---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <--- - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-23, 13:46   #3151
ellebox
Raczkowanie
 
Avatar ellebox
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 284
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

witam Was
ale przed swiatami to jest roboty jejka a ile pyszności, ale coż trzeba sie powstrzymywać.
Cytat:
Napisane przez nomileczka Pokaż wiadomość
wielki kryzys..przejadlam sie znowu..mam okropne napady lakomstwa.. zaczne po swietach bo nic z tego nie będzie
Nomileczka kryzys był, ale sie zmył wiec teraz kochana do roboty i nie ma od jutra po świetach i takie tam wiem co gadam, tez tak odkładałam. Nie musisz zaczynać po świetach, ale od teraz tylko że tak jak pisała emeraude małymi ktoczkami już coś wprowadz jakiś element np pij odpowiednia ilość płynow np herbaty zielonej i czerwonej, mniami, lepiej coś niż nic, a po świetach już pełna para, oki ?
Cytat:
Napisane przez MyLifeIsMusic Pokaż wiadomość
dziewczyny a co najlepiej z herbatek lub innych ziółek polecacie na przjedzeinie, albo w ogole żeby tak pd tego wszystkiegpo żoładek odpoczał
najlepiej sie nie przejadać łatwo powiedziec, ja parze sobie miete albo rumianek, albo zielona ale ja zielona pije na wszystkie dolegliwości albo czerwona jak pisze Olga
Cytat:
Napisane przez Olga:P Pokaż wiadomość
Dziś waga pokazała 59kg czyli kilogram mniej od zeszłej soboty Super
Olga gratuluje wow zazdroszcze Ci tej magicznej dla mnie cyfry 59
Cytat:
Napisane przez ikonka86 Pokaż wiadomość
moja waga dzisiaj pokazala 61 kg czyli schudlam 10 kg i dobilam celu tego watku )))) pierwszy raz w zyciu udalo mi sie cos takiego zrobic i baaaaaaardzo sie ciesze jednakze zostane jeszcze z Wami i chce teraz poprzez cwiczonka zmniejszyc nozki i jeszcze troszke brzuszek
Ikonka czyli sukces, kobieto gratuluje szampana lejcie oblewamy sukcesy zostan z nami, bedziesz dodawać nam otuchy.
Cytat:
Napisane przez emeraude Pokaż wiadomość
A! zapomnialam sie pochwalic, ze waga pokazuje 66 kg, moje uda znow stracily 1 cm, teraz jest 57, w talii mam juz 70, lykda stracila 1 cm- jest 39( to ciagle duzo, ale lydki w ogole nie chca chudnac wiec sie ogromnie ciesze)
sukces goni sukces, ze tak napisze Emeraude gratuluje , najwazniejsze ze do przodu,tak trzymac .
Cytat:
Napisane przez kami_wroc Pokaż wiadomość
hej dziewczynki tez myślałam nad nowym wątkiem
jak go nazwać i pomyślałam, ze może "piękniejsze na wiosnę 2008"
co wy na to? wątek nie dotyczył by tylko odchudzania ale także
dbania o siebie no i załóżmy nowy watek w nowy roczek
czekam na opinie ;p
a jak tam przygotowania do świąt?
ja już zrobiłam uszka i pierożki, buraczki i upiekłam piernika,
dzisiaj biorę się za rybkę, sernika i ubieranie choinki
pozdrawiam cieplusio i życzę wesołych, ciepłych,
radosnych i rodzinnych świat Bożego Narodzenia !
Kami ja bym chciala do lata, narazie sie nie martwy tematem cos wymyslimy po swietach, ale pomysl fajny.
urwanie głowy w świeta Kami to widze że kolejna ze zdolnościami kucharskimi, ale zrobilaś mi smaka na pierożki dobra dobra koniec mysli zwiazanych z jedzeniem. Dziekujemy Ci za życzenia świateczne i od siebie chciałabym życzyć Tobie i Wam wszytkim Świat pełnych miłości, rodzinnego ciepła, pełnych białego puchu i radości, beztroski
Cytat:
Napisane przez Olga:P Pokaż wiadomość
Ja teraz w święta waże się codziennie, dzisiaj tez waga pokazała 59kg:P A wczoraj troszkę pogrzeszyłam
Olga Ty tak nie grzesz, bo Gwiazdor Ci prezentów nie przyniesie co do tematu to byłabym zaszczycona bedać założycielka zreszta kazda z nas może go założyc wazne ze bedziemy w tym wątku nadal sie wspierac, coś wymyslimy
Nie przejmuj sie tym gosciem, niestety z nimi zauważyłam nie można na takie tematy żartowac bo juz wesza możliwosc, wiadomo jaka no ale nie każdy taki wiec miejmy nadzieje, że spotkamy jakiegoś fajnego dużo tych rybek w oceanie. ja to bym chciała żeby mi Gwiazdor przyniósł fajnego TŻ na świeta i nic wiecej zeby to było takie proste. cos mi sie zdaje ze sie znowu rozpisalam
pozdrawiam
__________________
NIech moc będzie z Nami - odchudzanie
ellebox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 15:12   #3152
Olga:P
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Cytat:
Napisane przez ellebox Pokaż wiadomość
witam Was
ale przed swiatami to jest roboty jejka a ile pyszności, ale coż trzeba sie powstrzymywać.

