" Pierwsza miłość " część VII - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-09, 01:32   #721
Kucias
Zadomowienie
 
Avatar Kucias
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 286
Dot.: " Pierwsza miłość " część VII

Pierwsza Miłość to moje guilty pleasure. Co zrobić, co zrobić
Obejrzałam działał zaległości z tygodnia, dobrze, że na ipli można przewijać nudne momenty o byłej Michała czy głupich swatach Śmiałka i tym podobnym

Z tysiąc razy zrobią zajawkę, że Artur się przyzna, tylko po to by pokazać, że jednak nikt się nie dowiedział, bosz

Koleżanka Melki przebrana za Melke, haha, nie mogę się doczekać, uwielbiam idiotyzmy xD

Yhm, była Miksera i Natan, który jest kołem zapasowym porzuconych dziewczyn, taa

No i nowy wątek pseudokryminalny z Jowitą, bo muszą zrobić małą przerwe we swataniu i rozbijaniu związków, bo im się aktorzy kończą. Poezja xD
__________________
Ignorowanie Onnej przynosi szczęście.
Kucias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 18:38   #722
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: " Pierwsza miłość " część VII

Cytat:
Napisane przez Kucias Pokaż wiadomość
Pierwsza Miłość to moje guilty pleasure. Co zrobić, co zrobić
Obejrzałam działał zaległości z tygodnia, dobrze, że na ipli można przewijać nudne momenty o byłej Michała czy głupich swatach Śmiałka i tym podobnym

Z tysiąc razy zrobią zajawkę, że Artur się przyzna, tylko po to by pokazać, że jednak nikt się nie dowiedział, bosz

Koleżanka Melki przebrana za Melke, haha, nie mogę się doczekać, uwielbiam idiotyzmy xD

Yhm, była Miksera i Natan, który jest kołem zapasowym porzuconych dziewczyn, taa

No i nowy wątek pseudokryminalny z Jowitą, bo muszą zrobić małą przerwe we swataniu i rozbijaniu związków, bo im się aktorzy kończą. Poezja xD
O kim mowa? O tej Martynie, która go niby hiv zaraziła?
Z miesiąc już nie ogladałam.
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 18:41   #723
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: " Pierwsza miłość " część VII

Cytat:
Napisane przez beautyq Pokaż wiadomość
O kim mowa? O tej Martynie, która go niby hiv zaraziła?
Z miesiąc już nie ogladałam.
Chyba o luizie

Edytowane przez edyta508
Czas edycji: 2016-04-09 o 18:50
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 18:44   #724
Kucias
Zadomowienie
 
Avatar Kucias
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 286
Dot.: " Pierwsza miłość " część VII

No, mikser nie ma już gdzie spać
__________________
Ignorowanie Onnej przynosi szczęście.
Kucias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 19:20   #725
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: " Pierwsza miłość " część VII

Czemu nie są razem? Nie wytrzymał humorków?
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 20:49   #726
soh
Raczkowanie
 
Avatar soh
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 88
Dot.: " Pierwsza miłość " część VII

Cytat:
Napisane przez beautyq Pokaż wiadomość
Czemu nie są razem? Nie wytrzymał humorków?
Ona go zostawiła bo ją oskarżył o to konto na portalu .
Aśka jest tak wku*wiającą postacią że mnie trzepie jak ją widzę
__________________
Cytat:
Znasz to powiedzenie, że trzepot skrzydeł motyla w Timbuktu potrafi wywołać huragan w NY? To co można zrobić to próbować nowych rzeczy. Póki nie żyjesz w kulturze, w której małżeństwa są aranżowane, to związki są efektem ubocznym trzepotania skrzydłami
soh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 20:57   #727
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: " Pierwsza miłość " część VII

