MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... budowa i rozmiar - wątek zbiorczy! - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-09, 17:46   #811
RRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
Raczkowanie
 
Avatar RRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 38
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość

1).
I tu Cię mam!


2).
Uważam też, że przez to że miałam okazję spróbować seksu właśnie z różnymi facetami to mnie teraz nie ciągnie do zdrady.

ad 1:
ja zacząłem później od Ciebie i nie miałem kontaktów przygodnych, stąd nie wezmę udziału w tej części dyskusji.


ad 2:

czyli gdybyś nie próbowała seksu z różnymi typami przed stałym związkiem, to teraz zdradzałabyś ? :P
RRRRRRRRRRRRRRRRRRRR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-09, 17:46   #812
bujajacy_w_oblokach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 39
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Sisleys dobrze to ujela. Mniej wiecej o to mi chodzilo.
bujajacy_w_oblokach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-09, 17:50   #813
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez RRRRRRRRRRRRRRRRRRRR Pokaż wiadomość
ad 2:

czyli gdybyś nie próbowała seksu z różnymi typami przed stałym związkiem, to teraz zdradzałabyś ? :P
Nie nie zdradzałabym. To nie leży w mojej naturze.
Po prostu na pewno nie szukałabym stałego związku gdybym wiedziała, że na razie na takowym mi nie zależy.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-09, 17:57   #814
RRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
Raczkowanie
 
Avatar RRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 38
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Nie nie zdradzałabym. To nie leży w mojej naturze.
jak to nie leży, przecież jesteś kobietą
RRRRRRRRRRRRRRRRRRRR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-09, 18:13   #815
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez RRRRRRRRRRRRRRRRRRRR Pokaż wiadomość
jak to nie leży, przecież jesteś kobietą
Zdrada bardziej leży w naturze mężczyzny- to jest udowodnione naukowo
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-09, 23:10   #816
RRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
Raczkowanie
 
Avatar RRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 38
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Zdrada bardziej leży w naturze mężczyzny- to jest udowodnione naukowo
wniosek: nie ufaj naukowcom, tylko swoim obserwacjom...
wśród moich znajomych to kobiety zdradzały, to kobiety odchodziły, bo ktoś miał za mało kasy, to kobiety miały dzieci i nie wiedziały kto jest ojcem tych dzieci, to moi koledzy płacą duuuże kredyty za swoje Eks...
przykłady mogę mnożyć do rana, a że jest już późno to ide spać.

dobranoc
RRRRRRRRRRRRRRRRRRRR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 02:55   #817
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Ech. RRR...

Widzę, że nikt i nic Cię nie przekona, że to, że nie spotkałeś na swojej drodze odpowiedniej kobiety nie znaczy automatycznie, że takie nie istnieją.
Ja nie widziałam nigdy misia koala, ale nie zaprzeczam, że one są

Pozostaje życzyć, żebyś zmienił kiedyś zdanie.
Nikt z nas za Ciebie życia nie przeżyje i nie ma na nas wpływu to, jak je przeżywasz. To Twoje życie i Twoja sprawa. Chcemy tylko uświadomić, że robiąc takie założenia jak robisz - wiele możesz stracić, a chyba nic zyskać. Przemyśl to
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-10, 03:09   #818
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez RRRRRRRRRRRRRRRRRRRR Pokaż wiadomość
wniosek: nie ufaj naukowcom, tylko swoim obserwacjom...
wśród moich znajomych to kobiety zdradzały, to kobiety odchodziły, bo ktoś miał za mało kasy, to kobiety miały dzieci i nie wiedziały kto jest ojcem tych dzieci, to moi koledzy płacą duuuże kredyty za swoje Eks...
przykłady mogę mnożyć do rana, a że jest już późno to ide spać.

dobranoc
pozostaje tylko wspolczuc.W moim nie az tak dramatycznie ale na odwrót i o czym to swiadczy.Ze sa to subiektywne wnioski z naszych obserwacji
A propos rzekomej natury to przygodny sex ponoc lezy w meskiej naturze ,przekazanie jaK najwiekszej ilosci samic swoich genow itp
Ciekawe zjawisko ,ze wszyscy postawili sobie za cel podnoszenie RR na duchu ,przeciez on w ogole tego nie chce i w zyciu go nie przekonacie/my.Wyrosnie z tego okresu buntu samoistnie
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 07:41   #819
candy20
Raczkowanie
 
