przedłużanie włosów- część II - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-13, 19:57   #91
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: przedłużanie włosków:)

Cytat:
Napisane przez wajero Pokaż wiadomość
Jaka jest najlepsza metoda??
najmniej widoczna i najdłużej mozna nosić.
W Y S Z U K I W A R K A !



http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=114772 - cały dłuuugi wątek o przedłużaniu włosów
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 20:06   #92
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie włosków:)

Jak powyzej ...
Jest juz jeden , obszerny temat o przedluzaniu wlosow i az grzech zakladac kolejny. Poza tym nie sadze aby komus sie chcialo odpowiadac na tak popularne pytanie , skoro tobie nie chcialo sie nawet niczego poszukac.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 18:04   #93
Asia_Gliwice
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5
Przedłużanie włosów

Zajmuję się od ponad roku przedłużaniem włosów. Narazie przedłużam metodą MICRO-RING. Dziewczyny, chcę wprowadzić nowe metody - co możecie plecić? Chciałabym znać Wasze opinie, sama się zastanawiam nad wieloma metodami, bo wieloma miałam przedłużone, ale Wasze zdanie będzie dla mnie bardzo ważne. Z góry dziękuję za info

Edytowane przez Asia_Gliwice
Czas edycji: 2007-07-17 o 10:10
Asia_Gliwice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-18, 17:52   #94
agusia177
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
Dot.: Przedłużanie włosów

Ja proponuje metode tylko zapomniałam jak ona sie nazywa ale polegana na splocie naturalnych włosów ze sztucznymi a potem zgrzania ich metoda jest bardzo fajna i prosta
agusia177 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-18, 18:03   #95
Goshiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie włosów

Ja tez juz mialam przedluzane wlosy chyba kazda metoda i najgorzej wspominam raczej klej (?).Nie wiem jak to sie poprawnie nazywa,ale tak czy siak do moich wlosow mialam doklejane sztuczne.Nosilo sie swietnie,ale przy zdjeciu byla katastrofa,mimo iz fryzjerka urzyla specjalnego plynu.Kilka pasemek musialam obciac poniewaz plyn za nic nie chcial tego swinstwa rozpuscic.Ostatnio kiedy bylam u fryzjera to proponowal mi jakas nowa mega droga metode na mini klipsiki.Nie wiem jeszcze na czym to polega,ale pokazywal mi,ze przy sztucznych wlosach sa malutkie spineczki i je na podobnej zasadzie jak mikroring doczepia sie do wlosow.
Twierdzil,ze jest to zupelna nowosc absolunie nie obciazajaca wlosow i dlatego jest tak droga.Przy nastepnej wizycie choc nie zapowiada sie to szybko postaram sie zrobic fotke jak to wyglada i wkleic tutaj.
Goshiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 15:38   #96
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: 'samodzielne' przedłużanie włosów

Ja również mam zamiar, zastanawiam się czy zazryzykować i samej doczepić włoski
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 23:22   #97
ailie_primrose
Przyczajenie
 
Avatar ailie_primrose
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 14
Dot.: 'samodzielne' przedłużanie włosów

wlasnie, mnie tez interesuje jak przedluzyc sobie wlosy, ale tak na jedno wyjscie, i tak aby wlosy sie nie zniszczyly, moze ma ktos z tym jakies doswiadczenia?
ailie_primrose jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-26, 11:41   #98
takasobieania
Zadomowienie
 
Avatar takasobieania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 672
GG do takasobieania
Dot.: 'samodzielne' przedłużanie włosów

Tak jak pisałam wyżej. Są pasma włosów (takie kilkucentymetrowe na szerokośc) łaczone u góry taśmą. Podpisna się to wsuwkami pomiedzy swoje włosyżeby nie widać było wsuwek.
__________________

moje obrazki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 16:23   #99
ailie_primrose
Przyczajenie
 
Avatar ailie_primrose
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 14
Dot.: 'samodzielne' przedłużanie włosów

takie cos by mi pasowalo a wiesz moze gdzie takie pasma mozna kupic i w jakich mniej wiecej sa cenach?
ailie_primrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 18:39   #100
takasobieania
Zadomowienie
 
Avatar takasobieania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 672
GG do takasobieania
Dot.: 'samodzielne' przedłużanie włosów

Niestety nie. Myśle że trzeba popytac w jakichś sklepach fryzjerskich.
__________________

moje obrazki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 20:17   #101
Studio Izabela
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 7
GG do Studio Izabela
Dot.: Przedłużanie włosów

Witaj!!!
Reklama jest płatna

Pozdrawiam serdecznie.
Izabela

Edytowane przez annfas
Czas edycji: 2007-08-11 o 23:17
Studio Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-11, 21:22   #102
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: Przedłużanie włosów