Nomileczka kryzys był, ale sie zmył wiec teraz kochana do roboty i nie ma od jutra po świetach i takie tam wiem co gadam, tez tak odkładałam. Nie musisz zaczynać po świetach, ale od teraz tylko że tak jak pisała emeraude małymi ktoczkami już coś wprowadz jakiś element np pij odpowiednia ilość płynow np herbaty zielonej i czerwonej, mniami, lepiej coś niż nic, a po świetach już pełna para, oki ?

najlepiej sie nie przejadać łatwo powiedziec, ja parze sobie miete albo rumianek, albo zielona ale ja zielona pije na wszystkie dolegliwości albo czerwona jak pisze Olga

Olga gratuluje wow zazdroszcze Ci tej magicznej dla mnie cyfry 59

Ikonka czyli sukces, kobieto gratuluje szampana lejcie oblewamy sukcesy zostan z nami, bedziesz dodawać nam otuchy.

sukces goni sukces, ze tak napisze Emeraude gratuluje , najwazniejsze ze do przodu,tak trzymac .

Kami ja bym chciala do lata, narazie sie nie martwy tematem cos wymyslimy po swietach, ale pomysl fajny.
urwanie głowy w świeta Kami to widze że kolejna ze zdolnościami kucharskimi, ale zrobilaś mi smaka na pierożki dobra dobra koniec mysli zwiazanych z jedzeniem. Dziekujemy Ci za życzenia świateczne i od siebie chciałabym życzyć Tobie i Wam wszytkim Świat pełnych miłości, rodzinnego ciepła, pełnych białego puchu i radości, beztroski

Olga Ty tak nie grzesz, bo Gwiazdor Ci prezentów nie przyniesie co do tematu to byłabym zaszczycona bedać założycielka zreszta kazda z nas może go założyc wazne ze bedziemy w tym wątku nadal sie wspierac, coś wymyslimy
Nie przejmuj sie tym gosciem, niestety z nimi zauważyłam nie można na takie tematy żartowac bo juz wesza możliwosc, wiadomo jaka no ale nie każdy taki wiec miejmy nadzieje, że spotkamy jakiegoś fajnego dużo tych rybek w oceanie. ja to bym chciała żeby mi Gwiazdor przyniósł fajnego TŻ na świeta i nic wiecej zeby to było takie proste. cos mi sie zdaje ze sie znowu rozpisalam
pozdrawiam
Ja też bym bardzo chciała, żeby Mikołaj podarował mi na święta Tż-ta
Z szarymi, działającymi komórkami
Ech... ja Wam mówie. W tym roku nie będziemy same I jeszcze zrzucimy zbędne kilogramy
Kochana,ogólnie to nie grzeszę, tylko czasem coś podjem w czasie przygotowania, ale później jem mniej
Ja nigdy nie lubię świąt ze względu na to przejedzenie, które zawsze mi towarzyszyło
Z jednej strony chcę już nowy rok, a z drugiej wcale nie. Jak sobie pomyślę ile mam do nauki na nowy rok to mi się słabo robi
Dziś tylko bardzo colą grzesze, ale dawno jej nie piłam
Wesołych Świąt Wam życzę dziewczynki
__________________



