Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-27, 09:00   #1
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba

Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II


Link do poprzedniego wątku : http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=138243
Zapraszam
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 09:30   #2
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Hura ,jestem pierwsza w nowej części.
Serdecznie witam i zapraszam.
Piszcie dziewczyny ,nie śpijcie.
Wrzucam fotkę Ninki jak zabiera pieskowi swoją zabawkę .
Pies myślał ,ze to w ramach zabawy tak się ciągają tą gąsienicą i nie chciał oddać .
podcięłam Niśce włoski z tyłu ,tzn. troszkę jej zcieniowałam ,bo jeszcze końcówki miała takie jak pióreczka 9 to z tych pierwszych kudełków).

Aha, w biedronce znowu jest promocja na pampersy ( te z ich linii) i sa fajne zabawki .Nie miałam wczoraj auta więc nie kupowałam ,bo za duzo miałbym do zabrania ,ale dziś kupię jej taka kulę -sorter i klocki do tego.Są też gąsiennice na sznurku i telefony.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 446.jpg (62,7 KB, 36 załadowań)
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 09:37   #3
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Gosiula to ja bede 2 Jak ta Ninka szykoo rosnie, sliczne ma wloski

Monka robilam Twoj test Ale nie lubie smazonego bociana Z przepisu skorzystam napewno, zapowiada sie smakowicie

Posmarowalam malej dziasla wczoraj i spala calusienka noc, bez zajakniecia Ide sie z nia troche pobawic, a pozniej wiecej popisze
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 10:13   #4
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

No to ja jestem 3 he he.
Gosiula oglądałam te zabawki w biedronce sa bardzo fajne.
Sliczna panienka a te blond włoski cudo,
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 10:18   #5
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

to ja 4

Śnieżynka
mi też zaserwowali smażonego bociana fajny ten test, też sie uśmiałam.

Ala nie daje mi pisać

Gosiula uwielbiam Ninkę, cudne ma włoski Piesek fajowy

Mówicie, ze fajne są zabawki w Biedronce? A jak ceny?

aaa, mamy już górne czwóreczki, Ala ma gorszy apetyt i ciagle masa kup (3-5)
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 11:28   #6
Alabama24
Raczkowanie
 
Avatar Alabama24
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 232
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Byliśmy dziś u lekarza, bo Tymolek miał problemy ze snem przez ten katar. Dostał Pyrosal, Nasivin, maść majerankową, Disne Mar i Olbas. Zobaczymy jak to zadziała.Też wpadnę dziś do Biedrony zobaczyć te zabawki

Kasiu to fajowo, że Igorkowi już lepiej.

Monka ile mądrości dietetycznych My to w teorii jesteśmy debeściary...ale żeby tak wytrzymać dłużej na diecie to ciężko, co?
__________________

(...)Im bardziej wzrok natężam, tym widzę mniej,
i woda schylona nad słońcem tym bliższe przynosi odbicie,
im dalszy od słońca oddziela ją cień...
J.P.II

Tymuś = szczęście
Alabama24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 12:51   #7
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Hi HI Hi a ja bylam zdziwiana ze tak malo napazgaliscie-a to forum zmienili dobrze ze Was znalazlambo kiedys juz tak sie zastanawialam jak zmienia to gdzie was poszukam,ale niebylo to skomplikowane Doride gratulacje zabkow!!!! Facet drzewo!!!!!!!!!!Cos okropnego w zyciu bym nie pomyslala ze cos takiego moze sie komus zdazyc!!!!!!!!Szok!! ! Monka dawaj jeszcze jakas fajna stronke. Kasia to dobrze ze Igorkowi juz lepiej!Ucaluj go od nas Moj maly cos niechce spacwczoraj popoludniu nie spal nic,a dzisiaj jeszcze go slychac w lozeczku mam nadzieje ze zasnie chociaz na 40min
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-27, 13:21   #8
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Alabamo zdrówka dla Tymusia, niby zwykły katarek ale jak utrudnia życie i męczy, prawda?

