Mamy marzec 2016 - cz. 11 - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-23, 19:21   #751
m_moni
Zadomowienie
 
Avatar m_moni
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 253
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

Cytat:
Napisane przez verrerie Pokaż wiadomość
Dziewczynki Pola jest zazdrosna jak jasny gwint.
zaczynam się martwić jak to będzie z Mają. mam nadzieję, że się jej nie odmieni i będzie zachwycona siostrzyczką

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
Jutro wychodzę.
ale szybko, super!

Cytat:
Napisane przez faithworkswonders Pokaż wiadomość
Przyjęli mnie na patologię ciąży. Dam znać jak będę coś wiedzieć
o mamusiu oby jak najszybciej Ci zniknęły te krostki


dziewczyny, teraz jak byłam w almie, zazdrościłam dosłownie każdemu, że nie ma takiego wielkiego brzucha i że tak lajtowo może sobie biegać po sklepie i robić zakupki....ehhhh
m_moni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 19:28   #752
201610051940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 585
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

U mnie to +21 i juz łapie dola ze tak grubo wygladam:-(
Jak ja bym chciała juz urodzic... Ale coś dziwnego się dzieje chyba że mną bo wypiłam 1,5 l wody i z litr soku a strasznie mało chodzę siku:-/
A i jeszcze wydaje mi się ze cały czas mam wilgotną wkładkę i tak jakby majtki ale nie mokre tylko takie jakby wilgotne czy tak się tam poce czy co?...
201610051940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 19:35   #753
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

Faith zaciśnięte. Daj znać co u Ciebie
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 19:42   #754
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

Cytat:
Napisane przez m_moni Pokaż wiadomość
zaczynam się martwić jak to będzie z Mają. mam nadzieję, że się jej nie odmieni i będzie zachwycona siostrzyczką



ale szybko, super!



o mamusiu oby jak najszybciej Ci zniknęły te krostki


dziewczyny, teraz jak byłam w almie, zazdrościłam dosłownie każdemu, że nie ma takiego wielkiego brzucha i że tak lajtowo może sobie biegać po sklepie i robić zakupki....ehhhh
Dziewczynki są bardzo opiekuńcze. Myślę że chętnie będzie Ci pomagać. Ale tak czy siak nie unikniesz problemów z zazdroscia.

A co do brzucha to już niedługo. Ale doskonale Cię rozumiem. Strasznie się cieszę że jestem już po. Teraz tylko odzyskac swoją sylwetkę.
Cytat:
Napisane przez gwiazdka997 Pokaż wiadomość
U mnie to +21 i juz łapie dola ze tak grubo wygladam:-(
Jak ja bym chciała juz urodzic... Ale coś dziwnego się dzieje chyba że mną bo wypiłam 1,5 l wody i z litr soku a strasznie mało chodzę siku:-/
A i jeszcze wydaje mi się ze cały czas mam wilgotną wkładkę i tak jakby majtki ale nie mokre tylko takie jakby wilgotne czy tak się tam poce czy co?...
Możliwe ze się pocisz.
Ech końcówka ciąży daje w kość. Dni się dłużą a ciąża doskwiera.

Pogadalam z tz i jakby mi lepiej. Ma przyjechać ze starszym synkiem po nas jutro
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 19:43   #755
Margotka_
Zadomowienie
 
Avatar Margotka_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 139
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

Cytat:
Napisane przez gwiazdka997 Pokaż wiadomość
U mnie to +21 i juz łapie dola ze tak grubo wygladam:-(
Jak ja bym chciała juz urodzic... Ale coś dziwnego się dzieje chyba że mną bo wypiłam 1,5 l wody i z litr soku a strasznie mało chodzę siku:-/
A i jeszcze wydaje mi się ze cały czas mam wilgotną wkładkę i tak jakby majtki ale nie mokre tylko takie jakby wilgotne czy tak się tam poce czy co?...
Może wody płodowe sie sączą ?
__________________
Where the beauty of nature meets excellence in craft, only perfect things result.Like diamonds.Like us...
27.03.2009
1+1=3 29.02.2016
Margotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 19:51   #756
faithworkswonders
Wtajemniczenie
 
