Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11 - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-14, 20:43   #2611
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Ewusia ale super! Ja juz się nie mogę doczekać chustowania

Kinga nie mam pojecia ile pasuje dac.. ale myślę ze przedzial 300-500zl. Co do nauk to jeszcze sie nie orientowalam ale na stronie parafii powinno pisać. Wy chrzcicie w PL?



Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 20:53   #2612
koktajlowa7
Rozeznanie
 
Avatar koktajlowa7
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Ustroń
Wiadomości: 997
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak wy ogarniacie takie dłuższe wyjścia? Odciągacie i TZty dają w butli jak Was nie ma? Czy dajecie mm? U mnie jak na razie najdłuższy był godzinny wypad do Tesco a i tak jak wracałam to młoda włączyła ryk ...
Odciągam i czasem wystarczy aż wrócę. Czasem nie więc dostaje mm.
koktajlowa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 21:02   #2613
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Viki ja odciagam Mlodemu i zostasiam TZ butle. Najdluzsze wyjscie mialam 2 godz jak bylam u kosmetyczki i na luzie TZ go nakarmil

U nas 56 w odstawce ba! niektóre 62 tez male dzis ogladalismy zdjecia z pierwszych dni w domu a teraz jest mega różnica w wadze i dlugosci Malego

Moj dzisiaj pojedzony beknal i sam się zaczął uśmiechać jak uslyszal tak cala buzia coraz częściej mu sie to zdaza

Casaa piątka! My druga noc z rzędu usypiamy ze smokiem i jesy git widac ze Maly tez spokojniejszy nie rzuca sie w łóżeczku

Ale w nocy sam wypluwa i nie chce

Boże ale dzis mękę przeżyłam Mlody jadl z lewego cyca a mnie skrwcalo z bolu jakby mi ktos szpilki wbijal, kłulo i pieklo jak go obstawilam to wymacalam ze dol piersi pod sutkiem mam twardy takie zgrubienia czyli zablokowaly sie kanaliki. Robilam zimne oklady i przystawialam Mlodego zeby jadl z tego lewego wlasnie a wargi z bolu zagryzalam. Na szczęście juz jest lepiej chyba sie odblokowalo rosi:

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
Mam nadzieję że się odblokowalo na stałe





Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
I miałam pytać jak u was w chuście trzymają główkę, bo mój bardzo rzadko ma na bok, ostatnio juz dwa razy miał na wprost i mnie to stresuje, co mu poprawie to zmienia.
Mój na boczku trzyma
A z jakich wiązań korzystacie? Bo ja z kieszonki

Co do smoczka to mój nadal nie dał się przekonać czasami mimo że najedzony zjada swoje rączki i wtedy jak nic przydałby się smoczek, ale nie chce sam ciumkac, trzeba mu trzymac to wtedy pociumka trochę...

Mały od godziny wisi mi na cycu dobrze że nie planowaliśmy nic na wieczór
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 21:07   #2614
bigcoffee
Raczkowanie
 
Avatar bigcoffee
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 167
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Melduje się z karmienia po kilku dniach przerwy. Miałam ostatnio jakiś nawał gości w domu, wszyscy chcieli po oglądać małego. On natomiast z nadmiaru emocji dostał kolek i od 3 dni jak wczegarku o 20 rozpoczyna się krzyk. Jutro muszę się zaopatrzec w jakieś kropelki.
No i wreszcie odpadł nam pępek po 3tyg. To taki chyba prezent z okazji walentynek
bigcoffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 21:08   #2615
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
U nas 56 w odstawce ba! niektóre 62 tez male dzis ogladalismy zdjecia z pierwszych dni w domu a teraz jest mega różnica w wadze i dlugosci Malego
Ja dzisiaj jak się usadowiłam do karmienia z córą, to właśnie mówię do męża, że taka długa się zrobiła przez ten ponad miesiąc Swoją drogą jutro 5 tydzień, nie wiem gdzie ten czas ucieka

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Dziś pierwszy raz, poza tym kiedy się uczylismy, zachustowalismy Małego od razu zasnął sobie słodko a ja ogarnęłam mieszkanie i wstawilam pranie z nim na klacie mega mi się podoba noszenie w chuscie, taka fajna bliskość z dzieckiem wtedy jest
Super, że Ci się podoba Ja mam nadzieje, że też to polubię i Polcia będzie chciała się tak nosić

Mąż pojechał na chwilę do kolegi i przyjechał z takimi małymi różyczkami w doniczce Zaskoczył mnie, bo walentynek jako takich nie obchodzimy

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

mojakaren dobrze, że już jest lepiej
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 21:22   #2616
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Karen na przyszlosc to oklady rob cieple chodzi o to zeby odblokowac wyplyw. Po karmieniu z kolei chlodne

Magda tak jak pisalam, musisz otwierac ten pepek i patyczkiem delikatnie wybierac ta maz. Najlepiej przy kazdej zmianie pieluchy.

