Studniówka 2008 część II - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-06, 18:21   #1711
lipciaa
Raczkowanie
 
Avatar lipciaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 185
Dot.: Studniówka 2008 część II

ja juz po mojej 100dniówce) było SUPER

dziewczynki nie przejmujcie się tak ubiorem~! w mojej szkole nikt na to nie zwracał uwagi! tylko taka jedna panna się wygłupiła, bo załozyła wielką koronę! i wszyscy się z niej śmiali!

naprawdę nie warto się przejmować!
__________________
I know U'll be a sun...
In somebody else's sky...
But why can't it be mine...
lipciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 18:25   #1712
jakasia_1
Raczkowanie
 
Avatar jakasia_1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 324
GG do jakasia_1
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez agnieszka16 Pokaż wiadomość
moj dobry kumpel jest gejem. poloneza tanczy z kolezanka, ale na impreze zabiera swojego chlopaka. nie wiem co w tym zlego. jak to nie na miejscu? para jak para.
ja też jestem tolerancyjna, absolutnie mi to nie przeszkadza, jednak wiem, że nie wszyscy tak reagują. wiecie jak jest, już widzę te rozchichotane osóbki, które ich obgadują za plecami, i krzywo patrzących facetów. Tym bardziej podziwiam
jakasia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 18:26   #1713
novitzka
Zadomowienie
 
Avatar novitzka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: stw
Wiadomości: 1 619
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez lipciaa Pokaż wiadomość
ja juz po mojej 100dniówce) było SUPER

dziewczynki nie przejmujcie się tak ubiorem~! w mojej szkole nikt na to nie zwracał uwagi! tylko taka jedna panna się wygłupiła, bo załozyła wielką koronę! i wszyscy się z niej śmiali!

naprawdę nie warto się przejmować!
Myślałam o małym diademiku ale żeby od razu wielką koronę
To fajnie, że bawiłaś się dobrze
__________________
Niech niesie nas nasza własna, nie innych siła bezwładu.
Twórzmy samych siebie, a nie bądźmy tworzeni.
Ernest Raymond


[niebiesko-biały herb, a na nim święty znak!]
novitzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 18:29   #1714
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez mysiamysia Pokaż wiadomość
aluniaaaaa,a jakie byly efekty po tym opalaniu natryskowym? Tzn naprawde zauwazylas roznice ,ze jestes opalona? I po jakim czasie bylo widac efekty ,bo chyba nie od razu?
ogolnie to ef byl super, poza tym, ze mialam odcien za ciemny, ale przynajmniej nie bylam blada jak sciana. efekty byly od razu. przeciez to natryskowe. zaciekow nie mialam zadnych, a nawet zapach mi sie podobal bo taki orzezwiajacy ale z tego co tutaj po waszych wypowiedziach obserwuje (tych dziewczyn co byly na takim natryskowym), to wszystko zalezy od kosmetyczki, ktora to wykonuje.
stwierdzilam, ze jak bedzie juz ten wielki dzien i bede siedziec na fotelu u fryzjerki to powiem, zeby zrobila ze mna cokolwiek byle zakryc uszy, i zebym miala troche wlosow pofalowanych, a troche prostych. a jak bedzie chciala upiac to powiem, zeby tak, ze zostana jakies wlosy rozpuszczone. nie chce mi sie juz szukac fryzur
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 18:29   #1715
Shangri-La
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 277
Dot.: Studniówka 2008 część II

malinaaack To jest cos ala kokarda tylko skalda sie z dwoch czesci i ta podspodem mocno odstaje wiec ja musze doszyc do kiecki bo tatko faktycznie dziwnie wyglada a zostawie ta mniejsza na przodzie, a co do rajstop to dzisiaj poprostu takie mialam na sobie a zamierzam ubrac jasne pod kolor skory wiec na nie nie patrzec
aha i sorka za postawe hehe jestem zmeczona po lazneniu na miescie wiec nawet nie mialam sie sily wyprostowac do zdjecia hehe
Shangri-La jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 18:29   #1716
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez lipciaa Pokaż wiadomość
ja juz po mojej 100dniówce) było SUPER

dziewczynki nie przejmujcie się tak ubiorem~! w mojej szkole nikt na to nie zwracał uwagi! tylko taka jedna panna się wygłupiła, bo załozyła wielką koronę! i wszyscy się z niej śmiali!

