siostra - złodziejka :( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-11, 12:43   #31
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: siostra - złodziejka :(

Dziewczyny mają rację, chyba tylko taka "podmiana" może zniechęcić Twoją siostrę
Mój kumpel miał podobny problem - wynajmował mieszkanie u ludzi, którzy często wyjadali jego rzeczy z lodówki :/ Kiedyś się wkurzył i przytargał z pracy sok pomarańczowy, po którym znajomi dostali strasnego rozwolnienia Żeby nie wzbudzać podejrzeń sam też nieco się go napił i zostawił w lodówce (potem zapchał się czekoladą, żeby nie mieć kłopotów z żołądkiem ). Wieczorem właściciel chaty oczywiście na soczek się skusił. Ponoć całą noc uprawiał biegi do kibla, a mój kumpel z rozanielonym wyrazem twarzy wsłuchiwał się w odgłosy dobiegające z toalety Wredny sposób, ale jak widać - sprawdzony
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 12:45   #32
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: siostra - złodziejka :(

albo do szamponu dodaj troche szamponetki koloryzujacej, jesli jest blondynka to oczywiscie ciemny kolor


dodatkowo zainestowalabym w porzadny kufer zamykany na kludke lub szyfr, wiem, ze drogi, ale z czasem by sie zwrocil jakby siostra przestala brac twych kosmetykow
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 12:46   #33
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: siostra - złodziejka :(

Cytat:
Napisane przez i_n_e_s
samoopalacza, by miała plamy, a może wtedy wypadło jakieś ważne spotkanie, a twarzy nie schowasz, ja bym raczej nie radziła tego.
tym lepiej moze wtedy dotrze na dłuzej

i faktycznie radze zainwestowac w cos zamykanego
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 12:52   #34
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: siostra - złodziejka :(

walizkę zamykaną na klucz, szyfr i najlepiej na kółkach
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 12:57   #35
Aneciak
Zadomowienie
 
Avatar Aneciak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Limerick/Łódź
Wiadomości: 1 019
GG do Aneciak
Dot.: siostra - złodziejka :(

ja mam młodsza siostre o 3 lata... na poczatku też miałysmy podobny problem... ale doszłysmy do wniosku ze podbieranie sobie nie ma sensu i teraz kupujemy razem niektóre kosmetyki itp dogadałysmy sie jakos. Oczywiście nie zawsze jest tak sielankowo...
__________________
Aneciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 13:00   #36
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: siostra - złodziejka :(

Czytam sobie właśnie, bo moja siostra też mi podkrada, ale mniej szkodliwie. Inaczej kosmetyki pewnie by się przeterminowały Wkurza mnie jedynie, że pomadki mają przez to "szpic", a ja je zużywam bardziej "na płasko".

Rady fajne, ale chyba nie dałabym samoopalacza, ani kremu depilującego siostrze na twarz, bo po odpowiednim czasie może Jej krzywdę zrobić, a tego byś chyba nie chciała? Co by się stało, jakby Jej się zniszczyła raz na zawsze cera?
eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 13:01   #37
ikets
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar ikets
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 222
Dot.: siostra - złodziejka :(

u mnie wyglada to w ten sposób, ze kasa na pół, a kosmetyk ginie i nikt go nie odnajduje (ewentualnie puste opakowanie w kszu na smieci)...
ikets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-11, 13:19   #38
zabciam
Zadomowienie
 
Avatar zabciam
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 1 159
GG do zabciam
Dot.: siostra - złodziejka :(

szczerze wspołczuje takiej siostry, sama taka mam... kase przewali na imprezach, a kosmetryków uzywa moich;/ okropne...

a jak ma ciemne włosy to do szamponu/ albo odzywki ktora trzeba troszke potrzymac na włosach mozesz dodac rozjasniacza do włosów kup jakies tani np z joanny: tani, rozjasnia na zołto(szczegolnie ciemne włosy), i super niszczy kudełki zemsta jak sie patrzy ... hihihi
__________________
NIE BĄDŹMY OBOJĘTNI NA LOS NASZYCH BLIŹNICH!

