Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-10, 10:32   #1951
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Testowałyście może bazy Inglota? Chodzi za mną zielona, bo dobijam drugi zielony korektor i zostanę bez zieleni, a mają też białą bazę i zastanawiam się nad mieszaniem z podkładami (biała baza Chanel przy niektórych podkładach podkreśla mi strasznie pory)
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 10:33   #1952
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Juz jest w sprzedazy i w gamie kolorystycznej jest tez jasna 50
Tak, bo byłam nim malowana

Widziałam jeszcze ładny kompakt Teint Innocence, 20 Clair, ale testowałam tylko na dłoni wiec nie wiem czy na twarzy byłby wystarczająco jasny.

Ja ostatnio zrezygnowałam z podkładów, i używam tylko sypkich pryzm i wygląda to bardzo fajnie.

A poza tym recenzja na KWC Agnieski dotycząca białej bazy Chanel sprawiła, że ostatnio codziennie o niej myślałam. Jak ją w końcu przetestowałam na własnej skórze w sklepie - zakochałam się. Super dla bladolicych, jeśli nie ma problemów z cera wystarczy przypudrować(bo moim zdaniem łatwiej o jasny puder niż podkład).
Musze chyba napisać list do św. Mikołaja
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 10:48   #1953
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ja ją znów zaczęłam regularnie używać tylko właśnie przy niektórych podkładach podkreśla pory, ale ładnie rozjaśnia nawet nieco za ciemne kolory. Upodobałam sobie ostatnio wersję baza Chanel - podkład Smashboxa - rozświetlacz Paula Sagane pod oczy, na brodę i skrzydełka nosa.
Revlon Colorstay już mi się znudził, denerwuje mnie też różowatość i chcę go jak najszybciej zużyć
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 10:51   #1954
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez AsikL Pokaż wiadomość
wklejam moj blady pyszczek
Świetnie dobrałaś odcień różu na policzki

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
jakbyś mogła to baardzo proszę, napisz mi PW mam straszną ochotę właśnie na fioletowe usta i czarne oczy w sensie mocno wytuszowane i z czarną kredką, a nie, że całe powieki czarne ewentualnie z szarym/srebrnym cieniem. co o tym sądzicie?

chodzi mi o taki fiolet na ustach
Takie połaczenie bardzo mi się podoba. Sama lubię robić podobny makijaż tylko w "lżejszej wersji kolorystycznej" tzn szary/czarny na powieki i fuksjowy róż na usta. Cudownie wygląda przy jasnej skórze i niebieskich oczach.

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
tak tak ja dziś kupiłam Matt Lumiere, odcień 20, zobaczymy co z tego wyjdzie
Daj znać jak się sprawuje
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 18:48   #1955
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ja wreszcie mam jakieś aktualne zdjęcia swego oblicza więc dodaję
Ale mnie korci, żeby sie przefarbować na ciemno , taki ciemny, głęboki brąz , tak się rozmarzyłam, że pobawiłam się nawet w photoshopie. Tylko trochę mi żal jasnych włosów(w sumie naturalnie też jestem blondynką), bo żeby w razie czego wrócić do blondu to byłby problem :/

Listonosz przyniósł mi dzisiaj podkład Infallible vanilla dla znajomej i jakie było moje zdziwienie kiedy porównałam go z moją porcelaną. Myślałam, że wanilia jest troszkę ciemniejsza i ciepła, a okazało się, że jest dużo ciemniejszy, nawet revlon 02 buff jest jaśniejszy. A na forum dziewczyny mówią, że wanilia taka jaśniutka Tak więc nie polecam!


