Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza! - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-18, 19:44   #1111
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Niulka normalne ze stopy mogą zrobic się szersze, tak samo często płaskostopie sie robi:/



PM wyglądała rewelacyjnie! Biala suknie pod spodem a na gorsecie czarne koronki bardzo dużo, i na samym wierzchu czarnuy tiul, ale przenikała biel z pod spodu. Ja ja zrozumiałam ze jej suknia bedzie calkiem czarna, a ta byla piękna!



Podróż do Rzeszowa taka o, spala cos tam, o 10 byl postój na karmienie kolo Tarnowa, i po zjedzeniu i przebraniu zasnela szybko, i płacz byl przed samym domem teściów.



Troszkę marudna ale do kościoła dojechaliśmy na ten ślub i spala w foteliku prawie caly czas.



Teraz probuje uśpić, ale nie jest łatwo w nowym miejscu. Zobaczymy ile pośpi odlozona



Kejka dlas mężowi taki wybór? Hihi



Kopycio piękne waga spadla!!! 💗



Dobra śpi to ja zejdę na dol do teściów i męża, najwyżej zaraz bedw do niej biegła
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 21:24   #1112
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Waga
Mnie niby 4kg zostaly tylko ale dzis tata zapytal mnie czy znow w ciazy jestem haha.

Parcie
Tez nie umialam ale to dlatego ze nastawilam sie ze wtych pozycjach co chce rodzic to nie trzeba przec bo dziecko samo wychodzi. A jesli juz to lekkie parcie zeby wlasnie chronić krocze i oczy. A tu zonk.

My po chrzcie uff. To jednak rewelacyjny pomysl chrzcic na zwyklej mszy. 10min i po wszystkim.
Ale ogolnie dzien obfity we wrażenia dla malego i chyba nie moze sie uspokoić. Usnal i zaraz sie przebudzil a placz az sie zanosil wiec wyjątkowo potraktowałam cyc jako uspokajacz.

Oczywiscie juz dzis uslyszelismy, ze nauczylismy go noszenia i zebysmy z nim nie spali bo potem bedzie do nas przychodzil.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 21:25   #1113
justyna_fli
Zadomowienie
 
Avatar justyna_fli
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hants
Wiadomości: 1 279
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Ineso no to pozamiatane... Plastyka brr, jak sobie pomyśle ze ktoś znów ma mi tam cos ciąć to już wole się wstydzić do końca życia :-/

Martinix to piona w sumie fajna data 7.08 a Pawelek urodzony 5 04, tak fajnie na odwrót ;P
__________________
Ślub 16.08.2014
Pawełek 05.04.2016
26.12.2017
Dawidek 31.10.2018
justyna_fli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 21:31   #1114
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Kopycio - jesc mi pozwolili w polowie partych dopiero. Zapytalam czy moge cukierka bo liczylam ze zastrzyk cukru doda mi sil.

Velika - nie znam sie zbytnio na alergiach ale skoro typowe alergeny malej nie szkodza to ja bym obstawiala ze to tylko reakcja na pestycydy bo truskawki i pomidory teraz to sama chemia. Jest taki sposob mycia owocow i warzyw - najpierw w wodzie z soda, potem w wodzie z kwskiem cytrynowym - to wyplukuje zanieczyszczenia.

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Justyna - facetom rozne rzeczy sie podobaja wiec pewnie ich reakcja bedzie inna niz nasza. Mnie tez to szokuje jeszcze choć u mnie jeszcze sie goi wiec licze ze ciut sie zmniejszy. I pewnie kwestia przyzwyczajenia. Ale nie chce Was ppznawiac pozbawiać nadziei, może ja mam zla wiedze i czasem cos sie kurczy. Choc pytalsm poloznej i wydaje mi sie ze powiedziala ze zawsze po sn jest zmiana w tym zakresie.

