TRĄDZIK: dieta, suplementacja. ZBIORCZY - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-05, 13:29   #121
Czarna14
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna14
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 402
Dot.: czekolada a trądzik ..

Cytat:
Napisane przez mimbi
Kiedys tez jadlam czekolady nie kostkami, ale tabliczkami, ah wspomnienia, lezka sie w oku kreci... Niestety z powodow zdrowotnych jestem od miesiaca na scislej diecie, zadnych slodyczy, chipsow etc. i musze Wam powiedziec, ze widze po sobie zwiazek miedzy pryszczami a slodyczami. Cera mi sie poprawila juz po dwoch tygodniach! Nie wiem, czy wszyscy tak reaguja, ale jestem zywym przykladem, ze dermatolodzy maja racje.
Heh to nie jestem sama ja od tygodnia też nie jem żadnych chipsów ani czekolady no ale szarlotki nie potrafię sobie odmówić
Czarna14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 14:01   #122
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: czekolada a trądzik ..

Tak, to jest prawda, nie można jeść czekolady, słodyczy, ostrych potraw, a nawet owoców cytrusowych,pic mocnej herbaty(najlepiej zastąpić ją owocową) tylko w małych ilościach, mi faktycznie, po czekoladzie wyskakują pryszcze...
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 14:08   #123
agniex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11
Dot.: czekolada a trądzik ..

moj dermatolog tez mi zabrania jeśc czekolady i tłustych rzeczy
agniex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 11:21   #124
Anheles
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 748
Question Trądzik a jedzenie

Czy ostre przyprawy mają wpływ na trądzik?
Czy gorczyca, pieprz czarny i czosnek są okey czy raczej powinno się je omijać szerokim łukiem?
Anheles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 11:27   #125
caroline678
Rozeznanie
 
Avatar caroline678
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: b
Wiadomości: 519
Dot.: Trądzik a jedzenie

Raczej powinno się unikac ostrych rzeczy, a także czekolady... Może to nie wszystkich dotyczy, zależy od osoby...
caroline678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 11:28   #126
Anheles
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 748
Dot.: Trądzik a jedzenie

No właśnie też tak słyszałam ,ale opinie są podzielone i temu się was radzę
a jak to jest w przypadku własnie gorczycy i pieprzu czarnego oraz czosnku???
Anheles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 11:39   #127
Anheles
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 748
Dot.: Trądzik a jedzenie

i cząber?
Anheles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-07, 12:16   #128
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Trądzik a jedzenie

Zalezy to wlasnie od osoby Ja np nie moge jesc ostrego, bo odrazu sie pojawia. Oprocz tego co pisalyscie to np jeszcze ostra papryka, lub cokolwiek w occie...
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 14:34   #129
kingkong
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 831
Smile Dot.: Trądzik a jedzenie

To sprawa indywidualna. Niektórzy jedzą byle syf i mają ładne buźki a inni odżywiają się zdrowo i nie potrafią wyleczyć trądziku. Jeżeli widzisz że coś źle wpływa na Twoją cerę to tego unikaj pozdr
kingkong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 15:50   #130
Mykeria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: czekolada a trądzik ..

no coz, mnie dermatolog tez zabronil. I sie stosuje.
A wlasnie. Tak a propos, coby offtopa nie bylo, slyszaly panie o preparacie na tradzik faceokey? Bo podobno dobry, a nie znam go i moze ktoras z pan rady by mi udzielia ? Pozdrawiam.!
Mykeria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 18:58   #131
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: czekolada a trądzik ..

z czekoladka to prawda..za duzo nie sluzy najlepiej cerze..sluzy chyba jedynie naszemu mózgowi i nastrojowi
A jak to jest z kawką?Pije jej duzo bo ja kocham wrecz heh;-) ale taką hmm z mleczkiem a raczej mleko z kawa;-) czy ona naprawde źle wpływa na cere?
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 20:27   #132
robkaaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: Trądzik a jedzenie

smiac mi sie chce jak widze te wszystkie opinie
to jak nalezy sie odzywiac jest uwarunkowane od grupy krwi i wedlug diety poszczegolnej grupy nalezy sie odzywiac!!!!!!
robkaaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 21:35   #133
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Trądzik a jedzenie

i pewnie jeszcze wedłog koloru oczu...
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 18:00   #134
ice-queen
Przyczajenie
 
