Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d. - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-02, 12:09   #1411
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Wonder, proszę - tu maseczki:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (210,8 KB, 22 załadowań)
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 12:19   #1412
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Jak widać jestem fanką Tołpy
Pierwszy raz byłam w Hebe, teraz już wiem o czym pisałyście

Te skompresowane maseczki z Hebe mnie rozczarowały - są zrobione z bardzo grubego materiału... Zdecydowanie nie nadają się do hydrolatów, bo od razu cały wipiją... Do glinkowe maseczek powinny być ok. Obok - dla porównania - te z Muji.

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Caffe, dlaczego pneumatyczne widelce sa niedobre?
Co to w ogole pneumatyczne widelce?
Blotniki chyba raczej nipotrzebne tutaj, auta tez nie maja blotnikow, moje chyba nie maja, az sprawdze

Eve - przednie koło "na resorach" - to odbiera nieco pazura, szybkość i zwrotność, stwarza dodatkowy opór.

Edytowane przez caffeine
Czas edycji: 2016-06-02 o 12:21
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 12:20   #1413
Wonder Woman
Zadomowienie
 
Avatar Wonder Woman
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: jardin du diable
Wiadomości: 1 971
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

z Dermaglinu też powinnaś być zadowolona.
Proszę o więcej
__________________
Viens avec moi dans le jardin du Diable, endroit dans lequel tout est acceptable. J'ai des invitations pour le jardin du Diable, tous les plaisirs y sont inoubliables
Wonder Woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 12:28   #1414
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

oooooo, piekny jest ten De Rosa


Phi, Porsche jest tanszy. Skandal!





Moja snobistyczna natura wybralaby Bianchi By Gucci - tylko 15 tys $
Tylko po to aby miec problem 1szego swiata, dlaczego nie zrobili go w wersji Dior z krysztalkami Swarovski?!




---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Eve - przednie koło "na resorach" - to odbiera nieco pazura, szybkość i zwrotność, stwarza dodatkowy opór.


Caffe, ale jak to ma byc rekreacyjny rower, dla tylkow co tylko w autach sie wyleguja, to takie przednie kolo na resorach pasuje co nie?
Jesli dobrze kombinuje, to zeby za bardzo kierownica nie trzesla na kamykach?
Myslalam, ze ten pneumatyczny system to jak w moim regulacja wysokosci auta.
NIC nie wiem o rowerach, ze wskazaniem na -} jestem Glebia Rowu Marianskiego, znam jedynie brands, jak kazda regularna Barbi zreszta, Biedny Mis
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 12:43   #1415
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Eve - De Rosa widziałam... raz w życiu - w ruchu są zbyt szybkie żeby zobaczyć co to... No i tych rowerów nikt nigdy nigdzie nie zaparkuje, są cenniejsze niż żona

no może tam u Ciebie parkują

De rosa to nie jest najdroższy rower


Jak kierownica "trzęsie" to po prostu jej nie trzymaj, a na pewno nie trzymaj kurczowo, tylko tak leciutko - rower i tak będzie jechał a ty oszczędzisz nadgarski.


Dobry rower to rower dobry - dla Ciebie. Teraz najpopularniejsze są hybrydy.
Nigdy nie kupiłabym roweru bez wypróbowania. Jeździłam min pół godziny po parkingach i stromych podjazdach pod sklepem.

Zupełnie nie rozumiem tych "miejskich" rowerów na których się siedzi na tyłku i do tego tak zupełnie pionowo... Rower to sport a nie... siedzenie? Poza tym - chyba tyłek boli?
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 13:07   #1416
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

czesc Bambi Witaj ponownie
Caffe, muffinki to zawsze dobra opcja, byle nie kupne
Tamare de Lempicka znałam, lubie sztuke art. deco, zwłaszcza naczynia, meble itp. Ale na scianach wolałam powieści reprodukcje Muchy
Plazowanie lubie, logiczne, skoro jezdze w ciepłę kraje. ale cien, kapelusz, okulary i ksiazka ( ebook). Jak tylko się słonce przesuwa - ja tez. I to nawet nie z uwagi na fotostarzenie - nie lubie po prostu. no i potem ta przesuszona skóra, mimo intensywnego balsamowania
Caffe, jest cała bateria słodzików nie bedacych stevia Trzeba tylko poszukać. tu tez sa. sukraloza, tagatoza, ksylitol...Wypieki ze stevia wychodzą roznie, na pewno słabiej wyrastają. do smaku przywykłam...
http://stewiarnia.pl/