Edytowane przez Ineso
Czas edycji: 2016-06-18 o 21:33
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 21:43   #1115
lucy111
Zadomowienie
 
Avatar lucy111
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 702
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Waga
Mnie niby 4kg zostaly tylko ale dzis tata zapytal mnie czy znow w ciazy jestem haha.

Parcie
Tez nie umialam ale to dlatego ze nastawilam sie ze wtych pozycjach co chce rodzic to nie trzeba przec bo dziecko samo wychodzi. A jesli juz to lekkie parcie zeby wlasnie chronić krocze i oczy. A tu zonk.

My po chrzcie uff. To jednak rewelacyjny pomysl chrzcic na zwyklej mszy. 10min i po wszystkim.
Ale ogolnie dzien obfity we wrażenia dla malego i chyba nie moze sie uspokoić. Usnal i zaraz sie przebudzil a placz az sie zanosil wiec wyjątkowo potraktowałam cyc jako uspokajacz.

Oczywiscie juz dzis uslyszelismy, ze nauczylismy go noszenia i zebysmy z nim nie spali bo potem bedzie do nas przychodzil.
Super ze chrzest bezproblemowy ☺

Co do parcia to miałam podobnie, jak tylko zaczęły się parte to przyjelam pozycję
w kucki i w sumie myślałam że kilka partych i po sprawie. Zarzekalam się ze na leżąco nie będę przeć a po jakimś czasie byłam tak zmęczona i tak mi się trzęsly nogi ze i tak skończyło się w pozycji leżącej

O noszeniu też już słyszałam że rozpuszczamy dziecko i się przyzwyczaił. Przestalam juz tłumaczyć i komentować.




Cytat:
Napisane przez justyna_fli Pokaż wiadomość
Ineso no to pozamiatane... Plastyka brr, jak sobie pomyśle ze ktoś znów ma mi tam cos ciąć to już wole się wstydzić do końca życia :-/

Martinix to piona w sumie fajna data 7.08 a Pawelek urodzony 5 04, tak fajnie na odwrót ;P
Wystarczy ze sobie przypomnę szycie krocza i Już mi się odechciewa jakichkolwiek zabiegów w tych okolicach. Cięcie nie zrobiło na mnie wrażenia a przy szyciu myślałam że umrę...
lucy111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 22:31   #1116
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Lucy to co oni ci robili ze tak strasznie szycie wspominasz:p zapomnieli o znieczuleniu??

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 23:02   #1117
a_g_ata
Rozeznanie
 
Avatar a_g_ata
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 551
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Witam się z wieczora
Właśnie wrocilam z babskich ploteczek poszlam po knajpy obok domu co by mieć blisko w razie W .

I dobrze zrobilam bo TŻ trzy razy dzwonił:P musialam dwa razy iść karmić bo nie odciagnelam mleka:p
W ogóle nie używamy laktatora..w pierwszym miesiącu cały czas chodził na wysokich obrotach a teraz w ogóle :P

Chrzciny mamy 7.08. Wybralam jednak lokal bo nie chce mi się gotować :P tylko,ze lokal nazywa się "Weranda" i tą werandę budują dopiero:p ma być gotowa na polowe lipca..oby zdążyli

Czy wasz TŻ tez jest tak zakochany w coreczce? Mój nadal na bezrobociu więc cały czas jesteśmy razem..przez to są bardziej zżyci chyba...
TŻ mówi do mnie co wieczór.."no nie wierze, urodzilas mi dzidzie"...<3

#Seksy#
U nas nic..z dwa razy poszła ręką w ruch. u mnie libido słabe, trauma porodu jeszcze jest...ale tak myślę,ze na 3 miesiące Zosi może cos zaplanować :P
Ktoras jeszcze nic nie robiła?:P
A ktoś juz powrócił do regularnego współżycia?:P

Jezuu tak sobie myślę...poród to jednak hardcor życia jest :P

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Smarrita Pokaż wiadomość
Lucy to co oni ci robili ze tak strasznie szycie wspominasz:p zapomnieli o znieczuleniu??

