Wszystko o Avonie II - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-04, 20:19   #3541
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
też miałam w niebieskim opakowaniu i je lubiłam bardzo, ale faktycznie chyba je ulepszyli bo teraz z tej najnowszej edycji podobają mi się jeszcze bardziej cudownie się rozprowadzają



też mi się tak wydaje i chyba się w końcu skuszę na ten Cream ale jeszcze obadam z próbki, a próbki można zamówić z tym że teraz są tylko tego podkładu w płynie a ja miałam zachomikowane tego antystresowego z czasów kiedy jeszcze były dostepne a COK to Centrum Obsługi Konsultantek i tam można obejrzeć kosmetyki Avonu z tym że nie w każdym mieście taki COK jest chyba tylko w 13 miastach w Polsce..
O nie, a już się napaliłam na próbkę A w tym katalogu ten podkład można kupić tylko przy wydaniu co najmniej 29.90 na inne produkty, a ja w sumie chciałam teraz jedynie ten podkład i konturówkę :/ eh. To generalnie mówisz, że nude jest jaśniejszy od ivory, czy tylko na Twojej skórze tak to wygląda?...
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 20:31   #3542
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez alexandra84 Pokaż wiadomość
O nie, a już się napaliłam na próbkę A w tym katalogu ten podkład można kupić tylko przy wydaniu co najmniej 29.90 na inne produkty, a ja w sumie chciałam teraz jedynie ten podkład i konturówkę :/ eh. To generalnie mówisz, że nude jest jaśniejszy od ivory, czy tylko na Twojej skórze tak to wygląda?...
tylko na mojej skórze bo na mojej siostry wyglądal zdecydowanie ciemniej, nawet jak się patrzy na te podkłady nierozsmarowane to Nude jest ciemniejszy od Ivory a wydaje mi się, że jest w tonacji tego Cream tylko od niego jaśniejszy więc jeśli masz Cream a chcesz coś jaśniejszego to moim zdaniem możesz go brać a co do zamówienia to zapytaj swojej konsultantki czy by się nie dało zamówić tego podkładu bez wymagalnej kwoty bo może akurat ma na tyle zamówień że wystarczy
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 20:35   #3543
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez Yen.not Pokaż wiadomość
W strefie jest informacja, że "Złóż zamówienie w kampanii 1/2008 (dla okręgów prognozujących w kampanii 3/2008) na łączną kwotę 150 zł, a kalendarz otrzymasz w swojej paczce!" czyli nie w żadnym konkretnym terminie, tylko w którymkolwiek. A nawet możesz w kilku byleby łącznie było 150zl.


też mi się tak wydawało ale wolałam się upewnić
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 20:39   #3544
monic84
Rozeznanie
 
Avatar monic84
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 622
Dot.: Wszystko o Avonie II

ma ktos moze fotki tego kalendarzyka za 50gr?
Czy to jest takie ksiazeczkowy? ile dni na jednej kartce?
monic84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 21:18   #3545
aiso87
Rozeznanie
 
Avatar aiso87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 656
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez monic84 Pokaż wiadomość
ma ktos moze fotki tego kalendarzyka za 50gr?
Czy to jest takie ksiazeczkowy? ile dni na jednej kartce?
Widziałam je dzisiaj w COKu,niestety tylko z daleka,ale są to ksiazeczkowe kalendarzyki, w twardej oprawie. Nieduże,spokojnie wejdzie taki do torebki.

W ogóle ogladałąm dzis nowy lakier do poznokci Diamond Dust i zawiodłam się szczerze!Myślałam,że będzie taki stalowy,szara perła, coś w tym stylu....a to poprostu bezbarwny lakier z duuuza ilościa brokatu

I próbowałam też znaleźć tester nowego błyszczyka Shimmering Rose,niestety bezowocnie, czy moze widziałyście go? Jest bardziej różowy czy czerwonawy???
__________________


Kasia/Katarzyna poprostu

Edytowane przez aiso87
Czas edycji: 2008-01-04 o 21:19 Powód: literówki!!!!
aiso87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 21:34   #3546
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez aiso87 Pokaż wiadomość
I próbowałam też znaleźć tester nowego błyszczyka Shimmering Rose,niestety bezowocnie, czy moze widziałyście go? Jest bardziej różowy czy czerwonawy???
rozumiem że chodziło Ci o Shining Rose widziałam go i z tego co pamiętam to byłam zaskoczona jak dobrze oddali jego kolor w katalogu nie wiem jak wygląda na ustach bo to też pewnie zależy od naturalnego ich koloru ale w opakowaniu wyglądał tak jak na ustach na stronie 5 w K1 czyli zdecydowanie wpadający w czerwień
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 21:46   #3547
aiso87
Rozeznanie
 