naprawdę nie warto się przejmować!
chwal się zdjęciami ^^

u nas pewnie tez ktos wyskoczy w przesadnym diademie
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 18:33   #1717
malinaaack
Raczkowanie
 
Avatar malinaaack
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 266
Dot.: Studniówka 2008 część II

Ciekawe jka ja sie bede bawić ze swoim towarzyszem i ze swoja klasą, tym bardzije, ze nie przepadamy za drugą równoległą klasą :/
malinaaack jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-06, 18:34   #1718
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez klaudynka18 Pokaż wiadomość
Już wklejam lepsze Musialam sciagnac program zeby fotki byly w maire czytelne i już Wam daje w kolejnosci takiej samej jak poprzednie. To oglądajcie i oceniajcie
Bardzo fajne fotki, widac ze sie ubawilas. Jednak najbardziej za***ista to jest ta (z dwoma kolezankami: http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1199571957) ) poprostu swietna! Milo wiedziec, ze komus studniowka sie udala.

Cytat:
Napisane przez e_myszka Pokaż wiadomość
Jakoś teraz mi tak smutno się zrobiło bo w sumie mołam mieć jakąś inną fryzurkę na tesj studniówce i wyglądać ładniej. . . No ale jeszcze jedna przede mną a dziś próbne czesanie.
no i jak probna fryzura?

Cytat:
Napisane przez wydzia Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja już po. niedawno wstałam. kinia dzięki za wsparcie poimimo okropnego dnia studniówka sie udała lecz na sam koniec gorączka mnie złapała i zsówałam sie z krzesła. zostały 2 godziny do konca a ja ledwo żyłam. dodaje dwie foteczki makijaż i całość. buziaki pozdrawiam
alez prosze Cie bardzo.
No i widzisz wydziu fryzurka wyszla chyba fajnie (nie zawiele na zdj widac). Ciesze sie ze impreza (pomimo pozniejszego bolu glowy) sie udala.

Cytat:
Napisane przez Trusmilk Pokaż wiadomość
Co do fryzury kochane też oczekuję waszej pomocy Boje się trochę, że fale długo mi nie będą trzymać. Jestem umówiona na godzinę 13 do fryzjera. Sukienka to ta na zdjęćiu czerwona.
ja tez mam fryziera na 13 (a impreza na 20) i pomimo to na 90% robie loki, gdyz w innej fryzurze sie chyba nie widze.
Cytat:
Napisane przez laylaaa Pokaż wiadomość
ja w czerwonej sukni zdjecie z wczoraj.
bardzo ladnie wygladalas

Cytat:
Napisane przez lipciaa Pokaż wiadomość
ja juz po mojej 100dniówce) było SUPER

dziewczynki nie przejmujcie się tak ubiorem~! w mojej szkole nikt na to nie zwracał uwagi! tylko taka jedna panna się wygłupiła, bo załozyła wielką koronę! i wszyscy się z niej śmiali!

naprawdę nie warto się przejmować!
no to super, ze sie udalo masz moze jakies fotki?
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 18:51   #1719
sylwiaa18
Rozeznanie
 
Avatar sylwiaa18
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 518
Dot.: Studniówka 2008 część II

hej, ja tez juz po 100dn jestem ogolnie fajnie sie bawilam chociaz nie tanczylam za duzo bo mnie buty cisneły. tutaj sa zdjecia z wczoraj ja jestem na tym 1 jakby w naglowku w czarno rozowej sukience. http://www.tarnow.net.pl/index.php?p...domosc&id=6219
nie bylo nieiwadomojak super ale tez nie narzekam, muzyka fajna jedzenie dobre towarzystwo tez ale o 4 juz bylismy tak zmeczeni ze sie nic nam nei chialo, chociaz byli jeszce szalency ktorzy pili wodke o tej porze:P co doalkoholu to moglismy legalnie go trzymac na stoliku i pic.