Avatar candy20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 53
Mój chłopak również nie należy do zbyt hojnie obdażonych a mimo to nasze pożycie jest niebywale udane. w zwodzie osiąga naprawde niezłą długość i potrafi doprowadzic mnie do szalenstwa a jesli chodzi o pochwe to ona sie dopasowuje takze bez obaw a i jeszcze warto zebys poczytała o pozycjach które pobudza twój punkt G odpowiednie dla mężczyzn z dość krótkim penisem. Doskonale rozumiem twoje obawy bo sama miałam takie same. Ale okazały sie zbędne. Sczzerze ci powiem ze sex z chłopakiem który ma mniejszego penisa jest o wiele przyjemniejszy, miałam chlopaka z duzym narzędziem. Po kilku razach nie chciałam sie z nim kochac bo sprawial mi straszny ból gdyz moja pochwa była płytsza i nie pasowała do penisa

oczywiscie ze klasyki są najlepsze do tych rozmiarów poza tym na jezdzca tyłem do partnera tez jest bardzo przyjemnie i nie mysl ze jak małe to gorsze.

Wjezdzacie na leelou a ja uwazam ze ona ma swieta racje. Droga Aniu sama sie o tym przekonasz jak zaczniesz kochac całym sercem i ponad siły. Będziesz akceptowac swojego ukochanego takiego jakim jest. Ale wydaje mi sie ze to jeszcze nie pora na taka milosc bo ona przychodzi z nienacka i wypełnia człowieka po brzegi i wtedy nie ma czasu myslec jakiego ukochany ma penisa. Dajesz mu wtedy najwięcej z siebie niemysląc zeby dał ci cos w zamian

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2007-12-10 o 12:06 Powód: Post pod postem, proszę używać Edycji lub Multicytowania
candy20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 08:56   #820
Shady44
Raczkowanie
 
Avatar Shady44
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: West-Coast
Wiadomości: 341
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Pieknie Candy szacun !
__________________
Walkin' tall against the rain...
Shady44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 11:33   #821
candy20
Raczkowanie
 
Avatar candy20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 53
Smile Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez Shady44 Pokaż wiadomość
Pieknie Candy szacun !
dzieki shady
candy20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-10, 11:35   #822
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Ech tylko po co ten post pod postem.....
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 11:39   #823
candy20
Raczkowanie
 
Avatar candy20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 53
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

sisleys zeby bylo zabawnie:P
candy20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 12:12   #824
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
Ciekawe zjawisko ,ze wszyscy postawili sobie za cel podnoszenie RR na duchu ,przeciez on w ogole tego nie chce i w zyciu go nie przekonacie/my.Wyrosnie z tego okresu buntu samoistnie
No i właśnie dlatego ja wolę poprzestać na współczuciu i nie wnikać w jakąś dyskusję, przecież to bez sensu Nie moja sprawa, jeśli RRR nie chce wierzyć w normalne kobiety, to jego problem
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 12:48   #825
candy20
Raczkowanie
 
Avatar candy20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 53
RRRRRRRR ja nie wiem w jakim ty sie otoczeniu obracałes ze nie spotkałes nawet jednej przyzwoitej kobiety a przeciez jest ich tyle!!!!!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
No i właśnie dlatego ja wolę poprzestać na współczuciu i nie wnikać w jakąś dyskusję, przecież to bez sensu Nie moja sprawa, jeśli RRR nie chce wierzyć w normalne kobiety, to jego problem

Podpisuje sie pod tym rękoma i nogami

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2007-12-10 o 13:34 Powód: Post pod postem, proszę używać Edycji lub Multicytowania
candy20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 18:05   #826
RRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
Raczkowanie
 
Avatar RRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 38
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
... jeśli RRR nie chce wierzyć w normalne kobiety, to jego problem
Candy20:
"Doskonale rozumiem twoje obawy bo sama miałam takie same. Ale okazały sie zbędne"


jasne jak słońce, że jest to mój problem. Stąd wycofałem się z życia. Oczywiscie jem, spię, ubieram się, pracuje. A na herbatę i winko chodzę sam...