Byłam na chwilkę na podwórku ale ciągle sypie sypie i sypie, chwila moment i cała buzia mokra, dobrze, ze nie jest bardzo zimno. U nas juz duuużo śniegu Ale co z tego jak podobno pod koniec tygodnia ma być 6 stopni na plusie

Kilka fotek, marna jakość ale ciągle sypało.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zima1.jpg (118,5 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zima2.jpg (119,1 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zima3.jpg (112,1 KB, 28 załadowań)
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 14:17   #9
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Doridee Aluśka super wugląda w tej czapie.
U nas tez non stop sypie a temp 0 albo w +.
A zabawki w biedronce maja dosć przystęne ceny
te o których pisała Gosiula czyli tel,jest tez jakis zamek
kosztuja 19.99zł.
Ja chciałam wieżę z klockami o różnych kształtach ale juz nie było.http://www.biedronka.pl/str/2/i/659.php
Za to świetne misie przytulanki są
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 14:40   #10
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

a ja chcialam byc 6

Goisla hehe smieszne te dziciaki zwlaszcza jak sie bawia ze zwierzakami he
Siezynka haha jak tam bociek dobry byl? ja mialam worbelka Tez sobie pisze datki jak ty moze mnie bardziej zmotywowuje i ajkbym sie trzymala razem z toba to tez bymmiala juz 2 kg w plecy.ehhh

Doridee no czadeeeeeeeeeera jakie foty fajne hehe a jak Aluska zareagowala na snieg ja to malemu pewnie musialabym wyklad robic NIE JEDZ ZOLTEGO SNIEGU haha foty wymiataja .Gratulacje zebola to ile juz macie? U nas gora juz pelna prawie przynajmniej przod gorny na dole chyba 3 jeszcze nie ma no i pare tylnych juz ma sama nie wiem ile tego jest.

Alabama oby dzis bylo lepiej w nocy napewno bedzie jak juz macie lekarstwa.Z tymi madrosciamy no masz racje oj masz hehe lepiej mi sie wymadrza niz sie ich trzymam

Amelka no moj tez cos jeszze usypia moze sie juz dzieciaki przestawiaja Na jedna albo wogole drzemek.Jak cos zajde fajego to jasne wrzuce stronke hehe.

Kasia fajne te zabawki

Ale mialam sen normalnie Otworzylam drzwi a do domu mi 4 konie weszly ale spanikowana bylam, polecialam do sasiadki a ona mnie opieprzyla bo wlasnie wychodzila z lazienki bo tz-ta mylaI na dodatek on wychodzil z tej lazienki nagi wszystko widzialamNo i mnie wygonili A konie dalej w domu To polecialam do sasiana na przeciwko i do niego po angielsku nawijam a on domnie mowi .Mow do mnie po polsku ja rusek jeste to mu mowie co i jak ze konie mam w domu a on domnie mowi poczekaj zaraz ci pomoge tylko sie pomodlimy do kolacji Poszedl do stolu do rodziny i sie modli a mi radio w kuchni wlaczyl . hehe moze i zycie codzienne mam nudne ale za to sny odlotowe hehe
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 16:25   #11
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Cześć!! Ach jak zawiało świeżością!!!Nowiutki wąteczek!
Doridee u nas też tak było,nawet jest nadal.Dzisiaj znowu byłam z Darią u lekarza,bo od wczoraj znowu jej sie nawróciła biegunka no i nic pić nie chce ani jeść!Kurcze dziś ją wazyłam ,ma zaledwie 11,5kg!A na to wszystko nie chce brać lekarstwa!!!Zreszta pisalam wam jakie jest ohydneno ale mam jej podawac ORS200 taki kleik marchwiowo-ryzowy z Hippa na szczescie mala go zasmakowala,to rotawirus,na to nie ma lekarstwa,trzeba przeczekac i dowadniac dziecko zeby nie utracilo cennych elektrolitow z organizmu w czasie biegunki.Na szczescie Daria niema temperatury i wymiotow,ale skierowanie do szpitala dostalam w razie jak za 3dni nadal nie bedzie lepiejA szpital jest zapelniony dziecmi z tym wlasnie wirusem!!! ale mam nadzieje ze teraz juz bedzie lepiej...
A fotki przeslodkie

Monka test fajny,ale mi wyszedl w miare normalnie...
Ale sobie walnelas podpis!!!!Pewnie na ten nowy watek co?moze ja tez cos zmienie...