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
Ja też szycie niemilo wspomina..yyyy

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
Ja po pierwszym porodzie też tak myślałam :p, bo tak było - 15 minut partych i Olga na świecie
No to teraz miałam przykrą niespodziankę... Prawie 2 h partych na których nie można przeć nie ma reguły jednym słowem


Mój gościu też dziś ładnie spał, najpierw ponad 7 h a potem jeszcze dwa razy po dwie


Dziś mamy piknik rodzinny w przedszkolu młodej, zobaczymy jaka Adamo to zniesie
Dwie godziny partych? Ałaaaaa...już mnie dupsko boli
__________________
3.09.2010- pierwsza randka
1.01.2014- zaręczyny
1.08.2014- ślub
3.08.2015- dwie kreski
10.04.2016- dzidzia
a_g_ata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-18, 23:13   #1118
patryska0804
Zadomowienie
 
Avatar patryska0804
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 939
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Witam sie i ja. Boze ile nadrabiania...

Agata u nas do tej pory tylko 3razy byly sexy... Jakos nasze libido jest do dupy... W sumie nawet do dupy nie jest! 😄

Tak jak pisalam na fb odpisaly mi dziewczyny ze niektore dzieciaczki tak maja i ze wyrosnie z tego.. Bardzo sie ciesze i mam nadzieje ze nam szybko przejdzie to cholerstwo.

Trafila dzisiaj do nas na sale dziewczynka miesiac starsza od Dominika wczoraj miala szczepionke druga i ma powiklania... Podobnie do Dominika sztywnieje tylko u niej oczy sie jej wywracaja do gory i traci kontakt...

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:07 ----------

Patulinka pisal na fb ale sie chyba nie dodalo. Lezy z nami dziewczynka urodzila sie 3.03 z waga 3300 a teraz wazy nie cale 5kg. Lekarze mowia ze jest ok taka jej uroda poprostu... Moze i Twoja Zosia poprostu jest z drobniutkich dziewczynek 😊
__________________
Włosomaniaczka!


2007r- Dziewczyna
2013r- Narzeczona
2014r- Żona <3

5.08.2015 II kreseczki
25.08.2015 <3

Czekamy na Ciebie syneczku- Dominiś
patryska0804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 00:55   #1119
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Martinixxx no to jezcze troszke ale zleci

Kopycio dzis juz pobudka o 12 byla.. wiec pochwalilam
Ladnie z waga polecialas...
A podobno to co jemy nie ma wplywu na kolki

Poli hmm ale to i tak oryginalnie
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 01:17   #1120
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez lucy111 Pokaż wiadomość
Super ze chrzest bezproblemowy ☺

Co do parcia to miałam podobnie, jak tylko zaczęły się parte to przyjelam pozycję
w kucki i w sumie myślałam że kilka partych i po sprawie. Zarzekalam się ze na leżąco nie będę przeć a po jakimś czasie byłam tak zmęczona i tak mi się trzęsly nogi ze i tak skończyło się w pozycji leżącej

O noszeniu też już słyszałam że rozpuszczamy dziecko i się przyzwyczaił. Przestalam juz tłumaczyć i komentować.






Wystarczy ze sobie przypomnę szycie krocza i Już mi się odechciewa jakichkolwiek zabiegów w tych okolicach. Cięcie nie zrobiło na mnie wrażenia a przy szyciu myślałam że umrę...
High five. Mam traume nie z powodu porodu tylko tego szycia i komplikacji.
Cytat:
Napisane przez Smarrita Pokaż wiadomość
Lucy to co oni ci robili ze tak strasznie szycie wspominasz:p zapomnieli o znieczuleniu??