Avatar faithworkswonders
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

Podejrzenie cholestazy, muszą porobić badania. Teraz leżę pod ktg. Po badaniu ginekologicznym szyjka ma niecały 1 cm i jest 1 cm rozwarcia więc dostałam sterydy na płucka. Bartuś ma 2508 g
__________________
Bartosz

Emilia
faithworkswonders jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 19:55   #757
monicca1989
Zakorzenienie
 
Avatar monicca1989
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 644
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

Cytat:
Napisane przez NADIA29 Pokaż wiadomość
Odnosnie zazdrości: jesli mu coś nie chce kupić, lub go zmuszam do zrobienia czegoś, mówi:" a Oskarka nie będziesz zmuszać, lub Oskarkowi kupiłaś pieluszki i wanne..."
wypytuje gdzie bęzie Oskarka pokój, i kto będzie nim się zajmował kiedy Oskarek będzie? ogólnie, bardzo sie martwi o swoj komfort
Niezły agent z Twojego synka ile Igor ma lat? 5?
Mój synek dzisiaj mi mówi, że nie może się doczekać kiedy wyjdzie braciszek, później czytaliśmy książeczkę Misia Marysia jest starszą siostrzyczką, i tam było, ze porozmawia z braciszkiem dopiero za rok i Marysia mówi, ze jest rozczarowana.
Filip pyta mnie czy Dawidek będzie mówił od razu, jak powiedziałam, ze nie to odpowiedział, ze też jest rozczarowany.
monicca1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-23, 19:56   #758
moonunit
Wtajemniczenie
 
Avatar moonunit
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

Cytat:
Napisane przez Kiinga26 Pokaż wiadomość
Uwaga! Uwaga!
Jestem po wizycie. Mała waży 2660 g i ma jeszcze 24 dni na rosniecie. 18 marca mam się zgłosić na cięcie

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
To super ze już wiesz i ze mala Ala tak ładnie rośnie




Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
Dziewczynki a mnie dopada znana już mi przypadłość a mianowicie baby blues po pierwszym porodzie miałam ogromny po drugim delikatny. Teraz znów jakiś dołek czuje nadchodzacy. Ech te hormony.
Przytulam Dasz sobie radę ze wszystkim Wrocisz z malym do domku i zobaczysz ze wszystko sie ułoży Masz wprawe ;-) dla mnie chlopiec to będzie nowość i wyzwanie



Cytat:
Napisane przez faithworkswonders Pokaż wiadomość
Przyjęli mnie na patologię ciąży. Dam znać jak będę coś wiedzieć

czekamy cierpliwie na więcej informacji



Cytat:
Napisane przez Szczeperka Pokaż wiadomość
Gratuluję wszystkich wizyt.

Ja też dziś byłam u gina, waga 56kg czyli +11 kg, tętno ok. Myslałam że mam infekcję i rozwarcie a tu się okazało że nic z tego

Boże ja 56 wazylam na studiach zazdroszczę ;-) ale wszystko przede mną osiagne swoj cel Muszę zejść poniżej 60




Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
W ramach ostatnich przygotowań rozliczyłam PIT elektronicznie.