I fakt, za mocno krytykuje i generalizuje kobiety - za co wszystkie serdecznie przepraszam !!

Cieszę się Candy, że Wam się układa. Tylko ja pisze od początku o sytuacji, w której sie nie ułoży. Przecież nie mam gwarancji, że sie ułoży. Zwróć uwagę, że u Ciebie pojawiły sie obawy... gdyby wielkość była rzeczą zaniedbywalną, to jestem przekonany, że nie obawiałabyś sie przed...
A co zrobiłabyś Candy, gdyby sie nie ułożyło ?? Bo przeciez mogło tak być... tak więc ja boje sie tej "kompomitacji" w oczach kobiety.

Coś mi przyszło do głowy... kilka osób mówiło o miłości, o takiej prawdziwej miłości.. kolega mojego kolegi miał wypadek samochodowy, w ktorym stal sie impotentem...
i naprawdę boje sie pytac, czy jego zona nadal z nim jest...
jesli bawimy sie w gdybanie, to co drogie Forumowiczki zrobilyby z takim fantem, gdyby Wasz Misiaczek stal sie impotentem...

a roznie bywa, miesiac temu mialem tez wypadek, na szczescie bylo w cholere roznych poduszek itp...
moze stad wzielo mnie tak na rozne dziwne przemyslenia.




pozdrawiam
RRRRRRRRRRRRRRRRRRRR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 06:38   #827
justynka87
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 329
GG do justynka87
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez RRRRRRRRRRRRRRRRRRRR Pokaż wiadomość
Candy20:
"Doskonale rozumiem twoje obawy bo sama miałam takie same. Ale okazały sie zbędne"


jasne jak słońce, że jest to mój problem. Stąd wycofałem się z życia. Oczywiscie jem, spię, ubieram się, pracuje. A na herbatę i winko chodzę sam...

I fakt, za mocno krytykuje i generalizuje kobiety - za co wszystkie serdecznie przepraszam !!

Cieszę się Candy, że Wam się układa. Tylko ja pisze od początku o sytuacji, w której sie nie ułoży. Przecież nie mam gwarancji, że sie ułoży. Zwróć uwagę, że u Ciebie pojawiły sie obawy... gdyby wielkość była rzeczą zaniedbywalną, to jestem przekonany, że nie obawiałabyś sie przed...
A co zrobiłabyś Candy, gdyby sie nie ułożyło ?? Bo przeciez mogło tak być... tak więc ja boje sie tej "kompomitacji" w oczach kobiety.

Coś mi przyszło do głowy... kilka osób mówiło o miłości, o takiej prawdziwej miłości.. kolega mojego kolegi miał wypadek samochodowy, w ktorym stal sie impotentem...
i naprawdę boje sie pytac, czy jego zona nadal z nim jest...
jesli bawimy sie w gdybanie, to co drogie Forumowiczki zrobilyby z takim fantem, gdyby Wasz Misiaczek stal sie impotentem...

a roznie bywa, miesiac temu mialem tez wypadek, na szczescie bylo w cholere roznych poduszek itp...
moze stad wzielo mnie tak na rozne dziwne przemyslenia.




pozdrawiam
Mojej znajomej facet przez wypadek jest sprarazlizowany od pasa w dół. A jest z nim już mineło 1,5 od wypadku. Kocha go i twierdzi że nigdy nie przestanie momi że on nie może. Nie czuje nic...

Sex jest ważny ale nie najważnijeszy, ja jestem pewna siebie i wiem że byłabym z moim kochanym Tż mimo wszytko.

Jak to kiedyś mój profesor powiedział na wykladzie, jesli patrzeć tak to nie powino być małżeństw z duzym starzem. Ludzie kochaja sex a przychodzi wiek kiedy nie mogą. Zdarza sie też że facet szybciej nabawia sie z tym problemów. Ale jeśli kobieta go kocha, tak naprawde kocha to bedzie z nim czy bedzie juz impotentem czy nie. Bedzie nawet jak bedzie starym dziedkiem i bedzie wygladał jak straszydło. Tak samo facet. Jest z kobietą mimo że juz nie wyglada jak kiedyś i że w sumie to nie "może"

Facetów miałam kilku, jak bym patrzyła na to jak mnie potraktowali to muisiałabym zostać zakonicą.

