czy ktos pomoże???? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-07, 19:49   #151
EveMW
Rozeznanie
 
Avatar EveMW
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraina czarow
Wiadomości: 695
Dot.: ile dalybyscie mi lat i jak mnie oceniacie???typ urody??

nie sadze zebym pisala cokolwiek "bez sensu" ..

i ciekawe jest to co piszesz o "malo inteligentych osobach" bo to ty wychodzisz na taka.. jesli nie potrafisz zrozumiec ze rozni ludzie maja rozne zdanie na pewne tematy

ja nie oceniam twoich wypowiedzi nie wiem dlaczego ty przyczepiasz sie do mnie
__________________
Wszyscy się odchudzają, odchudzam się i JA !

63kg (10.09.2008) - 62kg - 60kg ------> 58kg

Zapuszczam włosy
EveMW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 19:52   #152
k0chana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 471
Dot.: fajne fotki?????

Lepiej w rozpuszczonych wlosach, nie zwiazuj ich nigdy wiecej. I mozesz oczy podkreslac
k0chana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 20:21   #153
Ala...
Raczkowanie
 
Avatar Ala...
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Threecity
Wiadomości: 209
Dot.: ile dalybyscie mi lat i jak mnie oceniacie???typ urody??

Ja nie rozumiem powszechnego oburzenia negatywnymi ocenami tej dziewczyny. Ona nie chciała porad, ona chciała żeby napisać co uważamy o jej wyglądzie. Czy według Was "opinia" jest synonimem słowa "pochwała"? Czy zawsze wszyscy muszą na Wizażu pisać, że ktoś jest piękny, cudowny itd? Widziałam pełno wątków ze zdjęciami nieciekawych dziewczyn w których inne wizażanki rozpływały się nad urodą autorki. Tylko zastanawiam się po co, w życiu trzeba być świadomym swoich wad i zalet a nie bujać w obłokach.
Dziewczyna chciała opini na temat swojego wyglądu to ją dostała.
I jeszcze jedna uwaga, jakby autorka wątku była taka zakompleksiona i niedowartościowana to nie wklejałaby wszędzie swoich fotek i nie robiłaby sobie tylu sesji zdjęciowych, zakompleksione dziewczyny tak nie robią.
Ala... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 20:23   #154
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: ile dalybyscie mi lat i jak mnie oceniacie???typ urody??

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
maj ,czerwiec, lipiec no faktycznie w ostatnim czasie jak dzisiaj niekotre nadgorliwe i pomocne je wyciagnely to sa z dzisiaj juz

Agus
watki zaklada w przeciagu ostatniego pol roku i wszystkie maja podobne zdjecia ??? wiec gdzie tu sens .... ja w roku 2006 bodajrze zalozylam moj temat i w nim sie dopisuje bo nie widze sensu stwarzac nowego takie jest moje zdanie ... mial byc jeden temat na osobe i tego sie trzymam
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 20:24   #155
Dezzire
Zadomowienie
 
Avatar Dezzire
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: krainasnow
Wiadomości: 1 180
Dot.: ile dalybyscie mi lat i jak mnie oceniacie???typ urody??

ja tak troche ot
widze ze z nami mowie nami bo i ja sie wypowiadalam jest tak
jak jedne zaczynaja sie czeiac to i reszta jak jeden maz a zachwilke znajduje sie jedna osoba ktora wstawi sie za pokrzywdzona osoba to i reszta zaczyna sie wstawaic ahhh baby baby
Dezzire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 20:38   #156
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: fajne fotki?????

super foteczki <jupi> mamy je oceniać w jakiejś konkretnej skali ?
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 20:57   #157
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: fajne fotki?????

dziewczyny chyba szkoda czasu na ten watek jak i 5 pozostalych o tej samej tresci tej autorki...nie wiem w sumie czego ona oczekuje ?! po co pisac 5 razy to samo? rozpoczyna watek, pozniej jak dziewczyny zaczynaja jej uswiadamiac ze przesadza ze co chwile pisze to samo, ze to nie jest fotka.pl to ona nagle przestaje sie udzielac na danym watku i zaklada kolejny gdzie jeszcze nie zostalo odkryte jej samouwielbienie...
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-07, 22:21   #158
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: ile dalybyscie mi lat i jak mnie oceniacie???typ urody??

