Czym sie różni żel 1fazowy od 3fazowego? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-18, 10:47   #1
laleczka83
Raczkowanie
 
Avatar laleczka83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Czestochowa
Wiadomości: 38

Zele Do TIPSOW!!! pilne


dziewczyny bardzo prosze o pomoc, chodzi mi o zele do tipsow.
Czym roznia sie jedno od dwu fazowych i kiedy ktory zel sie stosuje. Prosze o pomoc
__________________
"...Przyjażń wypływa z wielu żródeł, z których największym jest SZACUNEK!..."
laleczka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 14:17   #2
madzila
Raczkowanie
 
Avatar madzila
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 143
Dot.: Zele Do TIPSOW!!! pilne

Zele sa 1 i 3 fazowe ( nie dwu). zel jednofazowy oznacza je wstie wastwy robisz tym samym zelem
do metody trzy fazowej potrzebne sa trzy żęle : 1 podkładowy, 2 budujący,3 wybłaszczające.
Opisać ich uzawnia nie da sie szybko, Zeby robic pazki żęlowe trzeba mieć spora wiedze nieda sie jej nabyć w 5 mniut. Wiele cierpiwość byu nauczyć sir pracować którą kolwiek metoda. a i podukty poszczeglnych firm różnia sie sposobem nakładania
madzila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 14:48   #3
laleczka83
Raczkowanie
 
Avatar laleczka83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Czestochowa
Wiadomości: 38
Dot.: Zele Do TIPSOW!!! pilne

no tak palnelam totalna gafe z tymi dwu fazowymi. W takim razie najpraktyczniejszym zelem jest zel jedno fazowy prawda?? W zupelnosci wystarczy do zalozenia tipsow??
__________________
"...Przyjażń wypływa z wielu żródeł, z których największym jest SZACUNEK!..."
laleczka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 13:00   #4
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Zele Do TIPSOW!!! pilne

Do założenia tipsów, poza żelami jest potrzebne wiele innych produktów, ale najważniejsze jest SZKOLENIE!
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 06:41   #5
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Zele Do TIPSOW!!! pilne

Cytat:
Napisane przez laleczka83
no tak palnelam totalna gafe z tymi dwu fazowymi. W takim razie najpraktyczniejszym zelem jest zel jedno fazowy prawda?? W zupelnosci wystarczy do zalozenia tipsow??

Ja nie powiedziałabym ,że popełniłaś gafę jeżeli na żel jednofazowy położysz nabłyszczający ( ten ostatni z 3 fazówki ) to "zrobisz" z 1 fazowego - 2 fazowy
A co do żeli 3 fazowych ( czyli trzech żeli )
1 - pierwszy podkładowy odpowiada w 100% za przyczepność
2 - drugi modelujący w 100% spełnia właściwości budujące
3 - trzeci wykańczający w 100% odpowiada za nabłyszczenie i utwardzenie

Jeżeli chodzi o żel 1 fazowy to odpowiada on w 30 % (mniej więcej) za przyczepność, budowe i nabłyszczenie (z utwardzeniem) - czyli wszystko w jednym

Firma LCN ma w swoim asortymencie żel o nazwie "bondique" , który ma najwięcej w swoim składzie bondera, czyli żelu pierwszego odpowiadającego za przyczepność - to tak dla przykładu


mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 07:34   #6
laleczka83
Raczkowanie
 
Avatar laleczka83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Czestochowa
Wiadomości: 38
Dot.: Zele Do TIPSOW!!! pilne

mona1978 dziekuje bardzo za odpowiedz.