Olga:P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 16:37   #3153
ikonka86
Rozeznanie
 
Avatar ikonka86
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 567
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Olga tragedia :P Twoja siostra ma dziwnych kolegow :P
i bedziemy mialy tz-tow na pewno!!

i tak - zostaje w watku bo chce jeszcze cwiczyc i dbac o cialko zeby bylo gladziutkie, dziewczynki wlasnie mam problem bo mam na nozkach takie kropki i nie wiem co z tym zrobic?! niby robie peeling i smaruje balsamikami ale tak srednio pomaga... czy to jest od zimna?! bo wiem ze na lydkach mam od depilatora ale jak sie tego pozbyc?! chce miec ladne gladkie nozki o jednym kolorycie!! help me...

a zrzucenie zajelo mi czas od konca czerwca przez wakacje byla to porzadna dietka+cwiczenie, potem wrzesien-pazdziernik sama dietka a reszte historii juz znacie
__________________
bo nigdy nie wiesz, co dobrego spotka Cię następnego dnia...

odchudzanko!

ikonka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 16:48   #3154
Olga:P
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Cytat:
Napisane przez ikonka86 Pokaż wiadomość
Olga tragedia :P Twoja siostra ma dziwnych kolegow :P
i bedziemy mialy tz-tow na pewno!!

i tak - zostaje w watku bo chce jeszcze cwiczyc i dbac o cialko zeby bylo gladziutkie, dziewczynki wlasnie mam problem bo mam na nozkach takie kropki i nie wiem co z tym zrobic?! niby robie peeling i smaruje balsamikami ale tak srednio pomaga... czy to jest od zimna?! bo wiem ze na lydkach mam od depilatora ale jak sie tego pozbyc?! chce miec ladne gladkie nozki o jednym kolorycie!! help me...

a zrzucenie zajelo mi czas od konca czerwca przez wakacje byla to porzadna dietka+cwiczenie, potem wrzesien-pazdziernik sama dietka a reszte historii juz znacie
Owszem, zgadzam się, ma dziwnych kolegów z resztą ja nawet sama za nią nie przepadam
A te kropki to na bank od zimna,też tak mam

Ikonko,a jesteś już zadowolona wagowo ze swojego ciałka?
__________________



Olga:P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 17:13   #3155
ikonka86
Rozeznanie
 
Avatar ikonka86
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 567
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

wagowo jestem zadowolona, wygladem - srednio bo mam jeszcze duzo tluszczyku na nozkach i wystajacy brzuszek, ale to zlikwiduje juz cwiczeniami

wczoraj moja mama powiedziala ze baaardzo schudlam ale przed odchudzaniem mialam takie fajne piersi :P kurcze musiala mnie zdolowac malpa jedna hehe

takze teraz do boju z cwiczeniami
__________________
bo nigdy nie wiesz, co dobrego spotka Cię następnego dnia...

odchudzanko!

ikonka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 18:54   #3156
kami_wroc
Raczkowanie
 
Avatar kami_wroc
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 283
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

ikonka86 gratuluje z całego serducha
dziewczynki "nie długo" i my się będziemy chwalić..

babeczka w piekarniku, pół dnia w kuchni
ale prawie wszystko już gotowe, zraz zabieram się
za ubieranie choinki a jutro sałatka, śledziki,
kulebiak i oczywiście barszczyk
ehh.., najważniejsze żeby przetrwać te święta
oczywiście chodzi o jedzonko, tyle pyszności na stole
__________________
DON`T WORRY BE HAPPY!

Adopcja serca
kami_wroc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 19:11   #3157
Olga:P
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Ikonka- hehe, ale warto było poświęcić te piersi na to żeby schudnąć Przecież nie straciły swego piękna

Kami. jasne, że niedługo to i my będziemy się chwalić Jeszcze tylko troszkę czasu i będziemy super, superaśne lasenscje

Miłego wieczorku
__________________



Olga:P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-23, 19:45   #3158
emeraude
Raczkowanie
 