Na tym zdjęciu wyglądasz ładnie i dziewczęco -> http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=5709462
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 07:47   #159
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: fajne fotki?????

Pierwsza fotka jest okropna, uwydatniła worki pod oczami. Na drugiej fotce wygladasz najlepiej, pozostan przy tej fryzurze. Tak jak dziewczyny pisały mocniej sie maluj. Ja jeszcze zdecydowanie zmieniałabym styl ubierania na twoim miejscu.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 16:09   #160
mistrz03
Raczkowanie
 
Avatar mistrz03
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 276
Dot.: fajne fotki?????

nic w tobie zachwycającego, moze pomaluj sie zeby przyciagnac wzrok ? bo jak narazie to niemrawo
__________________
" I know I can be what I wanna be
If I work hard at it I'll be where I wanna be "

NAS
mistrz03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 16:11   #161
mistrz03
Raczkowanie
 
Avatar mistrz03
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 276
Dot.: ile dalybyscie mi lat i jak mnie oceniacie???typ urody??

na ulicy nei zwróciłabym na ciebie uwagi.
__________________
" I know I can be what I wanna be
If I work hard at it I'll be where I wanna be "

NAS
mistrz03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-09, 06:25   #162
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: ile dalybyscie mi lat i jak mnie oceniacie???typ urody??

witam.
szczerze to nie wiedzialam ze autorka tyle miala watkow o tym samym :P no to troche slow krytyki sie nalezy,ale ja tutaj nie jestem od obsmarowywania innych . Pyta się kobita to jej odpowiadam.No ale po coz tyle tych watkow...

pozdrawiam i milego dnia
__________________

To konto nie istnieje.
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 17:04   #163
alice86
Wtajemniczenie
 
Avatar alice86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 437
Dot.: ile dalybyscie mi lat i jak mnie oceniacie???typ urody??

Cytat:
Napisane przez samarah Pokaż wiadomość
Nie będę się wtrącać do dyskusji... ale przeczytałam cały ten wątek, razem z załącznikami i po prostu brakło mi słów!

Kiedy zaczynałam się udzielać na forach wizażu to byłam zachwycona "pozytywną atmosferą" jaka tutaj panuje! Bez obaw wkleiłam swoją pierwszą fotkę na MM, bo wiedziałam, że chociaż nie jestem mistrzem, to dzieczyny pomogą mi naprawić błędy, które popełniłam i wyrażą się ! W SPOSÓB KULTURALNY ! na temat mojego makijażu. Tak też się stało... jak widzę miałam szczęście!

Po przeczytaniu Waszych wypowiedzi w tym wątku rozczarowałam się strasznie... fakt, że dziewczyna zaszalała z tymi fotkami... może rzeczywiście było za dużo wątków, w których pyta o swój wygląd, urode itd. Ale to chyba nie powód, żeby popisywać się brakiem kultury i "chamstwem"?

Wybaczcie dziewczyny, ale nie chcę urazić tutaj żadnej z Was. Rozumiem oburzenie, mnie również ta cała akcja rozbawiła... ale w takich sytuacjach lepiej byłoby zignorować wątek i poczekać, aż zniknie z pierwszej strony forum... Niestety wiele Waszych komentarzy (i nie usprawiedliwiajmy ich "wolnością wypowiedzi") przekraczało znacznie wszelkie granice przyzwoitości! Pamiętajmy o tym, że to, co piszemy w wątkach świadczy przede wszystkim o nas samych, ale rówież swoimi wypowiedziami na forum reprezentujemy wszystkie Wizażanki. Postarajmy się o to, aby żadna z nas nie musiała się wstydzić tego, że jest jedną z nich!

Po tym wątku mam pewne wątpliwości, co do idei Wizażu... i z pewnością teraz trzy razy się zastanowię, zanim umieszczę tutaj jakieś zdjęcie...

