jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-19, 15:27   #31
eM!
Zadomowienie
 
Avatar eM!
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 044
Wink Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

Cytat:
Napisane przez Moria333 Pokaż wiadomość
Alez mi sie ten temat podoba =p

Ale jakos jeszcze jego zawartosc mnie nie satysfakcjonuje =p

Podobało mi sie to co pushit pisała na poczatku bo tez mam podobny sposob bycia x]

A tak ogolnie... tez ktos pisal o tym własnie ze facet najpierw, SMSuje, zabiega o spotkanie, dzwoni, odwiedza.... a potem nagle cisza.... tego nie rozumiem i nie pojmuje skad takie cos sie moze brac...
-
__________________
-

Edytowane przez eM!
Czas edycji: 2012-08-04 o 14:47
eM! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 15:41   #32
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

Cytat:
Napisane przez eM! Pokaż wiadomość
Widze, ze wiele dziewczyn zastanawia sie na wizazu nad tym fenomenem.
Coz, facet to facet, trudno go zrozumiec, bedac kobieta
moja przyjaciółka zawsze mi powtarza: 'nie próbuj zrozumieć faceta,bo wylądujesz w wariatkowie' święta prawda
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 15:45   #33
Maritia
Raczkowanie
 
Avatar Maritia
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 90
Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

to ja tak zaofftopuje ale troche wam uchyle rabka tajemnicy
pewien chlopak z rownoleglej klasy "zakochal' sie we mnie. mi sie wydal bardzo sympatyczny, wiec zaczely sie rozmowy na gadu, pare niezobowiazujacych spotkan (niekoniecznie sam na sam) ale na wsteie powiedzialam mu, ze nic mu nie obiecuje i go lubie i jeszcze sama nie wiem czy cos z tego wyjdzie, zeby nie bylo pozniej ze narobilam mu nadzieji. mowi ok ok, rozumiem itp. po tym troszeczke sie ochlodzily nasze kontakty i w koncu przestal sie odzywac. ani czesc ani pocaluj mnie w dupe...
no i dzisiaj odkrylam wielka tajemnice, poczta pantoflowa podobno stwierdzil, ze to on nie chcial tego dalej rozwinac, ze ma za malo czasu a ja za daleko mieszkam (45 minut piechota;>)
__________________
...więc pozwól mi się dotknąć, pani
tak chociaż lekko przez ubranie
ten jeden raz, ten jeden raz
chcę wiedzieć, jak są zimne gwiazdy...
Maritia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 17:09   #34
xDirtyFeetx
Przyczajenie
 
Avatar xDirtyFeetx
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce City
Wiadomości: 3
GG do xDirtyFeetx Wyślij wiadomość przez MSN do xDirtyFeetx Send a message via Skype™ to xDirtyFeetx
Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

Hm.. ja powiem tak.... Glebokie spojrzenie i uśmiech to podstawa. Jesli np znasz go ze szkoły, uczelni, pracy... Jak przechodzisz kolo niego to spojrz sie gleboko w jego oczy xD I nie boj sie tego spojrzenia. Nastepnym razem sie usmiechnij xD Potem juz nie ma nic lepszego niz dalsze usmeichanie sie. Chybaze zauwazysz ze na kolesia to nie działa, to sobie odpusc. Ale jesli kiedys np on tez sie do ciebie usmiechnie to np... hm.... upusc ksiazki ktore wlasnie masz w rece xD To bedzie jednoznaczne dla kolesia ze mu sie podobasz...
Chociaz na poczatku radziłabym go troche poznac. A nuz okaze sie kompletnym frajerem? Popytaj wsrod znajomych. Moze znasz jego przyjaciela, przyjaciolke?
x)) Zycze powodzenia
__________________
"Thank you for being such a friend to me" x,((
<33 Love you





xDirtyFeetx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 17:16   #35
xDirtyFeetx
Przyczajenie
 
Avatar xDirtyFeetx
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce City
Wiadomości: 3
GG do xDirtyFeetx Wyślij wiadomość przez MSN do xDirtyFeetx Send a message via Skype™ to xDirtyFeetx
Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

