Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-28, 17:39   #601
małagorzata
Raczkowanie
 
Avatar małagorzata
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 116
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Olejek rycynowy pomaga!! wystarczy robić raz w tygodniu maseczkę z olejku rycynowego + żółtka i połowy cytryny - pozostawić ja na 30minut pod reklamówka i ręcznikiem- a potem dokładnie zmyć, a efekty są bardzo widoczne włosy są mocniejsze, puszyste i sie błyszczą, można też wcierać olejek koniuszkami palców w skórę głowy, to wzmocni cebulki
Przy olejku rycynowym większe efekty są widoczne po miesiącu, dwóch, jednorazowe użycie tak bardzo nie pomaga:P trzeba cierpliwości
małagorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 17:45   #602
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez małagorzata Pokaż wiadomość
Olejek rycynowy pomaga!! wystarczy robić raz w tygodniu maseczkę z olejku rycynowego + żółtka i połowy cytryny - pozostawić ja na 30minut pod reklamówka i ręcznikiem- a potem dokładnie zmyć, a efekty są bardzo widoczne włosy są mocniejsze, puszyste i sie błyszczą, można też wcierać olejek koniuszkami palców w skórę głowy, to wzmocni cebulki
Przy olejku rycynowym większe efekty są widoczne po miesiącu, dwóch, jednorazowe użycie tak bardzo nie pomaga:P trzeba cierpliwości
Wszystko działa jesli stosuje się systematycznie a nie okazyjnie
Mnie w olejku rycynowym przeraża tylko to, ze jest on taki tłusty... no i ten zapach...
Mowiąc połowa cytryny masz na mysli sok z polowy cytryny?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 18:08   #603
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez *sloneczko* Pokaż wiadomość
Kochane cienkowlose troche zbaczam z tematu ale chcialabym cos napisac.. na kondycje wlosa wplywa odpowiednia dieta-wszystkie to wiemy- gdy sie odchudzamy, czasem nawet za bardzo stosujac drastyczne diety nasze wlosy cierpia staja sie matowe, lamliwe, bez polysku i wypadaja garsciami wiem z wlasnego doswiadczenia.. na szczescie jest juz wszystko dobrze i moje piora sa piekne ( o ile wlosy cienkie moga byc piekne ja w kazdym badz razie jestem z niech b. zadowolona) dlatego jedzmy normalnie
Ja, stety niestety, nie muszę się odchudzać
Pewnie, że włosy cienkie mogą być piękne, kto powiedział że nie
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 18:25   #604
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Ja, stety niestety, nie muszę się odchudzać
Pewnie, że włosy cienkie mogą być piękne, kto powiedział że nie
A ja powinnam się trochę odchudzić, bo ostatnio przybyło nieco... - dopadło mnie obżarstwo stresowe podczas pisania pracy magisterskiej, szczególnie w nocy i teraz cierpię - ale nie potrafię... Tyle razy już próbowałam, ale nie potrafię zrezygnować ze slodyczy... Poza tym chyba lekki leń jestem...
A że nawet cienkie wlosy mogą być piękne... mam nadzieję, że mogą... nawet farbowane... tylko jeszcze nie moje
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 18:46   #605
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A ja powinnam się trochę odchudzić, bo ostatnio przybyło nieco... - dopadło mnie obżarstwo stresowe podczas pisania pracy magisterskiej, szczególnie w nocy i teraz cierpię - ale nie potrafię... Tyle razy już próbowałam, ale nie potrafię zrezygnować ze slodyczy... Poza tym chyba lekki leń jestem...
A że nawet cienkie wlosy mogą być piękne... mam nadzieję, że mogą... nawet farbowane... tylko jeszcze nie moje
Finlora, patrze ze mamy podobne problemy pisanie mgr, waxik, cienizna na glowie itp.. eh.. musimy sie wspierac a za pol roku bedziemy panie mgr
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 18:52   #606
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez *sloneczko* Pokaż wiadomość
Finlora, patrze ze mamy podobne problemy pisanie mgr, waxik, cienizna na glowie itp.. eh.. musimy sie wspierac a za pol roku bedziemy panie mgr
Ha! Ja już jestem! Dostąpilam tego zaszczytu dokladnie 22-go grudnia Na dyplomie będzie 4 - nie mam pojęcia jak z tej obrony, ale jestem pewna, że promotor mnie wybronił, że zdenerwowana byłam itd, bo odpowiadalam naprawde koszmarnie, jeszcze nigdy nie mialam takiej pustki w głowie... Ale nareszcie mam to już za sobą! Teraz przydaloby się wreszcie jakąs pracę znaleźć... ale nie bardzo mi to idzie... gdybym wiedziala 5 lat temu jaka sytuacja będzie na rynku pracy - nigdy w zyciu nie wybrałabym tych studiów... no ale skąd miałam wiedzieć
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 19:05   #607
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ha! Ja już jestem! Dostąpilam tego zaszczytu dokladnie 22-go grudnia Na dyplomie będzie 4 - nie mam pojęcia jak z tej obrony, ale jestem pewna, że promotor mnie wybronił, że zdenerwowana byłam itd, bo odpowiadalam naprawde koszmarnie, jeszcze nigdy nie mialam takiej pustki w głowie... Ale nareszcie mam to już za sobą! Teraz przydaloby się wreszcie jakąs pracę znaleźć... ale nie bardzo mi to idzie... gdybym wiedziala 5 lat temu jaka sytuacja będzie na rynku pracy - nigdy w zyciu nie wybrałabym tych studiów... no ale skąd miałam wiedzieć
jeju, jak ja ci zazdroszcze gratulacje
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-28, 19:08   #608
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez *sloneczko* Pokaż wiadomość
jeju, jak ja ci zazdroszcze gratulacje
Dziekuję, dziekuję
Ja będe Ci gratulować za pól roku
Tak normalnie powinnam się obronić w czerwcu, ale jak widać nie wyszło.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 07:33   #609
martaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 61
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez suonko Pokaż wiadomość
marta taka szczotka z naturalnego włosia jak dla małych dzieci??