Przepraszam, jeśli kogoś uraziłam... ale również postanowiłam skorzystać z wszechobecnej "wolności słowa"...
Samarah
popieram w 100%-ach!!
Ja sama jestem na etapie rozważania zamieszczenia swoich fotek na MM, ale po tym, co tu zobaczyłam, tak jak Ty mam poważne wątpliwości
I nie chodzi wcale o to, że wstydzę się siebie lub o to, że czekam na jakieś "och" i "ach" ze strony Wizażanek... Chciałam po prostu skorzystać z porad i instrukcji jakie czasem okazują się tu bardzo pomocne i trafne...
Po tym wątku jednak chyba zrezygnowałam...
alice86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 20:16   #164
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: ile dalybyscie mi lat i jak mnie oceniacie???typ urody??

Cytat:
Napisane przez alice86 Pokaż wiadomość
Samarah
popieram w 100%-ach!!
Ja sama jestem na etapie rozważania zamieszczenia swoich fotek na MM, ale po tym, co tu zobaczyłam, tak jak Ty mam poważne wątpliwości
I nie chodzi wcale o to, że wstydzę się siebie lub o to, że czekam na jakieś "och" i "ach" ze strony Wizażanek... Chciałam po prostu skorzystać z porad i instrukcji jakie czasem okazują się tu bardzo pomocne i trafne...
Po tym wątku jednak chyba zrezygnowałam...
No dobrze, ale Ty pewnie stworzylabys jeden watek dotyczacy tego a nie jak ewela1 wrecz 5 watkow o tej samej tematyce, czyli ocencie moje fotki... Oceniac to mozna na fotce.pl a tutaj dziewczyny prosza o porady dotyczace np makijazu, ubioru, fryzury itp.
Zaloz taki watek a na pewno nie spotkasz sie z negatywnym odzewem.
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 22:55   #165
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: ile dalybyscie mi lat i jak mnie oceniacie???typ urody??

Trafilam na ten watek przez przypadek - nie zdazylam przesledzic ,ale tak sie domyslalam , ze musiala sie zrobic tu jakas burza i przeskoczylam od razu na 5 strone ...To wszystko nie jest wazne ...


samarah- bardzo mi zaimponowalas tym, co napisalas , bo wydajesz mi sie mloda osobka Kojarze Cie z MM Podpisuje sie pod tym , co napisalas ...Mysle ,ze to bardzo uniwersalne przeslanie nie tylko odnosnie ,co do wizazu sie sprawdza

alice86 - Nie martw sie , dziewczyny na MM dosc dobrze sie miedzy soba znaja i z wielka zyczliwoscia przyjmuja "nowe " .Ja poznalam tam wiele zyczliwych i sympatycznych dziewczat . Jest tam naprawde bardzo opiekuncza i mila atmosfera ,choc ja sama pamietam jak sie stresowalam pierwszym makijazem Zdazaja sie tam "czarne owce " jak wszedzie ,ale sa naprawde bezkompromisowo i stanowczo traktowane .No i zazwyczaj naprawde nie maja nic wspolnego z MM ...

Dziewczyny ,wiem ,ze przykro sie czyta takie rzeczy,ale tak juz jest .Wizaz to tez swojego rodzaju spolecznosc i dzieja sie tutaj rozne rzeczy...Najwazniejsze jest to ,ze wy sie z takim zachowaniem nie zgadzacie ...I mnie to bardzo uszczesliwia , gdy widze mlode osoby , ktore potrafia szanowac innych ,sa empatyczne i wrazliwsze ponad srednia , zwlaszcza w takich sytuacjach , gdy latwo jest rzucic kamien i oceniac... Najlepiej w takich dyskusjach nie brac udzialu

Obie was mocno sciskam i mam nadzieje ,ze to przeczytacie Wizaz to wizaz - znika ,gdy zamkniecie okienko ...Wazne jest to ,co macie w serduszku


Ps. Co do reszty dziewczyn - nie znam sprawy , nie wtracam sie . To jest spontaniczna wiadomosc oderwana od tematu...
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 18:30   #166
ZAZA81
Raczkowanie
 
Avatar ZAZA81
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 286
Dot.: ile dalybyscie mi lat i jak mnie oceniacie???typ urody??

