Mamusie kwietniowe 2016 - część VI - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-23, 07:16   #3751
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Patulinka tak słyszałam, ze wtedy podają właśnie kazdej ktora przyjdzie bez wyniku gbs



Wiecie ja to plecy i pupkę malej mam tak zaraz przy skórze ze przykladajac rękę zawsze moge znaleźć gdzie ona jest, a jak przed snem bawi sie to tez wyczuje stopy i kolana - normalnie czuje takie kościste male cos hehe

I teraz uderzyła mnie straszna myśl! Skoro niunia jest tak blisko mojej skory i praktycznie często czuje jak miarowo oddycha - tak jak Kopycio opisała, nawet widac czasem jak sie unosi tam gdzie ma plecki.

To jakby ktos mnie uderzył w brzuch, nawet lekko to malutka by to na pewno zabolalo bardzo !!!!

Wczesniej miałam w glowie ze dziecko jest chronione a teraz mam całkiem inne podejście do tego :O
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 07:38   #3752
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

witam mnie w nocy trochę pobolało jak na okres, ale przeszło bardzo szybko. Ale przyznam, że cieszy mnie to, wreszcie coś

Cytat:
Napisane przez kopycio Pokaż wiadomość

Aliexpress
Dziewczyny a jak tam płacicie? Normalnie przelewem, czy podajecie nr karty kredytowej? Ja sie zawsze bałam tej strony, bo bałam sie placic a rzeczy maja super i takie tanie No i czytałam gdzies ze przez apke sie opłaca kupowac, bo jest prawie połowa ceny..
ja płacę przez przelewy24 dopóki tego nie było, to tam nie kupowałam, a teraz od razu jak kupujesz to ci przelicza na złotówki i wiesz, ile zapłacisz.
patryska chyba dziewczyny mają rację, pewnie o to łożysko chodzi. Oby się coś ruszyło, bo trochę lipa leżeć w szpitalu
GGI gratuluję kolejnego tygodnia
kejka kciuki za dzisiaj strasznie jestem ciekawa, czy urodzisz czy nie podium czeka, a nikt się nie kwapi, żeby na nie wskoczyć
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 07:44   #3753
patryska0804
Zadomowienie
 
Avatar patryska0804
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 939
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Gosiulka nie wiem czy tak kieruje do szpitala wszystkie...
GGI nie nie pomyliłam się z OM mam na 8.03 bo ost okres miałam 2 czerwca
Tabaska nie nie dał mi skierowania tylko kazał się przypomnieć w poniedziałek...
Trisdom Kejka powiedział o szpitalu zanim sprawdził cokolwiek. . Chyba ze juz wcześniej miałam takie łożysko a nic mi nie mówił. .
Kopycio ja place tak jak Velika przelewy 24.
Kejka czekam na info od Ciebie zbieraj się i leć
__________________
Włosomaniaczka!


2007r- Dziewczyna
2013r- Narzeczona
2014r- Żona <3

5.08.2015 II kreseczki
25.08.2015 <3

Czekamy na Ciebie syneczku- Dominiś
patryska0804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 08:07   #3754
annihilate
Rozeznanie
 
Avatar annihilate
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 588
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Widzę, że nie tylko mnie skurcze i ból jak na okres w nocy złapał Ciekawe czy ma na to wpływ dzisiejsza pełnia czy co.
Generalnie ja mam dalej skurcze po nocy, ale jeszcze nie liczę co ile minut są bo są jak narazie lekkie to nie panikuje. Ostatnio pojechałam do szpitala jak były lekkie co 5 min, a i tak minęło jeszcze parę godzin zanim się rozkręciło. Jak przybiorą na sile to jadę, ale narazie jestem spokojna
__________________
MIKOŁAJ 12.11.2014

PIOTR 08.04.2016
annihilate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 08:17   #3755
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
HERBATKA Z MALIN
Na szybko opiszę wam historię z dziś:
Poszłam do apteki po 4 rzeczy, stara babeczka za kasą, stoję w kolejce i przede mną taka babcia stoi. No i ta ekspedientka zamiast ją szybko i normalnie obsłużyć to zaczęła ploteczki! A widziała mnie i mój brzuszek.
No dobra, jakoś przetrzymałam dokładny opis użycia przez Panią ekspedientkę lewatywy i jak wypynęło jej wszystko na dywan bo nie dobiegła .....