Avatar emeraude
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 133
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Ode mnie powieje wschodnim akcentem, bo zycze Wam aby Dziadek Mroz przyniosl fajowskie prezenty, ktore wywolaja usmiech na Waszych slicznych licach ( w sumie to niewazne od kogo te pakuneczki czy od Gwaizdora czy Mikolaja czy Dziadka Mroza, wazne zeby byly )
Niech te swieta beda niezapomniane, dajmy sie oczarowac ich magii, ale nie otumanic do tego stopnia zeby nasze wysilki w diecie spelzly na niczym
Tak na serio to ogromu rodzinnego ciepla przy wigilijnym stole i cieszmy sie tym czasem, kiedy najważnijsze osoby sa blisko nas i mozemy ujrzec iskierki w ich oczach i odbicie samych siebie

PS. Co oznaczas dokladnie ten skrot "TŻ", rozumiem ze chodzi o faceta, ale jakie jest jego rozwiniecie?
__________________
Niechże pan nie posługuje się obcym wyrazem "ideały". Przecież na określenie tego mamy piękne rodzime słowo: kłamstwa.

- szczupłe uda
- płaski brzuch
emeraude jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 19:47   #3159
Olga:P
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Towarzysz życia
__________________



Olga:P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 19:52   #3160
emeraude
Raczkowanie
 
Avatar emeraude
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 133
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Ladnie

Wam i sobie zycze spotkania takiej osoby
Jak tak pochudlyscie to trzeba sie bedzie opedzac od roznych adoratorow na Sylwestra
__________________
Niechże pan nie posługuje się obcym wyrazem "ideały". Przecież na określenie tego mamy piękne rodzime słowo: kłamstwa.

- szczupłe uda
- płaski brzuch
emeraude jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 20:52   #3161
MonikaZmyślona
Zadomowienie
 
Avatar MonikaZmyślona
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 249
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---



Witajcie kochane

Ja jak wpadłam do kuchni w piątek o 14, tak w sobotę o 7 wyszłam. Pieczenie to chyba moje drugie powołanie
Zrobiłam masę nadprogramowych ciast, po prostu tak się nakręciłam
Mama jak rano wstała niezłą minę miała. A mi to pieczenie naprawdę dużą przyjemność sprawiało. Jak już będę na U to sobie trochę bardziej z wypiekami poeksperymentuję Łącznie zrobiłam takie dzieła - Ciasto brzoskwiniowe z masa kokosowa
- Sernik wiedenski
- Ciasto jabluszkowe z cynamonem
- Ciasto jabluszkowe z cynamonem i platkami owsianymi
- Przekladaniec herbatnikowy z masa capuccino, pomaranczami i podwojna galaretka
- Babka drozdzowa ze skorka pomaranczowa i polewa cytrynowa
- Babka drozdzowa z rodzynkami i polewa kakaowa
- Ciasto bananowe z platkami migdalów
- Biszkopt z kremem kokosowo - rodzynkowym i kiwi
- Szyszki z ryzu preparowanego
- Ciasteczka "gwiazdki" z cukrem pudrem
- Rogaliki krucho - drozdzowe z dzemem
- Rolada biszkoptowa z kremem kakowym
- Biszkopt z kremem migdalowym, bananami i potrojna galaretka (czerwona, zielona, pomaranczowa)
- Orzechowiec
- Piernik swiateczny
- Karpatka
- Ciasteczka z polewa miodowo - orzechowa
- Kilka "buleczek" jagodowych
Ja w Wigilię mam zamiar jeść normalnie Wszystkiego na co będę mieć ochotę spróbować. A na pierozki z kapusta i grzybkami juz mi slinka cieknie I rybka po grecku

Dzisiaj na zakupach i posprzatalam troche, dzis moj drugi brat przyjechal, takze rodzenstwo w komplecie

Kurcze, miałąm spisywać postanowienia noworoczne i zapomniałam Ale ja juz tam wiem, co chce
I TŻ tez by sie przedał. Ja samotna taka .. I moze wyda Wam sie to niefajne, jeszcze nigdy żaden osobnik płci przeciwnej nie przerwał mej samotności Chcę się wkoncu zakochac z wzajemnoscia ..
Ale to tak na marginesie

Życzę Wam kochane magicznych Świąt w gronie najbliższych.
Cieszcie się tym czasem
__________________
min. -
S -
hh -
J -
B -
-
MonikaZmyślona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-23, 21:47   #3162
Lost in thought
Raczkowanie
 