No a u nas remontu ciag dalszy!!!wszedzie kuurz!!!!!!!!!!
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-27, 18:15   #12
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Doride ale super zdiecia-alunia slicznie wyglada nasniegowym tleTez chcialabym porobic takie zdieciaale chyba tyle sniegu to sie nie doczekam Moja Sara ma 6 lat jak zobaczyla Alunie -mowi do mnie takMamusiu ja tez tak chce.Niby taki zwykly snieg a sa dzieci o ktorym marzy sieBo my tylko jak jedziemy do pl.to przewaznie w lecie raz bylismy w zimie ale ona byla zamala zeby zapamietac. Monka ty jestes debest!!!!!!!Takie sny z kad ty je wyczaskujesz Ten nagi sasiad to chyba przez to ze masz brakite konie moze tez??????????????????:hap py: Biedna Darusia dalej choraooooooojej miejmy nadzieje ze bedzie lepiej.Tych wirusow teraz jest w brod!!!!!!!!!!
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 18:19   #13
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Dziewczyny zapomnialam sie zapytac jak moge wkleic zdiecie tu gdzie pisze moj profil tu na lewej stronie????????,:confused :
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 18:48   #14
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

DjAmelka masz już śliczne zdjęcie w avantarku!
Tak,tych wirusów to jest coraz więcej a ja myślę że to przez to że niema pożądnej zimytak tak przez to,a to dlatego bo jak by był poządny mróz to te wirusy by zniszczył a tak to one się tylko mnoża i mutują!
A myślicie że ten wybuch w Czarnobylu to co? Przyczynia się do wielu choróbdużo czytałam w necie na ten temat,jesteśmy skażeni i już,a pozatym zobaczcie sobie na mapkach jest dokładnie pokazane do którego roku i jaki obszar w Polsce jest pod wpływem promieniowania po tym wybuchu!szok!!Ja pamiętam jak byłam mała to po tym wybuchu po domach jeżdziły pielęgniarki i dawały coś do picia,jakieś lekarstwo chyba czy cośmusiałabym zapytać mamy,ale wy tez to napewno pamietacie

Co to za zima?dziś w nocy padał śnieg a teraz nie ma po nim śladu
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 19:05   #15
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Monika no miejmy nadzieje ze malej szybko to cholerstwo przejdzie a waga sie nie martw i tak wiecej wazy od mojego Zato jak juz wyzdrowieje to nadrobi wszystko i z dodatkiem.Podpsik musialm zmienic i sie w koncu zmotywowac Ja nie pamietam jak cos pilam ale mama mi cos mowila ze dawali nam jakies lekarstwo chyba haha.
Kurzem to ty sie wogule nie martw potem zobaczysz jak bedzie fajnie i ladnie Nie ma nic za darmo.

Amelka no a jednak sie udalo z fotka .Nie swintusz nie swintusz braki to moze nie ale raczej to noc z tz-tem i mi na snie tak sie odbilo haha.