Najchętniej to bym się smarowała talkiem z wodą jak gejsze , wtedy byłabym dosłownie biała, ale to nie to co podkład no i byłaby różnica między twarzą a resztą, bo to jednak czysta biel, a nie skóra. Ale jak ładnie wyglądałyby wtedy do tego jasne włosy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg BC.JPG (45,9 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BC2.JPG (48,0 KB, 197 załadowań)
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 18:55   #1956
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez lady_butterfly Pokaż wiadomość
Ja wreszcie mam jakieś aktualne zdjęcia swego oblicza więc dodaję
Ale mnie korci, żeby sie przefarbować na ciemno , taki ciemny, głęboki brąz , tak się rozmarzyłam, że pobawiłam się nawet w photoshopie. Tylko trochę mi żal jasnych włosów(w sumie naturalnie też jestem blondynką), bo żeby w razie czego wrócić do blondu to byłby problem :/
nie rob tego

wyglądasz ślicznie, jak lalka z porcelany

ciemne wlosy mysle, ze odbiora Ci uroku, przytlocza delikatna urode

a wlosy masz piekne, ja bym niczego nie zmienila na Twoim miejscu
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 19:08   #1957
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dziękuję pięknie
Ale wiadomo jak to jest, zawsze korci, żeby zrobić na przekór naturze
Kiedyś miałam ciemny blond/jaśniutki brąz i powiem szczerze, że wyglądałam paskudnie, tak szaro i nie charakterystycznie. Ale całkiem ciemne włosy zawsze mnie kusiły
Może dodam mój prototyp zmiany koloru z photoshopa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg BC.jpg (100,0 KB, 239 załadowań)
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-12, 19:14   #1958
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez lady_butterfly Pokaż wiadomość
Dziękuję pięknie
Ale wiadomo jak to jest, zawsze korci, żeby zrobić na przekór naturze
Kiedyś miałam ciemny blond/jaśniutki brąz i powiem szczerze, że wyglądałam paskudnie, tak szaro i nie charakterystycznie. Ale całkiem ciemne włosy zawsze mnie kusiły
Może dodam mój prototyp zmiany koloru z photoshopa
no jasne, ze korci, taka juz kobieca natura

ale radze Ci zostawic ten blond, mimo, ze na ulicach blondynek wiele sie widuje, ale Ty mysle, ze sie wyrozniasz w jak najbardziej pozytywnym znaczeniu

w przerobce niezbyt mi sie podobasz:kwasno:

ale zrob jak uwazasz, tylko pamietaj, ze do takiego ladnego i naturalnie wygladajacego blondu latwo mozesz nie powrocic
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 19:35   #1959
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Jesteś kolejną osobą, która utwierdza mnie w przekonaniu, żeby nie zmieniać koloru. I chyba raczej pozostanę przy obecnym odcieniu, choćby z tego względu, że powrót z ciemnych do jasnych włosów byłby strasznie dłuugi i męczący. I ten sentyment do blondu choć niestety teraz jest niezbyt chlubnym kolorem, a szkoda. Ciemne włosy tez bardzo mi się podobają, szczególnie przy jasnej cerze, kojarzą mi się z taką dworską, arystokratyczną damą ahhh (choćby taka Keira Knightley w Dumie i Uprzedzeniu, mimo że nie ma bardzo jasnej cery).
Chyba jestem skazana na blond
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 19:39   #1960
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez lady_butterfly Pokaż wiadomość
Jesteś kolejną osobą, która utwierdza mnie w przekonaniu, żeby nie zmieniać koloru. I chyba raczej pozostanę przy obecnym odcieniu, choćby z tego względu, że powrót z ciemnych do jasnych włosów byłby strasznie dłuugi i męczący. I ten sentyment do blondu choć niestety teraz jest niezbyt chlubnym kolorem, a szkoda. Ciemne włosy tez bardzo mi się podobają, szczególnie przy jasnej cerze, kojarzą mi się z taką dworską, arystokratyczną damą ahhh (choćby taka Keira Knightley w Dumie i Uprzedzeniu, mimo że nie ma bardzo jasnej cery).
Chyba jestem skazana na blond
eh

mam podobnie

typ Krolewny Sniezki zachwyca mnie nieustannie, ale po dluzszym namysle doszlam do wniosku, ze nie ma sensu na sile robic z siebie Zimy, jak jest sie Latem i to klasycznym

podziwiac bede z daleka takie panie
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 10:05   #1961
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

lady w blondzie Ci slicznie, w brazie tak szarzejesz i tracisz charakter...

