Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X ! - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-17, 10:19   #1231
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez Iza0808 Pokaż wiadomość
Nie umarłabyś. Ja mam dwa kredyty na mieszkanie kupione jako panna i teraz je wynajmuje. I rok temu wzięliśmy razem na dom w którym mieszkamy. Uwierz mi ze to była najlepsza decyzja. Mieszkanie wynajmuje za 3 razy tyle co rata, a dom to kwestia raty jaka placilibysmy gdybyśmy chcieli wynająć mieszkanie 3-4 pok. Wiec czy płacisz ratę czy odstępne komus do kieszenie wychodzi na to samo. Oprócz tego że jesteś u siebie, remonty robisz sobie i urządzasz tak, jak się tobie podoba a nie co ktoś każe.

Także przemyśl sprawę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W De nie mam szansy na kupienie. Zbyt drogie.

A w Pl nie opłaca mi się bo musiałabym płacić w euro raty. No i pewnie nie miałabym jak pilnować swojego interesu. A kupować domu w Pl mi się nie opłaca bo tam nie będę mieszkać.

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Cytat:
Napisane przez silver89 Pokaż wiadomość
Witam się w dwupaku U mnie gorąc, ale strasznie wieje, ciekawa jestem, czy przyniesie deszcz. Mam pytanie, jaki żel do higieny intymnej wziąć do szpitala, wczoraj stałam w sklepie z 10 min i nie mogłam się zdecydować..
Ja mam jakiś Biały jeleń czy coś.. Sama nie wiedzialam co brac
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 10:20   #1232
aglo_mammy
Zadomowienie
 
Avatar aglo_mammy
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 140
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez silver89 Pokaż wiadomość
Witam się w dwupaku U mnie gorąc, ale strasznie wieje, ciekawa jestem, czy przyniesie deszcz. Mam pytanie, jaki żel do higieny intymnej wziąć do szpitala, wczoraj stałam w sklepie z 10 min i nie mogłam się zdecydować..
Położna mówiła że wyprobowany. A nie jakiś nowy co nigdy nie uzywałaś bo uczulenia chodzą po ludziach. Ja oddałam do butelki ten który mam teraz.
aglo_mammy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 10:20   #1233
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Hello, melduję się z lewego boku!

nastawiłam tylko zmywarkę i energii mi brak dziś, ale chyba będzie deszcz, bo ja zawsze w duchotę przed deszczem jestem dętka.

byłam dziś w sklepie po kilka rzeczy i poczułam ogromną ochotę na Colę. Nie piję Coli, ani żadnych gazowanych napojów, ale dziś naszła mnie ogromna ochota na szklaneczkę, więc kupiłam małą butelkę. I co? Oczywiście znalazła się"dobra dusza" za mną w kolejce i skomentowała, ze w ciązy nie powinno się pić Coli. HALO!!! Zamurowało mnie i aż żałuję, że cięta riposta przyszła po fakcie, bo mogłam powiedzieć, że lubię się napić Coli do papieroska, kiedy akurat piwa nie ma w domu

Mezzaluna, trzymamy kciuki! super, że pokarm masz i tego kurczania już obok

Munia, śniłaś mi się dziś i coś z meczami związanego, ale zapomniałam

Deksterowa, to w jakiej dzielni teraz będziesz mieszkać?

Arida, dobrze, że komórkę i ładowarkę masz, jakoś przetrwasz!) może jednak Cię wypuszczą na chatę po małej obserwacji?
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 10:20   #1234
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez deksterowa Pokaż wiadomość
Ooo jak ja bym chciała burze!!
U mnie wyszło słońce, ale jest tak duszno, że chyba coś wieczorem wybuchnie...
Cytat:
Napisane przez pszczolinka Pokaż wiadomość
Już po wizycie, teraz endo chce mnie widzieć po porodzie z małym, bo on też będzie miał wykonany poziom hormonów jak Ja mam niedoczynność.

Munia, Ja mam zamiar mierzyć cukry po porodzie dopóki starczy mi pasków i ogólnie zdrowo się odżywiać, co robiłam zawsze, ale już nie przesadzać, że nie mogę zjeść pizzy, lodów i czasem słodyczy.
A robiłaś tRaby? Mi zrobił, wyszły ok i mały nie musi mieć robionych..

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 10:22   #1235
cala_w_kwiatkach
Wtajemniczenie
 
Avatar cala_w_kwiatkach
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 069
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez aglo_mammy Pokaż wiadomość
Ja też podziwiam odwagę 😄 my na razie dajemy radę z oszczędności ale "nigdy nie mów nigdy". Może kiedyś będzie trzeba wspomóc się kredytem...
Z oszczędności nigdy bym nie kupiła mieszkania. Chyba że oszczędności to jakiś spadek czy inwestycja w postaci nieruchomości.

