Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-11, 07:02   #541
AngielskaPogoda
Zadomowienie
 
Avatar AngielskaPogoda
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 1 180
Dot.: Bieganie

Ja nie wiem dlaczego ludziom sprawia tyle probolemu ostawic stare nawyki zywieniowe na bok i wziac sie do roboty? Moze zwyczajnie nie masz super motywacji ? Moze powinnas wybrac sobie jakis sport, np. siatkowka, koszykowka, czy ktoras ze sztuk walk? Wtedy laczysz przyjemnie z pozytecznym? Robisz to co lubisz i do tego spalasz kalorie, a odpowiednio dobrana dieta tak jak w przypadku sztuki walki to podstawa
__________________
If You Wanna Make The World
A Better Place
Take A Look At Yourself And
Then Make A Change

AngielskaPogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 08:37   #542
olga83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 15
Dot.: Bieganie

Ja bym chciała zacząć biegać ,może na wiosnę w końcu się uda .Na razie trochę ćwiczę z treningami Ewy .
olga83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 08:53   #543
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Bieganie

Cytat:
Napisane przez Liquer Pokaż wiadomość
Nie schudnę nawet jak odżywiam się tak, że nie jem fast foodów, słodyczy itp. Nie jem jakiś dietetycznych posiłków ale nie jem niezdrowo. A co do piersi to mam rozmiar 75A i jak się zrobią jeszcze mniejsze to będę całkiem płaska.. Wiesz może ile mniej więcej się zmniejszą?
Nie panikuj. Lepsze małe fajne cycuszki niż zwisający wałek na brzuchu.

Ja też biegam (chyba ze dwa lata jak nie więcej), ćwiczę Mel B prawie codziennie po przynajmniej 45 minut, co do diety: nie jem jedynie śmieciowego żarcia i oczywiście tłustych rzeczy. Słodyczy sobie nie odmawiam ale to są małe ilości, jakiś batonik musli czy kawałeczek czekolady. I najważniejsze: nie jem po 18 godzinie. Dużo schudłam, widzę to po ciuchach. Waga mało co drgnęła ale ciało zdecydowanie się wysmukliło i wzmocniło.

Btw, cycki też mam małe i to jeszcze po dwójce dzieci. Ale TŻ i tak je uwielbia
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 10:38   #544
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: Bieganie

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
Nie panikuj. Lepsze małe fajne cycuszki niż zwisający wałek na brzuchu.

Ja też biegam (chyba ze dwa lata jak nie więcej), ćwiczę Mel B prawie codziennie po przynajmniej 45 minut, co do diety: nie jem jedynie śmieciowego żarcia i oczywiście tłustych rzeczy. Słodyczy sobie nie odmawiam ale to są małe ilości, jakiś batonik musli czy kawałeczek czekolady. I najważniejsze: nie jem po 18 godzinie. Dużo schudłam, widzę to po ciuchach. Waga mało co drgnęła ale ciało zdecydowanie się wysmukliło i wzmocniło.

Btw, cycki też mam małe i to jeszcze po dwójce dzieci. Ale TŻ i tak je uwielbia
I najgłupsze, chyba że idziesz spać o 20-21.


Co do schudnięcia najszybciej tam, gdzie najszybciej tyjesz - też to się raczej mija z prawdą Najwolniej schudnie tam gdzie najszybciej tyje.

Dieta obowiązkowa, nie da się schudnąć bez ucięcia kcal. Będziesz chudnąć na całym ciele, na piersiach też
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 11:25   #545
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Bieganie

Cytat:
Napisane przez Pudel123 Pokaż wiadomość
I najgłupsze, chyba że idziesz spać o 20-21.
Tak właśnie chodzę Z reguły
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-12, 11:11   #546
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Bieganie