P.s Albertyno nie panikuj tak z tym szkoleniem bo ja nawet nie wspomnialam po co mi wiedza na temat żeli do tipsow. Taki mam charakter, ze nie lubie byc w tyle i jesli czegos nie wiem to po prostu PYTAM, bo w ten wlasnie sposob czlowiek UCZY sie, a nie jest ograniczony w jakis tam sposob. Pozdrawiam
__________________
"...Przyjażń wypływa z wielu żródeł, z których największym jest SZACUNEK!..."
laleczka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 16:19   #7
lorelaine
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar lorelaine
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 42
Question czym sie różni żel 1fazowy od 3fazowego?

chciałabym zapytac czym rożna sie zale 1 fazowe od 3fazowych, oraz ktora w/g Was firma posiada najlepsze produkty do stosowania przy metodzie żelowej.Ja do tej pory mialam stycznosc z produktami nails company i niestety nie jestem usatysfakcjonowana (konsystencja jak najbarzdiej przystepna aczkolwiek wytrzymalosc tych zeli jest niewielka )Pozdrawiam wszystkich
lorelaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-05, 17:09   #8
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: czym sie różni żel 1fazowy od 3fazowego?

lorelaine na kursie Ci tego nie powiedzieli czym sie różnią?

I wogóle skąd wytrzasnęłaś te Nails company?
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 17:11   #9
Lalitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 91
Cool Dot.: czym sie różni żel 1fazowy od 3fazowego?

Tez chciałabym wiedzieć.. nawet kiedys zadałam takie pytanie ale cisza.A skoro jestem przy głosie to zapytam sie o coś

czy primer do metody akrylowej mozna nakładać też przed żelami??? kupiłam przez allegro primer i gapsko ze mnie bo nie spostrzegłam że jest przeznaczony do akryli. Mysle że to jest bez różnicy? Ale wolę sie upewnić Dzięki paaa

Apropos...babeczka z allegro zataiła że primer jest firmy UWAGA UWAGA
LOVIYAN!!! Czy moje pazurki powinny sie obawiać? Podwójne gapsko jestem
Lalitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 17:44   #10
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: czym sie różni żel 1fazowy od 3fazowego?

Nie nałożyłabym tego primera na paznokcie! Propponuje zakupic primer NSI IBD lub innej profesjonalnej firmy, a nie firmy niewiadomo skąd.
Tak primer mozna uzywac przed żelami.
Dziewczyny czemy kupujecie te tandetne produkty na Allegro? Zapewne nie macie kursu i w profesjonalnej hurtowni Wam nie sprzedadzą.... eh!
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 18:04   #11
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: czym sie różni żel 1fazowy od 3fazowego?

Jestem prawie pewna , że coś było o tych żelach jedno i trzy fazowych.
Hmmmmmmm....... poszukajmy.....

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...238#post619238

mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-05, 18:15   #12
Lalitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 91
Unhappy Dot.: czym sie różni żel 1fazowy od 3fazowego?

A mozesz podac adres gdzie moge takie kupic??najlepsze byłyby stronki gdzie moge złozyc zamówienie. Bo chyba w hurtowni nie sprzedadza mi takich. rzeczywiscie wyrzuce do kosza ten primer trudno.
Dzieki POZDRAWIAM
Lalitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 18:16   #13
lorelaine
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar lorelaine
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 42
Dot.: czym sie różni żel 1fazowy od 3fazowego?

po pierwsze dziekuje za odpowiedz - jakakolwiek by nie byla
Po drugie gdzie ja wspomnialm o kursie, tzn, ze ukonczylam jakis???Napisalam:" mialam stycznosc" - a chodzilo o to ze trafilam do mniej lub bardziej (nie mnie to oceniac)wykwalifikowanej osoby zajmujaca sie przedluzaniem paznokci met.zalowa!!!Nie rozumiem skad u Ciebie zaraz taka uszczypliwosc...
A te Nails Comapny wytrzasnelam(jak napisalas) z Katowic- jest taka firma i oferuja swoje produkty dla salonow jak i rowniez dla osob prywatnych.
A tak na marginesie skoro tak zapraszasz i chcesz sobie pozyskac nowe klientki powinnas byc milsza, a nie odstraszac wyniosloscia i tym jaka to jestes profesjonalana w porownaniu do innych dziewczyn ....

Edytowane przez lorelaine
Czas edycji: 2005-10-05 o 18:17 Powód: ODPOWIEDZ DLA Butterflynails!!!!!!!!!!
lorelaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 18:22   #14
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: czym sie różni żel 1fazowy od 3fazowego?