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Pszczolinka moja endo mówiła mi że teraz każde dziecko jest badane na niedoczynność tarczycy jeszcze w szpitalu.
__________________
C.w.K
cala_w_kwiatkach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 10:23   #1236
aglo_mammy
Zadomowienie
 
Avatar aglo_mammy
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 140
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez cala_w_kwiatkach Pokaż wiadomość
Z oszczędności nigdy bym nie kupiła mieszkania. Chyba że oszczędności to jakiś spadek czy inwestycja w postaci nieruchomości.
Ja się buduje więc kasa stopniowo jest wydawana. Z mieszkaniem jednak gorzej bo trzeba wydać np. 200 tys na raz 😄
aglo_mammy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 10:23   #1237
nutik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 988
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez MuniaMusia Pokaż wiadomość
Dzięki, ale za mało miejsca żeby poszaleć jest u mnie Z szycia to jedynie przewijak, królik, literki, kocyk i utulanke zrobiłam, a meble standard z ikea, więc nic oryginalnego
U mnie też mało miejsca, ale mimo wszystko takie urządzanie cieszy I meble też z IKEA, bo gdzie indziej to zdzierstwo.
nutik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-17, 10:23   #1238
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
Hello, melduję się z lewego boku!

nastawiłam tylko zmywarkę i energii mi brak dziś, ale chyba będzie deszcz, bo ja zawsze w duchotę przed deszczem jestem dętka.

byłam dziś w sklepie po kilka rzeczy i poczułam ogromną ochotę na Colę. Nie piję Coli, ani żadnych gazowanych napojów, ale dziś naszła mnie ogromna ochota na szklaneczkę, więc kupiłam małą butelkę. I co? Oczywiście znalazła się"dobra dusza" za mną w kolejce i skomentowała, ze w ciązy nie powinno się pić Coli. HALO!!! Zamurowało mnie i aż żałuję, że cięta riposta przyszła po fakcie, bo mogłam powiedzieć, że lubię się napić Coli do papieroska, kiedy akurat piwa nie ma w domu

Mezzaluna, trzymamy kciuki! super, że pokarm masz i tego kurczania już obok

Munia, śniłaś mi się dziś i coś z meczami związanego, ale zapomniałam

Deksterowa, to w jakiej dzielni teraz będziesz mieszkać?

Arida, dobrze, że komórkę i ładowarkę masz, jakoś przetrwasz!) może jednak Cię wypuszczą na chatę po małej obserwacji?
Ale chamstwo...! Szczerze dzisiaj też mam chęć na colę. Pierwszy raz w tej ciąży

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 10:26   #1239
deksterowa
Zakorzenienie
 
Avatar deksterowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 449
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

A mnie mój endo nic nie mówił, że trzeba małą zbadać.
__________________

Wzięliśmy ślub 26-09-2015

Lipcowa mama 2016
deksterowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 10:28   #1240
aglo_mammy
Zadomowienie
 
Avatar aglo_mammy
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 140
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Mary - mnie wkurza takie ocenianie. Ja na codzień tylko woda ale jak jakaś impreza/grill to sobie pozwolę na pół szklanki np. Coli. I wszyscy patrzą na ciebie jak na wygodną matkę. Nie ważne że to jest pół szklanki od miesiąca...
aglo_mammy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 10:30   #1241
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez Elfka86 Pokaż wiadomość
my już mamy jeden pod hipotekę na 25 lat, a teraz pożyczamy jeszcze trochę, pewnie na 3-4 lata
My splacamy jeden, teraz drugi na meble mamy i trzeci weźmiemy jak nam nie starczy dla Panow budowlancow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-17, 10:30   #1242
dzojsticzek
Zadomowienie
 
Avatar dzojsticzek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 840
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Ananka fajne te fruwajki, ja nie mam siły doturlać się do galerii do C&A
Mezz kciuki za Was i mleczarnie
CWK Jak to dobrze, że w śnie wszystko poszło bez bólu i to jeszcze w pięknych komnatach
Deksterowa super, że przeprowadzka już na dniach ! Ty z W-wy? Jak tak to jaka dzielnica? Może gdzieś obok mnie? Szukam chętnej na spacery od lipca
Silver ja mam białego jelenia

Tak jak Yousthyna witam się w dwupaku i wâ˜☠â˜☠â˜☠â˜☠em na TŻ. Ubrania porozrzucane po całym mieszkaniu, kawiarka od wczoraj stoi i pewnie będzie czekać aż ja wywalę fusy i ją wymyję, na podłodze rozsypana kawa… Już nie mam siły… A prosiłam () żeby posprzątał swoje ubrania abym rano się nie denerwowała to tylko ich przybyło… No ale siedzę całymi dniami w domu to korona mi z głowy nie spadnie jak będę za niego sprzątać…

Ja dziś miałam dobrą noc , tylko jedna pobudka do wc i pospałam do… 9:40… dobrze, że sprawdziłam godzinę to sturlałam się z łóżka, bo miałam ochotę jeszcze pospać.
Dziś u mnie na śniadanie tosty francuskie czyli połączenie waszych chałek i racuchów ale o wiele mniej roboty przy tym miałam Ja też często korzystam z mojewypieki i kwestia smaku.

