Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11 - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-15, 13:26   #2701
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Do Sophie jest jeszcze czas tak jak i do krzesełka, ale póki są chętni na zakupy to chce coś sensownego i dlatego już przyszlosciowo myślę. Lepsze to niż kolejne ubranka czy kocyk.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 13:29   #2702
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

A jeszcze z fajnych prezentowo zeczy podoba mi sie basen z kulkami zaraz poszukam foto


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 13:30   #2703
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Kamilka nie słyszałam o biżuterii fajna sprawa, musze popatrzeć. Jeszcze o tym drewnianym myślałam, ale właśnie szkoda jakby nie potrzebował gryźć, a to tanie nie jest. To lepiej coś innego o i takie dylematy.

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
Napisane przez kamilka Pokaż wiadomość
A jeszcze z fajnych prezentowo zeczy podoba mi sie basen z kulkami zaraz poszukam foto


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O widziałam, super są. Na kanale u mamydoriska

Edytowane przez kinga1701
Czas edycji: 2016-02-15 o 13:34
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 13:31   #2704
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Ewula ja kupilam close caboo ale nic wiecej Ci nie napisze bo jeszcze nie uzywalam

Jerzyczka, Ewusia za dzisiejsze wizyty

My wrocilismy ze spaceru, kupilam spirytus zeby dobic ten pepek...

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 13:31   #2705
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

O takie cos http://zuzu-la.pl/pl/baseny-kulkowe/...ileczkami.html



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 13:32   #2706
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Kamilka, te bursztyny u dzieci to przeciwko bolesnemu ząbkowaniu.... Niby bursztyn ma wlasciwosci p/bolowe

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 13:34   #2707
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Kinga moi synowie nie gryźli gryzaków. Gryźli tylko łapki. Ja bym stawiała na krzesełko bo ci bedzie potrzebne za kilka mies...
Albo basen


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-15, 13:35   #2708
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Fajny ten basen!

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 13:37   #2709
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez kamilka Pokaż wiadomość
Kinga moi synowie nie gryźli gryzaków. Gryźli tylko łapki. Ja bym stawiała na krzesełko bo ci bedzie potrzebne za kilka mies...
Albo basen


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Krzesełko na pewno, tylko musi się na jakieś zdecydować. Z Sophie racja, poczekam zobaczymy jak się sprawy potoczą.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 13:48   #2710
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Pocieszylyscie mnie z tym przeciaganiem podczas snu bo juz zaczelam sie martwic.

Casa u Ciebie pepek jeszcze nie zsgojony jak u nas. U nas kikut odpadl ok tygodnia ale jeszcze jest taki strupek w srodku, tylko ze ja go nie czyszcze tylko psikam octaniseptem.
keas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 13:50   #2711
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez keas Pokaż wiadomość
Pocieszylyscie mnie z tym przeciaganiem podczas snu bo juz zaczelam sie martwic.

Casa u Ciebie pepek jeszcze nie zsgojony jak u nas. U nas kikut odpadl ok tygodnia ale jeszcze jest taki strupek w srodku, tylko ze ja go nie czyszcze tylko psikam octaniseptem.
Ja sam strupek już też tylko octeniseptem psikałam

Ale przed odpadnięciem spirytus. Pępuszek mega szybko odpadł

Dzięki za kciuki na bank się odezwę.. zastanawiam się tylko jak ja nakarmię młodego po badaniu ewentualnie? W samochodzie? A potem odbić jak? Bez odbijania? Nie uleje Mu się i nie udławi mi się w foteliku? Jezu mam zagwozdkę, bo nigdy jeszcze Go nie karmiłam w podróży
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-15, 14:03   #2712
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Kamilka to jak chcesz gdzies wyjsc to co podajesz modyfikowane?

Jutro przychodzi do nas polozna drugi raz, niech mi polozy malego na ramie i pokarze co i jak.
Zapytam tez co mysli o tym ze tak zbladl i jakby sie przytkal w sensie przez chwile nie oddychal(?)

Jerzyczka kciuki trzymam

MojaKaren nasz termin to 29 ale malemu nie podobala sie ta data.
keas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 14:06   #2713
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Keas, a on Ci się nie zakrzstusil porostu?