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
Nie wiem na czym to polega ale mnie mimo znieczulenia bardzo bolalo. Wydaje mi sie ze po takich dlugich partych obrzek jest taki duzy ze znieczulenie nie dziala prawidlowo. Aczkolwiek ja jak mialam powtorke pozniej to tez mega bolalo, wiec moze kwestia predyspozycji? Bol porodu jakos zapomniałam - to bylo jakies z wewnątrz i potrzebne, uzasadnione. Ale cala reszta to dla mnie forma przemocy zadana z zewnatrz i bez powodu
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 06:59   #1121
kopycio
Rozeznanie
 
Avatar kopycio
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 642
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Valaria ja juz nie pamietam

Madziara moze masz nawał dopiero

Poli masz zdjecie PM? Suknia musiała byc piekna brawa dla Sary za podroz

Parcie
Ja parłam we wszystkich pozycjach chyba i w kucki i ma kolanach i na stojąco i przy drabinkach.. I tak najwygodniej mi było na lozku, nogi juz nie dawały rady
A co do szycia to u mnie w szpitalu był gaz, ktory jsk przy porodzie nie pomagał tak przy szyciu super! Dostałam znieczulenie i ten gaz kazały wdychać i nic nie czułam a byłam jak na haju, takie im głupoty gadałam, ze az mi wstyd

Ineso to znaczy, ze mieliście tylko chrzest bez mszy tak? My chyba zamówimy msze do samego obrzędu.
Złote rady zawsze na czasie

Justyna u mnie w miescie w klinice oferuja plastykę laserowo. Potrzeba 3 zabiegów, kazdy 1000zl. Nic nie szyja ani nic tylko w bezinwazyjny sposob.

Agata super patent tak to co wieczor mozesz wychodzic
Widze duzo osob bedzie miało chrzest 7.08
Fajna data, tez wtedy chciałam, ale chrzestnym nie pasi
Sexow na razie brak

Patryska nie strasz tymi powikłaniami... Ja przy każdym szczepieniu sie trzęsę, w tym tygodniu rotawirusy.. A co pisały dziewczyny na forum, ze to ten moro? U mojego sie troche uspokoiło, moze to był skok.

Kayira widzisz?!

Pneumokoki
Kto szczepi, kto nie? Ile u was kosztowała szczepionka?








ALARM cenowy na białe pampki!!! W netto za 39.99
kopycio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-19, 07:08   #1122
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Kopycio - chrzest był po mszy takiej zwyklej sobotniej wieczorem. Potem przeszlismy pod chrzcielnice i szast prast. Chrzcilismy synka i jego kuzynke A potem sesja foto.

Masakra cena tej plastyki:/
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 07:42   #1123
patryska0804
Zadomowienie
 
Avatar patryska0804
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 939
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Kopycio nie to cos innego niz ten moro... Dwie dziewczyny pisaly ze identycznie mialy i ok 4mies przeszlo samo.. Poprostu trzeba byc bardzo delikatnym a noszac tulic go mocno.

Szczepienia
My szczepilismy tylko 6w1.

Monitor oddechu
Jaki macie?

Nawilzacz powietrza
Tez jaki macie?
__________________
Włosomaniaczka!


2007r- Dziewczyna
2013r- Narzeczona
2014r- Żona <3

5.08.2015 II kreseczki
25.08.2015 <3

Czekamy na Ciebie syneczku- Dominiś
patryska0804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 08:44   #1124
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość

Velika - nie znam sie zbytnio na alergiach ale skoro typowe alergeny malej nie szkodza to ja bym obstawiala ze to tylko reakcja na pestycydy bo truskawki i pomidory teraz to sama chemia. Jest taki sposob mycia owocow i warzyw - najpierw w wodzie z soda, potem w wodzie z kwskiem cytrynowym - to wyplukuje zanieczyszczenia.[COLOR="Silver"]
być może... ale póki co wolę sobie odpuścić... truskawki i tak zaraz się kończą a z pomidorami zrobię jeszcze jedno podejście za jakiś czas.
Cytat:
Napisane przez kopycio Pokaż wiadomość

Pneumokoki
Kto szczepi, kto nie? Ile u was kosztowała szczepionka?
ja będę szczepić ale jeszcze nie teraz, za pół roku. Rota odpuszczam, nad meningokokami się zastanawiam
patryska0804 super, że z małym wszystko ok
Pyzolowi się chyba zaczyna kolejny skok bo jakaś mocno marudna jest. Mocniej niż zawsze. I mam wrażenie, że się cofnęła w rozwoju jeśli chodzi o podnoszenie łba, bo gorzej jej znowu idzie, a już super podnosiła. I cyca woła znowu baaardzo często.

