Aparaty ortodontyczne cz.II - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-09, 20:46   #2971
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

wróciłam
zab sie zlamał, dłutowanie było konieczne bo korzen został w srodku..;/
zobaczylam kosc wlasnej zuchwy...

podsumowujac-najgorsze wyrywanie z czterech jakie mialam

iseniu sliczne zabki musisz byc adna kobieta serio..nie zebym lewa była:P:P
i zdecydowanie-turkus fiolet i roz-extra mix
teraz mam ciemny fiolet i mi sie wcale nie podoba ale jeszcze 3 tyg wytrzymam
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 20:56   #2972
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez MrUfKa87 Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedz, a czy widac u Ciebie jakas asymetrie?
asymetrii zadnej nie posiadam

Cytat:
Napisane przez ania.kk Pokaż wiadomość
Doświadczone aparatki ! Czy do że odkleily mi sie 2 zamki na jedynkach (aparat zalożylam wczoraj) to może być moja wina czy bardziej orto?? Tym bardziej ze odkleily sie gdy jeszcze nic nie zjadlam. Tez macie takie problemy?
no to musisz isc do orto na przyklejenie ale wg mnie nie powinna ci za to policzyc ;]

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
wróciłam
zab sie zlamał, dłutowanie było konieczne bo korzen został w srodku..;/
zobaczylam kosc wlasnej zuchwy...

podsumowujac-najgorsze wyrywanie z czterech jakie mialam

iseniu sliczne zabki musisz byc adna kobieta serio..nie zebym lewa była:P:P
i zdecydowanie-turkus fiolet i roz-extra mix
teraz mam ciemny fiolet i mi sie wcale nie podoba ale jeszcze 3 tyg wytrzymam

huha ale zyjesz i to najwazniejsze ^^
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 21:02   #2973
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

zyje thank God......... dobrze ze juz koniec
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 21:27   #2974
tewunia
Raczkowanie
 
Avatar tewunia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 111
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

czy ktoras z was mila zdejmowanego hasa albo hyraxa??jak go sie zdejmuje i czy boli??
__________________

tewunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 21:29   #2975
Isenia
Rozeznanie
 
Avatar Isenia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 583
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
zyje thank God......... dobrze ze juz koniec
Kurcze, ale Ci zazdroszczę mi jeszcze została ósemka brrr juz powinnam sie umówic na wyrwanie ale jakoś sie nie mogę zebrać

Naprawdę super i szybkiej rekonwalestencji
Isenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 22:35   #2976
Isenia
Rozeznanie
 
Avatar Isenia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 583
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
i zdecydowanie-turkus fiolet i roz-extra mix
teraz mam ciemny fiolet i mi sie wcale nie podoba ale jeszcze 3 tyg wytrzymam
Kurcze i to jest extra, że jak się nie podoba to po miesiącu cyk i nowy kolor, w zależności od nastroju czy humoru....
Isenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 22:38   #2977
kasiam_a77
Raczkowanie
 
Avatar kasiam_a77
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 301
GG do kasiam_a77
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez tewunia Pokaż wiadomość
czy ktoras z was mila zdejmowanego hasa albo hyraxa??jak go sie zdejmuje i czy boli??


ja miałam i nie bolało dziwne uczucie tylko jak tak odchodziło od zęba a tak to żeby bolało to raczej nie,oj na pewno nie
kasiam_a77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-10, 06:06   #2978
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

heh ósemka to była dla mnie lekka udręka-przez tydzien mnie bolała szczęka;/ jdnym słowem wpsolczuje ejszcze wyrywania ósemki-samo wyrywanie mnie Iseniu nie bolało ale potem te wszystkie ekscesy PO- ehh...buzi nie umialam otworzyc, jesc;/ straszne

ale zycze zeby w Twom przypadku było inaczej

co dp gumek to u mnie ja mam wizyty co 2 miesiace więc musze sie 'umęczyc' z niektorymi kolorami a szkoda...a turkusowego jeszcze nie widziałam u mojej orto a strasznie mi sie podoba!
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 08:00   #2979
Isenia
Rozeznanie
 