Avatar Lost in thought
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 164
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Moje drogie
Życzę Wam wszystkim wesołych świąt, pełnych rodzinnego ciepła i uśmiechu Niech Was te pyszne potrawy wigilijne za bardzo nie kuszą... Chociaż... I obyście w Nowym Roku spełniły swoje wszystkie marzenia, także te dotyczące wagi - ale pamiętajcie przede wszystkim, że niezależnie od niej i tak wszystkie jesteśmy piękne!
__________________
55 -- 56 -- 57 -- 58 -- 59 -- 60 -- 61 -- 62

"Mężczyźni panują nad światem, ale kobiety panują nad mężczyznami."
Lost in thought jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-24, 09:05   #3163
kami_wroc
Raczkowanie
 
Avatar kami_wroc
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 283
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

MonikaZmyślona aż tyle? WOW to widze zdolniacha
z Ciebie tylko kto to teraz zje?
__________________
DON`T WORRY BE HAPPY!

Adopcja serca
kami_wroc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-24, 09:26   #3164
ikonka86
Rozeznanie
 
Avatar ikonka86
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 567
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

wesolych swiat dziewczynki
__________________
bo nigdy nie wiesz, co dobrego spotka Cię następnego dnia...

odchudzanko!

ikonka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-24, 09:56   #3165
Olga:P
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Monika- ale Ty jesteś zdolniacha

Wszystkiego najlepszego
__________________



Olga:P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 10:56   #3166
emeraude
Raczkowanie
 
Avatar emeraude
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 133
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Monika! No to ostro
Ja myslalam ze to ja super kucharka jestema zrobilam 6 ciast, nawet sie do ciebie nie umywam
Ja w Wigilie tak sie najadlam, ze dzisiaj to same owoce i herbata bedzie bo trzeba sie pozbyc tego z brzucha, ale kiedy wszystko takie pyszne, ja moge sobie odmowic nawet duzo, alew zrobilam swoje kochane ciasto ze sliwkami i tak sie nim objadam, bez umiaru, dzisiaj po powrocie z pasterki go wszamałam, wiem tak nie mozna,ale sa swieta trza sie radowac i podniebienbie tez
Moniko, jak jakis osobnik plci przeciwnej sprobuje Twoich wypiekow to na 100% bedzie juz Twoj, wiec dziewczyno uwazaj kogo bedziesz czestowala zeby potem calym hurtem sie na Ciebie nie rzucili, bo bedzie klopot Dla tego ktory Ci sie spodoba
__________________
Niechże pan nie posługuje się obcym wyrazem "ideały". Przecież na określenie tego mamy piękne rodzime słowo: kłamstwa.

- szczupłe uda
- płaski brzuch
emeraude jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 15:14   #3167
Lost in thought
Raczkowanie
 
Avatar Lost in thought
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 164
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Ale się objadłam dziewczyny...
Teraz to nie będzie 10kg mniej do końca roku, tylko 10kg więcej
__________________
55 -- 56 -- 57 -- 58 -- 59 -- 60 -- 61 -- 62

"Mężczyźni panują nad światem, ale kobiety panują nad mężczyznami."
Lost in thought jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 15:40   #3168
MonikaZmyślona
Zadomowienie
 
Avatar MonikaZmyślona
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 249
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Ja tak samo ..
Rano rybkę po grecku, potem rybkę po grecku , pierogi i ciasta.
A potem to już same ciasta podjadałam
Sernika, roladę, biszkopta, orzechowego, kokosowego, piernika, kremowego, karpatke
Oj, dużo tego
Jutro pewnie podobnie będzie

Ale w koncu święta To tylko kilogramy - można je stracić
Wszystkiego dobrego dziewczyny!
__________________
min. -
S -
hh -
J -
B -
-
MonikaZmyślona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 08:26   #3169
Olga:P
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Hej, hej, hej
Jak tam po świętach dziewczynki? U mnie nawet nieźle, chociaż mogłoby być lepiej
Jak tam brzuszki? przejedzone?
__________________



Olga:P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-27, 08:47   #3170
MonikaZmyślona
Zadomowienie
 
