Później nazwałam ja w glowie moim aniolem swiatecznym
Nienawidzę zapominac, co istotne w życiu.

A propos w UK widzialam reklamę, ktora mowi, ze iles procent starszych ludzi czasem nie widuje (nie rozmawia) z nikim nawet miesiac? Samotność jest straszna.

MALINKA te Niemcy to jeszcze może być Wasz sukces. Na pewno nie jest to pasmo porazek, po prostu dzielisz się z nami tym, co Ci tam przeszkadza. Nie doluj sie i znajdz rozwiazanie, bo na pewno nie mozesz zyc taka nerwowa.
Nie spijcie w plesni. Niech Maly spi w jakimś w miare suchym pomieszczeniu.

Sent from my D5803 using Tapatalk

---------- Dopisano o 00:43 ---------- Poprzedni post napisano o 00:30 ----------


Jestes ze Szklarskiej Poreby?

Powodzenia

Sent from my D5803 using Tapatalk
Malutki ma lozeczko u nas w sypialni gdzie grzyba chwilowo sciagneli...

Wysłane z mojego Lenovo A916 przy użyciu Tapatalka
malinowa4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-21, 08:31   #2048
krolewna1986
Wtajemniczenie
 
Avatar krolewna1986
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 638
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Uwaga uwaga, mój syn dzisiaj w nocy obudził sie tylko 4 razy co 2:45-2:20-2-2 ależ to była cudowna noc Hihi
__________________
Mężuś

Juliś 

Aniołek[*]30tc
krolewna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 08:33   #2049
ewlina
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 3 107
GG do ewlina
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Dziewczyny zapomnialam tabletki..tzn wzięłam nad ranem a powinnam o 19 wczoraj..były przytulanki. Jak myślicie mam się czego obawiać?

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
Najszczęśliwszy rok w moim życiu
12.10.2015 nasz największy Skarb Lena
ewlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 08:46   #2050
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Cytat:
Napisane przez ewlina Pokaż wiadomość
Dziewczyny zapomnialam tabletki..tzn wzięłam nad ranem a powinnam o 19 wczoraj..były przytulanki. Jak myślicie mam się czego obawiać?
Do 12 godzin działa, przynajmniej tak miały wszystkie które brałam. Ulotkę sprawdź.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 08:50   #2051
gosiek0388
Zadomowienie
 
Avatar gosiek0388
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 868
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Cytat:
Napisane przez krolewna1986 Pokaż wiadomość
Uwaga uwaga, mój syn dzisiaj w nocy obudził sie tylko 4 razy co 2:45-2:20-2-2 ależ to była cudowna noc Hihi
No gratulacje W KOŃCU

Wysłane z mojego SAMSUNG Galaxy Grand Prime przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez ewlina Pokaż wiadomość
Dziewczyny zapomnialam tabletki..tzn wzięłam nad ranem a powinnam o 19 wczoraj..były przytulanki. Jak myślicie mam się czego obawiać?

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Zobacz co na ulotce pisze ,myślę że nie masz się Co obawiać



Cytat:
Napisane przez gosiek0388 Pokaż wiadomość
No gratulacje W KOŃCU

Wysłane z mojego SAMSUNG Galaxy Grand Prime przy użyciu Tapatalka

Wysłane z mojego SAMSUNG Galaxy Grand Prime przy użyciu Tapatalka
__________________
Lenka 07.10.2015
nasze 2620 gram szczęścia
gosiek0388 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-21, 09:12   #2052
ewlina
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 3 107
GG do ewlina
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Ok jedt faktycznie mowa o 12 godzinach :-P. Uff

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
Najszczęśliwszy rok w moim życiu
12.10.2015 nasz największy Skarb Lena
ewlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 10:48   #2053
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Frik idę na spacer i przez CIebie się rozmazałam, bo sie zryczałam. Kurde mam taką książkę z różnym pozytywnymi historiami. Coś takiego jak Ty wkleiłaś chwytajacymi za serce. Dostałam w tamtym roku pod choinkę i Jej nie przeczytałam. Zmotywowałaś mnie żeby się za nią wziąć

