Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10 - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-01, 14:08   #4681
86ewula
Rozeznanie
 
Avatar 86ewula
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 694
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Magda gratulacje ! ważne że mały już obok a nie w brzuchu ♥

U nas mega potrzebne to podkłady bo idą w zastraszającym tempie bo przewijam narazie w salonie , a przewijak jest w łazience. Aplikacja w telefonie suszarki
Miękkie welurowe kocyki ,
Wszelkie pieluszki idą jak woda ,
Młody śpi w body krótki rękaw plus pajac. Body długi rękaw plus spodenki /pół Śpiochy. Brakuje mi z dwóch kaftanikow do tych body z krótkim rękawem bo u nas chłodno raczej w domu.
Body przez głowę zakładam bez problemu.
Z nie potrzebnych rzeczy :
Prześcieradła gładkie bo trzeba prasować wolę frotte.
I to wszystko. .. tzn wszystko używam
86ewula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 14:09   #4682
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Wiem już która godzina 11:39
No tyle dobrze ze juz wiesz:p

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 14:13   #4683
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Cytat:
Napisane przez Jerzyczka Pokaż wiadomość
Kinga wychowanie bez smoczka jest mozliwe!
Wiesz dlaczego? Bo moj smyk odkad jestesmy tylko na cycu ma odruch wymiotny przez smoczka serio
Krzywi sie, kwasi i serio odruch wymiotny jak mu delikatnie wkladam
Co za gosc
Ja z checia bym chciala,zeby doil smoka, ale przeciez mu go nie przybije do buzi
I wspolczuje poranka
Ja się przynaje do pierwszego złamania się chciałam nie dawać smoczka ale jak młoda o 6 rano od godziny ssała mój palec to stwierdziłam że trudno dam... ale gdzie tam dziecię nie wiedziało jak zassac to to
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
3710 g i 56 cm cesarskiego szczęścia



Moja ma niby 57 cm ale śpiochy z F&F na 50 cm są na nią dobre

Cytat:
Napisane przez niezdara Pokaż wiadomość
Magda gratulacje! Ja byłam na usg i mała ma koło 4 kg .... Jak ja ją urodzę :p
U mnie na tydzień przed porodem u gin był 3650, w szpitalu ok.3500 a się urodziła 3350 także spoko może wcale nie być 4 kg
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.

Edytowane przez viki1988
Czas edycji: 2016-02-01 o 14:14
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 14:23   #4684
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Prawie pół godziny walki
Gratulacje należą sie :
Szumisiowi
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 14:24   #4685
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
magda na pewno jeszcze dzisiaj będzie śmigać Kuzynka męża, co nas wczoraj odwiedziła też miała cesarke i ona mówi, że wszystkim poleca, na drugi dzień już przeciwbólowych nie potrzebowała Od razu śmigała. Tak jak nasza kasia

I ja

Magda bedzie dobrze jak znieczulenie pusci to zacznij sie juz w lozku ruszac, to Ci pomoze przy pionizacji
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 14:29   #4686
Magdusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Magdusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 496
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
3710 g i 56 cm cesarskiego szczęścia
Ale super! Moje gratulacje odpoczywaj i dochodz do siebie. Widzę humor dopisuje także fajnie
__________________


Serduszko malutkie

Magdusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 14:30   #4687
lune1992
Zadomowienie
 
Avatar lune1992
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 211
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Magda gratulacje super, duży Bartuś

u mnie najbardziej zachwalam piłke do siedzenia jak małemu sie odbija albo go usypiam to tak siedze. Rwa kulszowa minęła
lune1992 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-01, 14:42   #4688
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Magda gratulacje! A czemu cc?- doczytałam

A ja moja mufkę bardzo lubie
Rożka wcale nie mam- wróć mam bo przy pierworodnym używałam, ale lezą w jakims pudle...
Bazę do fotelika tez mam- pożyczyłam od koleżanki z fotelikiem i jestem w szoku jakie to wygodne- a wcześniej nie miałam...
Sterylizatory nie posiadam bo młoda na cycku... Wiec nam nie trzeba... Butle mamy tez tylko jedna...
Poducha do karmienia to jak dla mnie podstawa.
Śpiochy tez mnie wkurzają- a mam ich w spadku cała masę...
Termometr bezdotykowy tez baaardzo wygodny...
I torba z milionem przegródek i przewijakiem- przy naszych wizytach szpitalnych super opcja
U nas tez sprawdza sie wypełnienie do fotelika dla wcześniaków.
Pieluchy tetrowe- mam 10 i zastanawiam sie po co... Kolorowe to jak dla mnie porażka- cienizna straszna...
MOJAKaREN dzień przed albo w tym samym dniu.
KASIA ty to jakaś inna jestes :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 14:43   #4689
Nebula
Zakorzenienie
 