Avatar aiso87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 656
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
rozumiem że chodziło Ci o Shining Rose widziałam go i z tego co pamiętam to byłam zaskoczona jak dobrze oddali jego kolor w katalogu nie wiem jak wygląda na ustach bo to też pewnie zależy od naturalnego ich koloru ale w opakowaniu wyglądał tak jak na ustach na stronie 5 w K1 czyli zdecydowanie wpadający w czerwień
O ten właśnie mi chodziło
Jeżeli w czerwień to super,muszę go gdzieś obejrzeć!Bo w katalogu wyglada na taki "lekki",więc moze b.fajnie wygladać na ustach ;D
__________________


Kasia/Katarzyna poprostu
aiso87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-04, 21:51   #3548
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez aiso87 Pokaż wiadomość
Widziałam je dzisiaj w COKu,niestety tylko z daleka,ale są to ksiazeczkowe kalendarzyki, w twardej oprawie. Nieduże,spokojnie wejdzie taki do torebki.

W ogóle ogladałąm dzis nowy lakier do poznokci Diamond Dust i zawiodłam się szczerze!Myślałam,że będzie taki stalowy,szara perła, coś w tym stylu....a to poprostu bezbarwny lakier z duuuza ilościa brokatu
, czyli to napewno bezbarwny?
a nie widziałas może tego nowego Pink a glow? Czy to też w podobnym stylu?

Może jednak ktoś z was widziała/ma lakier Casablanca? Lub te nowe?
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 21:55   #3549
katalinka17
Zadomowienie
 
Avatar katalinka17
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 772
Dot.: Wszystko o Avonie II

Co jak co ale żel pod prysznic Winter Warmth jest pyszniutki.
Pod choinkę dostałam komplet przyborów do makijażu i paznokci z Avonu.Ma fajny ciemnozłowy futerał.Miodzio!
__________________



SYN
katalinka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 22:07   #3550
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez kasia2439 Pokaż wiadomość
Kwartalny program dla konsultantek na K2-K4/2008*
Złóż zamówienie na łączną kwotę minimum 200 zł w każdej z kampanii 2/2008, 3/2008 i 4/2008* a wspaniały Komplet biżuterii będzie Twój!

Jeśli zaś złożysz zamówienie na łączną kwotę minimum 600 zł w każdej z kampanii 2/2008, 3/2008 i 4/2008 * otrzymasz aż dwa prezenty: Komplet biżuterii oraz Torbę Eleanora.

Oferta jest limitowana. Każdy prezent można otrzymać tylko jeden raz. Prezent zostanie dołączony do pierwszego zamówienia złożonego z katalogu 5/2008.


super program
Cytat:
Napisane przez kasia2439 Pokaż wiadomość
na strefie jest taka mała fotografia torebki i biżuterii na głównej stronie. Oba produkty są ładne i warte zachodu. Torebka jest srebrna a biżuteria niebieska. Może się uda <jupi>
ta torebka jest biała. wydaje mi sie, że to jest ta sama torenka co w K02 na stronie 59, ale moge się mylić


złożyłam zamówienie z K01, ale jeszcze nie mam faktury :/ a składałam po 19. w sumie wyszło mi ponad 500 zł, czego sie nie spodziewałam zupełnie. dla siebie wzięłam podkład PW, galaretke pod prysznic z oferty internet, maske do twarzy z witaminami za 8.90 mam nadzieje, że nie będzie braków
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 22:22   #3551
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez aiso87 Pokaż wiadomość
Widziałam je dzisiaj w COKu,niestety tylko z daleka,ale są to ksiazeczkowe kalendarzyki, w twardej oprawie. Nieduże,spokojnie wejdzie taki do torebki.

W ogóle ogladałąm dzis nowy lakier do poznokci Diamond Dust i zawiodłam się szczerze!Myślałam,że będzie taki stalowy,szara perła, coś w tym stylu....a to poprostu bezbarwny lakier z duuuza ilościa brokatu

I próbowałam też znaleźć tester nowego błyszczyka Shimmering Rose,niestety bezowocnie, czy moze widziałyście go? Jest bardziej różowy czy czerwonawy???
a chciałam zamówić ten lakierno to trochę przesadzili z tą fotką. jak dla mnie to takie srebro, stal ale na pewno nie brokat
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-04, 22:32   #3552
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez asia_z Pokaż wiadomość
złożyłam zamówienie z K01, ale jeszcze nie mam faktury :/ a składałam po 19. w sumie wyszło mi ponad 500 zł, czego sie nie spodziewałam zupełnie. dla siebie wzięłam podkład PW, galaretke pod prysznic z oferty internet, maske do twarzy z witaminami za 8.90 mam nadzieje, że nie będzie braków
A masz pobrane do realizacji?
Po 19 to oni już raczej nie pracują Będziesz miała fakturę w poniedziałek.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 22:40   #3553
aiso87
Rozeznanie
 
Avatar aiso87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 656
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
, czyli to napewno bezbarwny?
a nie widziałas może tego nowego Pink a glow? Czy to też w podobnym stylu?