Jeju a mojej to się wszytsko pokićkało. O 3 się obudziła a o 5 zasnęła. W tym czasie 3 cycki obdoiła, kupalka walnęła, pozacieszała, 100 razy smoczka aż Ją wzięłam do łóżka bo nie miałam siły wstawać. Ja nie wiem co JEj po tym kościele. No chyba że Jej się wszystko porąbało bo zaburzyliśmy Jej rytm dnia. Wczoraj po 7 Ją budziłam i od 8 do 10 była poza domem. Nie wiem co z tym maluchem się dzieje.

Królewna no widzisz będzie jeszcze lepiej

Dobra idziemy doopki wymrozić
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 11:00   #2054
ewlina
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 3 107
GG do ewlina
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

My się karmimy i zaraz też lecimy;-)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
Najszczęśliwszy rok w moim życiu
12.10.2015 nasz największy Skarb Lena
ewlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 11:10   #2055
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Wstawilam fotki sukienki na chrzest
Aaaaaa zamarzaja mi lapy. Trzeba rekawiczki ubrac

Wysłane z mojego HUAWEI P6-U06 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Aaa bez problemj zmiescilam sie w jeansy 38 i moge usiasc w nich hihi

Wysłane z mojego HUAWEI P6-U06 przy użyciu Tapatalka
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 11:49   #2056
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Frik idę na spacer i przez CIebie się rozmazałam, bo sie zryczałam. Kurde mam taką książkę z różnym pozytywnymi historiami. Coś takiego jak Ty wkleiłaś chwytajacymi za serce. Dostałam w tamtym roku pod choinkę i Jej nie przeczytałam. Zmotywowałaś mnie żeby się za nią wziąć

Jeju a mojej to się wszytsko pokićkało. O 3 się obudziła a o 5 zasnęła. W tym czasie 3 cycki obdoiła, kupalka walnęła, pozacieszała, 100 razy smoczka aż Ją wzięłam do łóżka bo nie miałam siły wstawać. Ja nie wiem co JEj po tym kościele. No chyba że Jej się wszystko porąbało bo zaburzyliśmy Jej rytm dnia. Wczoraj po 7 Ją budziłam i od 8 do 10 była poza domem. Nie wiem co z tym maluchem się dzieje.

Królewna no widzisz będzie jeszcze lepiej

Dobra idziemy doopki wymrozić
To dobrze Ja czasem bywam taką jedzą a później sobie myślę, boooze zdrowa jestem, mam Polę, tz, jakos sobie radzimy, czego wiecej chciec. Dopiero jak czlowieka dopadnie jakas choroba lub zyciowy problem, to nabiera właściwej perspektywy i docenia, o czym wcześniej zapomniał.
Opowiedz nam jakies historie,jak przeczytasz

W ogole tak zachrzaniacie czasem z pisaniem, ze nie wiem czy odpisalam, czy nie. W każdym razie mialam dziękować za przykładowe ćwiczenia

Gratuluję rozmiaru 38 lasencjo

Sent from my D5803 using Tapatalk

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Cytat:
Napisane przez malinowa4 Pokaż wiadomość
Malutki ma lozeczko u nas w sypialni gdzie grzyba chwilowo sciagneli...