Podchodzę i proszę: herbatkę z liści malin
Ekspedientka: Ale Pani chyba nie jest w ciąży
Ja: no jestem
E: Pani chce dziecko zabić!
Wspomnę od razu, że za mną była już długa kolejka
E: ta herbata wywołuje skurcze i służy do pozbywania się płodu, ja Pani nie sprzedam
Ja: Ale ja mam już zaraz termin, i taką herbatkę można pić zaraz przed terminem
E: Nie wolno, chce Pani się pozbyć dziecka?
Szok... stoję i zgłupiałam. Pyta mnie co jeszcze chcę kupić a mi przez to jej gadanie wszystko wyleciało z głowy
To ta mi tłumaczy dalej, ja próbuję sobie przypomnieć po co przyszłam, a za mna długa kolejka ludzi !
E: Bo jak Pani bedzie piła to zaczną się skurcze ale szyjka sie nie rozejdzie i dziecko się udusi (jakoś tak to powiedziała)
Dla mnie to było tak głupie, że od razu oprzytomniałam i przypomniałam sobie po co przyszłam. Próbowałam jej wytłumaczyć, że sama o tym zdecyduję i że przed samym porodem można, a ta do mnie:
E: i tak Pani nie sprzedam bo nie mam na stanie, i zabraniam Pani kupować - zabraniam Pani pić.
kolejna aptekarka, co goofno sie zna i jeszcze sie rzadzi... oni sa nienormalni w tych aptekach???
herbatka wlasnie skurczy nie wywoluje, a podobno przyczynia sie do "zgladzenia" szyjki czy jak to tam mowia... no mi polozna mowila, ze szyjka dzieki temu moze sie lepiej poddawac skurczom, jak przyjda juz te porodowe. ale udowodnione nic nie jest, to takie obserwacje i wiekszosc poloznych ma pozytywne z tym doswiadczenia
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 08:17   #3756
HappyGirl888
Raczkowanie
 
Avatar HappyGirl888
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 160
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez annihilate Pokaż wiadomość
Widzę, że nie tylko mnie skurcze i ból jak na okres w nocy złapał Ciekawe czy ma na to wpływ dzisiejsza pełnia czy co.
Generalnie ja mam dalej skurcze po nocy, ale jeszcze nie liczę co ile minut są bo są jak narazie lekkie to nie panikuje. Ostatnio pojechałam do szpitala jak były lekkie co 5 min, a i tak minęło jeszcze parę godzin zanim się rozkręciło. Jak przybiorą na sile to jadę, ale narazie jestem spokojna

Ooo to Annihilate masz szanse na podium dzis wskoczyć jeżeli żadna Cie nie ubiegnie czekamy na kolejne wieści

Kejka powodzenia dzis! Trzymam kciuki, zeby wszystko sie potoczyło po Twojej myśli!

A ja dzis spałam jak zabita, dawno tak dobrej nocy nie mialam i tylko 1 siusiu w ciagu nocy dzis śliczna wiosenna pogoda wiec chyba jakis dłuższy spacerek uskutecznie dzis
HappyGirl888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 08:18   #3757
gosiulka22
Wtajemniczenie
 
Avatar gosiulka22
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 094
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Ja tez łożysko mam 2/3 stopień a do terminu jeszcze 3 tygodnie
gosiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-23, 08:18   #3758
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez annihilate Pokaż wiadomość
Widzę, że nie tylko mnie skurcze i ból jak na okres w nocy złapał Ciekawe czy ma na to wpływ dzisiejsza pełnia czy co.
Generalnie ja mam dalej skurcze po nocy, ale jeszcze nie liczę co ile minut są bo są jak narazie lekkie to nie panikuje. Ostatnio pojechałam do szpitala jak były lekkie co 5 min, a i tak minęło jeszcze parę godzin zanim się rozkręciło. Jak przybiorą na sile to jadę, ale narazie jestem spokojna
Też jestem ciekawa czy ta pełnia faktycznie ma wpływ