Może jednak ktoś z was widziała/ma lakier Casablanca? Lub te nowe?
Jak dla mnie ewidentnie pływa tam wyrażnie masa brokatu w bezbarwnym lakierze
Niestety spieszyłam sie i rzuciłam tylko okiem na pare rzeczyy, Casablanci nie widziałam
__________________


Kasia/Katarzyna poprostu
aiso87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 22:56   #3554
Yen.not
Raczkowanie
 
Avatar Yen.not
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków / Słupsk
Wiadomości: 326
GG do Yen.not
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez asia_z Pokaż wiadomość
ta torebka jest biała. wydaje mi sie, że to jest ta sama torenka co w K02 na stronie 59, ale moge się mylić
Masz rację, to pewnie rzeczywiście ta sama torebka. Nazwa się zgadza i wygląd też w zasadzie. Trzeba będzie komuś sprzedać Bo kształt mi sie podoba w zasadzie ale biały kolor to bez szans jak dla mnie - nie wyobrażam sobie, co ja bym miała robić z białą torebką.
__________________
"Arma nissi ut summoveas, ne sumpseris"
Yen.not jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 00:05   #3555
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
tylko na mojej skórze bo na mojej siostry wyglądal zdecydowanie ciemniej, nawet jak się patrzy na te podkłady nierozsmarowane to Nude jest ciemniejszy od Ivory a wydaje mi się, że jest w tonacji tego Cream tylko od niego jaśniejszy więc jeśli masz Cream a chcesz coś jaśniejszego to moim zdaniem możesz go brać a co do zamówienia to zapytaj swojej konsultantki czy by się nie dało zamówić tego podkładu bez wymagalnej kwoty bo może akurat ma na tyle zamówień że wystarczy
Ashiva, dzieki Tak właśnie zrobię
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 07:31   #3556
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez Yen.not Pokaż wiadomość
Masz rację, to pewnie rzeczywiście ta sama torebka. Nazwa się zgadza i wygląd też w zasadzie. Trzeba będzie komuś sprzedać Bo kształt mi sie podoba w zasadzie ale biały kolor to bez szans jak dla mnie - nie wyobrażam sobie, co ja bym miała robić z białą torebką.
dokładnie chociaż nie wiem czy będę się aż tak starać, żeby ją zdobyć. nie zawsze mam te 600 na cały katalog...
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 07:45   #3557
weekend
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 159
Dot.: Wszystko o Avonie II

Dziewczyny, czy krem długotrwale nawilżający z katalogu 2/2008 str. 27 jest dobry i czy można go używać pod podkład?
weekend jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 07:53   #3558
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez weekend Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy krem długotrwale nawilżający z katalogu 2/2008 str. 27 jest dobry i czy można go używać pod podkład?
to najlepiej nawilżający krem jaki miałam. jest lekki, szybko się wchłania. niestety nie wiem jak zachowuje się pod podkładem, bo ja podkładu nie używam.
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 08:12   #3559
weekend
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 159
Dot.: Wszystko o Avonie II

Dzięki, może któraś dziewczyna używa pod podkład i jeszcze mi powie To ważne dla mnie, bo ja, niestety, muszę używac podkładu a szukam zamiennika do kremu Nivea Visage
weekend jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-05, 08:18   #3560
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Wszystko o Avonie II

Nie używałam tego kremu, ale różne inne i nic się nie działo z nimi pod podkladem. Jesli to ten niebieski 24h (niestety nie mam tutaj katalogu 2) to moje mama jest z niego zadowolona.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 08:55   #3561
Amaretta
Rozeznanie
 
Avatar Amaretta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 905
GG do Amaretta
Re: Wszystko o Avonie II

Witam wszystkie Avonomaniaczki w Nowym Roku. I od razu chce złozyc Wam najlepsze życzenia noworoczne: duzych zamowien, mało brakow i satysfakcji z avonowania, a poza tym pomyslnosci, radości, miłosci, prawdziwych przyjaźni i aby ten Nowy Rok był lepszy od starego.

Dziekuje za opis lakieru Diamond Dust. Bardzo bylam na niego napalona ale jak to bezbarwny z brokatem to sobie daruje.