Wysłane z mojego Lenovo A916 przy użyciu Tapatalka
Uff to dobrze
Cytat:
Napisane przez krolewna1986 Pokaż wiadomość
Uwaga uwaga, mój syn dzisiaj w nocy obudził sie tylko 4 razy co 2:45-2:20-2-2 ależ to była cudowna noc Hihi
Ale fajnie to się troszkę w końcu wyspalas

Sent from my D5803 using Tapatalk
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 12:20   #2057
szwedka007
Wtajemniczenie
 
Avatar szwedka007
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

A moja ma katar... do tego stopnoa ze az budzi sie w nocy bo jej przeszkadza... uzywam fridy ale mala dostaje szalu jak jej tym wyciagam, drze sie w nieboglosy... znacie jakies metody na katar?
szwedka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 12:23   #2058
niud
Wtajemniczenie
 
Avatar niud
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2 135
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Cytat:
Napisane przez frik frik Pokaż wiadomość
Zdecydowanie musimy sobie przypominac jak wiele szczęścia mamy w swoim życiu
Wczoraj pisząc o tych całych naszych eskapadach po "zapalki" przypomniał mi sie jeszcze czyjs wpis z fejsbuka, moze go jutro znajde (lub dzis, zależnie od nocki).

Masz rację, samotność jest okropna. I brak zrozumienia... Dobrze, ze nie musimy sie z tym borykać. Zwłaszcza w dobie internetu

Sent from my D5803 using Tapatalk

---------- Dopisano o 01:41 ---------- Poprzedni post napisano o 01:28 ----------

Wklejam:
"Miałam iść na zakupy. W głowie miałam plan: Tiger, H&M, a potem jedzenie w knajpie. iPod włączony na "full volume". Nie wiem czemu, włączyła się Marika, ale byłam zbyt leniwa, żeby zmienić kawałek. Przy spożywczaku stoi starsza pani z dwoma bukietami. Mały - z nasturcji, większy - z polnych kwiatów. W tym piwonie, które zawsze kojarzyły mi się z moją babcią.
Pani spojrzała na mnie:
- A stoję tak, może kto kupi... - uśmiechając się niepewnie, wyraźnie zawstydzona. Tak, jakby te kwiatki to było coś, czego trzeba się wstydzić.
- Ile kosztują? - spytałam, nie chcąc jej urazić.
- Ojej, no nie wiem... Najmniej to chyba złotówkę. Najwięcej to chyba trzy złote. Wiesz córeczko, ja nie wiem, ile kosztują takie kwiatki. To z działki takie byle co. Trzy złote za te dwa razem może? Albo dwa? Dwa złote?

DWA ZŁOTE.