Mam nadzieję, że to nie była jakaś pomroczność jasna bo zajęlo mi to 5 minut
Na pewno wszystko będzie ok Ja nie mam jeszcze wszystkich pitow :-(

Emma kuruj się Zdrowka kochana

W końcu lepiej się czuje Po obiedzie polezalam i chyba nawet mala drzemke mialam
__________________
01.04.2016 synek
moonunit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 20:00   #759
fasolka1987
Zadomowienie
 
Avatar fasolka1987
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 292
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

Gratuluję Dziewczyny udanych wizyt

Nadia jesteś super mamą, że tak umiesz zabawić synka
__________________
Szczęśliwa mężatka 07.06.2014r.
Oleńka 3/2/1
fasolka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 20:01   #760
Kiinga26
Zadomowienie
 
Avatar Kiinga26
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 226
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

Gosza jak wizyta u Ciebie.?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Kiinga26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 20:03   #761
moonunit
Wtajemniczenie
 
Avatar moonunit
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

Verrerie To normalne ze Pola jest zazdrosna Tyle zmian na raz Bądź dla niej wyrozumiala bo to dla niej też ciężki czas Kciuki za gojenie się rany

Moja M się nie może doczekać braciszka ale wiem ze na pewno zazdrosc nas nie minie Spróbuję z prezentem od brata dla niej i odwrotnie i mam nadzieje ze wszystko się jakoś ułoży Ogólnie jest kochana Przytula i caluje brzuszek Czasem mu spiewa albo cos opowiada Szuka miekkich zabawek dla niego jak jesteśmy na zakupach ;-)
__________________
01.04.2016 synek
moonunit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-23, 20:09   #762
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

Zeby nie bylo ze tylko slodycze jem :p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1456258165943.jpg (38,2 KB, 27 załadowań)
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 20:11   #763
Darkanddark
Zakorzenienie
 
Avatar Darkanddark
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3 319
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

Dupa
__________________
"Wspinasz się, a lecisz w dół
Stawiasz sto, dostajesz pół
Zamiast rozbić bank rozbijasz bar.."

Edytowane przez Darkanddark
Czas edycji: 2016-02-23 o 20:17
Darkanddark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 20:17   #764
milenujdka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 075
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

Teraz mam chwilę oddechu
Dzisiaj miałam bardzo pracowity dzień. Obiady przyszykowane, farsz na pierogi mąż zrobił,a jutro tylko ciasto ulepię. Nie wiem skąd mam tyle mocy i jeszcze w głowie pełno planów na kolejne obiadki
Faith-oby wszystko się dobrze ułożyło.
Verrerie-tak jak dziewczyny piszą,Pola na pewno się przyzwyczai i zaakceptuje nową sytuację. Do tej pory była sama to musisz też wykazać jej zainteresowanie
Ja jeszcze chcę być w ciąży. Mam gorsze dni i noce, ból bioder, kręgosłupa itp. Ale dobrze mi tak
Czuję się kobieco. Chciałabym po ciąży ważyć 50kg. Nie wiem, ile czasu mi to zajmie, ale mam nadzieję, że szybko mi to pójdzie.
Też się zmierzyłam w najszerszym miejscu mam 95cm.Moim marzeniem jest złożyć spodnie sprzed ciąży
milenujdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 20:18   #765
_emma
Zakorzenienie
 
Avatar _emma
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 422
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

Dziękuję Dziewczynki
Na kolację zjadłam kanapeczki z miodem, wypiłam litr lipy z mipdem i cytryną, wzięłam wit.C i wapno. Zaraz idę wziąć rozgrzewający prysznic i kładę się pod ciepłą kołderką. Czuję, że choróbsko i tak mnie nie opuści ale może przejdę w miarę łagodnie

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
Ależ ten mój Stasiek to zarlok. Waży juz prawie tyle co przy urodzeniu. Jeszcze wyjdziemy z nadwyżka. Co chwilę chce do cyca. A te mi się juz takie ogromne zrobiły, aż nie pamiętam czy takie miałam wcześniej. Wielkie.
Ja też chcę takiego ssaka
Trzymaj się Lewek. Cieszę się, że wychodzicie do domku

Cytat:
Napisane przez faithworkswonders Pokaż wiadomość
Podejrzenie cholestazy, muszą porobić badania. Bartuś ma 2508 g
Dobrze, że pojechałaś na IP. Masz jakieś skurcze czy to rozwarcie powstało bezobjawowo? dla Bartusia
__________________
Córeczka