1. Ale jeśli masz złe nawyki żywieniowe to jak przestaniesz ćwiczyć to myslisz że kg nie wrócą?
2. Ile chcesz schudnąć?
3. Nie zgodzę się z tym że przy bieganiu schudnie tam gdzie jej zależy najpóźniej. Jeśli jest to tyłek i nogi to mimo wszystko one najwięcej się ruszają czyli powinny "spaść" najszybciej
4. Nie wiem czy siłownia to taki dobry pomysł, rozrost mięśni nie da ci poczucia schudnięcia.
Wszystko ważne, jak dużo chcesz schudnąć ? Jeżeli masz nadwagę znaczną to bez diety się nie da, plus trzeba uważać na stawy, organizm musi się też kiedyś regenerować - nie funduj mu od razu ćwiczeń 6 razy w tyg.
Przy bieganiu nie zauważyłam żeby mi piersi zleciały a też mam małe, za o ładnie się rzeźbią nogi, brzuch ( ale mój nigdy nie był duży), pupa. Najważniejsze jednak to samopoczucie, ujędrnienie w pakiecie
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-12, 11:31   #547
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 734
Dot.: Bieganie

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
4. Nie wiem czy siłownia to taki dobry pomysł, rozrost mięśni nie da ci poczucia schudnięcia.
Z tym się nie zgodzę.
Kobieta nie rozrasta się w mgnieniu oka, mięśnie budują się u nas powoli.
Jest grupa zwolenników "no cardio"- ludzie, którzy samymi ćwiczeniami siłowymi, bez choćby minuty cardio, spalają tłuszcz. Widziałam efekty- wprawdzie nie mój typ wymarzonej sylwetki, ale faktycznie spala się tłuszcz, nie mięśnie.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-12, 15:48   #548
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 734
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Melduję 17.75 km biegu z elementami marszu (ostatni kilometr szłyśmy z koleżanką, bo już obie miałyśmy zesztywniałe mięśnie).
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-12, 16:24   #549
qrrrczak
Raczkowanie
 
Avatar qrrrczak
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: SCI
Wiadomości: 63
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Melduję 17.75 km biegu z elementami marszu (ostatni kilometr szłyśmy z koleżanką, bo już obie miałyśmy zesztywniałe mięśnie).
o matko, szacun!
qrrrczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-12, 16:34   #550
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 734
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez qrrrczak Pokaż wiadomość
o matko, szacun!
Bez przesady, powolutku było ;-)

Ale jakby mi ktoś w sierpniu powiedział, że kiedykolwiek tyle przebiegnę to bym chyba wyśmiała taką osobę
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-12, 20:36   #551
gianna
Wtajemniczenie
 
Avatar gianna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 268
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Melduję 17.75 km biegu z elementami marszu (ostatni kilometr szłyśmy z koleżanką, bo już obie miałyśmy zesztywniałe mięśnie).
Brawo



Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Ale jakby mi ktoś w sierpniu powiedział, że kiedykolwiek tyle przebiegnę to bym chyba wyśmiała taką osobę
U mnie podobnie - przez tyle lat twierdziłam, że do biegania to ja się nie nadaję, a teraz :sly:

Zaczynające biegać dziewczyny - powodzenia i wytrwałości, bo warto złapać bakcyla

Było jeszcze pytanie o stawy - mnie czasami pobolewa jedno biodro jak zapomnę o rozciąganiu. Z kolanami nie mam problemów.

U mnie dziś 21 km, czyli półmaraton mogę biec Nadal myślę nad maratonem w kwietniu, realizuję plan treningowy i... jeszcze pomyślę
__________________

gianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-12, 20:44   #552
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Melduję 17.75 km biegu z elementami marszu (ostatni kilometr szłyśmy z koleżanką, bo już obie miałyśmy zesztywniałe mięśnie).
brawo
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-12, 20:55   #553
qrrrczak
Raczkowanie
 
Avatar qrrrczak
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: SCI
Wiadomości: 63
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez gianna Pokaż wiadomość
Brawo
U mnie dziś 21 km, czyli półmaraton mogę biec Nadal myślę nad maratonem w kwietniu, realizuję plan treningowy i... jeszcze pomyślę
Również szacun! Jak sobie pomyślę ile to jest te 17 km czy 21 km to się zastanawiam na którym kilometrze by mnie zbierali z ziemi
Ale mam nadzieję, że jak będę regularnie biegać, to będzie mi dane tyle walnąć
qrrrczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-12, 21:00   #554
gianna
Wtajemniczenie
 
Avatar gianna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 268
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez qrrrczak Pokaż wiadomość
Ale mam nadzieję, że jak będę regularnie biegać, to będzie mi dane tyle walnąć
Tak będzie
__________________

gianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 08:30   #555
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez gianna Pokaż wiadomość