codo stroju to bylo z 5 dziewczyn w czarnych sukienkach tubach i kryjacych czarnych rajttopach, jedna miala do tego takie'ciezkie' bezowe buty,ładnie wygladala
bylo duzo czerwieni i czerni, fioletu malutko. jedna dziewczyna zalozyla sobie na glowe zamiast opaski taka zlota jakby siatke, co sie do bukietow dodaje<Lol2>
ze 4 dzewczyny mialy takie buty jak ja:P
polonez wyszedl ladnie, chociaz okazalo sie ze mamy tanczyc do innej muzyki niz na probach, jakiejs takiej weselnej, stalismy juz ustawieni i nagle slyszymy jakas dziwna muzyke i nam mowia ze mamy do tego tanczyc.. no ale jakos wyszlo
sylwiaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 18:59   #1720
malinaaack
Raczkowanie
 
Avatar malinaaack
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 266
Dot.: Studniówka 2008 część II

sylwiaa18 fajnie, ze macie odrazu stronke z fotkami
malinaaack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 19:01   #1721
qwerty1290
Raczkowanie
 
Avatar qwerty1290
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 232
Dot.: Studniówka 2008 część II

sylwiaa tak sobie ogladam te zdjecia i nabieram ochoty na swa studniowke choc do tej pory nie bylam nastawiona optymistycznie. choc z drugiej strony boje sie przerazaja mnie jeszcze te przygotowania , makijaz, fryzura, partnerno i pewnie szybko sie skonczy a pozniej to juz tylko matura. najbardziej to sie boje jesli chodzi o studniowke momentu wejscia do srodka do lokalu, kiedy wszyscy sie beda patrzyc i nie bedziesz miec nikogo u swego boku kto by cie wsparl... i ze bede wygladac blado w stosunku do innych i bedce zalowac ze kupilam taka sukienke a nie inna
qwerty1290 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-06, 19:05   #1722
Sei
Przyczajenie
 
Avatar Sei
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 29
Dot.: Studniówka 2008 część II

qwerty1290, ja mam podobnie... martwie się trochę, że albo wypadne blado, albo przesadzę. ale moja przyjaciółka powiedziała mi mądrą rzecz, że ważne żeby mnie się podobało i żebym się dobrze czuła na pewno studniówka będzie udana!
__________________
...z każdą chwilą moje dni, coraz mniej realne są...
Sei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 19:13   #1723
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Studniówka 2008 część II

własnie u Sylwii jakoś tak jasno na sali, u nas bedzie takie swiatło przydymione to tak nie bedzie widac nierówności w opaleniznie
ja to wogóle przezywam, ze fryzura bedzie do kitu i ze mi nie wytrzyma, ze nie zdaże u kosmetyczki bo mam wizyte na 17:00, a na 19:00 studniowke, i to ze nie bede mogła sie wykrecić z moją suknią na 3 kołach, jak ja wsiądę do samochodu???
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 19:14   #1724
cannelle89
Raczkowanie
 
Avatar cannelle89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 363
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez sylwiaa18 Pokaż wiadomość
hej, ja tez juz po 100dn jestem ogolnie fajnie sie bawilam chociaz nie tanczylam za duzo bo mnie buty cisneły. tutaj sa zdjecia z wczoraj ja jestem na tym 1 jakby w naglowku w czarno rozowej sukience. http://www.tarnow.net.pl/index.php?p...domosc&id=6219
nie bylo nieiwadomojak super ale tez nie narzekam, muzyka fajna jedzenie dobre towarzystwo tez ale o 4 juz bylismy tak zmeczeni ze sie nic nam nei chialo, chociaz byli jeszce szalency ktorzy pili wodke o tej porze:P co doalkoholu to moglismy legalnie go trzymac na stoliku i pic.