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Myślisz, że to coś innego ?
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 14:07   #2714
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Keas my dzis 4 tygodnie konczymy i kikut jest :/

Jerzyczka, ja juz karmilam w aucie ale moj nie ulewa (poki co)... Nie mialam z tym problemu zeby na stacji benzynowej cycka wywalic i nakarmic albo na miescie jak na meza czekalam w aucie

Wyslane z Lumia920.

Edytowane przez Casaa
Czas edycji: 2016-02-15 o 14:08
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 14:10   #2715
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Keas nie- tylko cyca ma- mm Piła raz- w szpitalu bo pielęgniarkom sie mnie zawołać nie chciało... A i tak im pic nie chciała :p
My duuuuzo jeździmy i wszedzie karmie- ja z tych bezobciachowych.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 14:15   #2716
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

aaaaa dzisiaj poziom wkurzenia chyba jest gdzies w okolicy Himalajow. Kuuurde jak mozna, zlozylam wszystkie dokumenty do macierzynskiego w styczniu, jakos w polowie, dzisiaj tz byl w zusie, zapytac sie czy tam widnieje i co sie okazalo, ze mnie nie ma. Dzwonie do firmy i pytam o co kaman, a oni, bo zapomnielismy wyslac. Nooo trafi mnie, dobrze, ze dostalam wyrownanie za urlop, to sa pieniadze, ale jakby nie to, to ciezko byloby. Wkurza mnie taki brak odpowiedzialnosci w pracy.

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Jerzyczka zakryjesz czesciowo cycka, jak Kubus zlapie i nakarmisz chlopaka, a pozniej na ramie do odbicia i dalej w droge
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 14:17   #2717
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
aaaaa dzisiaj poziom wkurzenia chyba jest gdzies w okolicy Himalajow. Kuuurde jak mozna, zlozylam wszystkie dokumenty do macierzynskiego w styczniu, jakos w polowie, dzisiaj tz byl w zusie, zapytac sie czy tam widnieje i co sie okazalo, ze mnie nie ma. Dzwonie do firmy i pytam o co kaman, a oni, bo zapomnielismy wyslac. Nooo trafi mnie, dobrze, ze dostalam wyrownanie za urlop, to sa pieniadze, ale jakby nie to, to ciezko byloby. Wkurza mnie taki brak odpowiedzialnosci w pracy.

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Jerzyczka zakryjesz czesciowo cycka, jak Kubus zlapie i nakarmisz chlopaka, a pozniej na ramie do odbicia i dalej w droge
Oj wkurzyłabym się też mocno..
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 14:17   #2718
Nebula
Zakorzenienie
 
Avatar Nebula
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 326
GG do Nebula
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Mnie się kangur łatwiejszy wydawał niż kieszonka, dobrze wiedzieć że w rzeczywistości jest odwrotnie

Ja ogarniam jak zaśnie bo zazwyczaj po południu ma jedną dłuższą drzemke, a jak nie śpi to zazwyczaj jest nieogarniete ostatnio daje się też odłożyć na mate albo do łóżeczka /bujaczka na kilka minut no ale to wtedy np sobie coś do jedzenia zdążę zrobić albo zmywarkę rozładować, coś szybkiego







Mój się też urodził 58 i na początku wszystko w rozmiarze 56 było dobre na niego, a niektóre rzeczy nawet za duże ciekawe od czego to zależy

Mój wczoraj zasnął na po 22 i pobudki o 2 i o 5.30. Rano dość niespokojnie spał więc niby do tej 8. 30 dospalam ale z jednym okiem otwartym
Dziś mam wizyty u gina i diabetologa, mam nadzieję że Mały będzie grzeczny pod opieką taty


Myślę że to zależy od tego jak długie ma nogi, a jaki tułw. No i ofc jaka rozmiarowka



Wiktor waży już 4085g! Wyszło ze dziennie przybiera 56g odkąd wyszliśmy ze szpitala. Miód na moje serce dzielny sportowiec rośnie.



Położna potwierdziła trądzik niemowlęcy. Sugerowała też zakup książeczki kontrastowej, bo młody juz widzi i się interesuje wszystkim.

Ulżyło mi ze buzia to jednak nie alergia. I ze zdrowo rośnie.



