Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3 - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-31, 10:02   #1801
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

na drugi raz jesli uprawiasz seks to stosuj normalne metody antykoncepcji, po co zazywac yuzpe, jak mozna zainwestowac w inne srodki typu prezerwatywy, albo tabletki anty. po co sie stresowac. poczekaj czy dostaniesz okres, wszelkie dolegliwosci to moga byc skutki dzialania mocnej dawki hormonow.
nie uzywaj prosze tak duzo emotow bo zle sie czyta.
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 10:42   #1802
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez lilii87 Pokaż wiadomość
Aaaaa przypomniało mi się... Pominęłam przedostatnią tabletkę (z wtorku), a zorientoałam się w środę i chyba wzięłam wtedy tą środową (czyli miałam wyrwany przedostatnid dzień). Byłam zamotana z tymi tabletkami i nie wiem czy czasem nie zrobiłam sobie 8-dniowej przerwy. Czy to tak działa, że na początku tego opakowania mogłam być słabiej zabiezpieczona, ale z czasem to bezpieczeństwo wzrastało??
Niedługo idę po test bo umieram ze strachu... ;(
To najlepiej zrob ten test a zamartwiaj sie pozniej, albo i nie. Bo jak widzisz rozpamietujesz kazda spozniona tabletke.
Jesli przerwa miala 8 dni, to w pierwszym tygodniu dzialanie tabletek jest oslabione.
Co do skrzypu, to nigdzie nie czytalam zeby oslabial dzialanie pigulek, sama biore.
Natomiast dziurawiec oslabia i tak pisze w ulotce.
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 11:05   #1803
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;6163921]na drugi raz jesli uprawiasz seks to stosuj normalne metody antykoncepcji, po co zazywac yuzpe, jak mozna zainwestowac w inne srodki typu prezerwatywy, albo tabletki anty. po co sie stresowac. poczekaj czy dostaniesz okres, wszelkie dolegliwosci to moga byc skutki dzialania mocnej dawki hormonow.
nie uzywaj prosze tak duzo emotow bo zle sie czyta.[/quote]

Niqusia, zastanów się. Najpierw sama zadajesz pytanie odnośnie możłiwości zajścia w ciążę na poziomie przedszkolnym (vide: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1759) a teraz dajesz dziewczynie reprymendę co do zażywania hormonów. Pokory!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 12:08   #1804
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

co to jest yuzpe, ze sie tak zaptam?
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 12:57   #1805
monika2806
Raczkowanie
 
Avatar monika2806
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 422
Exclamation test ciążowy Qucik Vue-dylemat WAŻNE i PILNE:)

Zrobiłam test Quick Vue i mam pewien dylemat-wyskoczyła jedna kreska w okienku oznaczonym "C" gdzie na opakowaniu jest jeszcze T wiem,że jedna to wynik negatywny ale wole się upewnić,że na 100%jest negatywny.Proszę o pomoci szybkie odpowiedzi
monika2806 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 13:10   #1806
anusiaa89
Zadomowienie
 
Avatar anusiaa89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 295
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

chyba chodzi o tabletke "po" ale nie jest pewna..tez mnie to ciekawi
__________________

anusiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 13:11   #1807
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: test ciążowy Qucik Vue-dylemat WAŻNE i PILNE:)

A instrukcja nie informuje że jedna kreska niebieska w okieku C to brak ciąży??
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-31, 13:15   #1808
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: test ciążowy Qucik Vue-dylemat WAŻNE i PILNE:)

Cytat:
Napisane przez monika2806 Pokaż wiadomość
Zrobiłam test Quick Vue i mam pewien dylemat-wyskoczyła jedna kreska w okienku oznaczonym "C" gdzie na opakowaniu jest jeszcze T wiem,że jedna to wynik negatywny ale wole się upewnić,że na 100%jest negatywny.Proszę o pomoci szybkie odpowiedzi
Nie osłabiaj mnie

Przecież przy każdym teście jest instrukcja.
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 13:16   #1809
monika2806
Raczkowanie
 
Avatar monika2806
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 422
Dot.: test ciążowy Qucik Vue-dylemat WAŻNE i PILNE:)

nie,tylko że kreseczka w C i T to ciąża ale,że jedna to brak tylko w którym??POMOCYYYYYYYYYYYY YYYYYYYYYY
monika2806 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 13:22   #1810
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: test ciążowy Qucik Vue-dylemat WAŻNE i PILNE:)