codo stroju to bylo z 5 dziewczyn w czarnych sukienkach tubach i kryjacych czarnych rajttopach, jedna miala do tego takie'ciezkie' bezowe buty,ładnie wygladala
bylo duzo czerwieni i czerni, fioletu malutko. jedna dziewczyna zalozyla sobie na glowe zamiast opaski taka zlota jakby siatke, co sie do bukietow dodaje<Lol2>
ze 4 dzewczyny mialy takie buty jak ja:P
polonez wyszedl ladnie, chociaz okazalo sie ze mamy tanczyc do innej muzyki niz na probach, jakiejs takiej weselnej, stalismy juz ustawieni i nagle slyszymy jakas dziwna muzyke i nam mowia ze mamy do tego tanczyc.. no ale jakos wyszlo
Oooo kurcze jestem pod wrazeniem! Slicznie wygladalas- w dodatku pierwsze zdjecia jakie widze na ktorych praktycznie wszyscy wygladali ladnie i nie mieli tandetnych kreacji. Po prostu nie moge uwierzyc. Albo to jakis ewenement, albo od tego roku wreszcie sie zmienila moda Studniowkowa- zobaczymy, jak bedzie na mojej.
__________________
cannelle89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 19:26   #1725
fantasy89
Raczkowanie
 
Avatar fantasy89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 38
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez cannelle89 Pokaż wiadomość
Oooo kurcze jestem pod wrazeniem! Slicznie wygladalas- w dodatku pierwsze zdjecia jakie widze na ktorych praktycznie wszyscy wygladali ladnie i nie mieli tandetnych kreacji. Po prostu nie moge uwierzyc. Albo to jakis ewenement, albo od tego roku wreszcie sie zmienila moda Studniowkowa- zobaczymy, jak bedzie na mojej.
no chyba tak I nie ma juz tych wielkich balowych sukien albo kiecek w stylu spódnica plus gorset i 15 dziewczyn jest w tych samych strojach
fantasy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 19:29   #1726
evvcia_
Wtajemniczenie
 
Avatar evvcia_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 074
GG do evvcia_
Dot.: Studniówka 2008 część II

Ja idę jako osoba towarzysząca 26stycznia na studniówkę do mojego TŻ, już się nie mogę doczekać nakładam tą samą sukienkę co na swoje połowinki, ponieważ specjalnie ją kupowałam na nie i teraz szkoda mi troszkę wydawać pieniążków tymbardziej, że za rok moja 100dniówka ;] No a że moja sukienka jest bordowa także mój TŻ nakłada bordową koszulę i do tego taki cieniowany bordowo-srebrno-złoty krawacik ciekawe jak będziemy do siebie pasować Zapisałam się do fryzjerki, chcę jakoś radykalnie zmienić fryzurę i wszystkich zaskoczyć, a co! Jak szaleć to szaleć Tylko z makijażem jestem w kropce i nie wiem czy jeszcze nie kupie sobie nowych butów, bo mam szpilki, ale już mi się trochę znudziły ;P Oto moja sukienka:

sukienka.jpg
__________________


Razem, 19.12.04
Zaręczona, 1.01.11
Córeczka Laura, ur. 22.03.12
Będziemy ślubować 31.08.13



evvcia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 19:47   #1727
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Studniówka 2008 część II

A ja mam czarna sukienke przed kolano na edno ramie takie ta koraliki troszke itd.ogolnie fajna ale jak myslicie mzoe byc przed kolano??
Chyba moze co nie?
A zakladacie rajstopy czy ponczochy?
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 19:56   #1728
e_myszka
Zakorzenienie
 
Avatar e_myszka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 137
Dot.: Studniówka 2008 część II

kinga(kinia) niestety nie zrobilam fotki tego uczesania ale mnie się bardzo podoba. Otóż mam zrobione loczki na papilotach, grzywkę puszczoną taką jaką mam, troche wyżej włosy mam podniesione, loczki z boków są podpięte spineczkami a z tyłu puszczone i łądnie ułożone. Nie wiem czy potraficie to sobie wyobrazić ale już w sobotę dam fotki
__________________
e_myszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 19:56   #1729
lipciaa
Raczkowanie
 
Avatar lipciaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 185
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez novitzka Pokaż wiadomość
Myślałam o małym diademiku ale żeby od razu wielką koronę
To fajnie, że bawiłaś się dobrze
hehehe to z pewnością nie był diademik, lecz ogrooomny diaaadem ...na pewno wiecie gdy rozmawiałysmy o diademach to chyba nawet było wklejone zdjęcie tego diademu... taki wyyyysoki...