Kupiłam też laktator i calmę medei. Jest szansa na kino, czy zakupy. cieszę się!
__________________
Lubisz metal? Poznaj Strain!
Nebula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 14:19   #2719
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Malwi dla Twoich kadr.... Ciekawe gdybys byla samotna matka z kasa od 10 do 10, to co by zrobili.... Ehhhh noz sie otwiera

Wyslane z Lumia920.

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Nebula super wiesci

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-15, 14:20   #2720
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Kinga 1701 ale jakby sie zakrztusil to by kaslal? A tak to
tak przelykal to mleko i sie przestraszyl czegos, ten odruch moro? I wtedy wlasnie jakby sie zatkal na chwile i zbladl strasznie.
keas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 14:22   #2721
Nebula
Zakorzenienie
 
Avatar Nebula
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 326
GG do Nebula
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
aaaaa dzisiaj poziom wkurzenia chyba jest gdzies w okolicy Himalajow. Kuuurde jak mozna, zlozylam wszystkie dokumenty do macierzynskiego w styczniu, jakos w polowie, dzisiaj tz byl w zusie, zapytac sie czy tam widnieje i co sie okazalo, ze mnie nie ma. Dzwonie do firmy i pytam o co kaman, a oni, bo zapomnielismy wyslac. Nooo trafi mnie, dobrze, ze dostalam wyrownanie za urlop, to sa pieniadze, ale jakby nie to, to ciezko byloby. Wkurza mnie taki brak odpowiedzialnosci w pracy.

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Jerzyczka zakryjesz czesciowo cycka, jak Kubus zlapie i nakarmisz chlopaka, a pozniej na ramie do odbicia i dalej w droge


U mnie dziś podobny news. Mieli miesiąc urlopu chyba bo wysłane dokumenty 15 stycznia do mnie jeszcze wracają. Bo awizo nie odebrali...ludzie

:/
__________________
Lubisz metal? Poznaj Strain!
Nebula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 14:25   #2722
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Malwi Nebula współczuję akcji z biurem
U mnie tz zgłaszał młodego do ubezpieczenia a tydzień później okazało się że go nadal w tym ubezpieczeniu nie ma

Ej w czym wy karmicie? Podciągacie bluzkę do.góry? Myślałam że dziś sobie koszule ubiore. Taaaa... Jakbym może cyckow nie miała to bym ubrała.
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 14:30   #2723
86ewula
Rozeznanie
 
Avatar 86ewula
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 694
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Malwi zastrzelić tylko takie kadry ! Nie odpowiedzialni !!

Nebula mój też mega zainteresowany wszystkim juz w około ale boję się nadużyć i go przebodzcować , dlatego tak stopniowo wprowadzam zabawy .
Też Kupiłam medele calme. Dziewczyny chwaliły to mam nadzieje że i u nas się sprawdzi. Mąż wręcz kazał ją wziąć żebym mogła odetchnąć i wyjść gdzieś. Bo z tych butelek co mam (Avent i TT) młody się krztusi.

Mam pytanie do chustowych mam. Najpierw wybraliście chustę i potem umawiałyście kogoś kto was nauczy wiązać ? Gdzie szukać info o jakiś warsztatach ,spotkaniach. ??
Chyba zje zdecyduje na chustę , jak wam się ona sprawuje ? Nosicie juz? ?

Magda Ja Podnoszę do góry. Te bluzki do karmienia się nie sprawdziły bo młody puszcza cycka w trakcie często i zaraz mam wszystko mokre.. może kiedyś mi się ta laktacja unormuje a synek normalnie będzie jadł bez cyrków z puszczaniem bąków podczas i związanych z tym wygibasów i wrzasku. .. :/

Edytowane przez 86ewula
Czas edycji: 2016-02-15 o 14:34
86ewula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 14:31   #2724
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Malwi dla Twoich kadr.... Ciekawe gdybys byla samotna matka z kasa od 10 do 10, to co by zrobili.... Ehhhh noz sie otwiera

Wyslane z Lumia920.

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Nebula super wiesci

Wyslane z Lumia920.
Chyba w ich mniemaniu samotne kobiety nie decyduja sie na dziecko mam tylko nadzieje, ze dostane pieniadze w tym miesiacu





Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Malwi Nebula współczuję akcji z biurem
U mnie tz zgłaszał młodego do ubezpieczenia a tydzień później okazało się że go nadal w tym ubezpieczeniu nie ma

Ej w czym wy karmicie? Podciągacie bluzkę do.góry? Myślałam że dziś sobie koszule ubiore. Taaaa... Jakbym może cyckow nie miała to bym ubrała.
Normalnie w bluzkach, tylko podnosze o dawaj


Nebula widze, ze u Ciebie tak samo "odpowiedzialne" kadry.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 14:42   #2725
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Nebul super, że nie alergia. I waga juz ładna.