dziewczyny na wątku avonowym przyrównywały biosilk do avonowego serum (warto wypróbować) na zniszczone końcówki a różnią się tym że serum tańsze, włoski mam po nim takie ładne błyszczące a nakładam od połowy długości

Szczotki dla dzieci sa bardzo miękkie ... ta jest sztywniejsza. Widziałam w jednym z sklepów AGD ... kurcze nie pamietam który to był taka szczotkę Babyliss ... i była świetna (były trzy rodzaje gruba okrągła, trochę cieńsza i o kształcie jak tradycyjne szczotki) ... zamierzam sobie ja kupic bo mja ma juz troche lat. Nie kupujcie z włosiem miedzy którym są włoski twardsze z plastiku ... nie ma sensu. Babyliss jest sporo drozsza ale warto..zakup na minimum 10 lat

Miałam serum z Avonu ...i trudo porównać z Biosilkiem bo to dawno było .... Biosilk chyba lepiej maskuje zniszczone końcówki ... ale z Avonu tez byłam zadowolona.
martaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 07:47   #610
martaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 61
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez *sloneczko* Pokaż wiadomość
Finlora, patrze ze mamy podobne problemy pisanie mgr, waxik, cienizna na glowie itp.. eh.. musimy sie wspierac a za pol roku bedziemy panie mgr
jak fajnie DD też sie podłacze ) fakt faktem ja juz po obronie trzy miesiące DD tez kuruje włoski po stresiku
martaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 10:59   #611
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

To ja też się dołączam Pisanie pracy magisterskiej, Waxik, cienizna na głowie I żeby jeszcze tylko te dodatkowe kilogramy... Słodycze ani nic innego żadnych śladów po sobie nie zostawiają, przelatują przeze mnie i już No ale to temat nie na ten wątek.
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-29, 12:54   #612
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Ja, stety niestety, nie muszę się odchudzać
Ja też nie ale sie w sumie sie ciesze bo wole byc za chuda niż na gruba


Co do tych domowych sposobow to ja juz dwa dni z rzędu stosuje maseczke z zółtka, miodu, oliwy z oliwek, o. rycynowego i kokosowego. Wedlug mnie najlepszy efekt jest jak sie trzma jakies 1,5 h po po ok 3h wlosy sa jakies takie sztywne i jakby za bardzo rozmiękczone Ale nadaj gladkie i takie jakby bardziej nawilżone Myślicie że te 1,5h - 2 h wystarcza żeby wszystko sie wchłonęło?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 13:12   #613
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Ja też nie ale sie w sumie sie ciesze bo wole byc za chuda niż na gruba


Co do tych domowych sposobow to ja juz dwa dni z rzędu stosuje maseczke z zółtka, miodu, oliwy z oliwek, o. rycynowego i kokosowego. Wedlug mnie najlepszy efekt jest jak sie trzma jakies 1,5 h po po ok 3h wlosy sa jakies takie sztywne i jakby za bardzo rozmiękczone Ale nadaj gladkie i takie jakby bardziej nawilżone Myślicie że te 1,5h - 2 h wystarcza żeby wszystko sie wchłonęło?
Myślę, że to może być nawet aż nadto.
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 13:28   #614
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Myślę, że to może być nawet aż nadto.
Serio? Wlasnie wydaje mi sie ze im dluzej tym gorzej ale wszedzie czytam zeby zostawiac jak najdluzej To w takim razie 1h wystarczy?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 15:54   #615
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

patrze ze mamy kilka magistrantek czolko dziewczyny trzymamy sie razem
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 16:00   #616
_carmen_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 476
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Dołączam do Was
Też mam cienkie włosy, zapuszczam je od sierpnia 2006 roku i próbuje je pogrubić (ale jeszcze nie znalazłam takiego superproduktu, który mi pomógł)
__________________