Cytat:
Napisane przez Studio Izabela Pokaż wiadomość

Jestem wlascicielem firmy, ktora zajmuje sie sprzedaza najlepszej jakosci wlosow na rynku do przedluzania. Nie pisze o wlosach azjatyckich czy indyjskich bo to sa wlosy na 3 miesiace i takich wlosow absolutnie nie sprzedajemy.
Wierze , ze Pani wlosy sa dobre jakosciowo , skoro pani tak pisze ale w tym oto miejscu musze napisac , ze nie zgodze sie z twierdzeniem , ze wlosy indyjskie sa tylko na 3 miesiace.
Dwa razy mialam wlosy indyjskie , tak dobre , ze przenosilam je ok 7 miesiecy i sa w bardzo dobrym stanie . Zamierzam ich uzyc ponownie.
Natomiast trzecie przedluzanie bylo porazka i wlosy okazaly sie wyjatkowo beznadziejne , pomimo iz tez "niby" indyjskie. Gdybym miala do czynienia z takimi tylko wlosami , bylabym dzis podobnego zdania co pani ...Nie dotrzymaly nawet 3 miesiaca.
Jednakze chetnie i mila checia nastepnym razem kupie wlosy , ktore sa polecane i dlugotrwale , niewazne czy beda to europejskie czy indyjskie.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 16:44   #103
kosteczka19
Przyczajenie
 
Avatar kosteczka19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27
Dot.: 'samodzielne' przedłużanie włosów

Jeśli chcesz sobie przedłużyć włoski w domku to sama sobie nieporadzisz, ale jeśli przedłużałabyś sobie ringami lub tulejkami włosy, to niema najmniejszego problemu - jest to bardzo proste, nieszkodzi włosom ( o ile tulejki lub ringi są z silikonem), Przedłużanie może wyonać twoja siostra kuzynka lub mama ... a moze brat ? Też myślę nad samodzielnym przedłużaniem ale tulejkami. Z klejem bym się niebawiła. Potem trzeba specjalnego plynu, żeby dooczepiane pasemka zdjąć, gdy już będą widoczne. Przedłużaj wlosy tylko naturalnymi bo syntetyczne są okropne - jesli je kuopisz to wyrzucisz pieniądze w błoto. Więc polecam Tulejki z silikonem, wlosy natualne ( ponadto szydełko i cążki (ale cążki możesz zastąpić wzykłymi kombinerkamia szydełko linką wędkarską )
kosteczka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 16:21   #104
ellie_hair
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5
Dot.: Przedłużanie włosów

Witam
Ja tez nie zgodze sie ze wlosy indyjskie sa na raz. Wszystko zalezy od prawidlowej pielegnacji i oczywiscie od jakosci. Jest wiele firm na rynku ktore produkuja te wlosy( nie mowie oczywiscie o Polskim rynku...), ale tylko niektore z nich sa naprawde dobra. Jestem osoba ktora od dawna przedluza wlosy METODA NATURALNA ( tylko i wylacznie,bez zadnej chemii poniewaz strasznie niszcy ona wlosy) i w swojej ofe rcie mam indyjskie remy. Sa swietne klientki sa z nich bardzo zadowolone. Jezeli ktoras z Pan jest zainteresowana metoda naturalna to zapraszam do kontaktu ellie_hair@o2.pl .Pozdrawiam serdecznie
ellie_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 09:54   #105
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: 'samodzielne' przedłużanie włosów

Ja rózwniez przdlużalam kiedys włosy metodą microringową. Włosy zamóiwłam przez internet, wystarczyło 5 godzin roboty i moja bardzo zdolna kolezanka Koszt był kilkakrotnie mniejszy niż gdby przedluzać u fryzjera.
Efekt był niesamowity i bardzo naturalny, ale niesety po kilku dniach ściągnęłam doczepiane włosy, ponieważ przy myciu włosów ringi mnie denerwowały, poza tym włosy kołtuniły się trochę.
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 20:24   #106
eve_lina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 20
Dot.: Przedłużanie włosów

Nie znam się na tym doczepianiu włosów...ale chciałam sobie zrobić włosem naturalnym...ale mam pytanie ile można takie włosy mieć??
eve_lina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 20:28   #107
eve_lina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 20
Dot.: Przedłużanie włosów

Jak długo można nosić włosy przedłuzane, naturalne????
eve_lina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 22:26   #108
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Przedłużanie włosów

Cytat:
Napisane przez eve_lina Pokaż wiadomość
Nie znam się na tym doczepianiu włosów...ale chciałam sobie zrobić włosem naturalnym...ale mam pytanie ile można takie włosy mieć??
To zależy od tego jakie włosy chciałabys założyć: azjatyckie, o strukturze europejskiej, europejskie, słowiańskie czy indyjskie. Różnia się zarówno czasem przez jaki można je nosić (a przez to także jakością) jak i ceną.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 13:04   #109
eve_lina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 20
Dot.: Przedłużanie włosów

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
To zależy od tego jakie włosy chciałabys założyć: azjatyckie, o strukturze europejskiej, europejskie, słowiańskie czy indyjskie. Różnia się zarówno czasem przez jaki można je nosić (a przez to także jakością) jak i ceną.