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
Nie osłabiaj mnie

Przecież przy każdym teście jest instrukcja.
Ale ktoś może być mądzrzejszy od instrukcji

Cytat:
Napisane przez monika2806 Pokaż wiadomość
nie,tylko że kreseczka w C i T to ciąża ale,że jedna to brak tylko w którym??POMOCYYYYYYYYYYYY YYYYYYYYYY
http://mediweb.pl/sklep/product_info...oducts_id/1076
Zasada działania
Próbka moczu wprowadzona do testu, dalej przedostaje się wnętrzem testu z przeciwciałami hCG. Ten właśnie kompleks sprawia, że:
  • jeśli hCG występuje w próbce w ilości 25 mlU/mL lub więcej, to różowa linia (T) pojawia się wraz z niebieską linia kontrolną (C)
  • jeśli hCG jest obecne, ale w mniejszej ilości niż 25 mlU/mL lub nie ma go w próbce moczu, to pojawi się tylko niebieska linia kontrolna (C)
Próbka moczu zawierająca juz 25 mlU/mL hCG będzie wykazywała pozytywny rezultat na teście Quick Test One Step hCG. Podczas prawidłowej ciąży hCG o tym stężeniu występuje 6 dni po zapłodnieniu i wzrasta do poziomu 50 mlU/Ml po 10 dniach od zapłodnienia. Po pierwszym dniu oczekiwanej miesiączki koncentracja tego hormonu przekracza często 100 mlU/Ml.
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 13:23   #1811
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: test ciążowy Qucik Vue-dylemat WAŻNE i PILNE:)

a moze przeczytasz dokladnie ulotke?
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-31, 13:34   #1812
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

aha juz wiem
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=90576
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 14:20   #1813
monika2806
Raczkowanie
 
Avatar monika2806
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 422
Dot.: test ciążowy Qucik Vue-dylemat WAŻNE i PILNE:)

Słuchajcie jakby coś takiego pisało to bym nie zawracała głowy nikomu...a co do instrukcji z neta to nie jest kompatybilna z testem ponieważ nie ma takiej opcji żeby pojawiła sie niebieska kreseczka,jest napisane różowe 2 lub jedna chodzi o to że jedna dotyczy i negatywnego i tego że trzeba powtórzyć test .Ale dzięki
monika2806 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 14:24   #1814
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: test ciążowy Qucik Vue-dylemat WAŻNE i PILNE:)

Instrukcja jest na wewnętrznej stronie tej tekturki w której był test.
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 14:34   #1815
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: test ciążowy Qucik Vue-dylemat WAŻNE i PILNE:)

Cytat:
Napisane przez monika2806 Pokaż wiadomość
nie,tylko że kreseczka w C i T to ciąża ale,że jedna to brak tylko w którym??POMOCYYYYYYYYYYYY YYYYYYYYYY
kazdy test sklada sie z dwoch okienek C - okienko kontrolne, T - testowe, jesli wyjdzie ci jednak kreska w polu C to znaczy ze nie ma ciazy, jesli nie wyjdzie zadna kreska to test jest niewazny i nalezy go powtorzyc jesli wyjda dwie kreski to zawsze jest to ciaza, a kolorystyka tych dwoch kresek nie wazna, jesli sa dwie to po prostu gratuluje ciazy
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 14:53   #1816
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: test ciążowy Qucik Vue-dylemat WAŻNE i PILNE:)

Cytat:
Napisane przez monika2806 Pokaż wiadomość
Słuchajcie jakby coś takiego pisało to bym nie zawracała głowy nikomu...a co do instrukcji z neta to nie jest kompatybilna z testem ponieważ nie ma takiej opcji żeby pojawiła sie niebieska kreseczka,jest napisane różowe 2 lub jedna chodzi o to że jedna dotyczy i negatywnego i tego że trzeba powtórzyć test .Ale dzięki
To trzeba było napisać jaki dokładnie test robiłaś. Tu jest opcja quick vue z obiema rózowymi kreskami. Bez względu na kolor mechanizm jest taki sam.
http://www.apteka-natolinska.pl/prod...oducts_id=1654
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 09:58   #1817
monika2806
Raczkowanie
 