Cytat:
Napisane przez soh Pokaż wiadomość
Aśka jest tak wku*wiającą postacią że mnie trzepie jak ją widzę
nie mogę jej, odwala nieraz niezłe cyrki a zgrywa przyjaciółeczkę. rozwaliła mnie jak jej Luiza powiedziała że Kinga jej zostawiła wybór czy zwolnić ją czy nie, ta od razu taka szczęśliwa, na jej miejscu dopiero wtedy bym się bała o tą pracę
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-09, 22:09   #728
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: " Pierwsza miłość " część VII

Cytat:
Napisane przez Kucias Pokaż wiadomość
No, mikser nie ma już gdzie spać
Dlaczego?
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 22:25   #729
Kucias
Zadomowienie
 
Avatar Kucias
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 286
Dot.: " Pierwsza miłość " część VII

O taak, Aska to swir, jest wręcz karykaturalna

Nie wiem czy spojler, bo było już na ipla, ale nie czytać jak się chce nadrobić, czy coś, bez spojlerow:
Dodam jedynie, że blondyna chciała się spotkać z kolesiem, który ją wykorzystał i dlatego zrobiła profil Luizy na stronie dla sponsorów i dziewczyn. Zapomniała usunąć. Klient w fitnessie przyszedł tam molestowac Luize, a jak się oburzyl, że nie chciała, to pokazał Kindze itd ten profil. Wtedy Luiza była już w domu i wygadala sie mikserowi. Poszła do pokoju i on poszukał tego profilu i znalazł. Potem Aska go usunęła widząc aferę.
Luiza wstaje i Mikser jej mówi, że przecież ona ma tam profil! Jednocześnie posadzajac ją o to jakoby go już usunęła. I od tamtej pory poszło z górki. Głupia Aska się przyznała, bo prawie się rozstali, ale to nic nie dało, bo go zostawiła, a ten postanowił jako winny sam się wyprowadzić. No a teraz Luiza wychodzi na spacery do pocieszyciela Natana xd.
Cytat:
Napisane przez Synthesthesia Pokaż wiadomość
Dlaczego?
__________________
Ignorowanie Onnej przynosi szczęście.

Edytowane przez Kucias
Czas edycji: 2016-04-09 o 22:41
Kucias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 22:31   #730
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: " Pierwsza miłość " część VII

Cytat:
Napisane przez Kucias Pokaż wiadomość
O taak, Aska to swir, jest wręcz karykaturalna

Nie wiem czy spojler, bo było już na ipla, ale nie czytać jak się chce nadrobić, czy coś, bez spojlerowodam jedynie, że blondyna chciała się spotkać z kolesiem, który ją wykorzystał i dlatego zrobiła profil Luizy na stronie dla sponsorów i dziewczyn. Zapomniała usunąć. Klient w fitnessie przyszedł tam molestowac Luize, a jak się oburzyl, że nie chciała, to pokazał Kindze itd ten profil. Wtedy Luiza była już w domu i wygadala sie mikserowi. Poszła do pokoju i on poszukał tego profilu i znalazł. Potem Aska go usunęła widząc aferę.
Luiza wstaje i Mikser jej mówi, że przecież ona ma tam profil! Jednocześnie posadzajac ją o to jakoby go już usunęła. I od tamtej pory poszło z górki. Głupia Aska się przyznała, bo prawie się rozstali, ale to nic nie dało, bo go zostawiła, a ten postanowił jako winny sam się wyprowadzić. No a teraz Luiza wychodzi na spacery do pocieszyciela Natana xd.
ahaaaaa....tego nie wiedziałam
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 01:37   #731
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: " Pierwsza miłość " część VII

Cytat:
Napisane przez Kucias Pokaż wiadomość
O taak, Aska to swir, jest wręcz karykaturalna

