Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-06, 09:56   #241
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

troche sie z Wami podraznie, ale ja wspominam ciaze jako najwaspanialszy okres w moim zyciu Spalam do woli, spacerowalam do woli, chodzilam po sklepach do woli, czasem nawet ktos mi ustapil miejsca. Trzy razy bylam nad morzem, dwa razy nad jeziorem.... Bylo super...

Teraz niestety niedosypiam, ciagle sie stresuje, ze z malym cos nie tak. W sumie chlopak nie jest chory - a wizyt u lekarzy mnostwo. Nie ma dnia, zeby jakiejs wizyty nie bylo (laryngolog, ortopeda, neurolog, okulista, audiolog, rehabilitacja, itd...) och....

Trzymac sie ciezarowki i nie narzekac! Potem bedzie ciezka harowka i ciagle gadanie o kupach buziaki.
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 09:59   #242
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

Cytat:
Napisane przez Medusia Pokaż wiadomość

Primaverko, ja też miałam się zgłosić 12, tyle, że listopada i urodziłam 9. Już zostało ustalone, że Twoja Niespodzianka jest mądra i w imieniny Mikołaja jej nie śpieszno. Może przyjdzie 9?
Ech, jak na razie to ta moja niespodzianka mnie tak nerwowo rozstraja, że szok
Ja wiem, że to fizycznie niemożliwe, żeby siedziała we mnie do końca świata - ale na dzień dzisiejszy nie znajduję żadnych wytłumaczeń, ze wyjdzie...

A kto następny zadzwoni spytać, czy JUŻ - to zbluzgam chyba

Moja mama wydzwania cały czas - i jak tylko nie odbiorę tel w przeciągu 5 sekund - to jest święcie przekonana, że rodzę



Ech, chyba dziś nie jest mój dobry dzień... Takiego beznadziejnego nastroju to już nawet nie pamiętam, kiedy miałam... idę się na jakiś spacer wypuścić, może mi przejdzie
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 10:07   #243
Sławka2
Wtajemniczenie
 
Avatar Sławka2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 166
GG do Sławka2
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

primavera ja też mam tak "cudowny" dzień, że lepiej nie mówić.... Wstałam niby wszystko ok a teraz taka jestem klapnięta, że zamiast kakao to sobie małą kawę z mlekiem zafundowałam... Może mnie troche rozbudzi bo jak nie to chyba pierwszy raz sie zdrzemnę w ciągu dnia

celko dzięki za pocieszenie Jestem gotowa chodzić w ciąży jeszcze bardzo dłuuugo
Sławka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 10:43   #244
ewcia123
Rozeznanie
 
Avatar ewcia123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice W-wy
Wiadomości: 776
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

Taaa ciężko się z Celką niezgodzić... wie kobita co mówi z tą ciążą. Ja to już zaczynam odczuwać niechęć do wieczornego kladzenia się spać, bo mały zaraz i tak mnie obudzi. Chociaż ostatnio mu się troche poprawia i w nocy nawet daje przymknąć oko. Ciekawe do kiedy będzie taki grzeczny.
ewcia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 11:28   #245
Medusia
Raczkowanie
 
Avatar Medusia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 103
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
troche sie z Wami podraznie, ale ja wspominam ciaze jako najwaspanialszy okres w moim zyciu Spalam do woli, spacerowalam do woli, chodzilam po sklepach do woli, czasem nawet ktos mi ustapil miejsca. Trzy razy bylam nad morzem, dwa razy nad jeziorem.... Bylo super...

Teraz niestety niedosypiam, ciagle sie stresuje, ze z malym cos nie tak. W sumie chlopak nie jest chory - a wizyt u lekarzy mnostwo. Nie ma dnia, zeby jakiejs wizyty nie bylo (laryngolog, ortopeda, neurolog, okulista, audiolog, rehabilitacja, itd...) och....