ja mam pytanko odnosnie wyboru koloru rozu? ciezko wybrac dla siebie w drogerii gdzie jest sztuczne swiatlo podklad albo puder, wiec nie mam pojecia jak sobie poradzic z rozem? przymierzam sie do bourjoisa, jakis bladorozowy, ale oni maja taka game ze nie wiem jak to dobrac, moze Wy macie jakies pomysly nt zakupow? albo ulubione roze dzieki za pomoc
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-14, 15:58   #1962
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Zuziku Pokaż wiadomość
lady w blondzie Ci slicznie, w brazie tak szarzejesz i tracisz charakter...

ja mam pytanko odnosnie wyboru koloru rozu? ciezko wybrac dla siebie w drogerii gdzie jest sztuczne swiatlo podklad albo puder, wiec nie mam pojecia jak sobie poradzic z rozem? przymierzam sie do bourjoisa, jakis bladorozowy, ale oni maja taka game ze nie wiem jak to dobrac, moze Wy macie jakies pomysly nt zakupow? albo ulubione roze dzieki za pomoc
A jesteś ciepłym czy chłodnym bladzioszkiem?
Jeśli to drugie, to 95 Rose de Jaspe jest wart wypróbowania
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 19:39   #1963
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

gosik wydaje mi sie ze chlodnym, chociaz podobno jesien w kazdym razie skore mam zdecydowanie w chlodnej tonacji- dzieki za rade
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 21:57   #1964
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Bo estyl się - mam wrażenie - przestał rozwijać, nie wprowadzają nowości, nie uzupełniają kolorystyki już posiadanych w bazie kosmetyków
Przepraszam za małego off topa. Czytałam właśnie o podkładach i przeczytałam taką opinię. Gwoli ścisłości, chciałam wyjaśnić, że od ponad roku sklep estyl.pl nie należy już do mnie. Sprzedałam go, bo ważniejszy był dla mnie rozwój serwisu niż sklep.
Trochę mi przykro, że nowy właściciel nie staną na wysokości zadania, bo włożyłam mnóstwo pracy, żeby go stworzyć od zera.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 12:00   #1965
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
tak tak ja dziś kupiłam Matt Lumiere, odcień 20, zobaczymy co z tego wyjdzie
jak testy?
ten Mat Lumiere to fluid, czy kompakt?
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 08:06   #1966
MalaCzarnaXS
Raczkowanie
 
Avatar MalaCzarnaXS
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: jedenaste piętro
Wiadomości: 410
GG do MalaCzarnaXS
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

o matko, jak dobrze, że znalazłam ten wątek!
miło wiedzieć, że nie tylko ja jestem taka blada
mam naturalne czarne włosy, niebieskie oczy i bardzo jasną cerę. co chwila ktoś "życzliwy" musi mi zwrócić uwagę, że chyba jestem chora ale ja się nie przejmuję, bo bardzo to w sobie lubię i nie zamierzam zmieniać

PS. Forum podglądam od dawna, ale stwierdziłam, że czas się przyłączyć, więc witam się z Wami serdecznie
MalaCzarnaXS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 13:59   #1967
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez MalaCzarnaXS Pokaż wiadomość
o matko, jak dobrze, że znalazłam ten wątek!
miło wiedzieć, że nie tylko ja jestem taka blada
mam naturalne czarne włosy, niebieskie oczy i bardzo jasną cerę. co chwila ktoś "życzliwy" musi mi zwrócić uwagę, że chyba jestem chora ale ja się nie przejmuję, bo bardzo to w sobie lubię i nie zamierzam zmieniać