Nigdy nie mialam problemów z znalzezieniem faceta, szybko sie mna interesowali, podobno brzydka nie jestem ale nieważne kawestia gustu. ale mam małe piersi.... i co myslisz że facetom to nie przeszkadzało. Zdarzali się niestety tacy. Jeden właśnie z tego powodu mnie zostawił. Najpier się załamałam a poźniej stwierdziałam że skoro zerwał ze mną z powodu biustu to nic nie jest nic wart. Cieszyłam sie nawet że są małe bo jak juz znalazłam faceta "normalnego" to wiedziałąm ze jest ze mna dla mnie nie dla biustu.

M. z ktorym byłam 2 lata bił mnie.
G z nim bylam rok rok, był w miare ok. ale był jeszcze K. zdradzał mnie na prawo i lewo. Przyznał się na koncu do 7 zdrad.

A teraz mam faceta który mnie kocha i ja bym zrobiała dla niego wszytko. I nie interesuje mnie ile centymetrów ma w majtkach jest mi cudwonie niestety nie mierzyałam wiec Ci nie powiem ile ma cm.


Mówiłes czy znam kobiete która nie zdradza.. moja mama jest z moim tata 30 lat. Kocha go da szaleństwa. Nie zaśnie kiedy go nie ma w domku bo tak teskni, chodzą za reke po ulicy mimo że maja juz 50 i nie widzą świata poza sobą. Nie zdradzają!!!

W sumie drogi RRR to rozumiem Twoje myślenie. Nie powiem że kobiety są świete. To ludzie są podli, kłamią oszukują zdradzają itp
Ludzie wiec zarówno kobiey i faceci...
Powodzenia w znalezieniu tej jedynej. A jak jakaś Cie odrzuci z powodu rozmiaru zostawnów sie czy naprawde chciałbys być z kobietą dla której to jest najważniejsze.
__________________
justynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 07:38   #828
candy20
Raczkowanie
 
Avatar candy20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 53
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

RRRRRRRR Nasze pierwsze razy nie nalezały do udanych ale sie nie poddawałam w miare czasu mój M się ośmielił i daje niezle czadu. Jesli masz takie obawy ze kobieta cie wysmieje to zanim pojdziesz z nia do łóżka to sie upewnij czy cie kocha bo jak tak to zaakceptuje cie takim jakim jestes i nie bedzie myslała wieczorami jak fajnie by bylo stuknąć sie z kims kto ma niezle sprzeciwo. Uwierz mi ze niekoniecznie małe musi być złe. I mysle ze powinienes wziac do siebie to co pisałam bo akurat ja to wiem najlepiej, oraz inne dziewczyny które miały lub mają chlopaka z małym ptaszkiem. gdzies tam wyzej przeczytałam "mały ale wariat" i uważam ze osoba która to napisała ma poukładane w głowie i nie klasyfikuje facetów po rozmiarze penisa.
candy20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 02:34   #829
st.anger
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 24
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

ja również mam podobny problem. CO prawda nigdy nie mierzyłam wielkości penisów moich byłych a obecny jest pierwszym z którym uprawiam seks, a nie poprzestaje tylko na pieszczotach. Mimo tego jakieś tam porównanie mam i wiem, ze penis mojego obecnego mężczyzny za wielki nie jest. On ciągle się śmieje, ze choć na średnią krajową wyrabia, pozycja boczna nie jest dla nas...
Nie wiem czy to sprawa wielkości, ale nie miałam jeszcze nigdy orgazmu pochwowego. Co prawda to dopiero kilka stosunków, ale mimo wszystko... Pieszcząc łechtaczkę doprowadza mnie bez większych problemów, ale podczas penetracji to się nie udaje....
tak więc obok uczucia wg mnie anatomia tez odgrywa dużą rolę. Ja również jestem dobrze zbudowana (170 i waga dochodząca do 60 kg), mam tu i ówdzie dużo więcej niż trzeba, a mimo to mój facet twierdzi że mam strasznie ciasną pochwę...<bezradny> Być może to kwestia niedoświadczenia...
Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia

