Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10 - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-01, 09:48   #4591
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Cytat:
Napisane przez niezdara Pokaż wiadomość
Witam sie z balonikiem i cewnikiem między nogami.... Zobaczymy jak zadziała i dziś albo jutro będą wywoływać bo macica sama jest leniwa. Troche się boję, ale chce mieć to z głowy.... I Zośkę przy sobie...
Powodzenia

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
Mi odszedl czop Dzisiaj rano,wiem ze to o niczym nie swiadczy ale odzyskuje nadzieje
Może już nie długo się zacznie, samo bez potrzeby wywoływania.


Cytat:
Napisane przez kamilka Pokaż wiadomość

BABY siostrę sprzedaj za wielbłąda... Jak w Egipcie, albo chociaż z kozę masakra ze tez ci twoi rodzice tak sie dali jej omotać...nie widza co sie dzieje?


Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Jestem dumna z mojej córy, zesikała głupiej babie wage


Cytat:
Napisane przez Jerzyczka Pokaż wiadomość
Cudownie! Mogla jeszcze osrac damn it!


Widzę dobre humory dzisiaj na forum, to może mi sie udzieli bo u mnie kiepsko, o ile noc bardzo dobra to poranne karmienie z płaczem, co to moje dziecko wyczyniało no już z sił opadła, płacz, wyginanie, wypluwanie, szukanie jakby z rok nie jadł itp. Już mu się chyba znowu w żołądku nie mieściło, a on jadł. Teraz czuwa, bo snem tego nazwać nie można z suszarką.

Zaczęłam się zastawiać czy wychowanie bez smoczka jest możliwe i ma sens.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 09:49   #4592
Nebula
Zakorzenienie
 
Avatar Nebula
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 326
GG do Nebula
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Cytat:
Napisane przez russiandoll Pokaż wiadomość
Dobry wieczór meldujemy ze chwilkę po północy przyszło na świat nasze największe szczescie Wszystkiego dobrego dla nas i dla Was


Oooo! Gratulacje! Jak się czujesz?
__________________
Lubisz metal? Poznaj Strain!
Nebula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 09:50   #4593
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Kinga wychowanie bez smoczka jest mozliwe!
Wiesz dlaczego? Bo moj smyk odkad jestesmy tylko na cycu ma odruch wymiotny przez smoczka serio
Krzywi sie, kwasi i serio odruch wymiotny jak mu delikatnie wkladam
Co za gosc
Ja z checia bym chciala,zeby doil smoka, ale przeciez mu go nie przybije do buzi
I wspolczuje poranka
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 09:54   #4594
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Ciekawe jak by mój się zachował coś czuję, że by się polubili. Przeczytałam kilka artykułów o życiu bez smoczka i może być strasznie ciężko, zwłaszcza z takim nerwusem jak mój (po ciuchu liczę że mu się odmieni i wróci mój aniołek). Tylko w takich momentach jak dziś rano, jak je, a już nie może i wypluwa, bym mu dawała, bo chyba takie jedzenie i wypluwanie zdrowe nie jest, i pewnie biedaczka przełyk boli
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 09:58   #4595
Nebula
Zakorzenienie
 
Avatar Nebula
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 326
GG do Nebula
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Magda powodzenia! Ze tez jesteś w stanie pisac w kryzysie 7mego cm
__________________
Lubisz metal? Poznaj Strain!
Nebula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 10:00   #4596
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Ciekawe jak by mój się zachował coś czuję, że by się polubili. Przeczytałam kilka artykułów o życiu bez smoczka i może być strasznie ciężko, zwłaszcza z takim nerwusem jak mój (po ciuchu liczę że mu się odmieni i wróci mój aniołek). Tylko w takich momentach jak dziś rano, jak je, a już nie może i wypluwa, bym mu dawała, bo chyba takie jedzenie i wypluwanie zdrowe nie jest, i pewnie biedaczka przełyk boli