PS. Forum podglądam od dawna, ale stwierdziłam, że czas się przyłączyć, więc witam się z Wami serdecznie
mam niebieskie oczy,jasna cere i blond włosy jednak chciałabym je przefarbowac na czarno.Chciałabym zobaczyc jak to wyglada,załączyłabyś swoja fotkę?W sumie pobawic sie ze soba w photoshopie tez mogłabym ale troche sie boje sama to zrobic
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 14:19   #1968
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Przepraszam za małego off topa. Czytałam właśnie o podkładach i przeczytałam taką opinię. Gwoli ścisłości, chciałam wyjaśnić, że od ponad roku sklep estyl.pl nie należy już do mnie. Sprzedałam go, bo ważniejszy był dla mnie rozwój serwisu niż sklep.
Trochę mi przykro, że nowy właściciel nie staną na wysokości zadania, bo włożyłam mnóstwo pracy, żeby go stworzyć od zera.
Dziękuję za informację kiedyś robiłam dość duże zakupy na estylu ale teraz... cóż, niewiele jest interesujących kosmetyków
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 14:30   #1969
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez vendettka Pokaż wiadomość
mam niebieskie oczy,jasna cere i blond włosy jednak chciałabym je przefarbowac na czarno.Chciałabym zobaczyc jak to wyglada,załączyłabyś swoja fotkę?W sumie pobawic sie ze soba w photoshopie tez mogłabym ale troche sie boje sama to zrobic
ja mam jasna cere i niebieskie oczy, niedawno wklejalam swoje zdjecie z czarnymi wlosami
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-17, 15:05   #1970
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
ja mam jasna cere i niebieskie oczy, niedawno wklejalam swoje zdjecie z czarnymi wlosami
jaki masz naturalny kolor włosow?I jesli nie ciemny to czy długo trzyma Ci się ta czerń ( tzn.czy sie szybko spiera ) ?
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 16:46   #1971
MalaCzarnaXS
Raczkowanie
 
Avatar MalaCzarnaXS
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: jedenaste piętro
Wiadomości: 410
GG do MalaCzarnaXS
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

vendettka nie mam na kompie niestety jakiejś swojej aktualnej fotki, ale jak wreszcie kupię cyfrówkę to coś tu wrzucę
jak to wgląda? podobno mi pasuje i znajomi odradzają mi przefarbowanie włosów na jaśniejszy kolor, chociaż niedawno to planowałam. właściwie to lubię swoje naturalne czarne i chyba byłoby mi ciężko sie z nim rozstać
aha, i wbrew powszechnemu wyobrażeniu na temat bardzo ciemnych włosów i bardzo jasnej cery- nie wyglądam jak śmierć
MalaCzarnaXS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 17:07   #1972
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez MalaCzarnaXS Pokaż wiadomość
vendettka nie mam na kompie niestety jakiejś swojej aktualnej fotki, ale jak wreszcie kupię cyfrówkę to coś tu wrzucę
jak to wgląda? podobno mi pasuje i znajomi odradzają mi przefarbowanie włosów na jaśniejszy kolor, chociaż niedawno to planowałam. właściwie to lubię swoje naturalne czarne i chyba byłoby mi ciężko sie z nim rozstać
aha, i wbrew powszechnemu wyobrażeniu na temat bardzo ciemnych włosów i bardzo jasnej cery- nie wyglądam jak śmierć
ja mysle, ze na pewno Ci pasuje, bo natura tak chciala i zazwyczaj jest nieomylna

nie ma co kombinowac z farbowaniem na pewno wygladasz super, naturalne Krolewny Sniezki wg mnie wygladaja nieziemsko

a co do drastycznych zmian...

rozmawialam ostatnio z kolezanka wizazystka i powiedziala mi, ze drastyczne zmiany np. Lato-Zima prawie zawsze wychodza na gorsze. w sumie sama nie znam naturalnej bladej blondynki, ktora wyglada naprawde super w czerni bez duzych staran typu makijaz.

chociaz Madonna wg w kazdym kolorze wyglada przecudownie(ale jestem jej wierna fanka, wiec nie moge byc obiektywna)
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 17:13   #1973
MalaCzarnaXS
Raczkowanie
 
