Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-13, 08:51   #331
puszina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 236
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

Sławko kochana, do zobaczenia -poczytania po spacerku. Ja dziś bede sprzatac troszke. Całe mieszkanie w reklamówkach i papierach.. Musze jakso to ogarnąc. I zeszła mi opuchlizna z nóg i wreszcie widzę swoje kostki, w ogóle to chyab 1 kg mi ubył. Ale ponoc na koniec ciązy tak jest. Wiec czuję sie lekka jak piórko ( jak sloniątko znaczy się) We Wrocławiu dzis moze spadnie snieg.. tak cos czuje...Ta moje migrena zawsze na zmianę pogody jest.


ps. Wyjęłam 1 pampersa z opakowania i się rozczuliłam jaka mała dupcia w nim będzie :lol- no nie mogłam się powstrzymać
puszina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 09:48   #332
Sławka2
Wtajemniczenie
 
Avatar Sławka2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 166
GG do Sławka2
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

Ciesze sie puszinko, że już sie lepiej czujesz
Nie ma to jak sprzątanie Też jeszcze mi zostało troszkę przed świętami zdziałać i jeszcze jakies zakupki w weekend będę robić - w dalszym ciągu nie mam tych koszulek do karmienia...
I pewno coś tam sobie jeszcze przypomnę TŻ sie na pewno ucieszy Nie ma to jak zakupki z kochaną żonką

Miałam iść na spacer ale nogi mi dziś spuchły - chyba mi puszina opuchliznę sprzedałaś i źle mi sie chodzi ale może popołudniu jak śnieg sie nie pojawi
Sławka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 11:18   #333
koletynka
Rozeznanie
 
Avatar koletynka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 905
GG do koletynka
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

puszina i ta mala dupcia bedzie potrafiła postawic trzy klocki w 15 minut
__________________
Oskar


koletynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 11:28   #334
Sławka2
Wtajemniczenie
 
Avatar Sławka2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 166
GG do Sławka2
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

Wiecie, że faktycznie te pampersy takie pycie Pamiętam jak kiedyś TŻ pokazywał teściowej to płakała i sie smiala na przemian bo są rozwalające
No i wlaśnie taka mała dupcia a kupka za kupką będzie szła
Wracam do papierów - mam ambitny plan wyrobić sie do weekendu A jutro bedę sie pakować do szpitala może to mnie coś ruszy
Sławka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 11:31   #335
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

Cytat:
Napisane przez koletynka Pokaż wiadomość
puszina i ta mala dupcia bedzie potrafiła postawic trzy klocki w 15 minut
dobrze powiedziane..
moja pchelka znowu wczoraj sie po uszy ob...srala

Cytat:
Napisane przez Sławka2 Pokaż wiadomość
Miałam iść na spacer ale nogi mi dziś spuchły - chyba mi puszina opuchliznę sprzedałaś i źle mi sie chodzi ale może popołudniu jak śnieg sie nie pojawi
Wiesz, Puszina sama sie przyznala do czarodziejstwa Ale jesli opuchlizne da sie przekazac przez wizaz, to tym bardziej pozytywne fluidy A wiec trzymanie kciukasow jak najbardziej ma sens! - za Was obie.
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 17:25   #336
puszina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 236
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

Cisza u nas..Sławka melduj się jak szłapy Twoje i jak samopoczucie. Ja posprzątałam na błysk, wymyłam podłogi, pościerałam kurze i coś nie rodzę ;P Jeszcze bym poszła potańczyć ))


Własnie , dziewczyny mam do was pytanko- czy wkładki laktacyjne to zabrac ze sobą do szpitala- czy mleko od razu tryskac nie bedzie?
puszina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 18:55   #337
koletynka
Rozeznanie
 
Avatar koletynka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 905
GG do koletynka
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

Puszina weź na wszelki wielki, u mnie nie tryskało ale u każdej kobitki to inaczej. Dużo miejsca nie zajmą a jakby co to sie przydadzą.
__________________
Oskar


koletynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-13, 19:23   #338
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

Cytat:
Napisane przez puszina Pokaż wiadomość


Własnie , dziewczyny mam do was pytanko- czy wkładki laktacyjne to zabrac ze sobą do szpitala- czy mleko od razu tryskac nie bedzie?
Weź, u mnie przydały się od trzeciej doby po porodzie. Nie musisz brać całego opakowania, ja wzięłam 6 sztuk i mi wystarczyło
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 20:19   #339
niobe7
Zadomowienie
 
Avatar niobe7
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 517
Send a message via Skype™ to niobe7
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

