Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11 - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-16, 10:06   #2881
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Uaoo
Kinga to ma rozrzut chlopak.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 10:07   #2882
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Przyszła dzisiaj chusta A mnie zaskoczyli, bo miała być w środę i myślałam że to książki
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 10:09   #2883
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Przyszła dzisiaj chusta A mnie zaskoczyli, bo miała być w środę i myślałam że to książki
Ja czekam i czekam i nie moge sie doczekac...
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 10:10   #2884
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

my tez mamy lekko zapadnięte ciemiączko, a wody pić nie musimy. Położna powiedziała, że jesli karmimy się piersią to dopijać niczym nie muszę.

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Przyszła dzisiaj chusta A mnie zaskoczyli, bo miała być w środę i myślałam że to książki


I jaka w końcu zamówiłaś? Bo ja jeszcze tego nie zrobiłam
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017

Edytowane przez uaoo
Czas edycji: 2016-02-16 o 10:11
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 10:12   #2885
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez iola14 Pokaż wiadomość
Dzień dobry



A ja jakoś nie lubię takich zabawek okropnie mnie denerwują rozsypane klocki i piłeczki i jak mam to zbierać to szału dostaję



Moja mi tak kilka razy przy płaczu w szpitalu zrobiła, ale jakoś mnie zignorowali gdy o to pytałam a potem już się nie powtórzyło i zapomniałam u lekarki zapytać



Super Też się muszę za książeczkami rozejrzeć



Oby się dobrze skończyło



Ja się ostatnio tylko z tego powodu ubieram



Ja jestem 5 tygodni po a waga od 3 stoi w miejscu mam 5kg więcej



Tak szybko można? A ja taki lajtowy poród miałam i nadal czekam na te magiczne 6 tygodni Chyba muszę iść do gina na kontrolę szybciutko



Jak śpi to nie, chyba że zaczyna wierzgać to wtedy



My dzisiaj kończymy 5 tygodni a skok zaczął się jakieś 4 dni temu



Witaj


Dziewczyny z niedoczynnością, jak się czujecie? U mnie coś chyba nie gra z dawką, jutro idę sprawdzić poziom tsh

Ja się czuję dobrze ale sprawdzałam tsh i mam 0,9 więc idealne





Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Niby wyszlo, ze stracila dziecko w 33tc i to wszystko dlatego.
Ale czytałam też sugestię, że to pomysł właścicieli portalu na napędzenie użytkowników i komentarzy.

Bo dziwnym trafem laska nie byla ot taką użytkowniczką, ale zakładała i nadzorowała: wrześniówki, grudniówki, styczniówki, a nie wiem jakie tam wątki jeszcze.

Iola, ja się czuję dobrze, a TSH bez leków 1,8 czyli takie jak przed ciążą.
Jeśli to prawda że to pomysł właściciela to niezła wtopa




Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
Fajnie się mówi z tym lezeniem...mój za cholerę niechce

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Mój też nie chce. Czasami na spiocha go kładziemy to wtedy dłużej polezy. Podczas czuwania jak próbujemy to zaraz się denerwuje

Ja nadal w łóżku ale mamy dzień marudy dziś
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 10:15   #2886
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Dotka czyli łaskawy poranek u Was
Moj tez po nocnych bojach rano ucial sobie drzemke wiec zjedlismy pyszna owsianke z owocami

Tez musze leciec do sklepu bo mi sie dzieciowy proszek skonczyl a w naszym juz nie bede ryzykowala prania choc ta ostatnia wysypka byla raczej potowka bo na następny dzien zeszla

Czarna super wiesci lezenie na brzuszku jest dobre dla bioderek?

U nas Maly uwielbia na brzuszku



Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 10:18   #2887
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Czarnula, to teraz tylko umów się z doradcą, złam chustę i gotowe!

Wypierz ją - w dzieciowym proszku, obroty max 800, bez płynu do płukania.
Potem włóż pod Wasze prześcieradło i śpijcie na niej kilka dni.
Możesz też zapleść z niej warkocza. Warto to zrobić, bo dużo łatwiej będzie Ci się ją dociągać.