To ja nie bardzo rozumiem Lalitka Kupujesz primer ( abstrahując od tego ,ze na allegro i produkt do wiekszosci zeli absolutnie nie konieczny ) - wiec nasuwa sie wniosek ,ze "pracujesz" z żelem. Po czym zadajesz pytanie czym sie roznia 1fazówki od 3 fazówek....


lorelaine myślę ,ze te co inteligentniejsze klientki same zdecydują czy będą chciały pójść do wykwalifikowanej stylistki pracującej na renomowanych produktach czy do osoby " mającej styczność z żelem" w dodatku firmy Nails Company. Ja osobiście wolałabym sprawdzoną, wiarygodną i "wynioslą" stylistkę a nie lampucerę odstawiającą "włazipupstwo" i parodie przedłużania paznokci.
"Po drugie gdzie ja wspomnialm o kursie, tzn, ze ukonczylam jakis???" Ewidentnie jest się czym chwalić...
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 18:43   #15
lorelaine
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar lorelaine
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 42
Dot.: czym sie różni żel 1fazowy od 3fazowego?

NIE ROZUMIEM SKAD TYLE ZLOSLIWOSCI????CZY JUZ NAWET ZAPYTAC NIE MOZNA ???
TRZEBA ZARAZ KOGOS OCENIAC??? i zastanawiac sie : : a po co jej to? napewno bierze sie za cos na czym sie nie zna...itd itp."
Paulakrk twoja odpowiedz jest niesprawiedliwa i wyciagasz za szybko wnioski, oceniasz mnie jakoze bylabym ta :lampucerą odstawiającą "włazipupstwo" i parodie przedłużania paznokci.A JA PO PROSTU RAZ W ZYCIU UMOWILAM DO NIESPRWDZONEJ PANI NA PRZEDLUZANIE PAZNOKCI, wydala mi sie malo poinformowana o tym czym sie zajmuje, poniewaz wiecej mowila niz robila.To od niej miedzy innymi nasluchalam sie o przedluzaniu i zdobieniu paznokci itp.....jak widze duzo rzeczy zostalo niedopowiedzianych, ominietych.ZRODZILA SIE WE MNIE ZWYKLA LUDZKA CIEKAWOSC.A wizyte zaliczam do porazek poniewaz to byla moja pierwsza stycznosc z ta pania i ogolnie z przedluzaniem paznokci.Pani owszem byla mila ale coz z tego ze nasluchalam sie o metodzie zelowej skoro sama praca tej Pani nie wytrawla nawet 2 tygodni, zadzwonilam z reklamacja i uslyszalam ze to wina zeli firmy Nalis Comapany................. .....ROZPISLAM SIE TYLE TYLKO PO TO ABY USPRAWIEDLIWIC SWOJA CIEKAWOSC KTORA TAK BARDZO ZIRYTOWALA PAULEKRK I Butterflynails....nie potrzebnie tak zaraz sie doszukujecie jakis nieprawidlowosci

ps. och dlaczego jestes taka zlosliwa, nie mialam na mysli ze nie skoczylam nigdy zadnego kursu. Chodzilo konkretnie o kurs stylizacji paznokci czy przedluzania metoda zelowa.....a nie biore sie za taki kurs bo to nie nalezy do moich zainteresowan......och az smutek bierze jak sie widzi ile ludzie maja w sobie zlosci
lorelaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 18:45   #16
Lalitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 91
Unhappy Dot.: czym sie różni żel 1fazowy od 3fazowego?