Avatar monika2806
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 422
Exclamation Dot.: test ciążowy Qucik Vue-dylemat WAŻNE i PILNE:)

Cytat:
Napisane przez Anisia25 Pokaż wiadomość
kazdy test sklada sie z dwoch okienek C - okienko kontrolne, T - testowe, jesli wyjdzie ci jednak kreska w polu C to znaczy ze nie ma ciazy, jesli nie wyjdzie zadna kreska to test jest niewazny i nalezy go powtorzyc jesli wyjda dwie kreski to zawsze jest to ciaza, a kolorystyka tych dwoch kresek nie wazna, jesli sa dwie to po prostu gratuluje ciazy
Dziękujejuż wszystko wiem...
monika2806 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 10:18   #1818
ImYourDestiny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 408
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

sluchajcie mam problem ;/ wiadomo sylwek jak to sylwek jeszcze z chłopakiem, troche % i emocje biorą gore. Kochałam sie z nim bez gumki (tak wiem głupie i wogole nie przemyślane. W sumie cały czas analnie. Nienawidze wody :/) pamietam jak mówił ,że dojdzie mi własnie w tyłku... ale chyba własnie niebardzo bo po tej całej akcji jego sperma była tam gdzie być nie powinna ;/ Tego samego dnia (rano) skończył mi sie okres...
no i teraz nie wiem co robić.
Czy jest to okres płodny? Czy moge być w ciąży?
Czy lecieć szybko do ginekologa po postinor duo?
chłopak mi mówi, żebym nie panikowała bo wszystko jest ok, no ale chyba tak nie umiem.
ImYourDestiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 10:41   #1819
kosmiteczka
Zadomowienie
 
Avatar kosmiteczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez ImYourDestiny Pokaż wiadomość
sluchajcie mam problem ;/ wiadomo sylwek jak to sylwek jeszcze z chłopakiem, troche % i emocje biorą gore. Kochałam sie z nim bez gumki (tak wiem głupie i wogole nie przemyślane. W sumie cały czas analnie. Nienawidze wody :/) pamietam jak mówił ,że dojdzie mi własnie w tyłku... ale chyba własnie niebardzo bo po tej całej akcji jego sperma była tam gdzie być nie powinna ;/ Tego samego dnia (rano) skończył mi sie okres...
no i teraz nie wiem co robić.
Czy jest to okres płodny? Czy moge być w ciąży?
Czy lecieć szybko do ginekologa po postinor duo?
chłopak mi mówi, żebym nie panikowała bo wszystko jest ok, no ale chyba tak nie umiem.

podczas okresu oczywiście można zajść w ciążę. No i nikt Ci nie powie, czy możesz być w ciąży, nikt nie wie gdzie ta sperma dokładnie wylądowała, to już sama wiesz chyba najlepiej.
no i gdzie dziś znajdziesz ginka?
kosmiteczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-01, 10:44   #1820
PatMisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 130
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez ImYourDestiny Pokaż wiadomość
sluchajcie mam problem ;/ wiadomo sylwek jak to sylwek jeszcze z chłopakiem, troche % i emocje biorą gore. Kochałam sie z nim bez gumki (tak wiem głupie i wogole nie przemyślane. W sumie cały czas analnie. Nienawidze wody :/) pamietam jak mówił ,że dojdzie mi własnie w tyłku... ale chyba własnie niebardzo bo po tej całej akcji jego sperma była tam gdzie być nie powinna ;/ Tego samego dnia (rano) skończył mi sie okres...
no i teraz nie wiem co robić.
Czy jest to okres płodny? Czy moge być w ciąży?
Czy lecieć szybko do ginekologa po postinor duo?
chłopak mi mówi, żebym nie panikowała bo wszystko jest ok, no ale chyba tak nie umiem.
Czyli miałaś miesiączkę kiedy się kochaliście?
Myślę, że do zapłodnienia nie doszło. Tutaj http://www.poradnia.pl/rozmaitosci/fert.html możesz sprawdzić, kiedy przypadają Twoje dni płodne. I chyba powinnaś zaczerpnąć wiedzy na temat cyklu miesiączkowego. http://www.biomedical.pl/antykoncepc...plodna-48.html
Jeśli kobieta ma cykle normalne (taka norma to około 28 dni odstępu między miesiączkami) wtedy stosunek płciowy odbyty w czasie miesiączki jest niepłodny.
__________________

PatMisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 11:06   #1821
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez kosmiteczka Pokaż wiadomość
podczas okresu oczywiście można zajść w ciążę. No i nikt Ci nie powie, czy możesz być w ciąży, nikt nie wie gdzie ta sperma dokładnie wylądowała, to już sama wiesz chyba najlepiej.
no i gdzie dziś znajdziesz ginka?
Na izbie przyjec w szpitalu moga wypisac recepte.