Moj dzidek jeszcze zasypia jeczy po swojemu Zawsze jak idzie spac to cos musi miec Jak nie patelnie to mikser albo lyzki drewniane albo suszarka do wlosow Zwariowac mozna haha

Naspialm dzis mamie smsa " jestem w ciazy a u ciebie co?" haha i wrocilam z pracy zaraz skyp i mi awija co ty co ty w ciazy jestes ? a ja sciemnialm bo mi smsa nie wyslala a wiedzialm jak jej o ciazy napisze to odrazu zadzwoni haha

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2007-11-27 o 20:53
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 20:03   #16
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Djamelka super avatarek.
Monka ach te Twoje sny.Głodnemu chleb na myśli hi hi.
A ja dzis kupiłam małemu śpiworek do wózka.bo z tymi kocami to dajcie spokój.
Ciasno i nie wygodnie.
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 20:56   #17
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Kasia to napewno nie z glodu tylko z przesytu haha odbilo mi sie na snie zwlaszcza te konie haha

Zupe dzidkowi gotuje

Doridee jak Aluska zareagowala na ta meksykanska zupe nie miala jakis wzdec spala ladnie w nocy?

Siezynka jak z twoim bonsaji bo mojemu liscie zolkna to normalne?
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 21:01   #18
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Słyszeliście o tej tragedii we Wrocławiu?normalnie ryczeć mi się chciało jak to oglądałam..

Moj Bartosz ma 4 latka,nie wyobrazam sobie bolu tej matki...mi by serce pekło...
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 21:15   #19
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Monika jaka tragedia, ja nie słyszałam bo nie oglądałam dzis wiadomości
Zdrówka Daruni

Ala już widziała wcześniej śnieg ale do tej pory nie padało jak wychodziliśmy i była bardzo zdziwiona co to leci jej na buźkę, zimne i mokre - ale podobało się W ogóle podoba jej sie śnieg, zbiera i mi daje

Monka snami jak zwykle wymiatasz Ja tam nie będę ich rozpracowywać, wiesz najlepiej co mogą znaczyć
Ala po zupie meksykańskiej nic nie miała, ale zjadła jej mało, tak tylko na spróbowanie.

Djamelka, Monika
śliczne nowe avatarki

Jestem padnieta, mam okres i nic mi sie nie chce.. Niby jutro maja obrączki przyjsć, no ciekawe ciekawe

Byłam dzis w Biedronce obadać te zabawki, niby fajne ale stwierdziłam, ze nic nowego nie wniosą w "zabawkowe" życie Ali i w końcu kupiłam wielki worek klocków. Jestem troche zła bo zapomniała o pieluchach i będę musiała jutro znowu iść

EDIT: Boże doczytałam w internecie,... Monika znaleźli matke tych dzieci???
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-27, 21:22   #20
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

We Wrocławiu z 7 pietra z okna wypadlo dwoje dzieci 4 letni chlopiec i 7 letnia dziewczynka,prawdopodobni e chcieli sobie wziac snieg z parapetu i wtedy oboje wypadli,mamy akurat nie bylo w domu wyszla po zakupy,chlopiec zginal na miejscu a dziewczynka jest w ciezkim stanie,prawdopodobnie jak spadala to zachaczyla sie o antene telewizyjna i to zamortyzowalo jej upadek...szok
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 21:26   #21
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Monika ja slyszalam lewym uchem bo cos robilam w kuchni Straszne to tragedia dla matki dla rodziny .

Doridee kuruj sie bo do weselicha zostalo pare dni i humorek i eNergia sie napewno zajdzie hehe TUTAJ PISZE WSZYSTKO http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,wid...wiadomosc.html
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 21:26   #22
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Właśnie przeczytałam o tym na TVN24. Ty pewnie widziałaś w wiadomościach.. znaleźli już matkę? Jak można zostawić tak małe dzieci same w domu Chociaż takie tragedie dzieja sie też jak są dzieci pod opieką - wystarczy wyjsć do innego pokoju, toalety.. Normalnie szok, strach spuscić dziecko z pola widzenia... Tak jak ostatnio u mnie, ja byłam w łazience a Ala czymś sie zakrztusiła
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 21:48   #23
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Doridee widac ludzie tak robia Moze babka myslala A po co wezme dzieciaki do sklepu jak tylko wyskocze np po margaryne to tylko 5 min.I masz tragedia sie stala ale z drugiej strony tak jak mowisz Wyjdzie sie np do drugiego pokoju po cos tam i tragedia gotowa bo akurat maluchowi jakis pomysl przyszedl do glowy czy jak mowisz Aluska sie zakrztusila Ja tak miala z malym jak go prad pokopal Ja do lazienki tylko po miotle moja mam siedziala na fotelu i co nie zuwarzyla jak wsadza klucze w kotakt bo to sekunda byla .