U mnie dziś 21 km, czyli półmaraton mogę biec Nadal myślę nad maratonem w kwietniu, realizuję plan treningowy i... jeszcze pomyślę

brawo !! ja dzisiaj robię swoją pierwszą połówkę, zobaczymy jak mi pójdzie
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 08:48   #556
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 734
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Ja się przmierzam do jakiegoś półmaratonu, ale tylko tak, żeby przebiec i zmieścić się w limicie czasu. Wydaje mi się, że za jakieś 3-4 miesiące będę w stanie przebiec w około 2 godz. 30 minut Bo na razie to jeszcze trochę chodzenia, był czas wczoraj na odpoczynek na siłowni pod chmurką i na pykanie fotek Wtedy odpoczywałam, więc przebiegnięcie takiego dystansu bez odpoczynku wymaga jeszcze trochę treningu
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 09:08   #557
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez gianna Pokaż wiadomość
U mnie dziś 21 km, czyli półmaraton mogę biec Nadal myślę nad maratonem w kwietniu, realizuję plan treningowy i... jeszcze pomyślę

za mną jeden półmaraton, na maraton w maju zapisałam się we wrześniu tamtego roku ze względu na niska opłatę startową , ale chyba nie pobiegnę, wydaje mi się że za słaba jestem, może jakbym przebiegła w międzyczasie kilka półmaratonów

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Ja się przmierzam do jakiegoś półmaratonu, ale tylko tak, żeby przebiec i zmieścić się w limicie czasu. Wydaje mi się, że za jakieś 3-4 miesiące będę w stanie przebiec w około 2 godz. 30 minut Bo na razie to jeszcze trochę chodzenia, był czas wczoraj na odpoczynek na siłowni pod chmurką i na pykanie fotek Wtedy odpoczywałam, więc przebiegnięcie takiego dystansu bez odpoczynku wymaga jeszcze trochę treningu
własnie miałam pytać czy czasem nie masz w planie jakiegoś półmaratonu
ja chętnie bym pobiegła, bo na razie tylko jeden za mną. Szkoda, że w Lublinie tylko jeden na rok i to w takim terminie, że z gorąca pewnie padlabym po drodze.
myślałam, o biegu zielonych sznurowadeł w Puławach ale on jest akurat wtedy co city trail
ale w Chełmie może znowu pobiegnę
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 09:22   #558
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 734
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez Yoolia Pokaż wiadomość

za mną jeden półmaraton, na maraton w maju zapisałam się we wrześniu tamtego roku ze względu na niska opłatę startową , ale chyba nie pobiegnę, wydaje mi się że za słaba jestem, może jakbym przebiegła w międzyczasie kilka półmaratonów
Nie wiem co doradzić. Czy spróbować i liczyć, że atmosfera poniesie, a jakby było krucho to zejść z trasy, czy jednak odpuścić i spróbować sprzedać pakiet.



Cytat:
Napisane przez Yoolia Pokaż wiadomość
własnie miałam pytać czy czasem nie masz w planie jakiegoś półmaratonu
ja chętnie bym pobiegła, bo na razie tylko jeden za mną. Szkoda, że w Lublinie tylko jeden na rok i to w takim terminie, że z gorąca pewnie padlabym po drodze.
myślałam, o biegu zielonych sznurowadeł w Puławach ale on jest akurat wtedy co city trail
ale w Chełmie może znowu pobiegnę
W tym roku chcę pobiec jakiś, ale jeszcze nie wiem jaki
Co do Puław- jak za tydzień pobiegnę CT to zaliczę czwarty bieg i w sumie w marcu będę mogła odpuścić. Myślę więc, żeby wybrać się na Bieg Zielonych Sznurowadeł, ale na 5 km (bo połówka to za wcześnie). Chociaż nie lubię biegać 5 km Chyba, że po lesie Dodatkowo podobno puławska połówka jest nudna, bo się biegnie non stop tym wałem wiślanym i krajobraz się nie zmienia
Chełm- nie wiem, może. To końcówka maja, może jakoś się wygrzebię.
Prawie pewniakiem jest nocny we Wrocławiu On jest 18 czerwca. I teraz pytanie- jakbym pobiegła chełmski, który jest 3 tygodnie wcześniej, czy się zregeneruję do tego czasu?
Patrzę co jest jeszcze w pobliżu i na ogół pod koniec sierpnia jest połówka chmielakowa.
Lubelski odpada- jak sobie przypomnę zeszłoroczne upały, to mi się słabo robi
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 10:24   #559
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