Trzymac sie ciezarowki i nie narzekac! Potem bedzie ciezka harowka i ciagle gadanie o kupach buziaki.
A ja się z Tobą, Celciu chętnie podrażnie.Czy to nie nasza Matka Założycielka miała słabą krzepliwość krwi?Czy to nie Celka liczyła krwinki w różnych laboratoriach, różnymi metodami?Czy to nie Celka martwiła sie o wyniki? Czy to nie Celka miała dylematy na temat sposobu porodu?
Ot tyle tylko sobie przypominam nie sięgając do archiwum. A teraz to jestem przekonana, że jeden, jedyny uśmiech Adasia wszystko wynagradza, zwłaszcza nieprzespaną noc.
Podrażniła się mama, której właśnie ręce odpadaja od noszena córci.
__________________
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie." B.Spinoza
Medusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 12:54   #246
martka83
Zadomowienie
 
Avatar martka83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 574
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

Primavera znam ten ból. Jeszcze tydzień temu byłam w takiej samej sytuacji jak ty, tylko już kilka dni po terminie. Wyć mi się chciao, nie wychodziłam z domu bo te pytania wszystkich ludzi wykańczały mnie psychicznie, nie miałam co robić więc kombinowałam na wszystkie sposoby ze sprzątaniem. A potem jedna chwila i wszystko się zmieniło.

Jakie to jest wszystko niepoukładane że dziewczyny na odchowalni nie mają czasu na nic, tutaj czekanie i wymyślanie pracy na siłe. A ja na razie na pograniczu. Próbuję się ogarnąć i przyzwyczaić do nowej sytuacji. Kocham moje słoneczko ale jak mi się pręży w nocy to dopada mnie taka bezsilność że mogłabym wyć z nim.

Koniec Filozofowania.

Co z Inką?
__________________
Marcelek
martka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 13:03   #247
Sławka2
Wtajemniczenie
 
Avatar Sławka2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 166
GG do Sławka2
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

Skrobnęlam do Ineczki ale sie nie odezwała - mam nadzieje, że wszystko u niej dobrze i jak będzie mogła to sie odezwie...

Szafka nadal nie ruszona - jestem jakaś dzisiaj rozlazła - nawet kawa mi nie pomogła...
Siedze na wizażu i tak mi pewno spełznie cały dzień...

Edit;
Dostałam smsa od Inki

Mam skurcze co 4 minuty odeszły mi wody i krwawy czop także może dziś... pozdrawiam
Sławka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-06, 13:23   #248
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

Cytat:
Napisane przez martka83 Pokaż wiadomość
Primavera znam ten ból. Jeszcze tydzień temu byłam w takiej samej sytuacji jak ty, tylko już kilka dni po terminie. Wyć mi się chciao, nie wychodziłam z domu bo te pytania wszystkich ludzi wykańczały mnie psychicznie, nie miałam co robić więc kombinowałam na wszystkie sposoby ze sprzątaniem. A potem jedna chwila i wszystko się zmieniło.
Poszłam na spacer i od razu humor lepszy
U nas dziś piękna pogoda, taka wiosenna - cieplutko i słonecznie.

Zabieram się za lepienie pierogów
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 14:22   #249
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
troche sie z Wami podraznie, ale ja wspominam ciaze jako najwaspanialszy okres w moim zyciu Spalam do woli, spacerowalam do woli, chodzilam po sklepach do woli, czasem nawet ktos mi ustapil miejsca. Trzy razy bylam nad morzem, dwa razy nad jeziorem.... Bylo super...
celko - ale ja wcale nie narzekam na ciążę, tylko... nie pogniewaj się, ale ty nie zrozumiesz
Miałąś termin na 5 listopada, urodziłaś 26 października - więc nie wiesz, jak frustrujące może być czekanie już w końcówce lub po terminie, kiedy już wszystko i wszyscy czekają, a każdy telefon oznacza tylko jedno pytanie. Mnie w sumie najbardziej to denerwuje - że wszyscy wypytują, czy to telefonicznie czy napotkani znajomi - tak jak dziś na spacerku kolega "jeszcze nie urodziłaś?".
Urodziłam, tylko wsadziłam sobie z powrotem - po takiej odpowiedzi się zamknął
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 14:54   #250
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

oj na szczęście mnie to ominęło,a pewnie też bym nerowowo nie wytrzymała

ale ale doładujcie telefony,bo po porodzie codziennie ktoś będzie dzwonił i pisał z zapytaniem:jak się czujecie? jak mala/y? pomóc wam może w czymś? etc.