A czemu sie tsk wzbraniasz przed smokasem? Ja naprawde bym chciala,zeby chcial doic tego uspokajacza
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 10:01   #4597
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Cytat:
Napisane przez Jerzyczka Pokaż wiadomość
A czemu sie tsk wzbraniasz przed smokasem? Ja naprawde bym chciala,zeby chcial doic tego uspokajacza
Właśnie nie wiem ale chyba główny powód to taki że boję się że będzie ciężko oduczyć.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-01, 10:02   #4598
Nebula
Zakorzenienie
 
Avatar Nebula
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 326
GG do Nebula
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Cytat:
Napisane przez niezdara Pokaż wiadomość
Witam sie z balonikiem i cewnikiem między nogami.... Zobaczymy jak zadziała i dziś albo jutro będą wywoływać bo macica sama jest leniwa. Troche się boję, ale chce mieć to z głowy.... I Zośkę przy sobie...


Powodzenia! Musi być dobrze
__________________
Lubisz metal? Poznaj Strain!
Nebula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 10:03   #4599
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Niezdara najlepszego! Moze bedziesz miec prezent na urodziny

KINGA bez smoczka jest możliwe. Janek smoczka nie tolerował... Ani butelki... Wiec był tylko cyc, potem łyżeczka i rurka- nie mogłam wyjsć bez dziecka. Niech demonizują ile chcą, ale za to przy pierworodnym to bym zgineła śmiercią tragiczna bez smoczka... Jak mu tylko wypadł to był wrzask... Teraz mała tez ma... Nie dało by sie bez. Znaczy owszem dało by sie- co niestety związane było by z jej większym stresem. Dostaje go głownie jak idzie na badania czy jak opiekuje sie nia ktos obcy. Przy mnie sporadycznie bo wole jej cyca dać lub przytulić... Trzeba znaleźć złoty środek w tym wszystkim...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 10:05   #4600
Nebula
Zakorzenienie
 
Avatar Nebula
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 326
GG do Nebula
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

U nas bylo jedno nocne karmienie. Zaczęło o się 3ciej, skończyło o 7.ej rano. teraz znów jestesmy po karmieniu.

Wstawiłam pranie, zjadłam śniadanie, piję herbatkę...odzyskuję sobie
__________________
Lubisz metal? Poznaj Strain!
Nebula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 10:16   #4601
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
Nie wiem,matce zostawilam moje auto bo z wypozyczalni dostala wielkiego klempa i nie umie go prowadzić...i może do mnie dzisiaj przyjedzie. A siostra mi wisi, rzekomo na jutro kupila sobie bilet powrotny a wczoraj ze skutkiem natychmiastowym zostawila prace,też podobno przeze mnie. Spoko a no i ojcu sie poskarzyla ze jest w srodku miasta,daleko od plazy-no to albo przylatuje na plaze (niech sobie wynajmie hotel),albo do mnie i Olivii (i na co narzeka). Ciekawa jestem ile osob chcialoby moc za darmo przez 2 tygodnie mieszkac n wyspach kanaryjskich jak jest zima w polsce I anglii,nawet jesli plaza jest 20 minut od domu a nie tuz przy.


Boje sie indukowania porodu,bo ogólnie miałam pozytywne podejscie itd a teraz boje sie ze traume mi zrobia.

Co za chora sytuacja...

Cytat:
Napisane przez Jerzyczka Pokaż wiadomość
Idziecie w moje urodziny!!) wiec musi byc dobrze

O jaaa To na pewno

Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Jestem dumna z mojej córy, zesikała głupiej babie wage

Bosko!
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-01, 10:18   #4602
Magdusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Magdusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 496
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Jestem dumna z mojej córy, zesikała głupiej babie wage
Hahaha. Brawo Polunia. Ciocie też są bardzo dumne. Córeczka wie jak Ci poprawić humor




Cytat:
Napisane przez niezdara Pokaż wiadomość
Baby ja tez sie boje i wcześniej nasłuchałam sie o baloniku i nie chciałam na niego zgadzać. Ale mam nadzieje ze wiedzą co robią a dzięki temu mała sie urodzi w koncu. Jak na razie spoko, macica zaczyna pracować. Poza tym dzis mam urodziny to chociaż jeden balon dostałam
Wszystkiego co Najlepsze szybkiego w miarę bezbolesnego porodu...
__________________


Serduszko malutkie

Magdusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 10:18   #4603
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Właśnie zjadłam śniadanie. Mój żołądek za chwilę zaczął by chyba tak głośno krzyczeć jak Pola jak jest głodna

Jerzyczka to prawda, co by nie wybrać, zawsze się człowiek będzie zastanawiał czy dobrze robi.

