Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-02, 07:52   #151
Agata M.
Przyczajenie
 
Avatar Agata M.
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice (do września)
Wiadomości: 12
Question oczyszczanie twarzy-warto?

Witam! CHciałabym zasięgnąć opinii kosmetyczki na temat zabiegu oczyszczania twarzy...jak to w końcu jest z tym zabiegiem...Czy po nim te wszystkie zaskórniki, pryszcze nie "wyskoczą" bardziej na twarz? Zastanawiam się czy robić taki zabieg...podobno na czole by mi sie przydało...
I drugie pytanie : jakie zabiegi i na jaki czas przed są polecane przed ślubem w celu doprowadzenia swojej buzi do jakiegoś ładniejszego wyglądu? Pewnie opwinno się regularnie robić maseczki, masaże twarzy itp...ale co radzicie przed ślubem? Ślub mamy we wrześniu..pod koniec

Pozdrawiam
__________________
Agatka
Agata M. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 08:22   #152
Hokus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 79
Dot.: oczyszczanie twarzy-warto?

Witam

Wprawdzie kosmetyczką nie jestem, jednak mam pewne doświadczenie z oczyszczaniem mechanicznym twarzy u kosmetyczki właśnie.
Swego czasu chodziłam dosyć często na takie oczyszczanie (nawet co 2 m-ce) i przy mojej cerze - zanieczyszczonej w okolicy kości żuchwowych najbardziej, co wymagało nakłuwania = głębokie czyszczenie - cera goiła się w ciągu kilku dni. Max po tygodniu wszystko było ok. Ale podobno moja cera bardzo dobrze reagowała na takie czyszczenie i szybko się regenerowała...więc nie wiem jak będzie u Ciebie.

Ale tak coś mi się wydaje, że jeżeli chciałabyś czyszczenie mechaniczne, to lepiej dać sobie 2 tyg. czasu przed taką imprezą - żeby nie było niespodzianek...

Pozdrawiam
Hokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 09:06   #153
krowianka
BAN stały
 
Avatar krowianka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: oczyszczanie twarzy-warto?

A ja bym Ci radziła zrobic oczyszczanie tak ze 3-4 tyg przed slubem. Niby twierdzi sie ze powinno sie je wykonywac co 1-3 mce ale ja nie jestem zwolenniczka takiego systemu.Prawda jest taka ze mechaniczne oczyszczanie podraznia skore i troche uszkadza zdrowe tkanki oraz moze spowodowac wzmozona prace gruczolow lojowych- w rezultacie pojawianie sie nowych wykwitow. Jesli juz sie zdecydujesz na oczyszczanie to zwracaj uwage by kosmetyczka robila to delikatnie i bron boze w tipsach czy dlugich pazurach( co sie zdarza)! A no i licz sie z tym ze jesli nie wycisnie jakiegos syflka dokladnie a naruszy go, to moze on nieco urosnąc Zwroc rowniez uwage w jakim dniu cyklu miesiaczkowego wybierasz sie na ten zabieg... na kilka dni przed okresem skora moze byc troszke wrazliwsza, opuchanieta no i niestety gorzej bedzie sie goila...

Regularnie stosuj peeling (enzymatyczny jesli masz skore wrazliwa) a na 2 dni przed slubem idz na masaz twarzy i polaczony z jakas fajna ampulka i maseczka.
... i bedzie pikna panna mloda z ciebie
krowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 06:34   #154
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: oczyszczanie twarzy-warto?