Ja robię sobie sama żele. Nauczyłam sie w Niemczech, na tamtejszych nazwach i miałam wytłumaczone co jak po kolei. Dlatego wolałam sobie sama poradzić i kupiłam wszystko co potrzebne dlatego zadaje takie pytania.
Nie każdego stać żeby latac do manikiurzystki co 1,2 czy 3 tyg i płacić za każdym razem 100zł, chociaz też bym tak mogła. Wolę robić sobie sama. Nie sztuką jest pójść i zapłacić ale po prostu nauczyc sie samej. Poeksperymentuje dlaczego nie? Nie traktuje tego smiertelnie powaznie, że coś mi sie stanie w ten martwy wytwór naskórka. spieprze trudno
I dziwię sie że niektóre wizażanki są tak nieuprzejme i ironicznym wręcz tonem odnosza sie do "nas" tych które zadają pytania. jeżeli tak odnosicie sie do swoich klientek to ... to naprawdę wole sobie zrobić sama te paznokcie i wole je sama spieprzyć.
Mówię ogólnie bo pojawia sie coraz więcej WSZYSTKOWEDZĄCYCH ironicznych kobietek. więc teraz nie naskakujcie na mnie tylko pomyślcie. Bo niedugo będziemy sie bały zadawać jakiekolwiek pytania. Nie pisze tego ze złości ale to jest nieprzyjemne.
POZDRAWIAM SERDECZNIE i mam nadzieje że coś sie zmieni. Może to ta pogoda??
Lalitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 18:53   #17
lorelaine
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar lorelaine
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 42
Dot.: czym sie różni żel 1fazowy od 3fazowego?

Zgadzam sie z Toba Lalitka!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
I choc ja naprawde sie tym nie zajmuje i nawet sama sobie nie zakladam tipsow, to czuje sie tu barzdo osaczona pzrez te wszystkie profesjonalistki, ktore nawet nie potrafia sie wyslic i napisac mila prosta odpowiedz
lorelaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 19:29   #18
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: czym sie różni żel 1fazowy od 3fazowego?

Ahaa...czyli jak mialaś w Niemczech żele "eine Faze, Drei Fazen " czy cos takiego, to wiedziłas co i jak , a polskie 1 faza, 3 fazy sa dla Ciebie niejasne???? I w Niemczech standardowo używa się primerów do żeli?? I w Niemczech nie ma renomowanych firm ale kupuje sie profesjonalne produkty na "pchlim targu"??? Ja po prostu nie lubie kiedy ktoś mi probuje wciskac kit.
I z jakąś irytacją czy złością nie ma to nc wspólnego.

A to ostatni przyklad jakie to jestesmy niemiłe i ironiczne.Ojejku jejku aż strach o coś zapytać!!

Sirek - Zrobiłam sobie kilka dni temu tipsy żelowe i mam teraz dylemat mianowicie,
często chodzę na basen i zastanawiam się czy dość długie moczenie tipsów w wodzie nie zaszkodzi im.


Witamy nową wizazankę
Wiesz nie powiem ci odpowiedzi na to pytanie bo nie wiem
moż einne wizazanki ci doradza


paulakrk - Absolutnie nie szkodzi!! Natomiast zajefajne jest uczucie, kiedy płyniesz żabką i (przy dłuugich paznokciach) czujesz opór wody i masz wrażenie ,że szponki Ci zaraz odpadną. Ale na szczescie to tylko wrażenie
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 20:52   #19
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: czym sie różni żel 1fazowy od 3fazowego?

Np produkty activ wymagają primera i na początek jest to moim zdaniem dobra inwestycja. Żele są jednofazowe samopoziomujące są kwasowe jeżeli ktoś się pyta
A oto stronka http://www.activeshop.pl co do żeli trójfazowych hmm ja obecnie pracuję na belgijskiej firmie "Nails4You" i jak na razie jestem bardzo zadowolona, klientki też

Pozdrawiam
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-05, 21:03   #20
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: czym sie różni żel 1fazowy od 3fazowego?

loleraine -> W żadnym wypadku nie byłam złośliwa ani nie miła - zadałam Ci dwa pytania.
pierwsze bo nie wyobrażam sobie aby na kursie o tym nie mówili
drugie bo nie słyszałam o takich żelach
wystarczyło na nie odpowiedziec

Lalitce odpowiedziałam wywnioskowałam, że nie ma kursu skoro kupuje na Allegro. I trafiłam