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2016-06-02 o 13:48
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 13:18   #1417
Wonder Woman
Zadomowienie
 
Avatar Wonder Woman
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: jardin du diable
Wiadomości: 1 971
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Caffe, daj zdjęcia reszty zakupów bom ciekawa coś przywiozła z naszej pięknej ojczyzny
__________________
Viens avec moi dans le jardin du Diable, endroit dans lequel tout est acceptable. J'ai des invitations pour le jardin du Diable, tous les plaisirs y sont inoubliables
Wonder Woman jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-02, 13:23   #1418
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Wonder, zakupowego szaleństwa nie było, postanowiliśmy spędzić większość czasu na łonie natury - pogoda dopisała więc jesteśmy zadowoleni z wyjazdu.

Jednak gdzieś tam w przelocie moja przewrotna kobieca natura musiała się objawić

Proszę:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (156,8 KB, 28 załadowań)
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 13:23   #1419
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Dobry rower to rower dobry - dla Ciebie.
Swiete slowa
To ja pozostane bez roweru, Harley jako jednoslad mi wystarczy.


Pokaz co jeszcze kupilas w Polsce, bardzo roznia sie towary w Norwegii od tych w Polsce?
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 13:28   #1420
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Kama, królowo wypieków, masz jakieś przepisy bez cukru?
Muffinki bananowe wypadły blado w porównaniu do czekoladowych, ale zrobię jeszcze jedno podejście, trening czyni mistrza

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Eve - Harley
Rower ma tu jedną przewagę - twój gluteus maximus będzie zabójczy
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 13:30   #1421
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

I jeszcze:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (187,2 KB, 30 załadowań)
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-02, 13:32   #1422
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Rower ma tu jedną przewagę - twój gluteus maximus będzie zabójczy
Moj Gluteus juz JEST zabojczo Maximus no ale masz racje, rower to fajne urzadzenie.
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 13:35   #1423
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Eve, tak - tu u mnie nie ma np Biodermy, w Polsce kupuję też świetne rodzime marki - są naprawdę na wysokim poziomie.

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Moj Gluteus juz JEST zabojczo Maximus no ale masz racje, rower to fajne urzadzenie.


Dla mnie rower to pełnia szczęścia - wiatr we włosach i endorfiny
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 13:40   #1424
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Ja tez mam wiatr we wlosach ale plus adrenalina

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Fajne zakupy Caffe, wychodzi na to, ze tylko ja tu nic prawie nie kupuje.


Z Polskich marek mialam Dermiki kolagenowy podklad pod makijaz I bardzo go lubilam, poza tym mamy tu Inglot, ale chyba nic nie mam z Inglota teraz, kiedys cienie kupilam, takie sobie byly.
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 13:57   #1425
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Eve, u mnie też są salony Inglot - i ja również nic Inglota jakoś nie kupuję...

Zaręczam, że na rowerze adrenaliny nie zabraknie
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 14:44   #1426
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Może wreszcie Was doczytam, bo dziś tak z doskoku czytam i pisze
Wonder, bioderma ma nowy micel, niebieski, tak samo dobry, jak sensibio dla mnie
Muffinki bananowe wyjda moim zdaniem mdławe, tu sa potrzebne jakies kontrasty - wisnie czekolada, sliwki, kwaśne jabłka...
Bez cukru wychodzi niezły ten fasolowiec - czyli fasola z puszki, banany, jajka, kakao i czekolada gorzka No i stevia, ja słodkolubna jestem...
Wypieki uwielbiam, testowanie nowego przepisu to orgiastyczna przyjemność Czyjes tez lubie probowac, choć tu nie zawsze mi podejdą. ostatnio znajoma przyniosła do pracy swoje dwa, które jej rodzina lubi - rogaliki kruche z nutella i jakies ciasto z kremem krówkowym. rogalik dyskretnie wyrzuciłam Mnostwo suchego, kruchego ciasta i słodkie mazniecie nutelli - dla mnie było to suche i przesłodzone. ciasto krówka było tak samo suche i słodkie+ bardzo słodki krem krówkowy...Nie moje klimaty...Nie twierdze, ze ja pieke lepiej, inaczej
Kawa Frappe konkretnie. Lubie, choć robie rzadko i to raczej wariacja na ten temat skoro nie mam spieniacza. Rzadko trafiam na dobra frappe, kawa musi być dla mnie słodka, a frappe w założeniu jest taka sobie...U siebie mogę dosłodzić stevia w płynie, cukier się tak nie rozpuści. Coffe Heaven miała niezła, ale już Costa ja spaskudziła
Wonder, ta vita Liberata jest niezła, ale delikatna. pianka się dobrze nakłada ( rekawica!), lecz efekt jest mało widoczny.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 15:14   #1427
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Kama, myślę że moim błędem było dodanie stewi, daje dziwny posmak.
Zgadzam się co do kontrastu - dodałam maliny, bo banany same w sobie smakują trochę nijako...