Ja rowniez chodzilam na mechaniczne oczyszczanie cery ale nie jestem jego zwolenniczka jesli chodzi o zmiany skorne typowo tradzikowe. Owszem fajna sprawa dla zanieczyszczen typu zaskornikow wokol noska. Moze tez pomoc jesli leczy sie juz rowniez farmakologicznie. Ale samo nie da dluzszego efektu... Polecam natomiast zabieg Skin Master Plus - jest to zluszczanie za pomoca pradow. Przebarwienia blakna niemal od razu, odblokowuja sie pory, cera staje sie promienna. Kosztuje sporo ale daje 100 razy lepsze efekty. Pisze z wlasnego doswiadczenia. I od razu mozna z tym wyjsc do ludzi
Przed slubem? polecam dbac o cere caly czas Ale jest pare spraw. Przede wszystkim tuz przed nie testuj nowych kosmetykow ( a nuz dostaniesz uczulenia ). Skora przed makijazem powinna byc dobrze nawilzona i zluszczona. Makijaz ladnie wtapia sie w skore, i dluzej trzyma na buzi. Dlatego przez wakacje testuj co ci pomaga, zebys przed tym waznym dniem uzyla co trzeba bez efektow ubocznych Eeeeeh jak ja ci zazdroszcze... Sama chcialabym sie juz przygotowywac Pozdrawiam ))
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 08:08   #155
Gradisca
Rozeznanie
 
Avatar Gradisca
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Dot.: oczyszczanie twarzy-warto?

Ja chodzę na oczyszczanie gdzieś raz na 6-7 miesięcy, częściej nie mam potrzeby, nie mam większych problemów ze skórą ale czasem po prostu robią się właśnie zaskórniaki, no i to mi na to pomaga.Po czyszczeniu jakieś 7 dni skóra jest podrażniona (tzn pierwsze 2 dni widać po prostu że byłam na zabiegu, potem przez jakieś 5 czasami coś "wyskoczy" ) ale potem wraca do normy i jest super

Przed ślubem lepiej zróbić rzeczywiście jakieś 5 tyg bo niewiadomo jak za pierwszym razem skóra zareaguje
Gradisca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 08:45   #156
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: oczyszczanie twarzy-warto?

Ja ostatnio zmienilam kosmetyczke na fajniejsza bylam u niej gdzies w marcu na oczyszczaniu buzi i jestem bardzo zadowolonaPodsunela mi ona pomysl zluszczania buzki kwasem glikolowym ale z tym czekam do jesieni bo teraz wyszlo takie piekne slonkowczoraj bylam u niej na tzw.GALWANIE. Super zabieg!Jest taki pielegnacyjny, mysle ze moglabys( jezeli nie wystapilo by zadne podraznienie ani nic ) chodzic na niego po zrobieniu oczyszczenia( jakies 2-3 tyg po wiec oczyszczenie proponuje zrobic w sierpniu ).Oto jak to wyglada: kosmetyczka zmywa Ci buzke, potem naklada maseczke zluszczajaca, a nastempnie zaklada na raczke takie cus z elektrodka a specjalnym przyrzadzeniem ktore jest jesio owiniete w wacik nasaczony specjalnym plynem jezdzi po buzi.W ustach mozna czuc jakby taki smak plombki ale naprawde nie przeszkadza.Trza zdjac kolczyki, bo ni mozna miec niz metalowego ani na sobie ani w sobieNio i kosmetyczka masuje Ci tak twarz, to nic nie boli.Potem aklada Ci maseczke.Ja poprosilam swoja kosmetyczke o jesio jedna maska taka rozjasniajaca przebarwienia a nastempnym razem wezme algowaPotem po tych wszystkich maskach dostajesz kremik specjalny na buzke i juz nie mozna myc buzi w tym dniu wiec najlepiej jest isc wieczorem tak jak jawedlug mnie to zabieg bardzo fajny, kosmetyczka tez powiedziala ze jak sie regularnie chodzi ( to juz indywidualnie sie ustala ) to sa efekty bo to oczyszcza buzie, wygladza i nic nie boliJa wczoraj mialam dwie male krostki na buzi a dzisiaj prawie ich nie maZa wszystko zaplacilam 50zl, sam GALWAN kosztuje 20zlpolecambuzia na drugi dzien nie jest jakas tam zmasakrowana tylko ladnie wygladzona
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 15:33   #157
AnuS!a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 52
Dot.: oczyszczanie twarzy-warto?