mam jeszcze trochę czasu, przemyśle wszystkie za i przeciw
nasz maraton na dodatek jest trudny, ma sporo męczących podbiegów, na płaskim to może jakoś by poszło
zobaczę jak będą mi szły treningi, bo na razie ma jakiegoś pecha
jak mogę wyjść to pogoda deszcz, śnieg albo oba naraz , wczoraj ślicznie to wróciłam padnięta przed 21-ą do domu, dziś bym poszła ale tez coś pada
zobaczę może później pójdę chociaż do parku, przelecę się trasą Wilczym Tropem

półmaraton Solidarności dla mnie też odpada, zawsze wypada w najgorsze upały, w tamtym roku akurat szłam na piechotę z centrum na Bronowice i chwilkę zatrzymałam się w okolicach mety, akurat wbiegali pierwsi biegacze,ze 100 metrów przed metą zasłabł jeden, kawałek dalej przy parku bronowickim drugi
ja szłam spacerkiem i ledwo żyłam tak było gorąco

ja wybrałabym się na tę połówkę do Puław, własnie tak żeby się sprawdzić przed maratonem ale ten city trail muszę przebiec, bo nie wybiorę się np do Warszawy (najbliżej)
chciałabym przebiec chmielakowy, pomimo, że jest w lecie, startuje rano chyba o 9-tej i biegnie częściowo lasem może bym się nie upiekła
a jeszcze będzie fajny w Parchatce - 6 sierpnia Bieg Szlak Trafi na dystansach 7km, 21km i ultra

i jeszcze to znalazłam, w Kazimierzu:
15 maja (niedziela) - I Kazimierski Bieg im. Jana Pawła II 10km - ulica
10 lipca (niedziela) - Wielki Dziadowski Kazimiernikejszyn Trial - 10km - przełaj

Edytowane przez Yoolia
Czas edycji: 2016-02-13 o 10:32
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-13, 15:37   #560
emilia0508
królikoholiczka
 
Avatar emilia0508
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: S-k
Wiadomości: 7 624
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Dziś 7km. Miało być więcej w planie ale sciemnialo się a sama biegalam i strach wziął górę.
Miałam się zgłosić na polmaraton w kwietniu ale jednak wiem że nie podolam. Jak zobaczylam trase to same podbiegi więc tylko na dyszke się zgłosiłam a najbliżej to oczywiście bieg tropem wilczym. Ewentualnie w czerwcu zgłosze sie na polowke
__________________
ZAKOCHAJ SIĘ W USZACH PO USZY
NIE KUPUJ
ADOTUJ







Reading gives us someplace to go when we have to stay where we are
emilia0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 19:51   #561
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

zrobiłam dzisiaj połówkę, ale na treningu, nie na biegu, żeby nie było zamknęłam się w czasie 2:11 i w tyle chciałabym przebiec Sobótkę za miesiąc. Miałam dzisiaj spoooooro podbiegów na trasie (specjalnie tak ją wybrałam), ale zobaczymy jak będzie na starcie. Jestem happy
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 21:01   #562
gianna
Wtajemniczenie
 
Avatar gianna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 268
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
zrobiłam dzisiaj połówkę, ale na treningu, nie na biegu, żeby nie było zamknęłam się w czasie 2:11 i w tyle chciałabym przebiec Sobótkę za miesiąc. Miałam dzisiaj spoooooro podbiegów na trasie (specjalnie tak ją wybrałam), ale zobaczymy jak będzie na starcie. Jestem happy
Brawo U mnie 2:09, ale myślę że w kwietniu pobiegnę szybciej, bo czułam, że mogę więcej.
Powodzenia na starcie