https://wizaz.pl/akcje/adopcja_serca/

http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=4269936
POMÓŻMY ZWIERZĘTOM W KORABIEWICACH!!


http://www.republika.pl/bayka
zabciam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 13:21   #39
ikets
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar ikets
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 222
Dot.: siostra - złodziejka :(

Cytat:
Napisane przez zabciam
szczerze wspołczuje takiej siostry, sama taka mam... kase przewali na imprezach, a kosmetryków uzywa moich;/ okropne...

a jak ma ciemne włosy to do szamponu/ albo odzywki ktora trzeba troszke potrzymac na włosach mozesz dodac rozjasniacza do włosów kup jakies tani np z joanny: tani, rozjasnia na zołto(szczegolnie ciemne włosy), i super niszczy kudełki zemsta jak sie patrzy ... hihihi
solidaryzuje sie
ikets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 13:56   #40
mayka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Dot.: siostra - złodziejka :(

Zgadzam się z Eklerką - kawał z "ulepszonym" kosmetykiem to chyba najlepsze rozwiązanie, ale zanim coś zrobisz przemyśl to dobrze, żeby jej nie zrobić krzywdy. Pomysł z kremem do depilacji i tym podobnymi środkami chemicznymi jest nie do przyjęcia, możesz ją w ten spośób okaleczyć!
mayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 14:27   #41
ikets
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar ikets
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 222
Dot.: siostra - złodziejka :(

no dobra przyznaje sie, 18 lat mojego zycia w otoczeniu z nią (czyt. siostrą) sprawiło ze jej nie znoszę, nie cierpię, a nawet nienawidze...

i nie tylko za to ze kradnie moje rzeczy, to tylko mały element wielkiej piramidy... ehhh... a jednak chciałabym miec w rodzenstwie oparcie i zrozumienie ale to był moj błąd, bo chciałam to znalezc u niej, a potem było tylko wielkie BUM i rozczarowanie
ikets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-11, 16:45   #42
ewelink_a
Raczkowanie
 
Avatar ewelink_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 68
GG do ewelink_a
Dot.: siostra - złodziejka :(

Ikets rób co Ci radzą dziewczyny z tym samoopalaczem! Z własnego doświadczenia wiem że można komuś coś 100 razy tłumaczyć ale i tak nie dotrze! Trzeba zrobić coś stanowczego. Jak juz coś wykombinujesz napisz czy pomogło, jesli nie to proponuje ten drastyczny pomysł z kremem do depilacji
ewelink_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 16:52   #43
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: siostra - złodziejka :(

moze byc ten samoopalacz. kup najtanszy i zamien go opakowaniem z jakims innym kosmetykiem. powinno podzialac. popros tate jesli masz z nim dobre stosunki zeby ci skonstruowal jakas nawet niewielka skrzyneczke choc na klodke malutka
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 16:59   #44
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: siostra - złodziejka :(

kiedys mialam kolezanke kleptomanke.
jej siostra zamykala kosmetyki w szafce na kluczyk - innej rady nie ma bo takie osoby zawsze zaprzeczaja, ze cokolwiek braly...
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 17:02   #45
olka222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: siostra - złodziejka :(

Naprawde współczuję, ja na szczeście mam brata Pomysł z samoopalaczem swietny i krzywdy raczej nie zrobi (no chyba, że zmieni pojecie estetyki na jakiś czas) Krem do depilacji może zrobić krzywdę, jeśli dostanie sie do oka na przykład. Pomysł z zamykanym kuferkiem niezły, chociaż naprawde współczuję, bo nie wyobrażam sobie jak można mieszkać z kimś takim, przed kim trzeba chować swoje rzeczy. Powodzenia
__________________
Z charakteru to ja Ruda jestem
olka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 17:06   #46
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: siostra - złodziejka :(