Avatar ice-queen
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 14
Dot.: czekolada a trądzik ..

ja mam trądzik różowaty i faktem u mnie jest to, że po częstym jedzeniu czekolady bardziej mnie wysypuje...dlatego bardzo rzadko jem czekoladę i w małych ilościach...1 okienko albo 2...no ale cóż, czego się nie robi dla poprawienia swej cery hehe
pozdrawiam
ice-queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 14:55   #135
Gacunio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 8
Dot.: Trądzik a jedzenie

do rockaaz
Racja, ostatnio słyszałem o leku dostosowanym do grupy krwi
Wygląda to tak - w zależności od grupy krwi w naszym przewodzie pokarmowym brakuje jakiegoś enzymu trawiącego jakiś składnik odżywczy. Lek jest dobierany pod kątem grupy krwi i uzupełnia ten brakujący enzym.
Tak to mniejwięcej wygląda, ale proszę o dodatkowe info, ponieważ tylko mi się to obiło o uszy
Gacunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 09:34   #136
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Smile Dieta oczyszczająca

Wypowiedzialam sie troche w temacie nie na temat poniewaz Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku) tam zaczelam gadac o oczyszczaniu .. wzielam w wyszukiwarke w dziale dermalologia oczyszczanie ale wynikow brak nie wiem moze zle wpisalam slowo wiec postanowlam zalozyc nowy watek i wkleic tu moje wczesniejsze wypowiedzi na temat oczyszcania

cyt:
jezeli naprawde chcecie sie pozbyc tradziku to powinnysce wiedziec ze wasz organizm i cera musza byc oczyszczone ... podczas oczyszczania ma sie strasznie duzo syfow ale warto wiem b robie to co roku ... oczyszczam sie po lecie i przed latem ... teraz juz wygladam bajecznie ... na poczatku mialam syf na syfie .... mam tradzik od jakis 5 lat ... krem moim zdaniem kazdy sam powinnien sobie znalesc odpowiedni dal siebie .. ale kazdy moze uzywac tego samego na oczyszcanie bo bez tego uzywanie kremow jest bezsensowne .. ja polecam :

-Bratek - zioła w tabletkach, 30szt. http://www.777ebuy.com/br atek-ziola-...t-p-11827.html

-skrzypovita http://www.i-apteka.pl/p/pl/2313/skr.. ._kapsulek.html
-SALURAN Vitana x 60 tabletek http://www.i-apteka.pl/p/pl/5928/sal.. ._tabletek.html
-herbatka z bratka
- maseczki co 2 dnien na oczyszczanie skory
- picie zielonej heraty 3-4 razy dziennie (oczywiscie nie slodzic )
- cynk firmy walmark http://sklep.fbb.pl/walma rk_cynk_wit...aly_ids_109 1_1
- capivit hydro control http://www.apteka-centrum.pl/capivit...ol-p-1779.html
- http://www.svr.pl/index.php?id=51 LYSANEL ACTIVE - KREM (minimum 2 opakowania )
- odstawianie fast foodow i slodyczy na okres kuracji

zalecam mniej wiecej 3 miesiace takiego oczyszczania stan skory na poczatku jest taki ze zalamac sie mozna ale juz po 2 miesiacu jest bosko

la mnie nie zaduzo :P wiem pewnie polowa z was uwaza ze przesadzam ale widza efekty tak nie uwazam :P