Avatar MalaCzarnaXS
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: jedenaste piętro
Wiadomości: 410
GG do MalaCzarnaXS
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
ja mysle, ze na pewno Ci pasuje, bo natura tak chciala i zazwyczaj jest nieomylna

nie ma co kombinowac z farbowaniem na pewno wygladasz super, naturalne Krolewny Sniezki wg mnie wygladaja nieziemsko
dzięki za słowa pochwały
ja w zasadzie lubię w sobie i ciemne włosy i moją bladość, nawet ostatnio bardzo lubię. jedynym problemem są tylko te głupawe komentarze innych, chociaż szczerze mówiąc to nie wiem czy się śmiać czy płakać, jeśli te przytyki słyszę od blond tapira spalonego w solarium na skwarkę
MalaCzarnaXS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 17:20   #1974
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez MalaCzarnaXS Pokaż wiadomość
dzięki za słowa pochwały
ja w zasadzie lubię w sobie i ciemne włosy i moją bladość, nawet ostatnio bardzo lubię. jedynym problemem są tylko te głupawe komentarze innych, chociaż szczerze mówiąc to nie wiem czy się śmiać czy płakać, jeśli te przytyki słyszę od blond tapira spalonego w solarium na skwarkę
nie ma co sie przejmowac
przynajmniej nie wygladasz jak klon moze tego zazdroszcza

odrobina rozu na policzki, ew rozswietlacza, korektor jezeli masz cienie pod oczami, deliaktny blyszczyk i mozesz podbijac swiat
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 17:23   #1975
MalaCzarnaXS
Raczkowanie
 
Avatar MalaCzarnaXS
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: jedenaste piętro
Wiadomości: 410
GG do MalaCzarnaXS
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
nie ma co sie przejmowac
przynajmniej nie wygladasz jak klon moze tego zazdroszcza

odrobina rozu na policzki, ew rozswietlacza, korektor jezeli masz cienie pod oczami, deliaktny blyszczyk i mozesz podbijac swiat
korektor to chyba najważniejsza rzecz, jaką mam, bo niestety posiadam dość wyraźne cienie pod oczami. tak więc zawsze korektor, błyszczyk i dobry tusz do rzęs. na razie jakoś nie umiem się przekonać do używania różu- chyba po prostu nie potrafię sie nim posługiwać
MalaCzarnaXS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 19:45   #1976
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez vendettka Pokaż wiadomość
jaki masz naturalny kolor włosow?I jesli nie ciemny to czy długo trzyma Ci się ta czerń ( tzn.czy sie szybko spiera ) ?
naturalny mam ciemny blond. nie wiem jeszcze jak ze spieraniem, bo czarny mam od 2 tygodni, ale ostatnio naturalne włosy miałam 4 lata temu także czerń trzyma mi się aktualnie na fiolecie, który był poprzednio
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-18, 09:33   #1977
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
naturalny mam ciemny blond. nie wiem jeszcze jak ze spieraniem, bo czarny mam od 2 tygodni, ale ostatnio naturalne włosy miałam 4 lata temu także czerń trzyma mi się aktualnie na fiolecie, który był poprzednio
powiedz mi jezscze czy bardzo Ci sie wlosy osłabiły



A co do wyglądu jak 'smierc' - mnie to się podoba i nie obchodza mnie komentarze innych.Czasem jak sie ubiore cała na czarno do szkoły to pytają czy mam żałobę a to wszystko przez jasna cere
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-18, 19:46   #1978
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez vendettka Pokaż wiadomość
powiedz mi jezscze czy bardzo Ci sie wlosy osłabiły

masz na myśli konkretnie czarny? nie, są takie jakie były. Wiesz, ja mam włosy od kilku lat farbowane i od prawie pół roku mam trwałą, więc sama jedna farba w innym kolorze nie jest w stanie im już bardzo zaszkodzić
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-18, 21:26   #1979
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

No ja mam zniszczone ale przez rozjasnianie.Teraz chce na platynowe pasemka rzucic jakis ciemniejszy blond pozniej cos ciemniejszego i dopiero czern na dniach wkleje fotke swoja to poprosze o jakies porady
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-18, 23:04   #1980
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ja akurat długo mialam wszelkie odcienie czerwieni, potem fioletu, teraz dopiero czerń. Fazę blondu owszem, przechodziłam, ale potem miałam przerwę od wszelkiego farbowania aż mi całkowicie odrosły moje włosy, więc tego etapu nie liczę.
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:04.