Nie mozna tez zwariowac bo chcac niechcac czasem sie nie dopluje dzieci a przeciez w kajdanki sie nie zapnie i do kaloryfera I siedz tu to dla twojego bezpieczenstwa Wazne zeby takie duze dzieci jak ta dziewczynka uswiadamiac mowic o niebezpieczenstwie albo nie wiem jakas blokada na okno .Mama mnie z bratem tez zostawiala bo do sklepu wyskoczyla i jakos nam sie udalo zyjemy hehe nie pozabijalismy sie a mowie wam w tamtym okresie mialam taka ochote brata udusic albo sie go pozbyc tak samo jak on mnie Cyrki czasem byly hehe jest z czego sie smiac .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 22:00   #24
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Monka fakt, nie da rady być non stop z dzieckiem i nawet jak jesteś to nie ma gwarancji ze sobie czegos nie zrobią... Wystarczy wzrok odwrócić, nie trzeba nigdzie wychodzić. Albo coś chwycą albo gdzieś łapska wsadza Nie chcę nawet sobie wyobrażać co czuje matka tych dzieci, jak sobie wyrzuca że je zostawiła... Biedna kobieta
Ja też sie tłukłam z siostrą ale ukatrupić chyba jej nie chciałam

Powiedz ile chcesz zrzucić???

Właśnie zaczęła się "Perfekcyjna..." na TVN Style Idę oglądać
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 22:16   #25
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Doridee z tym pozbyciem sie brata to hehe takie nie doslowne

Ile chce zrzucic? hmmm tyle zebym byla zadowolona sie okaze zobaczymy ile zejdzie do koca grudnia

oooo dzieki za cynk juz przelaczylam i tez ogladam i matko jedyna jaki chlewwwwwwwwwwwwwwww .Przez 4 lata nie myla sedesuurece opadaja.

Szukam co by tu ugotowac jak tz bedzie mial wolne narazie znalazlm jakis gulasz moze dobry bedzie ale dalej grzebie na tym necie tyle jedzenia a ja nie wiem co wybrac.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 22:36   #26
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Hej Szczypiorki

Jak to dobrze,ze mam ten wizaz, przynajmniej z wiadomosciami jestem na bierzaco. Straszna tragedia,takie male dzieci,ojej Mamy tych dzieci tez zal...

Monka ja niby mam tego Bonsai, ale sama sie na nim nie znam Moj ma liscie zielone, takie jak zwykle, choc musze przyznac, ze ostatnio wiecej lisci zrzuca Ja dzisiaj na kolacje robilam pieczarki faszerowane, normalnie superowee, jak bedziesz chciala to napisze,jak sie robi a moze juz robilas

Doridee Alusia wyglada bombowo w tej czapeczce, wogle albo mi sie wydaje, albo Wasze dzieci szybciej rosna Ja tez mojej malej chce kupic klocki, w piatek pojade po prezenty, dla chrzesniaka od Gregora tez trza cos kupic

A zapomnialam napisac : dzisiaj siostra dzwoni i tak sobie gadamy, gadamy i mowie w koncu do niej, ze jutro bedzie pelny miesiac, jak mala pilnuje i przywioze jej kase, a ona do mnie : Czys Ty zwariowala?? w zyciu od Ciebie kasy nie wezme, bo byc moze ja bede kiedys potrzebowala, zebys z malym mi zostala, i tez mi tak duzo pomoglas, normalnie