zy mogłabyś napisać na czym polega owe oczyszczanie? podalam wlasnie cala moja kuracje na oczyszczanie ...
1.BRATEK Sprawdzony sposób na trądzik
Łagodzi dolegliwości skórne związane z zaburzeniami przemiany materii, charakterystyczne dla wieku młodzieńczego. Flawonoidy zawarte w ekstrakcie z bratka mają działanie oczyszczające i moczopędne. Wiążą szkodliwe dla zdrowia produkty przemiany materii, przez co ułatwiają ich usuwanie z moczem. Ziele bratka to środek znany od wielu lat, niezastąpiony w leczeniu trądziku, teraz w nowoczesnej i wygodnej w użyciu formie - tabletek do połykania.
2.
SALURAN Vitana wejdz w czesniej podany link i poczytaj
3. cynk to chyba oczywiste ze przy tradziku sie go zazywa
4. oczyszczanie kremem - kwasem LYSANEL ACTIVE zapraszam na KWC bardzo oczyszcza w sumie to moj glowny sukces ... nie dosc ze sliczny koloryt cery to jest taka oczyszczona ... na poczatku mialam okropne syfy jeden na drugim bolace ropne wulkany .. nagle wysyp wagrow i zaskornikow mimo to nie przerazilam sie minal miesiac mojej kuracji bylam zalamana ale wiedzialam ze organizm sie oczyscza ... po miesiacu i tygodniu bylo coraz lepeij i lepiej ... jestem teraz po 2 miesiacach i choc nadal lecza mi sie niespodzianki to sa one przewaznie bardzo male nieznaczna ilosc wagrow ...0 grudek podskornych i co najwazniejsze moje otwarte pory na policzkach sa duzo duzo mniejsze


niektorzy zapominaja ze organizm trzeba tez pielegnowac od wewnatrz .... ja mam bardzo sucha cere wiec biore capivit hydro control i prawie wogole sie nie luszcze i nie jest ona tak wrazliwa jak zawsze czytalam tez ze przy tradziku wazny jest betakaroten a zeby nie faszerowac sie witaminami jem duzo marchewek ... nie pije sokow ani napojow ..tylko zielona herbata ktora kocham i woda niegazowana .. mysle ze to mi bardzo duzo dalo .... odpowiednia gospodarka wodna jest bardzo wazna nie katujmy sie tymi szkodzacymi napojami ... zabserwujmy co zle dziala na nasza cere i unikajmy tych produktow .. ja wiem ze na mnie zle dzialaja fast foody i slodycze oraz produkty z duza zawartoscia weglowodanow ktorych jak wiadomo powinnysmy unikac przy problemach skornych :P polecam takze do obadu wiecej zdrowej salatki sobie nakladac niz czego kolwiek innego i naprawde jesc duzo zdrowych wazyw i owocow niz meisa i sztucznych przetworow pelnych chemi

Cytat:
Napisane przez possiblymaybe
dzięki bardzo Ilena za wskazówki, myśle że ta kuracja naprawde może pomóc, tylko przeraża mnie troche to, że syfów ma wyskoczyć więcej na początku (może być więcej jeszcze?

mam tylko jeszcze wątpliwości do lysanela, czy przypadkiem nie jest za mocny?nie schodzi po nim skóra?



wiecej na poczatku .........hmmm to malo powiedziane ... ja mialam tak zanieczyszczone wnetrze ze moja twarz to byl isty koszmar jak na wojnie jeden na drugim bolaly ae wart bylo

lysanel bardzo oczyszcza cere nie mialam takie specyfiku jeszce nigdy ... na poczatku luszczy piecze wrecz wysusza ... ale jak po 2 tygodniach zejdzie ci ta skora to choc mam mnostwo syfow jestes szcesliwa bo widzisz lepszy kolory lepsza cera on jest swietny naprawde i pomimo tych syfow tego cierpienia to naprawde warto sie pomeczyc 2 miesiace .... ja mam tradzik od 1 gim a teraz jestem w 2 lo wiec troche czasu sie juz lecze a nigdy nie mialam tak skutecznych i trwalych rezultatow ... zawsze mowilam sobie a bo to ponad 40 zl kosztuje a jak sie nie uda to pieniadze w bloto teraz zaluje ze tak pozno to do mnie doszlo nigdy nie wygladalam lepiej choc nadal mam niespodzianki ale bardzo malo malo wagrow .... takie bolace juz nie wyskakuja jestem taka szcesliwa ... oczyszczenie organizmu to jest to
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 14:51   #137
zoya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 221
Dot.: Trądzik a jedzenie

Latem byłam na diecie - nie jadłam słodyczy, ani chipsów i innych takich przekąsek. Zamiast tego jadłam marchew, ogórki, pomidory - takie przygryzacze warzywne Nie dość, że schudłam bardzo dużo(potem stwierdziłam, że aż za dużo) to jeszcze nie miałam ani jednej krostki... A nie używałam żadnych kremów, kosmetyków czy sumplementów.