3mcie się kobiałki-jeszcze troszku

Ineczko-już za chwilę ju z za momencik
3mam kciuki!

Martko-też tak miałam ale za tydzień/dwa zobaczysz,że to nic takiego i świetnie sobie ze wszystkim radzisz a jak Marcelek też się oswoi i stanie mniej nerwowy to i z Ciebie zejdzie powietrze
i będzie świetnie-zobaczysz
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 14:56   #251
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

A propos glupich pytan i stwierdzen:

Wlasnie wrocilysmy ze sklepu. W sklepie przy jednej kasie stal znajomy, ktory cala ciaze widzial mnie conajmniej raz w tygodniu. My podchodzimy do drugiej kasy, Pchelka w nosidelku na brzuchu. Znajomy kiwnal mi glowa, ja pytam kasjerke czy maja mniejsze obcinacze, ona pyta, czy to dla dzidzi. W tym momencie on sie odwraca, z szokiem wypisanym na twarzy: TO TY MASZ DZIDZIE? To co on, kurcze, myslal ze sie w takim tempie spaslam?? Ja zawsze najpierw mowie pozniej mysle, wiec wypalilam z tym pytaniem do niego... kasjerki mialy ubaw.
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-06, 16:21   #252
puszina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 236
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

Aaaaa trzymam mocno kciuki!! Ineczko trzymamy mocno!!!!!!

Z kawy wirtualnej nici, przepraszam kochane, ale cały dzien ktos przyłaził i za chwile znowu goscie. Jak juz chciałam walnąc fotkę to siadły akumulatorki w aparacie.. Czyli kawa bedzie jutro. Język w trąbke trzeba zwinąc
puszina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 16:32   #253
Sławka2
Wtajemniczenie
 
Avatar Sławka2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 166
GG do Sławka2
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

Dostałam smsa od Ineczki

3350g 55cm Antoś już u mnie na ręku odpoczywamy ok 19 bedziemy w pokoju

Gratulacje dla Ineczki i Antosia

Edytowane przez Sławka2
Czas edycji: 2007-12-07 o 07:24
Sławka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 16:39   #254
puszina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 236
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

hahaahah!!!!!!!!!!!!!!!!1

to zdrowie za Ineczke i Antosia!
puszina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 16:52   #255
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

Medusia - no normalnie wygralas Masz 100% racje - tylko ja teraz pamietam to co bylo dobre Juz taka jestem. Generalnie pesymistka - ciagle sie stresuje byle czym, ciagle wymyslam problemy, ale juz po wszystkim pamietam tylko dobre rzeczy Ale faktycznie stresowalam sie bardzo. Choc teraz tez stresow nie brakuje... Ale kondycje mialam mimo wszystko dobra w ciazy - nawet rozstepow po ciazy nie mam Choc niestety nadal w ciuchy sie nie mieszcze zadne

primavera - faktycznie nie moge Cie do konca rozumiec, bo jak slusznie zauwazylas urodzilam przed terminem. Choc pamietam jak sie stresowalam, co to bedzie jak mnie beda kilka tygodni w szpitalu trzymac i czekac na porod naturalny. I jak sie dowiedzialam juz w szpitalu ze bede mogla rodzic naturalnie - to i po schodach zaczelam biegac Wprawdzie po kilku godzinach zdementowano ta wiadomosc i juz wiedzialam ze bede miec cc, ale ile schodow przeszlam to moje
Trzymaj sie kochana! A jak wizyta u lekarza? Co mowil?

martka- a co robi Twoj maly w nocy? Tez sie tak prezy i jeczy jak moj? I trzeba go nosic, zeby sie uspokoil? Boli go brzuszek?
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 17:07   #256
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