Nie wiem czy spojler, bo było już na ipla, ale nie czytać jak się chce nadrobić, czy coś, bez spojlerow:
Dodam jedynie, że blondyna chciała się spotkać z kolesiem, który ją wykorzystał i dlatego zrobiła profil Luizy na stronie dla sponsorów i dziewczyn. Zapomniała usunąć. Klient w fitnessie przyszedł tam molestowac Luize, a jak się oburzyl, że nie chciała, to pokazał Kindze itd ten profil. Wtedy Luiza była już w domu i wygadala sie mikserowi. Poszła do pokoju i on poszukał tego profilu i znalazł. Potem Aska go usunęła widząc aferę.
Luiza wstaje i Mikser jej mówi, że przecież ona ma tam profil! Jednocześnie posadzajac ją o to jakoby go już usunęła. I od tamtej pory poszło z górki. Głupia Aska się przyznała, bo prawie się rozstali, ale to nic nie dało, bo go zostawiła, a ten postanowił jako winny sam się wyprowadzić. No a teraz Luiza wychodzi na spacery do pocieszyciela Natana xd.
W sumie strescilas kilka ostatnich odcinków wiec luzik żadne spojlery hehe
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-10, 02:14   #732
Kucias
Zadomowienie
 
Avatar Kucias
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 286
Dot.: " Pierwsza miłość " część VII

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
W sumie strescilas kilka ostatnich odcinków wiec luzik żadne spojlery hehe
No będzie kilka, tylko w jednym wątku .

A to jeszcze mamy tyle ciekawych rzeczy:
- ciąża urojona, o której, mimo, że jej nie ma, ktoś może się dowiedzieć
- robienie cudownych biznesów i ich psucie przez cudowny skład
- Emilka, która chce Bartka, ale kto chciałby taką swinie?
- Kaśka i cud, że związał się z kobietą
- Koleżanka Melki kradnie jej tylko-przyjaciela. A ten z kolei nie wie o co chodzi xD. Koleżanka Melki w "jej" makijażu i ubraniach-like. Parodia. Lubię takie akcje, haha
- Matka Krystiana na swoje pierwsze prawdziwe dramaty w serialu, irytujące w chulercie
- niegrzeczny Radek
- niegrzeczna Jowita
- Dziwny psychol Jowity aka wcale-nie-przynoszacej-klopotow. Lubię go.
- Beata celebrytka azurki:
- Artur głupek
- Marysia i Michał zbyt szczęśliwi. Ciekawe co im zrobią niedługo.
- Nie pamiętam imion rudej i tego od taxi, ale to kolejny związek, który rozwalą zaraz . A było tak blisko do zaręczyn, ojojj.

Więcej grzechów nie pamiętam :ksiądz:
__________________
Ignorowanie Onnej przynosi szczęście.
Kucias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 10:47   #733
Taida77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 136
Dot.: " Pierwsza miłość " część VII

Co zrobią Darii i blazejowi? (Rudej i temu od taksi ) Daria jest bardzo w porządku, najbardziej rozgarnieta przy tej Luizie i głupiej Asce..

A co do nowego faceta matki Krystiana fajny, taki ciemny typ ^^ ten aktor chyba często takich gra, ja się chwilę zastanawiałam skąd go kojarzę (Alex febo z brzyduli <3)

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

^ Co do tego faceta jeszcze to Mariusz Zaniewski to podobno dobry aktor teatralny, tylko w serialach to raczej mu się nie szczęści z rolami. (No i ma 190 cm i fajna klate) koniec offtopu

Edytowane przez Taida77
Czas edycji: 2016-04-10 o 10:42
Taida77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 13:40   #734
Kucias
Zadomowienie
 
Avatar Kucias
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 286
Dot.: &quot; Pierwsza miłość &quot; część VII

Cytat:
Napisane przez Taida77 Pokaż wiadomość
Co zrobią Darii i blazejowi? (Rudej i temu od taksi ) Daria jest bardzo w porządku, najbardziej rozgarnieta przy tej Luizie i głupiej Asce..