My smoka dajemy. Byłam straszną przeciwniczką przed porodem, ale mówiłam, że tylko jak już będzie trzeba. Mała ma tak silny odruch ssania, że nawet położna (ta sensowna) powiedziała, żeby jej dać. A ona i tak zaśnie z nim i zaraz go wypluje, więc myślę, że problemu nie będzie potem. A też od wszystkich słyszę, że lepiej dać tego smoka niż żeby sobie kciuka później ssała.
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 10:19   #4604
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Ciekawe czy Magda juz urodzila...

Russian gratulacje!!
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 10:20   #4605
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

My też dajemy smoka
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 10:20   #4606
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Co do smoczka to starsza corka nie uzywala raczej tak do pół roku, potem zaczęliśmy jej dawać do usypiania i do teraz usypia ze smokiem mam zamiar ją oduczyć do 2 roku życia i myślę że nie będzie jakiegoś dużego problemu, bardzo dużo rozumie to liczę że się dogadamy
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 10:29   #4607
iola14
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 980
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Cytat:
Napisane przez russiandoll Pokaż wiadomość
Dobry wieczór meldujemy ze chwilkę po północy przyszło na świat nasze największe szczescie Wszystkiego dobrego dla nas i dla Was
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
gratulacje!

Jak się wszystko rozkręci to będę druga. Skurcze mam..
Pewnie już po jesteś Powodzenia

Cytat:
Napisane przez niezdara Pokaż wiadomość
Witam sie z balonikiem i cewnikiem między nogami.... Zobaczymy jak zadziała i dziś albo jutro będą wywoływać bo macica sama jest leniwa. Troche się boję, ale chce mieć to z głowy.... I Zośkę przy sobie...
Wszystkiego najlepszego szybkiej akcji życzę


U nas też ostatnio gorzej :-( Magda nie chce spać, Grześ jest łobuzem i ciągle rozrabia, Maja się obraża a ja najchętniej bym uciekła
__________________
❤❤❤ Maja ❤❤❤
❤❤❤ Grześ ❤❤❤
❤❤❤ Madzia ❤❤❤
iola14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 10:32   #4608
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Cytat:
Napisane przez kamilka Pokaż wiadomość
No tak... Ale wcześniaki maja odgórnie zapewnione 5w1 ze bezpieczniejsze
Ze względu na formę krztuśca

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Ja zamierzam szczepić normalnie raczej, bez kombinowania, wydaje mi się że te system jest najmniej podatny właśnie na marketingowy bełkot. Jeśli musisz za coś zapłacić to zrobią wszystko, żebyś się zdecydował. No nie wiem, tak kombinuję. Z drugiej strony refundowane, to najtańsze... no ale musi być przebadane i sprawdzone.
Niby racja Ale jak się ma do tego fakt, że wcześniaki mają 5w1 za darmo, właśnie ze względu na acelularną formę krztuśca (a nie pełnokomórkową)?

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Jerzyczka ja bede szczepic tak jak jest w kalendarzu szczepien. Moja mama sie dowiadywala wsrod swoich znajomych i w szpitalu. Mowila, ze po szczepionkach 5w1 dziecko dostalo powiklan w postaci przykurczow. Mowila, ze rehabiliracja pomogla, ale dziecko nie jest takie jak normalne zdrowe dziecko.
Poza tym ja mialam te zwykle szczepionki, nie pamietam ich, a skoro sa dopuszczone do szczepienia dzieci, to sa przebadane i musza zostac zachowane normy.
Po zwyklych szcepionkach tez sa efekty uboczne. Wystarczy katar albo infekcja, ktora sie dopiero rozwija. Dlatego warto zrobic przed szczepieniem zawsze morfologię i CRP. Któraś tu pisala, ze bedzie tak robić.

Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Jestem dumna z mojej córy, zesikała głupiej babie wage
moja polozna jest przewidująca i każe klasc pieluszke na wage

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Zaczęłam się zastawiać czy wychowanie bez smoczka jest możliwe i ma sens.
My mamy smoka, ale generalnie nie używam go zbyt długo w ciągu dnia, bo zwyczajnie młody go wypluwa. Baaardzo rzadko go naprawdę ssie długo. Generalnie najbardziej lubi jak ja mu trzymam a on ssie Rano mu daję smoka zeby zjesc sniadanie, ale on go wypluwa zeby mu podawać

jak zasnie to tez wypluwa.

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj kupilam stanik! Rozmiar 70H
Ja miałam taki rozmiar przed ciążą

Cytat:
Napisane przez russiandoll Pokaż wiadomość
Dobry wieczór meldujemy ze chwilkę po północy przyszło na świat nasze największe szczescie Wszystkiego dobrego dla nas i dla Was
Gratulacje!

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
My sie karmimy juz po przebraniu pampka i wszystkich ciuszkow bo Mlody ostatnio coraz częściej upodobal sobie obsikiwanie rodziców podczad przebierania
Naszemu to juz przeszlo
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Rozwarcie mam.już na 8 cm.. A skurcze jak się pisaly na ktg tak nagle przestały a dalej boli eh..
Powodzenia!

Ewula, ja zrobilam dzien wczesniej, ale trzymałam na ganku, bo tam zimno i wydawało mi sie, ze to wystarczy.

Co do ciuszków, to dostaliśmy koszulę na rozmiar 98
Ale to na 99% jest koszula, ktora dostal siostrzeniec TZ i w niej nie chodzil, bo zapakowana.

Dziewczyny,skąd wiedzialyście, że alarm w monitorze oddechu był FAŁSZYWY?Bo wiem, że Kinga taki miała i chyba Jerzyczka?

Nam się dziś włączył.. W życiu tak szybko z ganku do sypialni nie dobiegłam...
Ale jak juz wpadłam do pokoju, to alarm się wyłączył. I skąd mam wiedzieć, czy by fałszywy, czy mlody przypomnial sobie, że ma oddychać?

My dzisiaj konczymy 8 tygodni
Od godziny jem śniadanie..
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 10:34   #4609
86ewula
Rozeznanie
 
Avatar 86ewula
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 694
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

luty przyszedł i się porody zaczęły :-D życzę wszystkim powodzenia. !!

Baby masakra z siostrą. Rzeczywiście przesadziła. ... jak odszedł czop to może być w każdej chwili. Mojej bratowej odszedł rano a wieczorem już urodziła. Mi też odchodził Kilka Godzin przed odejściem wód. Trzymam kciuki

Lune co jak co ale z Tobą zdecydowanie łącze się w bólu ;/ Mój wczoraj zasnął i w nocy było ok. Rano znów akcje ale poszły juz dwie kupy i śpi mi na piersiach. Zaraz go odkładam do kołyski.

Czarnulax zdolna córa !!!
Moja położna pierwszy raz zadzwoniła i Powiedziała że będzie a ja powiedziałam jej wtedy że muszę miej więcej znać godzinę bo mam amstafa i musze na ten czas go zaprowadzić do rodziców. Od tamtej pory dzwoni chwile po 9 jak ma być danego dnia i mówi konkretnie godzinę. .. przychodzenie bez zapowiedzi jest chore. Te wizyty nie są obowiązkowe chyba wiec powinno się umówić a nie możesz mieć gości albo być na spacerze. ..
86ewula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-01, 10:36   #4610
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Jestem dumna z mojej córy, zesikała głupiej babie wage
Brawo



Niezdara wszystkiego najcudowniejszego, szybkiego porodu
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 10:36   #4611
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Malwi nawet nie strasz z ta szczepionka 5w1 ze sa powikłania... musze tez zagłębić temat ale az sie boje internetow przeglądać...

Choc tak jak kamilka pisze my tez dostajemy te 5 w 1 pielęgniarka bardzo zachwalala ze skoro wcześniakom daja za darmo to znaczy że sa dobre no i podobno caly zachod juz tylko takimi szczepi....