Ja juz biegałam kilka razy po 25-30km, więc nie był to mój najdłuższy dystans, ale po pierwsze biegałam wolniej (a wolałabym przebiec pierwszy maraton <5h, jeśli się zdecyduję na kwietniowy to potraktuje go jako "rozeznanie terenu", a nie ciśnięcie wyniku ) plus ostatnio jakoś ciężko mi się zebrać na trening i ogólnie jakoś mi ciężko ze wszystkim (chcę już wiosnę i słońce ), więc zwątpiłam trochę we własne siły
__________________

gianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 16:35   #563
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

brawo dziewczyny

ja dziś 17 km w 1:54
do 15 km biegło mi się spoko, potem zaczęło mnie coś w bucie uwierać i ostatnie km już trochę gorzej
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 16:46   #564
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

za mną wczorajsze 5,5km i dzisiaj niecale 8km w terenie crossowym.
podbiegi na 1-2 km daja niezle w kosc. ale pieknie bylo
biegalam z TZ.
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 07:29   #565
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Hej

Można? Już kiedyś się udzielałam, ale potem zrezygnowałam z biegania. Od czapy do tego podeszłam i w ogóle mnie to nie cieszyło. Zaczęłam znowu w lutym. Tylko tym razem slow jogging. Nie ciągnie mnie do maratonów, czy szybszego biegania. Dopiero teraz bieganie daje mi radochę. Chociaż dla niektórych wygląda to jakbym ledwo szła ale co tam, robię swoje
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 11:08   #566
martawegan34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 20
Dot.: Bieganie

Nie można określić z góry konkretnie o ile centymetrów zmaleje Ci biust. Głównie zależy to od ćwiczeń, jakie będziesz wykonywała i tego ile schudniesz. Jednak u każdej z nas wygląda to inaczej. Nie przejmuj się tym, bo ładnie wyrzeźbiony brzuch będzie o wiele lepiej wyglądał niż duży brzuch i większe piersi. Jeśli będziesz wykonywała ćwiczenia na podniesienie biustu to staną się one jędrne i uniesione. Mimo, że biust może będzie mniejszy to wizualnie będzie wyglądał dużo lepiej. Opracuj sobie odpowiedni jadłospis dla siebie i zestaw ćwiczeń.
martawegan34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 11:24   #567
belinea87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Bieganie

Warto sie zastanowic nad cwiczeniami aerobowymi. Mi udalo sie schudnac 7kg przed slubem chodzac na indoor walking i spinning. 7kg w 3miesiace, przy czym nie mialam super rygorystycznej diety. A weekendowe nagrody sprawiaja wtedy wieksza przyjemnosc
belinea87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 11:54   #568
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 734
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez Flower23 Pokaż wiadomość
Hej

Można? Już kiedyś się udzielałam, ale potem zrezygnowałam z biegania. Od czapy do tego podeszłam i w ogóle mnie to nie cieszyło. Zaczęłam znowu w lutym. Tylko tym razem slow jogging. Nie ciągnie mnie do maratonów, czy szybszego biegania. Dopiero teraz bieganie daje mi radochę. Chociaż dla niektórych wygląda to jakbym ledwo szła ale co tam, robię swoje
No jasne, że można
Nawet najwolniejszy bieg jest szybszy niż siedzenie na kanapie
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 08:50   #569
karolCc
Raczkowanie
 
Avatar karolCc
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 490
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Po 2 tygodniach przerwy wyszłam pobiegać i po 2km musiałam się zatrzymać. Jakiś ból w kostce mnie złapał i wolałam się zatrzymać i wrócić spacerkiem. Nie wiem o co chodzi, rozgrzewkę zrobiłam i to porządną, teraz jak jest zimno to się szczególnie przykładam
Spróbuję dziś znowu. Ciekawe jak tam moja kondycja po 2 tygodniach
karolCc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 14:29   #570
agimi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 7
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

jak tylko zrobi się cieplej to planuję parę razy chociaż spróbować pobiegać jakiś sensowniejszy dystans, bo powoli moje ćwiczenia już mi nie wystarczają.
a mój tata biega codziennie po lesie więc miałabym, gdzie to robić, nie martwiąc się o dziwne spojrzenia sąsiadów z ulicy.
garderoba jest, obuwie jest, chęci są - zobaczymy, jak to wyjdzie, bo w sumie lubię biegać, ale nie na czas.
agimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-23 12:39:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:33.