Cytat:
Napisane przez niqska Pokaż wiadomość
chwal się zdjęciami ^^

u nas pewnie tez ktos wyskoczy w przesadnym diademie
zdjęć jeszcze nie mam... wzięłam cyfrówke ale jakoś tak weny nie miałam jak przyjaciółka mi prześle to wrzuce
__________________
I know U'll be a sun...
In somebody else's sky...
But why can't it be mine...
lipciaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-06, 20:15   #1730
fantasy89
Raczkowanie
 
Avatar fantasy89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 38
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
A ja mam czarna sukienke przed kolano na edno ramie takie ta koraliki troszke itd.ogolnie fajna ale jak myslicie mzoe byc przed kolano??
Chyba moze co nie?
A zakladacie rajstopy czy ponczochy?
Pewnie, że może , przynajmniej ja się tym nie przejmuje:P Też mam krótką sukienkę Bo mam typową mała czarną:P
Pozatym jak patrze na fotki ze studnówki mojej siostry, a miała ją kilka lat temu;p to wszystkie dziewczyny miałe krótkie sukienki
fantasy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 20:16   #1731
Oleczka1689
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6
Dot.: Studniówka 2008 część II

Witam Was dziewczyny. Ja studniówkę mam dopiero za 2 tyg...sukienka sie szyje i na ostatniej przymiarce sie przeraziłam bo mi sie przestała podobać!Makijaz robi mi siostra bo ma talent, tipsy tez sobie robie no a w czym problem?Dzis wymyśliłam ze przykleję sobie sztuczne rzęsy...kurcze chciała bym wyglądać ślicznie...co wiecie Kochane na temat takich sztucznych rzęs?Czy mogła bym przykleić je w piątek przed studniówką w jakimś salonie?Ile to kosztuje?Jak długo sie trzyma?Pomóżcie
Oleczka1689 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 20:31   #1732
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Studniówka 2008 część II

Oleczka1689- zalezy od kleju, i od tego jak je sobie przykleisz. W każdym razie zarezerwuj sobie na rzęsy duużo czasu, żebys była pewna efektu i że nic ci się znienacka nie odklei...

A ja szaleje za tą upiorną koronką... partnera (b. fajnego, moze coś wiecej nam wyjdzie xD) mam na 60%- nie wie czy akurat wtedy nie będzie miał służby... pracuje w Straży Grańicznej... mam nadzieję, że będzie mógł

A włosy to wymyśłiłam dwie opcje:
1) luźniejszy banan, nie taki mocno zebrany, ale bardziej objętościowy i z tek koronki co kiecki będą ze dwa kwiatki wpięte w kok tam na zetknięciu koka z zebranymi włosami
2) lekkie fale, zebrane w dosyć luźny kok nisko na karku i tez te kwiatki
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 20:32   #1733
Marmoladka17
Raczkowanie
 
Avatar Marmoladka17
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraina Waty Cukrowej :D
Wiadomości: 95
Dot.: Studniówka 2008 część II

Hej maturzystki Piszę bo juz sie pogubiłam mam sukienkę, butki, torebkę, ale ani pomysłu na fryzurkę, ani na biżuterię nie mam...
i dlatego proszę o pomoc... jak widać na dołączonych zdjęciach moja kreacja jest trochę błyszcząca, torebka i butki złote i nie chcę dlatego przesadzić z bizuterią, a z drugiej strony nie chcę wyglądać zbyt skromnie !!pomóżcie!!
P.S: W końcu ucięłam te okropne ramiączka-wcześniej sie bałam że mi gorset spadnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg skanuj2.jpg (63,8 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Torebka.jpg (39,7 KB, 100 załadowań)
Marmoladka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 20:35   #1734
makowa paniennka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 172
Dot.: Studniówka 2008 część II

Jeju, podziwiam was, ze umiecie się tak długo szykować, dla mnie każda fryzura, która zajmuje więcej niż pół godziny jest niepraktyczna. No chyba, ze większość tego czasu zajmuje siedzenie z wałkami na głowie, podczas którego mogę się zająć czymś innym.