Niezdara powodzenia

Baby moze akurat u Ciebie tez sie lada chwila rozkreci

U nas bez smoka do tej pory


Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 10:50   #4612
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Nam się też raz zdarzył alarm angel care. Ja spałam, mąż był w drugim pokoju, aż zapomniałam, że nie umiem się podnieść z naszego łóżka i w momencie byłam przy łóżeczku, mąż też. Nie wiem czy to był fałszywy alarm czy nie, ale serce mi prawie stanęło.

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Nasza położna mówiła, że te 5w1 to mają uzasadnienie właśnie tylko w przypadku wcześniaków, bądź jak są jakieś inne wskazania medyczne. W innym wypadku nie ma potrzeby jej podawać.

ewula otóż to Tamta wcześniejsza co do nas chodziła zawsze się nawet dzień wcześniej zapowiadała, godzine orientacyjną też z zastrzeżeniem że może się przesunąć trochę. Szanujmy wzajemnie swój czas.
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 10:55   #4613
Nebula
Zakorzenienie
 
Avatar Nebula
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 326
GG do Nebula
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Mi pediatra powiedziała po porodzie odnośnie gruźlicy w pierwszej dobie. Bylam przeciwna ale w końcu zaszczepiliśmy. Powiedziała też ze 5w1 lepsze bo wszystkie bezkomórkowe. Namieszała mi tym w glowie.



My leżymy sobie pod kołderką skóra do skóry. Młody totalnie zrelaksowany ciamka cycka. Cudowne uczucie.
__________________
Lubisz metal? Poznaj Strain!
Nebula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 11:13   #4614
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
noo masakra, ja tam bym w ogole nie marudzila za dwadziescia kilka stopni i slonce.
Tzn.ja nie twierdze ze ma mnie po stopach calowac ale kurcze...uprzedzalam ze mieszkanie jest w miescie, mamá jej opowiadała jak jest,to nie wiem jaki problem ma.





Cytat:
Napisane przez kamilka Pokaż wiadomość
MALWI ja wole nie dociekać co lepsze bo i tak sie tego nie dowiem... Koncerny farmaceutyczne na nas zarabiają... Wiec pewnych kwesitii nie ujawniają... Totalne nieszczepione tez nie wydaje mi sie najlepszym rozwiązaniem...

NIEZDARA oby sie rozkręciło ładnie samo, bez zbędnych interwencji...

BABY siostrę sprzedaj za wielbłąda... Jak w Egipcie, albo chociaż z kozę masakra ze tez ci twoi rodzice tak sie dali jej omotać...nie widza co sie dzieje?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk



ojciec właśnie jakos jest omamiony,a matka chyba zaczyna cos widziec albo mi sciemnia


Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Jestem dumna z mojej córy, zesikała głupiej babie wage



hahaha dobra jest :-D


Cytat:
Napisane przez niezdara Pokaż wiadomość
Baby ja tez sie boje i wcześniej nasłuchałam sie o baloniku i nie chciałam na niego zgadzać. Ale mam nadzieje ze wiedzą co robią a dzięki temu mała sie urodzi w koncu. Jak na razie spoko, macica zaczyna pracować. Poza tym dzis mam urodziny to chociaż jeden balon dostałam
Najlepszego! I zebys szybko zaczela rodzic! Ja cos czuje ze jutro Urodze,tak jak tesciowej w lipcu zapowiedzielismy
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 11:18   #4615
6963c1fb65109977f9c6bf649cbcc3d41e8cdb1e_65c0253828816
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 683
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Dziewczyny wracam do was już na stałe. Nie wchodziłam ostatnio bo musiałam wszystko ogarnąć, ale myślę że powoli wychodzę na prostą. Byliśmy dzisiaj na pierwszej wizycie patronażowej. Mała waży 4.400 i rośnie jak na drożdzach, a to dopiero 3 tydzień w 7 tygodniu mamy stawić się na pierwsze szczepienie. Chyba nie będę w stanie postawić na ten pakiet bezpłatnych 14 wkłuć i chyba wezmiemy 5w1 i 7 wkłuć, a wtedy jeden zastrzyk 100 złotych. Zastanawiałyście się nad szczepieniami dodatkowymi - penumokoki, meningokoki i rotawirusy? Głównie skłaniam się do pneumokoków. A Wy?