Kejka trzymam kciuki i czekamy na info
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 08:18   #3759
akinomka03
Rozeznanie
 
Avatar akinomka03
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 585
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez Agnessssa Pokaż wiadomość
Co u nas zaczął odchodzić mi czop ale delikatnie na razie jestem zamknięta tyle dobrego. Dzisiaj pojadlam i nawet jest ok mam wzdecia ale nie jakieś straszne. Skurcze na razie przeszły, także to na plus. Właśnie zabrali dziewczynę na porodowke, która ma termin na 26 kwietnia także się dzieje. My kolejny dzień w brzuchu. Trzymamy się chociaż jest ciezko.
gratki za kolejny dzień w dwupaku kciuki za następne

Cytat:
Napisane przez AsiaPo Pokaż wiadomość

Życie na wsi:
Rodzice też mieszkają 1 km od przystanku autobusowego, z którego 9 km jest do miasta. W bliższej okolicy nie da się kupić nic, a jadę tam w czwartek.
No jeśli chodzi o życie na wsi to ja od dziecka mieszkałam, uwielbiam wieś szczególnie wiosną, latem przez 4 lata mieszkałam w mieście, napewno wygodniej jeśli chodzi o sklepy, autobusy ale dusiłam sie w bloku szczególnie jak było ciepło dlatego postanowiliśmy wrócić na wieś (do miasta jakieś 7-8 km więc nie jakaś tam straszna odległość, do przystanku niecały km, do sklepu ok. 3 km)
Czekam na piękną wiosnę żeby wyjść pooddychać tym powietrzem, albo letnie wieczory i ten zapach skoszonego siana.... uwielbiam

Cytat:
Napisane przez Smarrita Pokaż wiadomość
Po wizycie. Cora ma juz 3800gram no ciut więcej. Dostalam skierowanie do szpitala jak nie urodze w swieta to we wtorek mam sie wstawic w szpitalu. Szyjka dluga wszystko niestety zamknięte. Dal mi skierowanie na antybiotyk na paciora.

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
no no duża córa

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość

Wiecie ja to plecy i pupkę malej mam tak zaraz przy skórze ze przykladajac rękę zawsze moge znaleźć gdzie ona jest, a jak przed snem bawi sie to tez wyczuje stopy i kolana - normalnie czuje takie kościste male cos hehe

I teraz uderzyła mnie straszna myśl! Skoro niunia jest tak blisko mojej skory i praktycznie często czuje jak miarowo oddycha - tak jak Kopycio opisała, nawet widac czasem jak sie unosi tam gdzie ma plecki.

To jakby ktos mnie uderzył w brzuch, nawet lekko to malutka by to na pewno zabolalo bardzo !!!!

Wczesniej miałam w glowie ze dziecko jest chronione a teraz mam całkiem inne podejście do tego :O
Ja ostatnio wkładałam pranie do pralki (kucnełam przed pralką) i zamykając bębem i zachaczyłam o brzuch właśnie w miejscu gdzie mała ma plecki i ona od razu zaczeła się kręcić, przesuwać, myślę kurde pewnie ją to zabolało, zaczełam masować brzuch mówić do niej i zaraz się uspokoiła, aż zła na siebie byłam że tak się stało.

Poli akcja w aptece boska, co za baba aa i zdjęcia piękne, czekam na więcej

Cytat:
Napisane przez patryska0804 Pokaż wiadomość
Gosiulka nie wiem czy tak kieruje do szpitala wszystkie...
GGI nie nie pomyliłam się z OM mam na 8.03 bo ost okres miałam 2 czerwca
Tabaska nie nie dał mi skierowania tylko kazał się przypomnieć w poniedziałek...
Trisdom Kejka powiedział o szpitalu zanim sprawdził cokolwiek. . Chyba ze juz wcześniej miałam takie łożysko a nic mi nie mówił. .
Kopycio ja place tak jak Velika przelewy 24.
Kejka czekam na info od Ciebie zbieraj się i leć
a jak pójdziesz we wtorek to będziesz po prostu czekać aż akcja się rozpocznie czy cos mówił gin o wywołaniu porodu?

kejka czekamy na info co gin zadecydował

Dziewczyny co z tą pełnią? na żadną nie podziała??
Ja nie mogłam w nocy spać może właśnie przez pełnie.
zaczełam dzś 39 tydz. (38 i 0) do porodu 14 dni. miałam przeczucie że urodzę wcześniej właśnie tak ok 2 tyg. zobaczymy, jutro ktg.