Hej
wklejam fotki Hubercika agi_kn
Chcialabym poznac tego malego przystojniaka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PC020558.JPG (102,3 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC020565.JPG (73,9 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC020576.JPG (74,5 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC020584.JPG (85,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC030607.JPG (87,0 KB, 27 załadowań)
__________________
...zabij wszystkie moje demony, a moje anioły też mogą umrzeć...
niobe7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 08:09   #340
Sławka2
Wtajemniczenie
 
Avatar Sławka2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 166
GG do Sławka2
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

Dzień dobry

Melduje sie
Agi_kn Hubercik cudo Malutki przystojniaczek

Dzisiaj mam dzień spuchniętych stópek 2 Choć dziś nawet kostki mi widać - ciekawe jak długo W Krakowie śnieg i sypie cały czas. Ciekawe czy jest ślisko i czy moge sie udać na jakieś zakupki - troche mi sie prawdę mówiąc nie chce.

puszina meldować sie co i jak

Miłego dnia
Sławka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 10:19   #341
puszina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 236
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

Hubercik - slodziaszek!!!! kochaniutki Ach!!

Melduje co następuję- otóż śnieg nie pada.. a miał...Nogi nie są spuchnięte, ale wczoraj bylo lepiej- szarżowałam to mam za swoje.

Torba szpitalna spakowana. Za chwile lece na zakupy jeszcze. Przeglądam jeszcze troszkę tematy na poczekalni i odchowalni.. i ten niepokój i oczekiwanie mnie irytuje troszkę.. Już miałam byc spokojna.. a tutaj..Ech , no nic jakoś dotrwamy co Sławko?


Zakupiłam 1 stanik z odpinanymi miseczkami, wielkość mnie powaliła 75 D- jejkuu.. z miseczki małe B. mam D i to pewnie jeszcze nie koniec.. Czytam o dziewczynach naszych kochanych i ich walce z karmieniem i kłopotach..A wszystko mi sie takie idealne wydawało. No nic życie to zweryfikuję pewnie szybciej niż myślę
puszina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-14, 11:57   #342
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

Puszina, kupki i karmienie czasem maca w glowie, ale nie jest zle

A Hubert faktycznie slodziak I jakie ma dorosle spojrzenie!!

Milego dnia, ciezarowki
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 12:59   #343
Sławka2
Wtajemniczenie
 
Avatar Sławka2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 166
GG do Sławka2
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

puszinko pewno, że dotrwamy Będziemy dzielne i sie nie damy - dziewczyny z odchowalni będą już doświadczone a my wykorzystamy ich wiedze
No i musze Ci powiedzieć, że dziś z moimi nóżkami lepiej - nawet bylismy na spacerku choć w butach mi trochę ciasno było

Teraz sobie troszkę w domku sprzątam już takie ostatnie przetarcia szmatką Obiadek mam - pomidorowa Już trzeci dzień - tyleśmy z TŻ nagotowali
To idę dalej działać bo muszę lodówkę umyć
Sławka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 13:32   #344
puszina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 236
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

Sławko moja droga, no pewnie ze dotrwamy. Ciesze się ze twoje szłapy już lepiej. Ale mi tez ciasno w butach. Wiesz to moga byc dwa powody jak mówil mi lekarz. Po pierwsze woda w organizmie- trzeba zredukowac solę i sód do minimum w diecie a, naczynia włosowate( chyba) tak ja gromadzą, bo i pecherz nasz filtruje wiecej moczu za dwoje....A i naczynia ogólnie moge byc uciskane.. Mi włąsnie sie mały ułozył inaczej i czuje ulge.. za to mam parcie na pecherz mocne!

Wytrwaj, zobaczysz szybciutko minie. Ja wyłam,tak miałam ciasno, nie mogłam chodzic w kozakach!!

U mnie na obiad dziś pierogi ruskie, cebulka i kefirek.. mniam mniam.. ( pierogi kupne, w zyciu bym nie zrobiła takich dobrych jak tu mam w jednym sklepiku)
puszina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 13:44   #345
Sławka2
Wtajemniczenie
 
Avatar Sławka2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 166
GG do Sławka2
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

Mnie tam od niedawna opuchlizna dokucza - teraz zdarzają sie wyjątkowo ciężkie chwile jak wczoraj na przyklad. A soli u mnie wcale bo nie lubie słonego i sód to nie wiem w czym niby miałabym zjadać No ale takie uroki ciąży są i musimy przetrzymać
A powiem Ci puszinko , że ja też lubie ruskie takie ze sklepu czasem TŻ molestuje żeby mi zakupił Jeszcze nigdy nie robiłam więc nie wiem czy mogę stanowić jakąś konkurencje dla tych sklepowych ale kiedyś na pewno sprubuję. U mnie w domu ruskie tez sie na wigilię robi ale nie wiem czy będą tym razem - zobaczymy co tam teściowa wymyśli