Makijaż już pisałam, codzienny 5 minut, wyjściowy około 15, studniówkowy myślę, że od pół godziny do godziny, ze względu na użycie eyelinera i to, że musi być odrobinę inaczej wykonany, aby był trwały.

Ja akurat z kolorem makijażu nie mam problemu, ponieważ sukienkę mam czarną, dodatki srebrne, więc tylko muszę dopasować makijaż do urody. Natomiast nigdy nie wolno decyzji o kolorystyce makijażu dobierać tylko na podstawie ubioru. Najważniejsze jest dobranie do urody, dopiero następnie staramy się wybrać tonację pasującą do stroju, dodatków.

Malinaaack moim zdaniem miałaś zbyt blady makijaż, nie pasuje do Ciebie.

Kasieńka_666 komicznie bym się czuła mówiąc mojemu partnerowi studniówkowemu w co ma się ubrać. Myślę, ze jego reakcja mogłaby być podobna jak moja gdyby mi powiedział co mam założyć.

Patch zdecydowanie posiadanie dobrze znanego partnera pomaga. I dodatkowa zaleta, to że można się pochwalić przed koleżankami. Natomiast pójście z przypadkowym partnerem trzeba rozważyć, przede wszystkim dowiedzieć się ile osób idzie z kimś, a ile samych.

Kiciunia326 dziwne rozwiązanie, ze nauczyciele sami a siebie płacą. U nas jest tak, ze my jakgdyby ich zapraszamy.
__________________
Studniówka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229922
makowa paniennka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 20:38   #1735
Marmoladka17
Raczkowanie
 
Avatar Marmoladka17
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraina Waty Cukrowej :D
Wiadomości: 95
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez Oleczka1689 Pokaż wiadomość
Dzis wymyśliłam ze przykleję sobie sztuczne rzęsy...kurcze chciała bym wyglądać ślicznie...co wiecie Kochane na temat takich sztucznych rzęs?
Oleczko-ja mam inną strategię na rzęsy, bo nigdy nie miałam sztucznych i troche się boję Kupiłam sobie zalotkę a na mikołajki dostałam od mamy świetny tusz Astora A efekt-BOMBOWY! Podkręcam i maluję, a rzęsy wygladają pieknie Pozdrawiam
__________________
Poznaliśmy się 24.06.2005
Razem od 26.02.2008
Zaręczeni od 26.10.2009
Ślub 25.08.2012
Marmoladka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 20:43   #1736
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez sylwiaa18 Pokaż wiadomość
hej, ja tez juz po 100dn jestem ogolnie fajnie sie bawilam chociaz nie tanczylam za duzo bo mnie buty cisneły. tutaj sa zdjecia z wczoraj ja jestem na tym 1 jakby w naglowku w czarno rozowej sukience. http://www.tarnow.net.pl/index.php?p...domosc&id=6219
nie bylo nieiwadomojak super ale tez nie narzekam, muzyka fajna jedzenie dobre towarzystwo tez ale o 4 juz bylismy tak zmeczeni ze sie nic nam nei chialo, chociaz byli jeszce szalency ktorzy pili wodke o tej porze:P co doalkoholu to moglismy legalnie go trzymac na stoliku i pic.
jej jakie sliczne zdjecia. Ty oraz wogole wszyscy wygladali wspaniale. Naprawde, az milo popatrzyc. Mam nadzieje, ze bedziesz dobrze wspominac ten wieczor.

Cytat:
Napisane przez e_myszka Pokaż wiadomość
Nie wiem czy potraficie to sobie wyobrazić ale już w sobotę dam fotki
Hmmm no to czekamy do soboty.