Avatar Isenia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 583
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Kurcze wizyty co dwa miesiące, to jakoś tak rzadko ja mam miesiąc w miesiąc. A co do ósemki, no cóż mam nadzieję, że przynajmniej zrzucę parę kilo na sylwestra jak buzi nie bede mogła otwierać , grunt to z kazdej sytuacji wyciągać pozytyw
Isenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 09:36   #2980
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez Isenia Pokaż wiadomość
Kurcze wizyty co dwa miesiące, to jakoś tak rzadko ja mam miesiąc w miesiąc. A co do ósemki, no cóż mam nadzieję, że przynajmniej zrzucę parę kilo na sylwestra jak buzi nie bede mogła otwierać , grunt to z kazdej sytuacji wyciągać pozytyw
ja mam wizyty co 6-7 tygodni , generalnie częstotliwość wizyt zalezy między innymi od rodzaju wady i rodzaju aparatu
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 09:55   #2981
Isenia
Rozeznanie
 
Avatar Isenia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 583
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Myślisz, że przy zwykłym metalowym aparacie im częstsze wizyty tym szybszy efekt ? Czy poprostu więcej jest do zrobienia ?

Edytowane przez Madziorka
Czas edycji: 2007-11-10 o 10:59
Isenia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-10, 10:58   #2982
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez Isenia Pokaż wiadomość
Myślisz, że przy zwykłym metalowym aparacie im częstsze wizyty tym szybszy efekt ? Czy poprostu więcej jest do zrobienia ?
nie wiem dokładnie jak to jest ale wydaje mi się że przy niektórych metalowych aparatach i nie tylko metalowych łuk wraz z zamkami przestaje pracować w okolicach miesiąca i dlatego są potrzebne częstsze wizyty, pytałam ostatnio mojej orto czemu mam wizyty co 7-6 tygodni, a ona odpowiedziła że przy tym typie aparatu który mam nie potrzebnę są częstsze wizyty ponieważ aparat cały czas pracuje i wizyta co 4 tygodnie mija się z celem.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 11:16   #2983
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

no a ja mam metal i kazdy co 5-6 tygodni przychodzi na wizyty, heh moze u mnie to jest tak ze jak jets termin wolny to mnie wpychają;P
chcoiaz widze ze pani Grazynka (asystentka) zawsze otwiera kalendarz 2 miesiace do przodu..
a nie wiem
w kazdym badz razie u mnie efekty sa
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 11:27   #2984
~Gonia~
Rozeznanie
 
Avatar ~Gonia~
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 619
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Daję nowe zdjęcia, bo na tamtych było słabo widać kolorek (bo robiłam zdjęcie wieczorkiem )

Na drugim zdjęciu widać jak mi się porozsuwały ząbki :/ ale orto powiedziała, żeby się tym nie przejmować, bo na razie zajmujemy się poszerzaniem szczęki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obrazy 004.jpg (112,6 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obrazy 006.jpg (91,1 KB, 76 załadowań)
__________________
aparatka 2007-2009
Goniowe karteczki quillingowe


soy una soñadora incorregibla por que espero al príncipe azul
~Gonia~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 11:50   #2985
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Ja mam wizyty co 3 tygodnie, a ostatnio orto kazał przyjść za dwa bo dał mi jakiś mocny drut na trójkę i chce zobaczyć jak ona będzie się ustawiać. Zatem idę w czwartek na wizytkę
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 11:58   #2986
ojp
Wtajemniczenie
 
Avatar ojp
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 241
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez ania.kk Pokaż wiadomość
Doświadczone aparatki ! Czy do że odkleily mi sie 2 zamki na jedynkach (aparat zalożylam wczoraj) to może być moja wina czy bardziej orto?? Tym bardziej ze odkleily sie gdy jeszcze nic nie zjadlam. Tez macie takie problemy?

mi odkleiły się dwa razy. w moim wypadku była to po prostu wina zamka. gdy już odpadł ten sam za drugim razem to wymieniła mi na nowy a tamten oddała na analizę bo prawdopodobnie miał jakąś wadę. od dłuższego czasu jest dobrze, wszystkie są na swoim miejscu.
__________________
"Eat clean, train hard and surround yourself with those on the same mission as you".