Edytowane przez kinga1701
Czas edycji: 2016-02-15 o 14:45
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 14:44   #2726
koktajlowa7
Rozeznanie
 
Avatar koktajlowa7
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Ustroń
Wiadomości: 997
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Malwi Nebula współczuję akcji z biurem
U mnie tz zgłaszał młodego do ubezpieczenia a tydzień później okazało się że go nadal w tym ubezpieczeniu nie ma

Ej w czym wy karmicie? Podciągacie bluzkę do.góry? Myślałam że dziś sobie koszule ubiore. Taaaa... Jakbym może cyckow nie miała to bym ubrała.
Podciągam bo tak mi najwygodniej. Mam też rozpinane ale niezbyt mi to odpowiada bo zazwyczaj jest ulane.
koktajlowa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 15:21   #2727
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Eh jakaś wybrakowana jestem. Wy tu piszecie że nie spicie bo się dzieci wierca czy kwękaja a ja dopiero usłyszę jak się mocno rozplacze. Dziwne..
Daj spokój, ja mam tak samo jak Ty jak bym sie budziła na każde kwilenie to chyba bym spała po 30 min na raz budzę się jak płacze albo już dość mocno jęczy
Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
A mnie Mlody dzisiaj wyrzygal wszystko co zjadl juz wiem czym rozni sie ulewanie od rzygania. Maaaaasakra. Zarzygal mi rekaw, nogawke i jeszcze na podlodze byla kaluza i oczywiscie on byl do przebrania. Jakos teraz mniej mi je :-( no ale je.

Wiecie co, ciesze sie, ze juz pn, tz idzie do pracy, od dwoch dni sie klocimy. Nie mowiac juz o tym, ze szalu dostaje jak mowi do dziecka, ze jest niedobry, bo placze.
A placz zwykle spowodowany jest tym, ze glodny, trzeba przebrac, jak nic z rzeczy wyzej, trzeba przytulic. Ot zagadka jak odczytac niemowlaka. Chyba dzisiaj mam kiepski dzien i na wszystko reaguje agresja.
Witaj w klubie z tym rzyganiem moja wczoraj poszalała i mi haftnęła 3 razy... za to dziś jak na razie zero

A tekst TŻ faktycznie nie fajny, może mu uświadom że dziecko przecie nie robi tego celowo tylko dlatego ze czegoś od Ciebie potrzebuje?
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ej w czym wy karmicie? Podciągacie bluzkę do.góry? Myślałam że dziś sobie koszule ubiore. Taaaa... Jakbym może cyckow nie miała to bym ubrała.
Ja w bluzkach na ramiączkach i ściągam je w dół w sensie wyciągam cycka przez dekolt
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 15:41   #2728
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez kamilka Pokaż wiadomość
Ewusia- u nas sie ciemieniucha pojawia- na razie niewiele, głownie nad czółkiem zaraz. Oliwkowe a potem wyczesuje- chłop sie śmieje żebym jego tak posmytala
Jak czesto to trzeba wyczesywać? Raz dziennie starczy?

Anhesy skąd ja to znam...

Keas tym co masz w laktatorze to sie nie przejmuj. Ilośc ściągniętego mleka nie jest wyznacznikiem najedzonego dziecka. Ja wywołałam laktację laktatorem. Ściągałam przez 5tyg potem juz karmiłam normalnie. Ostatnio chciałam odciągnąć mleczko zeby leki w nim rozpuścić i poniosłam sromotna klęske... 20-30 ml z obu piersi! Byłam przerażona! Tylko potem okazało sie ze mimo iż z Laktatora nie leciało nic przy przystawieniu dziecka wielkie zdziwienie bo mleko nagle leci- słychać ze młoda połyka aż sie zachłystuje... Wiec jesli dziecko przybiera nie ma co sie martwić na zapas

Iola moje takie pierwsze było- nie pocieszę cie- juz mu tak zostało...