A co do nowego faceta matki Krystiana fajny, taki ciemny typ ^^ ten aktor chyba często takich gra, ja się chwilę zastanawiałam skąd go kojarzę (Alex febo z brzyduli <3)

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

^ Co do tego faceta jeszcze to Mariusz Zaniewski to podobno dobry aktor teatralny, tylko w serialach to raczej mu się nie szczęści z rolami. (No i ma 190 cm i fajna klate) koniec offtopu
(odcinek z ipla, czyli niektórzy mogły jeszcze nie widzieć w telewizji): Daria bardzo się wkręciła w firmę, nawet gdy przez Sabine i Radka cała jej praca (głównie jej) przepadła. Błażej ją pocieszał i tak dalej, gdy oni zawalili, bo mówiła, że czuje, ze stoi w miejscu mając 26 lat.
Błażej mówi: zrobimy sobie wieczorem wtkwintna kolacje. Tyle, ze później woła Darię Sabina i namawia ją do dalszej współpracy. Na już. Praca w nocy te sprawy. Ostatnia scena to powrót Darii niemal nad ranem do pięknie urządzonej kuchni i Błażeja, który zawiedziony idzie spać (a wcześniej chowa pierścionek zaręczynowy).
Tra-ge-dy-ja ;p
__________________
Ignorowanie Onnej przynosi szczęście.
Kucias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 18:20   #735
Taida77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 136
Dot.: " Pierwsza miłość " część VII

^ dzięki, w sumie racja, nie mają co wymyślać :x a tak wgl to Sabiny nie jest mi szkoda, dobrze ze ja Radek rzucil za to jak potraktowała natana, który głupi czekał na nią jak siedziała w pierdlu
Swoją drogą jak natan był jeszcze z sabina to się zastanawiałam, ze niby lekarz a własnego mieszkania nawet nie ma, to samo Bartek - ile on już pracuje w zawodzie a pomieszkuje z kolegą jak za czasów studenckich.. no albo jak pomieszkiwal u śmiałków jak natan u Sabiny.. biedni Ci lekarze
Taida77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 18:22   #736
Kucias
Zadomowienie
 
Avatar Kucias
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 286
Dot.: " Pierwsza miłość " część VII

Ej, gdyby mieli swoje mieszkania, to nie byłoby tych cudownych odcinków, gdzie muszą u kogoś spać i sekretów z Jowitą i imprezek w męskim gronie .
__________________
Ignorowanie Onnej przynosi szczęście.
Kucias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 18:24   #737
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: " Pierwsza miłość " część VII

Cytat:
Napisane przez Taida77 Pokaż wiadomość
^ dzięki, w sumie racja, nie mają co wymyślać :x a tak wgl to Sabiny nie jest mi szkoda, dobrze ze ja Radek rzucil za to jak potraktowała natana, który głupi czekał na nią jak siedziała w pierdlu
Sabina odkąd wyszła z więzienia strasznie mnie denerwuje. w sumie to się ucieszyłam jak ją Radek zostawił. a jak poszła do Natana i się żaliła że Jowita wróciła a ten ją zostawił, mimo że sama odkąd pojawił się Radek olewała Natana, to już w ogóle żałosna była
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 18:22   #738
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: " Pierwsza miłość " część VII

jak ja tej Toli nie mogę, kiedyś wydawała się fajna ale ostatnio to masakra jakaś, dziś jak Bartka i Artura okłamywała to wyglądała jakby sama w tą ciążę wierzyła

a ten nowy gach Ewy to widać że jakiś podejrzany typ, może i Krystian idealny nie jest ale takie teksty że jest bachorem to tak na początku znajomości jakoś nie bardzo. Krystian też się o tą Ewę martwi jakby miała depresję i koniecznie trzeba jej pilnować
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 17:49   #739
Ulubiona_rzecz
Zakorzenienie
 
Avatar Ulubiona_rzecz
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: z miętowego laptopa
Wiadomości: 3 484
Dot.: " Pierwsza miłość " część VII