Ewusia u nas kieszonka. Poczatkowo kangur bo chyba nawet lepszy dla maluchow ale strasznie mi kiepsko szlo wiazanie. Kilka razy rzucilam chuste w pierony bo nie moglam sie dobrze zawiazac. A kieszonka to pare minut i gotowe.

Ja tez dzisiaj chustowalam bo mlody marudzil i nic bysmy w domu nie zrobili bo trzeba go bylo tulic i nosic. A tak to zachustowalam i zrobilam obiad, upieklam ciasto i odkurzylam caly dom


Kurde mlody wykapany, nakarmiony, tulimy sie, puszczam kolysanke, bujam itp i co? Tz spi, mnie zbiera a mlody oczy jak 20zl i ani mysli spac

Edytowane przez Dotka90
Czas edycji: 2016-02-14 o 21:23
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 21:32   #2617
6963c1fb65109977f9c6bf649cbcc3d41e8cdb1e_65c0253828816
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 683
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez koktajlowa7 Pokaż wiadomość
Moja powoli wyrasta z 56, pajace nosi 62^^

Co można stosować z leków przeciw przeziębieniu? Bo czuje się źle, a te domowe sposoby nic nie dają. Najchętniej wypiłabym Gripex ale nie można ;/
Ja już przeziębienie przeszłam i leczyłam się paracetamolem, dużą ilością herbat z sokien malinowym + herbatki z lipy, wapno, i otrivin bo miałam mega katar, ale bardzo ostrożnie z nim. Witaminy C nie brałam bo podobno jest silnym alergenem - czy ta w tabletkach też tego nie wiem.
Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Nosicie jeszcze 56? Pola jest na takim śmiesznym etapie, że wszystko co na nóżki na 56 - pajace, półśpiochy, śpiochy - jest na nią za krótkie, tzn wcisnąć wsisne, ale trochę ją już krępuje, za to 62 za długie i śmiesznie wygląda
Dobrze że ja nie kupowałam ubranek na 56, raptem 2 z śpiochy, bo moja docelowo była 57
Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak wy ogarniacie takie dłuższe wyjścia? Odciągacie i TZty dają w butli jak Was nie ma? Czy dajecie mm? U mnie jak na razie najdłuższy był godzinny wypad do Tesco a i tak jak wracałam to młoda włączyła ryk ...
Ja wychodze z domu w środę,czwartek i piątek na 4 godziny na zajęcia. Zostawiam odciagnieta jedną butelkę swojego mleka, a przynajmniej sie staram a drugą w razie w mm, bo przeważnie już nie zdarzam ogarnąć drugiej.
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Casaa jest taka brązowa maź jakby? Podeschlo i teraz jest jakby taki strupek własne.. Ogólnie jak mam mokry patyczek to się to rozpuszcza i zostawia bród..
U nas pępek jest nadal a już 5 tydzień leci. Najważniejsze w tym wszystkin jest to czy ta wydzielina,czy to brązowa czy podobnego koloru ma nieprzyjemny zapach. Jeśli tak to coś jest nie tak i prawdopodobnie podchodzi ropą, ale jeśli tylko podchodzi brązowa mazią to nic,najważniejsze żeby utrzymywać to w czystości.
6963c1fb65109977f9c6bf649cbcc3d41e8cdb1e_65c0253828816 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-14, 21:34   #2618
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

My też chyba kieszonka, bo wiazanie tak samo tylko ja rozsuwane ten materiał na małego, że ma trzy warstwy. Nie wiem jak to się fachowo nazywa.