Lalitka -> robisz tylko sobie ok, ale postaraj sie zrozumieć dziewczyny które wykładają gruba kase na kursy, warsztaty, doszkolenia, pokazy i profesjonalne produkty, poczym wpada ni stad ni zowad dziewczyna - nie mowie akurat o Tobie - i pyta jak robic to ja tamto - ręce opadają bo ona chce przez internet sie tego nauczyć, a tak sie nie da! Te wszystkie uwagi i odsyłanie na kurs (dobry kurs) nie sa złośliwością tylko podtrzymaniem dobrej opini stylistki. Pomysl sama idziesz do "Pani stylistki" zero dezynfekcji, sterylizacji (na kursach z allegro o tym nie ucza) nie wie jak wyglada chory paznokiec, pracuje na beznadziejnych produktach firmy xxx z allegro (pomijam ze wiekszosc tych produktow nie ma napisanego skladu chemicznego na opakopwaniach wiec nie wiadomo co tam jest) i albo paznokcie po kilku dniach odpadaja, albo pani przepilowuje plytke, alb zarazasz sie jakas grzybica - jakie bedzie twoje zdanie na temat przedluzania paznokci?? polecisz to komus jeszcze?
(sorry ze tak akurat do Ciebie, ogolnie wszystkie dziewczyny ktore uwazaja nas za wredne i nie mile powinny to przeczytac)
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 16:14   #21
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Dot.: czym sie różni żel 1fazowy od 3fazowego?

Eh wyklucalam sie już o to na innym temacie ale spróbuje wyjaśnić jeszcze raz:

Rozumie panie które sa zirytowane tym że ktoś nie mając pojęcia bierze sie za czyjeś pazurki, zdziera za to kase, partaczy ... ale na forum takich nie spotkalam (żadko zagadam, prawda)

Częsta opcja to dziewczyny które same robią sobie pazurki, a w tym jak piszecie nie ma nic zlego. Na wlasne ryzyko. I też chcemy sie wymieniać pogladami, podobnie jak na forum fryzjerskim wymieniamy sie opiniami na temat domowego farbowania wlosów. Jeśli was nasze pytania irytują - nikt nie zmusza do czytania. Mam to szczęscie że moja mama jest teraz na kursie, ale pierwsze tipsy robilam sobie sama, w trzech przypadkach zapomnialam o primerze.. ups .. ale nikomu sie krzywda nie stala.
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 18:09   #22
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: czym sie różni żel 1fazowy od 3fazowego?

Cytat:
Napisane przez hair
Eh wyklucalam sie już o to na innym temacie ale spróbuje wyjaśnić jeszcze raz:

Rozumie panie które sa zirytowane tym że ktoś nie mając pojęcia bierze sie za czyjeś pazurki, zdziera za to kase, partaczy ... ale na forum takich nie spotkalam (żadko zagadam, prawda)

Częsta opcja to dziewczyny które same robią sobie pazurki, a w tym jak piszecie nie ma nic zlego. Na wlasne ryzyko. I też chcemy sie wymieniać pogladami, podobnie jak na forum fryzjerskim wymieniamy sie opiniami na temat domowego farbowania wlosów. Jeśli was nasze pytania irytują - nikt nie zmusza do czytania. Mam to szczęscie że moja mama jest teraz na kursie, ale pierwsze tipsy robilam sobie sama, w trzech przypadkach zapomnialam o primerze.. ups .. ale nikomu sie krzywda nie stala.
Hair nie obraź się ale domowe farbowanie włosków a domowe robienie pazurków to są dwie zupełnie różne sprawy
A swoją drogą to ja nigdy nie kupiłabym sobie zestawu do robienie żeli tylko na swoje pazurki ? Jeżeli robisz pazurki TYLKO SOBIE to jest to Twoja sprawa ale gdy jest już ktoś jeszcze to uwierz jesteś za te osoby odpowiedzialna - raczej za ich zdrowie. Ja jednak wolę wyedukowane stylistki
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-09, 07:10   #23
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Dot.: czym sie różni żel 1fazowy od 3fazowego?