Wielkie gratulacje dla Inki i Antosia
Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
Choc niestety nadal w ciuchy sie nie mieszcze zadne
Jeszcze zdążysz, spokojnie - w końcu nasze koligramy nabieramy przez 9 miesięcy (chociaż mam oczywiście nadzieję, że zrzucanie aż tyle nie potrwa)

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
primavera - faktycznie nie moge Cie do konca rozumiec, bo jak slusznie zauwazylas urodzilam przed terminem. Choc pamietam jak sie stresowalam, co to bedzie jak mnie beda kilka tygodni w szpitalu trzymac i czekac na porod naturalny. I jak sie dowiedzialam juz w szpitalu ze bede mogla rodzic naturalnie - to i po schodach zaczelam biegac Wprawdzie po kilku godzinach zdementowano ta wiadomosc i juz wiedzialam ze bede miec cc, ale ile schodow przeszlam to moje
Trzymaj sie kochana! A jak wizyta u lekarza? Co mowil?
Powiedział, że jak do środy nie urodzę - to mam się zgłosić do szpitala, a tam zdecydują - czy wywołąnie czy czekamy dalej.
Generalnie gdyby coś się zaczęło w weekend -to mogę jechać rodzić do niego do Oleśnicy, a gdybym miała jakieś wątpliwości - to dzwonić.

Tylko że po jego minie nie wynikało, że przed środą coś ruszy
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 17:13   #257
jolineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 463
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

Inka - serdeczne gratulacje. Masz prawdziwe Mikołajowe Dziecko
Zdrówka Wam zycze
jolineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 18:52   #258
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

Ineczko serdeczne gratulacje
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 19:00   #259
Aniołek85
Raczkowanie
 
Avatar Aniołek85
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 257
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

ineczko-ogromne gratulacje
Aniołek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-06, 19:20   #260
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

Ineczko-serdeczne gratki dla Ciebie I Antosia!(Mikołaja )
duuużo zdróweczka dla Was!:roza :
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 19:45   #261
koletynka
Rozeznanie
 
Avatar koletynka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 905
GG do koletynka
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

I ja rowniez przyłączam sie do gratulacji dla Inki, choc znając zyci nie bedzie miala czasu ich podebrać przy dwóch szkrabach

Primavera doskonale Cię rozumiem, ja przed terminem ciągle odbieralam telefony w stylu :czy to juz? jeszcze nie urodzilaś? Myslałam że pozagryzam. I nie będę Ci mówila, żebys cieszyła się ostatnimi dniami i przespanymi nocami, bo wiem, że to też wkurza Trzymaj się cierpliwie, zapewniam Cię że na pewno jesteś bliżej niż dalej
__________________
Oskar


koletynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 20:55   #262
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

Ineczko serdeczne gratulacje, niech się Antoś chowa zdrowo
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 20:59   #263
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

Cytat:
Napisane przez koletynka Pokaż wiadomość
Primavera doskonale Cię rozumiem, ja przed terminem ciągle odbieralam telefony w stylu :czy to juz? jeszcze nie urodzilaś? Myslałam że pozagryzam. I nie będę Ci mówila, żebys cieszyła się ostatnimi dniami i przespanymi nocami, bo wiem, że to też wkurza Trzymaj się cierpliwie, zapewniam Cię że na pewno jesteś bliżej niż dalej
Ja i tak po nocach nie śpię - jakoś nie mogę. W ciągu dnia też nie - gdybym się zdrzemnęła, to w nocy już kompletnie nie miałabym się po co kłaść

Właśnie wyszli od nas goście - co prawda planowali połączyć odwiedziny na nowym domu z przywitaniem nowego członka rodziny - ale stwierdzili, że nie wiadomo, kiedy się urodzi


Była też u mnie przyjaciółko- sąsiadka i zrobiła dla nas własnoręcznie kubki; ale takie normalnie wypalone i polakierowane - są super. Podziwiam ją - że też jej się chciało, zrobiła 6 szt.
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 07:16   #264
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

Primaverko trzymam kciuki za jak najszybsze rozdwojenie i słusznie zauwazyła jedna z dziewczyn. Telefony dopiero na dobre się zaczną po porodzie niestety juz tak jest, ze 10 razy dziennie pytają " a jak się czujesz, jak malenstwo"
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 08:26   #265
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

A ja myśle ze Primavera do niedzieli urodzi szczerze jej tego zycze bo jeszcze nie zapomnialam jak to jest na koncowce...mimo ze z malenstwem wcale latwiej nie jest
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 09:24   #266
Sławka2
Wtajemniczenie
 
Avatar Sławka2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 166
GG do Sławka2
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

Dzień dobry wszystkim...