Cytat:
Napisane przez stesia Pokaż wiadomość
jak ja tej Toli nie mogę, kiedyś wydawała się fajna ale ostatnio to masakra jakaś, dziś jak Bartka i Artura okłamywała to wyglądała jakby sama w tą ciążę wierzyła
Co za głupia pinda z tej Toli Denerwuje mnie ta dziewczyna, zrobi wszystko, żeby rozbić związek Artura. I jeszcze te kłamstwa o poronieniu
__________________
Najlepszą kochanką jest księgowa. Jak się nie zgadza - to się nie zgadza.
Ale jak się zgadza, to we wszystkich pozycjach

Mądra kobieta kiedyś rzekła: "Mam to k*rwa w dupie" i żyła długo i szczęśliwie

Dobry pocałunek kobieta czuje między udami
Ulubiona_rzecz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-13, 20:25   #740
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: " Pierwsza miłość " część VII

Tola popada w obsesję na punkcie Artura.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 01:13   #741
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: " Pierwsza miłość " część VII

Wcale nie rozbija związku Artura, to on go rozbił w momencie zdrady . A jak idzie w zaparte, aż wymiotować się chce. Parszywy człek, myślałam, ze jednak ma jaja
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 05:48   #742
Ulubiona_rzecz
Zakorzenienie
 
Avatar Ulubiona_rzecz
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: z miętowego laptopa
Wiadomości: 3 484
Dot.: " Pierwsza miłość " część VII

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
Wcale nie rozbija związku Artura, to on go rozbił w momencie zdrady . A jak idzie w zaparte, aż wymiotować się chce. Parszywy człek, myślałam, ze jednak ma jaja
Wiadomo, że Artur też jest winny, ale po co te wszystkie kłamstwa + in vitro?
__________________
Najlepszą kochanką jest księgowa. Jak się nie zgadza - to się nie zgadza.
Ale jak się zgadza, to we wszystkich pozycjach

Mądra kobieta kiedyś rzekła: "Mam to k*rwa w dupie" i żyła długo i szczęśliwie

Dobry pocałunek kobieta czuje między udami
Ulubiona_rzecz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 12:54   #743
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: " Pierwsza miłość " część VII

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
Wcale nie rozbija związku Artura, to on go rozbił w momencie zdrady . A jak idzie w zaparte, aż wymiotować się chce. Parszywy człek, myślałam, ze jednak ma jaja
Rozbija Od razu widac, że chce z nim być. Stąd in-vitro, mówienie, że go kocha i tylko dla niego do tej pory poświęcała się całkowicie pracy i robiła wszystko dla niego i wmawianie Kindze, że bardzo źle ja trakwował i dlatego poroniła

A pamiętacie jak Tola z Aśka szukały miejsca na weekend dla Artura i Kingi? Tola miała vouchery w ręce ale je potargała i wyrzuciła do kosza, mówiąc potem, że nic nie znalazła w tym terminie. A to było przed przespaniem sie z Arturem.
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 22:03   #744
Taida77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 136
Dot.: " Pierwsza miłość " część VII

Mógłby ktoś mi króciutko streścić co było w tym tygodniu? Wyczytałam tylko, ze pojawił się już nowy facet ewy, ciemny typ no i o toli, ale nie rozumiem za bardzo, mówi im ze poronila? I jake in vitro? Kinga wie? Z góry dziękuję ^^
Taida77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 22:35   #745
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4 689
Dot.: " Pierwsza miłość " część VII

Cytat:
Napisane przez Taida77 Pokaż wiadomość
Mógłby ktoś mi króciutko streścić co było w tym tygodniu? Wyczytałam tylko, ze pojawił się już nowy facet ewy, ciemny typ no i o toli, ale nie rozumiem za bardzo, mówi im ze poronila? I jake in vitro? Kinga wie? Z góry dziękuję ^^
Tola zanim się wygadała Kindze chciała poddać się zabiegowi in vitro. Chciała żeby dziecko łączyło ją z Arturem i żeby on nadal się o nią troszczył. Bartek się o tym dowiedział i Tola mu się po jakimś czasie do wszystkiego przyznała. Później Bartek powiedział Arturowi, że Tola nie jest i nie była w ciąży, że go oszukiwała. Artur do ostatniej chwili okłamywał Kingę, że Tola wszystko wymyśliła. Tola jednak pokazała jej smsy od Artura i Kinga jej uwierzyła. Na ten moment Kinga wie, że Artur zdradził ją z Tolą i chyba uwierzyła Toli, że jednak poroniła. Tola powiedziała jej, że to przez Artura, bo źle ją traktował. Ewa ma nowego faceta, który się na nią wydzierał i chyba ją uderzył, bo miała podbite oko. Luiza rozstała się z Mikserem. Za Jowitą ciągle chodzi Ted i zaczyna ją trochę straszyć i wymuszać na niej żeby z nim była. To tak w skrócie.
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 07:36   #746
Taida77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 136
Dot.: &quot; Pierwsza miłość &quot; część VII