Edytowane przez _emma
Czas edycji: 2016-02-23 o 20:21
_emma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 20:21   #766
faithworkswonders
Wtajemniczenie
 
Avatar faithworkswonders
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

Bezobjawowo nawet nie wiem. Jak odlacza ktg to dam znać jak tam skurcze
__________________
Bartosz

Emilia
faithworkswonders jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 20:22   #767
Gosiaczek2507
Zadomowienie
 
Avatar Gosiaczek2507
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Tarnowskie Góry ( Śląskie)
Wiadomości: 1 919
GG do Gosiaczek2507
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

Chyba rozkłada mnie choroba:-( mam katar ciągle kicham i do tego boli mnie glowa
__________________
moja stronka

blog

http://tworczoscgosiaczka.blogspot.com/
Gosiaczek2507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 20:26   #768
_emma
Zakorzenienie
 
Avatar _emma
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 422
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

Piszecie ile chcialybyscie ważyć.. Mi nie zależy na konkretnej liczbie. Przecież nie wyświetla się ona na czole, nikt nie wie ile ważę. Chcę mieć jędrne i wysportowane ciało, mogę ważyć nawet tyle co teraz
__________________
Córeczka
_emma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 20:26   #769
gosza82
Rozeznanie
 
Avatar gosza82
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 885
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

jestem już jak ja kocha te opóźnienia i czekania w tej poczekalni

A więc szyjka się skróciła ale rozwarcia nie ma główka jest nisko dla gina wyczuwalna Córcia 2990 przepływy wszystkie w normie a więc nadal czekamy

Szczeperka Tobie też gratulacje udanej wizyty!!!

Faith powodzenia tam!!!

Lewek Ty baby blues błagam... Emma spadek humory nie wierzę... Akurat kto jak to ale Wy kobitki które zawsze Nas pocieszacie i trzymacie na duchu!!!
gosza82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-23, 20:27   #770
nessea
Raczkowanie
 
Avatar nessea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 389
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

Juz nie pamietam kiedy ostatnio mialam tyyyle do nadrobienia Ja dzisiaj poszwedalam sie z Tz po miescie a potem bylam na wizycie. Wyjatkowo lekarz nie zmierzyl corci, ale zrobil usg i wszystko w normie. Troche martwilam sie bo Mia nie kreci sie jak miala to w zwyczaju szalenie, tylko jakby w zwolnionym tempie, ale lekarz uspokoil i powiedzial ze na tym etapie ciazy to normalne. Cisnienie zaczyna mi skakac niestety, znow mialam za wysokie, ale po kilku pomiarach spadlo, uff... ale gdyby glowa mnie bolala mam zglosic sie do szpitala jeszcze przed sobota. Jak wracalismy do odmu strasznie bolalo mnie w bozenie, czulam jak Mia tam napiera, ale brzuch byl miekki. Szlam tip topkami, a jak juz dojechalismy do domu, ucielam sobie drzemke. Niestety wciaz bardzo boli i do tego kosci biodrowe. Zdecydowanie zaliczam sie dzis do tych marudzacych
Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
No nadszedł ten czas ze porody będą sypaly się jak z rękawa Synuś na szczęście nie eksploatuje mamusi i przeważnie śpi a jak nie śpi to cycuje. I tak w kółko.
Super ze maluszek jest spokojny i daje mamie odpoczac
Cytat:
Napisane przez diablica071086 Pokaż wiadomość
Ja dziś mówie kupię kawę z maka to mnie na nogi postawi to coś porobię i co godz 11 przychodzi a ja myślę tylko o spaniu. Zakupy do lodówki tylko włożę i wracam spac. Dziś mam 2 tyg do tp więc donoszona. Kupiłam sobie orzechy nerkowca i pistacje najem się teraz po potem przez pól roku nie ruszę przy kp.
Ja od kilku miesiecy codziennie jem jakies orzechy. Uwielbiam nerkowca i migdaly przypieczone w piekarniku, ale zjadam tez laskowe, wloskie... do tego pestki dyni. To taka moja przekaska miedzy posilkami mam nadzieje ze nie odbije sie to na corci