@justynka 87, zaskoczyłaś mnie bardzo pozytywnie; nawet sobie nie wyobrażasz jak cudownie czytać takie wypowiedzi...pełne nadziei i wiay w prawdziwą miłość do końca....
@SiSleyS a ja jestem pewna, że zdrada nie leży w naturze mężczyzny. I żadne badania mi nie wmówią że mój Kochany miałby ochotę mnie zdradzić...ufam mu i wiem że on mi tez. Bardziej niż o niego boję się o siebie, czy to ja przypadkiem kiedyś nie popełnię tak straszliwego błędu. Na szczęście ten strach przed utraceniem go paraliżuje mnie i nie pozwala o tym myśleć...
st.anger jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-13, 10:47   #830
justynka87
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 329
GG do justynka87
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez st.anger Pokaż wiadomość
@justynka 87, zaskoczyłaś mnie bardzo pozytywnie; nawet sobie nie wyobrażasz jak cudownie czytać takie wypowiedzi...pełne nadziei i wiay w prawdziwą miłość do końca....

ja poprostu wierze w taka prawdziwą milość.... do konca życia...
__________________
justynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 10:58   #831
Lord Z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 39
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez AAniAA19 Pokaż wiadomość
hej..
mam 20 lat... i moje zycie seksualne do tej pory bylo bardzo udane.
Miłam dwóch partnerów.
Pierwszy kochal mnie 3 lata i odszedł w siną dal nie podając powodu i strasznie łamiąc mi serce... Drugi uciekł mi całkiem niedawno... na krótko po zaręczynach zresztą...chyba mamuska mu przetłumaczyła co zrobił...
"Zmądrzał" i zwiał.
Ale nie o tym miała byc mowa.
Mierzylismy penisy i nie wiedze w tym nic zlego. To była nasza czysta ciekawość. Pierwszy miał 15cm... Drugi...az 18! Najpierw sie go bałam...ale potem byłam naprawdę zadowolona
( i mierzylismy dobrze, od góry, od brzucha - do czubka )

Nie chodzi o to, ze chcę się czepaic drobiazgów...ale...
Od jakiegos czasu pojawił sie ktos trzeci.
Przecież nie zostanę zakonnicą
Jeszcze ze sobą nie sypiamy, jesteśmy na etapie pieszczot. Poznajemy swoje ciała i reakcje...
On jest mężczyzna mojego wzrostu, mocnej postury...no dobra: misiowy, z lekkim brzuszkiem nawet.
I... zaczynam się obawiać o to czy dopasujemy się w łózku...natura nie obdarzyla go zbyt hojnie. A nawet dość skąpo

I tu problem:
Jego penis jest mały. Dużo mniejszy niz penisy moich poprzednich kochankow...
Ja jestem dziewczyną 175cm wzrostu, 70kg wagi, nic mi nie brakuje...domyslam się, ze i moja pochwa nie nalezy do najmniejszych...
Boje się co będzie jeśli się nie uda?
Będzie zbyt ...luźno? Nie będę go czuć? Lub on nie będzie czuł przyjemności?
Czy pochwa przezwyczajona do wiekszych rozmiarów...zadowoli się mnijeszym penisem?
Jakie penisy maja wasi faceci?