Avatar Nebula
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 326
GG do Nebula
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Ja jeszcze nie wiem na pewno wszystkiego ale do tej pory okazały się zbędne: Podkład do przewijania. Aczkolwiek może jak będziemy wychodzić to się przyda poza domem. Kocyk polarowy. Młody się od niego of razu grzeje. Najczęściej korzystam z cienkiego bawełnianego. Od milutkiej robi za matę do zabawy, lub będzie do wózka.

Względni potrzebne: Nie skorzystałam jeszcze z bujaczka no ale od wczoraj wieczór jestesmy dopiero w domu. Szumiś tez nie działa bo on tylko je i zasypia gdy się naje. Rożek. Dostaliśmy w prezencie, ale uważam ze bez niego byloby tak samo.

Absolutne hity: 100% bawełniany cienki kocyk, pojemnik na pieluchy, przewijak na lóżko, wszelkiej maści pieluszki, pajace, śpiochy, kaftaniki(!), ram persy (generalnie wszystko co jest rozpinane w kroku + kaftanik). Ewentualnie body, ale wolę by młody w kroku miał tylko pieluszkę i nie dociskam jej innymi materiałami.

Testujemy: W kolejce czekają inne ciuchy do testu, mata edukacyjna.

Planowane do dokupienia: Możliwe że laktator.
__________________
Lubisz metal? Poznaj Strain!
Nebula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 14:48   #4690
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Kasia cierpliwości.

Magda zdarza się pomylić godziny

Mojemu ulewa się czym takim białym ciągnącym, nie tak jak zawsze twarożek, jogurt czy bardziej płynne, tylko takie gęste ciągnące, co to może być? To normalne?

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Bez przewijaka bym zginęła, poducha ciążowa rewelacja w ciąży, po porodzie idealna do siedzenia, do karmienia też się przydaje to moje najlepiej zainwestowane pieniądze U nas body z krótkim+pajac to zawsze zestaw nocny.

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Mój syn, walczy z szumisiem, ciekawe kto wygra, jakieś zakłady ?
może to ślinka?
Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Prawie pół godziny walki
Gratulacje należą sie :
Szumisiowi
uu

Młody ma dzień śpiocha: je, kupy wali i śpi
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 14:53   #4691
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Magda gratulacje!!!

Co do zakupów to u nas z rzeczy niezbędnych przewijak na łóżeczko, poducha do karmienia, laktator, podgrzewacz do butelek, szczotka do mycia butelek, smoczek uspokajający, leżaczek Tiny Love (Młody śpi w nim obok mojego łóżka w nocy), poduszka klin do łóżeczka (jestem spokojniejsza, że w razie gdyby mu się ulało to jednak ma ten łepek wyżej), baza isofix, szumiś (aplikacja w telefonie też się sprawdzi), poduszka motylek, woombie.

Z rzeczy niepotrzebnych to cążki do paznokci (wymieniłam na nożyczki), gruby kocyk (tylko ja miałam od MikoMinky - cienkie zdecydowanie lepsze), duże pieluchy tetrowe (mogłam wziąć ze 3-4, a resztę jakiś mniejszych do wycierania buzi, te bambusowe małe są super), czapeczki wiązane, łapki niedrapki, pajace, śpiochy.

Najbardziej lubię go ubierać w body + półśpiochy. W nocy śpi w samym bodziaku i w woombie i na to jakiś kocyk

Kinga gratki dla Szumisia
Jerzyczka te nasze chłopaki to są w jakiejś zmowie Mój też dzisiaj śpi ciągle, aż się boję co będzie w nocy
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-01, 14:54   #4692
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Cytat:
Napisane przez Jerzyczka Pokaż wiadomość


Młody ma dzień śpiocha: je, kupy wali i śpi


Moj tak teraz nawalil, ze nawet z chusteczkami nie bylo co podchodzic
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 14:59   #4693
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

A moja dostała zaporowa dawke żelaza i kup brak... Aż sie boje czy to pompek zniesie na koniec bo ona kupy robiła z częstotliwością większa niż karmienie było...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 15:06   #4694
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Cytat:
Napisane przez kamilka Pokaż wiadomość
A moja dostała zaporowa dawke żelaza i kup brak... Aż sie boje czy to pompek zniesie na koniec bo ona kupy robiła z częstotliwością większa niż karmienie było...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


No.... Bedzie na bogato
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 15:27   #4695
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
3710 g i 56 cm cesarskiego szczęścia
gratulacje kochana
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 15:30   #4696
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Magda, gratki! Ależ dużo nas cesarzowych...