Monka ladny podpis
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 23:02   #27
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Sniezynka mi tez liscie opadaja i zolte sie robia chyba to naturalne jak z drzewami Bede musiala podjechac do kolesia i sie zapytac .Daj te przepis uwielbiam pieczarki a niezam tego hehe Twoja siostra no brawo w koncu sie ocknela troche to trwalo Moze zrozumiala ze bez pomocy jest ciezko i powinnyscie sobie pomagac . Miejmy nadzieje ze podpisik sie sprawdzi hehe

Chyba sie zdecydowalam zrobie jutro gulasz i jakas lasagne hehe az glodna sie zrobilam strasznie
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 23:38   #28
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Monka Prosze bardzo

Faszerowane pieczarki
Przygotowanie: 15 min
Trudność: bardzo łatwe

Składniki

• 10-12 dużych pieczarek
• 1 jajko
• 1 średnia cebula lub 1/2 cebuli i szczypiorek
• 3-4 łyżki tartego żółtego sera
• sól, pieprz
• bułka tarta
• tłuszcz do smażenia

Etapy przygotowania

1. Pieczarki oczyścić (jeśli myjemy je należy zrobić to szybko, a nastepnie dobrze osuszyć). Nogi oddzielić od kapeluszy tak aby nie uszkodzić kapeluszy. Nóżki posiekać na drobno, włożyć na odrobine tłuszczu i podsmażyć, dodać pokrojoną drobno cebule , sól, pieprz i na końcu ser. Do farszu można dodać 1-2 łyżki bułki tartej, wszystko wymieszać, napełnić wgłebienia w pieczarkach.

2. Jajko roztrzepać, dodać sól .pieprz lub inną ulubioną przyprawę. Pieczarki panierować w jajku i tartej bułce, smażyć w głębokim oleju i podawać zaraz po przygotowaniu. Smacznego!

O ktorej Ty spac chodzisz ???? I co Ty tyle czasu na tym necie robisz??? Ja juz siedze chwilke, poczytalam co mozna bylo i nudy. Moze znasz jakies ciekawe stronki ??

Edit: Znalazlam swietna stronke z przepisami : http://www.gotowanie.v9.pl
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 05:50   #29
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Ja tez nie ogladałam wczoraj tv i tak czytam co piszecie .Jestem w szoku co za tragedia.
Prawda,ze nie trzeba wychodzić z domu zeby tragedia się stała.
Kiedyś byłam w toalecie a mój KAcper wspioł się na szafke i ona spadła.
Całe szczęscie,ze nie na niego.ja byłam wystraszona a on jeszcze bardziej.
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 08:47   #30
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Dziękuję za tyle miłych słów odnośnie mojej córci.
Rzeczywiście jest słodka ,ale wszystkie nasze dzieci są takie.

Doridee
- u nas wczoraj zaczęło padać dopiero późnym popołudniem ,ale już jak zaczęło to na dobre.
Fajnie Ala wygląda na śniegu. Moja Ninka boi się śniegu i nie lubi go.
Ale dziś ma iśc z nianią troszkę na podwórko ,bo od soboty była tylko na chwilkę ze względu na kaszel.Kaszle dalej ale już nie tak mocno .
Przez to nie mogę też is na szczepieni , trudno.

Nawet nie próbuje sobie wyobrazić co musi czuć ta kobieta ,o której piszecie.Tragedia straszna.

monka -ja tez mam rodzeństwo( młodsze-brata i siostrę- bliźniaków) i tez miałam czasami podobne myśli. Ale teraz ,kiedy jesteśmy dorośli to wiem,ze często bez mojego brata nie dałabym sobie rady w życiu ( bardzo wiele mi pomógł w trudnych chwilach) .Z siostrą jest inaczej ,bo ona od wielu lat mieszka za oceanem ,więc moze liczyć tylko na wsparcie przez telefon.chociaż zdarzyło mi sie byc u niej .
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:09.