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczę:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".
ojp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 12:04   #2987
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Mi narazie nic nie odpadło A ostatnio nawet jadłam baton liona i zamki były niewzruszone :P Czasem się zapominam i skórkę od chleba zajadam, ale póki co jest wszystko na swoim miejscu hyhy jednak marchewki bym się nie odważyła, jabłka też zresztą...bo raz się wgryzłam w jabłko to stwierdziłam, że to nie dla mnie takie emocje :P
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 13:38   #2988
magdalencja
Raczkowanie
 
Avatar magdalencja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mazury:)
Wiadomości: 181
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

To ja chyba jakimś recydywistą jestem, bo jak tylko mnie zęby przestały boleć, to zaczęłam jeść marchewkę, jabłka krojone w takie grubsze plasterki, skórkę od chleba itp. I jeszcze wszystko mam na swoim miejscu
magdalencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 14:07   #2989
B.atka
Przyczajenie
 
Avatar B.atka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 16
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Isenia - masz śliczne ząbki! Ogólnie gdy przeglądam zdjęcia zauważam, że moje zęby nie są tak białe Ale po zdjęciu aparatu zainwestuję wybielanie.
SMv współczuję wyrywania mi też się złamał ząb i było by dobrze gdyby dentystka nie zrobiła paniki "co robić?! co robić?!" :/ nieźle się strachu najadłam!
B.atka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-10, 14:14   #2990
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez Maricken Pokaż wiadomość
Mi narazie nic nie odpadło A ostatnio nawet jadłam baton liona i zamki były niewzruszone :P Czasem się zapominam i skórkę od chleba zajadam, ale póki co jest wszystko na swoim miejscu hyhy jednak marchewki bym się nie odważyła, jabłka też zresztą...bo raz się wgryzłam w jabłko to stwierdziłam, że to nie dla mnie takie emocje :P
Wiesz no ja na przykład jem jabłka i skórki od chleba(no chyba,że akurat zęby mnie bolą),ale nie odgryzam.Kanapki kroję na wagoniki a jabłuszka na ósemki i muszę przyznać,że bardzo lubię tak jeść-na przodzie nic mi się nie osadza i nie ma ryzyka,że mi zamki poodpadają.Na pewno jest to też zasługa orto,że(noszę aparaty od roku)wszystko świetnie się trzyma,ale ja też staram się uważać
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 14:52   #2991
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość
Wiesz no ja na przykład jem jabłka i skórki od chleba(no chyba,że akurat zęby mnie bolą),ale nie odgryzam.Kanapki kroję na wagoniki a jabłuszka na ósemki i muszę przyznać,że bardzo lubię tak jeść-na przodzie nic mi się nie osadza i nie ma ryzyka,że mi zamki poodpadają.Na pewno jest to też zasługa orto,że(noszę aparaty od roku)wszystko świetnie się trzyma,ale ja też staram się uważać

hyh a ja tam jem normalnie :P bez zadnych udziwnien, nie mam czasu, checi i potrzeby ;] nie jem tylko jablek i marchewek ale to dlatego ze nie lubie :P snikersy jem normlanie :P mordoklejki i inne dziady tez tylko czasem sie zakleje, ale jak nie bylam zadrutowana tez sie zaklejalam wiec bez roznicy ^^
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 14:58   #2992
Isenia
Rozeznanie
 