No i tak jak pisałam - polecam doradcę koniecznie. Niestety z filmików można duużo błędów robić i nawet sobie sprawy z tego nie zdawać.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-16, 10:53   #2888
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Ciekawie z ta dziewczyną, dziwna sprawa, ale że jej się zeznania nie pomieszały, że tu np jest w 3 miesiącu, a tu już 8

Zjadłam, umyłam głowę, biorę się za odkurzanie, później mały się obudzi i na spacer, zimno jest ale ładnie słonko świeci trzeba korzystać.

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Ok nici z odkurzanie, obudził się głodomorek.

Edytowane przez kinga1701
Czas edycji: 2016-02-16 o 10:51
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 10:53   #2889
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ja tez mam wkladki z canpolu, te z aloesem i sa spoko.

Co do smoka jeszcze to u nad bylo rowne cztery tygodnie bez niego. Alez bylam dumna (glupia ja - myslalam ze nam smok niepotrzebny ) a potem raz dwa kupowalam

Czarnula, koktajlowa - zagladalyscie na belly? Gruba aferka tam. Beatrice okazala sie zmyslona osoba, malo tego - pod paroma innymi nickami, byla tez m.in zalozycielka grudniowek itp. Wklejala zdjecia dziecka, ubran itp. To byly zdjecia z instagrama jakiejs Szwedki.. ale ogarnijcie ile miesiecy ona udawala i to na ilu frontach..
O.o ale numer...ja chyba za leniwa jestem zeby takie cyrki odstawiac :-D





Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
Zamiast paluszków lepszy smoczek. Mój nie wkłada do buzi ale u mnie to bardziej chodzi o zastąpienia cyca żeby nie wisiał cały czas



no Wlasnie ja w roznych miejscach rozne wersje czytałam...czasem ze smoczek lepszy a czasem ze paluszki...bo moja ciagle ma raczki w buzi a smoka nie chce (czekam do miesiaca z intensywnymi probami tak czy inaczej :-P)


Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość
U nas wszystko dobrze, choć z katarkiem męczymy się dalej i tak się zastanawiam czy katarek jest lepszy od nosefridy. Po za tym mała jest bardzo niespokojna, źle śpi i zastanawiam się dlaczego. No i tak jak Kaśka kiedyś pisała, że ciągle mały wisi na cycku to u nas dokładnie tak samo, a tak się chwaliłam, że ładnie je :P
Kup katarek,dużo lepszy. Olivii musimy codziennie gluty wyciagac,ja to robiłam katarkiem w ukryciu a niedawno sie przyznalam mezowi ze uzywam tego i zobaczyl ze to nic strasznego,dziala dużo lepiej niż frida,szczególnie przy takich "gestych" glutach. Mala prawdopodobnie ma refluks bo zawsze jej resztki mleka wyciagam,takie biale babole,frida w życiu by nie wyszly.


Ech Szkoda ze elastyczna chusta to niezbyt dobry pomysł,bede sie dalej meczyc z wozkiem pod gore przy 15cm kraweznikach meczyc :-D pozostaje mi nadzieja ze zacznie szybko siadac :-D
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 11:56   #2890
Nebula
Zakorzenienie
 
Avatar Nebula
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 326
GG do Nebula
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Ja tak na początku robiłam że po pierwszym Kamieniu bralam go do łóżka ale teraz już zawsze odkladam, dopiero rano go biorę do siebie jak TŻ już wstanie a w weekend lezymy we 3
My mamy łóżko 140 cm i słabo się miescimy we 3

Od 8 przewijam i karmię co godzinę ciekawe czy dam radę iść się umyć. Na szczęście miałam puding chia w lodówce (btw pierwszy raz robiłam i wyszedł mi za rzadki ) więc chociaż coś prowizorycznie zjadłam podczas karmienia śniadanie do łóżka


U nas śpimy osobno. Tzn, gdy uda mi się go uśpić to odkładam do łóżeczka. Karmie na fotelu obok. W naszym lózku ląduje dopiero gdy mąż wstaje do pracy czyli ok 6.20/30.



Też mamy łóżko 140 i dodatkowo z nami śpi kot...w pozycjach mniej więcej takich (fota z dzisiejszej nocy, dlatego taka ciemna). Ogólnie jest zabawnie, gdy leżymy we czworke

A propos to dopiero teraz udalo mi się srajtka uśpić. Ten to ma spust.

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

A! I odpadł nam dziś pępuszek. Jutro kończymy 3tyg.