Naczytałam się w necie dość sporo na temat "dopasowania" i zaczęłam nawet cwiczyć mięsnie Kegla
Zapraszam do dyskusji ...
Obwód jest ważny.Obwód.
Może być pyton krótki, nawet i 10 cm, ale jak jest wystarczająco gruby to spoko wszystko . O ile technika dobra.
Ja mam kumpla, którego natura dość skromnie obdarzyła ( to znaczy oczywiście mówił mi, nie sprawdzałem), ale jest żigolak niezły, nie ma co. Technika się liczy
Lord Z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 23:00   #832
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez st.anger Pokaż wiadomość
@SiSleyS a ja jestem pewna, że zdrada nie leży w naturze mężczyzny. I żadne badania mi nie wmówią że mój Kochany miałby ochotę mnie zdradzić...ufam mu i wiem że on mi tez. Bardziej niż o niego boję się o siebie, czy to ja przypadkiem kiedyś nie popełnię tak straszliwego błędu. Na szczęście ten strach przed utraceniem go paraliżuje mnie i nie pozwala o tym myśleć...
Kompletnie nie zrozumiałaś o co mi chodzi Więc nie będę tego komentować, bo bez sensu...
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 00:46   #833
Trol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 7
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Witam.
U mnie jest ten sam problem co u RRRR i zgadzam sie z nim w 100 % ,że rozmiar sie liczy.
Można pisać tu o prawdziwej miłości i dozgonnej wierności , ale "natury sie nie da oszukać" tak jak nie da sie oszukać seksualności u obojga partnerów.
RRRRR odmawia pójścia na kawe ? Robi bardzo dobrze bo późniejszy scenariusz wygląda tak :
- po kilku spotkaniach : może pójdziemy do Ciebie RRRR ,albo do mnie ?
- kilka godzin później przyjaciółki takiej kobietki już pękają ze śmiechu po tym co usłyszały.
- kilka dni po tak zalecanym przez Was umawianiu się RRRRR , połowa jego miejscowości pęka ze śmiechu na samą myśl o RRRR a co dopiero na jego widok.
- załamanie , brak ochoty do życia ............ !

Nie znacie takich sytuacji i tego problemu tak mocno jak my czyli osoby "pokrzywdzone przez nature" ,więc tak naprawde piszecie o czymś czego nie znacie w ogóle i nie będzie Wam dane tego poznać i tego nikomu nie życze !

Trafiłem na to forum przypadkiem bo sam szukam pomocy by zaleczyć mój kompleks. Głodne i jałowe teksty w stylu "miłość poniesie Cie na skrzydłach i rozmiar nie ma dla niej znaczenia" trzeba wsadzić głęboko między lektury o kosmitach i "cudzie Tuska".

Miłość kończy sie tam , gdzie zaczyna brakować kilku cm-ów - poparte doświadczeniami i nie piszcie , że to efekt nie trafienia na odpowiednią kobietę bo po kilku próbach trzeba by zmienić miejsce zamieszkania na nowe i tak w kółko ! ! !

Znalazłem kilka sposobów na "Nasz" problem , ale chyba operacja plastyczna jest najlepszym wyjściem choć też kosztownym.

Pozdrawiam
Trol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 12:14   #834
Shady44
Raczkowanie
 
Avatar Shady44
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: West-Coast
Wiadomości: 341
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez Trol Pokaż wiadomość
Witam.
U mnie jest ten sam problem co u RRRR i zgadzam sie z nim w 100 % ,że rozmiar sie liczy.
Można pisać tu o prawdziwej miłości i dozgonnej wierności , ale "natury sie nie da oszukać" tak jak nie da sie oszukać seksualności u obojga partnerów.
RRRRR odmawia pójścia na kawe ? Robi bardzo dobrze bo późniejszy scenariusz wygląda tak :
- po kilku spotkaniach : może pójdziemy do Ciebie RRRR ,albo do mnie ?
- kilka godzin później przyjaciółki takiej kobietki już pękają ze śmiechu po tym co usłyszały.
- kilka dni po tak zalecanym przez Was umawianiu się RRRRR , połowa jego miejscowości pęka ze śmiechu na samą myśl o RRRR a co dopiero na jego widok.
- załamanie , brak ochoty do życia ............ !

Nie znacie takich sytuacji i tego problemu tak mocno jak my czyli osoby "pokrzywdzone przez nature" ,więc tak naprawde piszecie o czymś czego nie znacie w ogóle i nie będzie Wam dane tego poznać i tego nikomu nie życze !

Trafiłem na to forum przypadkiem bo sam szukam pomocy by zaleczyć mój kompleks. Głodne i jałowe teksty w stylu "miłość poniesie Cie na skrzydłach i rozmiar nie ma dla niej znaczenia" trzeba wsadzić głęboko między lektury o kosmitach i "cudzie Tuska".