Avatar Isenia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 583
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez B.atka Pokaż wiadomość
Isenia - masz śliczne ząbki! Ogólnie gdy przeglądam zdjęcia zauważam, że moje zęby nie są tak białe Ale po zdjęciu aparatu zainwestuję wybielanie.
SMv współczuję wyrywania mi też się złamał ząb i było by dobrze gdyby dentystka nie zrobiła paniki "co robić?! co robić?!" :/ nieźle się strachu najadłam!
Dzięki za komplement, dużo osób mi mówi ze mam białe ząbki, ale one na zdjęciach to nawet chyba bielsze się wydają niz w rzeczywistości , zanim załozyłam aparat to bawiłam sie wybielaczami , jak zdejme to napewno tez zainwestuje w wybielanie
Isenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 15:01   #2993
Isenia
Rozeznanie
 
Avatar Isenia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 583
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
nie wiem dokładnie jak to jest ale wydaje mi się że przy niektórych metalowych aparatach i nie tylko metalowych łuk wraz z zamkami przestaje pracować w okolicach miesiąca i dlatego są potrzebne częstsze wizyty, pytałam ostatnio mojej orto czemu mam wizyty co 7-6 tygodni, a ona odpowiedziła że przy tym typie aparatu który mam nie potrzebnę są częstsze wizyty ponieważ aparat cały czas pracuje i wizyta co 4 tygodnie mija się z celem.
Wcześniej była mowa o damonach, że przy nich są rzadsze wizyty, a ty masz damona ?
Isenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 15:53   #2994
fressa
Przyczajenie
 
Avatar fressa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 12
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Wczoraj miałam zakladany aparat metalowy na górę. Trwało to trochę ponad godzinę, ale bezboleśnie
Mam mały problem z myciem zebów- kupilam sobie szczoteczkę pęczkową (tak jak kazala mi ortodontka) http://mediweb.pl/sklep/popup_image_...jordan/313.jpg ale dziwnie mi jakoś sie nia myje :/ Wy jakie macie sposoby?

A gumeczki mam narazie perlowe- na pierwszy raz
fressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 15:53   #2995
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
hyh a ja tam jem normalnie :P bez zadnych udziwnien, nie mam czasu, checi i potrzeby ;] nie jem tylko jablek i marchewek ale to dlatego ze nie lubie :P snikersy jem normlanie :P mordoklejki i inne dziady tez tylko czasem sie zakleje, ale jak nie bylam zadrutowana tez sie zaklejalam wiec bez roznicy ^^
A ja tam lubię sobie kroić już przed założeniem aparatu wolałam jeść jabłka,gruszki itp pokrojone.Mordoklejków nie jem,bo mnie z kolei nie chce się przy tym dłubać,zresztą nie lubię być ''zaklejona'' przyznaję się-jem czasem krówki(ale nie te ciągnące,bo nie lubię) i czekoladę(nawet z orzechami),ale nie odgryzam-już nawet o tym nie myślę,po prostu tak robię.A jesz maczek?Ja dopiero po roku odważyłam się zjeść troszkę makaronu z makiem,ale nie było nawet wielkiego bałaganu jedyne czego definitywnie nie jem-to ryby z ośćmi.Przez pierścienie mam problemy z wyczuwaniem ości,a nie chce mi się przeżuwać po sto razy.A wy jecie karpika?


FRESSA-jakaś dziwna ta szczoteczka,ona jest do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych?Wymienia się jej końcówki?Ja używam szczoteczki interdental(podobnie wygląda),szczoteczki ortodontycznej(taka z rowkiem pośrodku włosia)i zwykłej.No wiadomo nić i płyn do tego.A jak tam?Ząbki cię nie bolą?
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 16:05   #2996
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Jabłka i marchewki jem tylko pokrojone ale w miarę cienko ;P A ostatnio własnie byłam na obiedzie u rodziny i był karp smażony i zapomniałam o aparacie i normalnie go jadłam - nie zauważyłam żadnych trudności - no może z raz ość wlazła między drut a ząb. Mak to ja bym jadła rano wieczór i w południe - bałaganu wielkiego jakiegoś mi nie robi
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 16:17   #2997
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