Na mnie więc bardzo wpływa takie śmieciowe żarcie
zoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 14:58   #138
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik a jedzenie

na mnie ma to ogromny wplyw. zjedzenie chociazby malutkiej czekoladki powoduje natychmiastowy wysyp pryszczy. to samo tyczy sie z tlustymi rzeczami oraz z pikantnymi.

zoya offtop schudlas duzo jedzac same warzywa,czy cwiczac takze?
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 07:35   #139
zoya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 221
Dot.: Trądzik a jedzenie

Nie ćwiczyłam dokładnie mówiąc jadłam warzywa, musli na śniadanie i nie jadłam białego pieczywa
zoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 10:02   #140
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Oczyszczanie organizmu to podstawa ladnej cery

chcialam takze dodac ze dzieki temu nie wiem dokladnie od czego tak mam ... ale dzieki tej kuracje ... moja skora nawet podczas cwiczen juz nie wydziela tego tluszczu ... zawsze jest idealna zero swiecenia ..nawet na czole i nosie nic zero .... moj problem znikl .... tak sie ciesze .... skora z dnia na dzien jest coraz ladniejsza ... naprawde jezleli ktos ma tradzik powinnien miec taka kuracje .... oczyszczenie od srodka jest bardzo wazne i ten lysanel oczyszcza skore naprawde przepieknie jestem taka szczesliwa jak patrze w lustro ahhhh bylam glupia przez 5 lat ale juz mam na to sposob jeeeeee
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 11:44   #141
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Trądzik a jedzenie

Jedzenie ma ogromny wpływ przede wszystkim na stan naszego organizmu a to jak wiadomo na stan naszej cery.
Wydaje mi się, że o ile na nastolatka, który przeżywa tzn. trądzik młodzieńczy spożywane pokarmy mogą nie mieć tak kluczowego znaczenia (poniewaz w większości przypadków to nie one są powodem zmian trądzikowych a szalejące hormowny) o tyle osoby starsze którym młodzieńczy trądzik towarzyszy już po 20 stce powinny baczniej wsłuchiwać się we własny organizm. W każdym bądź przypadku warto jeść zdrowe rzeczy, pewnie my trądzikowcy (okropne określenie) powinniśmy zmiejszyć ilość spożywanych ostrych i gorących potraw jak i słodyczy to sprawa tyczy się również fast foodów i jedzenia naszpikowanego barwnikami i konserwantami. Bardzo zainteresowałam mnie teoria diety dopasowanej do grupy krwi, w wolnej chwili poczytam o tym
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 12:26   #142
Violette_24
Zakorzenienie
 
Avatar Violette_24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 266
Dot.: Trądzik a jedzenie

a ja gdzieś czytałam, ze wpływ na stan cery( a konkretnie na jego pogorszenie sie) mają produkty o wysokim indeksie glikemicznym (IG) i cos chyba w tym jest bo ja mam np. wiecej pryszczy po bananach a one maja wysoki IG, słodycze tez pewnie robia swoje chociaz ja akurat musze uważać na ostre jedzenie i dodatki typu ketchup, musztarda, majonez. To chyba indywidualna sprawa.
Violette_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 14:21   #143
kasia1480
Raczkowanie
 
Avatar kasia1480
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 215
Dot.: Oczyszczanie organizmu to podstawa ladnej cery

Mam pytanie jak długo mozna stosowac taką kuracje bo własnie zaczełam i po jakim czasie mozna do niej znowu powrócić. Jak narazie to mam mega wysyp pryszczy ale i tak jest dużo lepiej niż było Pozdrawiam Cie serdecznie .
kasia1480 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 16:00   #144
zoya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 221
Dot.: Oczyszczanie organizmu to podstawa ladnej cery

Ilena - gratuluję Ci z całego serca chciałabym mieć tyle samozaparcia, ale ze słodyczy niestety zimą nie zrezygnuję... (latem zawsze jest mi łatwiej)
Ale będę pamiętać twoje rady i z nich na pewno skorzystam
P.s. Ja też używam capivit hydro control i uważam, że jest świetny
zoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 17:29   #145
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Oczyszczanie organizmu to podstawa ladnej cery