Edytowane przez akinomka03
Czas edycji: 2016-03-23 o 08:22
akinomka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 08:19   #3760
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez annihilate Pokaż wiadomość
Widzę, że nie tylko mnie skurcze i ból jak na okres w nocy złapał Ciekawe czy ma na to wpływ dzisiejsza pełnia czy co.
Generalnie ja mam dalej skurcze po nocy, ale jeszcze nie liczę co ile minut są bo są jak narazie lekkie to nie panikuje. Ostatnio pojechałam do szpitala jak były lekkie co 5 min, a i tak minęło jeszcze parę godzin zanim się rozkręciło. Jak przybiorą na sile to jadę, ale narazie jestem spokojna
Ooo, może się rozkręci! Mąż dzisiaj ostatni raz w pracy przed urlopem, to dzisiaj go pomolestuję i może pełnia zrobi resztę
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 08:22   #3761
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez MiniMonix Pokaż wiadomość
Ooo, może się rozkręci! Mąż dzisiaj ostatni raz w pracy przed urlopem, to dzisiaj go pomolestuję i może pełnia zrobi resztę
To trzymamy kciuki za owocne molestowanie męża :P
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-23, 08:24   #3762
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Codziennie niby coś się dzieje ale żadna jakoś nie rodzi.
Mnie rano obudziło słonko i pies szczekający na śmieciarkę
Niedługo jadę do teściowej, a potem z małżem i mamą na zakupy, może jak się nachodzę to coś się tuszy, bo pranie dywanu nic nie dało.

Patryska ciekawe w jakim celu chce Cię położyć do szpitala.
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 08:25   #3763
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez patulinka94 Pokaż wiadomość
To trzymamy kciuki za owocne molestowanie męża :P
Haha, dzięki on też czekał tylko na urlop, więc z pewnością będzie zadowolony :p
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 08:28   #3764
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez MiniMonix Pokaż wiadomość
Haha, dzięki on też czekał tylko na urlop, więc z pewnością będzie zadowolony :p
Też bym mojego pomeczyła :P
Czekam spokojnie do 8 kwietnia aż ścigana mi krążek i będzie to już skończony 38 tydzień
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 08:31   #3765
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez patulinka94 Pokaż wiadomość
Też bym mojego pomeczyła :P
Czekam spokojnie do 8 kwietnia aż ścigana mi krążek i będzie to już skończony 38 tydzień
To jeszcze troszkę poczekacie
Mi dzisiaj wybił równy 39 tydzień. Od 4 kwietnia już liczony jest ponoć macierzyński u mnie, więc wypadałoby mieć już malutką na świecie
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 08:42   #3766
beth007
Zadomowienie
 
Avatar beth007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 602
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

GGI ty masz termin na 20 kwietnia tak? Czyli 4 dni wcześniej niż ja a wychodzi Ci 35t0d? Bo mi aplikacja pokazuje 35t3d więc jakby później a termin mam po tobie i zglupialam :-P

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Co do diagnostyki. Ja tam robilam wszystkie moje badania i mam nadzieję że nikt nic nie pokręcił
__________________


beth007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 08:43   #3767
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Akinomka pelnia dopiero dzis jest z tego co wiem

Ide laski do tego szpitalajak tylko sie czegos dowiem to napisze️ annihilante bierz 3 miejsce na podium
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 08:44   #3768
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez beth007 Pokaż wiadomość
GGI ty masz termin na 20 kwietnia tak? Czyli 4 dni wcześniej niż ja a wychodzi Ci 35t0d? Bo mi aplikacja pokazuje 35t3d więc jakby później a termin mam po tobie i zglupialam :-P