Karen dzięki, znajomi mi mówili że 100 zł a inni znowu ze 800. Właśnie na stronie kościoła nie pisze nic, musze przedzwonic zapytać jak to jest czy są jakieś nauki. Tak w Polsce chcemy chrzciny, mąż ma dużo rodzeństwo i ciężko by było żeby tu przyjechali.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 21:35   #2619
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Joanna a bylas u pediatry? Bo tak dlugo utrzymujacy sie kikut kwalifikuje sie do chirurga i usuniecia. Ruszasz delikatnie kikutem kilka razy dziennie w prawo i w lewo?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 21:41   #2620
6963c1fb65109977f9c6bf649cbcc3d41e8cdb1e_65c0253828816
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 683
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Joanna a bylas u pediatry? Bo tak dlugo utrzymujacy sie kikut kwalifikuje sie do chirurga i usuniecia. Ruszasz delikatnie kikutem kilka razy dziennie w prawo i w lewo?
W 3 tygodniu byliśmy u pediatry, kikut sprawdzała i oceniła jako suchy. Po tym czasie nie byliśmy kolejny raz. Myślisz żeby wybrać się jednak na kontrole tego? Kurde ja też nie wiem jak długo to powinno być. Wiem że w większości przypadków odpada po kilku dniach.
6963c1fb65109977f9c6bf649cbcc3d41e8cdb1e_65c0253828816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 21:50   #2621
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Dotka tak właśnie robilam tem chłodny okłady dawałam po karmieniu

Kinga ja myślę ze my tak ze 300zl damy max ja nie jestem zwolennikiem teorii ze co łaska znaczy 1000zl



Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-14, 22:00   #2622
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Joanna koniecznie podejdzcie bo 5 tygodni to bardzo dlugo.

Karen aaa nie doczytalam, myslalam ze przed karmieniem!

SPI. Teraz jakby go odlozyc...
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 22:06   #2623
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Joanna no my jutro mamy dwa tygodnie. Wczoraj odpadł.. Zobaczymy jak długo będzie ta wydzielina. Nie śmierdzi ani nic

Idę lulu bo młody niespokojnie śpi to pewnie za godzinę pobudka miłej nocki
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 22:11   #2624
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Wprowadzili by cennik i było by głowy, albo podatek jak tu i wtedy jak chcesz to dajesz jak nie to nie i jest dobrze.

Ej smutno mi bo ostatnio jadł wieczorem z dwóch piersi, a teraz zjadł jedna i usnol, odłożyłam do łóżeczka myślę obudzi się, a on śpi. Dziwnie mi, jak to tak z jeden .... i teraz nie wie czy się obudzi za godzinę czy za 4.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 00:25   #2625
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

My też kangura jakoś nie potrafimy porządnie zawiązać. Kieszonka łatwiejsza.

Dziewczyny, kiedy wy ogarniacie takie domowe rzeczy... u mnie praktycznie tylko jak śpi to się da, bo tak jak nie śpi, to albo nosimy albo wyje... A tego snu w dzień to czasem na lekarstwo. Czasem zresztą zaśnie na 2h a często takie drzemki po 30 min... zupełnie nie przewidywanie. A ja się z niczym nie wyrabiam.
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 00:33   #2626
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

My po karmieniu i przebierankach... Unicestwieniu ulegl pajac i 2 body... O pampkach nie wspomne maly ze smoczkiem powoli usypia

Wyslane z Lumia920.

---------- Dopisano o 01:33 ---------- Poprzedni post napisano o 01:31 ----------

Ruda, moj w ciagu dnia sporo spi (tfu tfu, zeby nie zapeszyc), a czesto sobie lezy i gdzies sie gapi wiec wtedy mam czas

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 01:38   #2627
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

My jemy właśnie

Ruda piątka! Ostatnio mój strasznie miałczy w dzień i też jak uśnie to z reguły na 20min, choć 2godz też się zdarzają, ale że nigdy nie wiadomo jak będzie tym razem to też żadnej większej pracy nie rozgrzebuję Może jak przyjdzie chusta to będzie lepiej
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 01:46   #2628
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Moj tez w dzień zasypia nieźle wiec idzie ogarnąć dom choć ostatnio coraz trudniej bo do poludnia ms olresy aktywnosci dopiero popołudnia sa takie w miarę przespane.