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
dziewczyny od 2 dni nie boli mnie nerka. ja nie wiem co sie dzieje... czy to normalne ??? może mi coś jest ???
wstałam dzis rano i mowie no nie ja chyba nie żyje...
Powiem Wam, że żal mi TŻ tak sie wczoraj cieszył na to wgananie Igora a był taki pospinany ze szok potem sie go pytam zy coś nie tak... a on, że cały czas myślał czy nie robi mu krzywdy
Misia super sie czyta ze masz choc troche odpoczynku od bolu. A co do Tz to mysle ze wiekszosc ma takie obawy. Nas to smieszy, a ich stresuje

Cytat:
Napisane przez caro_83 Pokaż wiadomość
Wychodzę młoda rośnie. Olbrzymem nie jest ale wszystko w porządku. Waga 2500.
Super wiadomosc! Bedzie drobniutka dziewczynka, ale najwazniejsze ze przybiera na wadze i ze wszystko jest w porzadku

Cytat:
Napisane przez sloneczko4477 Pokaż wiadomość
Średnio dzisiaj dostałam już paracetamol ale rana ciagnie strasznie i chyba bolą mnie nerki bardzo się martwię bo przed porodem kreatynina była już 166 a miałam koło 130 przez całą ciążę (norma do 80).. Teraz znieczulenie, antybiotyki, przeciwbólowe - dużo tego do przefiltrowania.. Nadal jestem na bloku bo nie ma miejsc na zwykłych oddziałach ale podobno już wypisują i mamy mieć miejsce niedługo. Mam nadzieję, że zrobią mi tam badania od razu
oby wyniki nerek sie poprawily. I zeby jak najszybciej przestalo tak bardzo bolec

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
Ja właśnie zjadłam zupę a teraz czekam na drugie. Strasznie głodna jestem bo śniadanie było o 8. A tak wyglądało. Załącznik 6221093
Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
A teraz wjechało drugie
Załącznik 6221123
Ale apetycznie to wszystko wyglada

i... nadrabiam dalej. Jeszcze chyba z 10 stron
__________________
2009 synek
2016 corcia
nessea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 20:28   #771
milenujdka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 075
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

Emma-tak tylko, że liczba będzie taki celem, do którego się dąży i się nie odpuści dopóki się tego nie osiągnie. To jest mierzalne i trudniej będzie się poddać
milenujdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 20:29   #772
_emma
Zakorzenienie
 
Avatar _emma
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 422
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek2507 Pokaż wiadomość
Chyba rozkłada mnie choroba:-( mam katar ciągle kicham i do tego boli mnie glowa
Witaj w klubie. Od września byłam zdrowa jak rybka, a na sam koniec dopadła mnie cholerna infekcja i teraz jeszcze przeziębienie jakbym miała za mało innych uciążliwych ciazowych dolegliwosci ileż kobieta musi przejść, a na koniec urodzić, dojść do siebie, zajmować się dziećmi i pracować
__________________
Córeczka
_emma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 20:30   #773
Dorka__00
Zadomowienie
 
Avatar Dorka__00
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 920
GG do Dorka__00
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

Cytat:
Napisane przez faithworkswonders Pokaż wiadomość
Podejrzenie cholestazy, muszą porobić badania. Teraz leżę pod ktg. Po badaniu ginekologicznym szyjka ma niecały 1 cm i jest 1 cm rozwarcia więc dostałam sterydy na płucka. Bartuś ma 2508 g
trzymam kciuki za twoje wyniki i żebyś nie musiała za szybko rodzic

Verrerie - może to lepiej że Pola nie chodzi teraz do przedszkola - tyle zmian w jej życiu, na pewno nie jest jej łatwo tak jak i tobie. Mam nadzieję że niedługo obie się z tym uporacie

ja czuje się już trochę lepiej ale jakaś słaba jestem dzisiaj, może jutro będzie dla mnie lepszy dzień.