Miłość kończy sie tam , gdzie zaczyna brakować kilku cm-ów - poparte doświadczeniami i nie piszcie , że to efekt nie trafienia na odpowiednią kobietę bo po kilku próbach trzeba by zmienić miejsce zamieszkania na nowe i tak w kółko ! ! !

Znalazłem kilka sposobów na "Nasz" problem , ale chyba operacja plastyczna jest najlepszym wyjściem choć też kosztownym.

Pozdrawiam
Wolałbym jakbyś nie mieszał polityki do forum...

Ciekawi mnie ile mniej wiecej kosztuje taka operacja
__________________
Walkin' tall against the rain...
Shady44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 13:48   #835
Trol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 7
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Witam.
Podobno całe stada naszych rodaków pędzą by poprawić "to i owo" pod taki oto adres :
http://klinika-brazylia.pl/cennik__z..._dla_mezczyzn/

Ja już podjąłem decyzje i jak będzie po wszystkim to napisze kilka słów co i jak.

Pozdrawiam
Trol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 13:55   #836
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

a na jaki efekt koncowy w cm liczysz po operacji?
Ostatnio Starowcz robil badania na temat rozmiarów.o wynikach nie bede tu pisac
(ale warto sie zaznajomic zeby nie przesadzac)
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 15:18   #837
leuwen
Zadomowienie
 
Avatar leuwen
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 464
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez Trol Pokaż wiadomość
Witam.
Podobno całe stada naszych rodaków pędzą by poprawić "to i owo" pod taki oto adres :
http://klinika-brazylia.pl/cennik__z..._dla_mezczyzn/

Ja już podjąłem decyzje i jak będzie po wszystkim to napisze kilka słów co i jak.

Pozdrawiam
Stary Ty to widzę faktycznie jesteś desperado jak do ruskich chcesz jechać zeby ci tam grzebali. skonczy się tak ze niedość ze mały to pokaleczony i wiszący. z tego co tam piszą to wydłuzają o 2-5 cm. Czy 2 cm coś zmieni? Ja bym się jeszcze na Twoim miejscu zastanowił. Bo w razie czego na reklamację to raczej nei masz co liczyć A skargę to chyba do Putina bedziesz pisał.
leuwen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 15:20   #838
leuwen
Zadomowienie
 
Avatar leuwen
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 464
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

A wogóle to post trola wygląda mi na reklamę tej kliniki. fAcet ma w dorobku tylko 2 posty. Pierwszy jako ctrlC ctrlV a potem zaraz drugi z linkiem do kliniki. Mam wrazenie ze jak poszukam dobrze w necie to znajdę więcej takich samych postów
leuwen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 18:13   #839
Trol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 7
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Żadna reklama ! ! !
Podzieliłem sie tym co znalazłem na necie i to wszystko.
Na innej stronie wyczytałem jeszcze o Polanicy zdrój oraz o Gdańskiej Akademii Medycznej , które podobno jako jedyne w Polsce przeprowadzają podobne operacje.
Jest wzmianka o Kopenhadze , ale nie mogłem namierzyć tej kliniki.
Desperat ? Chyba tak bo życie takie to koszmar bez względu na to czy partnerka będzie robiła z tego problem po pierwszym spotkaniu czy po 3 latach to koniec końców swoje wiesz (chyba , że jesteś ślepcem albo tumanem) i swoje pewnie usłyszysz.
Niech mi tam grzebie nawet znachor afrykański byle odmienił mi ten koszmar na życie , normalne Życie ! ! !

Pozdrawiam
Trol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 18:20   #840
Trol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 7
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez leuwen Pokaż wiadomość
A wogóle to post trola wygląda mi na reklamę tej kliniki. fAcet ma w dorobku tylko 2 posty. Pierwszy jako ctrlC ctrlV a potem zaraz drugi z linkiem do kliniki. Mam wrazenie ze jak poszukam dobrze w necie to znajdę więcej takich samych postów
Owocnych poszukiwań życzę zatem
Trol jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-18 08:53:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:31.