U nas gorąco i parno!

Widziałyście, że w większości sklepów zaczęły się wyprzedaże? Mango, Promod, Medicine…

Mary rzeczywiście szkoda, że ta riposta od razu nie przyszła Ci na myśl, ale dobrze że o tym piszesz to jak mi tak ktoś powie to będę od razu wiedzieć co odpowiedzieć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13467615_10204887687911945_1938319956_o.jpg (126,6 KB, 10 załadowań)

Edytowane przez dzojsticzek
Czas edycji: 2016-06-17 o 10:33
dzojsticzek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 10:30   #1243
cala_w_kwiatkach
Wtajemniczenie
 
Avatar cala_w_kwiatkach
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 069
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez silver89 Pokaż wiadomość
Witam się w dwupaku U mnie gorąc, ale strasznie wieje, ciekawa jestem, czy przyniesie deszcz. Mam pytanie, jaki żel do higieny intymnej wziąć do szpitala, wczoraj stałam w sklepie z 10 min i nie mogłam się zdecydować..
Ja będę się cała myła żelem Babydream, bo ma mega delikatny skład. Chcę też uniknąć wielu butelek w szpitalu.
Ale wzięłam kilka saszetek próbek i te zamierzam użyć jak będzie potrzeba pod prysznicem w trakcie porodu - Ziaja Mamma Mia płyn ginekologiczny, Perfecta Femina SOS probiotyczny, Dzidziuś płyn ginekologiczny i widzę, że tylko ten ostatni nie zawiera parabenów, SLS i PEG, więc skład najprzyjemniejszy.
__________________
C.w.K
cala_w_kwiatkach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 10:31   #1244
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez cala_w_kwiatkach Pokaż wiadomość
Kamila a co powiesz na 30 lat?
Nie mieć kredytu to luksus.
Taaak to jest cos wspaniałego, alebez tego sie nie da

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 10:31   #1245
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

To była jakaś starsza pani, a słyszała, jak mówię do ekspedientki. Ale w sumie nie jej sprawa, nie? Nie byłam z fajką, ani z butelką wódki.
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 10:32   #1246
MuniaMusia
Zadomowienie
 
Avatar MuniaMusia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 744
GG do MuniaMusia
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość

Munia, śniłaś mi się dziś i coś z meczami związanego, ale zapomniałam
Ciekawe, co to był za sen ^^

Wygońcie mnie z ALI!!! To wszystko przez Was, że sie tam zarejestrowalam..
__________________

Mój blog szyciowy

Szczęśliwa żonka [od 10.09.2011]
Kierowczyni [od 26.09.2011]
Tymoteusz [12 lipiec 2016]



MuniaMusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 10:34   #1247
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
W De nie mam szansy na kupienie. Zbyt drogie.

A w Pl nie opłaca mi się bo musiałabym płacić w euro raty. No i pewnie nie miałabym jak pilnować swojego interesu. A kupować domu w Pl mi się nie opłaca bo tam nie będę mieszkać.

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------



Ja mam jakiś Biały jeleń czy coś.. Sama nie wiedzialam co brac
Ja tez bialy jelen mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 10:34   #1248
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Dzojsticzek, a Ty w jakiej dzielni mieszkasz?

Munia, coś dobrego to było, jakis spoko sen, bo w sumie żałuję, że zapomniałam pewnie przez emocje z 12.07 i z meczem!:P
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 10:35   #1249
deksterowa
Zakorzenienie
 
Avatar deksterowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 449
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Ja cole pije prawie codziennie, jestem najgorsza matka ever.
__________________

Wzięliśmy ślub 26-09-2015

Lipcowa mama 2016
deksterowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-17, 10:35   #1250
Ananka
Zadomowienie
 
Avatar Ananka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 077
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Witam się w 37 tygodniu. Ja dzisiaj dobrze spałam, tylko miałam koszmarki związane w porodem brrr.
Ananka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 10:35   #1251
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Silver, ja sobie wzięłam żel do mycia ciała z Alterry i będzie też do higieny
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 10:36   #1252
deksterowa
Zakorzenienie
 