Cytat:
Napisane przez Marmoladka17 Pokaż wiadomość
mam sukienkę, butki, torebkę, ale ani pomysłu na fryzurkę, ani na biżuterię nie mam...
wydaje mi sie, ze bizuteria powinna byc srebrna. Wlosy to zalezy od tego w jakich sie dobrze czujesz. Mogze byc klasyczne spiecie, kok (jak na zdj ktoe zalczylas), albo lekkie fale.
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 20:44   #1737
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Studniówka 2008 część II

Marmoladko17- nie wszyscy mogą używać zalotki JA np. bardzo chętnie, ale mimo że mam długie i gęste rzęsy, to nie mogę ich "zalotkować", bo mam głęboko osadzone oczy i nic mi to nie daje dlatego ja inwestuję w sztuczne+moje własne ślicznie wytuszowane
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 20:46   #1738
allegrojola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
GG do allegrojola
Dot.: Studniówka 2008 część II

Idę jako osoba towarzysząca, a kiecka w jakiej muszę iść to pożyczona od siostry ciotecznej spódnica + gorset w kolorze bordowym... :| A czytałam na tym forum, że takie zestawienie jest niemodne już :/ Niestety muszę w tym iść. Mam nadzieję, że jakoś w tym będę wyglądać normalnie, bo kiedy przymierzałam to, to się okazało że jest trochę do poprawki. Może będzie lepiej, bo jak na razie to masakra!! ;( Do tego czarne szpilki, torebki brak... (w jakim kolorze??), złote dodatki. A włosy to zrobię sobie falowane ew. kręcone :| Przestał mnie cieszyć fakt, że idę na studniówkę :|
allegrojola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 20:57   #1739
Marmoladka17
Raczkowanie
 
Avatar Marmoladka17
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraina Waty Cukrowej :D
Wiadomości: 95
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez kinga(kinia) Pokaż wiadomość
wydaje mi sie, ze bizuteria powinna byc srebrna. Wlosy to zalezy od tego w jakich sie dobrze czujesz. Mogze byc klasyczne spiecie, kok (jak na zdj ktoe zalczylas), albo lekkie fale.
Mam kilka fajny kompletów srebrnej biżuterii - jeden jest chyba akurat- pierścionek z dużą cyrkonią, cyrkonie do uszu, no i łańcuszek zakończony literką v z cyrkonią. Myślałam o nim. moze być?
A na tym zdjeciu miałam koczek z loczków, a teraz myślałam o bardziej klasycznym, gładkim koku z czymś wpiętym, tylko nie wiem z czym ??
P.S:Kinga dzieki za odpowiedź

Kociaku- sztuczne też fajnie wyglądają, nawet chyba lepiej, ale ja się boję opowiesz potem jak sie trzymały itd? Co do zalotki to jest super ale trzeba ją z umiarem stosować bo sie bardzo rzesy niszczą

allegrojola-radze Ci wybrać torebkę w czarnym kolorze. Ja osobiście lubię kopertówki ze sztucznej skórki

A ja mam pecha-pomagałam rodzinie w wakacje na budowie, poza tym miałam dość aktywne wakacje-wędrówki po górach itd. No i mam 2 piekne blizny na nogach i musze je zapudrować i założyć rajstopki-zamówiłam sobie takie bezpalcowe i w miarę w jasnym kolorze mam nadzieje że mi przyjdą :/ A chciałam opalone, ładne nogi pokazać i paznokcie zadbane w sandałkach uhhh i le problemów z tą studniówką :P
__________________
Poznaliśmy się 24.06.2005
Razem od 26.02.2008
Zaręczeni od 26.10.2009
Ślub 25.08.2012

Edytowane przez Marmoladka17
Czas edycji: 2008-01-06 o 21:03 Powód: Zapominalska jestem
Marmoladka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 21:05   #1740
wiolka8989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 76
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez dzolk=) Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie.... jak ubieracie sie na poprawiny studniowki?? bo zupelnie nie mam pojecia co na siebie wlozyc...

ja zakladam tunike w stylu bombki do tego spodenki w kancik przed kolanko i wysokie szpilki
wiolka8989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:42.