Przepis bez cukru musi być również bez czekolady. Kiedyś gdzieś czytałam o marchewkowych, muszę poszukać.

Te mocno czekoladowe z wiśniami zawsze robią ogromną furorę, szczególnie na mące orkiszowej grubo mielonej, ale lepiej ich zbyt często nie piec - z wiadomych względów
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 15:37   #1428
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Może wreszcie Was doczytam, bo dziś tak z doskoku czytam i pisze
Wonder, bioderma ma nowy micel, niebieski, tak samo dobry, jak sensibio dla mnie
Muffinki bananowe wyjda moim zdaniem mdławe, tu sa potrzebne jakies kontrasty - wisnie czekolada, sliwki, kwaśne jabłka...
Bez cukru wychodzi niezły ten fasolowiec - czyli fasola z puszki, banany, jajka, kakao i czekolada gorzka No i stevia, ja słodkolubna jestem...
Wypieki uwielbiam, testowanie nowego przepisu to orgiastyczna przyjemność Czyjes tez lubie probowac, choć tu nie zawsze mi podejdą. ostatnio znajoma przyniosła do pracy swoje dwa, które jej rodzina lubi - rogaliki kruche z nutella i jakies ciasto z kremem krówkowym. rogalik dyskretnie wyrzuciłam Mnostwo suchego, kruchego ciasta i słodkie mazniecie nutelli - dla mnie było to suche i przesłodzone. ciasto krówka było tak samo suche i słodkie+ bardzo słodki krem krówkowy...Nie moje klimaty...Nie twierdze, ze ja pieke lepiej, inaczej
Kawa Frappe konkretnie. Lubie, choć robie rzadko i to raczej wariacja na ten temat skoro nie mam spieniacza. Rzadko trafiam na dobra frappe, kawa musi być dla mnie słodka, a frappe w założeniu jest taka sobie...U siebie mogę dosłodzić stevia w płynie, cukier się tak nie rozpuści. Coffe Heaven miała niezła, ale już Costa ja spaskudziła
Wonder, ta vita Liberata jest niezła, ale delikatna. pianka się dobrze nakłada ( rekawica!), lecz efekt jest mało widoczny.
A jaki masz odcień? Ja mam dwa różne, i jest też różnica w efekcie

Vita Liberata ma też emulsję, która daje szybszy i mocniejszy efekt.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 15:52   #1429
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomości: 1 411
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Ja wlasnie siedze w samolocie i lece do domu do Polski - nareszcie! Dzieki za mile przywitanie. Juz nie moge sie doczekac na zakupy w polskich drogeriach! Piszecie o wypiekach,a ja bylam 2 razy na kursie che design .Moge wam ładnie udekorowac bo wprawdzie nauczyli nas designu ale pracowalismy na podkladach ze styropianu

Inviato dal mio SM-G900F utilizzando Tapatalk

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Mialo byc cake design..

Inviato dal mio SM-G900F utilizzando Tapatalk
bambi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-02, 18:13   #1430
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Soso, mam medium. a efekt jest fair, można powiedzieć Ale popatrze tez na inne. sama pianka mi pasuje, rekawica tym bardziej. natomiast jest za droga - 175 zł za 125 ml to przesada. to już wole wydac 80 zł na all na balsam stopniowo opalający fake bake - jest mocniejszy i jest go 200 ml
Caffe, zawsze pieke więcej muffinek ( fakt, ze moje sa bez cukru, a ze stevia, mniej tłuszczu i jest to oliwa i mniej mąki, sa płatki i otreby). mroze je zaraz po upieczeniu i potem wyciągam po 4 - po 2 na sniadanie ze szklanka mleka . Poza dniem pieczenia obżarstwa muffinkowego nie ma