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Co do diagnostyki. Ja tam robilam wszystkie moje badania i mam nadzieję że nikt nic nie pokręcił
Ja też liczyłam wcześniej tak jak GGI, ale okazało się źle :P

Termin z OM mam na 20.04.
Mamy dziś 37 tydzień ciąży, dokładnie 36+0. Gin w karcie ciąży zapisuje mi zawsze skończone tygodnie
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 08:49   #3769
akinomka03
Rozeznanie
 
Avatar akinomka03
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 585
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
Akinomka pelnia dopiero dzis jest z tego co wiem

Ide laski do tego szpitalajak tylko sie czegos dowiem to napisze️ annihilante bierz 3 miejsce na podium
A to mi sie coś pomyliło że teraz w nocy była

Kciuki, czekamy na wieści
akinomka03 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-23, 08:51   #3770
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
A wiesz, że o tym samym myślałam jak mi to kazanie robiła, że oj Ty babo gdybyś wiedziała ile dziewczyn pije przed samym porodem herbatkę
Najgorzej, że nie pamiętałam jakie ta herbata ma właściwości heheheh i nie mogłam jej dać żadnych argumentów bo nie pamiętałam
ja bym nie wytrzymala... poszukalabym jakiegos artykulu porzadnego, najlepiej z aptekarskich srodowisk - zeby jej glupio bylo, jak bedzie czytac, ze jest taka niedouczona i bym poszla tam i jej to polozyla przed nosem ze slowami: "masz kobieto i sie doksztalcaj!" no ewentualnie troche kulturalniej... chociaz ona nie byla jakas ach och skoro "zabraniala ci pic"
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 08:56   #3771
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

hej! Widzę, że pełnia na nikogo nie podziałała Ja nie mogłam zasnąć, męczyłam się do 2.


Patryśka czytałam o Twoim szpitalu, dziwne...


Kejka powodzenia. Informuj co i jak


Ja mam dziś KTG i na samą myśl mnie mdli. Znowu papierologia, i 2 godz w plecy
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 08:57   #3772
Agnessssa
Rozeznanie
 
Avatar Agnessssa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 901
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

I mnie wszystko ustapilo... znowu fałszywy alarm był... Wiem tyle do porodu do domu nie wyjdę będę teraz tak leżała i nie wiem na i czekała. W szpitalu niby ok i zawsze bezpieczniej ale już mam dosyć takiego leżenia... teraz powiedzieli że tylko że względu na wzdecia. Tutaj jem wszystko no to jaki jest sens diety? Wczoraj barszcz z fasolą mi dali i makaron... kurde a tak w domu bym chociaż sobie leżała...
oczywiście dzisiaj położna mi pod ktg i tętna nie czuję... ja jej mówię że dziecko jest gdzie indziej a ta swoje. Od razu na usg mnie wzieli no i wszystko ok a ta swoje. Aż mi płakać się chce już...
__________________
Żona od 4.10.2014r.
Adam 4.04.2016r.
Agnessssa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 08:58   #3773
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

lulka19

Pełnia będzie tej nocy!
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 09:01   #3774
annihilate
Rozeznanie
 
Avatar annihilate
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 588
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Ja jestem u teściów, bo musieliśmy zostawić auto u mechanika bo szyba nam się z bagażnika czasem sama otwierała i ma to naprawić dzisiaj podobno :P Tż się śmieje, że w takim razie Mały na pewno zechce dzisiaj wyjść Mój Mikołaj też się do mnie dzisiaj klei strasznie i teściowa twierdzi, że to dlatego bo czuje, że mogę wkrótce jechać do szpitala :P

A pełnia dzisiaj o 13 chyba jest
__________________
MIKOŁAJ 12.11.2014

PIOTR 08.04.2016
annihilate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 09:02   #3775
jowitazz
Rozeznanie
 