Mokrą szmatą w pysk. Witamy w prawdziwym świecie, pustaku. Myślisz, że masz gorszy dzień, że ci smutno, że nikt cię nie kocha, jesteś gruba, nie masz iPhone'a 6, ani buldożka francuskiego, a przecież byłabyś taką dobrą matką. Wieczorem wrócisz do dwupokojowego mieszkania na strzeżonym osiedlu i opowiesz komuś przez Skype'a, jak przez pół dnia odkopywałaś się z maili, potem zjadłaś burgera na lunch, ale sama musiałaś go sobie zrobić i w dodatku był mrożony. Potem napijesz się kilka łyków wina, które rano będziesz musiała wylać do zlewu, bo żywot zakończy w nim cała rodzina muszek-owocówek i położysz się spać w świeżo wymienionej pościeli z Zara Home. Wstaniesz rano, poćwiczysz jogę albo inny pilates, na YT obejrzysz nowy haul zakupowy na kanale laski, której nie znasz i w sumie gówno cię obchodzi, co wklepuje w ryj, ale patrzysz, bo wydaje ci się, że yerba z internetowego sklepu ze zdrową żywnością jest wtedy mniej gorzka i pasuje do twojego chleba-tekturki, posmarowanego pastą z tuńczyka, przywiezionej z ostatniej wycieczki zagranicznej. Postoisz chwilę przed szafą, marszcząc brwi, wkurzając się, że nie masz się w co ubrać, bo wszystko jest na ciebie za duże, dlatego że mniej żresz i zapominasz, że jeszcze dwa lata temu, siedząc w samej bieliźnie, przypominałaś ludzika Michelin. Znowu za późno wyjdziesz z domu, więc zaklniesz szpetnie pod nosem, czekając na windę, na co obruszy się sąsiadka stojąca obok z psem, który ostatnio przestał trzymać mocz i leje między 2 a 3 piętrem. Wciskasz guzik kilka razy, myśląc, że to coś da. Drugą ręką starasz się rozplątać słuchawki. Przypadkowo wrzucasz klucze do głównej kieszeni w przepastnej torbie i po chwili orientujesz się, że przecież musisz sobie nimi jeszcze bramkę otworzyć, więc grzebiesz w tym syfie, macasz dno, które wciąż pamięta plażę w Sopocie i piach włazi ci pod wypielęgnowane paznokcie. Znajdujesz, otwierasz, wychodzisz do ludzi. Widzisz tramwaj i próbujesz dojrzeć numer, ale słońce świeci ci prosto w oczy. Biegniesz więc na wszelki wypadek i wsiadasz do tego ze skróconą trasą. Wściekasz się. Wysiadasz na kolejnym przystanku i łapiesz kolejny, jadący w dobrym kierunku. Jest miejsce siedzące. Dwa miejsca. Obok ciebie siada żulian, a jego torba w kratę muska twoją napiętą łydkę w nowych spodniach, kupionych na wyprzedaży w sieciówce. Docierasz do pracy, robisz sobie kawę, otwierasz maila i odpalasz fejsa. Scrollujesz przez kolejnych kilka godzin. Od stukania w klawiaturę drętwieje ci prawy nadgarstek, a w lewej dłoni łapie cię skurcz kciuka. Pośmiejesz się z suchych żartów koleżanek z pracy, wyślesz grafikom kilka poprawek od Klienta, przypalisz sobie croissanta na drugie śniadanie i zjesz z przesadnie drogim dżemem z wiśni, w którym więcej jest cukru niż owoców. Zrobisz jeszcze kilka ważnych rzeczy, bez których bieguny ziemskie zamienią się miejscami, a z instagrama znikną wszyscy twoi followersi. Wyjdziesz z zamiarem wydania milionów monet na szmaty szyte w Bangladeszu i kolejny zszywacz w kształcie żaby z wystawionym językiem. Spotykasz starszą panią z dwoma bukiecikami i przekrwionymi oczami, która wykręca z ciebie śrubki krótką wymianą zdań, bo przecież spieszysz się na zajęcia z tańca.

W portfelu miałam tylko dychę. Wręczam ją staruszce. Cofa chudą dłoń, którą wcześniej wyciągnęła w moim kierunku i zaczyna tłumaczyć, że to za dużo i że ona nie chce, bo będzie miała wyrzuty sumienia. W końcu udaje mi się ją przekonać. Łamiącym się głosem dziękuje mi, oczy zachodzą jej łzami, pyta o moje imię. Obiecuje, że będzie się za mnie modlić do końca życia, nawet jeśli niewiele jej go zostało.

Rozryczałam się kilka kroków dalej..."
Od Edie Maciejewska

Sent from my D5803 using Tapatalk
Ech jakie to prawdziwe Ja się czasem łapie na tym jak beznadziejnymi rzeczami się przejmuję, sama sobie daje klapsa w myślach... Jednak to kwestia tego, że żyjemy w świecie w którym jesteśmy tak oceniani i chcemy się w nim czuć dobrze i ciężko znaleźć takie środowisko dla którego bez znaczenia będzie nasz wygląd, status materialmy itp. Spójrzcie na nasze ostatnie dyskusję...