Cytat:
Napisane przez kasia1480 Pokaż wiadomość
Mam pytanie jak długo mozna stosowac taką kuracje bo własnie zaczełam i po jakim czasie mozna do niej znowu powrócić. Jak narazie to mam mega wysyp pryszczy ale i tak jest dużo lepiej niż było Pozdrawiam Cie serdecznie .
ja stosuje 2 miesiace juz i jedynie co to jak skonczy mi sie krem to zmienie .... mysle ze czas zalezy od twoich zapotrzebowan ... jak zobaczysz ze skora sie juz nie oczyszcza to bratek itp mozessz odstawic a skrzypovite i cynk brac dalej dla podtrzymania ladnej cery

nie martw sie ten mega wysyp to nic ... za tydzien mniej wiecej przezyjesz wysyp z dalszych czesci porow :P a potem za jakis czas z tych najdalszych zakatkow porow wiec sie nie przeraz :p dopiero po okolo 1,5 miesiaca przestaja byc wysypy te najwieksze ... potem to juz mniejsze i mniejsze az jest slicznie zycze powodzenia

co do capivit hydro control skonczyl mi sie tydzien temu ... musze jutro isc kupic bo moja skora juz momentalnie jest sucha podrazniona i sciagnieta ... ehhh a z nim mam normalna cere bardzo mi pomaga
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 19:47   #146
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Oczyszczanie organizmu to podstawa ladnej cery

chyba się skuszę na taki oczyszczanie tylko zrezygnuję z akurat tego kremu..bo trochę za drogi jak dla mnie
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 20:29   #147
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Oczyszczanie organizmu to podstawa ladnej cery

ja tez mialam zawsze kremy okolo 15 zl ... zal bylo mi kasy .... a teraz sie bije w glowe ze przez 5 lat zalowalam kasy ... i tyle poszlo w bloto na nie udane kuracje ... a to nie jest zwykly krem radze przerzytac jego opis .... ten krem to polowa sukcesu ... starcza na miesiac rowno ... i jest naprawde warty swej ceny .... jak sie ciesze ze przez KWC sie na niego skusilam
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 17:25   #148
xiazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraina Szczęścia
Wiadomości: 68
Dot.: Oczyszczanie organizmu to podstawa ladnej cery

no i teraz masz już piękną cerę.. ale jak powtarzasz tę kurację to tylko zapobiegawczo tak czy jak zaczyna Ci cos znowu wyskakiwac? a czy jak robisz tą kurację po raz któryś to też masz wysyp mimo że przed kuracją nie miałaś?
xiazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 22:49   #149
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Oczyszczanie organizmu to podstawa ladnej cery

oczywiscie .... poniewaz to jest oczyszcanie organizmu ... zawsze robie sobie oczyszczanie po zimie i po lecie .. pamietam moj pierwszy raz z bratkiem itp ehh to byla masakra nigdy nie widzialam sie w takim stanie ehhh ... teraz z kazdym razem jest juz ich mniej ... mniejsze wysypy ale i tak wygladam ochydnie ... juz 2,5 minelo ... skora jest bardzo ladna .. wyskakuja mi tylko male krostki ... pory na policzkach sie oczyscily i zamknely z czego jestem bardzo dumna

wysyp wytepuje zawsze przy oczyszczaniu ... u niektorych wiekszy u niektorych maly ale zawsze sama nazwa oczyszcanie sugerjue nam to gdy wysypy zejda skora jest piekna

wlasnie konczy mi sie drugie opakowanie Lysanelu i zamierzam kupic sobie http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=4204 mam nadzieje ze da tez tak cudowne efekty jak Lysanel nigdy juz nie bede uzywac tylko tanich kremow to byl moj najwiekszy blad mam krem dax perfecta i wiem ze nigdy go nie zmienie bo cudownie nawilza i wogole swietny jest ale to nie wystarczy traktuje skore od dawna kwasami ale po np. Acne dermie nie mialam takich efektow ( moja skora byla okropna wrecz ) a przy lysanelu skora jest ladna ma swietny koloryt jest taka czysta i to widac wypoczeta radosna po prostu cudo
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 15:19   #150
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Oczyszczanie organizmu to podstawa ladnej cery

"działają napotnie" cytat z opisu tabletek z Bratka - więcej się człowiek poci? same tabletki także oczyszczają? Jest po nich wysyp?
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-02 21:07:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:36.