hehe ja tak jak kaseik-jem wsio
chleebk siwezy, buleczki poki co wsio jest na swoim miejscu jedyne czego nie jem to jablek i marchewek tu znów lubie je jesc ale sie wlasnie boje wgryzc w jablko
a kanapke kroje tlkyo kiedy mnie naprawde bola zeby zazwyczaj po wizycie poza tym wszytskie batony, prince polo'a grzeski i inne bajery..
chleb z makiem jem, twarda skórke tez wpierniczam
zobaczymy jak juz doł zaloze jak wtedy bede jadła..
lubie sobie pojesc a waga i tak mi w dol idzie wiec jest ok)

ja uzywam nici, pasty jakiejkolwiek Byle nie wybielającej i z Biedronki:P hehe...ale te wszytskie Colgate, Aqua Freshe..nici zwykle lub super floss...oststanio ciotka ze stanow byla i zostawila cale opakowanie nici mniam slodziutkie mietowe i fajnie wchodza..

Karp-nigdy nie jadlam i nie zjem biednej rybki co plywa w wannie.;-) na swieta

Kurcze u mnie zima dzis byla chwilowo tak snieg pADAł ZE SZOK!

A poza tym jestem po całodniowym uczeniu sie o STANACH ZJEDNOCZONYCH i mam dośc;((
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 16:30   #2998
kingkong
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 831
Talking Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

ja już umiem jeść tylko nie umiem odgryzać. Wmawiam sobie że nie umiem jesć czekolady ani batonów i ich nie ruszam Wszystkim którzy chcą schudnąć polecam założenie aparatu fajny motywator pozdr
kingkong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 16:31   #2999
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Ja mam dokładnie taką samą szczoteczkę jak Fressa pokazała. Jestem z niej bardzo zadowolona, bo nią mogę wydłubać to co siedzi w zamkach (w tych przestrzeniach między ligaturką lewą a prawą - środek zamka) i objechać nią prawie dookoła zamek. Kupuję ją w super pharmie po 8 zeta. Mi zanim się rozcapierzy wystarcza na jakieś 1,5 mca. Ostatnio mam pastę którą przywiozła mi koleżanka ze Stanów - z TomsofMaine - normalnie rewela! Takie pudełeczko - jajko - pasta w formie żelu. Jak nią umyję zęby to czuję że są naprawdę czyste, nici mam oral b chyba ;P A w kwestii płynów to jestem wyznawcą zielonego Elmexu - nie pali mnie w paszczę tak jak inne i rano nadal mam miętowy oddech jak wieczorem go użyję (pomarańczowy też nie palił ale tej mięty w ustach się rano nie czuło).
U mnie tez śniegiem sypnęło! Normalnie niezłe jaja A tak w ogóle to piszę pracę mgr i mi idzie jak po grudzie ;/ Właściwie to poprawiam dwa rozdziały, które dostałam sprawdzone od promotora ale i tak trzeba zawsze coś dopisać - ech co za męka :P

smv, pamiętam doskonale jak się nad sobą pastwiłam ucząc się szczegółów i szczególików z przedmiotu "wiedza o krajach obszaru anglojęzycznego" - dobrze, że to już za mną...
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 16:39   #3000
fressa
Przyczajenie
 
Avatar fressa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 12
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

papryka85 tak to jest szczoteczka do czyszczenia przestrzeni międzyzebowych, ale koncowek wymiennych nie ma. Szczotkuje kazdy zab oddzielnie, ale nie jestem pewna czy to wystarczy, żeby nie nabawić sie jakiś okropieństw :/
Pasty uzywam normalnej aquafresh i kupilam sobie tez plyn Elmex pomarańczowy, poki co go nie uzylam, ale dzis na noc sprobuje
Maricken moze i ja sie w takim razie do niej przekonam w koncu dopiero raczkuje w tych sprawach
fressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.