Aha.... jeszcze dodam... Moim zdaniem wyzywajacym ubiorem i kuszacym oraz makijazem nic nie wskura sie x) Trzeba byc soba... Bo jesli koles widzi cie na codzien jak chodzisz w spodniach dlugich jak z warszawy do moskwy i ciemnym golfie ktory odslania ci tylko oczy, a do tego grzeczny kucyk albo 'ulizane' wlosy, a nastepnego dnia w wyzywajacej spodniczce i dopasowanej bluzeczce + ostry makijaz to pomysli ze wkrecilas sie w towarzystwo prostytutek xP (bez urazy oczywiscie, ale tak mi sie zdaje - zresztarozmowy z kumplami pomagaja sie w tym upewnic) Chlopak woli ponajezdzac na taka niz sie z nia umowic (przynajmniej znaczna czesc).
JEzeli zmieniac swoj wyglad zewnetrzny do ubierz sei jakos modnie, w zywe kolory, fajna fryzurka, moze jakos lek opotargana albo wysoki fajny kucyk? Wymysl cos oryginalnego
Przechodzac kolo niego staraj sie zeby zawsze zwrocil na ciebie uwage, np udawaj ze rozmawiasz z kolezanka (ktora idzie oczywiscie obok) i sie glosno zasmiej, a pozniej ukradkiem spojrz na niego xD Nie wiem czy efekt bedzie dobry w 100% ale jestem pewna ze koles na ciebie spojrzy xP Kwestia trylko teraz tego czy stweirdzi ze moglabys byc fajna dziewczyna czy nie chce sie angazowac x)) Ale to najpierw jednak porozmawiaj ze znajomymi... dowiedz sie czegos o nim...
__________________
"Thank you for being such a friend to me" x,((
<33 Love you





xDirtyFeetx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 21:51   #36
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

Cytat:
Napisane przez xDirtyFeetx Pokaż wiadomość
Przechodzac kolo niego staraj sie zeby zawsze zwrocil na ciebie uwage, np udawaj ze rozmawiasz z kolezanka (ktora idzie oczywiscie obok) i sie glosno zasmiej, a pozniej ukradkiem spojrz na niego xD Nie wiem czy efekt bedzie dobry w 100% ale jestem pewna ze koles na ciebie spojrzy xP K
Tak troche jak w podstawowce.

Zgadzam sie - spojrzenia, usmiechy, jesli sie da rozmowa.
Glosne wybuchy smiechu to tak mi lekko debilizmem zawiewa.
Panna w moim wieku tez miala 'sposob na smiech' i racja, ze kolo sie zawsze na nia popatrzyl jak tak wybuchala smiechem...
Ale takiej pogardy w oczach nie widzialam nigdy.

Smiech ok - ale naturalny, a nie sztuczny, wymuszony byle glosniej byle sie popatrzyl (mega zalosne)
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 22:14   #37
olenka_69
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 39
Talking Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

ja osobiscie nie robie NIC ... sami przypełzna hehhe
tak serio to mysle ze zalotne spojrzenia i szybkie odwracanie wzroku to moj wabik :P:P nie bylo takiego ktory by sie nie złapał
olenka_69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-19, 22:21   #38
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

hmm..chyba muszę wymyślić jakiś dobry trik na piątek
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 22:27   #39
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

Cytat:
Napisane przez stargazer Pokaż wiadomość
W związku z tym - co uważacie za sygnał, że ten warunek konieczny jest spełniony, tzn. facet jest zainteresowany choćby minimalnie? Bo czasem, niestety, trudno odróżnić, co jest rzeczywistym sygnałem zainteresowania, a co zwykłą uprzejmością - przynajmniej mnie to sprawia trudność.
no wlasnie,dla mnie tez to jest problem.Gdyby tak umiec czytac w myslach... :P Gdzie konczy sie zwykla uprzejmosc a gdzie zaczyna sie zainteresowanie? Chyba troszke przesada z tymi smsami ,ze wysylaja z komplementami,nie kazdy taki bezposredni jest od razu.
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 22:30   #40
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

Cytat:
Napisane przez mysiamysia Pokaż wiadomość
no wlasnie,dla mnie tez to jest problem.Gdyby tak umiec czytac w myslach... :P Gdzie konczy sie zwykla uprzejmosc a gdzie zaczyna sie zainteresowanie? Chyba troszke przesada z tymi smsami ,ze wysylaja z komplementami,nie kazdy taki bezposredni jest od razu.
pewnie,że nie każdy..ale niektórzy tak mają..heh
umiejętność czytania w myślach - przydałaby się,nie powiem
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 16:53   #41
Kasia.k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 83
Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