szczerze wspólczuje.. mam brata młodszego i on sie czesto zachowuje jakby był baba a co gorsze właśnie taka siostrą podbierajaca kosmetyki Ostatnio kupiłam sobie J&J Holiday Skin- oczywiscie jak już musiał coś zalookać i teraz co tylko wchodze do pokoju to czuje ze dopiero co smarował ten swoj brzuszek i nie wiadomo co jeszcze moim balsamem. Tak jest ze wszystkim. Tylko wyczyta ze cos na tradzik , cos nawilzajacego to juz do łapy.. a zaczelo sie od czytywania kobiecych gazetek i chyba podłapał klimat

ja wiem ze to nie to samo ale znam po czesci ten ból.
proponuje zamykany kuferek albo wmontuj zamek chocby do jednej szuflady.
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 17:24   #47
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: siostra - złodziejka :(

Cytat:
Napisane przez kootek_mamrotek
szczerze wspólczuje.. mam brata młodszego i on sie czesto zachowuje jakby był baba a co gorsze właśnie taka siostrą podbierajaca kosmetyki Ostatnio kupiłam sobie J&J Holiday Skin- oczywiscie jak już musiał coś zalookać i teraz co tylko wchodze do pokoju to czuje ze dopiero co smarował ten swoj brzuszek i nie wiadomo co jeszcze moim balsamem. Tak jest ze wszystkim. Tylko wyczyta ze cos na tradzik , cos nawilzajacego to juz do łapy.. a zaczelo sie od czytywania kobiecych gazetek i chyba podłapał klimat

ja wiem ze to nie to samo ale znam po czesci ten ból.
proponuje zamykany kuferek albo wmontuj zamek chocby do jednej szuflady.
Ja też mam brata i u mnie jest tak samo. Kiedyś wszystkie moje kosmetyki stały w łazience i mój brat uzywał mojego żelu do mycia twarzy, toniku i kremów.Wszystko było by o.k gdy by nie to ze mój brat używa wszystkiego ze "zdwojona siłą" np. wylewa mnóstwo żelu mimo ze strasznie się pieni. Z kremami jest tak samo jak bierze to aż dwoma paluchami i nie liczy się z tym że długo zbierałam kase żeby kupić ten krem. Raz poprostu przeszedł sam siebie ponieważ potrzebował do szkoły próbek jakichs kosmetyków więc wyskrobał połowe mojej szminki, wylał troche perfum,było jeszcze kilka takich próbek ale oczywiście rodzice nic nie powiedzieli bo przecież on musiał do szkoły
Tak jak już pisały dziewczyny to najlepiej jak byś kupiła jakiś zamykany kuferek bo innego wyjścia nie ma no chyba że byś chowała pojedyńcze kosmetyki np. w szafie między ciuchami albo w pojemniku na pościel ale póżniej można niestety pozapominać gdzie co się pochowało
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 17:25   #48
gaba33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 75
GG do gaba33
Dot.: siostra - złodziejka :(

Starsze siostry tak maja !!!Moja starsza o 3lata, ja tez kupowałam kosmetyki, mam ich dużo,a ona nawet nie ma pozadnego kremu do twarzy!!!Wiesz co raz zrobilam, ale sie wku...... na mnie! Kupiłam sobie cos tam nowego (nie pamietam) ,z gory jej powiedzialam zeby zapomniała,ze tego bedzie uzywała , położyłam na półce i poszlam do kuchni!Zostawiłam do pokoju uchylone drzwi jak sie czaiła ...hehe...otworzyla delikatnie ,a na łeb spadł leciutki kubeczkek plastikowy z woda hehe prosto na jej łebek spadł!Ale zadyma była...hehe!Ale dalej wchodzi i zabiera!
gaba33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 17:29   #49
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: siostra - złodziejka :(