co do urody to nie mi to oceniać-bo to kwestia gustu-jednemu podoba sie to drugiemu co innego
moge tylko powiedziec żebyś pomyślała nad zmianą stylu ubierania,jakiejś fajnej biżuterii i mocniejszym makijażu(szczególnie oczu)bo jakoś twoja twarz jest mało wyrażna-takie jest moje zdanie
co do wieku to dałabym chyba 25 lat...
__________________
iść swoją drogą nie dać satysfakcji wrogom

moje ciuszki na wymiane

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...10#post5911110
ZAZA81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 21:41   #167
alice86
Wtajemniczenie
 
Avatar alice86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 437
Dot.: ile dalybyscie mi lat i jak mnie oceniacie???typ urody??

Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
alice86 - Nie martw sie , dziewczyny na MM dosc dobrze sie miedzy soba znaja i z wielka zyczliwoscia przyjmuja "nowe " .Ja poznalam tam wiele zyczliwych i sympatycznych dziewczat . Jest tam naprawde bardzo opiekuncza i mila atmosfera ,choc ja sama pamietam jak sie stresowalam pierwszym makijazem Zdazaja sie tam "czarne owce " jak wszedzie ,ale sa naprawde bezkompromisowo i stanowczo traktowane .No i zazwyczaj naprawde nie maja nic wspolnego z MM ... (...)
Obie was mocno sciskam i mam nadzieje ,ze to przeczytacie Wizaz to wizaz - znika ,gdy zamkniecie okienko ...Wazne jest to ,co macie w serduszku
Jak widać - przeczytałam
Dziękuję za ciepłe słowa... Może w końcu się odważę...
alice86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 08:25   #168
blue_cat
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 570
Dot.: ile dalybyscie mi lat i jak mnie oceniacie???typ urody??

Cytat:
Napisane przez ZAZA81 Pokaż wiadomość
co do urody to nie mi to oceniać-bo to kwestia gustu-jednemu podoba sie to drugiemu co innego
moge tylko powiedziec żebyś pomyślała nad zmianą stylu ubierania,jakiejś fajnej biżuterii i mocniejszym makijażu(szczególnie oczu)bo jakoś twoja twarz jest mało wyrażna-takie jest moje zdanie
co do wieku to dałabym chyba 25 lat...
Wiesz co ZAZA81 zgadzam się w 100% z Tobą. Może jak zmieni swój styl, to będziesz wyglądać na 22 lata Bo jednak takie ubranka nieco postarzają
blue_cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 09:18   #169
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: ile dalybyscie mi lat i jak mnie oceniacie???typ urody??

Cytat:
Napisane przez mistrz03 Pokaż wiadomość
na ulicy nei zwróciłabym na ciebie uwagi.

Moglas sobie darowac wpis do watku

Poniewaz watek zrobil sie niesmaczny.Zamykam
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-23, 20:49   #170
ewela1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 226
hej czy powinnam coś w sobie zmienić?

mam problem bo nie wiem czy powinnam coś zmienić w moim wyglądzie moze wy mi doradzicie????
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06515.JPG (64,0 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06529.JPG (65,2 KB, 44 załadowań)
ewela1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 21:28   #171
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: czy ktos pomoże????

Watki lacze.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 10:28   #172
Ala...
Raczkowanie
 
Avatar Ala...
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Threecity
Wiadomości: 209
Dot.: hej czy powinnam coś w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez ewela1 Pokaż wiadomość
mam problem bo nie wiem czy powinnam coś zmienić w moim wyglądzie moze wy mi doradzicie????
Ooo, moja ulubiona wizażanka założyła kolejny watek w którym czeka na pochwały jej osoby



Dobrze chociaż, że w końcu wszystkie jej wątki zostały połączone w jeden
Ala... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 11:15   #173
kasia0987
Raczkowanie
 
Avatar kasia0987
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 210
Dot.: czy ktos pomoże????

pierwszy krok- zadbaj o cere!( widac na zdjęciu b/chropowate czoło)

krok drugi- jesteś blada - solarium!

narazie tyle! mam nadzieje ze POMOGŁAM
__________________

06.03dokładka( od postu 63 do 68)


Odpisuj u mnie
kasia0987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:48.