Mam dziś drugi dzień złego samopoczucia Czuje sie tak zmęczona i śpiąca, że to do niczego nie podobne...
Powinnam jechać do szpitala zrobić sobie ktg ale nie mam siły - zupełnie nie wiem co sie ze mną dzieje... Pozbierać sie nie mogę...
Sławka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 09:44   #267
koletynka
Rozeznanie
 
Avatar koletynka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 905
GG do koletynka
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

Sławko, może po prostu zbierasz siły na poród? Daj sobie luz i wypoczywaj Ja ide pospać. Musze sie wreszcie przenieśc na odchowalnię, ale jakoś nie mogę się zorganizować

Z dobrych rad poszpitalnych: warto zaopatrzyc się w krem do brodawek z lanoliną, ja mam babydream rosmana. Bardzo tani, wydajny i jest super w pierwszych dniach karmienia, jak brodawki dostaja po d... Ja robiłam sobie takie okłady: na płatek kosmetyczny sporo tego kremu, i plasterkami ten płatek do brodawki, a przed karmieniem ciepłym mokrym ręcznikiem scierałam. Położna raz mnie na tym przylapala, costam pomarudzila że brodawki potrzebuja powietrza ale zapewniam, że jak są jak dwa wielkie strupy i pokarm musi sie przebijać przez strupki to powietrzem ich raczej nie uszczęśliwiałam. A z karmieniem piersia jest jak z nowymi butami: dopóki stopa sie nie przyzwyczai sa odciski, ale potem robi się wygodnie Ja myślalam, że zrezygnuję w pierwszych dniach.

dziewczyny, a może wstawcie swoje zdjęcia z brzuszkami, co?? AnnLee wstawila i zaraz pojechala rodzić, ja wstawiłam i na drugi dzień dostałam skurczy, mowię Wam, warto spróbować No i to ostatnia szansa zobaczyć Was w dwupaku
__________________
Oskar


koletynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 09:50   #268
Sławka2
Wtajemniczenie
 
Avatar Sławka2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 166
GG do Sławka2
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

koletynka też mi sie zdaje, że mój organizm zbiera siły do porodu tylko nie chciałam głośno tego mówić Niby termin mam na jutro ale wedle lekarza z usg to sie przesunęło o jakiś tydzień lub nawet dwa No zobaczymy co będzie...
Strasznie jeszcze chciałam te dwie szafki sprzątnąć...
Ja też mam ten krem z rossmana Ciesze sie, że jest fajny bo tak sie zastanawiałam czy to dobry pomysł żeby taki za grosze kupować ale TŻ go kupił i tyle
Sławka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 10:35   #269
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

coś z tymi zdjęciami może być

też mam ten krem i też małż mi go przywoził do szpitala
smarowałam mlekiem po każdym karmieniu i jak wyschło to kremem
on się nawet ładnie wchłania i nie trzeba go zmywać
zdecydowanie niezbędny

Sławko-wypoczywaj
a szafka nie zając
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 10:51   #270
Sławka2
Wtajemniczenie
 
Avatar Sławka2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 166
GG do Sławka2
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

Wypoczywam, wypoczywam...
Coś czuje , że sama na tym wątku zostałam
primavery nie widać ani pusziny i ja tylko taka bidusia... Włączyłam sobie pranie to może mi sie polepszy
Cały dzień pewno przesiedze przed komputerem i bedę sama do siebie pisać
W weekend będzie TŻ w domu to mi jakoś raźniej będzie i zawsze coś sie dziać będzie
Sławka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:28.