ImYourDestiny,
Jak sobie policzysz te dni plodne i wyjdzie ze jest zagrozenie to gon do szpitala. Powinni przepisac.
Jesli cykle sa dluzsze niz 28 dni to chyba zagrozenie minimalne.
Nie wiem czy powinnas brac postinor duo, to indywidualna sprawa, ale caly miesiac czekania na okres przed toba. A z tymi procentami mozesz nie pamietac wszystkiego. Facetom sie wydaje ze liczy sie tylko gdzie skoncza, a tak nie jest.
Pozdrawiam.
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 11:39   #1822
ImYourDestiny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 408
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez PatMisia Pokaż wiadomość
Czyli miałaś miesiączkę kiedy się kochaliście?
Myślę, że do zapłodnienia nie doszło. Tutaj http://www.poradnia.pl/rozmaitosci/fert.html możesz sprawdzić, kiedy przypadają Twoje dni płodne. I chyba powinnaś zaczerpnąć wiedzy na temat cyklu miesiączkowego. http://www.biomedical.pl/antykoncepc...plodna-48.html
Jeśli kobieta ma cykle normalne (taka norma to około 28 dni odstępu między miesiączkami) wtedy stosunek płciowy odbyty w czasie miesiączki jest niepłodny.
hmm nie to byl dzień po miesiączce. Kurde musze najpierw nad sobą zapanowac potem coś tutaj napisze może sobie coś przypomne mimo wszystko dzieki
ImYourDestiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 14:13   #1823
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

czesc Dziewczyny. wczoraj zrobilam test i sama nie wiem. bylo juz za pozno zeby kupic drugi i powtrorzyc i bede zyla w niepewnosci do jutra. jedna kreska (kontrolna) wyszla bardzo wyrazna druga, ktora ma swiadczyc o ciazy delikatna. na opakowaniu jest napisane, ze w przypadku wyniku negatywnego jest tylko jedna, drugiej nie widac a w przypadku pozytywnego widac dwie w tym ta 'ciazowa; moze miec rozne nasilenie, poniewaz rozne jest stezenie hormonu w roznych fazach ciazy. ja robilam test niestety wieczorem wiec moglo wyjsc cos nie tak. czu u Was w przypadku wynikow negatywnych bylo czasem widac troche ta druga??
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 14:31   #1824
kosmiteczka
Zadomowienie
 
Avatar kosmiteczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
czesc Dziewczyny. wczoraj zrobilam test i sama nie wiem. bylo juz za pozno zeby kupic drugi i powtrorzyc i bede zyla w niepewnosci do jutra. jedna kreska (kontrolna) wyszla bardzo wyrazna druga, ktora ma swiadczyc o ciazy delikatna. na opakowaniu jest napisane, ze w przypadku wyniku negatywnego jest tylko jedna, drugiej nie widac a w przypadku pozytywnego widac dwie w tym ta 'ciazowa; moze miec rozne nasilenie, poniewaz rozne jest stezenie hormonu w roznych fazach ciazy. ja robilam test niestety wieczorem wiec moglo wyjsc cos nie tak. czu u Was w przypadku wynikow negatywnych bylo czasem widac troche ta druga??

nawet b.delikatna kreska może świadczyć o ciąży. Mnie zawsze wychodziła jedna wyraźna kreska, obok nic nie było.
kosmiteczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 15:23   #1825
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

mi tez zawsze wychodzila tylko jedna wyrazna, a obok bylo calkiem pusto
ale moze za pozno odczytalas wynik? trzeba odczytywac dokladnie po takim czasie jak jest napisany na opakowaniu bo juz pare minut pozniej tam zachodza orocesy chemicze i jest niewazy. alr fakt, ze jak zrobilas wieczorem to stezenie hormonow we krwi jest nizsze to moze wynik tez wychodzi mniej wyrazny sprawdz jutro.
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 15:27   #1826
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

