Zestaw noży - jaki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-22, 14:00   #1
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861

Zestaw noży - jaki?


Postanowiłam, że na święta dla mamy kupię zestaw noży. Przejrzałam dziś allegro i zgłupiałam Jest ich naprawdę dużo, rozpiętość cenowa też ogromna.

Potrzebuję takiego podstawowego zestawu. Noże nie muszą sie pieknie prezentować na stole lecz dobrze kroić i przede wszystkim nie tępić się. I oczywiście w gre wchodzą pieniądze, bo fundusz siedemnastolatki jest bardzo ograniczony niestety. Myślałam, żeby przeznaczyć na to ok 100 zł (ale to już tak maksymalnie). Może Wy macie jakieś sprawdzone? Albo przynajmniej mi doradzicie? Czy za ta cenę raczej nic sensownego nie kupię?
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 12:58   #2
asiaSWPS
Przyczajenie
 
Avatar asiaSWPS
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 14
Dot.: Zestaw noży - jaki?

Moim zdaniem za 100 zł to nie kupisz dobrego zestawu noży. Ale i sama nie kupowałam do tej pory, więc może się mylę. Ja poszukuję jakiegoś dobrego noża do siekania. Jeśli więc ktoś dokonywał kiedyś takiego zakupu to będę wdzięczna za informacje na temat producenta. Chodzi mi o jakiś porządny nóż na lata, ale niekoniecznie za 2 tys. zlotych
asiaSWPS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:13.