My jemy ale zas jakas dziwna noc bo cos mi świta że przez sen Mlody jadl juz ze trzy razy, nie chcial zasnac i przebudzal sie z placzem... moze do rana bedzie spokojnie juz rosi:

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 02:05   #2629
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

KLIK -muszę to wydrukować i nosić ze sobą i jak jeszcze raz ktoś mi będzie udzielał "dobrej rady" to dostanie to w łapsko do przeczytania
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-15, 03:22   #2630
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Ruda ja ogarniam bo po pierwsze w weekendy jest tz a po drugie moje dziecko w dzien spi po te 2h. Zawsze nie spi miedzy ktoryms karmieniem ale to zazwyvzaj raz a tak to spi
U nas jest tylko to ze z kolei jak nie spi to po minucie jest ryk - sam sie soba nie bedzie zajmowal

Jemy... ledwo siedze, zaraz zasne...
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 03:47   #2631
koktajlowa7
Rozeznanie
 
Avatar koktajlowa7
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Ustroń
Wiadomości: 997
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Moje dziecko pobiło swój rekord w spaniu od 22 do 3^^ A teraz nie chce zasnąć

Ruda moja jednorazowo śpi w dzień te 2-3 godziny więc wtedy ogarniam. Chociaż nie powiem często jest nie posprzątane bo wymaga cały czas naszej uwagi.
koktajlowa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 04:05   #2632
Nebula
Zakorzenienie
 
Avatar Nebula
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 326
GG do Nebula
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Viki - ja się dziwię że mi krwi nie zbadali jeszcze na wyjściu to bum wiedziała czy mam brać czy nie. A tak czekam aż mama będzie miała urlop by z młodym zostać bym mogla iść k zrobić morfo.



Rozmawiałyście o ubrankach rozm. 56..na nas były w większości za małe od dnia porodu. Cfaniak urodził się 58 i w większości to nogi wiec nawet jak bym chciała to te pajace się nie dopną na górze. Wiec my od razu przeszliśmy na 62. I niektóre juz ciasne.



Wiktorowi dzis w nocy ciut lepiej. Budzi się często ale chociaż śpi. Dał mi pospać ze 3h. Ciekawe co będzie jutro...
__________________
Lubisz metal? Poznaj Strain!
Nebula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 04:48   #2633
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez Nebula Pokaż wiadomość
Ciekawe co będzie jutro...

Bedzie dobrze i tego trzeba sobie i innym zyczyc

My po karmieniu i przewijaniu

Co do ubranek to u nas 56 jest na topie choc nie pajace i spiochy bo Franek ma dlugie stopy i nogi przez co w tych ciuszkach nogi sa wiecznie lekko podkurczone...


A tu dresik jaki kupilam mu na r.68

Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 04:57   #2634
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Widziałyście nową gazetkę z Netto? Od jutra rzeczy dziecięce Ja czaję się na duszarkę do butelek, identyczną z tą z Boon, ale za 25 zł, nie 80 mega podoba mi się jeszcze pôłka-domek ale to sobie chyba odpuszczę, bo nie wiem gdzie bym to miała dać, mimo że podoba mi się bardzo. Szczególnie że mam syna, więc wytłumaczenie że to domek dla lalek i będzie na zaś nie przejdzie
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 05:04   #2635
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

No to mnie trochę pocieszyłyście. No moja też sama to może z 10 min poleży a potem zajmuj się mną, najlepiej mnie noś. Może w chustę będę ją wiązać.
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 06:35   #2636
Nebula
Zakorzenienie
 
Avatar Nebula
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 326
GG do Nebula
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Od 4 trochę dał mi popalić. Ale chociaż godzinkę pospałam

Na 11 idę do przychodni go zważyć ciekawe ile wazy

---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

Casaa gustowny dresik.
__________________
Lubisz metal? Poznaj Strain!
Nebula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 07:15   #2637
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez hariett Pokaż wiadomość
Widziałyście nową gazetkę z Netto? Od jutra rzeczy dziecięce Ja czaję się na duszarkę do butelek, identyczną z tą z Boon, ale za 25 zł, nie 80 mega podoba mi się jeszcze pôłka-domek ale to sobie chyba odpuszczę, bo nie wiem gdzie bym to miała dać, mimo że podoba mi się bardzo. Szczególnie że mam syna, więc wytłumaczenie że to domek dla lalek i będzie na zaś nie przejdzie



Sa tez sówki dla Czarnuli
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 07:38   #2638
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Casaa ehem a od czwartku kolekcja z frozen :P
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 07:40   #2639
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez hariett Pokaż wiadomość
Casaa ehem a od czwartku kolekcja z frozen :P


Jedna z moich ulubionych bajek
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 07:49   #2640
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Ahness jak ja Cie swietnie rozumiem. Ja tez sie dzisiaj z tz poklocilam chcialam, zeby mi zmierzyl sciane, prosze sie od tygodnia. No i peklam jak mi powiedzial, ze cos mam zrobic, a ja ze pozniej zrobie. Poszlam wsciekla sama zmierzyc sciane i tylko powiedzialam, ze trzeba bylo powiedziec, ze nie umie tego zrobic. Strzelil focha ^^