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość

Oczywiscie juz dzis uslyszelismy, ze nauczylismy go noszenia i zebysmy z nim nie spali bo potem bedzie do nas przychodzil.
ja jak jeszcze raz usłysz, że przyzwyczajamy do noszenia to nie ręczę za siebie
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 09:11   #1125
kopycio
Rozeznanie
 
Avatar kopycio
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 642
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Ineso to takie buty ja chyba fotografa nie biore, poprosze kogoś z rodziny, potem sobie obrobie, kiedys zawodowo robiłam i obrabiałam zdjecia z chrztów i wesel

Patryska, to dobrze, ze to mija, tez swojego bsrdzo delikatnie teraz biore i od dwóch dni odpukać nie miał niczego takiego. Zauwazylam pare razy, ze jak wchodziłam
Z nim szybko ze schodów to tak miał..
Monitora nie mam, nawilżacza tez nie

Velika no my Rota robimy, czesto małe dzieciaki mam w domu.. Pneumo tez chyba po pol roku zrobie. Meningo nie robimy. Dzieki za info!
To jak skok to i nowe umiejetnosci moze zacznie sie przekrecac

Co do noszenia, to moja mama mi wytykała i w koncu zostawiłam jęk małego na wieczor na godzine, kiedy był marudny i odrazu zmieniła zdanie mowi, ze trzeba nosic i juz
kopycio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 09:45   #1126
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Kopycio przezyje bo pospal za to do 8
My tez rota w tym tygodniu. I siostra mowila by uwazac z kupkami bo w ten sposob dziecko sie pozbywa wirusa i by sie nie zarazic.
Pneumokoki tez szczepimy. A cena.. chyba 200 cos...

Patryska monitor mamy babysens chyba 5 albo 6. Z atestem
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 10:21   #1127
lucy111
Zadomowienie
 
Avatar lucy111
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 702
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez a_g_ata Pokaż wiadomość
Witam się z wieczora
Właśnie wrocilam z babskich ploteczek poszlam po knajpy obok domu co by mieć blisko w razie W .

I dobrze zrobilam bo TŻ trzy razy dzwonił:P musialam dwa razy iść karmić bo nie odciagnelam mleka:p
W ogóle nie używamy laktatora..w pierwszym miesiącu cały czas chodził na wysokich obrotach a teraz w ogóle :P

Chrzciny mamy 7.08. Wybralam jednak lokal bo nie chce mi się gotować :P tylko,ze lokal nazywa się "Weranda" i tą werandę budują dopiero:p ma być gotowa na polowe lipca..oby zdążyli

Czy wasz TŻ tez jest tak zakochany w coreczce? Mój nadal na bezrobociu więc cały czas jesteśmy razem..przez to są bardziej zżyci chyba...
TŻ mówi do mnie co wieczór.."no nie wierze, urodzilas mi dzidzie"...<3

#Seksy#
U nas nic..z dwa razy poszła ręką w ruch. u mnie libido słabe, trauma porodu jeszcze jest...ale tak myślę,ze na 3 miesiące Zosi może cos zaplanować :P
Ktoras jeszcze nic nie robiła?:P
A ktoś juz powrócił do regularnego współżycia?:P

Jezuu tak sobie myślę...poród to jednak hardcor życia jest :P

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------



Ja też szycie niemilo wspomina..yyyy

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------



Dwie godziny partych? Ałaaaaa...już mnie dupsko boli
U nas tez nic. Czasem nawet coś bym chciała ale przychodzi wieczór i jestem tak zmęczona ze raz dwa zasypiam.