Ja od 2 tygodni nie wchodziłam na wagę więc nie wiem ile ważę - chodzi mi się ciężko i jestem spuchnięta - jak ta opuchlizna zejdzie to już będę szczęśliwa.
Dorka__00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 20:32   #774
201704101323
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 512
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

O to to Emma, już o tym pisałam że nie martwię się wagą lecz jedrnością i ładnym kształtem ciała (brak cellulitu obwislej skóry rozstępów )Chcę gładką napięta pupę i cycy (marzenie &#128521takie jak obecnie 😆

Edytowane przez 201704101323
Czas edycji: 2016-02-23 o 20:38
201704101323 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 20:33   #775
moonunit
Wtajemniczenie
 
Avatar moonunit
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

Cytat:
Napisane przez milenujdka Pokaż wiadomość
Emma-tak tylko, że liczba będzie taki celem, do którego się dąży i się nie odpuści dopóki się tego nie osiągnie. To jest mierzalne i trudniej będzie się poddać
O właśnie o to chodzi Wiem co bym chciała wyszczuplic ale zależy mi żeby ten balast ktory zostal mi po ciąży z M tez zrzucić ;-) Teraz przytylam mniej ale waga startowa byla wieksza ale w sumie rozmiar ciuchow się nie zwiekszyl bo cwiczylam i wiem ze to mięśnie ;-) ale te cyferki to taki cel
__________________
01.04.2016 synek
moonunit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 20:36   #776
201704101323
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 512
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

Ja też tylko czekam aż mnie rozlozy,-nie choruje generalnie. Ale jak chorzy dziecko i mąż mnie otaczają całodobowo to nie wiem czy tak mi to ujdzie na sucho :/ oby.
201704101323 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 20:37   #777
_emma
Zakorzenienie
 
Avatar _emma
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 422
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

Każda ma inny cel Poprostu nie podobają mi się takie "suche" ciała. Dlatego nie chcę schudnąć, a wzmocnić mięśnie. Brzuszek ma być płaski, a pupcia odstawać. Boję się, że za szybko/za dużo schudnę i pupa oklapnie
__________________
Córeczka

Edytowane przez _emma
Czas edycji: 2016-02-23 o 20:41
_emma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 20:46   #778
milenujdka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 075
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

Na jędrną pupę ponoć dobrze przysiady robią ;-)
milenujdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 20:59   #779
_emma
Zakorzenienie
 
Avatar _emma
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 422
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

Cytat:
Napisane przez milenujdka Pokaż wiadomość
Na jędrną pupę ponoć dobrze przysiady robią ;-)
Nie lubię przysiadów ale wiem, że dają dobre efekty. Może jeszcze się do nich przekonam.
Postanowiłam też, że na początek odpuszcze sobie Chodakowska, a pocwicze z MelB. Do tego spacery i ćwiczenia na siłowni na świeżym powietrzu
__________________
Córeczka
_emma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 20:59   #780
Bonku
Wtajemniczenie
 
Avatar Bonku
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2 701
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

dark na fejsie własnie migneła mi podusia ktora na pewno by Ci sie spodobała pytałam się Ciebie ostatnio czy wybraliście imie dla małej w ogole jak reszta dziewczyn ktore nie maja wpisane na 1 stronie zdecydowałyście się juz na imie dla Waszych dzieciaczków?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12688182_947890415279376_2038088471608149330_n.jpg (68,8 KB, 8 załadowań)
Bonku jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-07 18:58:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:44.