Zrobiłam sobie właśnie kisielu malinowego - porządki w szafkach w kuchni robilam no i wpadłam
Sławka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 13:49   #346
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

dziewczyny co u was taki zastoj? zagladam od jakiegos czasu i cisza tu juz wszystie sie porozdwajaly czy jak ?
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 13:57   #347
Sławka2
Wtajemniczenie
 
Avatar Sławka2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 166
GG do Sławka2
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
dziewczyny co u was taki zastoj? zagladam od jakiegos czasu i cisza tu juz wszystie sie porozdwajaly czy jak ?
A gdzie tam od razu wszystkie Dwa bidoki zostały i czekają aż je coś chyci
Sławka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 14:40   #348
puszina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 236
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

hahahahaha, o tak czekają az je cos chwyci- Sławko dobrze powiedziane..

A ja jem tez kisiel, tylko ze waniliowo-truskawkowy takie do kubka co sie wsypuje.. mniam
puszina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 15:14   #349
Sławka2
Wtajemniczenie
 
Avatar Sławka2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 166
GG do Sławka2
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

Ano czekamy I nic
Ale za to umyłam lodówkę Jeszcze coś sobie dziś zdziałam pewno ale póki co mam zadyszkę po sprzątaniu w lodówce więc wpadłam na wizaż Trza oddech złapać

puszina widze, że gusta smakowe dośc podobne mamy Ja to bym zjadła teraz coś ale sama nie wiem co... Ach to bycie w ciąży - dziwne zachcianki i takie tam
Chyba w takim razie sie wody napije zanim sie zdecyduje na coś do jedzenia
Sławka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-14, 15:32   #350
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

sławka, puszina - zaglądam do was i trzymam kciuki
A opuchlizna mi się pojawiła jakieś 1,5 tyg przed porodem, ale na szczęście już zeszla (moją koleżankę już 2,5 m-ca tryma; wg lekarzy po porodzie spuchnięcie jest normalne i może utrzymywać się do 3 m-cy)
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 21:55   #351
Medusia
Raczkowanie
 
Avatar Medusia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 103
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

Ciężarki, opuchnięte nóżki kłaść wyżej niz głowa i wyśpijcie się porządnie, skoro jeszcze możecie.
Pozdrawiam, myślę o Was i trzymam kciuki.
__________________
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie." B.Spinoza
Medusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 08:10   #352
puszina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 236
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

dzien dobry! Na razie sytuacja bez zmian, przeglądam wizaż i popijam kawusię zbożową.. mnima mniam. Opatuliłam sie kocykiem i sie byczę...

Sławka- jakie u Ciebie plany na dzis? Miłego dnia kochana!
puszina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 08:29   #353
Sławka2
Wtajemniczenie
 
Avatar Sławka2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 166
GG do Sławka2
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

Dzień dobry

Tez sie melduje
Zjadłam śniadanko i zaraz biegniemy z TŻ na zakupy zanim ludzie sie rzucą a potem to pewno coś sie sprzątnie przedświątecznie
W Krakowie ponuro to pewno z ciepłym napojem przed telewizorem będziemy siedzieć...

puszinko trzymaj sie i bycz póki możesz

Miłego dnia
Sławka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 08:48   #354
puszina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 236
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

oj Ty kochana tez! I pedz na zakupy. Ja zauwazyłam jakis groźny obłęd zakupowy u ludzi, kolejki na kilometry i to ile trzeba stac...

Nikt mnie nie póścił, nawet z tym brzuchem do kasy. Taką znieczulicę jaką ja zobaczyłam ostanimi dniami.. to nawet nie bede Wam pisac.. Ech..

I powiem szczerze, nigdy mi sie nie zdarzyło aby cięzarna stała za mna a ja bym jej nie póściła. NIGDY! to samo starsza czy schorowana babunia, podobnie w tramwaju...A nie jestem szczególnie wychowana na jakąś samarytanke. Dla mnie to podstawa kultury osobistej i tyle.

Wiec ostatnio w carefurze (zawsze jak jestem, bez względu na porę) stałabym godzinę conajmenje z pełnym pecherzem i nogami jak słon.. gdyby nie maż co mnie popchał - i poprosił-pobłagał razem ze mna o ustapienie mi miejsca..Wiecie jak sie oburzyły emerytki i kobity z dziećmi ze sie pcham!!!
Piana na ustach, ze one też stoją...Ale ja to rozumiem, widze ze dzieci się krecą.. ale -siedzą w wózkach lub koszykach.. a emeryci...Nie, tego nie da sie opowedzieć, trzeba by zobaczyc jak szaleją z wózkami. Sklep jest dla ludzi różnych ja na prawde to rozumiem. Wiec po wielkiej awanturze -jak ja( cięzarna chyba , albo udaję pewnie-mimo ze zdjęłam kurtkę!) śmiem sie pchac- jakąś młoda mama sie zlitowała..Wiec przynajmniej fajnie porozmawiałam z nia przy kasie o maluszkach.