ja miałam problemy z trądzikiem, ale krostki były takie... jakby to opisać : głęboko schowane, że własciwie nawet nie mogłam (chociaż i tak sie nie powinno) ich wyciskać. miałam tego mnóstwo najwiecej na czole, wyglądało to paskudnie. Mama mi powiedziała że weźmie mnie do kosmetyczki na oczyszczanie. zabieg troszke bolał, bo wyciskanie tych syfków było trudne :/ jak wróciłam do domu to sie przeraziłam miałam całą czerwoną twarz i ranki na całej twarzy. ale nastepnego dnia cera już była tylko troszke podrażniona, a po paru dniach już była super! potem długo nie miałam problemów z trodzikiem, a jak mi troszke powrócił to poszłam znowu, a od tamtego razu (było to z... 2 lata temu)? raczej nie mam wiekszych problemów z cerą, czasem coś wyskoczy ale to żadko ja polecam oczyszczanie. za jeden zabieg zapłaciłam 50 zł. troche sie męczyłam, ale było warto i teraz nie żałuje. pozdrawiam!
AnuS!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-04, 17:25   #158
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: oczyszczanie twarzy-warto?

Osobiscie uwazam, ze wiele zalezy od kosmetyczki. Przyznam, ze ogolny bilans (po wielu czyszczeniach manualnych) jest minusowy. Zabieg nie nalezy do przyjemnych, zla kosmetyczka moze uszkodzic naczynka, poza tym po zabiegu z reguly wyglada sie jak potwor, a zaskorniki i tak szybko wracaja :-(
Radzilabym zorientowac sie w tzw. zabiegach oczyszczajacych-alternatywnych. (sa to najnowsze metody oczyszczania skory)
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 13:18   #159
Marta18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 46
GG do Marta18
pytanie o oczyszczanie

dziewczyny czy zdarzylo sie wam wrocic od kosmetyczki po oczyszczaniu z twarza czerwona jak burak a po dniu widoczne byly strupy?nie mam problemow ze skora ale teraz wygladam tragicznie.....
Marta18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 14:35   #160
Dreamgirl
Rozeznanie
 
Avatar Dreamgirl
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 813
GG do Dreamgirl
Dot.: pytanie o oczyszczanie


To ja bym radziła zrezygnować jednak z tej kosmetyczki, bo tylko zaszkodzi... Z tego co wiem to nic takiego nie powinno mieć miejsca, oczyszczanie nie powinno agresywnie naruszać ciągłości skóry. a w tym przypadku to jeszcze jakieś zakażenie może się niepotrzebnie wdać.
__________________
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
/Albert Camus/
Dreamgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 15:26   #161
Marta18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 46
GG do Marta18
Dot.: pytanie o oczyszczanie

no wlasnie pierwszy raz bylam u tej kosmetyczki wydawala sie obeznana w tym co robi no ale...zaluje wydanych pieniedzy a wziela 75 zl bo teraz wygladam gorzej niz wygladalam...
Marta18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-08, 15:43   #162
Dreamgirl
Rozeznanie
 
Avatar Dreamgirl
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 813
GG do Dreamgirl
Wink Dot.: pytanie o oczyszczanie

Już tego nie zmienisz Dbaj teraz o twarz, i następnym razem wybierz inną kosmetyczkę. Może inne doświadczone wizażanki Ci coś jeszcze doradzą.
__________________
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
/Albert Camus/
Dreamgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 16:54   #163
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: pytanie o oczyszczanie

gdzies był ostatnio taki wątek-poszukaj. Ja też mam niemiłe wpomnienia z oczyszczaniem, brr!
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 18:16   #164
lukasycow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 14
Post OCZYSZCZANIE CERY - Czy to mi pomoze??

Mam na imie łukasz i mam 16 lat chce isc do kosmetyczki na zabieg oczyszczania skóry poniewaz mam zakrórniaki wiec mam kilka pytan .