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
I bardzo słusznie że zrobiłaś awanturę, w dodatku najlepiej przestań mu podsuwać pod nos wszystko, bo to wygląda tak że dla niego nic się nie zmieniło - tylko Tobie doszedł obowiązek w postaci dziecka...
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Nie obraz się ale to głównie twoja wina jakbyś mu nie podsuwala wszystkiego pod nos to by sam musiał zrobić. Listę mu dać niech zakupy zrobi. Obudzić w nocy niech przewija. Pranie niech wyciągnie i rozwiesi. Obiad jak nie potrafi zrobić to się nauczy tylko trzeba bezpośrednio mówić co się chce.. No nie wiem dla mnie to trochę dziwne ze on leży na kanapie a ty skaczesz wokół niego w końcu to ty przeszlas poród i musisz do siebie dojść.
Jak nie będziemy same wymagać od nich to oni przyjmą to wygodnicka postawę bo po co się wtrącać skoro wszystko same robimy?
wiem, że to moja wina bo go przyzwyczaiłam do tego że wszytsko w domu ogarniam - ja na prawdę to lubię, zajmować się domem ale jak bylismy sami to miałam na to kupe czasu a teraz byle każdą minutę snu młodej wykorzystać i taki wyscig z czasem mnie wykańcza. Choc z drugiej strony jak on wraca z pracy to zajmuje sie małą żebym ja mogła ogarną obiad czy pranie - sama tak wolę bo po całym dniu mam jej troche dość
no i wiem ze w tygodniu on wraca z pracy i w domu dalej praca - bo ma zlecenia inne jeszcze i ze jest zmeczona no ale moja praca z młodą i w domu trwa nadal w weekend i chciałabym zeby to dostrzegł i mi pomógł. Nie chce ciagle nim drygowac co ma zrobic - chce zebym sam zauważał co by mozna było zrobic ale to chyba nierealne
Cytat:
Napisane przez niepozorna Pokaż wiadomość
Magda mi w szpitalu "tak po cichu" położna powiedziała, że jak się paprze to spirytusem oczyszczać. To szybciutko Ci ten pępolek zasuszy
jak mysmy zaczeli czyscic pepek tymi gazikami ze spirytusem to tez zaczał szybciej odchodzic
Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Ej smutno mi bo ostatnio jadł wieczorem z dwóch piersi, a teraz zjadł jedna i usnol, odłożyłam do łóżeczka myślę obudzi się, a on śpi. Dziwnie mi, jak to tak z jeden .... i teraz nie wie czy się obudzi za godzinę czy za 4.
moja tez zjada raz z obu a raz z jednej, najgorzej jest jak w nocy je tylko z jednej bo druga chce eksplodować....dzis pospała od 20 do 2.30 tylko moje cycki nie były zadowolone
w ogóle mam dużą dysproporcje miedzy piersiami wy tez tak macie?
Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kiedy wy ogarniacie takie domowe rzeczy... u mnie praktycznie tylko jak śpi to się da, bo tak jak nie śpi, to albo nosimy albo wyje... A tego snu w dzień to czasem na lekarstwo. Czasem zresztą zaśnie na 2h a często takie drzemki po 30 min... zupełnie nie przewidywanie. A ja się z niczym nie wyrabiam.
ja tez tylko wtedy kiedy spi bo sama sie soba nie potrafi zajac, czasem nawet jak spi to strach bo tak niespokojnie ze sie boje ze sie obudzi

no my dzis pospałyśmy tak jak pisałam 6,5 h boje sie czy to jednak nie za dużo.... no i zaliczyłam atak z tyłka, podłoga cała "napastowana" nie ma to jak takie akcje nad ranem, najgorsze jest to ze młoda uwidziała sobie ze o tej 3 to ona ma inne rzeczy do roboty - konkretnie stekanie, kwekanie a jak ja olewamy to ryk ehh

Casa fajny dresik, uważaj tylko żebyś jakiegoś dresiarza nie wychowała

Hariett a ja nie mam nigdzie w poblizu netto
czekam na położną to już 5 wizyta, mam nadzieje ze przyjdzie z wagą bo inaczej nie widze sensu tej wizyty

ehh młoda śpi i płacze i kweka przez sen bo ma nosek zatkany
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-27 11:02:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:55.