Avatar MonikaZmyślona
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 249
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Ja przejedzona na maksa
Wczoraj miałam ciastowy dzień, ze 2 blachy poszły łącznie. Wieczorem mi tak słodko, niedobrze, mdło było, że masakra. Wiem, że głupio zrobiłam, ale miałam ochotę
Teraz zrzucanie znowu ( co z tego, że pewnie z dwoma kilosami więcej - zrzuci się i to ), tragedii robić nie będę. Wyrzutów sumienia też nie mam zamiaru mieć :P
Święta raz w roku
A ja jak chcę to potrafię. Tylko, że wczoraj nie chciałam i zrobiłam sobie dzień megakalorycznego słodkiego łakomstwa. Nawet się nie ważę dzisiaj (ale i tak to nieistotne dla mnie, bo ta moja waga to tak szaleje, w kazdym miejscu inny pomiar, więc nawet na nią uwagi nie zwracam)

Dziewczyny, koniec roku sie zbliża .. Jak to robimy z nowym wątkiem? ;>
__________________
min. -
S -
hh -
J -
B -
-
MonikaZmyślona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 09:42   #3171
kami_wroc
Raczkowanie
 
Avatar kami_wroc
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 283
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Witajcie kochane po świętach
U mnie kilogram więcej czyli 2 do zrzucenia w 4 dni
co wydaje sie nie możliwe ;/
ehh trudno będzie tydzień dłużej
Spodziewałam się, że tak będzie, zima jest dla mnie
ciężkim okresem na pozbycie sie kilogramów
a zwłaszcza listopad - grudzień, dlatego nie ma
co się użalać ale brać za siebie

No właśnie co z nowym wątkiem?
__________________
DON`T WORRY BE HAPPY!

Adopcja serca
kami_wroc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 09:50   #3172
Olga:P
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

hehe, a ja się narazie nie ważę dopiero 5stycznia, wole się nie załamywać

No właśnie co z nowym wątkiem żadna z nas nie wie hehe szukamy odważnej, która stworzy jakąś nietypową nazwę, że moderatorki nam nie przesuną
A może w 1 poście poprosić, żeby nie przesuwały? Da to coś?


Zaraz lecę kupić sobie kremiki na cellulit i ujędrniające na brzuchola
__________________



Olga:P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 11:42   #3173
Lost in thought
Raczkowanie
 
Avatar Lost in thought
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 164
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

A ja się zważyłam i zamiast przytyć, schudłam 1kg Nie wiem jak to się stało, chyba mam tasiemca
__________________
55 -- 56 -- 57 -- 58 -- 59 -- 60 -- 61 -- 62

"Mężczyźni panują nad światem, ale kobiety panują nad mężczyznami."
Lost in thought jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 13:42   #3174
Olga:P
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Cytat:
Napisane przez Lost in thought Pokaż wiadomość
A ja się zważyłam i zamiast przytyć, schudłam 1kg Nie wiem jak to się stało, chyba mam tasiemca
A może przemiana materii się podkręciła?
__________________



Olga:P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 14:35   #3175
Lost in thought
Raczkowanie
 
Avatar Lost in thought
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 164
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Cytat:
Napisane przez Olga:P Pokaż wiadomość
A może przemiana materii się podkręciła?
Byłoby mi to bardzo na rękę
__________________
55 -- 56 -- 57 -- 58 -- 59 -- 60 -- 61 -- 62

"Mężczyźni panują nad światem, ale kobiety panują nad mężczyznami."
Lost in thought jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 17:45   #3176
kami_wroc
Raczkowanie
 
Avatar kami_wroc
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 283
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Lost in thought fajnie w święta schudnąć

dziewczynki jak tam u was z wagą, niedługo czas zrobić jakieś podsumowanko
Ja takie wstępne zrobiłam:
Najlepsze wyniki mają MonikaZmyślona i ikonka86 10/10,
zaraz po nich jest GoShA21 i Olga 6/10,
3 w kolejce jest ellebox 5/10,
potem emeraude i sweet.girl 4/10
i na szarym końcu ja 3/10

(ilość kilogramów straconych na zamierzone 10)
__________________
DON`T WORRY BE HAPPY!