1) Czy po tym zabiegu zejda mi same i w ciagu ilu dni??
2) czy bede musaił uzywac kremów przeciw tradzikowych?
3) jaki inny pani zabieg mi poleca aby usunac ten tradzik??

CZEKAM NA ODPOWIEDZ
lukasycow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 08:00   #165
lukasycow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 14
Dot.: OCZYSZCZANIE CERY - Czy to mi pomoze??

a Jak z opalaniem???? moge isc po tym zabiegu do solarium?? jesli nie to przez jaki czas??
lukasycow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 10:34   #166
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: OCZYSZCZANIE CERY - Czy to mi pomoze??

Skorzystaj z wyszukiwarkiwitamy na forum
Na zabieg do kosmetyczki możesz iść jeżeli nie masz żądnych ropnych zmian na twarzy.Nie licz na to że wszystko po jednym oczyszczaniu zniknie.Kremów lepiej używać + filtr.Jeżeli nie będziesz stosował tych filtrów na twarz to po wiekszej ekspozycji na słońce pojawią się przebarwienia.Conajmniej dwa tygodnie po oczyszczaniu nie powinieneś sie wystawiać na słońce,ani naturalne ani tym bardziej solarium.
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 22:24   #167
lukasycow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 14
Oczyszczanie Cery

Mam na imie łukasz i mam 16 lat chce isc do kosmetyczki na zabieg oczyszczania skóry poniewaz mam zakrórniaki wiec mam kilka pytan .


1) Czy po tym zabiegu zejda mi same i w ciagu ilu dni??
2) Jakich kremów musiałbym po tym zabiegu uzywac????
3) jaki inny pani zabieg mi poleca aby usunac ten tradzik??

CZEKAM NA ODPOWIEDZ
lukasycow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 23:05   #168
elganja
Rozeznanie
 
Avatar elganja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 900
Smile Dot.: Oczyszczanie Cery

po pierwsze trądzik i zaskórniki to nie to samo.
Jeśli masz zaskórniki to polecam kosmetyczke, jeśli trądzik to dermatologa.
Zabieg oczyszczania polega na mechanicznym czyszczeniu porów, czyli tzw. wysciskaniu. Zaskórniki znikają natyczmiastowo, lecz zaczerwienienie może utrzymywać się od 1 do 5 dni w zależności od rodzaju cery. Potem trzeba stosować kosmetyki przeznaczone dla danego typu cery, jest ich na rynku sporo. Jeśli twoim problemem są zaskórniki to radzę pomysleć o kosmetykach zwężających pory , wychodzą zresztą specjalne serie przeznaczone dla mężczyzn.Zwężanie porów jest ważne, aby znowu nie uległy"zapchaniu" w przeciwnym wypadku efekt oczyszczania może być krótkotrwały...
__________________
Be Yourself. Always.
elganja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 16:32   #169
*Kika*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 446
Mechaniczne oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

Na mojej twarzy jest dosyć sporo podskórnych krostek szczególnie na czole oraz zaskórników na nosie Czy po wizycie u kosmetyczki moja skóra bedzie gładka bez tych niedoskonałości? Jeśli tak to jak długo ten efekt będzie się utrzymywał? Bardzo proszę o odpowiedź
__________________

*Kika* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-25, 17:12   #170
stelena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 57
Dot.: Mechaniczne oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

Jeśli masz dużo tych zaskórniaków to jeden wizyta może nie wystarczyć Jak długo będzie sie utrzymywał efekt to chyba trudno powiedziec indywidualna sprawa Poza tym mi po takim oczyszczaniu zawsze wyskakiwało kilka nowych krostek
stelena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 20:09   #171
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Mechaniczne oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