Boże.
Cytat:
Napisane przez Maritia Pokaż wiadomość
to ja tak zaofftopuje ale troche wam uchyle rabka tajemnicy
pewien chlopak z rownoleglej klasy "zakochal' sie we mnie. mi sie wydal bardzo sympatyczny, wiec zaczely sie rozmowy na gadu, pare niezobowiazujacych spotkan (niekoniecznie sam na sam) ale na wsteie powiedzialam mu, ze nic mu nie obiecuje i go lubie i jeszcze sama nie wiem czy cos z tego wyjdzie, zeby nie bylo pozniej ze narobilam mu nadzieji. mowi ok ok, rozumiem itp. po tym troszeczke sie ochlodzily nasze kontakty i w koncu przestal sie odzywac. ani czesc ani pocaluj mnie w dupe...
no i dzisiaj odkrylam wielka tajemnice, poczta pantoflowa podobno stwierdzil, ze to on nie chcial tego dalej rozwinac, ze ma za malo czasu a ja za daleko mieszkam (45 minut piechota;>)

Boże.. ale pustka.. dlatego ja uważam, że nie ma co szukać faceta, jeśli nie skończył przynajmniej szkoły średniej...
Kasia.k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-21, 20:29   #42
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

ojj cos umarl topic...
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 22:59   #43
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

Najlepszy jest uśmiech.Czasami mozna zagadać jak ma się dobry pretekst.
Kiedyś podobał mi się strasznie taki autobusista,a ze dojezdzam do szkoly to czesto go widywalam,ale nigdy nic nie zrobilam
On za to,ktoregos dnia zagadal,ze juz mnie gdzies widzial i spojrzal gleboko w oczy ... Ach... A ja na to elokwentnie nic nie odpowiedziałam
Potem plulam sobie w brode i przechodzilam czesto w godzinach jego przyjazdu kolo przystanku.Genialne mialam sposoby :p
Teraz już go zmienili i nie jeździ A to pech !
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 12:29   #44
leuwen
Zadomowienie
 
Avatar leuwen
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 464
Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

Cytat:
Napisane przez eM! Pokaż wiadomość
Widze, ze wiele dziewczyn zastanawia sie na wizazu nad tym fenomenem.
Coz, facet to facet, trudno go zrozumiec, bedac kobieta
To jest akurat bardzo proste do zrozumienia, tylko musicie na to spojrzec z boku i nie unosic sie włąsna dumą Facet poprostu liczył na łatwa szybka zdobycz załozył sobie na to jakis okres czasu, a że mu nie wyszło to poprostu dał sobie z tym spokój, Bez urazy ale wielu facetów tak robi
leuwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 20:17   #45
monika838
Raczkowanie
 
Avatar monika838
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 114
Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

Dziewczyny bardzo fajny wątek. Niedawno zakończyłam siedmioletni związek. Wszystkie wasze rady na pewno mi się przydadzą, więc czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy.
monika838 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 21:22   #46
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

No właśnie watek umarł, a ja może zacytuję sama siebie...
Nie, to nie narcyzm mi każe cytować siebie Uaktualniam to, bo ten niżej opisany jest już mój. Powiedział mi, że bardzo dużo przekazałam mu w pożegnalnym spojrzeniu (sic!). Niby nie chciał nadinterpretować, ale zobaczył "zainteresowanie". To samo wyczułam u niego i tak się to zaczęło. Oczywiście mowa ciała, swoboda. Dalej sam zadecydował, że chce mnie poznać za wszelką cenę, a tym bardziej kiedy dowiedział się, że jestem już "wolna". Co do mojego ciętego dowcipu - podobno go urzekł.