Avatar deksterowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 449
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Ja mam płyn do higieny intymnej z ziaji.
__________________

Wzięliśmy ślub 26-09-2015

Lipcowa mama 2016
deksterowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 10:36   #1253
silver89
Rozeznanie
 
Avatar silver89
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 544
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Ok dzięki za odpowiedzi Też właśnie nie chce targać nie wiadomo ile kosmetyków do szpitala, kupiłam te samolotowe butelki w rossku to będę do nich przelewać, a jak mi braknie to mąż albo mama mi dowiozą, do szpitala od siebie mam 5 minut
__________________
12.04.2013 r.
24.12.2013 r.
25.07.2015 r.
silver89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 10:37   #1254
cala_w_kwiatkach
Wtajemniczenie
 
Avatar cala_w_kwiatkach
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 069
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
To była jakaś starsza pani, a słyszała, jak mówię do ekspedientki. Ale w sumie nie jej sprawa, nie? Nie byłam z fajką, ani z butelką wódki.

Trza było skomentować jej koszyczek
__________________
C.w.K
cala_w_kwiatkach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 10:38   #1255
dzojsticzek
Zadomowienie
 
Avatar dzojsticzek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 840
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez mezzaluna Pokaż wiadomość
Hello czekamy na obchód, żeby zobaczyć co z żółtaczka. Mala wazyla dzis 2370. Pojawia sie pokarm, wiec błagam o kciuki,żebyśmy wyszły w poniedziałek. Tak bardzo sie o ta calineczke martwię...
Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
Dzojsticzek, a Ty w jakiej dzielni mieszkasz?

Munia, coś dobrego to było, jakis spoko sen, bo w sumie żałuję, że zapomniałam pewnie przez emocje z 12.07 i z meczem!:P
Bielany
dzojsticzek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 10:39   #1256
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez cala_w_kwiatkach Pokaż wiadomość
Trza było skomentować jej koszyczek
A Pani co ma w koszyczku? Buhahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 10:40   #1257
marcylina
Wtajemniczenie
 
Avatar marcylina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 354
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Mary - haha zwala w kolejce.. to co mysleli o mnie wczoraj jak kupowalam 4pak piwa, mega pake chipsow? A jeszcze kasjerka odrzuciła.. oo chyba zaraz rodzimy

Plyn do higieny uzywam Isana i taki tez przelalam do szpitala.. ma tez dobre opinie u Sroki



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marcylina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 10:40   #1258
aglo_mammy
Zadomowienie
 
Avatar aglo_mammy
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 140
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez MuniaMusia Pokaż wiadomość
Ciekawe, co to był za sen ^^

Wygońcie mnie z ALI!!! To wszystko przez Was, że sie tam zarejestrowalam..
Mam to samo. Wish lista rośnie z dnia na dzień. Wiedziałam że tak będzie!
aglo_mammy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 10:42   #1259
silver89
Rozeznanie
 
Avatar silver89
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 544
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Mary jeju jak ja nie znoszę takich ludzi..niech pilnuje własnego nosa szkoda, że właśnie cięta riposta nasuwa się już po fakcie.. Ja np nigdy za colą jakoś szczególnie nie przepadałam, a w ciąży mam strasznego smaka i sobie nie odmawiam, ma mniej kofeiny, niż kawa, oczywiście nie przesadzam, ale napić się lubię..
__________________
12.04.2013 r.
24.12.2013 r.
25.07.2015 r.
silver89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 10:43   #1260
Flowerbombka
Zadomowienie
 
Avatar Flowerbombka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 472
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Elfka Ty to już na wylocie..ciąża donoszona

Mezzaluna super, że pokarm się pojawia..zobaczysz z każdym dniem będzie go coraz więcej

Olutka zajawka pokoju Stasia mi się mega podoba
No i pocieszam się, że nie tylko u mnie ciemny kolor ścian..

Deksterowa super, że we trójeczkę będziecie już sami mieszkać
Ja też codziennie piję choć trochę coli, ale tylko cytrynowej z Biedronki..inna mi nie wchodzi


A ja dziewczynki w końcu wybrałam farbę do pokoju dzieci..miał być Light Gray ale tak dumałam i nie mogłam podjąć ostatecznej decyzji, że w końcu pojechaliśmy i wybrałam w 5 minut coś zupełnie innego...
zaszalałam i wzięłam https://www.google.pl/search?q=becke...7IlP2i6NNtM%3A Z tym, że jedna ściana będzie biała, następnie w pasy białe i tą farbą i tylko jedna ściana taka ciemna, a na niej białe meble..mam nadzieję, że nie będzie za ciemno..
Flowerbombka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-26 18:36:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:06.