Własnie Chcialabym takie zebym zmiescila sie w granicach 1000zł-1200zł. I jakie to by były i jak długo bym je nosiła?
eve_lina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-28, 13:26   #110
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Przedłużanie włosów

Cytat:
Napisane przez eve_lina Pokaż wiadomość
Własnie Chcialabym takie zebym zmiescila sie w granicach 1000zł-1200zł. I jakie to by były i jak długo bym je nosiła?
To też zależy od tego czy założyłabyś włosy w salonie czy u osoby, która robi to w domu. Jeśli osoba robi to w domu to wiadomo, że będzie dużo taniej. Generalnie jeśli masz 1200 zł na włosy to spokojnie starczy Ci na bardzo dobre jakościowo włosy, np. słowiańskie. Chociaż popularna ostatnio metoda Racoon jest troszkę droższa. Ale na przedłużanie każdą inna metodą powinno Ci spokojnie starczyć. Zapraszam do wątku: przedłużanie-wasze doświadczenia. Tam znajdziesz odpowiedzi na większość pytań i namiary na sprawdzone osoby przedłużające włosy.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 13:47   #111
ewelinka89sc
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3
Dot.: 'samodzielne' przedłużanie włosów

no wiec wlosy mozesz spokojnie przedluzac sobie kiedy tylko masz na to ochote bez zadnych zabiegow chemicznych a tu mozesz zobaczyc jak to sie robi i kupic wlosy http://allegro.pl/item257158884_tres...y_w_10_mi.html
oprocz tej metody mozesz w domu zastosowac microringi nie jest trudno doczepic tak wlosy ale musi zrobic Ci to ktos pozdrawiam goraco
ewelinka89sc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 14:01   #112
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: 'samodzielne' przedłużanie włosów

Też uważam, że samodzielnie spokojnie można przedłużyć włosy na microringi. Jest to wręcz dziecinnie proste. Oddziela się pasmo włosów grubości zblizonej do doczepianego pasemka, zwija się w rulonik i przekłada przez ringa, potem do ringa wkłada się jeszcze doczepiane pasemko i zaciska (np. kombinerkami).
Kiedy byłam przedłużać włosy u fryzjerki była ze mna koleżanka i stwierdziła, że to bardzo łatwe. Kiedy wypadło mi jedno pasemko (z mojej winy) koleżanka sama mi je założyła bez żadnych problemów.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 22:12   #113
pauluss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3
Dot.: Przedłużanie włosów

wszytsko zalezy od dlugosci wlosow )

usunięte przez moderatora-reklama

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-11-24 o 09:20
pauluss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 07:24   #114
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Przedłużanie włosów

Na wątku przedlużanie-easze doświadczenia większość dziewczyn zachwala Panią Renię. To jej strona www.renihair.pl. Poza tym na tym wątku często przebywa ta Pani, więc możecie ją same o wiele zapytać. Wiem, że bywa w Warszawie.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 08:27   #115
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
przedłużanie włosów- część II

zapraszam do kontynuowania watku http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=114772
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 08:41   #116
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: przedłużanie włosów- część II

a czemu sie przenieslismy?

co do tych ringow i tulejek to juz sama nie wiem.u mnie niewatpliwym plusem dla ringow jest to ze ringi wystepuja z silikonem a tulejki nie...

ps. ma ktos moze instruktarz zakladania ringów??
czasem dodaja go np do zakupu wlosow,niestety tam gdzie kupowałam nie bylo takiego gratisu.
jeśli ktos posiada to bylabym bardzo wdzieczna za przesłanie na maila
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 09:25   #117
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Reniu, do takich osłabionych, zniszczonych rozjasnianiem włosów, jaką metodę poleciłabyś, aby jak najmniej obciążała /niszczyła własne włosy? tą Racoone monofibre? czy może cos innego? chciałabym, zeby włosy były tak delikatnie pofalowane, gęste, w żadnym wypadku proste...
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 10:43   #118
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez kate25 Pokaż wiadomość
Reniu, do takich osłabionych, zniszczonych rozjasnianiem włosów, jaką metodę poleciłabyś, aby jak najmniej obciążała /niszczyła własne włosy? tą Racoone monofibre? czy może cos innego? chciałabym, zeby włosy były tak delikatnie pofalowane, gęste, w żadnym wypadku proste...
to polecam racoon i monofibre.bedziesz zadowolona
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 11:22   #119
maurita
Raczkowanie
 
Avatar maurita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 124
Dot.: przedłużanie włosów- część II

malwiiina
to zaden problem.
najpierw przez ring przeciagasz szydelkiem kosmyk swoich wlosow nastepnie te twarda koncowke wkladasz w ring i zaciskasz- mozna nawet zwyklemi kombinerkami z tego co slyszalam...
ja sobie sama podciagam i zdejmuje- bez niczyjej pomocy-do takiej juz doszlam wprawy...
w zalozeniu pomaga mi znajoma fryzjerka bo to jednak przysparza klopotow. tym bardziej ze ja mam strasznie duzo odrostów (krotkich wlosków przy skorze glowy)

jak bedziesz chciala zdjac ring to poprostu sciskasz go ponownie aby sie odksztalcil w forme kwadratu czy nawet do pierwotnego stanu

ot cala folozofia.
maurita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 11:58   #120
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

no i stało sie! przenieśli nas jak wróce za 2 tyg, to będzie pewnie juz otworzony 3ci wątek )
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:42.