_carmen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 17:00   #617
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez *sloneczko* Pokaż wiadomość
patrze ze mamy kilka magistrantek czolko dziewczyny trzymamy sie razem
Trzymamy sie, trzymamy Ja jeszcze nie zaczęłam pisać. Tuż przed Świętami skończyłam badania w laboratorium i to by było na tyle

Karla, myślę, że godzina wystarczy. Dłuższe trzymanie może, IMO, spowodować obciążenie włosów, co za dużo, to niezdrowo
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 23:37   #618
Wandolina
Raczkowanie
 
Avatar Wandolina
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zadupie zwane Warszawą
Wiadomości: 174
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Och, wizażanki, ale mi się dzisiaj historia przydarzyła...Zapalałam świeczkę, miałam rozpuszczone włosy, jeden kosmyk się zapalił.... ... Zaczęłam go szybko gasić, na szczęście nic się nie stało.Zmuszona byłam tylko podciąć ten kosmyk..Na szczęście to pasmo jest z przodu, więc podcięte całkiem ładnie wygląda
__________________
MÓJ CEL:
Zapuszczam włosy !!!!!!!
Start - 01.12.2007 Stop - 01.12.2047 ->
Wandolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-31, 08:51   #619
_carmen_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 476
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Hehe, ja kiedyś przypaliłam sobie rzęsy Na całe szczęście odrosły.
__________________




_carmen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-01, 16:25   #620
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

normalnie jakbym czytała o sobie )

Mam baaardzo cienkie włosy, ale o dziwo jets ich bardzo dużo (co widac jak robię pasemka i fryzjerka sie musi niezle namachac), ale efekt koncowy jest taki ze mam cieniutki mysi ogonek zwiazany z tyłu.

Natomiast pare lat temu wynalazłam dla siebie patent.
Spię w papilotach (w końcu miekkie), a rano związuję w kok w stylu "artystyczny nieład" do tego fajna opaska, spinki i inne gadgety... a nastepnego dnia, gdy juz loki się rozlecą to przynajmniej jest efekt duzej ilosci włosów na głowie, ot co
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 17:13   #621
_carmen_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 476
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez diamelen Pokaż wiadomość
normalnie jakbym czytała o sobie )

Mam baaardzo cienkie włosy, ale o dziwo jets ich bardzo dużo (co widac jak robię pasemka i fryzjerka sie musi niezle namachac), ale efekt koncowy jest taki ze mam cieniutki mysi ogonek zwiazany z tyłu.

Natomiast pare lat temu wynalazłam dla siebie patent.
Spię w papilotach (w końcu miekkie), a rano związuję w kok w stylu "artystyczny nieład" do tego fajna opaska, spinki i inne gadgety... a nastepnego dnia, gdy juz loki się rozlecą to przynajmniej jest efekt duzej ilosci włosów na głowie, ot co
A jaka jest grubość tych papilotów??
__________________




_carmen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 18:04   #622
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez diamelen Pokaż wiadomość
normalnie jakbym czytała o sobie )

Mam baaardzo cienkie włosy, ale o dziwo jets ich bardzo dużo (co widac jak robię pasemka i fryzjerka sie musi niezle namachac), ale efekt koncowy jest taki ze mam cieniutki mysi ogonek zwiazany z tyłu.

Natomiast pare lat temu wynalazłam dla siebie patent.
Spię w papilotach (w końcu miekkie), a rano związuję w kok w stylu "artystyczny nieład" do tego fajna opaska, spinki i inne gadgety... a nastepnego dnia, gdy juz loki się rozlecą to przynajmniej jest efekt duzej ilosci włosów na głowie, ot co
ja spiac w papilotach polamalam sobie wlosy. moze sa wlosy "cienkie" i "ciensze"?
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 19:33   #623
Mass_Destruction
Raczkowanie
 