Najpierw odwiedź dermatologa.On najtrafniej określi stan Twojej cery i powie czy możesz iść na takie oczyszczanie czy też nie.Jeżeli masz syfki podskórne to kosmetyczka raczej nic na to nie poradzi bo one musza jakby same "wyjść".Jeżeli masz ropne wypryski na buzi to kosmetyczke odradzam.
Po zabiegu oczyszczania skóra jest podrażniona, lekko czerwona.Im bardziej buzia była zanieszczyszczona tym większe podrażnienie.Jednak jeżeli pójdziesz do zaufanej i sprawdzonej kosmetyczki to te zaczerwienienie nie powinno utrzymywać się dłużej niz 2 doby od oczyszczania, a kosmetyczka powinna nałożyć Ci odpowiedni krem.Powinna również przy zapisie przeprowadzić z Tobą rozmowe na temat Twojego stanu cery.Jeżeli wybierzesz jakąś niedoświadczoną, niesprawdzoną osobę to możesz narobić sobie tylko szkody i zrazić się do tego typu zabiegów więc dobrze się zastanów do kogo się zapisujesz
Efekt będzie się utrzymywał w zależności od rodzaju Twojej cery i tego jak ją będziesz pielęgnowała po oczyszczaniu
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 20:44   #172
*Kika*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 446
Dot.: Mechaniczne oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

Dzieki dziewczyny za odpowiedzi
Byłam juz u dermatologa pare miesiecy temu i moja twarz jest juz znacznie lepsza niz wczesniej.Raczej nie mam ropnych wypryskow tylko te podskorne grudki i zaskórniki .A co do tych podskórnych krostek to da sie je wycisnąć tylko ze wole tego nie robic sama A moze znacie jakies preparaty dzieki ktorym pozbede sie tych podskornych krostek?
__________________

*Kika* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 20:45   #173
kasia_17
Raczkowanie
 
Avatar kasia_17
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 87
Dot.: Mechaniczne oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

Ja wlasnie dzisiaj bylam na oczyszczaniu buźki i teraz jestem strasznie czerwona, wyglądam jak po wietrznej ospie ale niestety taka jest kolej rzeczy, ufam mojej kosmetyczce bo jeszcze mnie nigdy nie skrzywdzila martwie sie tylko czy podraznienia zejdą mi do soboty bo mam wtedy impreze i chcialabym wmiare normalnie wyglądac. *Kika* jesli zle sie czujesz z niedoskonałosciami swojej cery to szczeze polecam wizyte u kosmetyczki tylko nie spodziewaj sie efektów od zaraz, po wizyce ( jesli oczyszczanie bedzie dogłębne) ranki mogą sie dlugo goic ale wiez mi ze kiedy skóra wroci do normy nie bedziesz zalowac. no i najlepiej jest powtazac oczyszczanie co jakis czas (mi wystarcza raz na pół roku). Im bardziej regularnie tym mniej sie wycierpisz bo z czasem zaskórniaków przybywa, a w zadnym wypadku nie nalezy pozbywac sie ich na wlasną ręke jesli chodzi o podskórne krostki ( takie kaszaczki ) to kosmetyczka poradzi sobie z nimi bez problemu za pomocą igły ( słyszalam opinie ze takich krostek nie nalezy wyciskac ) Ja mam takich wlasnie krostek najwiecej i moja kosmetycza daje sobie z nimi rade, nigdy nie mialam jakis komplikacji po tym. jedyne co odradzam to ruszanie ropnych wyprysków one muszą poprostu same dojzec i wtedy hyc bądz uwazna w wyboze kosmetyczki(najlepiej polecona i sprawdzona przez kogos) niektóre potrafią byc bardzo niesolidne.