Adopcja serca
kami_wroc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 20:38   #3177
ellebox
Raczkowanie
 
Avatar ellebox
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 284
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

czesc kochane
nie pytam sie jak swięta i co poświetach, bo już sobie poczytałam, a ja nie zagladalam bo dużo jadłam, ale w końcu jak napisała Monika świeta sa raz w roku i nie załuje, brzuchol mam wiekszy i trzesie sie znowu jak chodze , ale juz wczoraj trzymalam sie dietki i dzisiaj tez wiec oki no i przytałam 1 kg, ale co tam, warto było , teraz juz sie pilnuje i w sylwestra tez juz nie bede przesadzac. ech normalnie mnie tak brzuchol bolal ale ciesze sie ze juz sie pilnuje
Kami fajne podsumowanie tyle ze teraz bede miala 4 kg, ale i tak sie ciesze, dla mnie to duzy sukces i przede wszystkim lepiej wygladam nie odrazu Rzym zbudowano
A co do TŻ to niestety mi Mikołaj nie przyniósł ale wiecie co dziewczyny, ja uwazam, że warto czasami poczekac a to ze jestesmy same to wykorzystajmy dla siebie na swoje zainteresowania, hobby, na dietkowanie i dbanie o siebie. I nie warto sie zamartwiac, ze sie nigdy z kims nie bylo, ja sama pozno poznalam moja pierwsza miłość i nie zaluje, no nie wyszlo i teraz jestem sama, ale tak musiało być.
A tak w ogole, to podziwiam Was talent kulinarny, a Monika przebiłas wszystkie tyle ciasta w takim czasie, chciałabym miec takie zdolnosci, w kuchnii pare rzeczy zrobie, ale zeby takie ciasta, no no
no własnie dziewczyny co z tym watkiem ?? no tylko tak jak pisze Olga, żeby nam modelatorki nie podczepily do innego tematu.
Lost gratuluje kilograma mniej, pozazdroscic
pozdrawiam
__________________
NIech moc będzie z Nami - odchudzanie
ellebox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 20:44   #3178
Olga:P
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Ja w święta tak dużo nie jadłam... ale dzisiaj masakra:/ najadłam się płatkami z mlekiem i normalnie pęęęękam...
Ale to tylko dzisiaj
Jutro od nowa, do dołu waga ma lecieć

PS Dziewczynki działajmy z tym wąteczkiem, bo jeszcze "nasze drogi się rozejdą"
__________________



Olga:P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 21:06   #3179
MonikaZmyślona
Zadomowienie
 
Avatar MonikaZmyślona
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 249
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Cytat:
Napisane przez ellebox Pokaż wiadomość
A tak w ogole, to podziwiam Was talent kulinarny, a Monika przebiłas wszystkie tyle ciasta w takim czasie, chciałabym miec takie zdolnosci, w kuchnii pare rzeczy zrobie, ale zeby takie ciasta, no no
Bez przesady
Właśnie mój brat dojada rogaliki wypieki zniknęły doszczętnie

Ja też przytyłam po świętach, nie wiem ile, bo moja waga w każdym miejscu pokazuje inaczej. Postanowiłam się nie ważyć w ogóle tylko patrzec na wymiary O!

Życzę Wam dziewczyny szczęścia w Nowym Roku!
I lekkości
__________________
min. -
S -
hh -
J -
B -
-
MonikaZmyślona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 21:15   #3180
Lost in thought
Raczkowanie
 
Avatar Lost in thought
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 164
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Ellebox masz rację, jak się nie ma TŻ to nie powinno się szukać na siłę, bawcie się i korzystajcie z wolności Możecie robić co chcecie i nie słuchać czyjegoś smęcenia Heh A tak poważnie to naprawdę nie ma co się załamywać, najpierw się trzeba wybawić a potem TŻ szukać Ja mojego znalazłam jak miałam lat 16, czyli dwa lata temu i nie narzekam, bo go bardzo kocham ale nie mogę szaleć tak jak moje koleżanki

Odchudzanko zaczynam porządniejsze od jutra, ciekawe jak mi pójdzie, pewnie znów słomiany zapał ale trzymajcie kciuki

Ogólnie to chyba czas na przeprowadzkę -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=225938
__________________
55 -- 56 -- 57 -- 58 -- 59 -- 60 -- 61 -- 62

"Mężczyźni panują nad światem, ale kobiety panują nad mężczyznami."
Lost in thought jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:34.