[1=8dffddb6e628bfb98112858 ba516cbd40bf27d07_5e28e20 31c1d9;58966271]Tola zanim się wygadała Kindze chciała poddać się zabiegowi in vitro. Chciała żeby dziecko łączyło ją z Arturem i żeby on nadal się o nią troszczył. Bartek się o tym dowiedział i Tola mu się po jakimś czasie do wszystkiego przyznała. Później Bartek powiedział Arturowi, że Tola nie jest i nie była w ciąży, że go oszukiwała. Artur do ostatniej chwili okłamywał Kingę, że Tola wszystko wymyśliła. Tola jednak pokazała jej smsy od Artura i Kinga jej uwierzyła. Na ten moment Kinga wie, że Artur zdradził ją z Tolą i chyba uwierzyła Toli, że jednak poroniła. Tola powiedziała jej, że to przez Artura, bo źle ją traktował. Ewa ma nowego faceta, który się na nią wydzierał i chyba ją uderzył, bo miała podbite oko. Luiza rozstała się z Mikserem. Za Jowitą ciągle chodzi Ted i zaczyna ją trochę straszyć i wymuszać na niej żeby z nim była. To tak w skrócie. [/QUOTE]

Dziękuję bardzo czyli Kinga rozstala się z Arturem? Szkoda mi ich a Ewa już ma podbite oko? To szybko..
Taida77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 12:59   #747
Kucias
Zadomowienie
 
Avatar Kucias
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 286
Dot.: &quot; Pierwsza miłość &quot; część VII

Cytat:
Napisane przez Taida77 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo czyli Kinga rozstala się z Arturem? Szkoda mi ich a Ewa już ma podbite oko? To szybko..
Przecież Artur to uj, zawsze był, nie wiem czemu chcecie nim kogoś męczyć,on jest be
__________________
Ignorowanie Onnej przynosi szczęście.
Kucias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 11:43   #748
Ulubiona_rzecz
Zakorzenienie
 
Avatar Ulubiona_rzecz
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: z miętowego laptopa
Wiadomości: 3 484
Dot.: &quot; Pierwsza miłość &quot; część VII



Zwiastun kolejnych odcinków.
__________________
Najlepszą kochanką jest księgowa. Jak się nie zgadza - to się nie zgadza.
Ale jak się zgadza, to we wszystkich pozycjach

Mądra kobieta kiedyś rzekła: "Mam to k*rwa w dupie" i żyła długo i szczęśliwie

Dobry pocałunek kobieta czuje między udami
Ulubiona_rzecz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 17:09   #749
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: " Pierwsza miłość " część VII

jak się nazywa ta aktorka co gra tą babkę co u Śmiałków przebywa? albo skąd mogę ją kojarzyć? bo tak się cały czas zastanawiam i nic mi do głowy nie przychodzi
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 20:37   #750
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: " Pierwsza miłość " część VII

Cytat:
Napisane przez stesia Pokaż wiadomość
jak się nazywa ta aktorka co gra tą babkę co u Śmiałków przebywa? albo skąd mogę ją kojarzyć? bo tak się cały czas zastanawiam i nic mi do głowy nie przychodzi
Daleko od noszy - siostra Barbara Es
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-17 20:00:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.