Ale już by coś wypadło w tym temacie ruszyć ☺

Oj tak poród to był hardcore życia. W ciąży uwielbiałam chodzic ale niestety urodzić jakoś też trzeba. Gdyby nie to to pewnie dość szybko bym sie zdecydowała na następne ☺





Cytat:
Napisane przez Smarrita Pokaż wiadomość
Lucy to co oni ci robili ze tak strasznie szycie wspominasz:p zapomnieli o znieczuleniu??

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

dali ale miałam wrażenie ze prawie nic nie daje, do tego nogi mi się tak trzęsly ze mimowolnie je zaciskalam
Babka ktora mnie zszywala jezcze ciągle coś marudzila ze tkanki się rozchodza. Później pierwsze znieczulenie zeszło i dawali drugie.... ogólnie długo to trwało






Cytat:
Napisane przez kopycio Pokaż wiadomość
Ineso to takie buty ja chyba fotografa nie biore, poprosze kogoś z rodziny, potem sobie obrobie, kiedys zawodowo robiłam i obrabiałam zdjecia z chrztów i wesel

Patryska, to dobrze, ze to mija, tez swojego bsrdzo delikatnie teraz biore i od dwóch dni odpukać nie miał niczego takiego. Zauwazylam pare razy, ze jak wchodziłam
Z nim szybko ze schodów to tak miał..
Monitora nie mam, nawilżacza tez nie

Velika no my Rota robi my, czesto małe dzieciaki mam w domu.. Pneumo tez chyba po pol roku zrobie. Meningo nie robimy. Dzieki za info!
To jak skok to i nowe umiejetnosci moze zacznie sie przekrecac

Co do noszenia, to moja mama mi wytykała i w koncu zostawiłam jęk małego na wieczor na godzine, kiedy był marudny i odrazu zmieniła zdanie mowi, ze trzeba nosic i juz
Haha haha moja to samo o noszeniu mówiła do czasu jak pojechaliśmy do niej i tylko młody kweknal od razu mówi weź go żeby bardziej nie płakał 😀
lucy111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 10:41   #1128
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Witam od rodziców W temacie porodów się nie wypowiem, ale mam nadzieję, że przy drugim też będzie CC.
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 11:35   #1129
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość

]Justyna - facetom rozne rzeczy sie podobaja wiec pewnie ich reakcja bedzie inna niz nasza. Mnie tez to szokuje jeszcze choć u mnie jeszcze sie goi wiec licze ze ciut sie zmniejszy. I pewnie kwestia przyzwyczajenia. Ale nie chce Was ppznawiac pozbawiać nadziei, może ja mam zla wiedze i czasem cos sie kurczy. Choc pytalsm poloznej i wydaje mi sie ze powiedziala ze zawsze po sn jest zmiana w tym zakresie.

to może ja troche pociesze bo ja po dwóch porodach niee widzę wielkiej różnicy troszke na pewno wygląda samo wejście na szersze, nie jest źle jednak
ale poza tym daje rade




Cytat:
Napisane przez patryska0804 Pokaż wiadomość
Kopycio nie to cos innego niz ten moro... Dwie dziewczyny pisaly ze identycznie mialy i ok 4mies przeszlo samo.. Poprostu trzeba byc bardzo delikatnym a noszac tulic go mocno.

Szczepienia
My szczepilismy tylko 6w1.

Monitor oddechu
Jaki macie?