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Przyszła dzisiaj chusta A mnie zaskoczyli, bo miała być w środę i myślałam że to książki


Uu to łam tak jak Dotka napisała i daj znać, gdy juz będziesz po warsztatach. Ja je tez polecam. Niektórych niuansów wiązania nie da się wyłapać tylko na podstawie tutoriali.

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Karen ja mam mega problem z przetluszczaniem sie wlosow i sa strasznie suche :-( nie chcialam obcinac, ale chyba nie bede miala wyjscia :-(
próbowałaś końcówki potraktować jakimś olejem? testowałaś kiedyś w ogóle olejowanie włosów?

mi się po porodzie przestały przetłuszczać! Oby tak zostało. już pod koniec ciąży było lepiej. a kiedyś musiałam myć dwa razy dziennie...

btw, wiecie że nadal mogę jeść wyroby z glutenu?! Ciąża mnie wyleczyła z nietolerancji tzn póki co. zawsze może wrócić...

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

i odnośnie wypadania włosów po porodzie, polecam przeczytać ten krótki wpis. http://www.poradyherrbaty.pl/2016/02...-wosy-jak.html
__________________
Lubisz metal? Poznaj Strain!
Nebula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 11:57   #2891
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
O.o ale numer...ja chyba za leniwa jestem zeby takie cyrki odstawiac :-D










no Wlasnie ja w roznych miejscach rozne wersje czytałam...czasem ze smoczek lepszy a czasem ze paluszki...bo moja ciagle ma raczki w buzi a smoka nie chce (czekam do miesiaca z intensywnymi probami tak czy inaczej :-P)




Kup katarek,dużo lepszy. Olivii musimy codziennie gluty wyciagac,ja to robiłam katarkiem w ukryciu a niedawno sie przyznalam mezowi ze uzywam tego i zobaczyl ze to nic strasznego,dziala dużo lepiej niż frida,szczególnie przy takich "gestych" glutach. Mala prawdopodobnie ma refluks bo zawsze jej resztki mleka wyciagam,takie biale babole,frida w życiu by nie wyszly.


Ech Szkoda ze elastyczna chusta to niezbyt dobry pomysł,bede sie dalej meczyc z wozkiem pod gore przy 15cm kraweznikach meczyc :-D pozostaje mi nadzieja ze zacznie szybko siadac :-D
Baby, mleko dzieciom nosem często wychodzi, i to wcale nie musi być refluks, po prostu mają jeszcze nie w pełni dojrzała tą zapadkę między jamą ustną a noskiem, tak mi położna mówiła. Więc może mleko wypłynąć ale to nie jest jakiś duży problem.
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-16, 12:04   #2892
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Hej.. Młody jak wstał o 7 tak zasnął ze mną na łóżku koło 9. A o 10 domofon że polozna. Jak się zerwałam to młody też się obudził. No ale i tak by go obudziła więc no. Przytyl w tydzień 200 g pepkiem kazała się nie martwić, że miał gruba pepowine i dlatego teraz jest strupek.
Po czym zebraliśmy się i poszliśmy na zakupy a ja chodzę i co chwile ziewam masakra. Trzeba się będzie kimnac gdzieś podczas dnia.
A co do włosów. Mi się wyprostowaly leciały cała ciążę więc nie zauważyłam większych zmian, ale robię wszystko żeby się skręciły i

Czarna to teraz czekamy na foto w chuscie

Nebula super ze pepuszek odpadł

Uaoo dawno cie nie było.. Oby katar przeszedł

Dotka super ze pan i władca łaskawy dzisiaj mój za to na odwrót
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 12:11   #2893
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Czarna i jak chusta na żywo? Probowalas motac?



Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 12:26   #2894
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Czarnula, to teraz tylko umów się z doradcą, złam chustę i gotowe!

Wypierz ją - w dzieciowym proszku, obroty max 800, bez płynu do płukania.
Potem włóż pod Wasze prześcieradło i śpijcie na niej kilka dni.
Możesz też zapleść z niej warkocza. Warto to zrobić, bo dużo łatwiej będzie Ci się ją dociągać.