Bo kochane, gdybym wazyła 150 kg, była spocona i jęczała to moze by sie ktos zlitował....

Cięzarne powinny zdaniem ludzi chyba siedziec 9 miesiacy w domu, nie miec, prawa do niczego, nie pokazwyac sie i nie odzywać.
puszina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 13:23   #355
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

oj Puszina-ja też byłam rozgoryczona w Tesco do kasy dla ciężarnych zawsze byłam jedyną ciężarną i myślisz,że ktoś mnie przepuścił? ale nie burzyłam się.w innych marketach bez kasy specjalnej też nie domagałam się swego.i mimo,że wszyscy obracali się i widzieli-rzadko kto przepuszczał i powiem Ci,że w 99% to byli faceci niestety...
w tramwajach podobnie
może faktycznie za dobrze wyglądałam i byłam uśmiechnięta,radosna,do końca w pełni sprawna a przecież nie powinnam ...

raz tylko się wepchnęłam w mega kolejkę na badania,bo wiedziałam,że nie dam rady wystać a i tak uważam,że powinnam częściej korzystać z przywilei

3maj się-nie daj
jeszcze troszkę
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 13:41   #356
Sławka2
Wtajemniczenie
 
Avatar Sławka2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 166
GG do Sławka2
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

A wyobraźcie sobie, że mnie sie raz wprawdzie ale jednak przytrafiło iż jakiś pan przepuścił mnie w kolejce powiedział, że on ma wiecej i mimo iż byłam gotowa stać bo tylko on był przede mną to nalegał i faktycznie mnie przepuścił
Więcej mi sie to nie przytrafiło A w tramwaju to ludzie nawet ustępowali miejsca troche mi głupio było bo czasem sie zrywala jakaś starsza pani a gówniarz obok udawał, że nie widzi i siedział... Masakra...

A dziś to nawet te zakupy nam sie udało zrobić przed nalotem ludności i kolejek przy kasach nie było...

A teraz po obiadku brzuszki w góre i nic nam sie nie chce
Sławka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 18:01   #357
InKa29
Joanna Małgorzata
 
Avatar InKa29
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Złocieniec
Wiadomości: 618
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

witajcie brzuchatki

słoneczka wpisalam sie na odchowalni a nie za bardzo mam czas na dalsze pisanie a i tam sa zdjecia Mikusia

ale mi brakuje naszego pisania ale od poniedzialku juz musze sie zoorganizowac bo musze siasc do prac wiec...
trzymam za was kciuki

buziaczki slicznotki
__________________
Joanna Małgorzata
InKa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 09:24   #358
puszina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 236
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

We Wrocku od rana pogoda jest strasznie dołująca. Zimno, szaro buro!!! I do tego dzis ma ból głowy tż. Coś nasza rodzina jakaś wrażliwa na te niskie ciśnienia.. Ech.

Więc chyba ze spacerku nici, i posiedzimy przy dobrej herbatce i ciastku w domku.
Ja zaraz zrobię sobie kąpiel i bedę dalej buszować po necie..Już bym wolała chyba biały puch za oknem. W moim rodzinnych, górskich stronach- zima na sto dwa!!

Sławko, jak sie dziś czujesz?

Ineczko, ślędze wątek na odchowalni! Ty powiedz mi, to Antoś czy Mikołaj jednak ma Twój synek na imię?
puszina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 09:41   #359
Sławka2
Wtajemniczenie
 
Avatar Sławka2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 166
GG do Sławka2
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

Dzień dobry wszystkim co tu zaglądają

puszinko czuję sie wyśmienicie a to pewno temu, że spałam 11 godzin z małymi przerwami na siku Juz nie pamiętam kiedy ostatnio tyle spałam W Krakowie pogoda nie najgorsza - białawo ale do prawdziwego śniegu to temu jeszcze daleko. Dziś chyba faktycznie ciśnienie jakies nie takie bo coś zaczunam czuć w główce ale na szczęście bóle głowy w moim przypadku jakoś sie nie pojawiają. Może Twój TŻ by sobie zapodał coś bo szkoda sie męczyć jakiś apap czy ibuprom?...

Ineczko no ja sie właśnie też zastanawiam czy Antoś czy Mikołajek?...

Miłego dzionka dziewczynki
Sławka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 09:57   #360
InKa29
Joanna Małgorzata
 
Avatar InKa29
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Złocieniec
Wiadomości: 618
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 II

Mikołaj
__________________
Joanna Małgorzata
InKa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:20.