Nawilzacz powietrza
Tez jaki macie?
Monitor mam babysense 5. Dzięki niemu się wszyscy wysypiamy, polecam

Nawilżacz mam z oczyszczaczem powietrza firmy Sharp





Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
być może... ale póki co wolę sobie odpuścić... truskawki i tak zaraz się kończą a z pomidorami zrobię jeszcze jedno podejście za jakiś czas.

ja będę szczepić ale jeszcze nie teraz, za pół roku. Rota odpuszczam, nad meningokokami się zastanawiam
patryska0804 super, że z małym wszystko ok
Pyzolowi się chyba zaczyna kolejny skok bo jakaś mocno marudna jest. Mocniej niż zawsze. I mam wrażenie, że się cofnęła w rozwoju jeśli chodzi o podnoszenie łba, bo gorzej jej znowu idzie, a już super podnosiła. I cyca woła znowu baaardzo często.[COLOR="Silver"]


ja jak jeszcze raz usłysz, że przyzwyczajamy do noszenia to nie ręczę za siebie

moja pediatra mówi żeby szczepić meningokoki i starszą tez mi radzi szczepic bo teraz coraz więcej tych infekcji bo ludzie podróżują po różnych krajach i zwlekają bakterie....chyba się zdecyduje bo ona nie należy do nadgorlliwych




Cytat:
Napisane przez lucy111 Pokaż wiadomość
U nas tez nic. Czasem nawet coś bym chciała ale przychodzi wieczór i jestem tak zmęczona ze raz dwa zasypiam.

dali ale miałam wrażenie ze prawie nic nie daje, do tego nogi mi się tak trzęsly ze mimowolnie je zaciskalam
Babka ktora mnie zszywala jezcze ciągle coś marudzila ze tkanki się rozchodza. Później pierwsze znieczulenie zeszło i dawali drugie.... ogólnie długo to trwało
😀

Też nie mam siły na seksy :p a mąż po pracy robi wiate na auta i też nie maa siły więc problem z głowy :p

Ja przy pierwszym byłam nacieta i dostałam znieczulenie w zastrzyku jakieś jeszcze przed nacięciem i nie czułam szycia, nawet tego przyciągania nici nie czułam więc dobrze znieczulili.

Teraz tylko pękłam na 1 szew i tylko pospsikaał doktor lignokainą i troche zapiekło ale to tylko jeden szew i sama skóra praktycznie więc luzik.
danika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-19, 11:51   #1130
justyna_fli
Zadomowienie
 
Avatar justyna_fli
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hants
Wiadomości: 1 279
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Patryska my mamy angelcare. Bardzo jestem zadowolona. Nawilżacza nie mamy bo tu jest az za wilgotno

Kopycio no cena powala ale skoro bezinwazyjny zabieg to jeszcze można rozważyć

Kurde pierwszy raz od tygodnia obudzil mi się o 2 glodny... Ale na wieczór byliśmy ze znajomymi w knajpie i tam przespal swój jeden posilek wiec chyba musial nadrobić... Bo potem już standardowo po 5 i o 8 wstal i tak się niezle wyspałam
__________________
Ślub 16.08.2014
Pawełek 05.04.2016
26.12.2017
Dawidek 31.10.2018
justyna_fli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 13:16   #1131
patryska0804
Zadomowienie
 
Avatar patryska0804
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 939
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Kopycio mamy delikatne dzieciaczki poprostu 😉

Dzieki laski za odp 😜
__________________
Włosomaniaczka!


2007r- Dziewczyna
2013r- Narzeczona
2014r- Żona <3

5.08.2015 II kreseczki
25.08.2015 <3

Czekamy na Ciebie syneczku- Dominiś
patryska0804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 14:13   #1132
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

A nawilzcz mamy z raven? Jakims markecie kupiony ale sie sorawdza.

No ti jestesmy po wizywcie u mojej siostry. 45 km w jedna strone. Maly troche w trasie pospal. Potem spacer po wrocku. Zobaczymy jak wieczorem odreaguje
No i pozniej jeszcze spacerek z psem zrobimy.

No i zachecam. Uruchamiac endomondo na spacerkach i dolaczyc do rywalizacji "pomoc mierzona kilometrami"
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 17:17   #1133
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

KAYIRA, ja również korzystam z tej aplikacji.
Mój młody chyba ma skok. Prawie całą noc nie spaliśmy. Dziś głową mi pękała. Pół dnia spałam. Byłam na zakupach. Kiecka i buty kupione.