DOTKA dzięki - obyczaje ten olejek jesli zwykła oliwka nie bedzie dawać rady


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja czesze 2 razy dziennie a oliwkowkuje tylko wieczorem





Cytat:
Napisane przez Jerzyczka Pokaż wiadomość
Biedulka a jak Szymek teraz?


ja planuję kupić, ponoć super

My dziś na 19.30 do pediatry z tą wysypką małego. Trzymajcie kciuki





Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Malwi Nebula współczuję akcji z biurem
U mnie tz zgłaszał młodego do ubezpieczenia a tydzień później okazało się że go nadal w tym ubezpieczeniu nie ma

Ej w czym wy karmicie? Podciągacie bluzkę do.góry? Myślałam że dziś sobie koszule ubiore. Taaaa... Jakbym może cyckow nie miała to bym ubrała.
Ja nienawidzę podciągania bluzki do góry, mega mi niewygodnie tak. W domu noszę bluzki z dużym dekoltem lub na ramiączkach żeby od góry móc cyca odsłonić a na wyjścia bluzki rozpinane albo te do karmienia, u mnie się sprawdzają dobrze




Cytat:
Napisane przez 86ewula Pokaż wiadomość
Malwi zastrzelić tylko takie kadry ! Nie odpowiedzialni !!

Nebula mój też mega zainteresowany wszystkim juz w około ale boję się nadużyć i go przebodzcować , dlatego tak stopniowo wprowadzam zabawy .
Też Kupiłam medele calme. Dziewczyny chwaliły to mam nadzieje że i u nas się sprawdzi. Mąż wręcz kazał ją wziąć żebym mogła odetchnąć i wyjść gdzieś. Bo z tych butelek co mam (Avent i TT) młody się krztusi.

Mam pytanie do chustowych mam. Najpierw wybraliście chustę i potem umawiałyście kogoś kto was nauczy wiązać ? Gdzie szukać info o jakiś warsztatach ,spotkaniach. ??
Chyba zje zdecyduje na chustę , jak wam się ona sprawuje ? Nosicie juz? ?

Magda Ja Podnoszę do góry. Te bluzki do karmienia się nie sprawdziły bo młody puszcza cycka w trakcie często i zaraz mam wszystko mokre.. może kiedyś mi się ta laktacja unormuje a synek normalnie będzie jadł bez cyrków z puszczaniem bąków podczas i związanych z tym wygibasów i wrzasku. .. :/
Ja dostałam w prezencie domowe warsztaty z chustowania i najpierw się nauczyłam wiązać i jak uznałam że dam radę to kupiłam od tej babki która prowadziła warsztaty chuste firmy NatiBaby bo miała do sprzedania tanio chusta mi się dobrze nosi

Przeżyłam wizyty dzisiejsze udało mi się z karmieniami tak wstrzelic że Młody się nie upomimal jak mnie nie było
U diabetologa wszystko ok, temat z cukrzycą zamknięty (do czasu kolejnej ciąży zapewne), u gina też ogólnie ok ale przez to że wciąż plamie mam przez 10 dni jeszcze obserwować czy plamienie się utrzymuje i jeśli tak będzie to niestety łyżeczkowanie mnie czeka :/ bo coś tam widać jeszcze w macicy co może krwawic i być może trzeba to będzie usunąć. No więc trzymajcie kciuki żeby mi przeszło plamienie bo jeszcze szpitala by mi brakowało teraz...
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 15:45   #2729
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Ewusia żeby samo przeszło
Co do bluzek. W domu to jeszcze pal sześć.. Ale jak mamy gdzieś jechać to mnie coś trafia. No bo nie chce pokazywać swojego brzucha, a wiadomo że jak karmię poza domem to nawet jeśli wyjdę do innego pokoju to ktoś przyjdzie i zagladnie. Mam jedną bluzkę rozpinana wzdłuż dekoltu. A wszystkie mocno wydekoltowane bluzki przy tych cyckach robią się ciasne na tyle że nie jestem w stanie ich ściągnąć w dół wszystkie podkoszulki co myślałam że będą ok, no są tak ciasne że szok. Eh
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 15:52   #2730
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Dziewczyny czy jest tu jakas, ktora dobrze ogarnia tematy prawnicze, potrzebuje upewnic sie w pewnej kwestii
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-27 11:02:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:23.