Mój synek też mi daje ostro popalić. Zasnął wczoraj kolo 21.30, ja się położyłam godzinę później i pobudki 2,3,5,7 Mam też problem z odbijabiem, w nocy zasypia, leży ma mnie jak flaczek i nie chce odbić, a po 10 minutach budzi się z krzykiem. W dzień znowu mam wrażenie że ulewa to czego w nocy nie odbił ( Wasze dzieci też dalej ulewaja ? Mam wrażenie że jest gorzej niż było.
niud jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 12:57   #2059
krolewna1986
Wtajemniczenie
 
Avatar krolewna1986
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 638
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Niud mam ten sam problem z odbijaniem..jak mi młody nie odbije to mam wrazenie ze te gazy mu się kumulują w brzuszku przez noc i przez to nad ranem wydaje dziwne dźwięki i się pręży..staram się odbijać ale nie zawsze się uda :/
__________________
Mężuś

Juliś 

Aniołek[*]30tc
krolewna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-21, 13:02   #2060
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Cytat:
Napisane przez szwedka007 Pokaż wiadomość
A moja ma katar... do tego stopnoa ze az budzi sie w nocy bo jej przeszkadza... uzywam fridy ale mala dostaje szalu jak jej tym wyciagam, drze sie w nieboglosy... znacie jakies metody na katar?
zdecydowanie przy katarze appirator Katarek polecam, do tego smaruj klatke aromactivem, maść majerankowa a jak jest źle to Nasivin soft 2 razy dziennie po kropelke
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 13:16   #2061
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Cytat:
Napisane przez szwedka007 Pokaż wiadomość
znacie jakies metody na katar?
Ja się zaopatrzyłam w plasterki aromactiv, ale nie używałam, młoda nie miała kataru. Od czasu do czasu coś jej zafurkocze, to wyciągam gruszką.

Cytat:
Napisane przez niud Pokaż wiadomość
Wasze dzieci też dalej ulewaja ? Mam wrażenie że jest gorzej niż było.
Ulewa tak jak ulewała, od czasu do czasu, kompletnie nie ma znaczenia ile zje i czy odbije czy nie. Nie odkryłam jeszcze od czego to zależy.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 13:19   #2062
88maggie88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88maggie88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 055
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

MALA ciekawe czy Twoja sukienka juz doszła

Peeling z kawy tez robiłam super sprawa

Ja myślę czy sobie skakanki nie kupić do ćwiczeń
__________________
Przez jedną cudowną chwilę, czujesz że żyjesz ...
88maggie88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 13:24   #2063
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Cytat:
Napisane przez 88maggie88 Pokaż wiadomość
Ja myślę czy sobie skakanki nie kupić do ćwiczeń
A masz miejsce i stanik sportowy?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 13:31   #2064
niud
Wtajemniczenie
 
Avatar niud
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2 135
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Cytat:
Napisane przez szwedka007 Pokaż wiadomość
A moja ma katar... do tego stopnoa ze az budzi sie w nocy bo jej przeszkadza... uzywam fridy ale mala dostaje szalu jak jej tym wyciagam, drze sie w nieboglosy... znacie jakies metody na katar?
Tak jak mała radzi - katarek. Dalej będzie się darła wniebogłosy, ale bez kataru
niud jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 13:54   #2065
AgatkaSz
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaSz
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 824
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Cytat:
Napisane przez szwedka007 Pokaż wiadomość
A moja ma katar... do tego stopnoa ze az budzi sie w nocy bo jej przeszkadza... uzywam fridy ale mala dostaje szalu jak jej tym wyciagam, drze sie w nieboglosy... znacie jakies metody na katar?
Maść majerankowa

Ja chyba oszaleje Nel 37,6 ... oby to był tylko przypadek i zaraz będzie normalnie.
__________________
16.01.2014r. Inga
14.10.2015r. Nel <3
02.2017r. maleństwo <3
AgatkaSz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 14:09   #2066
szwedka007
Wtajemniczenie
 
Avatar szwedka007
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
zdecydowanie przy katarze appirator Katarek polecam, do tego smaruj klatke aromactivem, maść majerankowa a jak jest źle to Nasivin soft 2 razy dziennie po kropelke
Ale ten katarek podlacza sie do odkurzacza? Nie za mocno bedzie ciagnelo ?zeby jej jakiej krzywdy nie zrobic