A my bardzo lubimy śpiochy, te rozpinane w kroku, do tego bodziaki z długim rękawem albo kaftaniki. I drugi zestaw pajac plus bodziak z krótkim. Spodenki wszystkie na razie za duże
Dzisiaj w lidlu poszalałam - dwa dresy, śpiworek, skarpety - wszystko dla młodej.

Ze zbędnych rzeczy to na razie mam.... uwaga.... pokój dla dziecka bo mieszka z nami w salonie i naszej sypialni tylko przewijamy w pokoiku. Nawet kąpiel w kuchni
A tak serio to sama nie wiem... wielu rzeczy nie używam na razie, ale może z czasem zacznę - np ten kojec co mama mi uszyła, przyda się jak dziecko zacznie się turlać. Kombinezony zimowe wszystkie za duże, ale i tak je używam (mamy aż trzy! Dostaliśmy) . Takie spiworki na nóżki, wydaje mi się że będą zbędne. Otulacz nie działa, ale może służyć jako cieniutki kocyk... ogólne myślę że wiele rzeczy których nie używam teraz może się jeszcze przydać. Albo i nie ;-)

Zastanawiam się nad lezaczkiem tiny love, polecacie? Na razie używany wózka, ale trzeba wstawać za każdym razem jak się chce do niej zajrzeć, może leżaczek też dla niej byłby mniej izolujacy od otoczenia? Bo w tym wózki to taka samotna leży :-(
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 15:33   #4697
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Viki to podobnie jak u nas- młody niby 60 cm a ubranka nosi ciągle 56
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 15:34   #4698
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Aha, ktoś pisał o podkladach do przewijania - u nas raz używany jeden kilka dni, a czasem idą 3-4 do kosza w jeden dzień. Ja je używam, żeby w dupkę zimno nie było na przewijaku.
No i kosz na pieluchy dokupiliśmy, po tym jak codziennie że śmieciami trzeba było latać.
Aha - niani angel care z monitorem ani razu nie użyłam.
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 15:38   #4699
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Kinga a może to wydzielina ktora schodzi mu z noska / gardla?

Wlasnie odkrylam ze lezaczek z Fisher Price ktory dostaliśmy rozklada sie do kolyski kalafior ciążowy trzymał i myslalam ze on przydaje sie tylko jak Mlody juz bedzie siedział a tu niespodzianka szkoda ciagle że to nie Tiny love ale nie bede swirowac i następnego kupowac.

U nas z kolei dzisiaj dzien marudy na calego i ciagle trwa, Mlody malo co śpi i ciagle jeczy mruczy albo placze maruda jedna.

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-01, 15:39   #4700
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Magda, gratki! Ależ dużo nas cesarzowych...

A my bardzo lubimy śpiochy, te rozpinane w kroku, do tego bodziaki z długim rękawem albo kaftaniki. I drugi zestaw pajac plus bodziak z krótkim. Spodenki wszystkie na razie za duże
Dzisiaj w lidlu poszalałam - dwa dresy, śpiworek, skarpety - wszystko dla młodej.

Ze zbędnych rzeczy to na razie mam.... uwaga.... pokój dla dziecka bo mieszka z nami w salonie i naszej sypialni tylko przewijamy w pokoiku. Nawet kąpiel w kuchni
A tak serio to sama nie wiem... wielu rzeczy nie używam na razie, ale może z czasem zacznę - np ten kojec co mama mi uszyła, przyda się jak dziecko zacznie się turlać. Kombinezony zimowe wszystkie za duże, ale i tak je używam (mamy aż trzy! Dostaliśmy) . Takie spiworki na nóżki, wydaje mi się że będą zbędne. Otulacz nie działa, ale może służyć jako cieniutki kocyk... ogólne myślę że wiele rzeczy których nie używam teraz może się jeszcze przydać. Albo i nie ;-)