Ja kupilam sobie zestaw do akrylu, kosztowal mnie niecale 150 zl. U profesjonalistki zaplacilabym niewiele mniej za nalożenie, a tu mam materialy na jakies kilkanaście, a przy tym naprawde świetną zabawe. Eksperymentuje na swoich dloniach i stopach, z różnym skutkiem. Prawdą jest, że mi sie to zajęcie spodobalo na tyle że zaczynam myśleć o profesjonalnym kursie i może kiedyś o zarobku, narazie kierunek moich studiów jest daleki od tego, ale kto wie . Teraz wiem (wczoraj zajrzalam na kurs mamy), że robilam wszystko prawidlowo (poza tym nieszczęsnym primerem), nie jest to jakaś wyższa filozofia, ale na pewno jest to trudne i wymaga ćwiczeń, ćwiczeń, ćwiczeń.... Więc trenuje na sobie i nie mam zamiaru szukać innych ofiar. A paru koleżankom się pochwalilam i mialabym sporo chętnych ale odmówilam w poczuciu odpowiedzialności
Ps: nie wyobrażasz sobie jaką można krzywde sobie zrobić przez eksperymenty fryzjerskie (farbowanie, trwala, rozjaśnianie, balejaże, dekoloryzacje), wiem bo sama mam polowe mniej wlosów i przypominają zużyty mop .
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 10:52   #24
monika21c
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2
Dot.: czym sie różni żel 1fazowy od 3fazowego?

mam pytanie a czym ty sterylizujesz te narzędzia bo chyba nie posiadasz autoklawu? Jeszcze nie widziałam stylistki która w profesjonalny sbosób sterylizowała by sprzęt dlatego wolę sama robic sobie żele wiem że nikt niczym mnie nie pczęstuje a jak wygląda prawdziwa sterylizacja wiem dobrze
monika21c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 16:33   #25
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Czym sie różni żel 1fazowy od 3fazowego?

zauwazyłam ze u profesjonalnych stylistek narzedzia są zregóły jednorazowe albo psikane takim czymś do dezyfekcji ^^
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 08:39   #26
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Czym sie różni żel 1fazowy od 3fazowego?

Sterylizacja jest konieczna przy narzedziach, które przerywaja ciągłośc tkanki, a pilniki do tych nie należą. Chyba, że zatnie sie klientke pilnikiem wtedy najlepiej taki pilnik po prostu wywalic.
Sterylizacjia w salonach stylizacji paznokci dotyczy li i jedynie cążek i nikt nie bedzie kupowal autoklawu tylko na coraz rzadziej uzywane cązki, zatem gdy jest taka potrzeba mozna je wysłac do sterylizacjido szpitala i finito!

Pilniki, narzędzia, stpły itp dezynfekuje sie przeznaczonymi do tego płynami.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 10:10   #27
Mrs.Lara
Raczkowanie
 
Avatar Mrs.Lara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 185
Dot.: Czym sie różni żel 1fazowy od 3fazowego?

Nikomu jeszcze pare % nie zaszkodzilo tak ze nie ma sie co ich bac . Poza tym nawet osoba bez kursu powinna wiedziec ze niektore narzedzia powinny byc zdezynfekowane (wtedy gdy zakladamy komus tipsy i gdy ktos nam zaklada).
Mrs.Lara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 08:32   #28
pasia3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 6
czym się różnią żele 1-fazowe od 3-fazowych

Na czym polega różnica w zakładaniu tipsów żelem 1-fazowy i 3-fazowym. Proszę o wyczerpujące informacje. Dzięki.
pasia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 09:17   #29
maluszka22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 467
Dot.: czym się różnią żele 1-fazowe od 3-fazowych

wyszukiwarka-byly juz podobne watki,a roznia sie tym ze jednofazowym robisz wszystko,a do trzyfazowych potrzebujesz trzech zeli,jak sama nazwa wskazuje.I wyszlo maslo maslane,nie wiem jak to inaczej wytlumaczyc
maluszka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 11:27   #30
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: czym się różnią żele 1-fazowe od 3-fazowych

Różnią się:

- wyszukiwarką - było już z 5 takich wątków!
- kursem - nie trzeba wtedy zadawać pytań na temat podstawowych wiadomości.
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:51.