☆☆☆
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 17:20   #1134
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cześć Mamusie!
Sto lat mnie tu nie było ale u nas bardzo dużo się ostatnio dzieje.
Po pierwsze przygotowania do chrzcin ogarnięcie wszystkiego pochłoneło mnie całkowicie ale dlatego ze wszystkim jestem sama mąż wyjechał w delegacje i tak widzimy sie co 6 tygodni,
Między czasie byłam na wizycie kontrolnej USG bioderek podobno nie rewelacja mamy sie dalej pieluchować i jeszcze dodatkowe USG robić mam taki mętlik w głowie bo wszyscy mówią że najlepsi specjaliści w Krk a ja sama już nie wiem co z tym robić.
Żeby było mało czekamy na wyniki posiewu kału i moczu bo nie fajnie było biegunka i zielone kupki darcie itd,.... wiec pewnie mnie zrozumiecie dlaczego nie pisałam sporadycznie podczytywałam.
Szczepić sie nie szczepiłyśmy bo te biegunki ją dyskfalifikowały i nie wiem co dalej będzie.
Teraz czeka mnie wykończenie domu czyli wybór wszystkiego co tez pochonie mój czas miedzy karmieniem bawieniem sie praniem sprzataniem i gotowaniem,.....
To tak bardzo w skrócie teraz zamierzAM zacisnąć dupsko i sciagne aplikacje na kom to przynajmniej poczytam jak bede karmić.
Mam nadzieje ze mnie nie skreśliłyście z grona Mamusiek Kwietniowych
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 17:21   #1135
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
KAYIRA, ja również korzystam z tej aplikacji.
Mój młody chyba ma skok. Prawie całą noc nie spaliśmy. Dziś głową mi pękała. Pół dnia spałam. Byłam na zakupach. Kiecka i buty kupione.

☆☆☆
Pokaż
Ja jednak będę sobie szyła tylko gdzieś muszę wykrój wydrukować, materiał już mam.

Moja wwczoraj wcześnie padła i dziś od 6.30 brykała, raz na chwilę przysnęła i dopiero po 15 zasnęła na dwie godziny.
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 17:30   #1136
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Zainstalowalam na kom to forum ale czy ja to ogarne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 17:46   #1137
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

GGI super ze sie odezwalas, ostatnio myslalam o Tobieogarniesz forum

Wszystko sie z malenstwem unormuje, zobaczyszkciuki za ogarniecie remontu
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 17:49   #1138
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Ggi skoro musisz dalej pieluchowac to dużo lepsze efekty sa jesli sie to robi flanela a nie tetrowymi. A najlepiej kupic taka pieluche na rzepy. Musialabym linka poszukac.
Powodzenia w wykanczaniu domu

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

A dzis właśnie musial czy tylko moja cora miala zle wyniki usg bioder:p

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 18:41   #1139
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Slyszalam o tych gotowych pieluchach i mam zamiar kupic choc Dr nie zalecal tych ortopedycznych wiec sama juz nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Smarrita a Tobie co powiedzial ortopeda i jakie dal zalecenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 18:57   #1140
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Noja starsza miala szyne koszli. A mlodsza miala byc pieluchowana- zakladalam jej pieluche po starszej to nie jest pielucha ortopedyczna tylko jakby kilka warstw flaneli zszyte razem i zapinane na rzepy i po pieluchowaniu tym juz jest ok. W czwartek bylam na kontroli. A miala tak samo paskudne wyniki po urodzeniu jak starsza ale wiedzac to ( Sprawdzilam w ksiazeczce zdtowia i porownalam wyniki ze starsza) pieluchowalam ja tym od urodzenia .

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Mam ja jeszcze pueluchowac ale na noc tylko. Wcześniej 24h na dobę. Za 8 tyg znow kontrola

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-12 16:51:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:37.