Zastanawiam się nad lezaczkiem tiny love, polecacie? Na razie używany wózka, ale trzeba wstawać za każdym razem jak się chce do niej zajrzeć, może leżaczek też dla niej byłby mniej izolujacy od otoczenia? Bo w tym wózki to taka samotna leży :-(
Mój maluch kocha ten leżaczek
W dzień głownie w nim śpi
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 16:19   #4701
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

mojakaren nie mam pojęcia, tego jest dużo i wygląda jak mleko tylko sie ciągnie. Musze położnej zapytać jak przyjdzie. Jaki masz leżaczek, ja też mam Fisher Price to może i mój sie tak rozkłada, a nie wiem.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 16:19   #4702
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Ej a bujacie w tiny love?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 16:19   #4703
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
mojakaren nie mam pojęcia, tego jest dużo i wygląda jak mleko tylko sie ciągnie. Musze położnej zapytać jak przyjdzie. Jaki masz leżaczek, ja też mam Fisher Price to może i mój sie tak rozkłada, a nie wiem.
To może mleko ze śliną?
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 16:37   #4704
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Ruda ja Tiny Love polecam baaardzo

Dotka jak Młody mi uśnie na rękach i go odkładam do leżaczka to wtedy go jeszcze chwilę bujam, ale tak poza tym to nie. Szkoda, że on sam się nie buja bo te wibracje to u nas dają zerowy efekt.
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 16:38   #4705
Kruszynkaa86
Raczkowanie
 
Avatar Kruszynkaa86
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 484
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Cytat:
Napisane przez russiandoll Pokaż wiadomość
Dobry wieczór meldujemy ze chwilkę po północy przyszło na świat nasze największe szczescie Wszystkiego dobrego dla nas i dla Was
Gratulacje !

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
3710 g i 56 cm cesarskiego szczęścia
Gratulacje również dla Ciebie
__________________
Żona 27.12.2014

Adaś 15.10.2015 25tc[*]
Zosia i Marysia 25.08.2016 31tc[*]

Nasz Największy Cud Jasiu 13.07.2018

Bo jak się czegoś niewiarygodnie mocno pragnie to walczy się do upadłego
Kruszynkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 16:43   #4706
Nebula
Zakorzenienie
 
Avatar Nebula
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 326
GG do Nebula
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Cytat:
Napisane przez hariett Pokaż wiadomość
Viki to podobnie jak u nas- młody niby 60 cm a ubranka nosi ciągle 56


U nas jest 58 i mogę zapomnieć o 56

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

A co do lezaczka to my mamy bright start ingenuity i jest świetny. Choć słyszałam, ze dzieci, które same nie siedzą nie powinny za długo w takich leżaczkach siedzieć. A i my maamy taki ci leciutko wibruje i szumi, a nie huśta.

Dlugo Wasze dzieciaki w takich siedzą?
__________________
Lubisz metal? Poznaj Strain!
Nebula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 16:44   #4707
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

U nas przy porodzie było 55 i ubranka 56 były akurat. Teraz już niektóre 56 poszły w odstawke.

Pola ma dziś jakiś łaskawy dzień Byle jej się w nocy nie odmieniło
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 16:50   #4708
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

U nas było 50 i ubranka 56 były za duże, nawet teraz niektóre są za duże :P
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 16:55   #4709
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Cytat:
Napisane przez Nebula Pokaż wiadomość
U nas jest 58 i mogę zapomnieć o 56

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

A co do lezaczka to my mamy bright start ingenuity i jest świetny. Choć słyszałam, ze dzieci, które same nie siedzą nie powinny za długo w takich leżaczkach siedzieć. A i my maamy taki ci leciutko wibruje i szumi, a nie huśta.

Dlugo Wasze dzieciaki w takich siedzą?
Mamy chyba ten sam (hipopotam) Mlody w nim normalnie sie buja. Wibracja go wkurza, ale bujanie jest czaderskie

Wojtus wazy 3905g 4tygodnie od porodu.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 17:00   #4710
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Cytat:
Napisane przez niepozorna Pokaż wiadomość
Ruda ja Tiny Love polecam baaardzo

Dotka jak Młody mi uśnie na rękach i go odkładam do leżaczka to wtedy go jeszcze chwilę bujam, ale tak poza tym to nie. Szkoda, że on sam się nie buja bo te wibracje to u nas dają zerowy efekt.

U mnie podobnie bujam,zeby pomoc zasnac ewentualnie jak sie przebudza po 20 min to bujam go dwie minutki i spi dalej
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-02 21:00:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:50.