Avatar jowitazz
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 754
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

patryska na pewno o łożysko mu chodziło, ale nie martw się aż tak, niedługo masz termin Moja koleżanka miała od 29 tygodnia III stopień łożyska i rozwiązali jej ciążę w 37 tygodniu, z dzidzią było i jest wszystko ok. A zobacz ile chodziła ze starym łożyskiem. Po porodzie wysłali łożysko do badań. Faktycznie lekarz mógł szybciej widzieć, że łożysko zaczyna się starzeć i to dobrze o nim świadczy, że zaprasza Cię do szpitala

polinezyjka Pewnie by bolało, ale wydaje mi się, że jakby było jakieś zagrożenie, to odruchowo zaczniesz zasłaniać brzuch

annihilate ja tak samo ze skurczami licz skurcze i dawaj znać

madziara haha dokładnie, a już prawie koniec marca! :O
jowitazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 09:02   #3776
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez Agnessssa Pokaż wiadomość
I mnie wszystko ustapilo... znowu fałszywy alarm był... Wiem tyle do porodu do domu nie wyjdę będę teraz tak leżała i nie wiem na i czekała. W szpitalu niby ok i zawsze bezpieczniej ale już mam dosyć takiego leżenia... teraz powiedzieli że tylko że względu na wzdecia. Tutaj jem wszystko no to jaki jest sens diety? Wczoraj barszcz z fasolą mi dali i makaron... kurde a tak w domu bym chociaż sobie leżała...
oczywiście dzisiaj położna mi pod ktg i tętna nie czuję... ja jej mówię że dziecko jest gdzie indziej a ta swoje. Od razu na usg mnie wzieli no i wszystko ok a ta swoje. Aż mi płakać się chce już...
No to skoro tylko ze względu na te wzdęcia cię trzymają a żadnej diety nie stosują co by poprawić pracę jeśli to bez sensu moim zdaniem.
Chyba nigdy nie zrozumiem polityki niektórych szpitali
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 09:04   #3777
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez MiniMonix Pokaż wiadomość
lulka19

Pełnia będzie tej nocy!


I wszystko jasne ktoś tu zasiał fałszywe info
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 09:06   #3778
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

no ja też nie ogarniam Agnessa po co tam jesteś a nie możesz się wypisać na własne żądanie? zupa z fasolą na problemy ze wzdęciami, nie wierzę
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 09:18   #3779
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
I wszystko jasne ktoś tu zasiał fałszywe info
E, ja to od początku o 23 marca czytałam :p
może jutro rano będą lepsze wieści




Cytat:
Napisane przez annihilate Pokaż wiadomość
Ja jestem u teściów, bo musieliśmy zostawić auto u mechanika bo szyba nam się z bagażnika czasem sama otwierała i ma to naprawić dzisiaj podobno :P Tż się śmieje, że w takim razie Mały na pewno zechce dzisiaj wyjść Mój Mikołaj też się do mnie dzisiaj klei strasznie i teściowa twierdzi, że to dlatego bo czuje, że mogę wkrótce jechać do szpitala :P

A pełnia dzisiaj o 13 chyba jest
No to dajesz!
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 09:19   #3780
jowitazz
Rozeznanie
 
Avatar jowitazz
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 754
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez Agnessssa Pokaż wiadomość
I mnie wszystko ustapilo... znowu fałszywy alarm był... Wiem tyle do porodu do domu nie wyjdę będę teraz tak leżała i nie wiem na i czekała. W szpitalu niby ok i zawsze bezpieczniej ale już mam dosyć takiego leżenia... teraz powiedzieli że tylko że względu na wzdecia. Tutaj jem wszystko no to jaki jest sens diety? Wczoraj barszcz z fasolą mi dali i makaron... kurde a tak w domu bym chociaż sobie leżała...
oczywiście dzisiaj położna mi pod ktg i tętna nie czuję... ja jej mówię że dziecko jest gdzie indziej a ta swoje. Od razu na usg mnie wzieli no i wszystko ok a ta swoje. Aż mi płakać się chce już...
Masakra z tym jedzeniem w szpitalach... Fasola, makaron - wszystko co jest ciężkostrawne. W domu przynajmniej byś sobie robiła to co obecnie możesz jeść. Zapytaj lekarza co oni mają zamiar robić z Tobą, bo chyba nie pilnować diety, która ma dla Ciebie ogromne znaczenie...
jowitazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-30 10:55:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:13.