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2016-06-02 o 18:18
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 20:53   #1431
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Soso, mam medium. a efekt jest fair, można powiedzieć Ale popatrze tez na inne. sama pianka mi pasuje, rekawica tym bardziej. natomiast jest za droga - 175 zł za 125 ml to przesada. to już wole wydac 80 zł na all na balsam stopniowo opalający fake bake - jest mocniejszy i jest go 200 ml
Caffe, zawsze pieke więcej muffinek ( fakt, ze moje sa bez cukru, a ze stevia, mniej tłuszczu i jest to oliwa i mniej mąki, sa płatki i otreby). mroze je zaraz po upieczeniu i potem wyciągam po 4 - po 2 na sniadanie ze szklanka mleka . Poza dniem pieczenia obżarstwa muffinkowego nie ma
Ja mam medium i dark, i medium u mnie już daje widoczny efekt, a dark dozuję delikatnie ale może po prostu mam jaśniejszą skorę od Ciebie. Co do ceny to masz pewnie rację, ale ja dzięki VL w ogóle przekonalam się do samoopalających kosmetyków, wcześniej zawsze miałam nierówną opaleniznę i ten zapach Podobne w formie podania są pianki Bielenda, w sumie jedyne rożnice to cena, zapach i jednak Bielenda szybciej schodzi ze skóry.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 22:38   #1432
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Bambi, szaleństwo zakupowe będzie - chyba zbliżają się wyprzedaże?

Cake design - fajnie! Zawsze miałam ochotę aby się pobawić tymi kolorowymi masami cukierniczymi, tylko cena mnie powstrzymywała.
Muffinki dekoruję po prostu kładąc dodatkowe owoce na wierzchu (trzeba bardzo dobrze docisnąć). Wygląda to apetycznie

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Kama, pieczenia ciast jest ogromną sztuką, wysuszone sucharki są niedopuszczalne także według mojego uznania.

Kiedy już sama zaczęłam się tym bawić zrozumiałam, że 'coś tam' może upiec każdy - ale zrobić to naprawdę dobrze, hmmm... to trzeba po prostu lubić i dużo eksperymentować.

Moje ciotki zawsze pyszniły się swoimi tortami, które owszem wyglądały okazale - ale tak naprawdę to smakowały nijako... właściwie smak był jeden: przeraźliwie słodki i tyle.

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

Soso, dlaczego na swoim blogu nie podajesz składu kosmetyków?

Edytowane przez caffeine
Czas edycji: 2016-06-03 o 09:40
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-03, 15:13   #1433
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Eva no rowery u Ciebie

Caffe na takim miejskim rowerze fajnie się jeździ Ostatnio miałam przejażdżkę na około jeziora (spokojnym tempem jakieś 4 h jazdy) i uznałam, że to fajny model roweru.

Ciasta lubię, choć nie powiem o sobie, że jestem bardzo za słodyczami. I każde domowe , każde, jest lepsze od kupnego. Jednak wiem o jakich wypiekach mówicie
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-03, 16:26   #1434
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Ja zawsze byłąm słodkolubna Nawet teraz przegryzam kawałek sernika ( mojego, of course). mama tez dobrze piekła, choć niezbyt często z racji braku czasu. ale te smaki we mnie zostały...Sa tez pewna wytyczna do tego, co mi pasuje. Oczywiście nie wszystko - robi dobre bezy i pyszne pono babeczki z kremem czekoladowym - tz się nimi zajada. Ja mogę ich pilnować, a to osiągniecie Torty były rzadko i jeśli już - to niezbyt piękne, za to dobrze nasaczone, z kwaskowym dżemem, bez przesłodzenia. jak teraz trafiam na tort z suchym biszkoptem i bardzo słodkim kremem, obojętnie, czy jest domowy czy kupny - dla mnie jest niejadalny. Cos takiego było u rodziny na weselu - z 5 wielkich, jak młyńskie kamienie, pięknych, przyozdobionych recznie wykonanymi rozami z marcepanu tortów. sam cukier w cukrze i masło, roznica w kolorach. nie byłam w stanie zmeczyc malutkiego kawałeczka...
Gdy jestem na urlopie z nadzieją biegne na kolacji do kącika z ciastami. przeważnie sa piękne, rzadko smaczne, ale MUSZĘ sprobowac, by się przekonać. starannie odkrajam kawałeczki wielkości połowy pudełka od zapałek, bo inaczej ciekawość by mnie zabiła
Sąsiedzi dalej robia ogrodzenie albo cos we wnętrzu. uzywaja przy tym maszyn, które brzmia, jakby kosiarka jechała w betoniarce po kocich łbach Z racji upału okna musza być otwarte, wiec ma się wrazenie, ze kosiarka, betoniarka i cała reszta wjezdzaja nam do pokoju

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2016-06-03 o 17:52
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-03, 19:25   #1435
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Dziś dla odmiany usmażyłam placuszki z cukinii... Pyszne!