Ja uzywam kremu nawilz 24h pod poklad i dobrze sie trzyma nic sie nie roluje ani takie tam. Jestem z niego zadowolona bo dobrze nawilza moja skore i jest lekki.
Amaretta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 09:28   #3562
weekend
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 159
Dot.: Re: Wszystko o Avonie II

A to sobie kupię, dziękuję Wam bardzo za opinie
weekend jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 10:29   #3563
Yen.not
Raczkowanie
 
Avatar Yen.not
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków / Słupsk
Wiadomości: 326
GG do Yen.not
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
dokładnie chociaż nie wiem czy będę się aż tak starać, żeby ją zdobyć. nie zawsze mam te 600 na cały katalog...
Aa,faktycznie. W pierwszym momencie zrozumiałam, że to trzeba mieć 600 łącznie z trzech kampanii, ale teraz jak jeszcze raz przeczytałam to widzę, że wtedy jest komplet biżuterii, a torebka za 600 w każdej z tych trzech. No to w takim razie tez nie wiem, czy mi się uda, bo różnie bywa. Na pewno nie będę się specjalnie starać
__________________
"Arma nissi ut summoveas, ne sumpseris"
Yen.not jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 11:13   #3564
illusija
Raczkowanie
 
Avatar illusija
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 234
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
Może jednak ktoś z was widziała/ma lakier Casablanca? Lub te nowe?
Ja mam lakier Casablanca. Nie wiem co dokładnie chcesz wiedzieć. Jest perłowy, różowy ale nie tak intensywny jak w karcie kolorów, choć wyraźny. W katalogu jest dość dobrze pokazany kolor.

edit: wkleiłam zdjęcie.

Edytowane przez illusija
Czas edycji: 2008-01-05 o 11:36
illusija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 12:37   #3565
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Wszystko o Avonie II

Avon Stop czynnej jest w dni powszednie :/ a jak zadzwonię na Infolinę zadzwonię?? Chyba nie co nie?
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 14:58   #3566
MagdaP
Zadomowienie
 
Avatar MagdaP
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wszystko o Avonie II

Na bizuterie pewnie sie zalapie ale niespecjalnie mnie to cieszy bo nie mam przeklutych uszu a avonowe komplety przewaznie skladaja sie z kolczykow i naszyjnika. Na torbe raczej nie mam szans
MagdaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 15:20   #3567
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez MagdaP Pokaż wiadomość
Na bizuterie pewnie sie zalapie ale niespecjalnie mnie to cieszy bo nie mam przeklutych uszu a avonowe komplety przewaznie skladaja sie z kolczykow i naszyjnika. Na torbe raczej nie mam szans
Mnie też biżuteria skladajaca się z kompletu naszyjnika i kolczykow nie rajcuje, bo też mam nie przebite uszka i nigdy bym ich przebić sobie nie dala. Szkoda,że w ofercie nie ma klipsów zamiennie za kolczyki.
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 18:20   #3568
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Mnie też biżuteria skladajaca się z kompletu naszyjnika i kolczykow nie rajcuje, bo też mam nie przebite uszka i nigdy bym ich przebić sobie nie dala. Szkoda,że w ofercie nie ma klipsów zamiennie za kolczyki.
ja mam wprawdzie przebite uszy, ale ta biżuteria kompletnie mi się nie podoba
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 19:10   #3569
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Wszystko o Avonie II

Dziewczyny powiedzcie czy opłaca sie kupować kurację wyszczuplającą do brzucha i pośladków? Bo kusi mnie niesamowicie ta cena z kuponem - jeszcze nigdy takiej nie było...A wiem, że więcej tego specyfiku nie kupię z racji na cenę(nawet promocyjna jest wg mnie zawyżona), zatem czy jest sens teraz kupować? Dodam, że używam do tej pory toniku z solutions i jestem z niego bardzo zadowolona i akurat mi się kończy a nie ma go w tym katalogu W następnym jest w zestawie...może lepiej teraz krem antycellulitowy? ;P I tak w ogóle nie wiem co sobie dobrać do pary ze SPA aby kupić za 32,90, bo jedna rzecz to będzie krem oliwkowy ale na drugą nie mam pomysłu, bo maseczki nie chcę, balsamu sake też nie, ani niczego do twarzy, chodzi mi po głowie balsam oliwkowy na noc, ale czy warto go brać bo nie ma za wiele opinii na kwc...
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 19:18   #3570
MagdaP
Zadomowienie
 
Avatar MagdaP
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wszystko o Avonie II

Bylam dzis w COKu. Nowych blyszczykow nie bylo (przynajmniej w testerach}. Maznelam sie lakierem decadence (kupilam) i casablanca (pewnie jeszcze kupie). Obejrzalam sobie podklady mineralne: ivory bardzo jasny, reszta ciemna.
MagdaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:26.