Pozdrawiam
__________________
"I could love you till forever when I look into your eyes"
kasia_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 21:04   #174
*Kika*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 446
Dot.: Mechaniczne oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

Chyba jednak pojde do tej kosmetyczki.Blisko mojego domu jest salon kosmetyczny Dr.Belter i tam oczyszczanie kosztuje 60 zł.Mam nadzieje ze po tej wizycie moja skóra będzie wreszcie gładka A jeszcze jedno: jak dbać o skóre po oczyszczaniu aby byla jak najdluzej ładna?
__________________

*Kika* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 22:00   #175
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Mechaniczne oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

Następnego dnia po oczyszczaniu możesz zrobić sobie okłady na buzię:
1.Z kostek lodu zawiniętych w folie i kilka chusteczek higienicznych
2. Z rumianku - oczywiście nie gorącego tylko letniego.
Buzia pewnie będzie lekko opuchnięta ale jeżeli zrobisz 3-4 takie okłady dziennie napewno będzie lepiejZreszta kosmetyczka napewno Ci doradzi jakieś jesio sposoby
Po oczyszczaniu może ( lecz nie musi ) Cie troszke wysypac na twarzy.Zależy to od rodzaju cery.Bowiem buzia pobudzona oczyszczaniem mechanicznym może zacząć też sama się oczyszczać i pozbywać różnych rzeczy ze swojego wnętrza.Powinnaś dać skórze odpocząć przez ok2 tygodnie od peelingów i maseczek.Potem możesz raz na tydzień lub dwa robić delikatny peeling ( tylko jeżeli nie masz ropnych stanów na buzi ) i nakładać 2-3 razy w tygodniu maseczkę.Po peelingu dobre są maseczki ściągające typu peel-offNie zapomnij żeby nawilżać buzię krememOprócz maseczek oczyszczających możesz również stosować odżywczo-nawilżające ale nie nalezy z nimi przesadzać.No i oczywiście dbaj o dietę, jedz więcej witamin, owoców.Pij więcej soków naturalnych.To chyba wszystko
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 16:43   #176
ke-czup
Raczkowanie
 
Avatar ke-czup
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 77
Dot.: Mechaniczne oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

Po wizycie u kosmetyczki przez ok. 4 dni wyglądałam jakbym miała ospe :| Naprawdę - kosmetyczka mówiła, że jak posypię Dermatolem, to na następy dzień już wsyzstko będzie ślicznie pięknie, ale nie było. Ale jak już wszystkie ślady zniknęły buźka była śliczna - zamknięte pory, żadnych zaskórników i podskórnych krostek (a przedtem wyglądałam jak potwór). Po prostu super - ale teraz znwou mi się zaczynają robić nowe - czeka mnie chyba kolejna wizyta... ;]
ke-czup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 10:27   #177
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Red face Oczyszczanie twarzy w salonie kosmetycznym /wątek zbiorczy/

MAm zanieczyszczoną twarz, sporo zaskórników, zatkane pory. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, czy to krem może zatykać mi pory i gromadzić się pod skórą?Chcę dodać że nie mam pryszczy.Zastanawiałam się nad odwiedzeniem kosmetyczki ale podobno można osiągnąć efekt odwrotny po zabiegu oczyszczania.DOradźcie,co mam właściwe zrobić?A może ktoś mógłby mi polecić dobrą kosmetyczkę w Warszawie?
eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 18:05   #178
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: oczyszczanie twarzy

może na początek kremy z kwasami? oczyszczania mechanicznego nie popieram.
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 18:09   #179
Be@ta 66
Raczkowanie
 
Avatar Be@ta 66
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 131
Dot.: oczyszczanie twarzy

Powinnaś udać się do kosmetyczki, która fachowo oczyści skórę i poradzi jak na codzień pielęgnować Twój typ cery.Niestety nie jestem z Warszawy, ale na pewno któraś z koleżanek poleci Ci dobrą kosmetyczkę.Pozdrawiam.
Be@ta 66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 18:13   #180
Be@ta 66
Raczkowanie
 
Avatar Be@ta 66
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 131
Dot.: oczyszczanie twarzy

O tutaj dziewczymy z Wa_wy polecaj ą dobre, sprawdzone kosmetyczki.Może wybierzesz którąś z nich? http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=70109
Be@ta 66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-22 00:48:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:27.