Mała była zachwycona jak je zobaczyła, ale potem nie chciała jeść bo spodziewała się czegoś słodkiego

Tak to się kończy obżarstwo muffinkowe
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-03, 21:22   #1436
m@skotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 386
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Caffeine, nie dziwię się Twojej córce . Ja też wolałabym muffinki
m@skotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-03, 22:07   #1437
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Soso, przez Twego bloga az poszłam na all i w perfumeriach poszukać kolekcji art deco
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-03, 22:53   #1438
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Kama, ja właśnie dziś macałam te cuda ArtDeco

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

Kama, ja też lubię próbować ciasta, ale pod warunkiem że są z czekoladą i owocami

Na specjalne okazje kupujemy tort we francuskiej cukierni Pascal. Właściwie nie jest to tradycyjny tort, ale na biszkoptowym spodzie - więc ujdzie
Jest zrobiony z czegoś w rodzaju zmrożonej czekoladowej pianki z chili, oblany prawdziwą gorzką czekoladą. Do tego świeże maliny - po prostu rozpusta nieziemska

Tak naprawdę ciasta jem sporadycznie, ale również bardzo lubię smaki dzieciństwa - makowce, serniki, szarlotkę.

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Anyżku, na miejskich rowerach zawsze jeździmy w Danii, w Kopenhadze mają jakiś sens bo jest tam płasko...

Jednak nie przepadam, bo są okrutnie ciężkie, mało zwrotne i generalnie poszaleć na nich za bardzo nie można. Kwestia przyzwyczajenia. Na szosowym też nie lubię, bo muszę mieć szeroką kierownicę, żeby się dało wygodnie balansować.

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

Eva, dla Ciebie:


caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 07:39   #1439
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Dzień dobry zapowiada się kolejny wspaniały, słoneczny dzień muszę szybko zaliczyć market budowlany, ale potem juz tylko łono natury miłego dnia
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 14:03   #1440
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

wolna sobota A ja sama w domu Rodzinka rybaczy albo kartoli , więc chata wolna...Zaczełam ( po basenie) od czytania zaległych gazet. Troche to zajmuje Jeszcze pare zostało, choć stosik niby dość niepozorny...Po wpisie Aussie chciałam ogłosić, ze nie przepadam za łonem natury, poza plaza i morzem, ale wpadłam na pomysł, ze lepiej mi się będzie czytac na balkonie, niż w pokoju. nawet nogi wystawiłam do słonca, niech się ta witamina D streszcza, bo rzadko ma okazję do produkcji Teraz trochę wypadałoby pocwiczyc, troszeczkę chociaż. TYm razem nie na balkonie, choć może byłoby przyjemniej - za dużo sąsiadów wyległo do ogródków...Cos z kosmetyków - piling enzymatyczny, savon noir+ szczoteczka na dokładke, potem 2 maseczki. płatki pod oczy po ćwiczeniach...Potem tez samoopalacz...
Ponieważ wyjazd już za 2 tygodnie - opróżniłam 1 połke i zaczęłam układac rzeczy do zabrania na urlop. jak dobrze, ze tu ciepło i tam ciepło i samochodem na lotnisko - mogę zaszaleć... Dobrze tez, ze przymierzyłam wcześniej wszystkie moje ciuchy wiec dokładnie wiem, co jak lezy. Jedyna okazja do ponoszenia paru rzeczy - na przykład zeszłorocznej kiecki z Calzedonii z mnóstwem ażurów, która można nosic tylko do kostiumu i w kurorcie, by nie wygladac...hm..lekko wyzywająco. albo krótkich spodenek. z czystego sentymentu biore tez letnia bluzke, która moja mama kupila sobie w Paryzu. Koralowa, z seksownym dekoltem zsuwającym się czesto z ramion, wyglądem w niej nie gorzej, niż kiedys mama... Szkoda, ze nie mam już do niej rybaczków, które ona nosiła. NO, kiedy ja byłam w Paryzu po studiach - jeszcze w nich paradowałąm A bluzka zostałą kupiona tak w 1963 czy 1965, zanim ja w ogole stałam się projektem rodzicielskim
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-18 07:44:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:38.