Teraz mi się przypomniało że podczas jedych wakacji na wsi moja babcia zajrzała do mojego kuferka z kosmetykami i wzięła czerwoną szminkę ponieważ chciała oznaczyć świnie do sprzedaży czy jakoś tak więc wzięła moją szminkę bo zaodziała gdzieś markera. Potem normalnie włożyła do kuferka, a ja tu otwieram chciałam się malować a na niej piasek i świńskie włosy, dużo tego nie było ale jednak. Fuj Nienawidze takich ludzi którzy nieszanują czyichs rzeczy :/
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-11, 17:32   #50
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: siostra - złodziejka :(

Dziewczyny-jesteście sadystki.Krem do depilacji zamiast maseczki do włosów Perfidne,ale nad wyraz bardzo i w tym wypadku,młodsza siostra,może mieć nieprzyjemności np.ze strony rodziców Najlepiej zmień miejsce przechowywania kosmetyków.Może to głupie,ale jak masz pojemnik na pościel to trzymaj kosmetyki tam-siostra pewnie dość się nagłowi gdzie to jest Jeżeli znajdzie te kosmetyki to ty im znajdziesz nowe miejsce
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 17:33   #51
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: siostra - złodziejka :(

Cytat:
Napisane przez satine
Teraz mi się przypomniało że podczas jedych wakacji na wsi moja babcia zajrzała do mojego kuferka z kosmetykami i wzięła czerwoną szminkę ponieważ chciała oznaczyć świnie do sprzedaży czy jakoś tak więc wzięła moją szminkę bo zaodziała gdzieś markera. Potem normalnie włożyła do kuferka, a ja tu otwieram chciałam się malować a na niej piasek i świńskie włosy, dużo tego nie było ale jednak. Fuj Nienawidze takich ludzi którzy nieszanują czyichs rzeczy :/
O fuj! Nie rozumiem jak tak można Mój ojciec kiedyś wziął sobie z koszyczka na półce jedne z moich okularów słonecznych, bo akurat mu się spodobały. Dopiero potem spytal, czy moze je sobie wziąć, chyba nie tak kolejność
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 17:40   #52
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: siostra - złodziejka :(

Szafka na zamek byłaby dobrym rozwiązaniem.

Sama trzymam kosmetyki u siebie w pokoju, ale nie przez siostrę, która kosmetyków mi nie podbiera. Zresztą gdy tylko coś mi się znudzi to wędruje do niej.
Otóż kiedyś powynosiłam moje kosmetyki do łazienki i jaki był tego skutek? Tata umył sobie głowę płynem do higieny intymnej Sam się wydał, bo jak wyszedł to zapytał dlaczego ten szampon tak słabo się pieni Innym razem mama umyła tacie plecy moim żelem do twarzy (już nie powiem ile kosztował) i wtedy miarka się przebrała
Doszłam do wniosku, że nie ma sensu kolejny raz prosić aby używali tylko to co znają lub aby brali okulary do łazienki.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 17:47   #53
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: siostra - złodziejka :(

Cytat:
Napisane przez konfitura
Szafka na zamek byłaby dobrym rozwiązaniem.

Sama trzymam kosmetyki u siebie w pokoju, ale nie przez siostrę, która kosmetyków mi nie podbiera. Zresztą gdy tylko coś mi się znudzi to wędruje do niej.
Otóż kiedyś powynosiłam moje kosmetyki do łazienki i jaki był tego skutek? Tata umył sobie głowę płynem do higieny intymnej Sam się wydał, bo jak wyszedł to zapytał dlaczego ten szampon tak słabo się pieni Innym razem mama umyła tacie plecy moim żelem do twarzy (już nie powiem ile kosztował) i wtedy miarka się przebrała
Doszłam do wniosku, że nie ma sensu kolejny raz prosić aby używali tylko to co znają lub aby brali okulary do łazienki.
To u mnie brat kiedyś sobie umył włosy płynem do kąpieli z Avonu kiwi z arbuzem i stwierdził,że ten szampon fajnie pachnie
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 17:51   #54
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: siostra - złodziejka :(