Cytat:
Napisane przez niud Pokaż wiadomość
Tak jak mała radzi - katarek. Dalej będzie się darła wniebogłosy, ale bez kataru
Jw
szwedka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 14:16   #2067
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Cytat:
Napisane przez AgatkaSz Pokaż wiadomość
Ja chyba oszaleje Nel 37,6 ... oby to był tylko przypadek i zaraz będzie normalnie.
Ojej

Cytat:
Napisane przez szwedka007 Pokaż wiadomość
Ale ten katarek podlacza sie do odkurzacza? Nie za mocno bedzie ciagnelo ?zeby jej jakiej krzywdy nie zrobic
Najlepiej mieć odkurzać z regulacją ciągu, ale na stronie katarka jest taki tekst:
W przypadku KATARKA możesz mieć pewność, że używając go wraz z odkurzaczem o mocy do 1800W nie zrobisz krzywdy swojemu dziecku. Dzięki unikalnym kształtom aspiratora siła ssania zostaje odpowiednio zmniejszona, możesz sama najpierw wypróbować ją na swojej ręce. Dodatkowo przeźroczysta obudowa aspiratora daje możliwość kontroli na bieżąco charakteru i ilości wydzieliny.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 14:19   #2068
olibar
Raczkowanie
 
Avatar olibar
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: green island
Wiadomości: 416
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

To chyba w nocy odpada wlaczanie odkurzscza ale jak to ma pomoc to czemu nie.

Kurde a ja mam dola jakiegos.

Sent from my Samsung Galaxy Note 4 using Tapatalk
olibar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 14:34   #2069
ewlina
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 3 107
GG do ewlina
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

U nas i w nocy włączamy :-P tylko my w domu mieszkamu:-P. Jak młoda miała katar to odkurzacz był cały czas podłączony,;-)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
Najszczęśliwszy rok w moim życiu
12.10.2015 nasz największy Skarb Lena
ewlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 15:04   #2070
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ja się zaopatrzyłam w plasterki aromactiv, ale nie używałam, młoda nie miała kataru. Od czasu do czasu coś jej zafurkocze, to wyciągam gruszką.
A plasterki to dla starszych chyba. COs tu ktoś pisał i lepiej maść na klatę:

Cytat:
Napisane przez 88maggie88 Pokaż wiadomość
MALA ciekawe czy Twoja sukienka juz doszła

Peeling z kawy tez robiłam super sprawa

Ja myślę czy sobie skakanki nie kupić do ćwiczeń
No i jak czyta fotum? Pisałam wyżej że nawet fotki wstawiłam na FB

Cytat:
Napisane przez niud Pokaż wiadomość
Tak jak mała radzi - katarek. Dalej będzie się darła wniebogłosy, ale bez kataru
A moja się drze jak Fridą odciąga a KAtarek lubi Choć po tym katarzysku wstrętym już jakoś mnie bo chyba pod koniec choroby już Ją bolało odciąganie może :/

Cytat:
Napisane przez szwedka007 Pokaż wiadomość
Ale ten katarek podlacza sie do odkurzacza? Nie za mocno bedzie ciagnelo ?zeby jej jakiej krzywdy nie zrobic
Coś Ty. Nic Jej nie zrobisz Tylko najpierw najlepiej psiknąć wodą morską albo sola fizjologiczną, dać na brzuszek i tak po paru minutach odciągnąć. Wtedy wydzielina będzie rzadsza. Czasem już jak Gabi leżała na brzuszku to gile razem z woda morską wypływały na pieluszkę

Cytat:
Napisane przez olibar Pokaż wiadomość
To chyba w nocy odpada wlaczanie odkurzscza ale jak to ma pomoc to czemu nie.

Kurde a ja mam dola jakiegos.

Sent from my Samsung Galaxy Note 4 using Tapatalk
Ja wczoraj miałam takiego doła a dzisiaj jestem śpiąca jak cholera przez te nocne akcje Gabi
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-19 13:41:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:07.