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
6963c1fb65109977f9c6bf649cbcc3d41e8cdb1e_65c0253828816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 11:21   #4616
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

O kurde czarna to mieliście pobudke w pol sekundy ale stres...

A nasz Jasiek dzisiaj szaleje... Dobrze ze Tż sie nim zajął bo przynajmniej sie ubralam, posprzatalam kuchnie i sypialnie i ogarnelam pranie bo inaczej do tej pory bym w pizamie latala...

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 11:29   #4617
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Niezdara, wszystkiego najlepszego oby balonik pomogl

Baby, ja bym i 50km mogla dojezdzac do plazy dobrze, ze siostra wraca

Czarnula, masz bardzo madra coreczke

My bedziemy szczepic ta 5w1, wzw engerix, no i nad dodatkowymi musimy pomyslec. Crp tez zrobimy wczesniej.

U nas tez poki co jest bez smoka mlody raczki wpitala jak jest mega glodny ale generalnie tego nie robi

No i dzis konczymy 2tygodnie

Joanna welcome back

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 11:32   #4618
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,skąd wiedzialyście, że alarm w monitorze oddechu był FAŁSZYWY?Bo wiem, że Kinga taki miała i chyba Jerzyczka?

Nam się dziś włączył.. W życiu tak szybko z ganku do sypialni nie dobiegłam...
Ale jak juz wpadłam do pokoju, to alarm się wyłączył. I skąd mam wiedzieć, czy by fałszywy, czy mlody przypomnial sobie, że ma oddychać?

My dzisiaj konczymy 8 tygodni
Od godziny jem śniadanie..
Ja akurat siedziałam przy małym bo on nawet jeszcze nie spał, i zapikał tylko raz ten taki pierwszy. Podniosłam go w momencie i oddychał.


Niezdara wszystkiego najlepszego.


Nie wiem czemu tak ciężko mi z tym smoczkiem, tylko wy mówicie, że u was wypluwają, a jak mój się przywiąże do niego ( z drugiej strony jak nie spróbuję to nie zobaczę) pewnie niedługo i mój dostanie jak tak dalej będzie.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 11:53   #4619
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Ech to ja nie wiem co z tym alarmem u nas..
Raczej nie błąd pt. zsunięcie sie z plytki, bo mamy dwie, wiec spokojnie cale lozeczko powinny lapac. A nie bylam przy nim, tylko na ganku, wiec tak jak mowie, nawet nie wiem co i jak. Jak weszlam do pokoju, to sie alarm wylaczyl..
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 11:58   #4620
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

[1=6963c1fb65109977f9c6bf6 49cbcc3d41e8cdb1e_65c0253 828816;54911936]Dziewczyny wracam do was już na stałe. Nie wchodziłam ostatnio bo musiałam wszystko ogarnąć, ale myślę że powoli wychodzę na prostą. Byliśmy dzisiaj na pierwszej wizycie patronażowej. Mała waży 4.400 i rośnie jak na drożdzach, a to dopiero 3 tydzień w 7 tygodniu mamy stawić się na pierwsze szczepienie. Chyba nie będę w stanie postawić na ten pakiet bezpłatnych 14 wkłuć i chyba wezmiemy 5w1 i 7 wkłuć, a wtedy jeden zastrzyk 100 złotych. Zastanawiałyście się nad szczepieniami dodatkowymi - penumokoki, meningokoki i rotawirusy? Głównie skłaniam się do pneumokoków. A Wy?

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Nie bede szczepic na dodatkowe. Jestesmy wlasnie po konsultacji z pediatra i doradzila tak, ze jak dziecko jest donoszone i jest na cycu, to ma naturalna odpornosc. Mowila jeszcze, ze te szczepionki moga obnizac odpornosc, a gdyby byly jakies super duze zachorowania, to bylyby refundowane.

Wlasnie mi przyszedl cycnik 80e, przed ciaza mialam 75b!
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-02 21:00:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:26.