Avatar Mass_Destruction
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 87
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Ehh...zgłasza sie kolejna cienkowłosa Wiem, ze to zabrzmi głupio, ale moje włosy potrafił kiedyś doprowadzić mnie do łez. Pamietam dobrze wstawanie rano specialnie by umyć włosy, a potem mozolne układać je z piankami itp. Najgorsze było to, że potem i tak były oklapnięte i bez życia. Jedna najbardziej dołujący bł widok włosów moich koleżanek - gęste, lśniące, poprostu aż mnie zatykało:< Włosy to mój wielki kompleks... Teraz trochę lepiej się z nimi czuje. Przestałam je suszyć i męczyć piankami i trochę im sie polepsza. Bardzo o nie dbam, ale i tak zdarząją się dni załamki Ale teraz przynajmniej wiem, że włosy nie mogą mi ciaglę psuć humoru i jakoś się z nimi pogodziłam:P:P
__________________
Life's a party. Crash it!
Mass_Destruction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 22:06   #624
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez Mass_Destruction Pokaż wiadomość
Ehh...zgłasza sie kolejna cienkowłosa Wiem, ze to zabrzmi głupio, ale moje włosy potrafił kiedyś doprowadzić mnie do łez. Pamietam dobrze wstawanie rano specialnie by umyć włosy, a potem mozolne układać je z piankami itp. Najgorsze było to, że potem i tak były oklapnięte i bez życia. Jedna najbardziej dołujący bł widok włosów moich koleżanek - gęste, lśniące, poprostu aż mnie zatykało:< Włosy to mój wielki kompleks... Teraz trochę lepiej się z nimi czuje. Przestałam je suszyć i męczyć piankami i trochę im sie polepsza. Bardzo o nie dbam, ale i tak zdarząją się dni załamki Ale teraz przynajmniej wiem, że włosy nie mogą mi ciaglę psuć humoru i jakoś się z nimi pogodziłam:P:P
nie lam sie z nami nie zginiesz przy okazji witamy
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 11:14   #625
Nika0503
Zakorzenienie
 
Avatar Nika0503
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kaczawa
Wiadomości: 4 063
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Hey dziewczynki już dwa tygodnie z Biosilkiem . Jestem zadowolona - trzy miesiące już nie ścinałam końcówek i nie mam rozdwojonych <szok> hehe . Zasługa jedwabiu :P Po szamponie rzeczywiście włosy wydają się grubsze, ale mam problem bo znowu zaczęły wyłazić mam vichy dercos, może zastosuję co drugie mycie, albo Wax , doradźcie co lepsze ?? pozdrawiam w nowym roku
Nika0503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 12:40   #626
małagorzata
Raczkowanie
 
Avatar małagorzata
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 116
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Wszystko działa jesli stosuje się systematycznie a nie okazyjnie
Mnie w olejku rycynowym przeraża tylko to, ze jest on taki tłusty... no i ten zapach...
Mowiąc połowa cytryny masz na mysli sok z polowy cytryny?

Dokładnie, pomyliło mi sie, mowiac polowa cytryny mialam na mysli sok z polowy cytryny To jest olejek wiec tlusty jest ale ja juz sie do zapachu przyzwyczailam zreszta jego po umyciu wlosow szamponem juz nie czuc, wiec nie ma problemu moim zdnaiem nie wsyztsko dziala nawet przy regularnym stosowaniu niektore kosmetyki sa poprostu do niczego
małagorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 16:15   #627
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez martaaaaaa Pokaż wiadomość
jak fajnie DD też sie podłacze ) fakt faktem ja juz po obronie trzy miesiące DD tez kuruje włoski po stresiku
Hmm...to może moje koszmarne włoski zrobiły się taki koszmarne własnie przez ten stresik magisterkowy Super, do tego doszło też obżarstwo stresowe więc jedno z postanowień noworocznych, których nigdy nie udaje mi się dotrzymac jest... wiadomo co


Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 21:10   #628
_carmen_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 476
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Dostałam łupież, jestem zła !! Mam nadzieję, ze mi zejdzie szybko
__________________




_carmen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 19:04   #629
Wiolka525
Rozeznanie
 
Avatar Wiolka525
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 753
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Dziewczyny mam do Was prośbę, przymierzam sie do zakupienia odzywki do moich marnych kłaczków, biorę pod uwagę dwie z matrixa i tutaj właśnie liczę na Waszą pomoc. Wiecie, która z nich lepsza? Zgóry dziękuję za info.
Matrix biolage
http://www.studio-urody.pl/product_i...86c63824d9ef20
Matrix amplify
http://www.pedet.com.pl/Matrix+Ampli...8115,1,i2.html
Wiolka525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 20:44   #630
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez _carmen_ Pokaż wiadomość
Dostałam łupież, jestem zła !! Mam nadzieję, ze mi zejdzie szybko
skad on sie wzial???
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-16 23:02:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:26.