No i tak jak pisałam - polecam doradcę koniecznie. Niestety z filmików można duużo błędów robić i nawet sobie sprawy z tego nie zdawać.
Dokładnie, ja bym bez przeszkolenia bała się motac
My wiazemy chuste w warkocz żeby złamać

Ssak wreszcie przysnal więc udało mi się umyć, zjeść prawdziwe śniadanie, ogarnąć kuchnie, poprasowac i wstawić pranie
Teraz znowu cycamy i chyba potem jednak na spacer pójdziemy. Pogoda szału nie robi ale tak ma być cały tydzień, więc nie będziemy przecież w domu siedzieć tyle czasu. ..
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 12:43   #2895
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Witajcie
Po wizycie u pediatry: odstawić nabiał i wszelkie alergeny typu czekolada ( i tak nie jadłam ). Mam podawać 5 kropelek biogai dziennie plus jeszcze jakiś lek homeopatyczny na ładniejsze kupki. I uwaga, zielone kupy przy kp nie są ok. Mi położna powiedziała, że mogą być, bo niewykształcony układ pokarmowy. Psikus. Zielona kupa u nas to własnie prawdopodobnie objaw alergii pokarmowej u nas. I obserwować młodego, więc na razie dieta eliminacyjna. Męża dziś wysyłam po mleko ryżowe albo owsiane, żebym chociaż kawy zbożowej mogła się napić.. a słodycze to sama chyba piec będę..

Już czuję jak chudnę bardziej

A tak w ogóle to witam się urodzinowo
26 lat to nie przelewki
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 12:46   #2896
Kasiulenkowo
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulenkowo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4 328
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

jerzyczka a te chrostki ma tylko na buzi?

wszystkiego dobrego!!!
__________________
Opinia wyrażona w poście jest
aktualna jedynie w momencie jej pisania.
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany
punktu widzenia w każdej chwili.



Kasiulenkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 12:47   #2897
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez Jerzyczka Pokaż wiadomość
Witajcie
Po wizycie u pediatry: odstawić nabiał i wszelkie alergeny typu czekolada ( i tak nie jadłam ). Mam podawać 5 kropelek biogai dziennie plus jeszcze jakiś lek homeopatyczny na ładniejsze kupki. I uwaga, zielone kupy przy kp nie są ok. Mi położna powiedziała, że mogą być, bo niewykształcony układ pokarmowy. Psikus. Zielona kupa u nas to własnie prawdopodobnie objaw alergii pokarmowej u nas. I obserwować młodego, więc na razie dieta eliminacyjna. Męża dziś wysyłam po mleko ryżowe albo owsiane, żebym chociaż kawy zbożowej mogła się napić.. a słodycze to sama chyba piec będę..

Już czuję jak chudnę bardziej

A tak w ogóle to witam się urodzinowo
26 lat to nie przelewki
Sto lat!!!
Się wylaszczysz raz dwa

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 12:47   #2898
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
jerzyczka a te chrostki ma tylko na buzi?

wszystkiego dobrego!!!
Tylko na policzkach i na uszach
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 12:48   #2899
Nebula
Zakorzenienie
 
Avatar Nebula
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 326
GG do Nebula
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez Jerzyczka Pokaż wiadomość
Witajcie
Po wizycie u pediatry: odstawić nabiał i wszelkie alergeny typu czekolada ( i tak nie jadłam ). Mam podawać 5 kropelek biogai dziennie plus jeszcze jakiś lek homeopatyczny na ładniejsze kupki. I uwaga, zielone kupy przy kp nie są ok. Mi położna powiedziała, że mogą być, bo niewykształcony układ pokarmowy. Psikus. Zielona kupa u nas to własnie prawdopodobnie objaw alergii pokarmowej u nas. I obserwować młodego, więc na razie dieta eliminacyjna. Męża dziś wysyłam po mleko ryżowe albo owsiane, żebym chociaż kawy zbożowej mogła się napić.. a słodycze to sama chyba piec będę..

Już czuję jak chudnę bardziej

A tak w ogóle to witam się urodzinowo
26 lat to nie przelewki
jak coś to służę radą, co można kupować z nie-mleczych produktów też jestem na tej diecie.
I wszystkiego najlepszego
__________________
Lubisz metal? Poznaj Strain!
Nebula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-16, 12:50   #2900
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez Nebula Pokaż wiadomość
jak coś to służę radą, co można kupować z nie-mleczych produktów też jestem na tej diecie.
I wszystkiego najlepszego
To poproszę o radę, bo mąż dziś jedzie do Piotra i Pawła kupić mi prowiant
Co mogę jeść? Bo czego nie mogę to niestety wiem
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 12:51   #2901
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość

Mój też nie chce. Czasami na spiocha go kładziemy to wtedy dłużej polezy. Podczas czuwania jak próbujemy to zaraz się denerwuje

Ja nadal w łóżku ale mamy dzień marudy dziś
moja też nie chce, wytrzymuje w tej pozycji gora minute potem jest ryk

u nas tez dzień marudy, młoda nie śpi od 9 - przysypia mi na cycku (a jeść chce co godzinę) jak ja odkładam to góra 10 minut i płacz, zaczełam robic wafla z masa krówkową i leży rozpoczety na stole i czeka..........
Magda oby udało ci sie przespac, ja tez dzis chciałam bo wstałam rano 0 6.30 na karmienie i od tej pory jestem na nnogach ale moje dziecko ma inny plan na dzis
Jerzyczka powiem szczerze ze ja tez postanowiłam nabiał odstawić bo po tym kimnku ktory pije było lepiej a jak zjadłam przez dwa dni na sniadanie mleko to znow są atrakcje, postanowiłam tydzien/dwa nie jesc mleka i zobaczymy.......i teraz tak mysle ze moja masa krówkowa też jest z mleka nieeeeeeeeee
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 13:08   #2902
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Wiecie jesli ta dziewczyna z tego belly rzeczywiscie jest chora i stracila dziecko to strasznie mi jej zal

Czarnulax super ze bioderka w porzadku

Dzisiaj Olaf zasikal sie caly 3 razy, nie wiem co z nim

Ewusia ja z hashimoto czuje sie ok zmiejszylam dawke o polowe niz w ciazy i mam zbadac tsh w kwietniu.

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Jerzyczka sto lat!
keas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 13:17   #2903
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Jerzyczka najlepszego! Spelnienia marzen.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 13:19   #2904
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Czarna, super, ze na usg jest wszystko ok

Zawsze jest kontrola po 2 miesiacach?

Iola ja sie dobrze czuje przy niedoczynnosci, a co u Ciebie sie dzieje?

Nebula, gratki za pepek

Jerzyczka sto lat! Wspolczuje diety z tymi kupami to roznie bo u nas np przez caly dzien sa zolte, a jedna wpadajaca w zielonkawy wiec nie wiem ...

Ile miesieczne dziecko zjada? Odciagnelam zeby przetestowac czy z butli bedzie jadl i wciagnal 80ml, tyle powinien?

Edit: Dojadl do ponad 100ml...



Wyslane z Lumia920.

Edytowane przez Casaa
Czas edycji: 2016-02-16 o 13:22
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 13:22   #2905
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Jerzyczka wszystkie najlepszego. czyli te krostki to co, uczulenie? boigaia w jakim celu?
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 13:30   #2906
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Czarna, super, ze na usg jest wszystko ok

Zawsze jest kontrola po 2 miesiacach?

Iola ja sie dobrze czuje przy niedoczynnosci, a co u Ciebie sie dzieje?

Nebula, gratki za pepek

Jerzyczka sto lat! Wspolczuje diety z tymi kupami to roznie bo u nas np przez caly dzien sa zolte, a jedna wpadajaca w zielonkawy wiec nie wiem ...

Ile miesieczne dziecko zjada? Odciagnelam zeby przetestowac czy z butli bedzie jadl i wciagnal 80ml, tyle powinien?

Edit: Dojadl do ponad 100ml...



Wyslane z Lumia920.
W aplikacji mi polazuje 120-140 ml na jeden raz posilkow powinno byc 6 karmien.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 13:31   #2907
koktajlowa7
Rozeznanie
 
Avatar koktajlowa7
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Ustroń
Wiadomości: 997
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Jerzyczka Najlepszego

Cassa mi się wydaje że takie miesięczne to 100-130 ml
koktajlowa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 13:57   #2908
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Każde dziecko inaczej je przy jednym posiłku zje 80 a przy kolejnym 140 bo będzie miał smaka^^

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 14:01   #2909
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Ok, dziekuje

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 14:27   #2910
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
Każde dziecko inaczej je przy jednym posiłku zje 80 a przy kolejnym 140 bo będzie miał smaka^^

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Mój dokładnie tak je


Jerzyczka sto lat!!

My byliśmy dzisiaj na szczepieniu. Taaaak płakusiał I 29 marca kolejne nas czeka
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-27 11:02:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:29.