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Ja nie wiem czy mi tak wypada jak go poznałam dwa dni temu, widzieliśmy sie raz i możliwe, że nie zobaczymy się dłuuugo jeszcze (do wiosny). Zostaje nam przekomarzanie via net. Tym bardziej, że on wie, że jestem w związku, a nie wie oczywiście, ze mój związek sypie się jak wiór od miesięcy. Pewnie, że nie jestem gotowa na nowy, ale flirt jest fajna rzeczą.
Próbowałam mu postawić drinka, ale odmówił. Pogadaliśmy o niczym, poprzyglądaliśmy się sobie i to wszystko.
Wiele można zależnie od sytuacji. Od mowy ciała jak odgarnianie kosmyka, spoglądanie w oczy i spuszczanie wzroku, do zaproszenia na wspólną imprezę, czy motywu "chłopaki, mój prysznic nie działa, mogę się u was umyć?" i przewędrowaniu niby nieudolnie się zasłaniając ręcznikiem ze skrępowaną miną w majtkach przez pokój. Słuchać jego i jego otoczenia. Lubi coś? Zdobądź wiedzę na temat jego hobby. Załóż golf i bardzo krotką mini. Udawaj, że naprawdę nie masz pojęcia jak to działa na facetów. Nie w sensie zaprzeczania, ale swobodnego zachowania jakby nikogo wokół ciebie nie było. Kocie makijaże, ale niezbyt pretensjonalne, pretensjonalne zostawmy do łóżka i kolacji przy świecach. Cięta riposta - jedni się boją, drugim imponuje. Nie noszenie stanika i obcisłe koszulki. Jak mi coś jeszcze przyjdzie do głowy to napiszę.

Mój kolega poddał jeszcze mi taką myśl "(...)ona wie jak zrobić użytek ze swoich piersi ... wiesz tutaj niby chce się przeciągnąć, schyla się do tyłu po coś niby do sąsiedniego stolika (...)"

I mój o tej samej dziewczynie, obserwując: "Czy ty się jej przyglądałaś?
Jej mowie ciała... Ona go chce za wszelką cenę. Przyjrzyj sie, uśmiecha się, zaraz dotknie szyi, odgarnie włosy. O "przypadkowo" dotknęła jego ramienia, teraz krótkie spojrzenie w oczy(...)"
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 22:06   #47
bibiana666
Raczkowanie
 
Avatar bibiana666
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 325
Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

Najgorsze jest odczytanie znaków chłopaka.Ja mam z tym ogromny problem.Ja np mam taką sytuację,że znam się z chłopakiem od 8 miesiecy.Cos tam niby proponował,ale to nie była otwarta propozycja,tylko jakiś podtekst.W szkole jak się widzimy,to niekiedy odwracałam wzrok i on tez to robił.A jak sie raz poptarzyłam to zrobił się zmieszany popatrzył w dół,w bok i na mnieA teraz otwarcie sie patrze,przełamałam się i on tez się delikatnie uśmiechnął i powiedział cześć.A potem stanał z kolegą niedaleko ode mnie i rzucił jakies dziwne spojrzenie.Najgorsze są tylko te jego przerwy w znajmosci.raz rozmawiamy na gg parwie codzennie,a potem milczy przez 2 tyg.Jakaś gra?(wybaczcie,musiałam opowiedzieć swoją historię,nie mogłam się powstrzymać)

ale mimo wszystko uważam,że szczery usmiech i głębokie spojrzenie mogą coś zdziałać
__________________
bibiana666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 11:25   #48
Wiolka1708
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 128
Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

skad moge wiedziec czy chlopka jest choc troche zainteresowany mna a wstydzi sie tego okazac
__________________
"Wiesz Kubusiu miłość jest wtedy ...
kiedy się kogoś lubi za bardzo..."
Wiolka1708 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 15:59   #49
4a349ea4670ca17831749375b78de87f8867430c_61aea40289c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 118
Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

spojrzenie ;] zawsze jak chce kogoś poderwać, patrzę mu głęboko w oczy. Jeszcze mnie to nie zawiodło xd
aczkolwiek kiedy sie naprawde w kims zakocham, robie cos kompletnie odwrotnego - ale tak to juz chyba jest z zakochanymi XD
4a349ea4670ca17831749375b78de87f8867430c_61aea40289c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-22, 11:37   #50
Wiolka1708
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 128
Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

[1=4a349ea4670ca1783174937 5b78de87f8867430c_61aea40 289c64;7940204]spojrzenie ;] zawsze jak chce kogoś poderwać, patrzę mu głęboko w oczy. Jeszcze mnie to nie zawiodło xd
aczkolwiek kiedy sie naprawde w kims zakocham, robie cos kompletnie odwrotnego - ale tak to juz chyba jest z zakochanymi XD[/quote]


ja tesh
__________________
"Wiesz Kubusiu miłość jest wtedy ...
kiedy się kogoś lubi za bardzo..."
Wiolka1708 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:01.