Cytat:
Napisane przez natii4
To u mnie brat kiedyś sobie umył włosy płynem do kąpieli z Avonu kiwi z arbuzem i stwierdził,że ten szampon fajnie pachnie
Zdolniacha
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 17:55   #55
livy
BAN stały
 
Avatar livy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zewsząd:P
Wiadomości: 489
Dot.: siostra - złodziejka :(

Cytat:
Napisane przez natii4
Dziewczyny-jesteście sadystki.Krem do depilacji zamiast maseczki do włosów
Hehe Natii przecież żartowałam. Przecież i tak wiem, ze by nie zrobiła czegos TAKIEGO
livy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 18:23   #56
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: siostra - złodziejka :(

oj zemsta jest słodka wiem cos o tym
pomysł z samoopalaczem jest dobry jednak odradzam krem do depilacji. niechcący możesz wyrządzić jej wileką krzywdę. nie wiadomo przecież jak skóra zareaguje na taki "krem". myślę, że "opalona buźka" ją oduczy podbierania kosmetyków tak samo jak ja oduczyłam mojego brata kablowania (też zastosowałam terapie szokiem)
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 19:02   #57
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: siostra - złodziejka :(

Cytat:
Napisane przez jaszmurka
hmmm ja proponuję żebyś napisała jej karteczki
przy każdym kosmetyku : Typu - "I co? po co używasz moich kosmetyków?? " "Dobry kremik?" "Ciesze się,że Ci odpowiada mój żel pod prysznic!!!! " albo "kup se swój krem a jak nie..to niebawem się przekonasz jaka potrafię być niedobra" No nie wiem...
ale szczerze wspólczuję sytuacji... jeszcze bym jakoś przeżyłą koleżankę na obozie (z autopsji hehe) ale własną siostrę.. przecież to rodzina... skąd u niej takie podejście... może wybierzcie się razem do psychologa .
A ten pomysł z samoopalaczem to zwalił mnie z nóg
Życzę miłego "znęcania"
pozdrawiam
Ja myślę, żeby zacząć od tego sposobu z karteczkami - wydaje się być dobry! A jak nie pomoże, to wtedy zabrać się za podmiany - najlepszy będzie pomysł z samoopalaczem lub szamponem(dolać trochę farby w przeciwnym do jej włosów kolorze) hahahah ale był by ubaw! A siostra mialaby nauczke
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 19:05   #58
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Dot.: siostra - złodziejka :(

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
oj zemsta jest słodka wiem cos o tym
pomysł z samoopalaczem jest dobry jednak odradzam krem do depilacji. niechcący możesz wyrządzić jej wileką krzywdę. nie wiadomo przecież jak skóra zareaguje na taki "krem". myślę, że "opalona buźka" ją oduczy podbierania kosmetyków tak samo jak ja oduczyłam mojego brata kablowania (też zastosowałam terapie szokiem)
Co mu zrobilas?
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 19:07   #59
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: siostra - złodziejka :(

Cytat:
Napisane przez livy
Hehe Natii przecież żartowałam. Przecież i tak wiem, ze by nie zrobiła czegos TAKIEGO
OK.Wybaczam
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 19:14   #60
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: siostra - złodziejka :(

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
oj zemsta jest słodka wiem cos o tym
pomysł z samoopalaczem jest dobry jednak odradzam krem do depilacji. niechcący możesz wyrządzić jej wileką krzywdę. nie wiadomo przecież jak skóra zareaguje na taki "krem". myślę, że "opalona buźka" ją oduczy podbierania kosmetyków tak samo jak ja oduczyłam mojego brata kablowania (też zastosowałam terapie szokiem)
jak tego dokonalas? moj braciak tez kabluje :P

moja mama podbiera mi kosmetyki, ale sie nie denerwuje, bo gdy ja kupie cos za pierwwszym razem a jej sie spodoba to wtedy ona funduje a pozniej kupujemy na spolke
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:25.