odczytalam na pewno o dobrym czasie. poczekam do czw zeby byla wieksza pewnosc. wlasnie zmierzylam temp. i jest 37,2 a zwykle 36.6 wiec chyba jednak...
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 15:44   #1827
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
odczytalam na pewno o dobrym czasie. poczekam do czw zeby byla wieksza pewnosc. wlasnie zmierzylam temp. i jest 37,2 a zwykle 36.6 wiec chyba jednak...
Mysle ze jest ciaza
Widze ze sie cieszysz.
Jeszcze jeden test w dniu spodziewanej miesiaczki i bedzie wiadomo.
Ja robilam w duzo starszej niz 2 tygodnie test (pre-test) i druga kreska tez byla ledwo widoczna. Jak w drugim polu cos widac, to juz nie mozna wykluczac ciazy.
2 miesiace temu mialam urojona ciaze (pomimo ze 2 lata biore pigulki) test z apteki wyszedl mi jednoznacznie negatywnie, ale mi sie dalej cos wydawalo i poszlam na probe ciazowa do laboratorium. Z testu krwi wyszla mi ciaza, ktora dopiero lekarka wykluczyla, po usg wewnetrzym.
Teraz wierze tym aptecznym testom.
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 17:10   #1828
ImYourDestiny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 408
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
Na izbie przyjec w szpitalu moga wypisac recepte.

ImYourDestiny,
Jak sobie policzysz te dni plodne i wyjdzie ze jest zagrozenie to gon do szpitala. Powinni przepisac.
Jesli cykle sa dluzsze niz 28 dni to chyba zagrozenie minimalne.
Nie wiem czy powinnas brac postinor duo, to indywidualna sprawa, ale caly miesiac czekania na okres przed toba. A z tymi procentami mozesz nie pamietac wszystkiego. Facetom sie wydaje ze liczy sie tylko gdzie skoncza, a tak nie jest.
Pozdrawiam.

słuchajcie teraz jak się glebiej zastanowić to ja nie wiem czy ten okres nie skonczył mi sie jakoś 30 grudnia.. a pozostałe dwa dni to były takie plamienia bo ja tak właśnie zawsze mam niestety :/ właśnie wychodzi na to, że jest to niepłodny okres. Zazwyczaj mam farta "do tych spraw" bo kiedys tez coś przeoczyliśmy z chłopakiem... mimo wszystko sie boje nie wiem sama... moze jutro po szkoole (tragedia!!) skocze do lekarza niech jednak przepsze mi ten postinor i problem z głowy.
ImYourDestiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 18:26   #1829
meszsares
Zadomowienie
 
Avatar meszsares
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 235
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez ImYourDestiny Pokaż wiadomość
słuchajcie teraz jak się glebiej zastanowić to ja nie wiem czy ten okres nie skonczył mi sie jakoś 30 grudnia.. a pozostałe dwa dni to były takie plamienia bo ja tak właśnie zawsze mam niestety :/ właśnie wychodzi na to, że jest to niepłodny okres. Zazwyczaj mam farta "do tych spraw" bo kiedys tez coś przeoczyliśmy z chłopakiem... mimo wszystko sie boje nie wiem sama... moze jutro po szkoole (tragedia!!) skocze do lekarza niech jednak przepsze mi ten postinor i problem z głowy.
po pierwsze -wszystko zalezy od tego ile trwa twoja miesiaczka i ktory to byl dzien cyklu. a, no i jakie dlugie te cykle masz.
po drugie - to jest okres nieplodnosci niepewnej czyli na dwoje babka wrozyla, plemniki moga przeciez przezyc i poczekac na lepsze dni...
po trzecie - na farcie nie mozna sie opierac, bo zazwyczaj sie go ma, a potem jeden raz nie i nieszczescie gotowe.
jesli chcesz zadbac o sama siebie to poucz sie troche o cyklu kobiety, wypadaloby znac pare faktow jeszcze zanim sie zacznie wspolzycie, a co dopiero, gdy sie juz to robi. powodzenia!
meszsares jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 20:09   #1830
malinka21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Miałam krótki okres od 10 do 13 grudnia, ale zawsze mam dłuższy, tydzień temu więłam escapelle po stosunku bez gumki, Czy jest prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży???
malinka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.